Огляд хостингу A2 | Це найкраще для вашого сайту?


Найкраще для

Найкраще для обслуговування клієнтів


Загальний рейтинг

4 з 5 зірок

A2 хостинг – це провайдер із чудовою підтримкою та безпекою клієнтів. Якщо це ваші основні пріоритети, то не варто шукати далі. Читайте далі, коли ми зважуємо силі хостингу A2 проти його слабких місць.

Перший клієнт-хостинг-провайдер

Цікаво, чи хостинг A2 може стати кращим постачальником вашого сайту? Ви маєте гарний смак – з дванадцяти постачальників хостингу, яких ми вивчали в ході нашого дослідження, A2 хостинг займає поважне четверте місце.

Під час пошуку вашого найкращого хостинг-провайдера він’s легко для кожної опції, щоб почати звучати однаково. Ми’поверніться сюди, щоб зменшити шум і дати вам факти, щоб ви могли прийняти найбільш обґрунтоване можливе рішення – адже це великий хід для вашого веб-сайту!

Перш ніж ми потрапимо в бур’яни, ось’s Огляд хостингу A2:

зірка рейтинг пояснення графіки

Плюси & Мінуси

Плюси

 • Гарантія повернення грошей у будь-який час: ви можете отримати повне повернення коштів протягом перших 30 днів після реєстрації в обліковому записі, а також відшкодоване відшкодування в будь-який час після цього. Це масово відрізняє A2 хостинг від своїх конкурентів
 • Чуйне обслуговування клієнтів: А2 хостинг’с “Гуру Екіпаж” Команда з обслуговування клієнтів високо оцінена, і завжди допомагає
 • Супер безпечні сервери: A2 хостинг вживає додаткових заходів, щоб забезпечити безпеку своїх серверів – а отже, і вашого веб-сайту – цифровою та фізичною

Мінуси

 • Трохи незграбний процес реєстрації: переповнена домашня сторінка та повільне розкриття інформації про ціни ускладнюють реєстрацію в обліковому записі важче, ніж потрібно
 • Не найконкурентніший час роботи на ринку: Хостинг A2 має великий час роботи, який буде корисним, але якщо тривалість роботи – ваш головний пріоритет, інші провайдери, такі як HostGator та Bluehost, можуть гарантувати вам ще кращий відсоток

А2 хостинг’s будь-який час гарантія повернення грошей є головною профі, і це є причиною того, що ми надаємо цьому провайдеру 3,9 / 5 співвідношення ціни та якості. Це’s, безумовно, не є категорією, яку слід ігнорувати – 88% опитаних нами людей назвали ціни найважливішим фактором при виборі хостинг-провайдера.

Додаткова інформація:

Найпопулярніші постачальники веб-хостингів – наш порівняльний огляд HostGator, Bluehost та GoDaddy Hosting

A2 Хостинг коротко

Хостинг A2 розпочався під назвою Inquinet в невеликому двокімнатному офісі в Ен-Арборі, штат Мічиган, у 2001 році. Компанія все ще працює незалежною власністю, що базується в Ен-Арбор, але розширилася, включаючи центри обробки даних у Північній Америці, Європі та Азії.

Загальний ранг№4 з 12 хостинг-провайдерів
ЦіноутворенняПочинаючи з $ 1,98 / місяць (поновлюється з $ 5,99 / місяць)
Плани хостингуСпільний доступ, WordPress, VPS, хмара, виділені та торговельні посередники
Довідка & Підтримка24/7 команда обслуговування клієнтів
ОсобливостіПанель керування cPanel, сертифікат SSL, безкоштовна міграція сайту
Час роботи99,90% гарантії

Час роботи & Швидкість

Час перевезення’t Хостинг A2’с “Ого” фактор, але цей постачальник все ще покриває всі необхідні бази для надання стандартної послуги. В основному, хостинг A2’s uptime ніколи не покине ваш сайт позаду крива – це’s просто середній.

Хостинг A2 вимагає 99,90% часу роботи, що означає трохи менше дев’яти годин простою на рік. З того, що ми’Як бачили, постачальник справді працював навіть краще, із середнім часом роботи 99,95%. І те, і інше – вражаючі цифри, враховуючи, що 100% часу роботи неможливо досягти, і жоден хостинг-провайдер цього не може обіцяти.

a2 зобов’язання про продовження часу роботи

Однак найбільш конкурентоспроможні періоди перебувають у діапазоні 99,97-99,99%, тож A2 хостинг є досить середнім у цій галузі. Якщо тривалість тривалості роботи – ваш головний пріоритет, це’s варто дізнатися більше про HostGator, який пропонує 99,99% часу роботи.

Швидкість завантаження – ще один фактор, який слід враховувати при виборі хостинг-провайдера. Це’також важливим, оскільки трохи більше половини відвідувачів залишить сторінку, на яку завантажується більше трьох секунд.

Щоб забезпечити високу швидкість завантаження, A2 хостинг забезпечує просту настройку Cloudflare з панелі управління cPanel. Cloudflare – це мережа доставки вмісту (CDN), яку рекомендує хостинг A2, і ви можете вибирати її “Безкоштовно” і “Преміум” яруси відповідно до ваших потреб.

Типи & Особливості

Хостинг A2 пропонує шість різних типів хостингу: Спільний доступ, WordPress, VPS, хмара, виділені та торговельні посередники. Ми можемо непереборливо намагатися вирішити, який тип найкраще підходить для вашого сайту, тому ми’Нижче викладено основи кожного типу:

 • Спільний хостинг це найдоступніший і для початківців тип хостингу, але якщо у вас є плани масштабувати свій сайт, ви’Зрештою я переросте це. А2 хостинг’s спільні плани в середньому складали 99,95% тривалості роботи в нашому дослідженні. Ціни починаються від $ 1,98 / місяць.
 • WordPress хостинг призначений для веб-сайтів і блогів WordPress, тому якщо у вас вже є сайт з WordPress або ви хочете створити його, це ваш найкращий варіант. А2 хостинг’s Плани VPS в нашому дослідженні становили в середньому 99,95% тривалості роботи. Ціни починаються від $ 1,98 / місяць.
 • VPS хостинг чудово підходить для сайтів малого бізнесу. Це виходить за межі основ спільного хостингу, але хіба що’t так само дорого, як і спеціальні плани. А2 хостинг’s Плани VPS в нашому дослідженні становили в середньому 99,95% тривалості роботи. Ціни починаються від $ 5 / місяць.
 • Хмарний хостинг чудово підходить для масштабованості та гнучкості. Ваш веб-сайт зберігається на декількох серверах, тобто ви можете перетягувати ресурси з різних місць. Це робить його ідеальним, якщо ваш сайт відчуває походи в таких місцях, як трафік. Ціни починаються від $ 5 / місяць.
 • Виділений хостинг є найдорожчим, але і самим масштабованим та потужним типом хостингу. А2 хостинг’Спеціальні плани в нашому дослідженні становили в середньому 99,94% часу. Ціни починаються від $ 99,59 / місяць.
 • Хостинг реселлерів означає, що ви орендуєте простір на жорсткому диску та пропускну спроможність у хостингу A2, але на відміну від усіх інших хостинг-планів, це не так’не зупинятися на цьому. Потім ви б орендували це місце третій стороні (наприклад, малому бізнесу), як якщо б ви були хостинг-провайдером. Хостинг для торговельних посередників необхідний лише тим, хто прагне веб-хостингових компаній або розробників. Ціни починаються від $ 9,80 / місяць.

Хочете отримати більше інформації про різні типи хостингу?

 • Порівняння VPS проти спільного хостингу
 • VPS vs Виділений порівняння хостингу
 • Порівняння хостингу Cloud та WordPress

Особливості хостингу A2

Кожен план хостингу A2 має безкоштовну панель керування cPanel та сертифікат SSL. ви’Завжди є можливість безкоштовної міграції сайтів, що досить щедро, враховуючи, що деякі постачальники платять понад 100 доларів за цю послугу! A2 хостинг також пропонує екологічно чисті “зелений хостинг” рішення та спеціальні знижки для некомерційного бізнесу.

Як і у всіх постачальників, інші функції залежать від типу хостингу та плану ціноутворення. Хостинг A2 отримує оцінку 4,3 / 5 в нашому дослідженні щодо особливостей, що ставить його в середину пакета – ви’Ви обов’язково знайдете те, що вам потрібно, але вам, можливо, доведеться заплатити трохи більше, щоб перейти на ваш наступний рівень.

Весь A2 хостинг’s спільні плани та плани WordPress включають необмежену кількість зберігання та передачі SSD, а також панель керування cPanel. Це досить стандартні включення у всій галузі. Коли ви рухаєтеся вгору за ціновим рівнем планів спільного використання та WordPress, ви’Також ви отримаєте необмежену кількість облікових записів електронної пошти та автоматичне резервне копіювання сайту.

А2 хостинг’s три плани VPS і чотири спеціальні плани пропонують поєднання кореневого доступу, керування cPanel та повне управління HostGuard..

Ціноутворення

Коли ви підписуєтесь на план з хостингом A2, ви’У мене буде можливість:

 • Оплата за місяць
 • Оплачуйте за рік наперед
 • Платіть за два роки наперед
 • Платіть за три роки наперед

Три роки здаються величезними зобов’язаннями – так що’s звернення? Чим більше часу береш на себе зобов’язання, тим нижчі ціни. Наприклад, план Lite Shared починається з $ 1,98 / місяць, коли ви сплачуєте заздалегідь протягом трьох років, проти 3,30 $ / місяць, коли ви платите за місяць. Ми все ще вважаємо, що два-три роки – це дуже тривалий час, коли потрібно взяти на себе зобов’язання заздалегідь, але щорічно плановий план щорічно виставляється для вашого гаманця.

Це’s також важливо зазначити, що хостинг-провайдери, як правило, мають заплутані акційні ціни, і A2 хостинг не є винятком. Акційні ціни – це ціни першого року, які поновлюються за значно вищими темпами. Наприклад, той $ 3,30 / місяць, про який ми згадували раніше, становить 9,99 дол. США на місяць після першого року. Це може розчарувати, але колись ти’усвідомлюєш це, ти’Я буду краще оснащений, щоб вибрати найбільш розумний план для вашого бюджету.

Діапазон цін акцій типу хостингу Оновлюється в Спільний WordPress VPS Хмара Відданий Реселлер
$ 1,98-6,27 / місяць $ 5,99-18,99 / місяць
$ 1,98-6,27 / місяць $ 5,99-18,99 / місяць
$ 5-25 / місяць 5-99,99 дол. / Міс
$ 5-15 / місяць
$ 99,59-141,09 / місяць 119,99-192,99 дол. / Міс
$ 9,80-30,38 / місяць $ 19,99-61,99 / місяць

Якщо ви’шукаєте найдешевший спосіб вийти в Інтернет, ознайомтесь:

 • Кращі дешеві хостинг-провайдери
 • Кращий дешевий хостинг WordPress
 • Кращий дешевий хостинг VPS
 • Кращий дешевий виділений хостинг

А2 хостинг’Ціни є досить стандартними для галузі, і вона посідає четверте місце з 12 у світі “Співвідношення ціни та якості” категорія нашого дослідження (ми дали його 3,9 / 5). Для довідки, у найкращих конкурентів, таких як Bluehost та HostGator, діапазон цін становить 2,95-119,99 / місяць та 2,75-148,98 / місяць відповідно..

Інші постачальники, як-от 1&1 IONOS, дешевший за хостинг A2, але ви отримуєте те, за що платите. У цьому випадку вкласти трохи більше грошей в A2 хостинг означає краще обслуговування клієнтів та широкий вибір хостингу на вибір.

Найкраща частина хостингу A2’s ціноутворення своє будь-яка гарантія повернення грошей. Інші хостинг-провайдери зазвичай пропонують лише повернення коштів до одного місяця, тому A2 хостинг значно перевищує конкуренцію з цією політикою. Однак, гарантія повернення грошей має звичайний тонкий шрифт: він виграв’не буду честь, якщо ви порушите компанію’s умови обслуговування, і це не так’t не стосується реєстрації домену, плати за налаштування та плати за міграцію. Ви отримуєте повне повернення коштів за перші 30 днів, а подальше повернення – будь-коли після цього.

Безпека

На додаток до безкоштовного сертифіката SSL, включеного в кожен план, A2 хостинг створив власну ініціативу Perpetual Security, яка виходить вище та далі, щоб захистити ваш сайт. В рамках ініціативи ваш обліковий запис постачається з безкоштовним захистом HackScan, який працює цілодобово, щоб запобігти атакам на ваш сайт. A2 Хостинг Вічна безпека включає ціле господар (отримаєте?) інших заходів, від сканування вірусу’буду очікувати на більш виняткові речі, такі як:

 • Подвійний брандмауер хостингу: окрім загального мережевого брандмауера, ваш обліковий запис A2 хостингу містить додатковий брандмауер сервера для блокування несанкціонованих користувачів.
 • Обмежений доступ до сервера: замість паролів хостинг A2’s співробітники використовують ключі для доступу до серверів. Ключі більш безпечні, ніж паролі, оскільки вони функціонують як розмова між комп’ютером та сервером, а не як простий код (пароль), про який потенційно може здогадатися кожен.
 • Загартовування сервера: це означає посилення мережевих налаштувань та посилення контролю доступу для збільшення сервера’s безпеку.
 • Посилений захист від DDoS: Атаки розподіленого відмови в сервісі (або DDoS) виникають, коли великий обсяг підробленого трафіку надсилається на веб-сервер, використовуючи сервер’s ресурсів, щоб законний трафік не міг отримати доступ до нього.

А як щодо фізичної безпеки? ви’я, мабуть, уже трохи подумав про це цифровий заходи безпеки вашого потенційного постачальника хостингу. Але це’s також важливо враховувати фізичні безпека вашого сайту’s сервер. Відвідувачі хостингу A2’До центру обробки даних потрібні дві різні картки безпеки для входу в приміщення, які покращені відеоспостереженням. Крім того, кожен сервер повністю закритий клітками, де потрібні ключі для доступу до сервера.

З урахуванням усіх цих заходів, хостинг A2’s сервери добре захищені як у режимі офлайн, так і в режимі офлайн.

Підтримка

A2 Хостинг притулок’т виграв наше “Найкраще для обслуговування клієнтів” заголовок без причини! Провайдер отримує ідеальні 5/5 в нашому дослідженні для підтримки клієнтів. Екіпаж Гуру – як А2’s помічники один до одного, як їх називають – доступні 24/7, щоб переконатися, що ваш сайт працює безперебійно. Ви також отримуєте цілий ряд варіантів підтримки – A2 хостинг надає онлайн-квитки, пошукову базу знань, глобальні телефонні лінії та функцію чату в прямому ефірі, де ви можете чути безпосередньо з екіпажу Гуру.

a2 база знань про розміщення хостингу

З відгуків, які ми’прочитав, користувачі задоволені колективом A2’s, зокрема, підтримка клієнтів. Один клієнт на ім’я Шизан пояснив:

“Я’я задавав все, від базових питань до більш просунутих, і вони або відповідають на відповідь відразу, або через пару годин.”

Користувач на ім’я Антонія мав подібний досвід:

“Їх підтримка швидка і дуже корисна для нас, хто працює в умовах швидкого темпу.”

Однак, ми думаємо, Джон підсумував це найкраще:

“A2 має найкраще обслуговування клієнтів у сервісі веб-хостингу. Вони обізнані і швидко вирішують проблеми. Я’я радий, що я перейшов на них для всіх своїх веб-сайтів.”

Хоча A2-хостинг сяє в обслуговуванні клієнтів, він трохи відстає в простоті використання. Як тільки ви виберете план хостингу, вам’Якщо ви хочете зареєструватися, A2 хостинг просить вас або зареєструвати домен, використовувати наявний домен, перенести свій домен від іншого реєстратора, або використовувати піддомен хостингу A2. Цей розділ не відповідає’t згадати ціну, яку він стягуватиме за новий домен – це менш ніж ідеально, оскільки ви можете заглибитися в процес реєстрації, перш ніж зрозуміти, що ви’переплатити за домен.

a2 хостинг перевірки домену

Під час реєстрації ви’Доводиться стикатися з усіма видами доповнень (озвучено “Параметри, які можна налаштувати”) на вибір. На відміну від більшості популярних веб-хостингових компаній, A2 хостинг не робить’t автоматичний вибір платних опцій, які потрібно зняти вручну, що зручно. Але це також означає добрі виграні речі’Не перевірятимуться і для вас. Наприклад, не забудьте вибрати вільний рівень A2’s власний конструктор веб-сайтів, якщо це’з послугою вам’Вас цікавить.

Іншим зручним настроюваним варіантом є автоматична установка для таких програм, як WordPress або Drupal. Підготовка цих матеріалів у процесі реєстрації, перш ніж ви навіть потрапите на панель керування – це чудовий варіант, який усуває додатковий крок – чудова допомога для нових користувачів.

Прочитайте наше повне Огляд WordPress щоб дізнатися більше про платформу

Дізнайтеся, скільки від них очікувати витрати на доменне ім’я

Подивіться, як тарифи на хостинг A2 в нашому рейтингу Кращі постачальники PHP

Фінальні думки

Ти можеш’t дійсно не помиляється з A2 хостингом, але це не так’t означає це’s провідний постачальник для всіх. Загалом, хостинг A2’Рейтинг 4,3 з 5 у нашому рейтингу заслужено заслуговує, і він має дуже сильні переваги.

Хостинг A2 – це для вас, якщо…

 • Підтримка клієнтів для вас дуже важлива
 • Безпека для вас дуже важлива
 • ви’Вас зацікавив хостинг хмари чи реселлерів

A2 Хостинг’t для вас, якщо…

 • Uptime є вашим першим пріоритетом – для цього ви можете перевірити HostGator

Якщо ви’Ви дійсно не впевнені, як ви ставитесь до хостингу A2, його гарантія повернення грошей у будь-який час робить його великим постачальником низького ризику, щоб спробувати з перших вуст.

Якщо ви робити маєте сильну думку про хостинг, залиште коментар і повідомте нам про те, що ви найбільше цінуєте у провайдера!

FAQ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map