Огляд хостингу iPage: Дешевий і дещо веселий

Цінність є великою увагою при перегляді послуг веб-хостингу, оскільки багато з них пропонують подібні функції. Хоча ви можете розмежувати продукти за швидкістю, часом відгуку та незвичайними функціями, все це набуває значення. Іншими словами, скільки продуктивності та підтримки ви можете отримати за найкращою ціною?


Це’s погляд, що iPage бере до серця. iPage пропонує одні з найдешевших вступних цін на рівні близько 2 доларів на місяць. Ціна піднімається після цього початкового періоду, звичайно, але є’Без сумніву, це одна з найнижчих витрат у нас’Я бачив ще нових користувачів.

Але чи є низька перша пропозиція, щоб зробити iPage правильним веб-хостом для вас? Дозволяє’s пориньте у різні його функції, гарантії та веб-хостинг, щоб побачити, що пропонує iPage.

Плюси:

 • Дуже низькі вступні ціни на спільний хостинг
 • Безкоштовні домени на численних планах веб-хостингу

Мінуси:

 • Ціни після вступу трохи заплутані
 • Початковий план VPS не має такого ж значення, як конкуренти

iPage: коротка історія

Як компанія, iPage існує вже давно. Він був заснований у 1998 році, хоча Інтернет-архів’Записи показують, що до 1999 року домен iPage.com не використовувався та був проданий.

Незалежно від того, iPage почав своє життя як постачальник веб-послуг – фактично цільова сторінка на зразок Yahoo. У 2002 році він відновився як провайдер веб-хостингу, який на даний момент належить групі Endurance Group – тієї самої компанії Bluehost і ХостГатор. У своєму теперішньому вигляді iPage розміщує більше мільйона веб-сайтів і має два центри обробки даних.

Надійність & Продуктивність

Більшість сервісів веб-хостингу пред’являють грандіозні претензії щодо їх тривалості роботи, такі як гарантія 99,99% тощо. Не так, як з iPage. Компанія не робить’t взагалі не пред’являйте жодних претензій щодо оновлення на цільовій сторінці.

У нашому дослідженні встановлено, що iPage має приблизно 99,94 відсотка часу роботи, що становить трохи більше п’яти годин на рік простою. Це’s не багато годин у календарному році, але майте на увазі, що подобається конкурентам Bluehost і SiteGround відсоток тривалості тривалості близько 99,98. Тим не менш, залежно від типу веб-сайту, на якому ви працюєте, 99,94 відсотків часу роботи може бути в межах вашої помилки.

Однак там є суперечливі результати. Факти хостингу повідомили про 99,97 відсотків тривалості роботи в 2017 році для iPage, що складає менше трьох годин простою за рік. Можливо, iPage продають себе недовго!

Особливості

На відміну від інших веб-служб хостингу, iPage пропонує: “один розмір підходить всім” спільний план хостингу. Основи цього плану включають необмежений простір на диску, масштабовану пропускну здатність, вільний домен та необмежену кількість доменних імен. Ви також отримаєте безкоштовного конструктора веб-сайтів’s обмежено шістьма сторінками та мобільна оптимізація. Більшість хостів веб-сайтів використовують панель керування cPanel, але iPage вибирає панель управління vDeck.

Зверніть увагу на необмежену функцію доменних імен, яка незвична для базових облікових записів. Це’s незрозуміло, наскільки терплячим буде iPage, якби ви з’їхали і жили з 10 сайтів, але якщо ви виберете 2 або 3, можливо, це буде добре.

Також цікава функція масштабованої пропускної здатності. За номіналом це’s не все, що відрізняється від необмеженої пропускної здатності, яку пропонують інші хости. Що примітно, що iPage готовий поставити номер на чому “необмежений” засоби. Це’вид непрямого числа, але він все ще дає уявлення про те, чого очікувати.

Компанія каже, що її масштабну гарантію пропускної здатності може підтримувати “понад 99,95 відсотка” своїх клієнтів’ вимоги пропускної здатності. Для тих, хто реалізує свою політику, iPage каже, що буде працювати з веб-сайтом, щоб допомогти їм перейти до більш відповідного плану хостингу.

Деякі з інших основ обкладинки iPage включають встановлення одним кліком для WordPress, підтримку Drupal, Joomla, PixelPost, а також форуми форуму, такі як Gbook та phpBB.

Хоча iPage так’Не дійсно рекламуйте це на своїй цільовій сторінці, вона пропонує інші послуги, крім спільного хостингу. Там’s спеціалізований хостинг WordPress, який включає безкоштовний домен на рік, необмежену кількість пам’яті та пропускну спроможність, а також попередньо встановлені теми та плагіни. Якщо ви заплатите трохи більше, ви також отримаєте спеціальну підтримку WordPress, автоматичне видалення зловмисного програмного забезпечення та безпеку SiteLock.

Огляд функцій iPageiPage хостинг пропонує перелік можливостей для прання. Між цим та ціноутворенням, початківці могли зробити набагато гірше

Пакет для початкового віртуального приватного сервера (VPS), який називається Basic, має одноядерний процесор, 1 Гб оперативної пам’яті, 40 ГБ дискового простору, 1 ТБ пропускної здатності, 1 IP-адресу та безкоштовний домен на рік.

Щоб бути тупим, це не має великої цінності. Одноядерний процесор на VPS просто не є чудовим варіантом, і зазвичай пакети VPS нижнього рівня мають трохи більшу пропускну здатність. Але безкоштовна реєстрація домену – приємна додаткова.

Якщо вам потрібен спеціалізований сервер, на якому ви контролюєте апаратне забезпечення, iPage також пропонує це.

Простий у користуванні iPage?

Реєстрація в обліковому записі iPage порівняно проста. Він починається з одного вікна пошуку, де ви знайдете нове доменне ім’я або вводите одне, у вас уже є власник. Якщо ви вирішите шукати новий домен, він не тільки покаже, чи доступний ваш бажаний .COM, але й інші домени вищого рівня, такі як .NET, .CLUB та .US.

На наступній сторінці ви вибираєте тривалість свого терміну. Щоб отримати абсолютну найкращу ціну, потрібно зареєструватися протягом трьох років, але існують також варіанти 1 і 2 років.

Далі iPage просить вибрати різні додатки. За замовчуванням вибрано кілька додатків, але ви можете скасувати їх перед виїздом. Автоматично вибрані додатки включають конфіденційність домену, безпеку веб-сайту та резервне копіювання та відновлення сайту.

Інші додатки включають оптимізацію WordPress, пакет, який включає теми та плагіни, автоматичне виявлення та видалення зловмисного програмного забезпечення, налаштування панелі управління та більш високий рівень підтримки. Там’s також сертифікат SSL та G Suite від Google.

Деякі з цих доповнень варто зберегти. Конфіденційність домену, яка коштує 10 доларів у перший рік та 13 доларів на рік після цього, зберігає ваші особисті дані приватними. Якщо вам’t використовуйте цю опцію, тоді ваше ім’я, адреса та номер телефону потраплять у загальнодоступну базу даних власників сайтів під назвою база даних Whois. Підготуйте себе за холодні дзвінки.

Резервне копіювання сайту коштує 1 долар на місяць і, мабуть, воно того варте (ви попередньо сплатите весь термін виконання зобов’язань), щоб не втратити жодних даних свого сайту.

Після роботи з додатками ви переходите на сторінку платежів, і незабаром після цього ваш план хостингу буде готовий до розгортання.

Ціноутворення & Співвідношення ціни та якості

Хоча iPage не робить’не маєте різних планів, він має різні рівні ціноутворення, залежно від тривалості вашого початкового зобов’язання. Якщо ви виберете, наприклад, трирічний термін, ви будете платити 2 долари на місяць. Після закінчення початкового періоду ви платите 8 доларів на місяць як звичайну ціну.

Якщо ви обираєте дворічний план, ціна становить 2,50 долара на місяць, а потім 9 доларів на місяць після двох років. Трирічний план – 3 долари на місяць, і тоді ви’За інший час за iPage ви сплачуватимете цілих 10 доларів на місяць. Це’s дивна система цін, розроблена для того, щоб заохотити вас зареєструватися протягом трьох років, щоб отримати iPage’s краща регулярна ціна.

Пакети хостингу WordPress мають два рівні. Перший – це 3,75 долара на місяць за вступний період, після цього регулярна ціна становить 7,50 доларів. Основний план WP для вищого рівня – 7 доларів на місяць за початковий період, звичайна ціна – 10,50 долара.

Для пакетів VPS iPage починається із вступної ціни 20 доларів (звичайні $ 25) і доходить до 80 доларів на місяць (звичайні 100 доларів). Виділений хостинг, тим часом починається від 120 доларів і проходить аж до 240 доларів.

Місце iPage у Всесвіті хостингу

Якщо ви’Ви готові взяти на себе зобов’язання протягом трьох років, iPage пропонує найдешевші початкові ціни на спільний хостинг у нас’я бачив поки що. Якщо ви їдете з двома роками, це’s як і раніше дешевше, ніж багато інших послуг, на 2,50 долара, і якщо ви виберете один рік, ціна його’s приблизно те саме, що деякі найдешевші послуги у нас’я дивився на.

Оскільки він має різні регулярні ціни, лише величина 8 доларів на місяць є конкурентоспроможною великим компаніям з веб-хостингу. Його спеціальні ціни на WordPress хороші, і ціна базового рівня в 3,75 долара на місяць є дуже низькою, але базовий план VPS не такий хороший, як ви можете знайти в іншому місці.

Незалежно від ціни, той факт, що ви можете використовувати більше ніж один домен у спільному хостингу, не платячи додатково, є можливим вибором.

Висновок: чи підходить iPage саме для вас?

Якщо для вас важливі ціни на перші три роки, то iPage – відмінний вибір. Там’s просто немає порівняння з ціною 2 доларів на місяць в ціні від веб-хостів’я бачив. Після цього первинного пропонування ціни є більш типовими і насправді можуть бути вищими, якщо піти з меншим зобов’язанням вперше.

Загалом, iPage пропонує велику цінність у своїх початкових цінових пропозиціях для спільного хостингу, і це, безумовно, варто подивитися тим, хто тільки починає з нового веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map