Огляд хостингу GoDaddy: суцільний веб-хостинг “все в одному”

godaddy логотип


Загальний рейтинг

4 з 5 зірок

GoDaddy – це всебічний хостинг-провайдер, який пропонує чотири різні типи хостингу (спільний, VPS, виділений та WordPress) та безліч яскравих функцій. Плани його ціноутворення не з дешевих, але всі додаткові додатки роблять GoDaddy трохи особливим. Поряд з хостингом, він має розробник веб-сайтів і є найбільшим у світі реєстратором домену.

Вже десятиліттями, GoDaddy залишається на вершині як одне з найбільших імен у веб-хостингу, реєстрації доменів та інтернет-маркетингу. GoDaddy пропонує безліч послуг і має на меті стати єдиним магазином для всіх ваших потреб в Інтернеті.

Веб-хостинг та реєстрація доменних імен не відповідає’t звучить як захоплююча справа, насправді це звучить прямо ручно. Незважаючи на це, GoDaddy вдалося залишитися в очах громадськості своїми сумно відомими рекламними роликами Super Bowl та рекреаційними звичками свого засновника..

Але що з його хостингу? GoDaddy посів 6-е місце в нашому веб-хостинговому дослідженні з рейтингом 77%. Поки GoDaddy isn’t найдешевша компанія навколо, ви, звичайно, отримуєте багато грошей за свої послуги.

Насправді початківці можуть знайти певну перевагу у виборі GoDaddy, оскільки ви можете легко керувати своїм доменом за допомогою спеціалізованого реєстратора домену, а також забезпечити задоволення потреб у вашому веб-хостингу за допомогою здатної послуги.

Вищі ціни дон’t завжди означає тебе’вас зривають, і GoDaddy – прекрасний приклад. Його хостингові послуги такі ж хороші, як і будь-хто’s, і їх безкоштовні додатки є одними з найкращих у бізнесі. Це’s питання пошуку плану, який би чітко відповідав вашим потребам. Зручність і душевний спокій має і своє значення, і це’s, де світить GoDaddy.

Ціни на хостинг GoDaddy

GoDaddy’s ціна починається всього з $ 2,99 на місяць для спільного хостингу. Хостинг WordPress коштує $ 4,99 на місяць, а VPS хостинг починається від $ 19,99 на місяць. Найдорожчий план GoDaddy – це спеціалізований хостинг, який коштує мінімум 89,99 доларів на місяць.

Додаткова інформація:

Топ-провайдери веб-хостингу – наш порівняльний огляд кращих хостинг-провайдерів на ринку, включаючи GoDaddy.

Плюси і мінуси GoDaddy

Плюси

  • Відмінний конструктор веб-сайтів на основі шаблонів
  • Безкоштовна електронна пошта Office 365 із спільним хостингом

Мінуси

  • Ціноутворення вище, ніж у інших великих компаній, що розміщують веб-сайти
  • GoDaddy’s необмежені пропозиції вимагають уважного ознайомлення з дрібним шрифтом

Коротше кажучи, хостинг GoDaddy

Заснований у 1997 році як Jomax Technologies, GoDaddy є найбільшим реєстратором домену в світі. Це’Не зрозуміло, скільки веб-сайтів розміщено на ньому, але компанія управляє понад 76 мільйонами доменів. У ньому 14 об’єктів по всьому світу та понад 17,5 мільйонів клієнтів у всьому світі.

До того, як більшість людей у ​​всьому світі навіть розуміли, що таке доменне ім’я чи чому ви’я хочу, GoDaddy став домашньою назвою. Багато в чому це було пов’язано з його рекламними роликами Super Bowl, які розпочалися в 2005 році. В останні роки GoDaddy відмовився від реклами Super Bowl.

Крім своїх пам’ятних оголошень, GoDaddy продовжував зростати та пропонувати все більше і більше послуг, поки не став повноцінним веб-магазином послуг, який є сьогодні. Ціноутворення не таке конкурентоспроможне, як деякі інші веб-хости; однак ви отримуєте кілька приємних привілеїв, таких як електронна пошта Office 365, розробник веб-сайтів та потужна підтримка клієнтів.

Якщо все, що вам потрібно, це сайт для початківців WordPress, ми’d припускаю, що ціноутворення повинно бути вашим основним питанням. Не надто вигадливий щодо цього, але Користувальницький досвід WordPress майже однаковий колись ви’знову на платформі блогу’s система управління контентом (CMS).

Додаткова інформація:

Огляд WordPress – наше повне розбиття WordPress.org і як отримати максимальну користь від цього.

Надійність & Продуктивність

GoDaddy каже, що це обіцяє 99,99 відсотків часу роботи, що становить менше, ніж за день простою на рік. Тепер, чи дійсно GoDaddy працює на цьому рівні – це вже інше питання. Нещодавній тест веб-сайту Down.com, який проводить тести на бездоганну роботу веб-хостів, говорить про те, що GoDaddy має середній час роботи 99,97 відсотків. Це дорівнює трохи менше трьох днів простою на рік, що все ще чудово.

100-відсоткове тривалість роботи просто не є’t можливо через неминучі технічні проблеми, які можуть виникнути. Але близько 100 відсотків, як пропонує GoDaddy, – це те, що ви реально очікувати.

Особливості GoDaddy

GoDaddy має всі основні функції, необхідні веб-хосту. Його основний план пропонує безкоштовний домен, коли ви реєструєтесь на рік або довше. GoDaddy обмежує свою безкоштовну пропозицію до конкретних доменів верхнього рівня, включаючи .CLUB, .COM, .NET, .XYZ, .ORG, .CO і .CN.

Це’Варто зазначити, що ви також повинні сплачувати комісію ICANN у розмірі 18 центів за домен на рік протягом тривалості зобов’язань.

За основним спільним планом хостингу, GoDaddy пропонує безкоштовний рік’s підписка на електронну електронну пошту Microsoft Office 365, як правило, щорічна вартість становить 60 доларів. GoDaddy хостинг також пропонує необмежену пропускну здатність, яка включає необмежену кількість пам’яті та пропускну здатність веб-сайту. Хоча необмежена пропускна здатність є типовою для основних веб-хостингових послуг, необмежений об’єм зберігання є рідкішим.

Однак, GoDaddy має певні обмеження у своїх необмежених планах. Якщо ви’Після використання Linux хостингу ви обмежуєтесь 250 000 введеннями – файлами, каталогами тощо – на рахунок. На хостингу на базі Windows ліміт – 500 000 файлів і папок на акаунт.

Якщо це звучить для вас складно, ви’повторно це не вплине. GoDaddy пропонує багато місця для зберігання, яке потребує певного часу, щоб заповнити більшість сайтів.

Поза базовим планом економіки є кілька рівнів більш високої ціни. У Deluxe є всі основи економії, але він надає вам необмежену кількість веб-сайтів та субдоменів. План Ultimate збільшує обробну потужність сервера, плюс ви отримуєте безкоштовні HTTPS на один рік, і більше того, що спільний бізнес-хостинг додає більше обчислювальних ресурсів.

Простий у користуванні хостинг GoDaddy?

Вибір плану хостингу дуже простий з GoDaddy. Ви вибираєте потрібний план, а потім є чітко помічені пропозиції для декількох додаткових додатків. Єдиним доповненням, вибраним за замовчуванням, є резервне копіювання веб-сайту. Інші можливі додатки включають захист сайту та сертифікат SSL для HTTPS.

Після налаштування пакета ви перейдете на спрощений інтерфейс. Звідси ви можете налаштувати свою електронну пошту, створити веб-сайт та отримати доступ до свого сайту’s Панель керування cPanel. Все в цьому розділі веб-сайту дуже чисто і просто – ідеально підходить для нових користувачів.

Як тільки ви потрапите в розділ cPanel, речі можуть стати трохи заплутанішими, але дизайн все ще дуже зрозумілий. Зліва ви бачите статистичні дані для вашого веб-сайту, такі як використання файлів, зберігання тощо. Це може бути корисно, якщо ви хочете побачити вимоги, які ваш сайт ставить на сервері, і чи є ви’перевищення ваших надбавок.

Основну частину вікна займають різні категорії cPanel, такі як Файли, Вподобання, Бази даних, Веб-додатки, Домени, Електронна пошта, Метрики, Безпека, Програмне забезпечення, і Розширений.

Інформаційна панель GoDaddyІнформаційна панель GoDaddy чиста і проста у використанні. Він ідеально підходить для недосвідчених користувачів

Якщо ви’ви запустили сайт WordPress або іншу спеціалізовану систему управління контентом, тоді виграв cPanel’не бути величезною турботою. Але якщо ти’Ви збираєтеся витратити багато часу на cPanel, тоді ви можете порівняти GoDaddy з Bluehost, щоб побачити, який спрощений дизайн ви віддаєте перевагу.

У GoDaddy є власний конструктор веб-перетягувань. Це починається з того, що ви попросите вибрати категорію та назву для свого веб-сайту. Потім він автоматично вибирає основний шаблон для початку роботи. Потім розробник веб-сайтів проводить вас через процес створення, включаючи можливість зміни автоматично вибраної теми.

Додаткова інформація:

Огляд розробників веб-сайтів GoDaddy – наш огляд GoDaddy’s власний розробник веб-сайтів та його необхідні знання.

Це’s відмінний інструмент для початківців, які хочуть створити свій власний сайт, але не є’t впевнений, з чого почати. У нашому випробуванні з інструментом він дозволив нам вибрати з восьми основних шаблонів, а потім дав нам свободу коригувати кольори та шрифти. Звідти ми могли налаштувати все, і змінити будь-який елемент було так само просто, як натиснути на нього, а потім внести зміни в праву бічну панель.

Поки це не так’t вільний з основним планом, це’s відмінний варіант, якщо ви’шукаєте створити веб-сайт швидко та легко.

Підтримка клієнтів

Якщо у вас є якісь проблеми з вашим сайтом GoDaddy, вам відкриті численні офіційні та неофіційні варіанти, щоб знайти виправлення.

GoDaddy’Центр знань повинен стати вашою першою зупинкою. Це’s, ймовірно, ваша проблема не настільки унікальна і що є загальне виправлення. Дивно, але це часто економить більше часу, ніж очікування представника підтримки.

GoDaddy’s довідковий сайт добре організований із найпоширенішими категоріями питань, представленими великими значками; До них відносяться питання щодо доменів, cPanel, хостингу Windows, сертифікатів SSL, електронної пошти Office 365 та управління обліковими записами. Клацнувши на Більше продуктів посилання розкриває подальші потенційні категорії проблем у текстовому списку.

Вибравши проблему, GoDaddy допомагає вам деталізувати, поки ви не знайдете статтю, яка’s, специфічні для вашої проблеми. Однак більшість рішень знаходяться у форумах, де клієнти допомагають один одному.

GoDaddy хостинг базу перевірокЦентр знань GoDaddy добре організований, але для поглиблених відповідей вам може бути краще заглянути на форумах

У верхній частині кожної конкретної сторінки випуску є кілька основних порад, але GoDaddy зазвичай не робить’не мати довгих статей підтримки, які деякі веб-хости створюють самостійно. Це’s не обов’язково погана річ, оскільки повідомлення на форумі, як правило, підтримують рішення проблеми більш актуальним, але це’s не для всіх, оскільки зазвичай потрібно трохи більше досліджень.

Якщо маршрут бази знань не вдається, майте на увазі, що звичайний пошук Google може також допомогти. GoDaddy настільки великий і популярний, що багато сайтів і канали YouTube пишуть статті з виправленнями проблем, характерних для GoDaddy.

Коли такого роду дослідження не є’t у картках, GoDaddy також пропонує чат в прямому ефірі, підтримку телефону 24/7 та відповіді на підтримку питань у соціальних мережах.

Ціноутворення & Співвідношення ціни та якості

GoDaddy мають часті розпродажі, коли ціни на спільний хостинг із планом економіки починаються на мінімальних цінах $ 2,99 на місяць, коли ви підписуєтесь на 3 роки. Після цього початкового періоду ціна піднімається до $ 7,99 на місяць. План Deluxe має вступну ціну 4,99 долара на місяць, а Ultimate – 5,99 долара.

Це’s досить дорожче, ніж Bluehost або HostGator, де ціни починаються від $ 3. Однак, ці додаткові витрати можуть коштувати того, хто хоче скористатися GoDaddy’s дружній користувач веб-сайту.

GoDaddy’s присвячений хостингу WordPress для блогів із більшим трафіком має вступну ціну 4,99 долара на місяць (9,99 долара після початкового періоду), а також плани “Делюкс” та “Остаточний” із стартерними цінами відповідно 7,99 доларів та 9,99 доларів відповідно. Там’s також Кінцевий план для двох веб-сайтів, який починається від $ 9,99 на місяць, і Pro 5+ для 5–50 веб-сайтів, який починається від $ 24,99 на місяць.

Віртуальний приватний хостинг-сервер (VPS) починається з 19,99 доларів США на місяць для VPS з 1 Гб пам’яті, 40 Гб пам’яті, незмінна пропускна здатність, 3 виділені IP-адреси та безкоштовний сертифікат SSL на рік. Ціна поновлення сягає приблизно 30 доларів на місяць після початкового періоду. Є три інші плани VPS, ціни яких становлять від $ 24,99 на місяць до $ 74,99 на місяць за вступною ставкою.

Виділений хостинг, де ви, як правило, орендуєте сервер у GoDaddy, починається від $ 89,99 на місяць і складає до $ 179,99. Однак це вступні ціни. Після цього початковий період ціни зростають від 169,99 до 349,99 дол. На місяць. Це’s серйозні гроші і варто лише цього для малого бізнесу та блогів із трафіком та бізнесом для його підтримки.

Висновок: чи хостинг GoDaddy підходить саме вам?

GoDaddy – це чудовий вибір для розміщення веб-сайтів, хоча і ви’Вам доведеться заплатити трохи більше, ніж ви б з іншими великими хостинг-компаніями. Це може бути варте того, щоб отримати деякі з цих безкоштовних пропозицій GoDaddy, таких як безкоштовна електронна пошта Microsoft Office 365, безкоштовний сертифікат SSL на більші плани та переважно безкоштовний домен.

Перемогла GoDaddy’не бути всіма, такими, хто має ціновий бюджет. Тим не менше, з декількох регіонів центру обробки даних на вибір, дуже простий у користуванні інтерфейс і всілякі варіанти підтримки, GoDaddy заслуговує уваги на нових користувачів та досвідчених власників веб-сайтів. Коли план GoDaddy підходить, він справді підходить.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me