Про нас

Привіт, дякую за відвідування нашого сайту! ви’Вам, мабуть, цікаво, хто ми і що робимо – так сидіти, ми’збираюся розповісти тобі все.


Наше завдання

Є майже 2 мільярди веб-сайтів, розміщених в Інтернеті, але лише близько 10% з них є активними. Наша місія – допомогти людям створити веб-сайти та досягти успіху на цьому.

Будь то’s інтернет-портфоліо, магазин електронної комерції або улюблений блог, ми’знову тут, щоб дати вам Інтернет ‘нога вгору’.

У 2018 році понад 4,5 мільйона людей завітали на наш сайт у пошуках допомоги, порад та рекомендацій. Ми хочемо збільшити цю кількість і допомогти мільйонам більше.

Як ми допомагаємо тобі?

Ми визнаємо, що зараз існує десятки (якщо не сотні) рішень для створення, створення та розміщення веб-сайту.

wbe-team-photo-1Ось ми професійніwbe-team-photo-not-so-серйознийОсь ми, як наші “звичні”

Ми вирішуємо цей шум, обмінюючись своїм досвідом, дослідженнями та уявленнями користувачів, щоб ви могли вибрати найкращий варіант для вас.

Багато, багато годин займаються дослідженням, написанням, перевіркою, подвійною перевіркою та потрійною перевіркою кожної статті, яку ми пишемо, щоб переконатися в цьому’s точний і корисний.

Ви можете прочитати наші поглиблені огляди та посібники, ознайомитись з нашими оглядовими порівняльними таблицями, якщо це можливо’Ви поспішаєте, або візьміть нашу вікторину, щоб отримати персональну рекомендацію.

Наша історія

Експерт для створення веб-сайтів (WBE) був заснований динамічним дуетом Джеремі Вонга та Конні Вонг. Розпочинаючи власний бізнес, вони використовували та переглядали розробників веб-сайтів і вирішили поділитися своїм досвідом в Інтернеті – створивши великий і лояльний наступний процес.

Протягом декількох років, і тисячі успішно створених веб-сайтів пізніше ринок розробників веб-сайтів трансформувався – і WBE.

У 2017 році WBE була придбана MVF – провідною маркетинговою та технологічною компанією – щоб вона могла продовжувати зростати, пропонувати справжні експертні поради та допомагати ще більше людей вийти в Інтернет. Джеремі сказав:

Там’Я не сумніваюся, що вони’- це ідеальні люди, щоб підняти WBE на наступний рівень, і виходити за рамки корисного ресурсу, який ми передбачили всі ті роки тому.

Наша команда

Отже, що робить нас експертами? Наша команда, звичайно! Зараз WBE складається з розробників, дизайнерів, програмних інженерів, експертів UX, SEO гуру, маркетологів, дослідників тощо.

Ми’знову досить змішана купа. Деякі з нас мали багаторічний досвід створення веб-сайтів, в той час як деякі з нас у цьому новачки. Це’s це поєднання досвіду та навичок, що робить WBE унікальним та робить наш вміст таким ретельним, релевантним та неупередженим.

Перегляньте наші авторські профілі нижче, щоб дізнатися більше про окремих членів команди, їхні історії та їхній досвід.

Наші поглиблені дослідження

Це те, що насправді відрізняє нас від інших сайтів. Коли ми кажемо, що ми пропонуємо неупереджену пораду, саме тут ми можемо це довести.

У нас є дослідницька група, яка тестує продукцію, опитує користувачів та залучає людей, як і ви, також випробувати їх. Наше широке тестування користувачів з реальними людьми – це база для всього нашого контенту.

Ми робимо’t приховувати речі. Жоден продукт не на 100% ідеальний – ми’Повідомляю про негативи та позитиви, щоб ви могли зробити найбільш усвідомлений вибір.

А коли йдеться про дослідження, наша робота ніколи не робиться. Світ в Інтернеті – це швидкий рух, оновлення проводиться щомісяця. Ми’постійно перевіряючи та повторно тестуючи, щоб переконатися, що наш вміст постійно оновлюється.

Ви можете дізнатися більше про те, як ми проводимо наше дослідження щодо розробників веб-сайтів тут. Або, якщо ти’Ви зацікавлені у створенні інтернет-магазину, ознайомтеся, як ми аналізуємо тут платформи електронної комерції.

Ми’знову розмовляємо з тобою…

У нас тисячі відвідувачів, як і ви, щодня приходять на наш сайт. Це’тому ми використовуємо можливість слухати і вчитися у вас.

Ви можете коментувати будь-яку нашу статтю – задайте нам якісь питання або киньте виклик – і ми’Ви завжди знайдете час для читання та відповіді.

Часто ви можете побачити невелике спливаюче вікно із запитанням. Це’s ми намагаємось дізнатися більше про те, що ви та наші користувачі хочуть від нас. Ми’Ви зробили багато змін на сайті на основі цього відгуку від вас, тож дякую!

Як ми’знову фінансується

WBE фінансується за допомогою реферального трафіку. Наприклад, якщо ви читаєте наш огляд Wix, тоді підпишіться на один із платних планів ми’я отримаю невелику комісію.

Той факт, що більшість розробників веб-сайтів та платформ електронної комерції пропонують безкоштовні випробування або періоди повернення грошей, означає, що тільки ви’з радістю, ми не’t отримати цента.

Це означає, що це’s в наших інтересах, щоб надати вам чіткі, сучасні, реалістичні та неупереджені поради та рекомендації.

Ви можете ознайомитись з нашим розкриттям інформації для отримання додаткової інформації про те, як ми заробляємо гроші.

І це’з нами!

Дякуємо, що знайшли час, щоб познайомитися з нами. Ми сподіваємось бути максимально прозорими у всьому, що ми робимо, але якщо у вас виникнуть запитання, зв’яжіться з командою The WBE Team

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me