Jak samodzielnie edytować zdjęcia jak profesjonalista – za pomocą internetowego edytora zdjęć

Edycja obrazu-jak-pro-bez-zatrudniania-pro --- najlepszy edytor zdjęć onlineTak naprawdę jest tylko kilka narzędzi, które mogą sprawić, że zbudowanie strony internetowej albo spacer po parku z ptakami ćwierkającymi przez ramię, albo bitwa pod górę na Mount Everest – w temperaturze poniżej zera!


Wybór odpowiedniego oprogramowania do projektowania stron internetowych to niezawodny sposób na szybkie i łatwe utworzenie strony internetowej – bez konieczności wyciągania włosów.!

Drugim narzędziem, które pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu i pozwoli ci stworzyć bardzo profesjonalnie wyglądającą stronę internetową, jest dobry, sprawny edytor zdjęć online.

Dlaczego warto korzystać z internetowego edytora zdjęć?

Dobry edytor zdjęć to tajny sos, z którego możesz przekształcić swoje zdjęcia “meh” wyjątkowo.

internetowy edytor zdjęć - wcześniejPrzed edycją – nudne & Nieinteresującyinternetowy edytor zdjęć - poPo edycji za pomocą Pixlr – Pełna osobowości

Niezależnie od tego, czy chcesz pomalować kilka zmarszczek na najnowszym strzale w głowę (wiem, że tak!), Czy utworzyć baner reklamowy do udostępnienia w kanałach społecznościowych, możliwość edytowania zdjęć jest niezbędną umiejętnością, którą powinni posiadać wszyscy właściciele witryn DIY.

Najpopularniejszym edytorem zdjęć, z którego korzystają wszyscy profesjonaliści, jest Photoshop.

Jako projektant stron internetowych Photoshop jest niezbędnym narzędziem.

Większość grafik wyświetlanych na tej stronie została stworzona przeze mnie za pomocą Photoshopa. Daje mi to możliwość tworzenia, modyfikowania i edytowania dowolnego zdjęcia lub grafiki, aby dopasować je do naszej witryny.

Teraz, Photoshop jest świetny, ale nie dla wszystkich, i tu’dlaczego:

 1. To’jest drogie jak cholera! ty’Będę musiał zapłacić w dowolnym miejscu od 9,99 USD do 79,98 USD miesięcznie (w zależności od potrzebnych narzędzi).
 2. Nie jest łatwy w użyciu. Opanowanie programu Photoshop zajmie tygodnie. Przygotuj się na spędzanie godzin na jednym obrazie, gdy zaczynasz.

Na przykład, jeśli chcesz edytować / retuszować strzał w głowę, musisz to zrobić, jeśli chcesz użyć Photoshopa:

przykład photoshopa

Whoa… wygląda na to, że jest za dużo pracy! I to jest!

Możesz myśleć –

“Cóż, to nie działa’brzmi jak coś, co ja’Jestem gotów zapłacić lub poświęcić czas na naukę. Potrzebuję tylko czegoś prostego, aby poprawić moje zdjęcia, zanim opublikuję je w Internecie. Musi być prostszy sposób!“

Ach – jest prostszy sposób! – Przywitaj się z nowym najlepszym przyjacielem – edytorami zdjęć online!

przykład edytora zdjęć online

Dzięki tym edytorom internetowym nie musisz’trzeba edytować obraz, aby edytować każdą małą sekcję (jak to, co musisz zrobić w Photoshopie) – zajmuje to zbyt dużo czasu i wysiłku.

Internetowe edytory zdjęć mają specjalne narzędzia do edycji strzałów w głowę (np. Usuwania zmarszczek) lub dodawania efektów podobnych do Instagram do zdjęć krajobrazów itp. Wystarczy kilka kliknięć – nic skomplikowanego ani czasochłonnego.

Co to jest internetowy edytor zdjęć?

Internetowe edytory zdjęć to głupsze wersje programu Photoshop – z wyjątkiem nich’wcale nie są głupie.

Podczas gdy Photoshop jest stworzony dla profesjonalistów, edytory zdjęć online są stworzone dla codziennej osoby takiej jak ty.

Dlatego jest znacznie łatwiejszy w użyciu (bez frustracji technicznej) i znacznie tańszy w porównaniu do Photoshopa.

Możesz tworzyć kartki z życzeniami, retuszować zdjęcia i dodawać filtry w stylu Instagram za pomocą jednego kliknięcia przycisku.

Jeśli możesz korzystać z aplikacji do edycji zdjęć na iPhonie, możesz skorzystać z internetowego edytora zdjęć – to’to takie proste.

To fantastyczna opcja dla Ciebie, jeśli:

 • Don’mam czas aby dowiedzieć się, jak korzystać ze skomplikowanego oprogramowania w celu wprowadzania drobnych poprawek na zdjęciach.
 • Don’mieć duży budżet wydać na drogie oprogramowanie do edycji zdjęć, takie jak Photoshop, które jest naprawdę stworzone dla profesjonalistów.
 • Don’t umie tworzyć od podstaw specjalne efekty graficzne. Oprogramowanie takie jak Photoshop nie ma wstępnie ustawionych efektów. Chociaż możesz kupić pakiety efektów, tak nie jest’są fabrycznie zainstalowane. Pozostaje Ci zatem zadanie tworzenia efektów takich jak to, co widzisz na Instagramie od zera.
 • Don’Potrzebuję retuszu na profesjonalnym poziomie, ale nadal chcesz czegoś wystarczająco dobrego, aby naprawdę zmienić swoje zdjęcia.

W rzeczywistości istnieje wiele bezpłatnych i płatnych edytorów zdjęć online do wyboru, a ja omówię te, które najbardziej lubię (i używam) poniżej.

Wszyscy wykonują określone zadania naprawdę dobrze, ale mogą zasysać inne działy, więc może być trochę mylące, który wybrać do określonego zadania. ja’Omówię je poniżej.

Pozwolić’s zacząć!

# 1 BeFunky

KOSZT: Darmowy dla podstawowych narzędzi / 2,08 USD – 4,95 USD miesięcznie, aby odblokować wszystkie narzędzia

darmowy edytor zdjęć - befunky

BeFunky to jeden z najlepszych edytorów zdjęć I’Użyłem nawet w porównaniu do Photoshopa.

Tak, Photoshop to niesamowicie potężny edytor obrazów, z którego wciąż korzystam na co dzień. Ale jest drogi i ma wysoką krzywą uczenia się.

Szczerze mówiąc, jeśli nie jesteś początkującym grafikiem, naprawdę nie ma’Dobry powód, dla którego powinieneś używać Photoshopa, gdy masz BeFunky.

Masz dostęp do mnóstwa narzędzi nawet w darmowej wersji. Możesz odblokować wszystkie funkcje i narzędzia, jeśli popełnisz 4,95 USD opłaty miesięcznej (lub 2,08 USD miesięcznie, jeśli zarejestrujesz się w abonamencie rocznym). Jest to o wiele tańsze niż Photoshop!

Istnieją 3 tryby:

 1. Edytor zdjęć
 2. Collage Maker
 3. Projektant

1) Edytor zdjęć:

darmowy internetowy edytor zdjęć - befunky

Narzędzie do edycji zdjęć daje wszystkie podstawy i wiele więcej. Możesz dostosować wszystkie aspekty zdjęcia, takie jak usuwanie zmarszczek, aerograf, dodawanie filtrów takich jak Instagram i jasność & kontrola kontrastu i więcej.

To, co wyróżnia BeFunky od Photoshopa, to fakt, że mają wstępnie ustawione narzędzia, dzięki którym stosowanie popularnych efektów graficznych jest bardzo łatwe.

Na przykład nie ma “natryskiwacz” wstępnie ustawiona funkcja w Photoshopie, więc tak naprawdę musisz samodzielnie wykonać mikro-edycję, dostosowując rozmycie i odcień, które wymagają pewnej wiedzy i dużo praktyki.

BeFunky ma dla Ciebie różne ustawienia, więc edytowanie zdjęć jak profesjonalista jest bardzo proste!

Szczerze mówiąc, po użyciu BeFunky naprawdę to robię’Potrzebuję mojego Photoshopa do prostych zadań, ponieważ dzięki BeFunky mogę szybciej i łatwiej.

2) Collage Maker:

darmowy internetowy edytor zdjęć - befunky

To robi dokładnie to, co sugeruje nazwa – tworzenie kolaży.

Podobnie jak edytor zdjęć, masz gotowe szablony, dzięki czemu możesz łatwo układać zdjęcia w różnych układach o kreatywnym wyglądzie.

Możesz tworzyć tablice nastrojów dla projektów lub tworzyć kartki z życzeniami. Ponownie BeFunky ma mnóstwo gotowych narzędzi, dzięki którym kolaże są super proste i przyjemne w tworzeniu.

3) Projektant:

internetowy edytor zdjęć - befunky

To narzędzie do projektowania graficznego. Wystarczy kilka kliknięć, aby tworzyć reklamy lub inspirujące cytaty z pięknym tłem.

Ponownie, BeFunky sprawia, że ​​jest bardzo prosty w obsłudze & upuść edytor i intuicyjny układ panelu użytkownika.

Kto powinien z tego skorzystać?

 • Każdy może korzystać z BeFunky, ponieważ ma prawie wszystko związane z edycją zdjęć.
 • Jeśli chcesz poprawić swoje zdjęcia, ale nie’Jeśli chcesz korzystać z Photoshopa, BeFunky ma mnóstwo wstępnie ustawionych narzędzi i układów, które ułatwiają edycję zdjęć jak profesjonalista.

# 2 Pixlr

KOSZT: Darmowy dla podstawowych narzędzi / 1,25 USD – 1,99 USD miesięcznie, aby odblokować wszystkie narzędzia

darmowy edytor zdjęć online - Pixlr

Pixlr to jeden z pierwszych internetowych edytorów obrazów I’Użyłem już w 2011 roku. Od tego czasu zrobili skok i stały się bardzo wyrafinowanym edytorem zdjęć.

Prostym sposobem opisania Pixlr jest to, że są młodszym bratem Photoshopa. Mają bardzo podobne narzędzia, a ich układ platformy również jest podobny.

Jeśli więc korzystałeś wcześniej z Photoshopa, dzięki Pixlr poczujesz się jak w domu.

Pixlr daje ci filtry fotograficzne i efekty, które nie działają’są standardowo dostępne w Photoshopie, ale zawsze możesz pobrać lub kupić dodatkowe filtry i efekty dla Photoshopa.

Tym, co wyróżnia Pixlr, jest jego cena (pamiętaj, że nie’muszę zaktualizować i można korzystać z Pixlr za darmo). Jest o wiele tańszy w porównaniu do tego, za co zapłacisz w Photoshopie.

Tak więc Pixlr to niedroga wersja programu Photoshop z większością, ale nie wszystkimi, funkcjami, które oferuje Photoshop.

Słowo ostrzeżenia. Ponieważ Pixlr jest tak podobny do Photoshopa, ma pewną złożoność, że przeciętni ludzie mogą nie lubić w Photoshopie. Jest zdecydowanie łatwiejszy w użyciu niż Photoshop, ale należy się spodziewać pewnych krzywych uczenia się w porównaniu do BeFunky lub PicMonkey

Pixlr ma 3 wersje:

 1. Pixlr Express
 2. Edytor Pixlr
 3. Pixlr Desktop

1) Pixlr Express:

internetowy edytor zdjęć - pixlr

Działa dokładnie tak, jak nazwa opisuje – “Wyrazić”.

Jest to lekka wersja Pixlr, która umożliwia dodawanie efektów, filtrów, ramek, tekstu i wykonywanie prostych edycji, takich jak kadrowanie, zmiana rozmiaru, usuwanie efektu czerwonych oczu, obracanie itp..

To świetne narzędzie, jeśli potrzebujesz szybkich poprawek i szybko się wydostać. Narzędzia są bardzo intuicyjne, więc to’nietrudno wymyślić, jak edytować swoje zdjęcia.

2) Edytor Pixlr:

darmowy edytor obrazów online - pixlr

Wersja edytora daje o wiele większą kontrolę i naśladuje większość narzędzi dostępnych w Photoshopie.

Tutaj możesz pracować z warstwami, izolować obiekty, dodawać efekty i retuszować obrazy.

Ponieważ już znam Photoshopa, bardzo łatwo było mi wybrać, jak korzystać z Pixlr Editor. Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z Photoshopa, zajmie kilka minut, aby dowiedzieć się, gdzie znajdują się narzędzia i co robią. Sprawdź ich stronę z samouczkami, aby dowiedzieć się, jak korzystać z podstaw.

Jedna rzecz, którą mam’Podobnie jak w przypadku wersji Editor, brakuje w niej prostej platformy i wstępnie ustawionych efektów, które można znaleźć w wersji Express.

3) Pixlr Desktop:

edytor obrazów online - pixlr

Wersja Desktop to Pixlr’s flagowy produkt.

Łączy w sobie prostotę wersji Express i elastyczność wersji Editor. Jest bardzo łatwy w użyciu i daje mnóstwo funkcji, które naprawdę przekształcają zdjęcia.

W przeciwieństwie do BeFunky, który umożliwia edycję bezpośrednio w przeglądarce, musisz pobrać Pixlr Desktop, aby użyć go na komputerze.

Można go pobrać za darmo, a będziesz mieć dostęp do niektórych narzędzi bez aktualizacji do płatnego planu.

Jeśli potrzebujesz dostępu do większej liczby narzędzi, wciąż możesz je uaktualnić – 1,99 USD miesięcznie lub 14,99 USD przez cały rok.

Kto powinien z tego skorzystać?

 • Każdy, kto chce czegoś podobnego do Photoshopa – ale w bardziej przystępnej cenie.
 • Idealne do dodawania filtrów, efektów oraz łączenia różnych grafik i zdjęć w celu stworzenia jedynych w swoim rodzaju kreacji.
 • Wersja komputerowa daje o wiele większą kontrolę niż jakikolwiek inny internetowy edytor zdjęć.

Kto nie powinien tego używać?

 • Ponieważ jest bardzo podobny do Photoshopa, nauczysz się, jak używać warstw – zajmie to trochę czasu’nie jest nauką o rakietach, ale istnieje pewna krzywa uczenia się.
 • Jeśli skupiasz się głównie na kolażach lub edycji portretów. Jeśli tak, BeFunky lub PicMonkey (więcej poniżej) będą lepiej pasować. Oba mają wstępnie ustawione narzędzia, dzięki którym aerograf i kolażowanie są bardzo proste.

# 3 PicMonkey

KOSZT: Darmowy dla podstawowych narzędzi / 2,75 USD – 4,99 USD miesięcznie, aby odblokować wszystkie narzędzia

darmowy edytor zdjęć online - picmonkey

PicMonkey to jeden z najbardziej przyjaznych dla użytkownika edytorów obrazów’użyłem.

To’świetnie nadaje się do poprawiania portretów i tworzenia kolaży. To’Bardzo proste jest również dodawanie tekstu i banerów, aby tworzyć reklamy lub obrazy nagłówków na swojej stronie.

Jednak darmowa wersja ma bardzo ograniczone narzędzia. Więc jeśli chcesz poszukać darmowego edytora obrazów z większą liczbą funkcji, skorzystaj z Pixlr lub BeFunky.

PicMonkey jest bardzo podobny do BeFunky, ale z mniejszą liczbą narzędzi i bardziej uproszczonym interfejsem użytkownika.

Nadal lubię BeFunky, ponieważ mogę z tym zrobić więcej. Ale jeśli uznasz BeFunky za nieco trudny w użyciu, PicMonkey będzie świetną alternatywą.

PicMonkey ma 3 wersje:

 1. Edytor zdjęć
 2. Collage Maker
 3. Projekt

Edytor zdjęć:

internetowy edytor zdjęć - picmonkey

Co kocham w PicMonkey’s Photo Editor to narzędzie dotykowe do portretów.

Możesz dosłownie pokolorować poza linią i nadal uzyskać doskonały wynik – bardzo fajny.

Istnieje wiele efektów i filtrów do wyboru, dzięki czemu możesz tworzyć zdjęcia godne Instagrama.

Collage Maker:

darmowy edytor zdjęć online - picmonkey

Szalony prosty do tworzenia kolaży. Możesz użyć przeciągnięcia & upuść narzędzie, aby automatycznie dostosować rozmiar i układ obrazu.

Nie wymaga umiejętności technicznych!

Projekt:

edytor zdjęć online - picmonkey

Ponownie PicMonkey jest mistrzem prostoty. Za pomocą narzędzia do projektowania możesz łatwo tworzyć kartki z życzeniami, wizytówki, banery reklamowe i dowolne grafiki.

Dają ci 26 gotowych szablonów, które pomogą Ci tworzyć banery na Facebooku, obrazy na Pinterest lub banery dla wszystkich najpopularniejszych platform społecznościowych.

Kto powinien z tego skorzystać?

 • Jeśli potrzebujesz prostej i szybkiej obsługi, PicMonkey to świetna opcja.
 • Jest naprawdę dobry w retuszach zdjęć, tworzeniu kolaży i tworzeniu grafiki do udostępniania w większości popularnych sieci społecznościowych.

Kto nie powinien tego używać?

 • PicMonkey nie’mają ten sam poziom zaawansowania co Pixlr lub wybór narzędzia jak BeFunky. Jeśli potrzebujesz większej kontroli niż tylko wstępne ustawienia oferowane przez PicMonkey, pozostałe dwa edytory zdjęć będą dla Ciebie lepsze.
 • Bardzo ograniczone narzędzia w ich darmowej wersji. Jeśli więc podoba Ci się PicMonkey po bezpłatnym okresie próbnym, to ty’Będę musiał rozdawać 2,75 miesięcznie, aby uzyskać wszystkie profesjonalne narzędzia.

Wniosek – edytuj swoje zdjęcia jak profesjonalista – bez konieczności bycia jednym z nich!

Pomocny jest ten przewodnik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map