Як написати заклик до дії

Ви ніколи не хочете, щоб у вас була сила змусити людей робити те, що ви хотіли? Ну, що’s саме наддержава, яку ви розблокуєте, коли навчитесь писати дивовижні заклики до дії для свого веб-сайту.


Заклики до дії спокушають і спонукають читачів до того, що вони будуть діяти – чи це’s, щоб придбати товар, підписатися на розсилку або завантажити електронну книгу.

Але просто додати кнопку, яка говорить “Натисніть тут” на ваш веб-сайт’t достатньо – вам потрібно вкласти деякий час і продумати, щоб створити ідеальний заклик до дії, якщо ви хочете побачити результати. Ось етапи написання потужного заклику до дії…

Contents

Як написати заклик до дії: 5 кроків

 1. Використовуйте активну мову
 2. Будьте прямими та особистими
 3. Орієнтуйтеся на переваги
 4. Створюйте терміновість і цікавість
 5. Використовуйте переконливу мову

І як бонусний раунд, ми також проаналізуємо вас, як максимально використати ваш красиво написаний заклик до дії на вашому веб-сайті чи електронному листі…

Як відформатувати свій заклик до дії: 3 кроки

 1. Тримайте це коротко
 2. Максимально використовуйте колір
 3. Подумайте про розмір і положення

Ми’Ви також розкриєте найпоширеніші помилки, яких вам слід уникнути будь-якою ціною – тому читайте далі, щоб дізнатися, як перемогти конкуренцію, вигравши заклики до дії.

1

Використовуйте активну мову

Перша порада для написання мотивуючих закликів до дії – почати з командного, активного дієслова. Подумайте про найпоширеніші заклики до дії, які ви бачите в Інтернеті:

 • Дізнатися більше
 • Придбайте зараз
 • Завантажити безкоштовно
 • Розблокуйте свою знижку

Усі вони починаються з активного дієслова, а вживають імперативної мови – вони’переказуючи користувачеві, що саме робити. Насправді вони звучать майже нахабно!

Це дає зрозуміти, що саме ви хочете, щоб користувач робив, усуваючи будь-які сумніви, що вони можуть мати щодо того, що їм робити далі. Це також надихає на дію – уявіть, якби ви побачили заклик до дії, який читав:

“За бажанням надається знижка.”

Чи розмовляє ця мова та змушує вас натиснути? Напевно, ні – це’s навіть не зрозуміло, як вам слід піти про знижку! Це також підкреслює важливість буття специфічні. Вам потрібно бути чітко зрозумілим, що ви хочете робити вашим відвідувачам і що саме вони роблять’збирається вийти з цього.

Використовуючи активну та конкретну мову замість сумнівної, розпливчастої чи пасивної мови, ви’повторно налаштуйте користувача на те, щоб самостійно діяти – і збільшуєте шанси на отримання кліків!

Дізнатися більше

Докладніше про поради та рекомендації Написання для Інтернету у нашому 19-кроковому посібнику для створення кращого онлайн-вмісту!

2

Будьте прямими та особистими

На який заклик до дії ви швидше натискаєте?

 1. Отримайте знижку
 2. Розблокуйте свою знижку

Сподіваюсь, ви’буду скоріше вибрати другий, бо це’s ключ до нашого другого кроку для написання виграшних закликів до дії. Ви завжди повинні безпосередньо звертатися до своїх користувачів використовуючи такі слова, як “ви” і “свій” – це допомагає людям відчувати особистий зв’язок і почуття власності на все, що ви’пропонування.

Ви повинні уникати загальної мови або посилатися на своїх користувачів від третьої особи – наприклад, “Люди можуть отримати свою знижку тут” – оскільки це заважає вашим користувачам з’єднуватися з вашим закликом до дії.

Якщо ви хочете піти на крок далі у спілкуванні зі своїми користувачами, ви можете написати їх від першої особи – наприклад: “Скористайтеся моєю знижкою!” Це створює набагато більше відчуття власності та змушує користувачів відчувати, що вони мають більший контроль над рішенням натиснути.

як написати заклик до дії, відмовитися від прикладу від першої особиЦей приклад від Unbounce’s домашня сторінка, використовує заклик до дії від першої особи, щоб запросити людей натиснути та розпочати безкоштовну пробну версію.

Unbounce виявив, що змінюється текст кнопки з “ви” до “я” привели до 90% підвищення конверсій!

3

Орієнтуйтеся на переваги

Коли ти’переписуючи заклики до дії, можна легко потрапити в те, що ви хочете від нього. Ви хочете, щоб люди натискали та конвертували, щоб ви могли отримати переваги – будь то’s більше людей читають вашу електронну книгу, купують ваші товари або приєднуються до вашої розсилки.

Біда в тому, що більшість користувачів не хочуть’не байдуже, що з цього ви вийдете – вони хочуть знати, що вони можуть з цього вийти!

Ось чому це’s важливо писати орієнтовані на користь заклики до дії. Перший крок тут – визначити та зрозуміти проблему, з якою стикаються ваші користувачі, і як ви можете вирішити цю проблему. Потім ви використовуєте цей кут, щоб привести свій дзвінок до копії дії.

Наприклад, чи допоможе ваша електронна книга підприємцям подвоїти свої продажі? Або ваш продукт триватиме в п’ять разів довше, ніж ваші конкуренти’? Це такі речі, над якими слід замислюватися під час написання ваших закликів до дії.

Миттєве задоволення

Ще одна тактика тут – зробити максимум людей’s бажання миттєвого задоволення. Це зробити досить просто, використовуючи такі слова, як:

 • Тепер
 • Сьогодні
 • Миттєво
 • За секунди

А потім переконайтеся, що ви дотримуєтесь своєї обіцянки, щоб ваш електронний лист або завантаження було відправлено відразу. Якщо ви’перепродаж фізичних продуктів, дон’не обіцяйте, що ви зможете доставити миттєво, але швидко надішліть підтвердження електронною поштою разом із інформацією про доставку.

Соціальне доведення

Соціальний доказ – явище, коли люди мають більше шансів зробити щось, якщо вони бачать інших людей, які роблять це першими. Це’s класичний випадок, коли діти хочуть тих же іграшок, що і вони’знову друзі – як виявляється, ніхто з нас насправді не виростає з цієї фази!

Ви можете використовувати соціальний доказ, щоб виділити переваги будь-якого ви’повторно просуваючи, водночас заохочуючи людей брати участь у вашому заклику до дії. Якщо у вас є дані про те, скільки людей завантажили вашу електронну книгу, наприклад, кричите про це у своєму заклику до дії.

Повідомляючи людям, скільки інших людей вже підписалися, використали або купили ваш продукт, це змушує їх більше довіряти та бути зацікавленими у вашому бізнесі..

Ви навіть можете отримати відгук від реального життя від замовника та включити його у свій заклик до дії – або розмістити його поруч, щоб користувачі бачили їх обох одночасно.. Встановлено, що відгуки підвищують коефіцієнт конверсії на сторінках продажів на 34% – так що’варто спробувати!

Божевільне яйце – це майстер створення ефективних закликів до дії – цей приклад поєднує в собі багато тактик, про які ми говоримо в цьому посібнику, але його використання соціального доказування та миттєвого задоволення особливо виділяється:

заклик до дії орієнтований на користь crazyegg

Виділення слова “миттєво” в зеленому відтворює нашу потребу в негайному задоволенні, а розміщення кількості веб-сайтів, що використовують Crazy Egg, є яскравим прикладом використання соціальних доказів. Цей заклик до дії також використовує кнопку від першої особи та чітко показує, яка користь для користувача – покращити їх веб-сайт!

Дізнатися більше

Дізнайтеся, як можна створити кращий соціальний доказ, переглянувши нашу інфографіку: Як використовувати Інтернет-огляди для продажу на різні покоління

4

Створюйте терміновість та цікавість

Люди досить передбачувані, коли мова йде про терміновість та цікавість.

Коли нам сказали не дивитись у скриньку, ми можемо’не допомогти, але заглянути за першої ж можливості. І чи це’з панікою купуючи туалетні рулони або поспішаючи на розпродажі, у нас також є сильний страх перед продажем речей, перш ніж ми зможемо взяти на них руки..

Поки обидва пандори’s Купівля коробки та паніки мають менший, ніж ідеальний вплив на суспільство, ви можете використовувати як терміновість, так і цікавість назавжди за допомогою своїх закликів до дії.

Створення терміновості

Тепер, коли ми говоримо про терміновість, ми це робимо’не маю на увазі страйк і паніку в серцях вашої аудиторії. Натомість покажіть, що там’s обмежений час або кількість, щоб клієнти могли отримати свої руки, що б ви не були’пропонування.

Це можна зробити за допомогою таймера зворотного відліку, який показує, скільки часу залишається в пропозиції, або фактично показує кількість доступних продуктів. Також слід використовувати термінову мову, наприклад:

 • Лише обмежений час
 • Продаж швидко
 • Дон’t пропустити
 • Тепер
 • Скоро
 • Поспішайте
 • Продаж закінчується незабаром

Будьте обережні, щоб бути занадто напористими – ви хочете викликати людей’s FOMO (страх пропасти), щоб вони хотіли потрапити на вашу пропозицію. Ви дон’не хочете панікувати або переповнювати їх, щоб вони поспіхом виходили з вашого веб-сайту!

Підвищення цікавості

Цікавість – це потужний спосіб привернути увагу, привернути свій заклик до дії та стимулювати кількість конверсій!

Ключовим тут є використання питань. Чому всі ваші рослини гинуть? Як можна подвоїти інтернет-трафік? У чому секрет успіху у фітнесі? Зробіть так, щоб ваші користувачі хотіли знати відповідь, і дайте зрозуміти, що їм потрібно зробити, щоб дізнатися, чи це’s завантаження безкоштовної електронної книги або підписка на розсилку.

як написати заклик до дії, приклад цікавостіЦей приклад від Quick Sprout ставить питання великим жирним шрифтом, щоб привернути увагу. Це також дає зрозуміти, що вам потрібно натиснути кнопку, щоб отримати більше трафіку. 5

Використовуйте переконливу мову

Це’s час переконатись!

Якщо ви дотримуєтесь кроків, які ми виконуємо’Ви вже пройшли, ви’Ви вже на шляху до створення переконливого та потужного заклику до дії. Ви можете надати йому додаткову перевагу, скориставшись певною переконливою тактикою – почніть з використання силових слів у своїх закликах до дії.

Що таке силові слова?

Це слова, які викликають емоційний відгук у ваших читачів – не варто’t надмірне їх використання, але розповсюдження їх через вашу копію може мати величезні наслідки. Teespring додав кілька закликів до своїх закликів до дії і побачив 12,7% збільшення конверсій!

Є кілька сильних слів, але ось кілька прикладів:

 • Ексклюзивний
 • Економія
 • Кінцева
 • Допрем’єрний показ
 • Неймовірно
 • Безкоштовно
 • Простий
 • Інтригуючий
 • Заборонено
 • Успішно

Ви можете бачити, як ці слова могли б підкріпити інакше нудний заклик до дії та спіймати читача’s безпосередній інтерес. Пам’ятайте, що не використовуйте їх занадто сильно, або ви’Звучить продажно і хитро.

OptinMonster надає нам чудовий приклад того, як ефективно використовувати слова влади з його закликом до дії на домашній сторінці:

як написати заклик до дії переконливою мовою optinmonster

Такі слова, як “зараз”, “монетизувати”, “потужний” і “миттєво” усі вони розроблені для того, щоб викликати емоційний відгук у читача – а візуальне право підтримує цю ідею дії та змін.

Дізнатися більше

Переконлива мова’т просто корисна у закликах до дії – наша Як писати описи товарів посібник показує, як використовувати ці методи для продажу своїх продуктів!

Форматування дзвінків до дії

Отже, ти’тепер професіонал у написанні переконливих, захоплення уваги та високого перетворення закликів до дії. Але куди їх поставити? І як слід їх відформатувати на своєму веб-сайті? Ось наші три основні поради щодо форматування успішних закликів до дії…

1. Тримайте дзвінки до дії короткими

Досить короткий, щоб гарно вписатись у кнопку, у будь-якому випадку – намагайтеся тримати ваші дзвінки до дії менше ніж 10 слів!

Занадто велика кількість копій може набриднути користувачеві і втратити їхню увагу, або сплутати їх із занадто великою кількістю інформації. Ви хочете спакувати необхідні речі, зберігаючи при цьому короткі, чіткі та лаконічні – це’s хитра гра, з якою навіть з часом стикаються навіть найдосвідченіші копірайтери!

Ви щойно провели п’ять цілих розділів, розповідаючи про всі важливі частини заклику до дії – як я можу все це помістити на 10 слів або менше?

Гаразд, доне’t паніка – є способи включити все, не втягуючи все це у свій заклик до дії. Ви можете розмістити свій заклик до дії поруч із свідченням або мати примірник, що оточує, підкреслюючи переваги вашого продукту. Ось’s, як виглядають наші заклики до дії тут, на експерті Builder веб-сайтів:

Ви можете бачити, що сама кнопка знаходиться від першої особи, використовує активні дієслова та позитивну мову. Але там’s також трохи контексту, який дозволяє більше часу підготуватися та переконати читача натиснути кнопку.

2. Максимально використовуйте кольори

Кольори настільки важливі, коли мова йде про заклики до дії. Наша порада – перевірити, протестувати і протестувати ще раз. Наприклад, створіть червоний заклик до дії та синій, і використовуйте програмне забезпечення типу Optimizely, щоб побачити, яка версія людей краще реагує.

Чи насправді це має велику різницю? Так, це дійсно так!

Виберіть колір, який виділяється для фону вашої кнопки, і переконайтесь, що текст вашої кнопки легко читати. Це’s хороша ідея вибрати колір зі своєї кольорової гами, щоб ваш заклик до дії привертав увагу, при цьому все ще виглядаючи як природна частина веб-сторінки.

Netflix – прекрасний приклад – яскраво-червоний заклик до дії приваблює погляд, залишаючись повністю фірмовим:

як написати заклик до дії колір кнопки netlflix

Дізнатися більше

Бореться зі своєю кольоровою гамою? Перегляньте наш посібник на Як вибрати гарну колірну схему для свого веб-сайту деякі поради експертів!

3. Подумайте про розмір та положення

Коли ти’При розробці заклику до дії вам потрібно пам’ятати, що це має бути однією з найбільш помітних речей на сторінці. Це не так’t означає, ви повинні зробити це величезним і “на твоєму обличчі” – Є кілька більш тонких способів привернути до цього увагу, зокрема:

 • Завжди розміщуйте свій заклик до дії над складкою (мається на увазі користувач не’не потрібно прокручувати вниз, щоб побачити це)
 • Здійснення основної кнопки заклику до дії більший і яскравіший ніж будь-яка інша кнопка на сторінці
 • Тільки маючи один заклик до дії на кожній сторінці, щоб уникнути плутанини
 • Використання назва справи всередині самої кнопки

Дізнатися більше

Вам потрібна допомога в розробці вашого веб-сайту? Ознайомтеся з нашими посібниками:

 • Як розробити сторінку продукту – отримати експертні поради щодо дизайну для збільшення продажів
 • Як створити веб-сайт – 8 простих кроків для створення власного веб-сайту

Що уникати, коли пишеш заклики до дії

Тепер, коли ми’Ви провели вас через основні заклики до дій, ось дон’ц – ми вас знаємо’Будеш професіоналом, так що ми’проскочу через них, перш ніж натиснути на резюме.

№1. Уникайте слів тертя

Слова тертя – це слова, які можуть відключити користувача, наприклад, надіслати, зареєструватися, придбати або завершити – ви хочете, щоб дія було легким, і ці слова звучать як робота!

№2. Мінімізуйте ризик

Це можна зробити, запропонувавши безкоштовну пробну версію чи зразок або запевнивши користувачів, яких ви не знайшли’Вам не потрібні будь-які платіжні дані. Дон’t борсуйте їх за авансовий платіж або особистий запит на мільйон для завантаження електронної книги – пам’ятайте, нехай це буде просто!

№3. Боріться із нудним!

Так багато закликів до дій просто кажуть “Натисніть тут” – ви можете випереджати конкуренцію, пройшовши зайву милю і доклавши певних зусиль, щоб заманювати своїх користувачів.

№4. Забезпечити плавне подорож користувача

Якщо ваш заклик до дії говорить “Завантажте свою безкоштовну електронну книгу” ви’краще переконайтеся, що ваші користувачі отримують безкоштовну електронну книгу у своїй папці “Вхідні”!

№5. Перевірте свої посилання

Пошкоджені посилання – це куля до голови будь-якого заклику до дії, незалежно від того, наскільки добре написана чи красиво відформатована. Перевірте та перевірте всі свої посилання, щоб переконатися, що вони працюють, та перейдіть до потрібного пункту призначення.

Як написати заклик до дії: Підсумок

Для такої маленької кнопки заклики до дії, безумовно, вимагають багато любові та уваги – але це’Ви будете варті того, коли побачите, що продажі, кліки та конверсії починають рости!

Ось’s швидке резюме кроків, які ми виконуємо’я пережив, щоб досягти цієї точки:

Як написати заклик до дії: 5 кроків

 1. Використовуйте активну мову
 2. Будьте прямими та особистими
 3. Орієнтуйтеся на переваги
 4. Створюйте терміновість і цікавість
 5. Використовуйте переконливу мову

Як відформатувати свій заклик до дії: 3 кроки

 1. Тримайте це коротко
 2. Максимально використовуйте колір
 3. Подумайте про розмір і положення

Ми також провели вас через поширені помилки, яких слід уникати, щоб ви могли випереджати свою конкуренцію. Сподіваємось, що ви’Тепер ви відчуваєте себе закликом до дії, і готові перейти до дії і почати створювати щось для себе!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me