Огляд SiteGround: суцільне обслуговування, підтримка якості

Коли ви думаєте про замовлення, кустарні вироби, ви схильні думати про гончарний посуд, одяг і, можливо, навіть каву, але веб-хостинг? Що за божевільна розмова така? SiteGround пропонує те, що він називає веб-хостингом “виготовлений обережно.” Кажуть, швидкість – це її пристрасть, рішення безпеки – її особливість, а технічна підтримка – її гордість.


Це впевнено звучить приємно, але як усі маркетингові розмови трясуться насправді? Це’s, що ця стаття має на меті з’ясувати, коли ви проходите свій шлях через нескінченний вибір веб-служб хостингу. Звідки ви знаєте, який саме підходить вам або пропонує вам потрібні послуги? Що таке розумна ціна, а яка’s божевільна сума грошей, чи це залежить?

Дозволяє’s заглибтеся в деталі SiteGround, щоб відповісти на деякі з цих питань та допомогти вам прийняти краще рішення щодо веб-хостингу. SiteGround займає п’яте місце в нашому рейтингу веб-хостингу, набравши непомітні 80%. Дозволяє’s потрапити в чому.

Плюси:

 • Автоматизовані щоденні резервні копії безкоштовно
 • Автоматичні оновлення WordPress для всіх користувачів
 • Відмінні сторінки знань

Мінуси:

 • Не найдешевший веб-хостинг навколо

SiteGround: коротка історія

Заснована в Болгарії, SiteGround була заснована в 2004 році групою друзів з гуртожитків університету. Компанія має три офіси в Європі та один у Сполучених Штатах, де працюють понад 400 осіб. В ній сказано, що в ньому розміщено більше мільйона доменів.

Надійність & Продуктивність

SiteGround має сторінку, присвячену питанням безперервного часу, який є показником (вираженим у відсотках) від того, наскільки часто мережа активна та онлайн.

SiteGround вимагає тривалості тривалості 99,99 відсотків; однак у нашому дослідженні це число трохи нижче – 99,98 відсотка. Так чи інакше’s великий відсоток за час простою. Протягом року обидва відсотки становлять менше двох годин простою.

Це’s просто неможливо утримати мережу безперебійної роботи в 100 відсотків часу. Врешті-решт виникнуть проблеми, що спричиняють короткочасні відключення – навіть Google періодично виходить з ладу.

Тим не менш, ви хочете, щоб це число було максимально наближеним до 100 відсотків, і SiteGround це забезпечує.

Особливості

Якщо ви починаєте з сайту на базі WordPress, то SiteGround може бути для вас місцем. Компанія пропонує керований хостинг WordPress для всіх своїх планів, а це означає, що компанія обробляє основні послуги, такі як автоматичні оновлення для WordPress. SiteGround також підтримує управління командним рядком WordPress (WP-CLI) у всіх планах, що не так часто.

Це’s не говорити SiteGround призначений лише для WordPress; він підтримує всі види інших систем управління контентом, а також статичні сайти на загальних серверах. Оскільки WordPress є популярним варіантом для мільйонів веб-сайтів у всьому світі, однак SiteGround присвячує деякі особливі переваги клієнтам, які відвідують платформу блогу з відкритим кодом.

Якщо ви приїжджаєте з іншого веб-хоста і хочете принести свій веб-сайт із собою, SiteGround пропонує безкоштовні трансфери веб-сайтів на всі плани, коли агент компанії здійснюватиме передачу за вас.

SiteGround’s основні Стартап спільний план хостингу підтримує єдиний веб-сайт, 10 Гб місця на диску, немерегована передача даних, безкоштовний конструктор сайтів з перетягуванням, безкоштовні акаунти електронної пошти, безкоштовні щоденні автоматичні резервні копії, панель керування хостингом cPanel та інсталятор одним кліком для WordPress.

Хоча SiteGround пропонує безмережну передачу даних, пакет StartUp підтримує лише близько 10 000 відвідувань на місяць. Це’s не багато, але це’s більш ніж достатньо для сайту, який тільки починається.

GoGeek, план верхнього рівня також додає постановку WordPress, що полегшує тестування змін на вашому сайті, перш ніж випускати їх у прямому ефірі. Пакет вищого рівня також поставляється із попередньо встановленою системою управління версіями Git. Git – це інструмент для запису та контролю всіх змін кодування та є основою популярного сайту розробників, GitHub. Git – це просунута функція користувача, яка корисна, якщо у вас є команда розробників, що працюють на вашому сайті.

SiteGround також пропонує хмарний хостинг для тих, хто потребує масштабування своїх сайтів на основі попиту. Цей рівень обслуговування найкраще підходить для сайтів з високим трафіком, таких як підприємства та популярні онлайн-напрямки чи послуги.

Існує чотири рівні для хмарних пакетів хостингу: Вхід, Бізнес, Плюс, і Супер потужність. Ці плани стосуються обладнання та пропускної здатності. Entry пропонує контейнер Linux (віртуалізована операційна система) з 2 ядрами процесора, 4 Гб пам’яті, 40 ГБ накопичувача SSD та 5 ТБ передачі даних. План верхнього рівня Super Power пропонує 8 ядер процесора, 10 Гб оперативної пам’яті, 120 ГБ накопичувача SSD і стільки ж 5 ТБ передачі даних.

SiteGround також пропонує спеціалізовані рішення для розміщення підприємств.

Простий у користуванні SiteGround?

Реєстрація на SiteGround відносно проста. Вибравши бажаний хостинг-пакет, SiteGround пропонує або зареєструвати новий домен .COM за 16 доларів на рік, або дозволяє використовувати один із власних доменів..

Ми’d рекомендую принести власний домен, навіть якщо ви цього не зробите’у вас ще немає. Справа в тому, що ви можете знайти реєстратора домену з нижчими цінами, ніж SiteGround. Однак, якщо ви’не хочете зайвих клопотів зі створення домену від зовнішнього постачальника, тоді додаткові витрати можуть того коштувати.

Раз ти’Через розділ домену SiteGround вимагає всіх реквізитів вашого акаунта – імені, електронної пошти, пароля, платіжної інформації тощо.

У нижній частині цього екрана в Інформація про придбання Розділ, SiteGround пропонує два додатки для клієнтів пакету StartUp. Перший – це безкоштовна передача веб-сайтів, а також SiteGround’власний сканер сайту на базі американської компанії з безпеки веб-сайтів Sucuri. Останній додаток коштує 20 доларів на рік автоматично, що значно підвищує ціну’Ви не звертаєте уваги на касі. Це’s завжди освіжає, щоб побачити веб-хостинг, який не робить’т це робити.

Підтримка клієнтів

SiteGround’s Параметри підтримки починаються з кількох сторінок знань. Первинним є загальний сайт бази знань з відповідями на загальні питання, організовані за такими темами, як хостинг, cPanel, додатки, виставлення рахунків тощо.

У кожному розділі є статті, написані компанією, які допомагають у вирішенні багатьох найпоширеніших питань. Якщо вам’Якщо ви бачите свою проблему на цільовій сторінці бази знань, ви можете скористатися полем пошуку вгорі, щоб просвердлити глибше.

База знань з перегляду SiteGroundБаза знань SiteGround – одна з найкращих. Навіть якщо ви не користуєтесь їх послугою, це цінний ресурс для всіх веб-хостингів

Крім основної бази знань, також є спеціальні навчальні посібники для WordPress, Joomla, Magento та Drupal.

Якщо маршрут Зробіть сам’t працює для вас, SiteGround пропонує також цілодобову підтримку телефону та чату в реальному часі, а також проблемні квитки.

Ціноутворення & Співвідношення ціни та якості

Для нових клієнтів SiteGround вимагає мінімум річного зобов’язання, щоб отримати найкращу ціну. Вартість пакету StartUp починається від 4 доларів на місяць, і ви можете взяти на себе зобов’язання 1-, 2- або трирічний план обслуговування за цією ціною. Крім того, ви можете обрати одномісячну пробну версію за $ 4 плюс a “плата за налаштування” від 15 доларів.

Це’s хороший варіант для всіх, хто не є’я впевнений, що вони хочуть дотримуватися його з SiteGround на тривалий перебіг. Мінус, однак, полягає в тому, що після першого місяця вам доведеться платити не надто спеціальну регулярну ціну 10 доларів на місяць.

SiteGround’s інші цінові яруси мають аналогічні варіанти. Пакет GrowBig – це наступний рівень, який пропонує багато хостингу веб-сайтів, 20 Гб місця на диску і близько 25 000 відвідувань на місяць за 6 доларів на місяць – звичайна ціна становить 15 доларів на місяць.

Як ми говорили раніше, верхній рівень планів називається GoGeek і має початкову ціну 12 доларів на місяць. Цей план містить кілька хостингів веб-сайтів, 30 Гб місця на диску та близько 100 000 відвідувань щомісяця. Ви також отримуєте кілька “примхливий” розширені функції, про які ми згадували вище. Регулярна ціна на GoGeek становить 34,95 дол. США на місяць.

Для хмарного хостингу вартість пакету для вступу становить 80 доларів на місяць, бізнес – 120 доларів на місяць, бізнес плюс – 160 доларів на місяць, а Super Power – 240 доларів на місяць.

SiteGround’s Місце у Всесвіті, що приймає

SiteGround – це приємна послуга з великими плюсами, які рекомендують її, такі як автоматизовані оновлення WordPress для всіх. Поки інші господарі роблять це, це’s рідко можна побачити це на рівнях хостингових підвалів. Це’s також чудово побачити ще одну веб-хостинг-компанію, яка випереджає свої ціни та ту, яка не робить’t автоматично підключає вас до надбавок з високою ціною.

Однак SiteGround не робить’не матимуть тих же переваг для клієнтів нижчого рівня, які подобаються великим веб-хостам ХостГатор і Bluehost робити. Багато з них, наприклад, дон’не встановлюйте обмежень на кількість відвідувачів, які ви отримуєте щомісяця, принаймні, до точки. Компанії обмежуватимуть доступ до вашого сайту, якщо ви використовуєте занадто велику пропускну здатність, щоб не завдати шкоди іншим клієнтам, що використовують той же сервер, що і ви. Але немає жорстких обмежень, як у SiteGround.

Висновок: чи правильно для вас SiteGround?

SiteGround – це хороший сервіс, який пропонує гідне співвідношення ціни та якості. Якщо ваша головна проблема – ціна, ви, безумовно, можете знайти дешевші альтернативи, але це’s досить поширене для більшості початкових цінових пропозицій, щоб вимагати 3-річного зобов’язання. SiteGround, навпаки, дасть вам свою особливу ціну за один рік чи навіть місяць – хоч ти’Ви сплатите повний фрахт після цього початкового місяця. Це дозволяє отримати переваги здешевлення без надзвичайно довгого зобов’язання.

Крім ціни, деякі основні керовані сервіси, які він надає, такі як автоматизовані оновлення WordPress, є перевагою, а також безкоштовними автоматизованими щоденними резервними копіями є також великим плюсом. Обмеження пропускної здатності є певним недоліком, але SiteGround значною мірою конкурентноздатний. Найбільший питання щодо SiteGround – чи хочете ви відмовитися від його додаткових функцій на користь дешевшої ціни в іншому місці.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map