Gdzie znaleźć profesjonalne obrazy na swojej stronie internetowej bez płacenia profesjonalnych cen

Where-to-Find-Professional-Images-for-Your-Website-Without-Paying-Professional-PricesJeśli istnieje jedna rzecz, którą możesz zmienić na swojej stronie internetowej, która natychmiast sprawi, że będzie ona wyglądać bardziej wiarygodnie i profesjonalnie – i nie wymaga żadnych umiejętności technicznych, żadnych umiejętności projektowych oraz żadnych lub minimalnych kosztów, zrobiłbyś to?


Moja odpowiedź zawsze będzie – Heck Tak!

Jeśli czytasz nasze Porady dotyczące narzędzi i nasze Poradniki projektowania stron dla początkujących, będziesz wiedział, że jesteśmy wielkimi zwolennikami wkładania minimalnego wysiłku, aby uzyskać maksymalny wpływ.

Ten artykuł to kolejny hack do projektowania, który może szybko & łatwo zaktualizuj wygląd swojej witryny!

Dlaczego wysokiej jakości obrazy są tak ważne dla Twojej witryny??

Jeśli spytałeś mnie, jak sprawić, by twoja strona wyglądała bardziej profesjonalnie, pierwszą rzeczą, którą zawsze polecam, jest używaj lepszych zdjęć na swojej stronie.

Dlaczego? – Ponieważ jest to najszybszy sposób na poprawę wyglądu witryny przy minimalnym nakładzie pracy!

Wystarczy zamienić odpowiednie obrazy (które ja’Pokażę Ci, jak wybrać i gdzie je znaleźć), możesz natychmiast

  1. Spraw, aby Twoje produkty były bardziej atrakcyjne i pożądane;
  2. Spraw, abyś wyglądał bardziej profesjonalnie i lepiej, dzięki czemu Twoja witryna wydaje się bardziej wiarygodna i godna zaufania; i
  3. Co najważniejsze, Twoja witryna będzie wyglądać na droższą! Jest to kluczowa poprawa, ponieważ większość ludzi kojarzy coś lepszej jakości, gdy wydaje się droższe.

Oto kilka ciekawych faktów na temat tego, jak jakość i trafne obrazy mogą poprawić twoją publiczność’s doświadczenia na twojej stronie:

dlaczego-twoja-strona-potrzebujesz-dobrych-zdjęćŹródło: https://www.joomlashine.com/

Dlatego wyświetlanie wysokiej jakości i trafnych zdjęć w witrynie nie tylko sprawi, że witryna będzie wyglądać bardziej profesjonalnie, ale również zwiększy liczbę odwiedzających’ zaangażowanie – więc to’Win-win dla wszystkich!

Dlaczego używasz brzydkich zdjęć na swojej stronie??

Możesz się zastanawiać:

“Jeśli to’są naprawdę takie proste i proste – tylko dzięki odpowiednim obrazom, dlaczego nie są’robi to więcej osób?”

Najczęstsze powody (i skargi), które otrzymuję, to:

  1. Ja nie’wiem, jak wybrać atrakcyjne zdjęcia na mojej stronie.
  2. Ja nie’wiem, gdzie znaleźć ładne zdjęcia.
  3. Ja nie’chcę zapłacić dużo pieniędzy, aby kupić profesjonalne zdjęcia.

Czy to brzmi jak ty?

Jeśli tak, czytaj dalej.

pokażę ci w jaki sposób i gdzie znaleźć odpowiednie, przyciągające wzrok obrazy do swojej witryny.

Teoria obrazu 101 – Jak wybrać odpowiednie obrazy do swojej witryny?

Wybieranie odpowiednich zdjęć do witryny może być świetną zabawą, gdy wiesz, czego szukać.

Istnieją 4 kryteria, których możesz użyć przy wyborze zdjęć.

# 1 Używaj obrazów wysokiej jakości

Don’używaj rozmytych lub pikselowanych obrazów!

Wiele razy widzę, że ludzie używają obrazów, które są o wiele za małe. Kiedy więc rozszerzają obraz, aby pasował do przestrzeni, obraz jest rozciągany, co powoduje zniekształcenie obrazu i sprawia, że ​​wydaje się bardzo niewyraźny.

jakość obrazu ma znaczenie

Więc upewnij się, że don’t załaduj małe zdjęcie, a następnie rozciągnij je, aby pasowało do miejsca przeznaczonego na zdjęcie!

# 2 Użyj unikalnych zdjęć

Zdjęcia zapasowe to świetny zasób, jeśli używasz go poprawnie.

Jednak najgorsze zdjęcia, których możesz użyć na swojej stronie, to takie same tandetne zdjęcie blond modelki o niebieskich oczach trzymającej telefon, z której korzysta prawie każda inna strona internetowa firmy.

Jesteś skończony’chcesz innej witryny do usuwania plików cookie, więc przestań wybierać obrazy do usuwania plików cookie dla swojej witryny:

Obrazy, które nie wyglądają na prawdziwe ani prawdziweTe obrazy są tak fałszywe – nie’w ogóle wygląda autentycznie!

Używaj obrazów, które wyglądają bardziej realnie i szczerze – łączą się one znacznie lepiej z użytkownikami Twojej witryny:

Szczere i wyjątkowe zdjęcia pracowników, które wydają się bardziej realneTe zdjęcia są bardziej szczere i prawdziwe. Łączą się znacznie lepiej z ludźmi.

Jeśli masz trudności ze znalezieniem wyjątkowych zdjęć, dlaczego po prostu nie weź sobie kilku?

Po prostu wyciągnij iPhone’a i zacznij robić zdjęcia. Istnieje mnóstwo bezpłatnych aplikacji do edycji zdjęć, których można użyć do retuszu zdjęć.

Nawiasem mówiąc, my’Podzielę się z Tobą jednymi z najlepszych miejsc, aby znaleźć unikalne zdjęcia poniżej.

# 3 Użyj obrazów, które mają znaczenie

Don’po prostu wybierz dowolne losowe zdjęcie, ponieważ wygląda ładnie.

Chcesz, aby obraz działał na Twoją korzyść.

Zastanów się nad użyciem obrazów przedstawiających ludzi, którzy coś robią lub wchodzą w interakcje.

Tego rodzaju zdjęcia dają ci inny sposób na wyjaśnienie, o co chodzi w Twojej witrynie, oraz dodatkową zaletę przyciągnięcia większej uwagi.

Na przykład zamiast wyświetlać obraz Twojego produktu, możesz chcieć mieć obraz osoby używającej lub wchodzącej w interakcję z produktem.

obraz z celem

Na przykład pokazanie dziecka korzystającego z produktu powoduje wysłanie wiadomości “jest tak łatwy w użyciu, że nawet dziecko może z niego korzystać.”

Jeśli jesteś usługodawcą, udostępniaj swoje zdjęcia (lub jednego z członków zespołu) świadczących usługę lub prowadzące spotkanie w prawdziwym życiu.

Obrazy przedstawiające interakcje nadają treściom wizualnym znacznie większą głębię i mogą bardzo dobrze łączyć się z odbiorcami.

# 4 Użyj zdjęć z twarzami

Czy zauważyłeś kiedyś, że marketerzy uwielbiają wykorzystywać ludzi w swoich reklamach?

efektywne wykorzystanie obrazów w reklamach lokalnych

Ludzie naturalnie przyciągają twarze, a marketerzy to wiedzą.

Kiedy zobaczymy reklamę z modelem, który patrzy prosto na ciebie, naturalnie zwrócimy na to szczególną uwagę.

Możesz użyć tej samej techniki na swojej stronie, jeśli masz jakieś ważne informacje, na które chcesz zwrócić uwagę odbiorców.

Wybór odpowiednich zdjęć do swojej witryny nie jest rakietą. Musisz tylko pamiętać, że twoi odbiorcy to zwykli ludzie tacy jak ty. To, co do ciebie przemawia, najprawdopodobniej również się do nich spodoba.

Wybierając zdjęcia, pamiętaj o 4 powyższych kryteriach, a wszystko się ułoży.

Wybieranie zdjęć to wyuczona umiejętność. ty’Będę w tym lepszy tylko dzięki większej praktyce!

Gdzie można znaleźć profesjonalne zdjęcia

Istnieje wiele wspaniałych zasobów, w których można znaleźć niesamowite obrazy dla swojej witryny, więc ja’chciałbym podzielić się kilkoma z moich ulubionych, które ja’użyłem.

Pamiętaj, że niektóre z tych źródeł są bezpłatne, a niektóre są płatne.

Płatne kontra darmowe obrazy

Podczas gdy naturalną tendencją jest szukanie tylko darmowych obrazów, używam zarówno darmowych, jak i płatnych, ponieważ służą one różnym celom.

Darmowe obrazy są określane jako “kreatywne dobra wspólne”. one’możesz bezpłatnie pobierać i wykorzystywać na swoich stronach, pod warunkiem, że podasz odpowiednie uznanie właścicielowi obrazu (np. powołując się na źródło lub nazwisko osoby, która zrobiła zdjęcie).

  • Darmowe obrazy zazwyczaj są mniej skoncentrowane i bardziej kreatywne. Więcej inspirujących i artystycznych obrazów można znaleźć w bezpłatnych zasobach, a nie w płatnych. Doskonale nadają się jako tła, obrazy nagłówków i zdjęcia nastrojów, aby pomóc ustawić ton witryny.
  • Płatne obrazy zwykle mają więcej aplikacji komercyjnych, które są używane w reklamach i witrynach biznesowych. Chociaż nie są tak interesujące ani inspirujące, na ogół służą / spełniają określone cele. Zazwyczaj znajdziesz więcej opcji dla aplikacji biznesowych. Na przykład, jeśli szukasz ogólnego obrazu osób dokonujących zakupów, płatne zdjęcia dają więcej możliwości niż darmowe źródła.

# 1 – Unsplash.com

Bezpłatnie z kreatywnymi dobrami – Najlepsze bezpłatne zasoby obrazów dla inspirujących, nagłówków obrazów otoczenia i obrazów tła.

unsplash-image-resource

Unsplash oferuje naprawdę wysokiej jakości zdjęcia zrobione przez naprawdę utalentowanych fotografów. To zdecydowanie mój ulubiony darmowy zasób zdjęć.

ja’Jestem stale zaskoczony i szczęśliwy pod wrażeniem jakości darmowych zdjęć oferowanych przez Unsplash.com.

Osobiście uważam, że niektóre z darmowych zdjęć są na równi z płatnymi.

Prawie wszystkie obrazy na Unsplash.com są naprawdę modne. Możesz mieć pewność, że znajdziesz naprawdę piękne zdjęcie nawet przy zamkniętych oczach – to’trudno się pomylić.

Podobnie jak większość bezpłatnych zasobów graficznych, fotografie nie są tworzone do użytku komercyjnego. Znajdziesz więc wiele krajobrazów, zdjęć obiektów i całkiem przypadkowych rzeczy. Świetnie nadają się do tła strony, obrazów nagłówka i na każdej innej stronie internetowej’mają określone zastosowania komercyjne.

Jedną rzeczą, którą chciałbym poprawić w unsplash.com, jest narzędzie do sortowania obrazów. Mają ogromny wybór niesamowitych zdjęć. Przygotuj się więc do przewijania ton zdjęć, aby znaleźć ten, którego potrzebujesz.

Szczerze mówiąc, ja’jestem okropnym fotografem. Wiem, że nigdy nie będę w stanie robić takich samych zdjęć o wysokiej jakości, jakie oferuje Unsplash.com.

Więc dla mnie nie’Mogę przewijać dziesiątki, jeśli nie setki zdjęć – I’Jestem po prostu wdzięczny, że mam ten zasób na wyciągnięcie ręki, dzięki, unsplash.com!

# 2 – 500px.com

Wolny & Płatne – najlepszy darmowy zasób obrazu dla odmiany & najlepiej płatne źródło naturalnych, profesjonalnych zdjęć.

Zasób obrazu 500px

To jest moje ulubione miejsce, w którym mogę znaleźć płatne zdjęcia’t znaleźć w innych płatnych zasobach fotografii.

500px.com ma większy wybór obrazów niż Unsplash.com, a jakość jest równie dobra.

Istnieje duży wybór darmowych zdjęć i masz znacznie więcej możliwości, jeśli przejrzysz płatną sekcję.

Uważam, że dostępne tutaj obrazy są bardziej artystyczne, a niektóre z nich “prawdziwe życie” zdjęcia są znacznie bardziej realistyczne w porównaniu do zdjęć w puszkach z innych źródeł.

Zdjęcia w puszkach wyglądają tak nienaturalnie i fałszywie – więc zdecydowanie trzymaj się od nich z daleka!

# 3 – GettyImages.com

Płatne – najlepiej płatne zasoby graficzne dla aplikacji komercyjnych w reklamach, witrynach biznesowych, broszurach itp.

gettyimage-image-resource

Getty Images jest moim głównym źródłem płatnych zdjęć komercyjnych.

Obrazy komercyjne oznaczają, że sprawdzają się we wszystkich rodzajach działalności.

Na przykład, jeśli masz przedszkolną stronę internetową i potrzebujesz zdjęcia, które pokazuje, jak dziecko dobrze się uczy, Getty Images będzie miejscem, gdzie możesz to znaleźć.

Spośród wszystkich dostawców płatnych zdjęć najbardziej lubimy Getty. Mają jeden z najlepszych wyborów zdjęć i grafik, które nie są dostępne w magazynie.

Niektóre z ich zdjęć są dostępne wyłącznie w Getty Images, więc możesz’znajdź je w innych zasobach graficznych.

Mają także dobre narzędzie wyszukiwania, które pozwala szybko znaleźć potrzebne obrazy.

Niektóre z ich zdjęć są dostępne wyłącznie w Getty Images, więc możesz’znajdź je w innych zasobach graficznych.

# 4 – Shutterstock.com & Bigstock.com

Płatne – tańsze płatne zasoby graficzne do zastosowań komercyjnych w reklamach, witrynach biznesowych, broszurach itp

Shutterstock i Bigstock to dwie odrębne firmy. Powód, dla którego my’zgrupowaliśmy je razem, ponieważ prawie wykonują tę samą pracę.

Oba mają bardzo szeroką gamę zdjęć i grafik do wyboru i żadne z nich nie jest zbyt drogie.

Jeśli prowadzisz bloga i potrzebujesz obrazów regularnie, Bigstock ma przystępny abonament miesięczny, który pozwala dostosować liczbę zdjęć, które możesz pobrać każdego miesiąca.

bigstock-image-zasób

Jeśli od czasu do czasu potrzebujesz zdjęć kilka razy w roku, Shutterstock nie’wymaga rejestracji w abonamencie miesięcznym. Możesz po prostu kupić kredyty i wykorzystać je na dowolne obrazy.

shutterstock-image-resource-stock-photo

# 5 – Rawpixel

Darmowy (ale potrzebujesz e-maila, aby się zarejestrować) – Najlepsze bezpłatne zasoby graficzne dla aplikacji komercyjnych w reklamach, witrynach biznesowych, broszurach itp

Rawpixel to doskonałe miejsce do znalezienia pięknych i bezpłatnych zdjęć, które są bardzo przydatne na stronach internetowych firm.

Podczas budowania witryny internetowej firmy chcesz używać obrazów z kontekstem. Obraz z kontekstem to obraz opowiadający historię, który tworzy znacznie silniejsze połączenie z odwiedzającymi, a także subtelnie komunikuje o tym, o czym jest Twoja firma.

Na przykład, jeśli masz witrynę internetową, która sprzedaje aparaty słuchowe dla seniorów, będzie to świetny obraz do użycia:

Darmowe obrazy zasobów rawpixel

Szczęśliwi seniorzy sprawnie i bez wysiłku rozmawiają ze sobą to świetny obraz strony głównej do sprzedaży aparatów słuchowych. Jest prosty, piękny i przekazuje bardzo mocne przesłanie o tym, co może zrobić aparat słuchowy – pomóc ludziom cieszyć się życiem bardziej!

Tego rodzaju obrazy kontekstowe nie są łatwe do znalezienia w większości bezpłatnych zasobów obrazów, ponieważ bezpłatne zasoby obrazów skupiają się głównie na obrazach inspirujących. Trudno będzie ci znaleźć odpowiedni obraz strony głównej dla domu spokojnej starości, biura podróży lub wielu innych firm.

Właśnie dlatego Rawpixel wyróżnia się jako doskonałe źródło zdjęć komercyjnych, które mają bardzo praktyczne zastosowanie w różnego rodzaju witrynach biznesowych.

Rawpixel jest wciąż całkiem nowy w tym czasie’pisząc ten przewodnik, więc wybór może być ograniczony, ponieważ zwiększa swoją kolekcję. Będziesz musiał subskrybować, zanim będziesz mógł pobrać jakiekolwiek obrazy. Wystarczy wpisać adres e-mail i ustawić hasło, co jest bardzo szybkie i łatwe.

Szczerze mówiąc, właśnie zacząłem używać Rawpixel, ale już widzę, jak przydatny będzie dla każdego projektanta strony lub majsterkowicza, który buduje swoją stronę biznesową.

Wniosek – wstrzyknięcie ‘życie’ na twojej stronie!

Pomocny jest ten przewodnik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me