Огляд WP Engine: спеціалісти з хостингу WordPress

Є багато постачальників веб-хостингів, які роблять малий бізнес своєю основною метою, але вони все ще мають ціни, доступні для окремих користувачів. Тоді є господарі на кшталт WPEngine які справді є всі про обслуговування бізнесу з ціною, яка це підтверджує.


Це важливе питання, яке слід зазначити з того часу’s досить важко, щоб зрозуміти, який веб-хост підходить саме вам. Якщо ви’будуєте блог для своїх щоденних думок або веб-сайт, який, як ви сподіваєтесь, буде вашою роботою на повний робочий день, тоді господар, орієнтований на бізнес, може бути не для вас. Інші послуги, які мають всі основні функції, які потрібно розпочати без великих фінансових вкладень, є більш ідеальними.

Якщо ви серйозно ставитеся до свого сайту WordPress, такий сервіс, як WPEngine, може бути правильним вибором. Але ви все ще хочете переконатися, що компанія доставить усі необхідні речі за потрібною ціною. Це’s, що має на меті цей огляд для тих власників малого бізнесу, які розглядають можливість роботи з WPEngine.

Плюси:

  • Автоматизовані сервіси для оновлення інфраструктури сайту
  • Розширені функції для професійних користувачів

Мінуси:

  • Дорогі плани початкового рівня
  • Тільки WordPress

Додаткова інформація:

Найпопулярніші постачальники веб-хостингів – наш порівняльний огляд HostGator, Bluehost та GoDaddy Hosting

WPEngine: коротка історія

Базуючись у Великобританії, WPEngine розпочав своє життя в 2010 році як ексклюзивна хостингова платформа WordPress. Наразі компанія має понад 80 000 клієнтів у 140 країнах світу та має 500 000 сайтів.

Надійність & Продуктивність

Час роботи – це показник кількості годин на місяць або рік, коли мережа підтримує свої сервери в Інтернеті та доступні розміщені веб-сайти. Це ключовий компонент будь-якого веб-хоста. Ви хочете, щоб компанія, яка забезпечує майже ідеальний час роботи, щоб ви не працювали’не втрачайте будь-якого ключового трафіку чи продажу. Реальність, однак, полягає в тому, що сайти та веб-хости будуть знижуватися раз у раз. Насправді WPEngine має чудову публікацію в блозі, присвячену саме цій проблемі.

Компанія вимагає 99,99 відсотків часу роботи, що становить менше години простою на рік. Однак наше дослідження свідчить WPEngine’s тривалість тривалості роботи ближче до 99,95 відсотка. Це спрацьовує до трохи більше чотирьох годин простою щороку. Це’s все ще не так багато, якщо ви вважаєте, що середній рік складає 8 760 годин, але це нижче, ніж у інших постачальників – ХостГатор, Bluehost, SiteGround, і GoDaddy, назвати декілька.

Особливості WPEngine

З цього часу WPEngine має абсолютну тону функцій’s надання основних послуг для підприємств. Для цілей цього огляду ми’я буду дотримуватися переважно того, чого’s пропонуються в WPEngine’с Стартап пакет спільного хостингу.

Цей базовий пакет дозволяє почати з одного сайту, 10 Гб пам’яті та дозволяє 25000 відвідувань на місяць та 50 гігабайт пропускної здатності.. Це’s не багато щомісячних відвідувачів або пропускної здатності, але ей, це початковий пакет для сайтів, які тільки починаються.

WPEngine надає підтримку мережі доставки вмісту (CDN), яка є сервісом, який допомагає пришвидшити доставку вашого сайту відвідувачам по всьому світу.. Він також пропонує сертифікат SSL безкоштовно, що означає, що відвідувачі можуть підключитися до вашого сайту через HTTPS.

Крім цих основ, WPEngine також здійснює щоденні автоматизовані резервні копії вашого веб-сайту, автоматичні основні оновлення WordPress, постановочні середовища для тестування змін на вашому сайті, дозволів для користувачів, доставки вмісту сайту на основі відвідувачів’ місця (не включені до запуску), виявлення та блокування загроз (захист від злому) та інтеграція веб-служб Amazon. Зовсім непогано.

Простий у використанні WPEngine?

Якщо там’s одне, що WPEngine може навчити конкуруючих веб-хостів’s як робити підписки. Прихованих витрат з WPEngine немає. Компанія каже, що коштує 35 доларів на місяць за її основний пакет, і це’s, якою є ціна незалежно від тривалості вашого зобов’язання – заощадите двомісячну знижку, що рекламується прямо поруч із ціною.

WPEngine також не робить’не возитися з доповненнями. Раз ти’Вибравши потрібний вам пакет, компанія перелічує ряд додатків, таких як орієнтація на вміст на основі місцезнаходження та дані аналітики. Жоден з них не обраний за замовчуванням, що означає, що ви виграли’не дивуйтеся додатковими витратами на касі. Це рідкісна річ, яку варто знайти, і її варто аплодувати, оскільки багато веб-хостів просто не хочуть’t робити це.

Після вас’Ви вибрали свій план та додатки, ви надаєте свої платіжні реквізити та іншу інформацію, таку як ім’я рахунку та електронна адреса. Потім один раз це’Зроблено, ти’знову на гонки.

Підтримка клієнтів

WPEngine пропонує безліч варіантів підтримки. По-перше, там’s the Ресурсний центр, який є освітнім центром допомоги для самостійного вдосконалення сайтів. Він пропонує основні поради, як вбудовувати вміст Карт Google на свій сайт, а також більш езотеричні теми, такі як дослідницькі роботи про значення SEO.

Тоді туди’s WPEngine’s традиційний розділ підтримки, який пропонує кілька статей довідки, організованих за такими категоріями, як WordPress, як налаштувати свій сайт, усунути неполадки та змусити ваш сайт діяти швидше. Там’s також велике поле пошуку вгорі, яке допоможе вам детальніше вивчити певну тему.

Огляд WPEngineНезалежно від того, чи ви замовник, чи просто бажаєте дізнатися більше про технічну сторону виходу в Інтернет, ресурсний центр WPEngine – це фантастичний ресурс

Нарешті, WPEngine’s Центр рішень має багато корисних статей та порад щодо кожної теми, яку можна уявити для роботи на вашому сайті.

Якщо ці ресурси підтримки не є’t досить, WPEngine забезпечує живий чат, цілодобову підтримку телефонів та проблемних квитків для всіх пакетів, за винятком пакета запуску.

Ціноутворення & Співвідношення ціни та якості

Як ми говорили на початку, WPEngine не є дешевим. Його Стартап пакет починається від $ 35 на місяць. Ви можете платити щомісяця, якщо хочете, але якщо ви передоплачуєте за цілий рік, WPEngine дає два місяці безкоштовно. За двомісячну знижку основна вартість запуску працює до 350 доларів на рік. Це’s дорога дорожче, ніж планує суб-100 доларів США’Ви знайдете у основних хостів. Це’s не обов’язково справедливе порівняння, однак, як WPEngine’s пакети починаються на більш просунутому рівні, ніж ви’буду діставатись GoDaddy або Bluehost.

Огляд цін на WPEngineВідмовтеся від усієї надії на угоди, ви, хто сюди входите

Окрім пакету запуску, є’з а Зростання пакет за 115 доларів на місяць, що значно збільшує кількість щомісячних відвідувань та пропускну здатність. Пакет Scale починається від $ 290 на місяць, і WPEngine створить спеціальні пакети для великих підприємств, яким потрібен індивідуальний план.

Усі плани пропонують два місяці безкоштовно, якщо ви передоплачуєте протягом року, а компанія пропонує 60-денну гарантію повернення грошей.

Місце WPEngine у ​​Всесвіті хостингу

Як ми’Ви вже говорили, що WPEngine набагато дорожче того, що ви’Ви знайдете з великими основними хостами. Однак WPEngine пропонує зовсім інший сервіс, оснащений функціями, ідеальними для компаній, що мають ІТ-підрозділи або розробника персоналу..

Це’s дуже відрізняється від встановлення WordPress одним клацанням Bluehost якому не вистачає CDN, середовищ розробки та орієнтації на вміст на основі місцезнаходження.

Висновок: чи WPEngine хостинг підходить саме вам?

Якщо ви власник веб-сайту WordPress з великою аудиторією або маєте потреби, які неможливо вирішити з іншими основними хостами, то WPEngine може бути для вас. Компанія пропонує хорошу підтримку клієнтів та безліч додаткових функцій для людей, які добре знайомі зі створенням та обслуговуванням сайтів.

Це’s не для всіх, однак. Якщо ти ні’t впевнений, чи WPEngine для вас, то більш ніж ймовірно’s ні. Дотримуйтесь дешевших і більш поширених хостів веб-сайтів, а потім, якщо вам потрібні вдосконаленіші функції WPEngine, орієнтовані на бізнес, поверніться на другий погляд.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me