3 прості критерії, які допоможуть вам вибрати дизайн шаблону веб-сайту

дизайн шаблону веб-сайтуВи коли-небудь безнадійно дивились на колекцію шаблонів дизайну, відчуваючи себе трохи зарозумілою, дивуючись собі, “Як, до біса, я знаю, яку саме вибрати?”


Дон’t ви відчуваєте, що чим більше ви переглядаєте шаблони веб-сайтів, тим більше вони виглядають однаково?

Дозволяє’s просто забирай це з шляху… ви’ти не найкращий дизайнер навколо – і ти’ти не дивний.

Це’s досить поширене відчуття переповненості, коли справа доходить до вибору правильного дизайну для вашого веб-сайту.

Вибір шаблону для створення вашого веб-сайту може бути дуже приємним, непосильним, або для більшості людей – десь між.

У той час як більшість розробників веб-сайтів та платформ електронної комерції пропонують вам широкий спектр дизайну на вибір – а деякі навіть пропонують сторонні шаблони преміум-класів, які ви можете придбати – це’s легко потонути в морі, здавалося б, нескінченних варіантів, особливо якщо ви цього не робите’не мати гострих очей для дизайну.

Ось’s хороші новини – цей жахливий процес насправді може бути спрощений!

Ми розробили набір критеріїв, які ми використовуємо під час внесення пропозицій щодо дизайну шаблонів, щоб допомогти вам проглянути всі варіанти дизайну.

Ось 3 критерії, які ви повинні задати собі, які допоможуть вам знайти правильний дизайн для вашого веб-сайту:

 1. Дизайн ширини вмісту
 2. Дизайн заголовка домашньої сторінки
 3. Дизайн панелі меню

Продовжуйте читати, коли ми розширюємо ці ключові моменти.

1. Яку ширину вмісту слід вибрати?

“Повна ширина області вмісту добре працює для креативних, сучасних дизайнів. Область вмісту в коробці шириною більше підходить для традиційних, орієнтованих на бізнес дизайнів.”

Загалом, більшість дизайнів шаблонів сьогодні пропонують вам два типи ширини вмісту:

(1) Повна ширина та (2) Ширина в коробці

Повна ширина – це коли фонове зображення розтягує повну ширину екрана комп’ютера – від лівого краю екрана аж до правого краю. Таким чином, створюється відчуття, що вміст вашого веб-сайту не має меж.

Ширина в коробці – це коли ваш вміст має видимий кадр зліва та праворуч екрана. Тож відчувається, що вміст є “в коробці” в задану область.

Ось кілька ілюстрацій, які ви можете побачити:

дизайн шаблону веб-сайту - повна ширинаПовна ширина

 • Дуже популярний тип верстки веб-сайту.
 • Дуже добре працює для мобільних шаблонів, що реагують на мобільні пристрої та важких графічних веб-сайтів.
 • Ширша ширина дозволяє розмістити більше вкладок у панелі меню.
 • Оскільки автоматичне фонове зображення підлаштовується під екран, розташування вмісту вгорі зображення може змінюватися залежно від розміру та роздільної здатності екрана ваших відвідувачів.’ екран комп “ютера. Деякі люди можуть це дратувати.

Примітка: Використовуючи чуйний дизайн, майте на увазі, що орієнтація вмісту та вирівнювання можуть змінюватися залежно від веб-браузера або пристрою, на якому переглядається веб-сайт..

дизайн шаблону веб-сайту - ширина в коробціШирина в коробці

 • Традиційний дизайн веб-сайту з професійним, орієнтованим на бізнес відчуттям.
 • Забезпечує фіксовану ширину вмісту. Це дозволяє відображенню та позиції вмісту залишатися відносно однаковими для різних розмірів і роздільної здатності монітора’не переживайте за різних людей, які мають різний візуальний досвід
 • Дизайн із розміщеною шириною найкраще працює, якщо ви хочете, щоб ваш показ вмісту був послідовним та більш передбачуваним для всіх розмірів і роздільної здатності монітора.

Тож подумайте, як ви хочете, щоб ваш веб-сайт відчував себе.

Ви хочете зобразити більш креативний, сучасний дизайн? Якщо так, дизайн повної ширини буде добре працювати.

Ви хочете, щоб ваш веб-сайт відчував себе більш традиційним, більш орієнтованим на бізнес? Якщо так, нахиліться до конструкції шириною в коробці.

Майте на увазі, що це лише широке правило. Бізнес-сайт все ще може добре працювати з повнорозмірним дизайном, і навпаки. Але якщо ви’не знаю, з чого почати, наша пропозиція вище – це хороший спосіб розпочати роботу.

2. Який макет заголовка домашньої сторінки працює для мене?

“Вибір правильного дизайну заголовка для вашої домашньої сторінки є скоріше стратегічним рішенням, ніж дизайнерським рішенням. Це залежить від того, який тип бізнесу у вас є.”

Більшість веб-сайтів’ домашні сторінки мають якусь конструкцію заголовка. Це’s розділ у верхній частині домашньої сторінки, як правило, перше, що побачать відвідувачі, коли вони відвідують ваш веб-сайт.

Дизайн шаблонів веб-сайтів - заголовокЦя конструкція’Зголовком s є зображення та текст, накладений зверху. Клацніть, щоб побачити цей шаблон від Wix.

Більшість шаблонів веб-сайтів розроблені з певним заголовком домашньої сторінки. Ці заголовки можуть містити статичні зображення, слайд-шоу або навіть відтворювати відео.

Однак, дон’не відволікайтеся на гарні фотографії або кричущі конструкції – значить, дон’t бездумно вибирайте тип дизайну заголовка, який вас найбільше вразив!

Це’s важливо врахувати, чи буде в остаточному підсумку вибрана заголовка домашньої сторінки допомогу або боляче ваш бізнес.

Який дизайн заголовка ви обираєте, це стратегічне рішення, більше, ніж дизайнерське рішення.

Ретельно розроблений заголовок домашньої сторінки успішно передасть основне повідомлення вашим відвідувачам. Це’s перше, що побачать ваші відвідувачі, і у вас дуже короткий проміжок часу, щоб справити гарне перше враження.

Ваші відвідувачі найчастіше прийматимуть швидкі судження про те, чи зацікавлені вони залишатися на вашому веб-сайті чи потрапляти на “назад” натисніть кнопку і залиште свій веб-сайт.

У вашому розділі заголовка потрібно створити усвідомлення та розуміння того, що ви’все про, а не просто красиво виглядати.

Тепер, коли ви розумієте заголовок’Роль та її значення для того, щоб допомогти відвідувачам краще зрозуміти вас, як ви обираєте?

Різні типи заголовків найкраще працюють для різних типів веб-сайтів.

Ми’Я покажу вам загальні типи заголовків та який бізнес виграє від них найбільше:

1. Статичне зображення заголовка без вмісту

Дизайн шаблонів веб-сайтів - заголовка немає вмістуЦя конструкція’У заголовку s є зображення без іншого вмісту. Клацніть, щоб побачити цей шаблон від Wix.

Хто повинен цим скористатися?

Статичний заголовок зображення повинен використовуватися ТІЛЬКИ на веб-сайтах, які значною мірою покладаються на красиві фотографії для залучення клієнтів – портфоліо, готель, ресторан, деякі фізичні продукти або інтенсивні графічні веб-сайти.

Наприклад, якщо у вас є ліжко & Сніданок, ваш веб-сайт повинен вітати гостей із захоплюючим зображенням вашого житла. Як ваш бізнес з’являється на вашому веб-сайті, буде безпосередньо впливати на ваших відвідувачів’ рішення залишитися біля вашого ліжка & сніданок.

Дизайн шаблонів веб-сайтів - Приклад заголовка немає вмістуКлацніть, щоб побачити більше таких шаблонів

У цьому випадку має сенс використовувати шаблон дизайну, який має велике або повне сторічне статичне зображення заголовка, оскільки ви хочете створити дивовижне візуальне перше враження для відвідувачів.

Зоровий “повідомлення” можна перетворити на тип досвіду, який вони можуть мати, якщо вони залишаться у вашому помешканні.

Хто не повинен цим користуватися?

Якщо ваш бізнес вимагає тексту для пояснення того, чим ви займаєтесь, і як ви можете допомогти своїм клієнтам, покладатися лише на статичне зображення заголовка не ідеально.

Статичне зображення заголовка може зайняти багато цінного місця “Нагорі” – в основному, область екрану, яку бачать ваші відвідувачі, коли вони вперше приземляються на ваш веб-сайт.

Тож якщо ваш бізнес вимагає трохи тексту, щоб пояснити, хто ви є і що ви’про все, то покладаючись виключно на статичне зображення заголовка (без вмісту на зображенні), можуть залишати відвідувачів трохи розгубленими щодо того, що ви робите.

Покладатися лише на зображення, яке повідомляє про ваш веб-сайт, може спрацювати для таких підприємств, як ресторани, готелі чи підприємства, які мають більше спільного стосунку “спосіб життя”. Але це не так’t завжди працюю для багатьох інших підприємств. Для таких видів бізнесу, ви’Потрібно буде покладатися на більше, ніж просто на образ.

Задайте собі це питання – чи легко пояснити ваш веб-сайт за допомогою простого зображення без будь-якого тексту?

2. Статичне зображення заголовка зі змістом

Дизайн шаблонів веб-сайтів - Зміст зображенняЦя конструкція’Заголовок s має зображення з іншим вмістом (текст & кнопки). Клацніть, щоб побачити цей шаблон від Wix.

Хто повинен цим скористатися?

Усі веб-сайти можуть скористатися таким дизайном заголовка домашньої сторінки – це найбезпечніший вибір, якщо ви цього не зробите’не знаю, що вибрати.

Подає вам заголовок статичного зображення із вмістом 4 основні елементи що дозволяє ефективно описати, про що йдеться у вашому бізнесі безпосередньо над «Складкою»:

 • Заголовок
 • Підтримка пункту
 • Заклик до дії (що ви хочете, щоб ваші відвідувачі зробили далі)
 • Підтримуюче зображення

Зображення в заголовку має грати допоміжну роль, а не бути основним акцентом. Це повинно відобразити заголовок, підпункт і первинний заклик до дії разом із імідж, що підкріплює вашу ділову місію.

3. Заголовок слайд-шоу із вмістом

Дизайн шаблону веб-сайтів - Слайд-шоу заголовкаЦя конструкція’s заголовок – це слайд-шоу, на якому відображаються різні зображення. Клацніть, щоб побачити цей шаблон від Wix.

Хто повинен цим скористатися?

Заголовок слайд-шоу найкраще підходить для підприємств, які обслуговують різні типи клієнтів або мають декілька основних послуг чи продуктів.

Якщо у вашій компанії є різні рішення для численних демографічних показників клієнтів, заголовок слайд-шоу дозволяє організовано демонструвати пропозиції товарів / послуг вашого бізнесу..

Приклад 1: Вікс націлює людей, яким потрібен веб-сайт для різних цілей

Приклад 2: ThemeKingdom пропонує теми для різних типів бізнесу

Отже, якщо ваш бізнес орієнтований на кілька різних груп клієнтів або у вас є різноманітні пропозиції товарів / послуг, то заголовок слайд-шоу може добре працювати, щоб націлити на численні класи клієнтів або показати різноманітність ваших пропозицій..

4. Заголовок відеозапису

Дизайн шаблону веб-сайту - заголовок відеоЦя конструкція’s заголовок – це потокове відео. Клацніть, щоб побачити цей шаблон від Wix.

Хто має це використовувати:

Заголовок відеозапису добре допомагає пояснити вашу місію бізнесу, показуючи сферу ділового процесу захоплюючим способом.

Рухомі зображення чи відео дуже ефективні для захоплення людей’s увагу, тому не дивно, що багато успішних веб-сайтів використовують відео-фони для покращення рівня зацікавленості та поінформованості про бренд.

Більшість малих підприємств можуть скористатися заголовками відеозаписів при правильному їх використанні.

Ось кілька порад, які слід пам’ятати, якщо ви вирішили використовувати дизайн фонового заголовка відео для вашого веб-сайту:

 1. Використовуйте контекстне відео, яке містить повідомлення – Дон’не вибирайте випадкових відео. Вибирайте відео, які підтримують вашу місію, повідомлення чи настрій. Це особливо ефективно, якщо ви бренд стилю життя.
 2. Використовуйте унікальне відео, а не відеозапис щоб надати веб-сайту більше особистості та створити зв’язок зі своєю аудиторією.
 3. Використовуйте високоякісне відео, яке має високу виробничу цінність – Дон’не використовуйте відео з низькою візуальною якістю, оскільки це погано відображає ваш бізнес.
 4. Зберігайте коротке відео та відеофайл нижче 6 Мб. Великий відеофайл може різко уповільнити ваш веб-сайт’s швидкість завантаження.

Ось кілька прикладів веб-сайтів, які дуже ефективно використовують заголовки відео:

Приклад попереднього оздоровлення відеоПриміщення здоров’я

Дикий Ренфрю

3. Який дизайн панелі меню слід вибрати?

“Рядок меню може не виглядати важливим, але насправді впливає на те, як ваші відвідувачі сприймають вас та ваш бренд.”

Багато людей, як правило, спрямовують свою увагу в неправильному напрямку при виборі шаблону веб-сайту. Дизайн важливий, але корисність дизайну перемагає естетику кожен раз.

Один з найбільш занижених елементів дизайну веб-сайту – це дизайн рядка меню. Сюди входять типи рядка меню, положення та компонування.

Це’s важливо вибрати той, який відповідає вашому бізнесу’ потреби.

Чому дизайн панелі меню є такою важливою частиною вашої теми?

Меню є основним інструментом, який ваша аудиторія використовуватиме для навігації на вашому веб-сайті. Він створює дорожню карту, щоб орієнтувати відвідувачів на ваш веб-сайт і де вони повинні зосередити свою увагу.

Якщо відвідувач відвідав ваш веб-сайт і не міг’t розібратися, де знайти інформацію, яку вони шукають, тоді ваш веб-сайт в основному пошкоджено… як би добре це не виглядало!

1. The Do’с & Дон’Дизайн панелі меню

Зробіть’s:

 1. Виберіть чистий, простий дизайн, який робить ваші вкладки меню легкими для читання та доступу.
 2. Використовуйте такий колір’з очей легше, ніж фон вашого меню (нічого надто гострого або кричущого). Виділіть текст вкладки меню контрастним кольором, щоб вони виділялися. (Дивіться розділ прямо в коробці нижче, якщо ви’Вам не добре з вибором кольорів.)
 3. Створіть ієрархію для своїх сторінок. Розміщуйте сторінки зі зменшенням значення зліва направо (найважливіші сторінки переходять вліво).

Дон’ts:

 1. Дон’t захаращувати меню занадто багато вкладок сторінок. Показуйте лише ті сторінки, які є важливими для вашого бізнесу. Це’легко додавати більше сторінок, як ви’захоплюйтеся своїм бізнесом. Але це може переповнити ваших відвідувачів.
 2. Дон’t використовувати відволікаючі фони, які роблять вкладки меню важкими для читання. Деякі люди хочуть додавати фантазійні фонові зображення / візерунки до панелей меню. Дон’т це робити!
 3. Дон’t не використовуйте невеликі розміри шрифтів або надмірно фантазійні шрифтові конструкції, які ускладнюють читання відвідувачам. Це може дратувати!

2. Оберіть ВАШЕ Положення рядка меню

Розуміння того, як ви хочете, щоб відвідувачі вашого сайту переживали ваш веб-сайт, допоможе вам вибрати тип дизайну рядка меню, який ви повинні вибрати.

1. Фіксований рядок меню позиції (рядок меню постійно закріплений у верхній частині сторінки)

Дизайн шаблону веб-сайту - фіксоване менюКлацніть на зображення, щоб побачити цей шаблон від Wix.

Це найкраще працює для веб-сайтів з великим вмістом (в основному, дуже довгих сторінок). Закріплення рядка меню у верхній або бічній частині сторінки дозволяє відвідувачам швидко перемикатися між сторінками без необхідності прокручування назад до початку.

Якщо ваш веб-сайт не робить’не мати довгих сторінок (не важких для вмісту), то встановлення фіксованої панелі меню у верхній частині сторінки стає менш ефективною (і трохи безглуздою). ви’У вашому розпорядженні буде більше варіантів дизайну шаблонів, якщо ви цього не зробите’t використовувати дизайн рядка меню фіксованого положення. Поміркуйте, чи справді потрібен ваш веб-сайт.

2. Верхня горизонтальна панель меню

Дизайн шаблону веб-сайтів - верхнє менюКлацніть зображення, щоб побачити цей шаблон від Wix

80% веб-сайтів використовують цей традиційний стиль дизайну панелі меню. Це’s популярний, тому що він ефективний.

Люди умовно переходять у верхню частину сторінки, коли вони шукають рядок меню. Ширина рядка меню обмежена шириною браузера.

Це’s дуже класичний дизайн панелі меню, і ви можете’я не помиляюся з цим стилем більшу частину часу.

3. Бічна вертикальна панель меню

Дизайн шаблону веб-сайту - бічне менюКлацніть зображення, щоб побачити цей шаблон від Wix

Наявність панелі меню на боці є досить популярною на графічних веб-сайтах (таких як портфоліо, ресторан, салон, спа-центр тощо)..

Вертикальні панелі меню особливо ефективні, якщо на вашому веб-сайті є багато вкладок меню для відображення, або якщо заголовки рядка меню довші, ніж зазвичай.

Слідкуйте за тим, що у деяких шаблонів веб-сайтів є “фіксований” вертикальна бічна панель меню, тому існує обмеження на кількість вкладок, які ви можете додати. Деякі шаблони дизайну мають прокручувану вертикальну панель меню, тому кількість вкладок, які можна відобразити, не обмежена.

4. Нижній горизонтальний рядок меню

Дизайн шаблону веб-сайтів - нижнє менюКлацніть зображення, щоб побачити цей шаблон із Squarespace

Цей макет панелі меню не надто поширений. Він надзвичайно добре працює на графічно інтенсивних веб-сайтах, де ви хочете, щоб ваші відвідувачі зосереджувались на безпосередньому вмісті, а не інстинктивно починали пошук панелі меню.

Якщо рядок меню розміщується внизу сторінки, це усуває будь-які візуальні відволікання та змушує відвідувачів зосередитись на безпосередньому вмісті перед ними. Цей дизайн панелі меню ви побачите на веб-сайтах з фотографії та портфоліо (дизайн інтер’єру, архітектура, художники тощо).

Цей стиль панелі меню також добре працює, якщо ви розміщуєте багато посилань у області вмісту, щоб орієнтувати відвідувачів на веб-сайті. Таким чином, ви менш покладаєтесь на панель меню, оскільки ви спрямовуєте своїх відвідувачів на різні сторінки за допомогою посилань на сторінці.

3. Розміщення логотипу

Позиціонування логотипу не є випадковим. Позиція вашого логотипу насправді багато говорить про мету вашого бізнесу.

1. Логотип розміщений на тому ж рівні / рядку, що і рядок меню

дизайн шаблону веб-сайту - логотип в меню

Цей дизайн найкраще підходить для веб-сайтів, які приділяють більше уваги просуванню своїх товарів чи послуг та менш орієнтованим на брендинг бізнесу. Оскільки логотип знаходиться на одному рівні або міститься в рядку меню, розмір логотипу обмежений.

Це також дизайн, який здебільшого використовується для B2B (бізнес-для бізнесу) типів підприємств, де брендинг та маркетинг займають менше уваги, ніж роздрібні підприємства.

Звичайно, логотип (брендинг) все ще важливий, але лише менш виражений, оскільки розмір логотипу обмежений рядком меню.

2. Логотип розміщений в центрі з рядком меню (або під ним, або над ним)

Шаблон веб-сайту - логотип поза менюНатисніть, щоб побачити цей шаблон

Якщо ви зосереджені на створенні фірмового стилю, це найефективніший вибір дизайну, оскільки ваш логотип більш помітно відображається.

Існує менше обмежень щодо розміру вашого логотипу, тому ваші відвідувачі частіше звертають на нього увагу.

Цей макет логотипу є досить популярним серед підприємств роздрібної торгівлі, оскільки вони використовують різні маркетингові методи для створення фірмової ідентичності та просування лояльності до бренда.

Тому подумайте, як ви хочете розміщувати ваш логотип. Ви більше зосереджені на брендінгу? Якщо так, розміщення вашого логотипу над або під панеллю меню може допомогти вам досягти цієї мети.

Виберіть дизайн вашого веб-сайту – нехай’s Застосуйте те, про що ми говорили

Тепер, коли ми’Ви обговорили 3 критерії, які допоможуть вам вибрати правильний дизайн шаблону веб-сайту, нехай’s застосуйте процес на практиці, щоб ви могли почати з’ясовувати, що працює для вас і вашого бізнесу.

Ми також покажемо вам 2 приклади, щоб ви могли бачити, як процес може працювати для вас. Ми’Я також дам вам кілька хороших джерел того, з чого почати шукати шаблони нижче.

Крок 1. Виберіть найкращу комбінацію для свого веб-сайту:

 1. Дизайн ширини вмісту
  • Повна ширина – більш сучасний вигляд
  • Ширина в коробці – більш традиційний вигляд
 2. Дизайн макета заголовка домашньої сторінки
  • Статичне зображення (без вмісту) – якщо одне зображення може ефективно розповісти історію вашого бренду
  • Статичне зображення (із вмістом) – якщо вам потрібні текстові заголовки, щоб пояснити, чим займається ваш бізнес, – найпоширеніші
  • Слайд-шоу – щоб виділити кілька типів клієнтів, на які ви орієнтовані, або різні пропозиції товарів / послуг, які ви пропонуєте
  • Фон відео – якщо відео добре працює, щоб розповісти історію вашого бренду. Дивіться цей докладний посібник про те, як це зробити’с і дон’налаштування відео-фону на вашому веб-сайті, включаючи, де знайти відео чи шаблони з вбудованим у них відео фоном.
 3. Дизайн панелі меню
  • Переконайтеся, що його легко читати – звичайний фон фону та звичайні шрифти з контрастним кольором
  • Позиція меню:
   • Фіксована позиція – якщо у вас довгі сторінки прокрутки. Для відвідувачів легко знайти рядок меню.
   • Горизонтальний (вгорі) – для веб-сайту з обмеженими пунктами рядка меню (менше 8 пунктів) – найпоширеніша позиція
   • Вертикальна (бічна панель) – для графічно інтенсивного дизайну з великою кількістю пунктів меню
   • Горизонтальний (знизу) – для графічно інтенсивних дизайнів, де ви хочете, щоб відвідувачі зосередилися на вмісті відразу
  • Позиція логотипу:
   • Той самий рівень, що і меню Меню – менше брендування & дозволяє більше місця для вмісту
   • Вгорі або внизу рядка меню – більше ефект брендингу, оскільки логотип більший, але зменшує простір для вмісту

Приклади:

 1. Ресторани: Якісні зображення та відео – це вікна для клієнтів’ шлунки.

  • Ширина вмісту – Дизайн контенту на повну ширину, оскільки він виглядає більш сучасним і справді підкреслює графіку
  • Макет заголовка – статичне зображення без вмісту для відображення самих захоплюючих зображень вашого ресторану’s посуд.
  • Положення меню – горизонтальний верхній або нижній або вертикальний бічні панелі можуть працювати добре.
  • Позиція логотипу – виберіть логотип із центром над або під рядком меню, щоб наголосити на бренді.
 2. Особистий тренер: Пропонуйте чіткий опис ваших послуг та переваг.

  • Ширина вмісту – Дизайн контенту на повну ширину для відображення зображення / візуального впливу переваг придатності.
  • Макет заголовка – статичне зображення із вмістом, який включає заголовки, підпункти та заклик до дії (пояснення, що ви робите, переваги та як зареєструватися).
  • Положення меню – горизонтальний верх (горизонтальне положення також працює, якщо у вас є більше вмісту), оскільки вертикальна бічна панель або горизонтальне дно можуть бути занадто креативними / витонченими.
  • Положення логотипу – той самий рівень, що і рядок меню, щоб створити професійний вигляд і мати коротший дизайн рядка меню.

Тепер, коли у вас є попереднє уявлення про те, що ви’шукаючи, ви можете почати переглядати шаблонні дизайни знову, але з користю для просіювання конструкцій, які не’не відповідають вашим критеріям.

Звуження списку займе певний час, але, принаймні, тепер ви маєте певний напрямок.

Крок 2: Звужте список до 1 або 2 варіантів

Раз ти’Ви склали список потенційних кандидатів на дизайн, це’час вибрати один або два шаблони, які вам найбільше подобаються.

Однак прийняти остаточне рішення все ще може бути складним, не приймаючи шаблони веб-сайтів для а “пробна поїздка”.

Якщо ви використовуєте безкоштовні шаблони дизайну, то спробуйте вставити деякий вміст у кожен дизайн, щоб ви могли бачити, який із них ви віддаєте перевагу. Зважаючи на те, що шаблони безкоштовні, це дає вам можливість працювати з кожним шаблоном, щоб перевірити їх.

Ви ніколи не знаєте, який саме вам надаєте перевагу, поки фактично не працюєте з ними – як тест за кермом автомобіля. Це буде варте вашого часу.

Якщо ви використовуєте шаблон платного дизайну, можливо, ви не зможете перевірити дизайн. Якщо це’У цьому випадку ми радимо вивчити кожен шаблон’демонстраційний сайт та описи широко, щоб вирішити, чи може цей дизайн працювати для вас.

Це буде трохи азартної гри, тим більше, що платний дизайн зазвичай коштує від 50 до 150 доларів. Але якщо ви знайдете щось, що вам дійсно подобається, і виконаєте належну ретельність на ньому (окрім фактично спроб дизайну), можливо, варто ризикувати.

Висновок & Ключ забирай

Вибір правильного дизайну шаблонів веб-сайтів – це як придбання будинку – часом заплутане і ви’ти боїшся тебе’Я зроблю неправильний вибір.

Ви, ймовірно, перемогли’не знайдете той ідеальний шаблон дизайну, який задовольнить ваш список бажань на 10 сторінок. Це “єдиноріг” дизайн, ймовірно, ні’t існують, якщо ви не готові витратити тисячі на дизайн веб-сайту.

Побічна примітка: Якщо ваш бізнес ще не приносить великих грошей, ми настійно радимо вам не наймати дизайнера веб-сайтів (див. Наші аргументи тут).

Однак, якщо ви скористаєтеся систематичним підходом, таким як реалізація трьох описаних нами вище критеріїв, це може допомогти вам звузити свій вибір від сотень конструкцій аж до, мабуть, кількох. Це саме по собі є головною перемогою, правда?

Звідти вам слід перевірити їх, чи вони доступні безкоштовно.

Ось кілька настійно рекомендованих розробників веб-сайтів, з яких ви можете почати, і всі вони пропонують вам шаблони дизайну безкоштовно.

Хейвен’Ти не чув про них? Ми’Покажу вам прості правила, якими ми користуємось, щоб вибрати найкращого для вас розробника веб-сайтів.

Пам’ятайте: Виберіть дизайн на основі того, що потрібно вашому веб-сайту, а не просто тому, що, на вашу думку, виглядає “досить”.

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me