Огляд хостингу InMotion: Багатий на функції та орієнтований на бізнес

InMotion – один з найкращих веб-провайдерів хостингу. Відомий своїми безмежними функціями та чудовою підтримкою, InMotion – прекрасний вибір для будь-якого починаючого бізнесу.


Хоча не зовсім на тому ж рівні в цілому Bluehost, В русі ще є що запропонувати. І, залежно від ваших потреб, InMotion може бути найкращим вибором ви.

Проблема сервісів веб-хостингу полягає в тому, що їх так багато. Це’s важко зрозуміти, хто з них надає правильні послуги для ваших потреб за найкращою можливою ціною.

Це’s, куди ми заходимо.

Ми’Ви провели порівняльне дослідження провідних постачальників веб-хостингів, зваживши все, від тривалості роботи до співвідношення ціни та якості.

У цьому огляді ми’Перегляньмо основні особливості InMotion та запропонуємо деякі порівняння з іншими службами веб-хостингу. Погляньте, як InMotion протиставляється конкуренції та чи пропонуються пропоновані вами послуги для ваших потреб.

Мінуси ProsInMotion InMotion
  • Висококваліфікований персонал підтримки – Персонал InMotion отримує понад 160 годин професійної підготовки. Це ставить їх у неперевершене становище, пропонуючи вам експертні вказівки та поради.
  • Необмежений простір на диску і безкоштовний SSL на базовому плані – Це’з майже нечуваним для хостинг-сервісу, щоб запропонувати необмежену кількість дискового простору за його найпростішим планом, але це’s саме те, що ви отримуєте з InMotion.
  • Ніяка нерекламна ціна суб-5 доларів – Ви можете підписатись на загальний план хостингу InMotion за ціною менше $ 5 / місяць (ціни починаються від $ 3,99 / місяць), але це лише під час щорічної підписки. Найдешевша ціна відновлення після цього – $ 7,99 / місяць.
  • Немає серверів Windows – ви’Знайдемо, що більшість хостинг-провайдерів працюють на серверах Linux. Деякі також пропонують хостинг для Windows, але InMotion isn’t одна з них.

Стисло коротко

InMotion почав життя в 2001 році, і з тих пір перетворився на компанію з 300 співробітниками та три офіси по всій США. Також у неї є два центри обробки даних в Лос-Анджелесі та Ешберні, штат Вірджинія, в яких проживає “тисячі і тисячі” серверів.

Компанія каже, що має “сотні тисяч” клієнтів, що далеко не мільйони, які мають більші компанії. Натомість InMotion зосереджується на наданні максимально високого рівня сервісу, який може сприяти конкуруванню з більшими компаніями.

Наприклад, його обслуговуючий персонал проходить 160 годин навчання, щоб дізнатися про всі технічні аспекти веб-хостингу, такі як стек LAMP, клієнти електронної пошти та операційні системи Linux. Не знаєте, що таке стек LAMP? Дон’не хвилюйтесь, вони не роблять’не чекаю від вас!

Надійність & Продуктивність

Якщо ви’Ви читаєте наші огляди, тоді ви знаєте, що одне з перших, що вам потрібно визначити, – це те, який спосіб роботи надає постачальник послуг. Це важливо, оскільки ви хочете, щоб ваш веб-сайт якнайменше переходив в офлайн.

Час роботи (Uptime) стосується часу, коли ваш веб-сайт працює та працює в Інтернеті, щоб користувачі могли його переглядати. Більшість постачальників послуг хостингу, як правило, мають час роботи від 98% до 99,99%.

100% тривалість роботи просто не так’t можливо – навіть більші сайти час від часу опускаються. При цьому, ціллю має бути майже 100-відсоткова тривалість безперервної роботи.

В русі’За результатами нашого дослідження рейтинг часу продовження роботи становить 99,97%. Це’s велика кількість часу роботи, що становить менше трьох годин простою на рік. Зовсім непогано.

Інша область, якою InMotion пишається, – це швидкість роботи сервера. InMotion має два центри обробки даних на базі США, розташовані на будь-якому узбережжі, де є тисячами серверів.

Хоча InMotion’Швидкість сервера в усьому світі досить велика, вони, очевидно, мають швидше час відповіді, якщо ви’базується в США.

Єдині області, де InMotion’s швидкості сервера опускаються нижче Google’Еталонні показники є в Азії та Австралії. Якщо це’s де ти’Від того, ви можете поглянути на інших постачальників.

Які особливості InMotion?

Перше, що потрібно пояснити, це InMotion має п’ять різних типів хостингових послуг:

  • Основний бізнес-хостинг
  • WordPress хостинг
  • Віртуальний приватний сервер (VPS)
  • Виділені сервери
  • Хостинг реселлерів

Усі вони мають різні особливості, оскільки розроблені для різних потреб. Більшість персональних та малих бізнес-сайтів будуть добре поєднуватись із спільним хостингом – це’s найдешевший спосіб розміщення вашого веб-сайту та має можливість обробляти регулярні хвилі трафіку.

В русі’s називається найосновніший рахунок Спільний бізнес-хостинг. Цей план включає необмежений простір на диску і пропускну здатність, що особливо добре. Необмежена пропускна здатність є досить поширеною, але необмеженого місця на диску для вашого сайту немає, принаймні на базовому рівні.

Місце на диску – це, по суті, обсяг пам’яті вашого веб-сайту. Вам потрібно дисковий простір, щоб розмістити все на вашому сайті – чим більше сторінок, вмісту та медіа, тим більше дискового простору’мені потрібно.

Пропускна здатність – це кількість даних, яка може бути передана одразу. Подумайте про пропускну здатність як про міст: тільки певна кількість автомобілів може перетнутись в будь-який момент. Якщо міст не робить’t не має обмеження на автомобілі, це може дозволити якомога більше перетинати одразу.

InMotion також надає вам безкоштовний сертифікат SSL, який, в свою чергу, дає вашому сайту HTTPS. Це ще одна рідкість на цьому рівні ціноутворення, але це’s ключова особливість для підприємств, оскільки Google надає перевагу сайтам, захищеним HTTPS, над звичайними, незахищеними HTTP-сайтами.

Цей базовий план також охоплює два веб-сайти, тоді як більшість основних хостів дозволяють використовувати лише один веб-сайт у своєму базовому плані. Як і інші послуги, ви’Також отримаю безкоштовний домен.

Там’s також безкоштовний захист від злому, безкоштовні резервні копії та захист DDoS. Безкоштовні резервні копії дійсно приємні, оскільки не всі господарі пропонують це безкоштовно. Захист DDoS також цікавий, хоча багато великих веб-хостів створені для того, щоб протистояти будь-яким серйозним атакам відмови в сервісі.

Як і інші сервіси, InMotion також має власний конструктор веб-перетягувань для тих, хто не є’t спускаючись по маршруту WordPress.

Ви зможете керувати своїм хостингом із InMotion’s cPanel. Це широко використовувана, інтуїтивно зрозуміла інформаційна панель’s легко впоратися.

В русі’s Додаткові функції

Якщо ваші вимоги поширюються трохи далі, ніж спільний хостинг, є’s безліч інших варіантів. В русі’s, наприклад, постачається VPS хостинг управління сервером та автоматизовані оновлення безпеки.

Виділений хостинг – це ще один шлях, але зазвичай це зарезервовано для великих веб-сайтів або підприємств на рівні підприємств. В русі’с спеціальний хостинг має багатошарову безпеку, 20-кратну швидкість завантаження з безкоштовним SSD та власним помічником запуску щоб зняти речі з землі.

Підтримка клієнтів

У InMotion є форум центру підтримки, який висвітлює основи, а рішення на найчастіше задані питання вгорі. Це всі статті, написані компанією, на відміну від популярних рішень для натовпу, написаних членами форуму.

Підтримка InMotionДеякі постачальники хостингових веб-сайтів залишають підтримку своєї громади. InMotion випускає велику документацію самостійно

Однак існує регулярний форум, на якому ви можете звернутися за допомогою до інших клієнтів InMotion про допомогу або знайти рішення у інших, хто це робить’у мене була така ж проблема.

Поза базовим рівнем підтримки самостійно, InMotion пропонує квитки в чат, телефон, електронну пошту та підтримку через інформаційну панель вашого облікового запису клієнта. InMotion також проводить чати по Skype, якщо ви’буду вважати за краще використовувати цю послугу замість телефону.

В русі’с Персонал проходить понад 160 годин навчальної підтримки перед тим, як перейти на допомогу ви. Жоден інший хостинг-провайдер не може похвалитися таким ретельним навчанням своїх співробітників, і якість справді просвічує.

Як згадується в InMotion’З розширеними функціями, він надає підтримку індивідуальних клієнтів хостингу. Персонал допоможе отримати ваш сайт в Інтернеті, і він буде готовим відповісти на будь-які запити, які у вас є.

Ціноутворення & Співвідношення ціни та якості

В русі’s спільний хостинг розділений на три плани: Запуск, Потужність і Про.

Ціни на спільний хостинг InMotionInMotion має фантастичні акційні ціни на спільний хостинг та деякі неймовірні функції.

Запуск та потужність починаються від $ 3,99 / місяць, хоча ця пропозиція доступна лише для тих, хто бере на себе дворічний план. Нормальні ціни – 7,99 дол. США та 9,99 дол. США – вважайте це знижкою лояльності.

Потужність роздрібної торгівлі становить $ 13,99 / місяць за дванадцять місяців реєстрації та 15,99 дол. США після цього. Цей план є найкращим співвідношенням ціни та якості, що дозволяє розміщувати необмежену кількість веб-сайтів із 4-кратною швидкістю роботи.

Якщо ви’переконуєтесь, чому б просто не дати йому спробувати? InMotion має 90-денну повну гарантію повернення грошей. Тож якщо ти’Якщо ви не задоволені отриманою послугою, ви можете отримати повне відшкодування в будь-який час до позначки за три місяці.

WordPress хостинг – який, не дивно, пропонує кращі показники для сайтів WordPress – має шість ярусів за ціною від $ 4,99 / місяць до 114,99 дол. / Місяць. Перші три яруси вимагають дворічного зобов’язання, щоб отримати нижчу ціну, тоді як більш дорогі плани потребують лише одного року.

Хостинг VPS починається від $ 19,99 / місяць як з керованими, так і з керованими послугами. Керовані версії починаються від $ 27,99 / місяць, тоді як некеровані – $ 19,99 / місяць.

Ціни на хостинг InMotion VPSКерований VPS-хостинг – це повсякденний фольклор, тоді як хмарний VPS – більше для веб-розробників.

Для кращого ціноутворення потрібен хостинг для самостійного керування, тоді як керований хостинг вимагає одного року. Кожен тип хостингу VPS має три рівні ціноутворення – від 27,99 до 64,99 дол. Для керованих та 19,99 до 64,99 дол. США для самокерованих.

Виділений хостинг коливається від $ 105 / місяць до $ 519,49 / month через шість планів. Три плани з нижчими цінами мають розширення вдвічі більше оперативної пам’яті (оперативної пам’яті з випадковим доступом), тоді як усі, крім найнижчих, дозволяють вибрати, який із InMotion’s центри обробки даних, на яких базується ваш сервер.

Якщо ціна є для вас великим моментом, ви можете отримати дешевші пропозиції в інших місцях. ХостГатор, наприклад, починає свої спільні плани хостингу на рівні $ 2,75 / місяць та пропонує відмінне обслуговування.

Місце InMotion у Всесвіті хостингу

InMotion пропонує велику цінність для свого ціноутворення і має великі пропозиції, коли мова йде про його спільні плани хостингу.

InMotion призначений для підприємств, які прагнуть зростати, а також для персональних сайтів, які потребують чудових функцій та підтримки.

InMotion – це магазин лише для Linux, а це означає, що він не надає Windows-сервери. Якщо ви’Після сервера Windows, InMotion не має того, що вам потрібно.

Висновок: чи правильно для вас InMotion?

InMotion – це цікава послуга, яка пропонує більше безкоштовних програм на базових рівнях, ніж ви’Ви знайдете у великих компаніях хостингу. Але ультра-дешевого рівня для початківців користувачів не існує.

Якщо ви’Ви готові заплатити трохи більше, тоді ви дійсно отримаєте те, за що платите. В русі’s висококваліфікований персонал з обслуговування може допомогти вам спокійно і вам’Вас запросять на платформу з більшою кількістю функцій, ніж ви можете потиснути палицю.

Ми’буду рекомендувати InMotion будь-якому малому бізнесу, який шукає хостинг-провайдера. Його cPanel забезпечує простий у користуванні інтерфейс, а необмежений простір на диску та пропускну здатність, безумовно, не повинен’не знущатися.

Загалом, InMotion – це високоефективний, надійний варіант та один із найкращих у хостинг-сфері. Якщо ви можете подивитися за ціною, це’s у дужці з HostGator та Bluehost як кращими постачальниками ринку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me