8 порад для роботи з веб-дизайнером: налаштування вашого сайту для успіху

поради по роботі з веб-дизайнером із зображеннямЦя стаття допоможе вам отримати найбільш приємний та продуктивний досвід роботи з веб-дизайнером.


Хоча розробники веб-сайтів – це швидкий, простий і дешевий спосіб створити сайт, ми знаємо, що іноді потрібно щось трохи більше… va va voom. Це’s, де використання веб-дизайнера чи агентства дійсно варто інвестувати!

Створення веб-сайту самостійно може бути цікавим та корисним досвідом, але це також може зайняти багато часу і складно’знову потребує складного сайту. Веб-дизайнери беруть ваші ідеї та перетворюють їх на професійний веб-сайт, роблячи їх ідеальними для людей та підприємств із розвиненими потребами – та щедрим бюджетом.

48% людей сказали, що дизайн веб-сайту є фактором номер один, коли приймають рішення про надійність бізнесу, так’s зрозуміло, чому так багато людей звертаються за професійною допомогою при створенні своїх веб-сайтів.

Але використання веб-дизайнера може принести свої проблеми – як ви можете бути впевнені в собі’отримаю те, що ти хочеш? Чи є спосіб переконатися, що все проходить гладко? Ви дон’не хочете, щоб ваш веб-сайт закінчувався поганою стрижкою, коли ви болісно посміхаєтесь, як ви розумієте, занадто пізно, що це’s зовсім не так, як ви собі уявляли.

Ми’знову тут, щоб побоюватися цих страхів. Ця стаття дасть вам корисні поради щодо налаштування рівних стосунків зі своїм веб-дизайнером та чіткого спілкування своїх ідей, тому обидві сторони йдуть додому щасливими.

1

Сплануйте свій проект

Першим кроком має бути заздалегідь спланувати свій проект. Насправді ми б не хотіли’t сказати ‘план’ – тобі потрібно складіть короткий виклад із чіткими ідеями щодо того, що ви хочете. Навіть якщо це’На ранніх етапах вам слід подумати про основи того, що вам потрібно для вашого сайту, наприклад:

 • Скільки сторінок вам потрібно
 • Які функції ви хочете
 • Якщо вам потрібні функції електронної комерції
 • Будь-які додаткові послуги, які вам можуть знадобитися

Подумайте, які шрифти, кольори та стилі вам подобаються чи не подобаються та чому. Подумайте про вашу цільову аудиторію та про те, чи є у вас вже якийсь брендинг, який ви хочете представити на своєму новому сайті. Це’s також варто зібрати ваші улюблені приклади веб-сайтів, щоб показати дизайнеру, що вам подобається.

веб-дизайн bigdrop incЧим чіткіший і конкретніший план вашого проекту, тим точнішою буде ваша початкова пропозиція від веб-дизайнера.

Якщо і вам, і вашому веб-дизайнеру зрозуміло, яка мета, це полегшує спільне вирощування ідеї, а не закінчення того, що ви робили’не хочу.

Інакше це’Ви любите робити розмиті знімки відеоспостереження разом із перукарями і запитувати їх у подібному стилі – вони виграли’не зможете зробити гарну роботу, і ніхто з вас не буде в кінці щасливим!

2

Знайдіть хімію

Чудовий спосіб налаштувати себе на успіх на початку – знайти правильного веб-дизайнера для свого проекту. Ви дон’не хочете зіткнення творчих ідей чи пошкодувати згодом про свій вибір.

Дон’t просто вибирайте найдешевшого веб-дизайнера, який ви можете знайти, як це, швидше за все, перемогло’t заощадити гроші в довгостроковій перспективі, якщо ви’постійно потрібно вносити зміни. Проведіть своє дослідження, прочитайте відгуки, перегляньте приклади минулої роботи та переконайтесь, чи відповідає агентство вашим вимогам, стилю та загальним настроям!

відгуки про hibuХороші агенції веб-дизайну повинні розміщувати огляди та відгуки спереду та в центрі, як це робить Hibu на своїй домашній сторінці.

Ознайомившись зі своїм веб-дизайнером, перш ніж підходити до них, ви можете відчути впевненість у своїх силах, а також показати, що у вас є’т просто вибрав їх навмання.

Створення веб-сайту може бути тривалим процесом, тому ви хочете, щоб ваш сайт був у руках веб-дизайнера, з яким ви любите працювати. Подумайте про це як про вибору ділового партнера – ви хочете, щоб хтось, якому ви можете довіряти, з яким ви отримаєте, і з ким ви можете відкрито ділитися відгуками.

3

Зробіть це офіційним

Швидкий головний підказок: обов’язково підпишіть контракт зі своїм веб-дизайнером. У цьому ви переконаєтесь’знову на одній і тій же сторінці і захищає обидві сторони від непорозумінь або проблем далі вниз по лінії. Зробіть це конкретним та зрозумілим щодо термінів, очікувань та проекту’s цілі та результати.

Ваш контракт буде унікальним для вас, вашого проекту та вашої угоди з веб-дизайнером, але тут ви можете окреслити лише кілька речей:

 • Це разова робота для вашого веб-дизайнера, або ви будете сплачувати їм щомісячну плату за підтримку сайту в майбутньому?
 • Завдання проекту
 • Бюджетні розрахунки
 • Терміни оплати
 • Графік проекту
 • ВООЗ’s відповідальність за що
 • Результати – окресліть саме те, що це ви’Буду отримувати
 • Право власності на вміст
 • Угода про скасування

Будьте максимально детальні та конкретні, і пройти все разом зі своїм веб-дизайнером – таким чином, ніхто не залишиться несподіваними чи навіть неприємними сюрпризами згодом.

4

Будьте чіткі, будьте готові

Як і у всіх чудових співпраць, спілкування є ключовим. Будьте чіткі щодо своїх ідей, бізнесу, аудиторії та вашого бренду. Веб-дизайнери – професіонали та експерти у своїй галузі, але вони’не заперечуйте читачів!

Зазвичай ти’На початку заповніть опитування, щоб дати дизайнеру огляд проекту, охоплюючи все, від вашого бренду до вашої цільової аудиторії та за її межами. Ви повинні детально розглянути деталі та приділити належну кількість часу її заповненню.

bigdrop inc форма запиту на запитАгентство з веб-дизайну BigDrop Inc має онлайн-форму, яку потрібно заповнити, коли ви хочете запитати пропозицію.

Інша важлива річ, яку слід зазначити, – це ви’У вас буде набагато плавніше подорож, якщо ви заздалегідь підготуєте свою копію. Написавши свій вміст спочатку, це означає, що ваш веб-дизайнер переміг’не потрібно продовжувати вносити зміни під час додавання, видалення чи заміни вмісту.

5

Довіряйте своєму веб-дизайнеру

Ваш веб-сайт схожий на вашу дитину – ви’вкладаючи багато часу, грошей, зусиль та любові у своє зростання. Це’З людьми дуже часто буває важко відпустити дитину на своєму веб-сайті і дозволити комусь іншому взяти кермо.

веб-дизайнерIntechnic має експертів у галузі веб-дизайну, маркетингу, UX та багато іншого, і обіцяє якісні результати для своїх клієнтів.

Ви дон’не повинні бути повністю від руки – це’s все про те, щоб залишатися залученими в проект, не крокуючи кожні п’ять хвилин і не намагаючись зробити свій веб-дизайнер’s робота для них.

Звичайно, ви повинні дати відгуки та бути зрозумілими, що вам подобається та робити’не подобається, але ви також повинні слухати свого веб-дизайнера’s рекомендації та уважно їх розглядайте. На це будуть вагомі причини’Ви запропонували те чи інше, тому обов’язково слухайте, перш ніж приймати судження.

Це означає, що ви можете сісти і відпочити, знаючи, що ваш сайт у найкращих руках, а ваш веб-дизайнер може робити все, що вони’найкраще в. Адже вони’Знову ж таки, експерти, і постійно вимагати незначних змін лише сповільнить ваш проект.

6

Стягніть свою вагу

Але ви просто сказали сісти і відпочити! Так, добре, хоча ви можете підняти ноги, коли справа стосується фактичного проектування вашого сайту, там’s ще багато, в якому ви можете брати активну участь. Більша частина проекту буде покладатися на те, що ви дотримуєтесь термінів, а також ваш веб-дизайнер.

Ось кілька речей, які ви можете зробити, щоб допомогти своєму дизайнеру:

 • Вчасно виконайте копію
 • Надайте такі ресурси, як зображення або брендинг, необхідні для проекту
 • Приділіть час і зусилля на перегляд конструкцій
 • Дайте чіткі, конструктивні відгуки
 • Вийдіть на конструкції вчасно
 • Беріть участь у тестуванні веб-сайту

Деякі люди запитають проект, а потім сідають і чекають готового продукту. Це не спосіб зайнятися своїм веб-дизайнером, або закінчити веб-сайт, який вам подобається.

Ти можеш’т ваш веб-дизайнер’s робота, але ти’знову важлива частина роботи. Займаючи активний, позитивний та практичний підхід, ви’Зроби свій веб-дизайнер’Життя набагато простіше і заохочувати продуктивні відносини. В основному, разом ви’все зроблю!

7

Пальне зворотного зв’язку

Ми’Ви встановили, що збирання азоту – як би то не було добре та ненавмисно – заборонено. Але хороші старомодні, конструктивні відгуки, безумовно, заохочуються. Це’s золотий квиток на співпрацю, і його слід використовувати за будь-яку ціну!

Багатьом людям важко дати зворотний зв’язок, побоюючись того, що він буде погано отриманий, але це полегшить ваші стосунки з веб-дизайнером. Ми’я зібрав кілька порад для створення красивого обміну відгуками:

 • Зберіть свої думки – там’Напевно, у вас буде декілька ескізів, макетів та дизайнів, які ви повинні переглянути протягом усього процесу, але переконайтеся, що ваші відгуки не є’т розсіяний. Якщо ви’повторно надсилаючи один електронний лист із новими змінами, ваш веб-дизайнер почуватиметься заваленим і не зможе створити чітку картину того, що ви насправді хочете. Сядьте і зберіть свої думки в один сеанс зворотного зв’язку на кожному етапі.
 • Майте це конструктивним – подумайте, навіщо вам’t такий колір чи той шрифт; дон’я просто скажу, що ти ненавидиш це. Ви дон’не хочете звільнити веб-дизайнера’працюйте, тому завжди думайте про причини, які стоять перед вашим вибором, і слухайте, що вони також мають сказати.
 • Скажіть, що вам подобається – позитивний зворотний зв’язок так само корисний, як і конструктивний зворотній зв’язок! Це’Скажу вашому веб-дизайнеру, коли вони’на правильному шляху та допоможіть їм приймати більше рішень відповідно до вашого бренду.
 • Тримайте це між собою – це велике. Спільний доступ до макетів чи дизайнів з друзями та родиною може швидко перерости до вас’Ви залишили безліч відгуків широкого кола людей. Спробуйте уникнути цього. Натомість діліться проектами з вибраними, довіреними нечисленними, хто розуміє весь контекст того, що ви’повторно їх показує. Таким чином ви отримуєте конструктивні, врівноважені пропозиції, а не випадковий вибір. Ніщо не зруйнує ваші стосунки з веб-дизайнером швидше, ніж внесення змін на основі вашої тітки Нори’s неприязнь до синього кольору.

Давати чіткі, врівноважені та продумані відгуки, коли ви’Вас попросять зробити чудеса для успіху вашого проекту, а також створити позитивні робочі стосунки зі своїм веб-дизайнером.

8

Побудуйте відносини

Ми’я згадав про “r” слово кілька разів зараз, і це’s, тому що він лежить в основі вашого веб-сайту’s успіх. В ідеалі ви хочете побудувати довгострокові відносини зі своїм веб-дизайнером, як вони’знову в найкращому становищі для догляду за своїм сайтом.

веб-дизайн hibuВаш веб-сайт’т тільки на сьогодні – вибудувавши добрі стосунки з таким веб-дизайнером, як Hibu, ви’повторно захистити ваш веб-сайт.

Це’зазвичай встановлено у вашому контракті, якщо ваш веб-дизайнер продовжить оновлювати ваш веб-сайт, або якщо він буде’Я буду повністю у ваших руках, коли сайт буде створений. Так чи інакше, це’s хороша ідея підтримувати зв’язок у випадку, якщо ваш сайт потребує оновлення або будь-якої нагальної уваги.

Будь то’нові проекти в майбутньому або просто оновлення вашого веб-сайту, це не робить’Не завадить думати про свого веб-дизайнера як про довгострокового партнера, а не про разовий прокат. Без них ваш сайт може застаріти або навіть втратити рейтинг.

Поверніться до ідеї ставитись до свого веб-дизайнера як до бізнес-партнера – ви цього не робите’не потрібно дзвонити їм щодня за плітки, але залишайтеся на зв’язку та плекайте професійні стосунки.

Поради щодо роботи з веб-дизайнером: Підсумок

У цій статті викладено основні сфери порад щодо забезпечення гладких та позитивних відносин зі своїм веб-дизайнером, а також обмін порадами, як переконатися, що кінцевий продукт – це те, що ви’буду задоволений.

На сьогоднішній день ви знаєте всі ключові дос та дони’ts для роботи з веб-дизайнером, включаючи:

 • Будьте чіткі у своєму бренді, відгуках та цілях
 • Підпишіть договір, щоб захистити і вас, і веб-дизайнера
 • Довіряйте своєму веб-дизайнеру
 • Помістіть куди можна, але пам’ятайте про них’повторні експерти
 • Дон’не бійтеся дати або отримати відгук

Наймання веб-дизайнера – це розумний вибір, якщо вам потрібен складний сайт, і ви маєте бюджет на виконання високоякісної послуги. Це не так’не треба бути страшним – дотримуючись наших порад, і ви, і ваш веб-дизайнер будуть їхати додому щасливими!

Поради щодо роботи з веб-дизайнером: поширені запитання

Найняти веб-дизайнера швидше, ніж використовувати веб-конструктор?

Це залежить від того, скільки часу потрібно було б створити власний сайт, але загалом – ні. Наприклад, при створенні веб-сайтів, як Wix, ви могли створити сайт у другій половині дня. Веб-дизайнери вкладають багато часу і сил на створення вашого сайту, тому зазвичай це займає в середньому 30 днів, залежно від вашого проекту та наскільки вони зайняті..

Чи потрібні мені якісь технічні навички для роботи з веб-дизайнером?

Ні! Ти виграв’не будувати свій сайт, щоб ви не робили’Вам не потрібно хвилюватися, якщо ви цього не зробите’не маєте ніяких технічних навичок. Однак у вас має бути чітке уявлення про те, що ви хочете, і бути готовим до бюджету, планування та відповіді на безліч питань, щоб отримати максимальну користь від найму веб-дизайнера.

У веб-дизайнерів просто зробити ваш сайт красивим?

Ні, вони роблять набагато більше! Вони підходять до створення або перепроектування вашого сайту, щоб оптимізувати його для користувацького досвіду, функціональності та естетики, а деякі навіть обробляють ваш сайт.’s SEO також!

Скільки коштує веб-дизайнер?

Це дійсно залежить від вашого проекту! Ви отримаєте попередню вартість, яку ви сплачуєте один раз, за ​​фактичні роботи, вкладені в будівництво (або перепроектування) вашого веб-сайту. Потім, якщо ваш веб-дизайнер буде оновлювати ваш сайт, там’Також буде щомісячна плата за обслуговування. Ви можете знайти більш детальну інформацію про те, скільки повинен коштувати ваш веб-сайт, у нашому остаточному посібнику.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me