Як найняти дизайнера веб-сайтів, графічного дизайнера чи розробника для створення свого веб-сайту

Як найняти кодер для розробників графічного дизайнера веб-дизайнераСтворити веб-сайт непросто – особливо якщо ви не кваліфікований графічний дизайнер, дизайнер веб-сайтів або розробник веб-сайту (кодер).


Хороша новина – це’s не ракетна наука.

У наші дні існує безліч кодів, перетягніть & доступні розробники веб-сайтів, які допоможуть вам пропустити “Я’не знаю, як кодувати” перешкода.

Але все-таки вам може знадобитися професійна допомога щодо вашого веб-сайту та графічного дизайну в якийсь момент.

Хоча ми, експерт із створення веб-сайтів, прагнемо розширити можливості повсякденних людей створювати веб-сайт самостійно, але ми також визнаємо цінність найняти кваліфікованого дизайнера, який може заощадити багато часу, коли ваш веб-сайт готовий до цієї фази – коли ваш веб-сайт отримує тягу з відвідувачами, щоб ваш бізнес отримав користь від вашого веб-присутності.

(Sidenote: Якщо ви тільки починаєте з абсолютно нового бізнесу і ви’Ви не впевнені, чи ідея спрацює, ми насправді відштовхуємо Вас від найму дизайнера. Ми переходимо через свої причини, чому тут.)

Наш досвід трохи унікальний у тому, що ми’я був з обох боків огорожі, як:

 1. Власники веб-сайтів, які найняли дизайнерів; і як
 2. Дизайнери веб-сайтів, яких найняли інші власники веб-сайтів.

Таким чином, ми маємо унікальну перспективу як щодо надання дизайнерських послуг клієнтам, так і щодо того, як найняти дизайнерів веб-сайтів, графічних дизайнерів та розробників / кодерів веб-сайтів..

Якщо це щось таке’Новий для вас, ми розуміємо ваше розчарування та виклики з того часу, як ми’Ви боролися з цією грою раніше.

У цьому посібнику ми поділимося своїм досвідом того, як ефективно знаходити, наймати та керувати дизайнерами веб-сайтів, графічними дизайнерами та розробниками.

Це’s керівництво, яке ми хотіли, щоб ми знайшли, коли ми вперше почали. Сподіваємось, це допоможе направити вас на правильний шлях і вбереже вам багато розчарувань на цьому шляху!

Contents

Часті запитання
При наймі дизайнера або розробника / кодера
 1. Як вибрати графічного дизайнера, дизайнера веб-сайтів або розробника?
 2. Скільки коштують дизайнери веб-сайтів, графічні дизайнери чи розробники?
 3. Як виглядає процес у роботі з фрілансером – від початку до кінця проекту?
 4. Де можна знайти надійних та доступних дизайнерів чи розробників?

У цьому посібнику ми:

 • Відповісти на всі часто задані питання при наймі дизайнера чи розробника (як зазначено вище); і
 • Покажіть вам докладний план, як ефективно працювати з дизайнером або розробником.

Коли ви дізнаєтесь, що важливо для цього процесу, ви зможете зв’язатися з одним із наших обраних веб-дизайнерів та розробників. Ми обирали їх протягом багатьох років разом з нашими друзями на Expert Market.

Якщо ви’Ви намагаєтеся самостійно створити сайт, або просто не робите’у вас є час, наймаючи професіонала, варто задуматися.

Як вибрати дизайнера чи розробника, що’s Правильно для мене?

Якщо ви’Ви найняли людей раніше, то ви знаєте, що резюме не відповідає’t завжди відображає, наскільки добре людина вміститься у вашій компанії.

Звичайно, резюме може вилучити некваліфікованих людей, але що робити, якщо всі претенденти мають подібні навички та досвід? Як вибрати правильний?

Це особливо складно, якщо ви приймаєте на роботу на посаду, яку займаєте’не маю попереднього досвіду з таких питань, як дизайн та створення веб-сайтів.

Наймання неправильної людини – це справжня проблема’s проблема, з якою всі стикаються в якийсь момент.

Тож знайте, що не кожен дизайнер, якого ви наймаєте, вийде як рок-зірка. Це’s просто частина процесу.

Сказавши це, є певні кроки, які ви можете вжити, щоб покращити свої шанси найняти солідного дизайнера, з яким ви можете добре працювати.

Найкраща практика найму потрібного фрілансера включає два простих кроки:

 1. Зрозумійте, що вам потрібно & який тип фрілансера може виконати роботу; і
 2. Зрозумійте, як судити, хороший чи ні дизайнер чи розробник.

1. Який тип фрілансера (дизайнера та / або розробника) вам потрібен?

Щоб правильно виконати роботу, потрібні правильні інструменти. Тож ви краще зрозумієте, що ця робота тягне за собою.

Щоб найняти потрібного дизайнера або розробника для вашого веб-сайту, спочатку потрібно зрозуміти, що ви намагаєтеся зробити зі своїм веб-сайтом.

Як інакше можна було знайти потрібну людину, якщо ви цього не зробите’навіть не знаю, що ви хочете зробити?

Під час створення веб-сайту є два ключових компоненти:

 1. Дизайн веб-сайтів; і
 2. Кодування веб-сайтів.

Це дві різні навички. Ви можете:

 • Знайдіть різних спеціалістів, щоб виконати кожну роботу (наприклад, найміть когось, хто створить ваш веб-сайт, і найміть когось іншого, щоб він кодував це для вас), або
 • Ви можете найняти генераліста, який може виконувати обидві ці роботи (тобто когось, хто вміє добре розробляти та кодувати).

Що стосується проектування та створення веб-сайтів, то в цей процес можуть долучитися 3 типи експертів:

 1. Графічні дизайнери
 2. Дизайнери веб-сайтів
 3. Розробники / кодери

Ви можете легко дізнатися, який тип вільного дизайнера вам потрібен, задавши собі ці два питання:

Q # 1: Яка різниця між графічним дизайнером, дизайнером веб-сайтів та розробником? Як вони можуть мені допомогти?

№1 Графічні дизайнери:

Описання роботи:

 • Графічні дизайнери зосереджуються на створенні образів.
 • Вони не створюють веб-сайти, але деякі можуть мати талант для цього.
 • Вони не будуть кодувати веб-сайт для вас.

Графічні дизайнери створюють зображення для веб-сайтів, оголошень, піктограм, логотипу, відбитків тощо.

В основному, для будь-якої роботи, яка передбачає зображення та графіку – графічний дизайнер – це те, що вам потрібно.

Сюди входить (але не обмежується цим) створення дизайну логотипів, зображень заголовків, зображень банерів, конструкцій кнопок та дизайну значків.

Хоча графічні дизайнери в основному спеціалізуються на створенні зображень та графіки, деякі також мають талант до створення веб-сайтів.

Однак більшості графічних дизайнерів не вистачає досвіду, щоб перетворити дизайн на функціонуючий веб-сайт, оскільки вони не мають способу кодування веб-сайту за допомогою HTML та CSS.

Сказавши це, я бачив, як дуже талановиті графічні дизайнери роблять перехід до створення дивовижних веб-сайтів (тому ви отримуєте графіку 2 в 1 та дизайнер веб-сайтів).

Єдине завдання – вам потрібно знайти розробника для кодування дизайну на функціонуючому веб-сайті.

№2 Дизайнери веб-сайтів:

Описання роботи:

 • Дизайнери веб-сайтів переводять те, що ви маєте на увазі (або своє бачення), на фактичний, відчутний веб-сайт.
 • Вони розробити для вас весь макет веб-сайту, і створять усі зображення та графіки, що входять до складу веб-дизайну.
 • Вони мають хороші знання з кодування для кодування веб-сайту. Однак їх кодування відсіки не настільки надійні, як розробники (кодер).
 • Все більше і більше з них використовують використання без коду розробники веб-сайтів.

Дизайнер веб-сайтів – це той, хто спеціалізується на розробці та створенні веб-сайтів.

Дизайнер розробить зовнішній вигляд веб-сайту, створить усі зображення та вміст, що використовуються на веб-сайті, і в кінцевому підсумку перетворить візуальний дизайн у функціонуючий веб-сайт.

Так дизайнер веб-сайтів може “роби все”, так сказати.

Я хочу сказати, що хороший дизайнер веб-сайтів не хоче’t завжди означає, що він / вона буде хорошим кодером, і навпаки. Завжди існує широкий спектр навичок кодування серед дизайнерів веб-сайтів. Тож дон’не сподіваюся, що дизайнер веб-сайту буде головним кодером, оскільки його або її головна увага приділяється дизайну веб-сайту.

Ось чому ви можете знайти багато дизайнерів веб-сайтів, які спеціалізуються на використанні без коду, перетягуйте & падіння будівельників веб-сайтів (таких як Wix, Squarespace) & Weebly) або розміщені будівельники інтернет-магазинів (наприклад, Shopify або BigCommerce).

Ці розробники веб-сайтів усувають необхідність дизайнерів веб-сайтів кодувати суперзірок та надають можливість дуже талановитим дизайнерам веб-сайтів зосередитись на створенні дивовижних дизайнів.

№3 Розробники / Кодери:

Описання роботи:

 • Хороші розробники можуть створити практично будь-який тип веб-сайту, про який ви можете придумати.
 • Більшість розробників не є хорошими дизайнерами. Тож дон’не розраховуйте на розробника, щоб створити ваш веб-сайт.
 • Здатний розробник та хороший графічний дизайнер може скласти чудову команду. Але такий підхід має свої плюси і мінуси.

Розробники або кодери – це інженери, які можуть створити майже будь-який веб-сайт, який ви могли собі уявити, оскільки вони кодують веб-сайт із сайту “підстави”.

У них більше відсіків кодування, ніж у дизайнера веб-сайтів, і тому вони можуть створювати більш заплутані функції на вашому веб-сайті, що може перевищувати можливості типового дизайнера веб-сайтів.

Наприклад, розробник може налагодити конфлікт кодування, викликаний плагіном або стороннім додатком.

Взагалі, талановитий розробник часто не дуже талановитий дизайнер, і навпаки. Тож розробники – це експерти, до яких ви звертаєтесь, щоб вирішити технічні проблеми, які дизайнер не може вирішити.

Ви можете створити свій власний “команда мрії” шляхом поєднання талановитого графічного дизайнера та експертного розробника, щоб збалансувати свої сильні та слабкі сторони.

Як і все в житті, є плюси і мінуси у цього варіанта:

Плюси: Ви можете знайти фахівця для кожної конкретної навички (дизайн та кодування). Ви можете віддати перевагу експертам, а не генералістам, і такий підхід дає вам такий варіант.

Мінуси: Це може подвоїти вашу роботу та витрати. Замість того, щоб найняти одного дизайнера веб-сайтів (генераліста), тепер вам потрібно знайти, найняти та керувати двома людьми.

Тепер, коли ви краще розумієте різних спеціалістів, які могли б залучатись до створення вашого веб-сайту (графічний дизайнер проти дизайнера веб-сайтів проти розробника), які з них ви наймаєте в першу чергу на основі того, що ви намагаєтеся досягти..

А тепер нехай’Пройдіть кілька хвилин і перегляньте це нижче.

Q # 2: Яку роботу потрібно виконати? Що саме ви хочете зробити дизайнеру чи розробнику?

 • Ви хочете створити новий логотип чи рекламні банери?
  • Найміть графічного дизайнера.
 • Ви хочете оновити дизайн веб-сайту та оптимізувати свої сторінки’ контент-макет?
  • Найміть дизайнера веб-сайтів або “команда мрії” графічного або веб-дизайнера співпрацює з розробником.
 • Ви хочете додати користувацький повзунок зображення або текстове поле з унікальними ефектами наведення?
  • Найміть розробника.

Дуже важливо мати повну чіткість того, що ви хочете, і мати можливість описати це в кропітких деталях своєму дизайнеру або розробнику (план роботи). Це абсолютно критично!

Це’Добре запитати, чи є у вашого дизайнера чи розробника їх думки чи пропозиції, але ви повинні мати конкретні ідеї, щоб розпочати роботу.

Адже, якщо ви хочете побудувати будинок, можете’т просто підійти до будинку будівельника і сказати, “побудуй мені будинок.” Ви повинні повідомити, що маєте на увазі, наприклад, кілька прикладів будинків, які вам подобаються, або стиль будинків та матеріали, які ви віддаєте перевагу.

Навіть фахівцям потрібна відправна точка для відпрацювання, і це’s ваша робота, щоб направляти їх до того, що ви хочете досягти.

Ми’Я покажу вам, як створити хороший опис / план роботи нижче.

Підсумок розділу

Конкретна, добре продумана робота може допомогти вам уникнути найму невірної людини.

 • Якщо фрілансер знає, що ти хочеш – це не те, що він / вона міг би поставити далі, тоді він / вона виграв’t подавати заявку на роботу.
 • Якщо фрілансер точно знає, чого ви хочете, і має специфічні навички для роботи, це потенційно може відповідати.

Якщо ваша посадова інструкція не продумана і виключає деякі важливі деталі, дизайнер або розробник може неправильно зрозуміти, що вам потрібно, і потенційно створить невідповідність очікувань.

 • Коли чорновий або кінцевий продукт не відповідає’Якщо відповідати тому, що ви мали на увазі, це може бути дуже дорогим у плані часу та грошей.
 • Вам потрібно буде витратити додатковий час на роботу з фрілансером, щоб синхронізувати ваші очікування, затримуючи загальний проект для вас.
 • Залежно від того, як ви домовляєтесь, вам, можливо, доведеться доплачувати, оскільки фрілансер повинен зробити більше роботи

Ми’я помилявся кілька разів, коли ми вперше починали!

Отже, як створити хороший опис / план роботи, щоб переконатися, що ви добре розпочали свій проект?

Ми’Перегляньте кілька найкращих практик нижче. Продовжуйте читати…

Практичне правило: Будьте максимально конкретними. Однією з найпоширеніших причин, чому люди наймають неправильного дизайнера / розробника, є те, що вони не продумували свої вимоги до роботи та були недостатньо конкретними. Це часто створює багато невизначеностей, що призводить до невідповідних очікувань з обох сторін.

2. Як скласти хороший опис роботи, щоб уникнути дорогих плутанин & Затримки

Як згадувалося вище, абсолютно важливо створити детальну роботу з тим, щоб уникнути можливих затримок і розладів.

Так – це займе час і зусилля з вашого боку, але це’в тисячу разів краще, ніж платити за те, що ти робиш’не хочу. Неприємна гра вказівки пальців на руки і присвоєння провини ніколи не буває приємною.

Приділяйте стільки часу, скільки потрібно, щоб підготувати продуманий контур роботи. Залежно від ваших потреб у дизайні, підготовка може зайняти від декількох хвилин до пари годин.

Ось деякі пункти, які ми завжди включаємо в свої посади:

 1. Включіть макет дизайну: Якщо ви маєте на увазі ідеальний дизайн, це може допомогти прискорити процес планування, показавши дизайнеру, чого ви хочете досягти. Ви можете використовувати платний інструмент, наприклад, Balsamiq, або створити власні ескізи за допомогою редактора зображень. Ви навіть можете намалювати свій дизайн на папері та сфотографувати його! Це працює!
 2. Додайте зразки дизайнів, які вам подобаються: Це можуть бути фонові зображення чи хтось інший’веб-сайт, який вам подобається. Ключовим тут є показати дизайнеру або розробнику те, що ви віддаєте перевагу. Кваліфікований фрілансер може прийняти це, зрозуміти ваш дизайн “смак”, і надати вам кілька пропозицій.
 3. Додайте список “обов’язкові” в дизайніНаприклад, якщо я переробляю сторінку продукту електронної комерції, я перерахую, які елементи я хочу включити над складкою.
 4. Укажіть, який тип дизайну вам подобається чи не наноситься’т подобається: Приклад: мінімалістичний, витончений або грайливий. Якщо ви можете знайти приклади того, що вам подобається, обов’язково включіть їх. Ви також можете включити приклади того, що ви робите’т подобається. Це, безумовно, може дати подальші вказівки вашому дизайнеру або розробнику.
 5. Вкажіть, які кольорові гами вам подобаються чи не наносите’т подобається: Якщо вам потрібні поради з цього приводу, у нас є посібник, як вибрати та узгодити колір тут.
 6. Встановіть реалістичні часові рамки, коли потрібно завершити проект: Якщо у вас обмежений термін, і ви працюєте з менш досвідченим дизайнером або розробником, подвоюйте свій термін. Наприклад, якщо у вас є 2 тижні для завершення проекту, зазначайте, що у вашій роботі розміщується 1 тиждень.
 • У більшості дизайнерських проектів очікуйте затримок, оскільки ви можете змінити свою думку з дизайном, або виправити помилки з кодуванням можна більше, ніж передбачалося. Завжди буферуйте в додатковий час, щоб зняти стрес від скорочення часу. Це’s ефективний план на випадок надзвичайних ситуацій, оскільки це дає вам достатньо часу для завершення проекту правильним шляхом – так що ви не робите’не потрібно вдаватися до різання кутів просто тому, що у вас не вистачало часу.
 • Якщо ви працюєте з досвідченими дизайнерами та розробниками, ви маєте більше шансів на своєчасне завершення проекту. Досвідчені дизайнери та розробники коштують дорожче, але вони знають, як передбачити проблеми, перш ніж вони навіть трапляться. Вони набагато краще оцінюють складність проекту і дають вам більш реалістичну хронологію.

Підсумок розділу

Дон’t не залишати нічого шансам. Якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт вийшов саме так, як ви’Як ви уявляли, вчасно та на бюджет вам потрібно виконати необхідні підготовчі роботи та чітко показати дизайнеру чи розробнику, що ви хочете.

Раз ти’Ви знайшли хорошого дизайнера чи розробника, вибудували хороші робочі стосунки з цією людиною і вирішили працювати з іншими проектами з ним / її, ви виграли’не потрібно окреслювати свої завдання так само детально, як перше розміщення вакансій.

Це тому, що ваш дизайнер або розробник повинен добре розуміти, що ви хочете і як працюєте.

У нас є дизайнери та розробники, які працюють з нами роками. Для нас розпочати новий проект досить просто. Ми просто надсилаємо детальний електронний лист із викладом нового проекту та просимо запропонувати пропозицію та приблизну дату завершення – це’З цим прямо зараз’Ви доклали початкових зусиль і добрі робочі стосунки зі своїми фрілансерами.

3. Як судити, чи хороший дизайнер чи розробник

Простіше судити про технічні навички дизайнера чи розробника, але набагато складніше судити про м’які навички, такі як талант дизайну та навички управління проектами.

Знову ж таки, навіть якщо фрілансер перевіряє кожен прапорець, все одно можливо, що він / вона може бути не потрібною людиною для роботи.

Однак ви можете дотримуватися цих загальних вказівок, щоб допомогти вам обмежити свої ризики.

№ 1) Які технічні навички слід шукати?

Це простіша частина, тому що це просто контрольний список, який ви хочете мати у вашого дизайнера чи розробника.

Існують основні технічні навички, якими повинні володіти будь-які дизайнери чи розробники. Якщо вони не володіють цими навичками або вони не дуже добре розбираються в них, прийміть пропуск на цих кандидатів.

Навички графічного дизайнера:

 • Adobe Photoshop (або будь-який редактор зображень)
 • Adobe Illustrator

Навички дизайнера веб-сайтів:

 • Adobe Photoshop (або будь-який редактор зображень) та / або Adobe Illustrator
 • CSS / CSS3
 • HTML / HTML5
 • jQuery (це бонус, якщо ви використовуєте перетягування & падіння веб-сайту. Якщо ви не використовуєте перетягування & відкиньте конструктор веб-сайтів, тоді jQuery обов’язково)
 • PHP (якщо ви використовуєте WordPress)

Навички розробника / кодера:

 • CSS / CSS3
 • HTML / HTML5
 • jQuery
 • PHP (якщо ви використовуєте WordPress)
 • JavaScript (бонус, але не обов’язковий, якщо ви використовуєте перетягування & падіння веб-сайту

# 2) Як оцінити дизайнерів’ або розробники’ М’які навички?

Це’s завжди важче судити людину’s м’які навички, так що ми’ми створили власний контрольний список для вирішення цього завдання.

Ось деякі критерії ми’використовуються в наймі дизайнерів та розробників.

 1. Як швидко вони реагують:
  • Коли ви працюєте з фрілансером в Інтернеті, необхідна чуйність та швидкий зворотний зв’язок. Якщо у вас є проблеми, ви хочете мати можливість звернутися до свого фрілансера протягом розумних строків.
  • Коли ми бачимо дизайнера чи розробника, який нам подобається, ми’Надішлю їх електронною поштою. У нас може бути 2 – 3 листування, щоб ми зрозуміли, як швидко вони реагують.
  • У кожного може бути поганий день, тому ми надаємо другий шанс. Але дон’не бійтеся відмовлятися від кандидатів, якщо відчуваєте, що вони незначно реагують.
  • Так, вони можуть бути зайняті іншими проектами, але якщо ви’збираєтесь когось звернути, ви також заслуговуєте розумної кількості уваги!
 2. Чи фрілансер добре розуміє вашу посаду:
  • Ви здивуєтеся, скільки дизайнерів чи розробників “сліпо” подавати заявку на роботу, не ретельно розглядаючи, про що вони просять. Багато їхніх застосувань – шаблони шаблонів і дон’t адресуйте те, що вам потрібно.
  • Хитрість вилучити таких типів заявників – це поховати унікальне запитання в описі вашої роботи. Це не так’не повинно бути важким питанням. Це може бути “який ваш улюблений веб-сайт?” і подивіться, чи відповідають вони на це конкретне запитання.
  • Суть питання полягає в тому, щоб перевірити, чи заявники насправді прочитали всю вашу посаду та чи зрозуміли вони це. Якщо заявники не звертаються з ВСІМ нашими питаннями, ми знаємо, що вони або не дуже детально орієнтовані, або не’не достатньо піклуватися про проект (вишня вибору, що відповісти, а що ні).
 3. Попросіть приклади попередніх проектів:
  • Ви хочете побачити, що робив кожен претендент у минулому. У всіх кандидатів є свої унікальні сильні та слабкі сторони, тому вони, як правило, зберігають свої зони комфорту, коли подають заявки на проекти.
  • Перевірте, чи відповідає робота, яку виконав дизайнер чи розробник, вашим вимогам. Це також дасть вам зрозуміти, на що здатний кожен претендент.
 4. Попросіть дизайнерів обговорити власні стилі дизайну:
  • Дизайнерам, можливо, доведеться зайнятися роботами, які йому / їй не подобаються, або є полярними протилежностями їх особистого дизайнерського стилю. Тож важко судити про дизайнера’особистий стиль лише переглянувши його минулі проекти (пункт 3 вище).
  • Щоб краще зрозуміти дизайнера’Зі смаком дизайну, ви можете запитати веб-сайти чи зображення, які представляють дизайнера’s особистий стиль. Ви також можете запитати, які веб-сайти вони відвідують, щоб отримати натхнення.
  • Запитайте, що є його / її улюбленим минулим проектом і чому.
  • Ці питання допоможуть вам визначити, чи є дизайнером’s власні інтереси узгоджуються з тим, що ви шукаєте. Це’завжди краще найняти когось, чий особистий стиль відповідає вашому. Це збільшує дизайнера’s задоволеність роботою, яка в кінцевому рахунку може вам принести користь.
 5. Шукайте високі рейтинги клієнтів:
  • Позаштатні портали, такі як UpWork – це чудово, оскільки вони дозволяють минулим клієнтам оцінювати кожного фрілансера. Це значно кращий показник кожного дизайнера’s або розробник’s навички, порівняно з проханням посилань. Нам усім відомо, що посилання мають тенденцію бути необ’єктивним, оскільки заявник ніколи не надасть негативну інформацію!
  • Рейтинг клієнтів, швидше за все, надасть вам неупереджений відгук фрілансера (як і відгуки Amazon).
  • Якщо ви шукаєте дизайнера чи розробника в робочих дошках, як Craigslist, оцінити якість заявників буде дуже складно. У цьому випадку вам слід покластися на рекомендації, які ми пропонували вище (тобто часи відповідей електронною поштою, приклади попередньої роботи, ретельність відповідей тощо)
 6. Шукайте досвідченого дизайнера чи розробника:
  • Це’s завжди здорові дискусії щодо того, чи краще дорогого фрілансера чи доступного (дешевшого) фрілансера. Однозначно є хороші та погані фрілансери в будь-якому ціновому діапазоні.
  • Загальне правило полягає в тому, що досвідчений дизайнер або розробник завжди коштуватиме дорожче, тому що вони ефективніші і роблять менше помилок. Проект, який може зайняти нового дизайнера 1 день для завершення, може зайняти лише головний дизайнер через пару годин, щоб виконати ту саму роботу – з меншою кількістю помилок. Ефективність та швидкий час виконання – це те, за що ви платите.
  • Особисто ми’найняли дизайнерів та розробників на всіх рівнях кваліфікації. Як і очікувалося, на будь-якому рівні є хороші та погані. Але в цілому ми з’ясували, що досвідченим дизайнерам та розробникам було легше керувати, мати швидші повороти та допустити менше помилок. Вони знали, які питання про роз’яснення задавати, і раніше могли передбачити дорожні блоки.
  • Ми з радістю заплатимо трохи більше за меншу кількість головних болів. Ми просто хочемо, щоб хтось виконав роботу правильно з першого разу і провів якомога менше ревізій.

Підсумок розділу

Ці 6 критеріїв, наведених вище, дадуть вам хорошу відправну точку.

Суть полягає в тому, щоб проявити здоровий глузд. Якщо щось пахне гнилим, це, мабуть, є.

Дон’не бійтеся випадково відхилити хороших дизайнерів або розробників, якщо вони спочатку цього не роблять’не передай своє “тести”. Краще нехай кілька хороших фрілансерів потрапляють через тріщини, ніж опиняються з поганими.

Скільки коштують дизайнери веб-сайтів, графічні дизайнери чи розробники?

Визначити, скільки коштує найняти дизайнерів веб-сайтів, графічних дизайнерів або розробників, завжди важко і часто заплутано.

Чесно кажучи, точних цифр немає, оскільки ціни відрізняються від:

 • Рівень навичок
 • Досвід
 • Розмір і складність вашого проекту
 • Який портал пошуку роботи ви використовуєте (де ви шукаєте цих фрілансерів)
 • Там, де розташовані фрілансери (розвинені проти ринків, що розвиваються)

Наприклад, будь-які дизайнери з розвиненої ринкової країни (такі як США, Канада, Великобританія тощо) будуть дорожчими за іншого кандидата з країн, що розвиваються (таких як Індія, Філіппіни, країни Східної Європи тощо), навіть якщо рівень їх кваліфікації однаковий.

Тож пам’ятайте про це, коли ви розміщуєте завдання на проектування, оскільки пропозиції, отримані від претендентів, можуть мати дуже широкий діапазон.

Перш ніж ми почнемо розбиратись у витратах, вам слід добре розібратися, як скласти бюджет на проектний проект.

Як встановити бюджет для свого проекту?

Що стосується платежів, ви можете домовитись про оплату щогодини або за фіксованою ціною на основі проекту.

Тільки знайте, що є плюси і мінуси, коли справа стосується оплати щогодини проти фіксованої ціни. Ми’Я обговорюю, що це таке, що нижче.

№ 1: Як скласти бюджет для менших проектів?

Менші дизайнерські проекти зазвичай займають менше тижня і можуть тривати від кількох годин до декількох днів.

Оскільки проект має менші часові рамки і коштує порівняно недорого, ми рекомендуємо наступні підходи:

 • Досвідчений дизайнер – платити за годину
 • Менш досвідчений дизайнер – оплата за фіксованою ціною

Як було сказано раніше, досвід дорівнює ефективності. Тому оплата за годину – це, як правило, правильний підхід.

Взагалі кажучи, хороші, досвідчені дизайнери чи кодери просто вважають за краще платити щогодини. Вони працюють швидко, ефективно, і вважають за краще не повертатись та назад оцінювати витрати на основі проекту для менших проектів.

Менш досвідченим дизайнерам та розробникам знадобиться більше часу і потенційно може знадобитися більше перегляду проектів. Таким чином, фіксована ціна проекту дає вам трохи більше контролю та захисту, на випадок, якщо фрілансер потребує надмірних змін.

Якщо ви’Ви надали ваші детальні описи вакансій, як зазначено вище, ви справді не повинні’не платять за фрілансера’s помилки. Фіксована ціна тут захистить вас від цього.

№ 2: Як скласти бюджет на більші проекти?

Більш масштабний проект – це все, на що потрібно кілька тижнів-місяців. Це може бути повний перегляд вашого веб-сайту або покращення зручності дизайну на ключових веб-сторінках, які часто відвідуються, наприклад, вашій домашній сторінці (див. Наш посібник зі створення дивовижної домашньої сторінки тут).

Більші проекти мають більше можливостей для помилок, просто завдяки великій кількості робіт, які необхідно виконати.

У цьому випадку краща опція стане фіксованою ціною проекту.

Фіксована ціна проекту захищає вас від фрілансерів, що пропускають терміни, їх недооцінки труднощів з проектом, а також від надмірних, несподіваних виправлень та змін дизайну, які часто зустрічаються у великих проектах.

Дизайнери або розробники зазвичай дозволяють вам встановити кількість змін в дизайні. Наприклад, вам дозволяється змінити свій початковий дизайн до 3 разів. Вони враховуються в їх ціновій пропозиції.

Якщо в кінцевому підсумку ви внесете більше змін дизайну, ніж дозволено, можливо, вам доведеться доплатити понад попередньо узгоджену ціну. Якщо ви думаєте, що вам може знадобитися більше змін до дизайну, ніж дозволяє дизайнер, зробіть це відомим наперед. Майте на увазі, що чим більше ви хочете переглянути, тим вище буде вартість проекту.

Хороший спосіб уникнути зайвих витрат – це заздалегідь спланувати свій дизайнерський проект із кропіткими деталями та обговорити дизайн із дизайнером чи розробником, щоб побачити, чи він / вона помічає якісь потенційні проблеми чи проблеми.

Чим більше часу ви вкладете в планування та підготовку проектів, тим менше ймовірність, що ви перейдете за бюджет і не зможете виконати термін виконання проекту.

Знайдіть трохи часу та вирішіть, чи погодинна чи фіксована вартість працює для вашого проекту краще.

Інша частина встановлення вашого бюджету – це врахувати, чи хочете ви встановити ціну або дозволити дизайнеру або розробнику подати пропозицію.

Підсумок розділу

Для менших проектів (терміни проекту: менше 1 тижня):

 • Досвідчений фрілансер – платять щогодини
 • Менш досвідчений фрілансер – оплата за фіксованою ціною

Досвідчені фрілансери працюють ефективно для менших проектів і вважають за краще не витрачати багато часу на укладання договорів із фіксованою ціною. Вони, як правило, не’не роблю багато помилок для менших проектів, тому щомісячна оплата є розумною.

Але якщо ви наймаєте менш досвідченого фрілансера, захистіть себе фіксованим ціновим договором.

Для великих проектів (часовий графік проекту: від тижнів до місяців):

 • І досвідчений, і менш досвідчений фрілансер – оплачуйте за фіксованою ціною

Підхід із фіксованою ціною захищає вас від фрілансера, який недооцінює кількість часу, який він / вона потребує для завершення проекту, від перевищення очікуваної кількості змін чи виправлень помилок тощо. Якщо проект затягується, ви’ретельно захищений завдяки узгодженій ціні.

Тому ми радимо застосовувати фіксовану ціну підходу для великих проектів незалежно від того, чи наймаєте ви досвідченого або менш досвідченого фрілансера. Більші проекти займають більше часу, є складнішими, а отже, мають більше невизначеностей.

Якщо ви встановите ціну проекту або дозволите фрілансерам подати котирування?

Опублікувавши роботу, зазвичай ви можете встановити ціну свого проекту достроково або дозволити заявникам подавати котирування на основі вашої інструкції.

Знову-таки, саме тому для вас дуже важливо бути дуже детальним у тому, що ви хочете досягти.

Якщо ви’Повторно недостатньо детально, хороші дизайнери чи розробники не будуть турбуватися реагувати, оскільки вони знають, що витрачатимуть більше часу, ніж потрібно, повертаючись назад і назад, лише щоб розібратися в масштабі вашого проекту – в основному з’ясовуючи, що ви насправді хочете отримати зроблено.

Дуже багато разів хороші фрілансери будуть думати вас’знову новачок і переходити до пошуку кращих, більш досвідчених роботодавців!

Є плюси і мінуси в тому, щоб достроково встановити ціну власного проекту або попросити фрілансерів подати пропозиції:

 • Якщо ви обізнані з бюджетом:
  • Встановіть власну ціну, якщо не будете’не маєте великої фінансової гнучкості.
  • Це допомагає вам встановити очікування та залучити лише дизайнерів або розробників, які можуть працювати з вашим бюджетом.
 • Якщо ви гнучкі у своєму бюджеті та просто хочете знайти найкращого дизайнера чи розробника:
  • Ви можете дозволити фрілансерам подати свої пропозиції.
  • Якщо ви випадково встановите ціну занадто низькою, це може відчужувати талановитих дизайнерів та розробників, які занадто досвідчені для вашої ціни.
  • Якщо у вас є певна гнучкість у вашому бюджеті та ви хочете знайти кваліфікованого фрілансера, з яким можна працювати роками, можливо, ви хочете, щоб люди всіх рівнів цін подавали заявку на вашу роботу.

Підсумок розділу

Встановіть ціну проекту – якщо ви обмежуєте бюджет.

Якщо у вас обмежений бюджет, встановлення ціни наперед випереджає заявників. Дизайнери та розробники, які шукають більші виплати, не подаватимуть заявки, що в кінцевому рахунку заощадить ваш час.

Подаватимуть участь лише ті, хто може працювати у межах вашого бюджету.

Запитайте котирування – якщо у вас гнучкий бюджет.

Якщо у вас є певна фінансова гнучкість, запит на котирування може залучати дійсно талановитих дизайнерів та розробників. ви’Ви отримаєте набагато більше ставок за ваш проект, тож ви’Я побачу багато некваліфікованих претендентів, а також дуже багато хороших кандидатів.

Якщо ваша мета тут – знайти найкращу людину, яка виконує цю роботу, готовність розщедритися трохи більше грошей може пройти довгий шлях.

А тепер нехай’s перейти до обговорення фактичних витрат на наймання дизайнера чи розробника.

Вартість найму дизайнера або розробника

Наступний орієнтовний прайс-лист дасть вам деяке уявлення про те, який ціновий діапазон ви можете очікувати. Пам’ятайте, що цей прайс-лист призначений для використання в якості орієнтиру.

Цінові котирування, які ви отримаєте, можуть варіюватися залежно від багатьох різних факторів, включаючи обсяг проекту, рівень складності, наскільки добре ви сформулюєте опис вашої роботи або наявність проектів (тобто фрілансери можуть приймати менші збори, якщо проектів не багато доступно).

У наступних таблицях ціноутворення:

 • Розвинені країни – зрілі ринки, такі як США, Канада, Великобританія тощо.
 • Країни, що розвиваються – ринки, що розвиваються, такі як Філіппіни, Індія, країни Східної Європи тощо.

№1 Вартість найму графічного дизайнера

Досвідчені графічні дизайнериКраїни, що розвиваються: $ 60 – $ 120 / година

Країни, що розвиваються: $ 20 – $ 40 / hour

Нові графічні дизайнери нижчого рівняКраїни, що розвиваються: $ 25 – $ 35 / hour

Країни, що розвиваються: $ 5 – $ 15 / hour

Зараз є хороші та погані дизайнери з будь-яких країн. Тож не завжди точно оцінити, чи хороший дизайнер суто на основі того, скільки він / вона стягує. Отож, екранізуйте своїх кандидатів, як зазначено в кроці №2 вище, щоб допомогти вам вибрати найкращого заявника, а не вибирати когось на основі того, скільки він / вона стягує.

Крім погодинної плати, графічні дизайнери можуть стягувати плату за проект (фіксована ціна). Поки ми можемо’не переходимо на всі різні типи дизайнерських проектів через практичні причини’Ви перерахували деякі поширені:

Дизайн логотипуКраїни, що розвиваються: від 99 до 2000 доларів+

Країни, що розвиваються: від 30 до 200 доларів

Якщо вам’не потрібен логотип високого класу, ви можете використовувати замість цього генератори логотипів для створення логотипу. Ці інструменти коливаються від безкоштовного до менш ніж 30 доларів.

Дизайн іконокКраїни, що розвиваються: від 80 до 400 доларів

Країни, що розвиваються: від 20 до 100 доларів

Дизайн рекламного банераКраїни, що розвиваються: 100 – 450 доларів

Країни, що розвиваються: від 25 до 200 доларів

Дизайн брендуКраїни, що розвиваються: від 2000 до 60 000 доларів+

Країни, що розвиваються: від 500 до 10 000 доларів+

Ось справді хороший пост від worstofalldesign.com, якщо ви хочете більш детально розбитися на різні цінові діапазони для спеціаліста з брендингу..

Дизайн веб-сторінки за сторінкоюКраїни, що розвиваються: від 200 до 350 доларів

Країни, що розвиваються: від 80 до 180 доларів

* Ціновий діапазон здається вищим на основі однієї сторінки в порівнянні з усіма веб-сайтами (нижче). Це тому, що більшість дизайнерів мають мінімальні витрати. Цілі проекти веб-дизайну отримують “насипний” знижка.

Зверніть увагу, що цінові діапазони передбачають лише візуальний дизайн веб-сайту. Це не включає переклад дизайну на функціональний веб-сайт або заповнення сторінки змістом.

Весь дизайн веб-сайтуРозвинені країни:

 • Перетягніть & падіння будівельників веб-сайтів: від 500 до 1500 доларів
 • WordPress: від 900 до 2000 доларів+
 • Електронна комерція: від 3000 до 6000 доларів+

Країни що розвиваються:

 • Перетягніть & падіння будівельників веб-сайтів: від 250 до 700 доларів
 • WordPress: від 400 до 900 доларів+
 • Електронна комерція: від 1000 до 2000 доларів+

Зверніть увагу, що цінові діапазони передбачають лише візуальний дизайн веб-сайту. Це не включає переклад дизайну на функціональний веб-сайт або заповнення сторінки змістом.

№2 Вартість найму дизайнера веб-сайтів

Досвідчені дизайнери веб-сайтівКраїни, що розвиваються: $ 80 – $ 150 / година

Країни, що розвиваються: $ 25 – $ 50 / hour

Нові дизайнери веб-сайтів нижчого рівняКраїни, що розвиваються: $ 25 – $ 45 / година

Країни, що розвиваються: $ 8 – $ 18 / година

Існує багато наборів навичок, що перекриваються між дизайнерами веб-сайтів та графічними дизайнерами.

Як обговорювалося вище, ключова відмінність полягає в тому, що графічний дизайнер – це фахівець із створення графіки (зображення, банери, логотипи, піктограми тощо), тоді як дизайнер веб-сайтів є загальним фахівцем, коли справа стосується дизайну веб-сайтів..

Хоча дизайнери веб-сайтів можуть створювати логотипи, значки та рекламу для вас, вони не роблять’t часто пропонують ставки для проектів чистого графічного дизайну, які можуть або не мають посилання на проект веб-сайту для них.

Через цю причину ми’Ви включали лише орієнтовні ціни на дизайнерські проекти веб-сайтів:

Дизайн веб-сторінки за сторінкоюКраїни, що розвиваються: від 350 до 500 доларів

Країни, що розвиваються: від 100 до 210 доларів

* Ціновий діапазон здається вищим на основі однієї сторінки в порівнянні з усіма веб-сайтами (нижче). Це тому, що більшість дизайнерів мають мінімальні витрати. Цілі проекти веб-дизайну отримують “насипний” знижка.

Весь дизайн веб-сайтуРозвинені країни:

 • Перетягніть & падіння будівельників веб-сайтів: від 1500 до 2500 доларів
 • WordPress: від 3 000 до 15 000 доларів+
 • Електронна комерція: від 5500 до 25 000 доларів+

Країни що розвиваються:

 • Перетягніть & падіння будівельників веб-сайтів: від 600 до 1000 доларів
 • WordPress: від 1500 до 6000 доларів+
 • Електронна комерція: від 3 000 до 12 000 доларів+

№3 Вартість найму розробника або кодера

Досвідчений розробникКраїни, що розвиваються: $ 90 – $ 200 / година

Країни, що розвиваються: $ 30 – $ 65 / година

Новий розробник нижчого рівняКраїни, що розвиваються: $ 35 – $ 75 / година

Країни, що розвиваються: $ 15 – $ 20 / hour

Розробники веб-сайтів зазвичай коштують дорожче, ніж дизайнери веб-сайтів та графічні дизайнери. Однак, якщо мова йде про дійсно хороших розробників та дизайнерів (тих, хто має багато досвіду), почасовий початок ставки може бути досить схожим.

Крім того, ціни будуть вищими на більш складні мови кодування. Наприклад, проект jQuery буде значно дешевшим, ніж проект JavaScript, а проект CSS / HTML – дешевше, ніж проект PHP.

Ось’s список деяких спільних проектів ми’Ви надали аутсорсинг розробникам:

Незначна PHP, JavaScript & Виправлення конфлікту коду jQuery CodeКраїни, що розвиваються: від 150 до 600 доларів

Країни, що розвиваються: від 40 до 150 доларів

Виправлення наявних плагінів або проблем із кодом програмиКраїни, що розвиваються: від 200 до 500 доларів

Країни, що розвиваються: від 30 до 120 доларів

Створіть власні повзунки, акордеони або невеликі віджетиКраїни, що розвиваються: від 400 до 1000 доларів

Країни, що розвиваються: від 100 до 350 доларів

Який процес, як працювати з фрілансером – від початку до кінця проекту?

Якщо ви наймаєте дизайнера чи розробника вперше, ось загальний перелік кроків, які ви можете очікувати.

Те, що ви відчуєте самі, ймовірно, буде відрізнятися від наших кроків нижче, але принаймні це дасть вам загальну картину того, як може працювати процес.

Як тільки ви знайдете потрібну людину, процес насправді є більш простим, ніж ви могли подумати.

Ми’Ви перелічіть усі етапи дизайнерського проекту – від підготовки, перевірки дизайнера / розробника, затвердження макетів, процесу проектування та нарешті отримання завершеної роботи.

№1

Визначте тип роботи, яку ви хочете виконати, і вирішіть, чи потрібно найняти графічного дизайнера, дизайнера веб-сайтів або розробника / кодера. (докладнішу інформацію див. у кроці №1 вище)

№2

Підготуйте детальну характеристику завдання, доповнивши макети, приклади, очікування, графік проекту та лайки чи не подобається. (зверніться до “Поради щодо створення гарної роботи Опис роботи Опублікування, щоб уникнути дорогих плутанин & Затримки” розділ вище для отримання детальної інформації)

№3

Встановіть реалістичний бюджет для свого проекту. Ви хочете платити за годину чи платити за фіксовану ціну? Ви хочете, щоб дизайнери чи розробники подавали власні котирування? (зверніться до “Скільки коштують дизайнери веб-сайтів, графічні дизайнери чи розробники?” розділ вище для отримання детальної інформації)

№4

Виберіть портал для роботи, де ви зможете знайти фрілансера, який має необхідні навички. На наступній сторінці ми поділимося з вами деякими порталами розміщення вакансій, які ми використовуємо, які допоможуть вам знайти потрібного дизайнера чи розробника для вашого проекту..

№5

Опублікуйте роботу, дочекайтеся подання заявок, а також перегляньте та перерахуйте список кандидатів, які задовольняють технічні та м’які навички, необхідні для вашого проекту. (див. крок №2. Як оцінити, чи підходить дизайнер чи розробник для отримання більш детальної інформації)

№6

Скоротіть до двох-трьох кандидатів і запитайте, чи готові вони прийняти швидкий / короткий платний тестовий проект. Подумайте про це як про стажування. Як тільки ви отримаєте шанс безпосередньо працювати зі своїми кандидатами, ви будете набагато краще відчувати, хто найкращий для вас. Це особливо корисно, якщо ви шукаєте довгострокового дизайнера або розробника, з яким хочете продовжувати працювати над майбутніми проектами. Відкладіть невеликий бюджет і заплатіть їм, щоб щось створити “малий” тож ви можете отримати “справжнє життя” оцінка своїх трудових звичок.

№7

Вибравши дизайнера чи розробника, встановіть час для спілкування по телефону, Skype, Google Hangouts або особисто. Ви хочете провести ваш проект зверху вниз, щоб переконатися, що він / вона повністю розуміє проект. Це шанс для вас і вашого фрілансера вирішити будь-які питання або потенційні проблеми з вашим проектом. Це також дає можливість вибудувати хороші робочі відносини. На цьому етапі ви можете співпрацювати зі своїм дизайнером або розробником, щоб створити основні етапи проекту, якщо це більш масштабний проект. Віхи важливі для більшого проекту, оскільки ви хочете виявити будь-які помилки якнайшвидше. Якщо ви вперше переглядаєте проект в день завершення, і ви помічаєте деякі основні проблеми, це займе багато часу і, можливо, додаткові витрати, щоб виправити речі. Краще бути обережним і налаштувати основні етапи, де ви та ваш позаштатний персонал зможете переглянути проект та підтвердити свої цілі та обговорити будь-які інші питання, перш ніж перейти до наступної віхи. Окрім встановлення важливих етапів, ви також хочете обговорити графік платежів зі своїм дизайнером або розробником. Різні люди люблять різні способи оплати. Виберіть варіант оплати, який працює для вас та вашого дизайнера чи розробника. (звертатися до “Скільки коштують дизайнери веб-сайтів, графічні дизайнери чи розробники?” для детальної інформації)

№8

Оплатити депозит або основні платежі згідно з домовленістю Але дон’t не здійснити остаточний платіж, перш ніж ви повністю задоволені кінцевим продуктом.

№9

Перегляньте виконану роботу та надсилайте будь-які відгуки чи зміни, які ви бажаєте внести. Якщо це більш масштабний проект, ви хочете переглянути кожну віху проекту, щоб ви точно знали, як проект прогресує, і чи є якісь зміни або помилки, які потребують виправлення. Одне важливе, що потрібно розуміти, – це те, що ви відповідаєте за аудит проекту, щоб переконатися у відсутності помилок та всіх необхідних змін. Ми ще не працюємо над масштабним дизайном чи проектом кодування, щоб ми не помітили проблем, які потребують виправлення. Навіть найкращий дизайнер чи розробник може помилитися, тому переконайтесь, що ви все двічі перевіряєте! Основна мета – зловити будь-які основні виправлення. Якщо ви пропустили кілька незначних проблем, хороший дизайнер чи розробник все одно допоможе вам виправити це навіть після того, як ви сплатите остаточний платіж. Якщо ви хочете бути дуже обережними, ви можете також запитати свого дизайнера чи розробника, чи є у них гарантійний термін, про всяк випадок, якщо ви знайдете якісь проблеми через місяць-два після остаточного платежу.

№10

Отримайте остаточний платіж, як тільки ви будете задоволені результатами проекту.

Де можна знайти надійних та доступних дизайнерів чи розробників?

Продовжте на сторінці 2…

Сторінка 1 Сторінка 2 →

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me