Jak zrobić logo: czterech najlepszych twórców logo online

najlepszy producent logo online - jak zrobić logoOd Nike’kultowy haczyk na Twitterze’chirpy niebieski ptak, światowe marki są opatrzone światowej klasy logo.


Ale jeśli prowadzisz małą firmę lub markę online, w jaki sposób możesz uzyskać świetne logo?

Możesz nie mieć specjalistycznej wiedzy. Lub czas wolny na znalezienie dobrego projektanta lub samemu się uczyć. I my’zgaduję, że nie’mają kieszenie tak głębokie jak Nike.

Tutaj’dobra wiadomość: twórcy logo to narzędzia, dzięki którym możesz stworzyć profesjonalnie wyglądające logo w ciągu kilku minut – nawet jeśli nie’mieć dowolne umiejętności projektowania graficznego. Najlepsi twórcy logo online oznaczają, że możesz uzyskać stylowe logo bez rozbijania banku. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić logo, ty’jesteś we właściwym miejscu.

Ponieważ coraz więcej osób buduje marki online, najlepsi twórcy stron internetowych i platformy e-commerce wprowadziły produkty do tworzenia logo, aby pomóc sprzedawcom w rozwoju.

Tutaj’migawka przedstawiająca ranking najlepszych twórców logo online:

To, co robimy najlepiej tutaj, w narzędziu do tworzenia witryn, to znajdowanie inteligentnych hacków, które pomagają niedoświadczonym technikom tworzyć niesamowite strony internetowe – wszystko bez konieczności zatrudniania projektanta lub programisty!

Dlaczego? Ponieważ byliśmy kiedyś w twoich butach, staraliśmy się zacząć. Więc pomyśleliśmy – “Um…musi istnieć szybszy, tańszy i łatwiejszy sposób, aby stworzyć niesamowite logo bez zatrudniania projektanta graficznego!”

Że’dlaczego w tym przewodniku my’Pokażę ci cztery najlepsze generatory logo. My’korzystaliśmy z nich sami. Stworzenie tych projektów zajęło mniej niż pięć minut:

przykłady najlepszych twórców logo - jak zrobić logo

Nawiasem mówiąc, te dwa loga, o których wspomnieliśmy na początku? Kosztują odpowiednio Nike i Twitter 15 i 35 USD. Dowód, że nie’trzeba wydać duże pieniądze, aby uzyskać kultowe logo.

Jak zrobić logo: porady & Najlepsze praktyki

Zanim zanurzymy się w głowie, jak zrobić logo, pozwól’Pozbywamy się podstaw. Logo jest jak ambasador Twojej marki – reprezentuje i oddaje to, o co chodzi w Twojej firmie za pomocą prostego, przyciągającego wzrok obrazu.

My’Powiem to jeszcze raz: ty nie’Aby uzyskać świetne logo, musisz być świetnym przykładem marki. Warto jednak najpierw pomyśleć o swoim projekcie, zanim zaczniesz korzystać z najlepszych twórców logo.

Poprosiliśmy nasz profesjonalny zespół projektowy o kilka praktycznych zasad, o których należy pamiętać podczas nauki tworzenia logo. Tutaj’co nam powiedzieli:

 • Prostota może być bardzo skuteczna – od złotych łuków McDonalda po Apple’s… jabłko, proste logo może być bardzo potężne. Logo mogą być tylko tekstem lub obrazem lub kombinacją obu. Jeśli wybierzesz symbol, upewnij się, że odzwierciedla on Twoją markę’wartości s. Ograniczone schematy kolorów ułatwiają opracowanie sygnatury kolorów.
 • Używaj prostej grafiki, która jest łatwa do rozpoznania – don’Używaj zbyt skomplikowanego projektu logo. Jeśli 8-latek może narysować twoje logo, udało ci się.
 • Upewnij się, że Twoje logo jest wszechstronne – jeśli prowadzisz małą firmę lub markę online, ty’Będę musiał używać Twojego logo na różne sposoby. Na przykład w mediach społecznościowych. Jedną z największych zalet najlepszych twórców logo w Internecie jest to, że pokazują ci, jak Twój projekt wygląda na produktach, takich jak produkty i wizytówki. Zadaj sobie zatem następujące pytania przy projektowaniu logo:
  • Czy logo będzie działać w formacie poziomym i pionowym?
  • Czy będzie dobrze wyglądać, jeśli będzie miał tylko jeden kolor? Lub w czerni i bieli?
  • Czy nadal będzie to możliwe do rozpoznania’są pomniejszone jak na wizytówce?
 • Wybierz odpowiednią ikonę – brzmi to bardzo oczywisto, ale wybierz obraz, który odzwierciedla Twoją markę. Jeśli prowadzisz lodziarnię, don’wybierz kawałek pizzy. Mniej oczywiste, don’Wybierz zdjęcie z abstrakcyjnym lub skomplikowanym połączeniem z Twoją marką.

Projekty, które mają zbyt wiele kolorów lub przestarzałe ikony, które nie dają’nie działają w różnych formatach’t skuteczne.

Zanim przedstawimy Ci najlepsze generatory logo, cofnij się o krok i zapytaj: kim są Twoi klienci? Jaką markę chcesz się komunikować? Zapisz przymiotniki opisujące Twoją markę. Spróbuj naszkicować logo, które chcesz na papierze.

Na koniec przeprowadź badania nad konkurencją. Zobacz, jakie marki podziwiasz dzięki ich logo.

Wszystko to pomoże Ci podjąć decyzję, gdy masz do wyboru kilka wzorów logo. Wybranie logo bez zrobienia tego byłoby jak próba namalowania portretu bez uprzedniego spojrzenia na temat.

Czterech najlepszych twórców logo online

Teraz to’czas przedstawić Ci czterech najlepszych twórców logo online:

 1. Wix Logo Maker
 2. Marki krawieckie
 3. Squarespace
 4. Shopify Hatchful

Ale po pierwsze, jak faktycznie działają twórcy logo online?

Pomyśl o generatorach logo online jako o robotycznym osobistym asystencie projektu. Wybierz style, ikony i kolory, które lubisz. Dodatkowo wpisujesz swoją markę’imię i hasło. Zautomatyzowane narzędzie tworzy następnie szereg opcji logo na podstawie twoich wyborów i odpowiedzi. Wybierz taki, który ci się podoba, a następnie dostosuj go. Wszystko za ustaloną cenę.

To’to takie proste!

Oczywiście, że tak’to nie ten sam poziom kreatywności co prawdziwy projektant. Ale twórcy logo są idealnym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz profesjonalnego logo, ale:

 • Don’mieć pieniądze na zatrudnienie doświadczonego projektanta (wiemy, że budżet może być napięty, jeśli Ty’prowadzisz małą firmę)
 • Mogą’s zaprojektuj logo (nie’mieć umiejętności techniczne, aby nauczyć się narzędzia takiego jak Adobe)
 • Don’mam czas na zatrudnienie projektanta i zarządzanie procesem

Większość twórców logo jest darmowa. Pozwalają zaprojektować logo i pobrać wersję w niskiej rozdzielczości bez płacenia. Jeśli jednak chcesz mieć wersję w wysokiej rozdzielczości i prawa handlowe, musisz zapłacić. Zazwyczaj jednak koszty wynoszą zaledwie 10 USD.

My’sami wypróbowaliśmy i przetestowaliśmy tych twórców logo. Zdjęcia zawarte w każdej sekcji są przykładami logo, które my’utworzyliśmy za pomocą każdego narzędzia.

Wix Logo Maker

Przeciągnij i upuść supremo Wix zastosował te same zasady łatwości użytkowania w swoim twórcy logo.

Narzędzie jest bardzo proste w użyciu i może pomóc początkującym technicznym uzyskać profesjonalnie wyglądające logo. Prostota jest tym, co czyni Wix’Narzędzie najlepszych producentów logo na rynku.

Jedną różnicą między Wix a Shopify i Squarespace jest to, że Wix wymaga posiadania konta, aby korzystać z programu do tworzenia logo. Podobnie jak Squarespace, Wix zawiera łącze znaku zapytania do swojego Centrum pomocy w ramach procesu tworzenia logo. Dostępne wsparcie jest bardzo wszechstronne.

Proces działa w taki sam sposób, jak inni najlepsi twórcy logo. Dzięki Wix możesz zmienić swoje imię i slogan w fazie wyboru logo (dostępne tylko w fazie dostosowywania w Shopify). I tam’wielkie możliwości dostosowywania, w tym: odstępy między literami; wyrównanie; rozmiar czcionki; obrót; krzywa; kształt i styl ikony.

Kiedyś ty’po zaprojektowaniu logo Wix możesz pobrać bezpłatną próbkę lub wybrać jedną z trzech płatnych opcji:

 • Profesjonalne logo & Witryna – 11 USD / miesiąc, 16 USD / miesiąc lub 24 USD / miesiąc (wszystkie płatne rocznie)
 • Profesjonalne logo – jednorazowa płatność 50 USD
 • Podstawowe logo – jednorazowa opłata 20 USD

Jeśli ty’jeśli jesteś osobą fizyczną lub małą firmą rozwijającą Twoją markę, podstawowy plan będzie w porządku. Wszystkie plany mają pełne komercyjne prawa użytkowania i logo do pobrania w wysokiej rozdzielczości.

Uaktualnienie do droższego planu odblokowuje pliki wektorowe (wysokiej jakości obrazy na przezroczystym tle, dobre, jeśli trzeba wydrukować logo), wsparcie w mediach społecznościowych i przewodnik po marce. Najlepszy plan zapewnia również bezpłatną domenę i markową stronę internetową. Jeśli nie masz’Po utworzeniu strony internetowej warto rozważyć ten plan.

Grać

Marki krawieckie

Tailor Brands jest jednym z najlepszych generatorów logo, ponieważ faktycznie projektuje logo dla Ciebie.

Zamiast przewijać setki ikon, aby znaleźć taką, którą lubisz, Tailor Brands’ Algorytm wygeneruje opcje na podstawie odpowiedzi na pytania.

Tutaj’jak to działa:

 • Podajesz nazwę logo – zwykle nazwę Twojej marki – oraz slogan (opcjonalnie).
 • Dodaj swoją branżę – na przykład modę – i opisz, co robisz jednym zdaniem.
 • Wybierz typ logo – wybierz z ikony (streszczenie, co oznacza, że ​​Tailor Brands stworzy dla Ciebie kształt lub możesz samodzielnie wyszukać ikonę), nazwy lub początkowych projektów.
 • Wybierz czcionki, które lubisz.
 • Tailor Brands zaprojektuje Twoje logo.
 • Dostosuj swoje logo w edytorze marek Tailor.

Możesz przechodzić do przodu i do tyłu oraz zmieniać aspekty swojego projektu w miarę upływu czasu (pozwala to zaoszczędzić dużo czasu, unikając konieczności ponownego uruchamiania formularza). Proces ten jest naprawdę przyjemny i zajmuje mniej niż pięć minut.

Kiedyś ty’po wybraniu projektu logo możesz kroić i zmieniać styl, czcionkę i tekst. Aby wprowadzić stałe poprawki, musisz zarejestrować się w planie marek krawieckich.

Ile kosztują marki krawieckie’ koszty planów?

Tailor Brands obciąża Cię 2,99 USD miesięcznie, jeśli płacisz rocznie za podstawowy plan Dynamic Logo. To daje wersję Twojego logo w wysokiej rozdzielczości do użytku komercyjnego. Ale możesz zapłacić za jeden miesiąc’s za 9,99 USD, pobierz swoje logo, a następnie anuluj. Nie ma darmowej opcji z markami Tailor.

Bardziej zaawansowany abonament Premium kosztuje 10,99 USD miesięcznie, gdy jest rozliczany rocznie. Odblokowuje funkcje, takie jak narzędzia do wizerunku w mediach społecznościowych i markową prezentację. Plan Premium to bardziej kompleksowa oferta. Jeśli chcesz tylko logo, zacznij od planu dynamicznego i uaktualnij, jeśli uważasz, że dodatkowe produkty byłyby korzystne.

To’to świetne narzędzie, jeśli chcesz’Nie wiem od czego zacząć i chcę szybko i łatwo uzyskać pomysły. Zaoszczędzi to również czas przeszukiwania bibliotek obrazów w celu znalezienia ikony, którą lubisz. Z drugiej strony, jeśli masz na myśli konkretny projekt logo, Tailor Brands może nie wystarczyć.

najlepsi twórcy logo online - przykładowe logo marek krawieckichTailor Brands pozwala stworzyć stylowe logo w mniej niż pięć minut!

Squarespace

Stylowy konstruktor witryn, Squarespace, rozwinął się w tworzenie logo, a wynik jest zaskakujący.

Projekty logo są bardzo czyste i dopracowane. Tutaj’jak otrzymujesz własny:

 • Wpisz nazwę swojej firmy
 • Dostosuj logo w Squarespace’redaktor
 • Pobierz wersję bezpłatną lub płatną

Proces tworzenia jest bardziej złożony niż Tailor Brands czy Shopify. Po wprowadzeniu nazwy marki uruchamia się bezpośrednio w edytorze. Podobnie jak Squarespace’kreator stron, to’nie jest najbardziej intuicyjnym narzędziem. Na przykład, aby wyświetlić opcje edycji, musisz kliknąć element, który chcesz dostosować. Łatwo to przeoczyć, szczególnie jeśli Ty’nie zna Squarespace.

Jednak po obejrzeniu edytora zakres personalizacji jest doskonały. Czcionki, które możesz wybrać, są naprawdę wyjątkowe i przyciągają wzrok. Możesz zmienić położenie i rozmiar nazwy i ikony marki, klikając i przeciągając.

Jeśli ty’utkniesz, możesz najechać kursorem na znak zapytania, aby wyświetlić przewodnik Squarespace. Chociaż wszelkie wsparcie jest mile widziane, Squarespace może zrobić więcej, aby pomóc użytkownikom poruszać się po edytorze.

OK, ile kosztuje Squarespace’s koszt logo producenta?

Jeśli ty’Jeśli masz już witrynę Squarespace, możesz bezpłatnie pobrać wersję wysokiej rozdzielczości. W przeciwnym razie logo kosztuje 10 USD. Możesz pobrać bezpłatną wersję w niskiej rozdzielczości, ale będzie ona zawierała znak wodny i jest przeznaczona wyłącznie do użytku niekomercyjnego. To nie jest dobra opcja, jeśli ty’próbuję zbudować wiarygodną markę.

Podczas gdy Squarespace’s logo maker to solidna opcja’nie jest na równi z Wix pod względem poziomu wyboru grafiki i dostosowywania. Podobnie jak inni nasi zautomatyzowani twórcy logo, Squarespace’s isn’t zastępca utalentowanych projektantów. Ale to’to świetna opcja dla firm i osób pracujących przy ograniczonym budżecie.

najlepszy twórca logo - przykład twórcy logo squarespaceZa pomocą Squarespace możesz stworzyć stylowe logo dla swojej marki

Shopify Hatchful

Najlepszy twórca sklepów internetowych Shopify uruchomił program do tworzenia logo o nazwie Hatchful…i to’cholernie dobrze!

To’jest już używany przez 140 000 właścicieli firm – niezła rekomendacja!

Proces jest podobny do marek Tailor. Ty:

 • Wybierz swoją branżę
 • Wybierz styl wizualny z Shopify’zakres s – ‘spokojna’, lub ‘klasyczny’, na przykład
 • Wpisz nazwę firmy i hasło
 • Wybierz, gdzie będzie używane twoje logo – sklepy fizyczne, tylko online itp
 • Wybierz bezpłatny lub płatny szablon logo z Shopify’s wyniki
 • Dostosuj wybrane logo w edytorze Shopify

W przeciwieństwie do marek krawieckich, nie’aby edytować logo, musisz być opłaconym członkiem. Wszystkie pakiety logo Shopify zawierają obraz w wysokiej rozdzielczości i wersje dla kont mediów społecznościowych.

Szablony logo są zaprojektowane specjalnie dla Shopify. Jest to poziom wyjątkowości, który nie jest gwarantowany na innych platformach. Na przykład firma o nazwie The Noun Project dostarcza kilku twórcom logo ikon. Szerokość Shopify’Palety kolorów, ikony, czcionki i szablony są imponujące.

Shopify ma darmowe wersje, ale nie’wyglądają tak dobrze, jak płatne projekty, które kosztują 9,99 USD. Pamiętaj, że niektóre szablony don’t hasła wspierające. Jeśli Twoja marka ma slogan, może to być frustrujące. Musisz przejść do logo’edytor, a następnie wycofaj się ponownie, aby dowiedzieć się, czy obsługuje slogany.

Jednym minusem Shopify jest to, że możesz’podgląd projektu w różnych formatach. Możesz’Zobacz, jak będzie wyglądać Twoje logo, na przykład na wizytówkach.

Włączenie favicon do dowolnego opakowania z logo jest miłym akcentem. Ulubione to małe obrazy przedstawiające twoją witrynę na pasku adresu URL. Jeśli ty’Jeśli prowadzisz działalność online, posiadanie spersonalizowanego favikonu może wyróżnić Cię z tłumu.

Shopify’Narzędzie Hatchful jest również dobrym rozwiązaniem, jeśli Twoja marka korzysta z mediów społecznościowych. Każdy pakiet zawiera dostosowane logo dla wszystkich głównych platform mediów społecznościowych. Wszystkie platformy mają różne specyfikacje obrazu, więc posiadanie niestandardowego obrazu dla każdej z nich sprawi, że Twoja marka będzie wyglądać bardzo profesjonalnie.

najlepsi twórcy logo - kupuj darmowe i płatne przykładyShopify Hatchful jest jednym z najlepszych dostępnych twórców logo

Jak zrobić logo: wniosek

Posiadanie logo jest integralną częścią budowania odnoszącej sukcesy marki – zarówno offline, jak i online.

Dzięki nowej gamie sprytnych narzędzi, projektowanie świetnego logo nie działa’t zabrać mnóstwo czasu lub worków pieniędzy.

Podsumowując, najlepszymi twórcami logo na rynku są:

 1. Wix Logo Maker
 2. Marki krawieckie
 3. Squarespace
 4. Shopify Hatchful

Kiedy zakładasz nową stronę internetową lub firmę, możesz nie mieć budżetu na zatrudnienie profesjonalnego projektanta. Przynajmniej dopóki nie udowodnisz, że Twoja witryna może generować ruch i przepływy pieniężne.

Dzięki generatorowi logo możesz od razu uderzyć w ziemię, bez presji, aby wydać dużo (lub cokolwiek w ogóle).

Wszyscy nasi najlepsi twórcy logo mogą spróbować, a niektórzy są opłacani. Baw się z nimi i zobacz, jakie projekty logo ostatecznie stworzysz i pokochasz!

Wix jest fantastycznym narzędziem, ponieważ to’jest tak prosty i łatwy w użyciu i zapewnia naprawdę świetny poziom personalizacji logo. Jeśli brakuje Ci odrobiny kreatywności, Tailor Brands to świetna opcja, ponieważ w rzeczywistości projektuje Twoje logo dla Ciebie.

Jeśli uważasz, że automatyczne tworzenie logo jest zbyt ograniczone, możesz szukać niezależnych projektantów w narzędziach takich jak UpWork lub 99Designs. Dla bardziej wykwalifikowanych technicznie użytkowników narzędzia takie jak Adobe Illustrator mogą pomóc Ci stworzyć naprawdę unikalne logo dla Twojej firmy.

Po uzyskaniu logo odrabiaj pracę domową na temat patentów i znaków towarowych. Najlepsi twórcy logo online również nie będą mogli udzielać ochrony praw autorskich. Jeśli ty’Jeśli jesteś amerykańską firmą, przejdź do amerykańskiego Biura Patentów i Znaków Towarowych. Następnie możesz wypełnić odpowiednie formularze i ubiegać się o ochronę swojego projektu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me