Огляд HostGator: чи підходить саме вам?


Найкраще для

Найкраще для Uptime


Загальний рейтинг

5 з 5 зірок

HostGator є одним з наших найкращих хостинг-провайдерів з поважних причин. Її час роботи, підтримка клієнтів та спільні функції плану (буквально) не мають другого значення! Читайте далі, щоб дізнатися, чи HostGator є кращим постачальником вашого сайту.

HostGator – кращий постачальник для вашого сайту?

Так ти’передумуєте починати або переходити на HostGator. Це’s, звичайно, надзвичайно популярний хостинг-провайдер – 46% опитаних нами людей знали про HostGator. Ти можеш’t дійсно не помиляється з цим хостинг-провайдером, але ми’дозволю вам на добро і погане, так що ви можете зробити найбільш усвідомлений вибір.

Для початку тут’s HostGator з першого погляду:

пояснення системи зіркових оцінок

У нашому дослідженні HostGator набрав 4,7 / 5 зірок, що заробляє його на дуже близькому другому місці за Bluehost – так що ви’Я точно буду в хороших руках. Читайте далі для зважування HostGator’s позитивів і негативів, і вирішити, чи це’s кращий постачальник для ви.

Плюси & Мінуси

Плюси

 • Час роботи: HostGator пропонує безперебійну гарантію тривалості 99,99%
 • Особливості: HostGator пропонує більше можливостей у своїх спільних планах, ніж більшість хостинг-провайдерів, включаючи безкоштовне програмне забезпечення для маркетингу електронної пошти, щоб підняти ваш сайт на новий рівень
 • Допомога та підтримка: ХостГатор’s База знань щодо підтримки клієнтів – це скарбниця, яку можна шукати, а її функція чату в реальному часі – швидка і надійна

Мінуси

 • ХостГатор’s плани трохи дорожчі, ніж плани інших конкурентів
 • ХостГатор’s панель управління та дизайн сайту трохи застаріли, що спричиняє незграбний досвід користувачів

Коротше кажучи

ХостГатор мав скромні початки в гуртожитку у Флоридському Атлантичному університеті у 2002 році (що пояснює “Гатор,” на випадок, коли вам було цікаво). З того часу компанія відкрила представництва по всьому світу та розмістила понад 8 мільйонів доменів.

Загальний ранг№2 з 12 хостинг-провайдерів
ЦіноутворенняПочинаючи з $ 2,75 / місяць (поновлюється з $ 6,95 / місяць)
Плани хостингуСпільні, WordPress, VPS, виділені та хмара
Довідка & Підтримка24/7 живий чат, телефон та електронна пошта
ОсобливостіСертифікат SSL, необмежена пропускна здатність, програмне забезпечення для маркетингу електронної пошти
Час роботи99,99% гарантії

Час роботи

HostGator пропонує: 99,99% гарантії безперервного часу, що прирівнюється до кращого на ринку (це’s неможливо гарантувати 100% часу роботи). Це означає, що ваш сайт матиме менше години простою на рік. Якщо ви’шукаєте надійність, HostGator – це крем урожаю – такий тип консистенції ідеально підходить для будь-якого сайту, але особливо якщо ви’Ви шукаєте, щоб створити магазин електронної комерції. Час – це гроші!

Наближення до бездоганного часу роботи є однією з причин того, що HostGator посідає перше місце у нашому рейтингу кращих постачальників хостингових послуг електронної комерції..

Особливості

HostGator пропонує п’ять різних типів хостингу: Спільний, керований WordPress, VPS, виділений і хмарний. Ось’s основна розбивка кожного типу:

 • Спільний хостинг – це найпростіший і найдоступніший варіант хостингу, при якому ви ділитесь сервером та його ресурсами з іншими сайтами. Ціни починаються від $ 2,75 / місяць.
 • Керований хостинг WordPress це найшвидший та інтегрований спосіб розмістити сайт WordPress. Цей тип постачається з безкоштовною міграцією, тому якщо у вас є існуючий сайт WordPress, ви можете безкоштовно перенести його в HostGator. Ціни плану починаються від $ 5,95 / місяць.
 • Хостинг VPS (Virtual Private Server) дорожче, але ви отримуєте те, за що платите – або в цьому випадку більше ресурсів сервера, спеціально для вашого сайту. VPS варто розглянути для малого бізнесу, тоді як особисті сайти / сайти, які не користуються електронною комерцією, виграли’не потрібно витрачати зайві гроші. Ціни починаються від $ 29,95 / місяць.
 • Виділений хостинг це найдорожчий вид хостингу, і це’s необхідний лише для великих електронних комерційних підприємств. Однак якщо це здасться вам подібним, то масштабність та потужність, що пропонується спеціальним хостингом, не мають собі рівних. Ціни починаються від $ 118,99 / місяць.
 • Хмарний хостинг це оновлена ​​форма спільного хостингу, яка обіцяє кращу швидкість, надійність та ресурси. Хмарний хостинг вважається більш безпечним, ніж спільний хостинг, і з цих причин він’s трохи дорожче. Ціни починаються від $ 4,95 / місяць.

Детальна інформація про типи хостингу

 • Кращий спільний хостинг
 • Найкращий хостинг VPS
 • Кращий виділений хостинг
 • Кращий хмарний хостинг

Особливості HostGator

Кожен план HostGator має безкоштовний сертифікат SSL та необмежену пропускну здатність. Ви також отримуєте безкоштовний домен протягом першого року (після цього ви’доведеться заплатити за оновлення вашого доменного імені). Ці особливості не є’Не рідкість, але HostGator виділяється тим, що пропонує необмежену кількість облікових записів електронної пошти, субдоменів та облікових записів протоколу передачі файлів (FTP) (які дозволяють переносити файли з комп’ютера в мережу). HostGator також включає необмежений обсяг пам’яті у свої спільні плани хостингу, на які більшість провайдерів тримається, поки ви не перейдете на більш просунутий хостинг.

HostGator надає вам можливість використовувати власний конструктор веб-перетягувань для створення вашого сайту. Конструктор пропонує велику кількість шаблонів у 20 категоріях, включаючи фотографії, ресторани та особисті портфоліо. Однак, хоча ці шаблони налаштовуються, вони’Ви не дуже прості в навігації – так, якщо вам’d, скоріше, не приділяйте час, ви’т мати використовувати HostGator’s власний розробник веб-сайтів!

Якщо ви плануєте створити веб-сайт за допомогою системи CMS, ви’Я буду радий знати, що HostGator’s Параметр хостингу WordPress поставляється зі зручною установкою одним клацанням миші. Він також пропонує підтримку Joomla та Drupal, а також платформу електронної комерції Magento.

Перегляньте нашу повну розбивку WordPress.org, щоб побачити, як можна максимально використати її.

The особливість видатності на HostGator’Основний план – це безкоштовне програмне забезпечення для маркетингу електронної пошти, яке воно надає за допомогою постійного контакту. Ця функція неймовірно цінна, оскільки дозволяє створити аудиторію за допомогою послідовних інформаційних бюлетенів та автоматизованих електронних кампаній. Так само як і тривалий час роботи, маркетинг електронної пошти – це користь для будь-якого сайту, але це’s особливо корисно для сайтів електронної комерції.

Ціноутворення

Ви можете підписатись на план HostGator із часовими рамками, що змінюються від одного місяця до трьох років. Чим більше часу ви зобов’язуєтесь заздалегідь, тим дешевшою буде ваша еквівалентна щомісячна ціна. Наприклад, нехай’s погляньте на HostGator’Основний спільний план:

Період часуВартість
Один місяць$ 10,95 / місяць
Три місяці$ 10,95 / місяць
Шість місяців$ 10,95 / місяць
Один рік$ 5,95 / місяць
Два роки3,58 дол. / Міс
Три роки$ 2,75 / місяць

Ми вважаємо, що три роки – це величезне зобов’язання, тому радимо дотримуватися річного варіанту виставлення рахунків – ви’Ви все одно заощадите гроші, але ви виграли’не занадто довго замикатися в собі. ви’Ще потрібно буде сплатити повних дванадцять місяців на початку, і більшість хостингових операторів організовують свої платіжні платежі таким чином.

Голова вгору: акційні ціни!

Кожен постачальник веб-хостингу спробує залучити вас за вигідними акційними цінами. Якщо ви бачите зірочку поруч із планом ціноутворення будь-якого постачальника’веб-сайт, це означає, що ви’Ви сплатите більше, ніж рекламована ціна після першого терміну.

У таблиці нижче ми’Ви підсумували як акційні, так і щорічні ціни на оновлення кожного HostGator’s плани, так що ви можете порівняти:

Тип хостингу Промоційний діапазон цін поновлення Ціна, що стягується щорічно Спільний

Керований WordPress

VPS

Відданий

Хмара

$ 2,75-5,95 / місяць $ 6,95-8,95 / місяць
$ 5,95-9,95 / місяць $ 7,95-11,95 / місяць
$ 29,95-49,95 / місяць $ 49,95-69,95 / місяць
118,99-148,98 дол. / Міс $ 138,99-199,01 / місяць
$ 4,95-9,95 / місяць $ 7,95-11,95 / місяць

HostGator набрав 3,5 / 5 у нашому дослідженні про співвідношення ціни та якості, що ставить його в середину пакету (6-е місце з 12, якщо бути точним). ХостГатор’s вступний діапазон цін $ 2,75-148,98 / місяць трохи дорожчий, ніж провідні конкуренти, такі як Bluehost та A2 хостинг, які коливаються від $ 2,95-119,99 / місяць та $ 1,98-141,09 / місяць відповідно.

сторінка спільного ціноутворення hostgator

Хоча HostGator трохи дорожче, ви отримуєте те, за що платите. Це’s займає друге місце в цілому (з тих же 12 постачальників), тому що незначний стрибок у ціні має багато можливостей та неперевершений час роботи. Багато людей, як правило, цінують риси і над грошима шукаєте переключитися на провайдерів хостингу, Найважливішим фактором серед тих, кого ми обстежували, був “можливості хостингу” на 32%. “Ціноутворення” насправді це другий пріоритет – 27%. Це показує, що люди, які вже мають досвід розміщення веб-сайту, виявили, що ви часто робите “отримати те, за що ти платиш,” і це’s варто витратити трохи додатково на правильний план та підтримку.

Скільки коштує розміщення веб-сайту?

HostGator також пропонує 45-денну гарантію повернення грошей, яка перевищує галузевий стандарт одного місяця. Однак застосовується звичайний тонкий шрифт: повернення коштів не відбувається’t застосовуватись до спеціальних планів сервера, а також оплачені чеком, грошовим переказом або банківським банківським переказом також не підходять.

Прочитайте наш обширний огляд цін на HostGator для більш глибокого огляду вартості цього постачальника.

Безпека

На додаток до безкоштовного сертифіката SSL, який постачається з кожним планом, HostGator також захищає від розподілених атак відмови в обслуговуванні (DDoS), які виникають, коли великий обсяг підробленого трафіку затоплює веб-сервер і переповнює його ресурси, щоб постійні відвідувачі могли’t доступ до сайту. ХостГатор’s центри обробки даних можуть забезпечити захист від повеней, щоб уникнути DDoS-атак. Постачальник також обіцяє, що самі центри обробки даних (тобто там, де розміщені фізичні сервери) є високозахищеними об’єктами з обмеженим доступом.

Якщо ви хочете переконатися, що ваш сайт є надзвичайно захищеним, HostGator пропонує надбудову безпеки SiteLock, починаючи з $ 1,94 / місяць. SiteLock – це інструмент, який сканує ваш веб-сайт на предмет можливих загроз і вразливості, а також може виправити багато проблем безпеки, які він виявляє. Коли сканування SiteLock виявить на вашому сайті щось підозріле, ви’Ви отримаєте сповіщення електронною поштою та на панелі керування HostGator.

безпека блокування сайту hostgator

Там’Без сумніву, що SiteLock – це чудовий інструмент для вашого арсеналу. Але голова вгору: акційні ціни все ще діють тут. Цей $ 1,94 / місяць застосовується лише при покупці трирічного пакету, тоді як найдешевший план SiteLock ви можете придбати через рахунки HostGator за $ 2,08 / місяць протягом одного року. Найдорожчі планові рахунки в розмірі 41,67 доларів на місяць протягом одного року, хоча більшість дрібних веб-сайтів виграли’не потрібно турбуватися про те, щоб витратити стільки на захист.

Підтримка & Простота використання

HostGator набрав ідеальних 5 з 5 у нашому дослідженні за допомогою та підтримці. Постачальник пропонує 24-годинний чат та послугу по телефону (безкоштовно), але це’s не там, де воно виділяється з натовпу. ХостГатор’Широка база знань дає вам декілька кліків від усієї необхідної вам інформації’s віртуальна скарбниця, і ти виграв’не потрібно турбуватися про будь-які тони набору або переказувати дзвінки, щоб отримати доступ до нього.

панель пошуку бази знань hostgator

База знань, що шукається, охоплює все, від доменів до дизайну, а також пропонує форуми, де ви можете чути безпосередньо від інших користувачів HostGator. Звичайно, HostGator’Живий чат та підтримка телефону також є активами. Один користувач на ім’я Майкл розповідає про свій досвід чату в прямому ефірі:

“Вони відповіли і всіляко намагалися допомогти мені. Вони навіть відповідали на запитання, які не були пов’язані з їх хостингом чи їх виною.”

І це був і наш досвід. Коли ми тестували HostGator’З живим чатом, ми негайно зв’язалися з реальною людиною, і на всі наші запитання було відповідено протягом декількох хвилин після запиту. Швидкість’t єдиний фактор, який робить цю послугу чудовою – всі отримані нами відповіді були детальними та корисними.

Що стосується підтримки клієнтів, HostGator працює дуже добре. Але коли мова йде про простоту використання, HostGator’s дизайн трохи датується.

макет сторінки порталу hostgator

У верхній частині вікна розміщені вкладки для всіх різних компонентів, необхідних для розміщення веб-сайтів: Мій рахунок, виставлення рахунків, хостинг, домени, підтримка, і Маркетинг. Все це легко доступно, що найважливіше. Але макет міг би зробити сучасний капітальний ремонт. Хороша новина є, тільки ви побачать сторінки адміністрації вашого сайту на HostGator – ці сторінки виграли’не впливати на сприйняття відвідувачами вашого сайту!

Ще одна річ, яку потрібно пам’ятати при використанні HostGator, – це те, що, як і більшість хостингових провайдерів, HostGator автоматично включить певні додатки у ваш кошик під час оформлення замовлення. Це означає, що якщо ти’перекуповуємо, скажімо, спільну “Штрихування” плануєте на один рік, тоді в ваш кошик будуть додані несуттєві додатки, такі як захист SiteLock та резервні копії CodeGuard. Це легко скасувати – все, що вам потрібно зробити, – зніміть ці скриньки – і HostGator включає ці елементи, оскільки вони є’знову чудові доповнення до будь-якого плану хостингу. Але слідкуйте за тим, щоб переконатися’t несвідомо платити за будь-які додаткові послуги!

Огляд HostGator: чи підходить саме вам?

HostGator посідає друге місце в нашому рейтингу з поважних причин – справді, саме його неперевершена гарантія безперервного часу робить його сильним варіантом. Крім того, хороша підтримка клієнтів та безліч функцій (навіть у спільних планах) роблять HostGator варіантом ми б рекомендували будь-кому.

Отже, ви можете’t не помиляється з HostGator, але це’s – не єдиний спосіб пойти правильно. Якщо ви’Ви особливо стурбовані інтеграцією WordPress, тоді Bluehost може бути найкращим варіантом. Якщо ви вас знаєте’Ви готові пропустити спільні плани та перейти безпосередньо до VPS, тоді InMotion варто вивчити. Залиште коментар нижче і повідомте нам, які ваші основні пріоритети!

9

FAQ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me