Огляд хостингерів 2020: Доступний і збагачений функціями


Найкраще для

Найкраще за зниженими цінами


логотип хостингу

Загальний рейтинг

4 з 5 зірок

Хостингер відомий своїми доступними цінами та широким розмаїттям можливостей, але він має деякі недоліки, які варто врахувати. Читайте далі, щоб визначити, чи хостинг є правильним постачальником вашого сайту.

Ми зважуємо плюси і мінуси цього європейського хостинг-провайдера

Шукати хостинг-провайдера може відчувати себе непростим завданням. Варіантів так багато, і всі вони виглядають досить схоже на поверхні. Але наша команда в Експерті для створення веб-сайтів зробила глибоку копання, щоб виявити сильні та слабкі сторони кожного постачальника. Ми’Ви витратили години на дослідження та перехресне посилання на свої особливості та допомагали звичайним людям – а не технічним експертам – вийти в Інтернет протягом 10 років.

Якщо ви’Розглянувши питання про використання Hostinger в якості свого хостинг-провайдера, читайте далі для експертного вироку. Але спочатку короткий підсумок:

зірка рейтинг пояснення графіки

Плюси хостингу

 • Плани WordPress: великий досвід роботи на більшості планів WordPress забезпечує велику простоту використання
 • Доступні як хостинг для Windows, так і Linux: Окрім звичайних планів Linux, Hostinger пропонує також розміщення Windows на планах VPS
 • Багатомовна підтримка клієнтів: Хостингер’s Агенти з обслуговування клієнтів доступні багатьма мовами та розташовані у всьому світі

Мінуси хостингу

 • Низький відсоток часу роботи: дотримується галузевих стандартів, Хостінгер’s Гарантію на безперервний час просто можна’t змагатися
 • Немає виділеного плану: Хостингер не робить’не пропонувати будь-які спеціальні плани хостингу
 • Немає телефонної підтримки: тоді як варіанти підтримки клієнтів, що хостинг робить є надійними, цей постачальник не робить’t поки не пропонують підтримку по телефону

Коротко хостинг

Хостингер був заснований у Литві в 2004 році і досяг мільйона мільйонів користувачів у 2011 році. З тих пір Hostinger перетворився на ряд допоміжних компаній; На базі даних центрів обробки даних у семи країнах компанія та її афілійовані компанії зараз обслуговують понад 29 мільйонів користувачів, щодня мають понад 10 000 нових реєстрацій..

Надійність та продуктивність

Жоден веб-хост не може гарантувати 100% часу роботи. Це, як сказано, ти’Ви хочете націлитись на щось у діапазоні 99,97-99,99%, що становить від 50 до 150 хвилин простою на рік.

Зараз у Хостінгера багато сильних сторін, але ми’Буду чесним: продовження роботи’t одна з них. Цей постачальник гарантує 99,9% часу роботи, що означає приблизно 7 годин 53 хвилини простоїв на рік. Звичайно, ця цифра представляє найгірший сценарій, але в ідеалі ви’хочеться уникати більше 1-3 годин простоїв на рік.

Коли ви зважуєте хостингер’З сильних і слабких сторін, вам може бути цікаво, наскільки буде мати значення тривалість роботи, що не перевищує зірки свій конкретний сайт. Перебіг особливо важливий, якщо ви’знову хостите сайт електронної комерції, адже чим більше часу простою, тим менше продажів’Я зможу зробити Хороший час роботи є важливим для всіх, але ми вважаємо, що це повинно бути фактором, який може зробити або порушити для веб-сайтів електронної комерції.

Потрібні додаткові поради щодо електронної комерції?

 • Безкоштовні шаблони веб-сайтів електронної комерції
 • Найкраще програмне забезпечення для електронної комерції

Типи хостингу та можливості

Хостинг пропонує чотири різні типи хостингу: спільний, WordPress, хмара, і VPS. Спільний та хмарний хостинг – найдешевші та найзручніші для початківців варіанти, WordPress хостинг відмінно підходить для ведення блогів, тоді як VPS (Virtual Private Server) хостинг найкраще підходить для великих сайтів, які вимагають більше ресурсів.

Подумайте про кожен тип хостингу, як парасольку. Під кожним є різні плани, з яких ви можете вибрати, щоб найкраще розмістити свій сайт’s потреби. Особливості залежать від планів, але ми’Ви розбили основні моменти кожного нижче.

Особливості спільного плану хостингу

Спільні плани – найдешевший і найпростіший спосіб розміщення веб-сайту. Хостингер’s спільні плани безпечні та зручні для користувачів, а про вас будуть подбати більш просунуті елементи.

Спільний Преміум спільний Бізнес спільний
Електронна пошта Один рахунок Безлімітні рахунки Безлімітні рахунки
Пропускна здатність 100 ГБ Необмежений Необмежений
Резервні копії Щотижня Щотижня Щодня
Безкоштовний домен Ні Так Так
Безпечний доступ до оболонки (SSH) Ні Так Так

Особливості плану хостинг WordPress

Хостингер’s Плани WordPress також виконуються на спільних серверах і пропонують однакову простоту використання та доступність.

Єдиний WordPress Преміум WordPress Бізнес WordPress
Електронна пошта Один рахунок Необмежений Необмежений
Пропускна здатність 100 ГБ Необмежений Необмежений
Автоматичне резервне копіювання Ні Щотижня Щодня
Безкоштовний домен Ні Так Так
SSH доступ Ні Так Так

Ми’я бачив багато позитивних коментарів щодо Хостінгера’s Набір борту WordPress для клієнтів, тому ви також можете очікувати значної зручності використання, підписуючись на план WordPress.

Особливості хмарного плану хостингера

Хоча спільні плани означають кілька веб-сайтів, що діляться одним сервером, хмарні плани означають, що ваш сайт розміщується в хмарі – сервіс, який існує на декількох серверах.

Весь хостингер’Плани хмарного хостингу включають виділений IP-адресу, безкоштовний домен та необмежену пропускну здатність. Ось’s, де вони починають відрізнятися:

Запуск бізнесу Бізнес-професіонал Cloud Cloud
Веб-сайти 300 300 300
Зберігання SSD 40 Гб 80 ГБ 200 ГБ
ОЗП 3 Гб 6 Гб 16 Гб
Ядра процесора 2 4 8

Особливості плану VPS хостингу

VPS хостинг створює віртуальне середовище, що імітує виділений сервер – це означає, що ви отримуєте багато переваг виділених ресурсів, але за меншою ціною.

Хостингер’s Плани VPS поставляються із власною панеллю управління, автоматичними інсталяторами з популярними веб-скриптами та шаблонами операційної системи та 128 ГБ оперативної пам’яті на сервері. Хостингер’s Плани VPS класифікуються за кількістю потужності процесора (центрального процесорного блоку), наданої серверу, показаному на “vCPU” поля внизу. Плани також розмежовані збільшенням обсягу пам’яті, пам’яті та пропускної здатності:

1vCPU 2vCPU 3vCPU 4vCPU 6vCPU 8vCPU
Пам’ять 1 Гб 2 Гб 3 Гб 4ГБ 6 Гб 8 Гб
Зберігання 20 ГБ 40 Гб 60 Гб 80 ГБ 120 ГБ 160 ГБ
Пропускна здатність 1000 ГБ 2000 ГБ 3000 ГБ 4000 ГБ 6000 ГБ 8000 ГБ

Хостингер’s спільні програми, WordPress, хмара та VPS пропонують чудовий набір функцій. Але якщо ти’Ви мали досвід роботи з іншими постачальниками хостингу, або ходили по магазинах довгий час, вам може бути цікаво, де хостингер’s виділені плани.

Це один з головних недоліків Hostinger: це не так’t пропонуємо виділений хостинг, що і більшість інших провайдерів. Звичайно, це прийнять або порушить ваше рішення лише якщо ви’шукаєте виділений план, але це’s також важливий фактор, якщо ви хочете запустити спільний або VPS-план, і все ще хочете можливість врешті-решт масштабування до присвяченого.

Виділені хостинг-плани зазвичай розглядаються як наступний крок після VPS. Вони’знову набагато дорожче і найкраще підходить для дуже великих сайтів для бізнесу та електронної комерції. Якщо ви думаєте, що спеціальний план може бути для вас, ви можете ознайомитись з нашим рейтингом найкращих спеціалістів, що займаються хостингом, щоб дізнатися більше.

Ціноутворення

32% опитаних нами людей назвали “особливості” як їх вирішальний фактор при виборі постачальника, при цьому “ціноутворення” посіла друге місце з 27% голосів. Це ідеально, оскільки Хостингер перевершує обидві категорії.

Враховуючи великий масив типів і можливостей хостингу, кожен план хостингерів підходить за різною ціною. Хостингер’s ціни дуже конкурентоспроможні з рештою галузі, від $ 0,80 до $ 129,95 / місяць.

Ми знаємо, що ти’Подумайте – чому такий величезний діапазон? Ну, хостингер нічим не відрізняється від інших хостинг-провайдерів у своєму використанні спокусливо низькі вступні ціни. Чим більше часу ви берете на себе зобов’язання під час своєї першої покупки, тим більше грошей ви економите – але лише на першій покупці. Про це варто пам’ятати при оформленні каси.

Наприклад, початкові $ 0,80 / місяць застосовуються лише тоді, коли ви купуєте Єдиний спільний план за чотири роки наперед, а це означає, що ви платите загалом 80 центів х 48 місяців = $ 38,40 на касі.

Дон’t хвилюйтеся – ви не’т мати дотримуватися чотирьох років наперед! Ви можете вибрати аванс за будь-який: чотири роки, два роки, один рік або один місяць, і ціни залежать відповідно. Ми рекомендуємо придбати на рік заздалегідь, адже це’s не надто багато зобов’язань, і ти’Ще збережу трохи грошей.

Ми’ви зламали Хостінгер’s в нижченаведеній таблиці, яка показує як вступну ціну за один рік, сплачену заздалегідь, так і ціну поновлення на один рік, сплачений заздалегідь..

Підсумок цін на хостингер

Тип хостингу Вступна ціна Відновлює At
Спільний $ 1,95-5,85 / місяць $ 7,99-15,95 / місяць
WordPress $ 1,95-5,85 / місяць $ 7,99-15,95 / місяць
Хмара $ 12,95-59,99 / місяць $ 29,00-100,00 / місяць
VPS $ 4,95-45,95 / місяць $ 9,95-129,95 / місяць

Хостингер також пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, яка стосується всіх його планів. Це досить стандартно в хостинговій галузі, але все ж є головним плюсом.

Також, якщо ви’ти студент, ти’мати право на хостинг’s 15% знижка для студентів. Ви можете отримати доступ до коду знижки, перевіривши свій статус студента через «Студентські боби» безкоштовно.

 • Наш путівник по найдешевші веб-хостингові провайдери
 • Наш путівник по кращі провайдери веб-хостингу

Безпека

Хостингер’s План спільного використання бізнесу включає безкоштовний сертифікат SSL, який ідеально підходить для малого бізнесу, який прагне утримати своїх клієнтів’ безпечні дані. Якщо ти ні’t на Бізнес-спільному плані, ви’Вам доведеться придбати сертифікат SSL окремо.

Купувати SSL базового рівня окремо від хостинг-плану – рідкість. Однак, якщо ви хочете оновити до більшої безпеки, то Hostinger нічим не відрізняється від конкурентів, стягуючи додаткові витрати.

ціни хостингер ssl

Активація SSL-сертифікату – це стандартний сертифікат SSL, який постачається безкоштовно з деякими іншими хостинг-провайдерами, тоді як сертифікат Comodo PositiveSSL – це посилений захід безпеки, який коштуватиме додаткової плати для будь-якого постачальника хостингу. Сертифікат Comodo найкраще підходить для електронної комерції, оскільки він вселяє довіру до клієнтів, яким потрібно буде вводити особисту інформацію на вашому сайті. Ми’d рекомендую стандартну активацію SSL-сертифікатів для менших, більш особистих сайтів.

Також нещодавно компанія Hostinger включила двофакторну автентифікацію для своїх користувачів, а це означає, що ви можете використовувати обидві пошти і номер телефону, щоб ідентифікувати себе як власника вашого акаунта. Двофакторна автентифікація додає додатковий, захищений вручну рівень захисту для кожного облікового запису.

Додаткова інформація

 • Дізнайтеся більше про те, як захистити веб-сайт за допомогою нашого детального посібника

Підтримка клієнтів

Хостингер пропонує надійні варіанти обслуговування клієнтів, включаючи центр знань, цілодобовий чат, електронну пошту та квитки підтримки. Хостингер’s Команда підтримки клієнтів багатомовна і оснащена для вирішення питань з усього світу.

Варіанти підтримки клієнтів хостингу

Але Хостінгер’Пропозиція з видатними пропозиціями – це велика бібліотека статей із практичними вказівками. Вони охоплюють все, від створення спадного меню до дублювання сторінки в WordPress.

пропозиції підручників для хостингу

Але якими б вражаючими не були ці підручники, хостингу все ще бракує необхідності, коли справа стосується підтримки клієнтів: номер телефону. Цей постачальник не надає підтримку по телефону, що може розчарувати, якщо ви побачите в прямому ефірі чат трохи безособовий. Хостингер планує впровадити внутрішню телефонну підтримку десь до 2020 року, але до цього часу їх чат в режимі 24/7 – це найкраща справа.

Однак, якщо ви думаєте, що хостинг може бути хорошим постачальником вашого сайту, не працюйте’t нехай її відсутність підтримки телефону відключить вас. “Підтримка телефону” насправді прив’язаний до останнім Місце, коли ми запитували користувачів, як їм найкраще хотіти отримувати підтримку – чат в прямому ефірі виграв 32% голосів, після чого електронний лист із 26%.

Користувачі хостингерів також високо говорять про його сервіси підтримки робить пропозиція. Один користувач на ім’я Кей розповідає про існування “дуже вражений тим, як швидка відповідь була на мій запит і як швидко вона була вирішена,” в той час як сайт малого бізнесу робить висновок, що хостинг’s команда підтримки “не просто чіпляються, але щиро зацікавлені та мотивовані допомагати у вирішенні завдань, які стоять перед усіма в цій галузі.”

Сара, інший користувач Hostinger, пояснює, як її підтримка допомогла їй розвинути свій бізнес-фрілансер:

“Служба підтримки клієнтів в Інтернеті в чаті надзвичайно швидко та ефективно допомогла мені виконати кілька початкових проблем у моєму новому обліковому записі. Я справді ціную дивовижний рівень підтримки мене як новачка. Дуже заспокійливо та позитивно мати таку чуйну та доброзичливу підтримку, що полегшить життя новому фрілансеру, який працює в бізнесі з такою кількістю інших речей, як організувати, а також веб-сайтом. Дуже дякую, Команда підтримки клієнтів Hostinger!”

Додаткові товари

Хостинг VPS для Windows

Хостинг Windows – найкращий (а часто і необхідний) тип хостингу для веб-сайтів, які використовують інші інструменти або мови Windows. Сервери Windows є головною альтернативою популярним серверам Linux, які всі Hostinger планують у нас’попередньо обговорювані роботи ведуться далі.

Це’s набагато складніше знайти постачальника хостингу для Windows, ніж постачальника хостингу для Linux, але Hostinger пропонує і те, і інше.

Для отримання додаткової інформації про хостинг Windows, ви можете прочитати наш огляд сайту 5 кращих постачальників послуг хостингу Windows

Хостинг електронної пошти

Хостинг електронної пошти – це послуга, яка буквально працює з серверами електронної пошти. Він працює незалежно від хостингу веб-сайтів і дає змогу вашому сайту користуватися адресами електронної пошти, пов’язаної з доменом, наприклад, наявність електронних адрес на основі домену надає вам надійність, і якщо ви’Якщо ви запустили сайт електронної комерції, це дає клієнтам ще одну причину довіряти вашому бізнесу.

Хостинг Minecraft

Цей останній може бути найбільш нішевим. Хостингер пропонує хостинг Minecraft, який дозволяє користувачам грати в популярну відеоігра на багатокористувацькому сервері. Ви можете вибрати з п’яти різних планів, кожен з яких включає миттєву настройку, мобільний додаток та автоматичне резервне копіювання за межами сайту.

Огляд хостингера: Фінальні думки

Велике співвідношення ціни та якості та великий вибір можливостей роблять Hostinger конкурентоспроможним вибором на ринку. Однак низький відсоток тривалості роботи та відсутність спеціальних хостинг-планів є певними недоліками, які слід враховувати, перш ніж приймати рішення.

Якщо вам’не хочете йти на компроміс у режимі тривалості роботи, або якщо вас знають’Вам знадобиться спеціальний план, тоді спробуйте HostGator – він не тільки займає перше місце в нашому дослідженні за тривалість часу роботи, але і отримує бажане звання найкращого постачальника хостингу.

FAQ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map