6 найкращих веб-сайтів 2020 року – остаточний список!

найкраще розроблені веб-сайтиНайкращі дизайни веб-сайтів дійсно змушують вас задуматися. ви’Ви цілий день клацали та прокручували, а потім зупиняєтесь. Це може бути геніальна взаємодія, феноменальна фотографія, або просто те, що ти’я ніколи раніше не бачив. Як би там не було, ти’знову зачепив.


Як? Це’s все до останніх тенденцій користувацького досвіду (UX). Іншими словами, подорож клієнта. І вдосконалення подорожі перетворить хороший веб-сайт у чудовий. І, як і всі модні речі, UX постійно змінюється.

Так навіщо турбуватися з UX? Добре, якщо ти’для бізнесу, найкраще розроблені веб-сайти захоплюють, займаються та продають. По суті, це вимагатиме від користувача’s уваги, тримати їх на сторінці і, сподіваємось, призвести до конверсії.

Що стосується блогерів та портфоліо, вони дозволять їм читати та ділитися. Це’Варто пам’ятати, що 75% людей судять про веб-сайт’s достовірність того, як це виглядає. Так що’s життєво важливо, щоб кожен власник веб-сайту зосереджувався на користувачі.

Отже, нижче ми’Ви висвітлили останні тенденції UX та зібрали шість наших улюблених дизайнів веб-сайтів 2019. Нехай’s дивись, що ти думаєш…

Тенденції UX

І що’з гарячим у 2019 році? Дозволяє’Почніть з основ: назва. Цього року краще буде більше, а сміливі шрифти в парі з гладкою анімацією стають все більш популярними. Ці дні користувачі витрачають менше часу на веб-сайтах, і приблизно 46% з них залишать цю сторінку ‘бракувало повідомлення’.

Тут допомагає величезний заголовок, і барвистий. Як показало дослідження, кольори збільшують розпізнавання веб-сайтів на 80%. Ми рекомендуємо масивний підпис у Sans Serif на чистому, барвистому тлі.

Отож, щоб по-справжньому залучати свою аудиторію, вам слід взяти їх на прогулянку (приємну!), Розповідаючи історії з незабутнім змістом. Анімація, що викликається прокруткою, – це чудові оповідачі, але це не так’t надмірно ускладнювати макет.

Це лише приклад, але все це робимо і ми’впевнений, що ти’Я отримаю нагороди.

Серйозно Несолодкий

Менше значить більше. Кліше, так, але це’s також одна з найгарячіших тенденцій дизайну 2019 року. Цей газований бренд створив серйозно мінімалістичний, але міркуючий сайт.

Створено о Квадратний простір, він відображає сміливі кольори за прозорими пляшками (по одному для кожного аромату), із візуальним потоком, що легко сканується. Він також містить X-образний логотип у всьому світі, що забезпечує вирішальне визнання торгової марки.

серйозно несолодкий домашній веб-сайтЦя серйозно проста, барвиста домашня сторінка дійсно привертає увагу.

В WBE, ми кажемо, звільнити свій внутрішній мінімум. Видаляючи те, що називають дизайнери ‘пізнавальні зусилля’ тобто складні дизайни користувачів, ви полегшуєте життя своїй аудиторії. Сторінка завантажується швидше, що знижує показник відмов (відвідувачі, які виходять з першої сторінки), і фокусується на вашому бренді’s призначення.

І як? Використовуйте простір з простими, але контрастними кольоровими схемами, зосередьтеся на дрібних деталях, як-от варіації логотипу, та використовуйте заголовки, які чітко описують кожну сторінку.

Код пропозиції площіВикористовуйте код пропозиції "WBE" в касі за знижкою 10%

Отримайте 10% знижки на будь-який план квадратного простору
Сігналы абмеркавання
Готові віддати Квадратний простір? У нас є ексклюзивний код пропозиції для наших читачів, який буде заощадити 10% на вартість будь-якого плану Squarespace! Щоб скористатися цією знижкою, просто введіть:
Код пропозиції: “WBE”
на касі.

Лимонад

Коли страхові компанії дають вам лимони, робіть лимонад. Це веб-сайт із зміною гри. Використовуючи інтеграцію CUI (Conversational User Interface), він надає страхові котирування лише за п’ять хвилин.

Лимонад також є прекрасним прикладом залучення одного веб-сайту. Розсипані добре розміщеними кнопками дії, наприклад ‘Отримайте ціни та перемкніть’, це’s надзвичайно простий у навігації. Закінчила Майя, чат.

Майя взаємодіє з вами на людському рівні. У неї навіть обличчя! Цей тип веб-дизайну настільки ефективний через взаємодію з користувачем, і він викликає надійність. Переходи теж плавні, з чітко позначеними формами відповідей.

Як ідея? Зручна порада – писати сценарій чат-файлу невеликими сегментами, прогнозуючи всі можливі відповіді користувачів. І навчіть це найпоширеніші помилки користувачів!

Ми любимо Лимонад’s Орієнтований на UX дизайн, із сміливого заголовка ‘Забудьте про все, що знаєте про страхування’ до рожевих кнопок. І хоча чатові – це зовсім не нова ідея, ми вважаємо, що вони’заново інтерфейс майбутнього, тому прийміть на борт.

веб-сайт lemonade.comОдна з майя’Прості, доброзичливі запитання показують, як можна створити ваш чат, щоб він виглядав більш людським.

Торгівля криптоном

Один для любителів технологій. Crypton Trading – це центр для криптовалют, що використовує штучний інтелект для прогнозування тенденцій та оптимальних періодів покупки. Не вентилятор криптовалюти? Ми думаємо, що приголомшливі анімації, що спрацьовують прокрутку, зроблять вас читати.

З кожним прокруткою розкривається буква, що формує речення у неквапливому темпі. Вас відправляють у поступову криптовану подорож, що зазнає краху. Але дон’t хвилюйтесь, детально, розмовний інтерфейс користувача (UI) полегшує засвоєння технічних речей – наприклад, вивчення абсолютно нової мови.

Чи знаєте ви JavaScript? Тоді ви можете легко анімувати свою сторінку за допомогою сувої. Якщо ні, то дон’t хвилюватися. Більшість розробників веб-сайтів мають багато можливостей для анімації!

Однак швидка примітка. Недавнє дослідження NNG, дослідників ринку UX, виявило, що більшість користувачів зазнали повільної швидкості сторінки через надмірне використання анімації прокрутки, і виявило, що загальна концепція розчаровує, коли перестарається. Отже, будьте легкі на спрацьовуючих механізмах або ризикуйте відвідувачів звільнитись.

домашня сторінка сайту crypton tradingКріптон’s інтерактивне вітальне повідомлення серйозно впливає.

Apple

Настільки ж, як домашній пиріг, список геніальних веб-сайтів може’не обійтися без Apple. І цього року інноваційні гіганти стали великими.

Ми поговорили з Ганешем, старшим архітектором UX в MVF Global, який сказав, що любить їх “гіпер-реалістичні, сенсаційні зображення, зняті з химерних ракурсів для просування своєї продукції”. Він також сказав “це’s унікальне освітлення, яке дійсно змушує iPhone вистрибувати на своєму веб-сайті.”

сторінка веб-сайту Apple iphoneApple’s візуально приголомшлива фотографія виробу iPhone Xs дійсно виділяється.

Гаразд, не кожен може з цим конкурувати. Ми це отримуємо. Але основний принцип залишається тим самим: продаються високоякісні зображення товарів. Тому вкладайте час (і гроші, звичайно) у свої фотографії, і подумайте, хто купує.

Ви хочете надихнутися пропозиціями щодо використання? Або просто повідомити чистим планом? Адже малюнок вартує тисячі слів. І (потенційно) тисячу конверсій.

Леандро Педретті

Хочете створити свою особисту присутність в Інтернеті? Портфелі дон’т набагато краще, ніж Леандро Педретті’s візуально стимулюючий веб-сайт, створений на Вікс. У заголовку представлено повне відео, що демонструє компанію’s навички дизайну. Один клік і ти’знову вражений.

Наскільки ефективні відео? Вони викликають емоції. Набагато більше, ніж фотографії. Тож радимо скористатися тим, що збільшуєш швидкість Інтернету, поки зможеш. Але зберігайте вміст коротким та солодким, із увімкненим автоматичним відключенням звуку. Там’s нічого гіршого, ніж нерозбірливий шум веб-сайту, правда? Це’s як спробувати знайти муху у своїй кімнаті.

Заголовок веб-сайту leandro pedrettiЛеандро Педретті звертає відвідувачів заголовок відео.

Гаррі

Чоловіки’Компанія з бритвою, Гаррі’s, забезпечує максимальну ефективність мобільних пристроїв завдяки чистому виголеному вигляду. Мудрий крок, враховуючи недавнє опитування, виявив, що 83% покупців у всьому світі планують здійснити покупки мобільних телефонів найближчим часом.

Якщо ви’Побудуйте магазин електронної комерції, по-перше, переконайтеся, що ви інвестуєте в найновіші теми мобільних телефонів. Потім презентуйте своїх користувачів’ найпоширеніші завдання чітко (напр ‘Почніть пробну версію’), зробіть акції легко відпускатими, а меню – короткими!

На веб-сайті електронної комерції слід також відображати фотографії професійних товарів. Це збільшує довіру до торгової марки та демонструє ваш запас без магазину з цегли та розчину. Це те, що ми любимо про Гаррі’s, яка була побудована за допомогою Шопіруйте

домашня сторінка мобільного веб-сайту harrysГаррі’s – чудовий приклад чистої та простої мобільної теми, зробленої добре.

Найкраще розроблені веб-сайти: Висновок

І там ми його маємо. Шість найкраще розроблених веб-сайтів 2019 року. Тож нехай’s підкажіть, що нам подобається на цих сторінках:

  1. Серйозно Несолодкий – Чудовий мінімалізм.
  2. Лимонад – Зосереджена на користувачі, з інноваційною взаємодією.
  3. Кріптон Торгівля – Чудова анімація прокрутки.
  4. Apple – Потужні фотографії товарів.
  5. Леандро Педретті – Заголовок відео.
  6. Гаррі’с – Зроблено для мобільних телефонів.

Ви можете зробити так, щоб ваш виглядав так добре, трохи поміркувавши. По-перше, знати свою аудиторію. Створіть сайт, який працює для них, і подумайте про естетику. Чи сподобаються ваші прихильники технологій анімації? Або для вашого сміливого продукту не потрібні наочні посібники.

Незалежно від вашого веб-сайту, ніколи не забувайте, хто буде читати, клацати та прокручувати. Будьте в курсі дизайнерських тенденцій, і ви можете мати веб-сайт, який теж дійсно задумує людей.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me