Огляд цін на сайтіGround 2020

SiteGround добре відомий своєю надійністю та задоволеними клієнтами. Насправді хостинг-провайдер може похвалитися: 99,7% рейтинг щастя від тих, хто користується його послугою.


А як щодо SiteGround’s ціноутворення? Є гарне співвідношення ціни та якості? А чи пропонує спеціальні знижки? Нижче ми’я відповім на все це та багато іншого.

Експерт із створення веб-сайтів працює над переконанням, що кожен, кому потрібен веб-сайт, повинен вийти в Інтернет максимально ефективним способом.

Огляд SiteGround

Для того, щоб допомогти вам розкрити, який шлях це, ми’я поставив години дослідження, щоб знайти найкращі функції та угоди. Для тих, хто поспішає, тут’s по-перше подивимось на те, наскільки добре SiteGround виконано в наших дослідженнях в деяких ключових сферах хостингу, включаючи все, що важливо ‘Значення’ оцінка:

Як бачите, SiteGround’Оцінка співвідношення ціни та якості виглядає досить середньо. Що’Хоча важливо, що ми зможемо просіяти свої завищені плани та виявити ті справжні цінності – які ми’Підкреслимо всюди.

Якщо ви хочете більш детально ознайомитись із тим, про що йдеться у SiteGround, ознайомтесь з нашим спеціалізованим оглядом SiteGround.

Детальна інформація

Кращі послуги з веб-хостингу – Дізнайтеся, хто такі 11 найбільш рейтингових постачальників послуг

Таблиця порівняння веб-хостингу – Погляньте поруч на пропоновані функції

1

Ціни на спільний хостинг

Спільний хостинг – це найпростіший – і взагалі найдешевший – тип хостингу. Якщо ви’Ви хочете якомога менше отримати свій веб-сайт в Інтернеті, найкращий вибір – спільний хостинг.

SiteGround’s структура цін на спільний хостинг може стати трохи заплутаною, тому нехай з нами.

SiteGround має три спільні плани хостингу, які варіюються від $ 3,95 / місяць до $ 11,95 / місяць. Ця ціна застосовується лише до вашого першого терміну, однак означає її один раз’s закінчився (ви можете взяти на себе зобов’язання на один, два чи три роки), ви’З вас стягується повна ціна.

Регулярне ціноутворення починається від $ 11,95 / місяць. The ‘спеціальні ціни’, як називає SiteGround, по суті є знижками на лояльність. Якщо ви берете на себе зобов’язання платити за хостинг протягом наступних трьох років, чудово! ви’буду економте від 66% до 70% щомісяця.

SiteGround розділив ціни на хостингSiteGround’s Ціни на спільний хостинг є доволі посеред дороги в порівнянні з іншими провідними постачальниками.

Проблема полягає не у всіх’s настільки впевнені в зобов’язаннях з провайдером так довго. Якщо ви хочете лише заплатити за рік і подивитися, як це йде, ви’я отримаю лише 12 місяців у ‘спеціальна ціна’.

SiteGround’s загальні ціни на хостинг також досить посередині дороги. Ви можете отримати дешевші знижки (і кращий товар), як-от HostGator або Bluehost, тоді як 1&1 IONOS навіть пропонує спільний хостинг за долар на місяць протягом першого року!

Особливості спільного хостингу SiteGround

Нижче наведено декілька основних функцій, які ви можете очікувати від SiteGround та як відрізняються його плани.

Функція StartUp GrowBig GoGeek Безпека SSL Щоденні резервні копії cPanel Dashboard SuperCacher Пріоритетна підтримка
&# 10004; &# 10004; &# 10004;
&# 10004; &# 10004; &# 10004;
&# 10004; &# 10004; &# 10004;
Х &# 10004; &# 10004;
Х Х &# 10004;

Ми цінуємо, що ці терміни можуть бути незнайомими, тому тут’s короткий огляд того, що означає кожен з них:

Безпека SSL – Сертифікат, який захищає вашого відвідувача’s дані під час перегляду та взаємодії з вашим веб-сайтом. Ви можете дізнатися, чи є на сайті SSL за маленьким символом замок поруч із URL-адресою.

Щоденні резервні копії – SiteGround дозволяє відновити ваш сайт до попереднього стану, якщо у вас виникнуть проблеми. Ці резервні копії трапляються щодня, так що’s останній пункт ви’я зможу відновити з.

cPanel Інформаційна панель – Подумайте про це як про свій контрольний центр. Використовується майже всіма великими постачальниками хостингу, cPanel – це інформаційна панель, де ви можете внести зміни до свого сайту та його хостингу..

SuperCacher – Після відвідування вашого сайту, SiteGround’s SuperCacher збереже копію відвіданої сторінки. Це означає, що якщо вони пізніше повернуться на сторінку, то це’Завантажуюсь швидше для них.

Пріоритетна підтримка – SiteGround пропонує цілодобову підтримку для всіх своїх клієнтів за допомогою квитків, чату в реальному часі та телефону. Якщо ви’Відповідно до плану GoGeek, ваші запити про допомогу будуть віддавати пріоритет перед іншими клієнтами.

8 кращих послуг спільного хостингу – Знайдіть свого ідеального постачальника

6 дешевих хостингових послуг – Після торгу? Дивіться найкращі варіанти бюджету

2

Ціни на хмарний хостинг

Хмарний хостинг дає вам ідеальний баланс сил та доступності. Замість того, щоб прив’язувати вас до одного сервера, він витягує ресурси з безлічі різних місць, створюючи ‘віртуальний’ замість цього сервер.

SiteGround пропонує чотири хмарні хостингові плани, а також можливість створити свій власний план. Ціни встановленого плану коливаються від $ 80 / місяць до 240 $ на місяць, тоді як найкращий специфічний план на замовлення може повернути вам цілих 2100 доларів на місяць.

Ціни на хмарний хостинг SiteGroundSiteGround’хмарний хостинг є дуже гнучким і дозволяє вибирати власні обмеження ресурсів.

Ці плани є надзвичайно дорогими порівняно з іншими постачальниками. Наприклад, A2 хостинг пропонує хмарний хостинг всього за 5 доларів. SiteGround’s сервіс може бути більш потужним, але, на нашу думку, це не так’t гарантуйте щомісячні платні очі.

6 кращих постачальників хмарних хостингів – Дізнайтеся, як дістатися до хмари дев’яти разом із цими хазяями 3

Виділені ціни на хостинг

Виділений хостинг призначений для великих підприємств, сайти яких приваблюють тисячі відвідувачів на місяць. Це’s широко сприймається як найпотужніший тип хостингу.

Є три спеціальні плани хостингу для SiteGround, все це страшенно дорого. План вступу поверне вам $ 269 / місяць, і для оновлення, ти’Я буду дивитись або на План живлення ($ 349 / місяць) або план Super Power ($ 729 / місяць).

Цільовий хостинг сайту SiteGroundSiteGround має три спеціалізовані хостинг-пакети, які дуже потужні, але дуже дорогі.

З нашого дослідження ми виявили, що HostGator є найкращим постачальником для спеціалізованого хостингу. Не тільки це, ХостГатор’s Найдорожчий план коштує лише на 20 доларів більше, ніж SiteGround’s План вступу. Божевілля!

SiteGround має деякі дуже потужні функції. Служба для вас повністю керована’s 24/7 VIP-підтримка, і сервіс легко інтегрується з сайтами, побудованими на всіх основних системах управління вмістом, включаючи WordPress, Joomla та Magento.

Ви також можете вибрати, де ви хочете розмістити ваш сервер – в США, Європі чи Азії. Порада полягає в тому, щоб ваш сервер був розташований найближче до місця, де більшість вашого сайту’s базуються відвідувачі – чим менше відстань має пройти дані, тим швидше завантажиться ваш сайт.

Однак, ми все ще знайшли SiteGround’Плани занижені. 1&1 IONOS вийшов на перше місце в нашому дослідженні за цільовим співвідношенням ціни та якості.

Особливості хостингу для сайту SiteGround

Виділений хостинг – це все, що стосується потужності – обсяг пам’яті, який ви маєте, обмеження пропускної здатності та швидкість вашого веб-сайту’s виконання. Нижче ви точно бачите, наскільки потужним може бути ваш сайт у кожному плані.

Особливість входу Power Super Power Зберігання SSD ОЗП Пропускна здатність Ядра процесора
480 Гб 960 Гб 2 х 960 ГБ
16 ГБ 32 Гб 64 Гб
10 ТБ 10 ТБ 10 ТБ
4 4 2 х 6

Зберігання SSD – Тверді диски допомагають зберігати ваш сайт’s інформація. Вони більш сучасні, ніж традиційні жорсткі диски, і допомагають вашому сайту швидше завантажуватися.

ОЗП – Пам’ять із випадковим доступом відрізняється від SSD тим, що вона тимчасово зберігає дані. Це допоможе запустити ваш веб-сайт за запитом, перш ніж видалити запит. Це так, що інформація може зберігатися нескінченно.

Пропускна здатність – Пропускна здатність – це передача вашого сайту’s дані з його сервера на комп’ютер, коли хтось переходить на ваш веб-сайт. Чим більше пропускна здатність у вас, тим більше людей одночасно можуть отримати доступ до вашого сайту.

Ядра процесора – Центральні процесори можна розглядати як мозок вашого комп’ютера. Вони допомагають виконувати завдання та тримати все, що тикне. Чим більше у вас є, тим більше ‘розумний’ ваш сайт є, тобто він може виконувати завдання швидше.

9 Топ-цільових хостинг-провайдерів – ВООЗ’s кращий з кращих?

Огляд HostGator Дізнайтеся, як HostGator підхоплює свою конкуренцію

4

Ціни на хостинг WordPress

WordPress хостинг розроблений спеціально для веб-сайтів, побудованих на WordPress. Він постачається з купою цікавих функцій, які роблять хостинг сайту WordPress дуже простим.

Існує три плани хостингу WordPress на SiteGround. Для всіх намірів і цілей вони є тими ж планами, які SiteGround використовує для спільного хостингу, від $ 3,95 / місяць до $ 11,95 / місяць.

Подібно до спільного хостингу, ці ціни доступні лише для вашого початкового періоду реєстрації, який може становити від одного до трьох років. Після цього ціни повертаються до звичайних зборів у розмірі 11,95 дол. США на місяць – $ 34,95 / місяць.

Ціни на хостинг сайту WordGround WordPressSiteGround’s Хостинг WordPress працює за тими ж планами, що і його спільний хостинг.

SiteGround є особисто рекомендований WordPress, і пропонує велике співвідношення ціни та якості. Для контексту WordPress’ інші рекомендовані провайдери – Bluehost та DreamHost – розпочинають свої плани відповідно $ 29,99 / місяць та $ 19,95 / місяць відповідно.

Якщо ви запускаєте магазин електронної комерції на WordPress, ви навіть можете отримати хостинг для WooCommerce. Коротко, SiteGround’s Хостинг WordPress – одна з найкращих послуг.

Особливості хостингу SiteGround WordPress

Оскільки SiteGround використовує ті самі плани для свого хостингу WordPress, як і його спільний хостинг, функції однакові. Однак ви отримуєте додаткові додатки для WordPress, які доступні у всіх трьох планах. До них належать:

Встановлення одним клацанням – SiteGround має вбудовану функцію, яка дозволяє інтегрувати ваш веб-сайт WordPress зі своєю інформаційною панеллю cPanel лише одним простим клацанням.

Автоматизовані оновлення – SiteGround забезпечує автоматизовані оновлення всього програмного забезпечення WordPress. Незначні оновлення відбуваються кожні два тижні, а основні – кожні пару місяців. Це щось таке’s подбав про вас.

8 кращих хостів WordPress – Слово на вулиці – це вісім господарів для вас

Огляд Bluehost – Дослідіть WordPress’ номер один рекомендований постачальник

Огляд DreamHost – Легко спите, прочитавши про все, що може запропонувати DreamHost

5

Ціни хостингу для торговельних посередників

Хостинг торговельних посередників – це місце, де ви купуєте рік’варто розмістити хостинг, а потім продати його комусь іншому. Це’s зазвичай використовується агенціями з веб-дизайну та розробниками, які хочуть запропонувати клієнтам більше, ніж просто створення веб-сайтів, або тим, хто хоче створити власну веб-хостинг-компанію.

Хостинг торговельних посередників працює дуже різним чином для інших типів веб-хостингу. Ви купуєте ‘кредити’, які еквівалентні одному року’s варто спільного хостингу. Потім вони можуть перепродаватися іншим за щомісячну плату.

По суті, ви стаєте посередником між хостинг-провайдером та особою, яка’s фактично за допомогою сервісу хостингу. SiteGround пропонує три різних рівня ціноутворення, які базуються на кількості кредитів, які ви купуєте.

Один-чотири кредити обійдуться вам у 49 доларів кожен. П’ять-десять коштують 45 доларів, а 11+ – 42 долари. Для початку вам потрібно придбати принаймні п’ять кредитів, і ви можете продати їх будь-кому, у будь-який час.

Ціни на хостинг посередника SiteGroundSiteGround’s хостинг-продавець працює в кредитній системі. Кожен кредит представляє один рік’s варто спільного хостингу.

Подумайте про хостинг посередників, як попросити когось розробити веб-сайт WordPress для вас. Вони роблять’t власний WordPress, але вони’Ви дуже добре обізнані і готові вам допомогти. Якщо ви продаєте хостинг, вам потрібно знати, як він працює, і слід підтримувати тих, кому ви його продаєте.

5 кращих постачальників послуг хостингу – Знайдіть постачальника, який працює для вас 6

Ціни на хостинг підприємств

Хостинг підприємств – це план, розроблений вами. Ви вирішуєте, які саме ресурси вам потрібні та як розміщуватиметься ваш сайт. Постачальник керуватиме всім за вас, але те, чим вони керують, залежить лише від вас.

SiteGround’s хостинг підприємства – це замовлення для вас. Через це не існує встановленої ціноутворення, при цьому плани працюють за принципом “цитата за цитатами”.

Ваша найкраща ставка – зв’язатися безпосередньо з SiteGround, щоб обговорити ваші точні вимоги до хостингу.

Приклад: GREENPEACE

Прикладом того, де SiteGround надав корпоративний пакет, є GreenPeace. Екологічна благодійна організація мала дуже специфічні потреби, тому що вона передбачала величезний стрибок у трафіку під час роботи ‘Збережіть Амазонку’ кампанія.

SiteGround’s рішенням було побудувати план хостингу для двох центрів обробки даних – один на базі США, другий у Європі – та розробити приватну хмарну інфраструктуру для надмірного резервування без відмови точки сигналу.

Завдяки SiteGround GreenPeace успішно впорався зі всіма скачками трафіку, що виникали з великим висвітленням засобів масової інформації, і тепер підходить до своєї цілі збору коштів..

Додаткові витрати на сайт

Одне, що’S важливим для отримання вашого веб-сайту в Інтернеті є придбання доменного імені.

SiteGround охоплює багато речей, за які, можливо, доведеться доплатити іншим провайдерам – безпеку, резервне копіювання, розробник веб-сайтів тощо – але одне, за що вам доведеться роздрібнити, – це доменне ім’я.

Ваше доменне ім’я – це те, що з’являється після www. – наприклад: ‘websitebuilderexpert.com’

Вартість домену змінюється залежно від типу домену, який ви хочете – .com – найпоширеніший, з SiteGround за ці домени стягується 15,95 дол. США на рік.

Ціни на домен SiteGroundВи можете придбати домен за допомогою SiteGround одночасно, коли ви підписалися на його хостинг-плани.

Швидке розбиття цін на найпопулярніші закінчення домену див. У нашій таблиці нижче:

Ціна сайту на основі домену .ком .сітка .орг .інформація .co.uk
$ 15,95 / рік
$ 17,95 / рік
$ 17,95 / рік
$ 17,95 / рік
$ 19,95 / рік

Що таке доменне ім’я? – Наш путівник для початківців

Ціноутворення на сайті: підсумок

І… дихати. Це’s всі типи хостингу пропозицій SiteGround – усі його індивідуальні цінові плани, під одним дахом.

На даний момент ви повинні знати, які функції потрібні вашому веб-сайту, який тип хостингу вам потрібен і який план найкраще відповідає цим потребам..

Щоб резюмувати, ви можете ознайомитись з усіма цінами пропозицій SiteGround тут:

Ціни на хостинг сайту

 • Спільний хостинг: $ 3,95 / місяць – $ 34,95 / місяць
 • Хмарний хостинг: $ 80 / місяць – 240 $ / місяць
 • Виділений хостинг: $ 269 / місяць – $ 729 / місяць
 • WordPress хостинг: $ 3,95 / місяць – $ 34,95 / місяць
 • Хостинг для торговельних посередників: $ 42 / кредит – $ 49 / кредит
 • Хостинг підприємств: Цитата

Всі плани SiteGround поставляються з 30-денною гарантією повернення грошей. Це означає, що ви можете спробувати будь-який план хостингу на місяць, а якщо ви не зробите’Якщо вам подобається, ви можете скасувати повне відшкодування. Там’s буквально ніякого ризику не пов’язано!

Якщо ви’Ви все ще не впевнені, чому б не перевірити одного з інших рейтингових постачальників, які ми рейтингуємо’Ви перевірені? Ви можете прочитати наш огляд кращих веб-хостів або порівняти їх поруч у нашій таблиці порівняння веб-хостингу.

FAQ

Наскільки надійний SiteGround?

SiteGround дуже надійний. Час роботи становить 99,98%, це означає, що сайти, на яких він розміщує, знижуються в середньому на одну хвилину на тиждень. Це’s не можна, щоб хостинг-провайдер не гарантував 100% часу роботи, але SiteGround’s 99,98% – це цілком близько.

Де займається SiteGround серед провайдерів, які ми’я перевірений?

Насправді, власне. Він просто пропустив першу п’ятірку, зайнявши загальний бал 4 зірки з 5. HostGator – найкращий постачальник’Ви перевірені, набравши 4,6 зірки. Однак це дійсно зводиться до індивідуального типу хостингу.

Який хостинг найкраще підходить для SiteGround?

WordPress хостинг. Це’s рекомендований одним із перших трійки постачальників WordPress і пропонує велике співвідношення ціни та якості. Він також має специфічний хостинг для WooCommerce, тому він також підтримує електронну комерцію. Ми б не хотіли’t рекомендую його виділений хостинг, однак – це’s жахливо завищена.

Який найкращий тип хостингу для малого бізнесу?

Знову ж таки, більша частина цього стосується вашого бізнесу’ особисті потреби – але для загального обслуговування слід звернути увагу на HostGator, InMotion або Bluehost. Щоб краще відчути цих трьох постачальників і більше, прочитайте наш довідник з найкращого веб-хостингу для малого бізнесу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map