Як побудувати бренд в Інтернеті

Створення бренду в 11 простих кроків

як створити бренд із зображенням в ІнтернетіВам цікаво, як створити бренд? Це’s розумне питання – якщо ви’сьогодні буде виділятися’s галасливий ринок, ти’Мені потрібно чітке повідомлення. Поганий бренд може калічити бізнес, а хороший бренд може побачити зростання продажів.


Наш довідник проведе вас по етапах створення власної ідентичності бренду та налаштує вас виділитися з усіх правильних причин.

Кожна марка, особа та бізнес відрізняються, тому ваша подорож може відрізнятися від вашого сусіда’s – але 11 етапів нижче все-таки повинні бути правдивими, чи ти’перегляньте Instagram-вплив або стареньку школу.

1

Зробіть запас того, що ви’я отримав

Перш ніж стрибати ногами спочатку будувати свій бренд, знайдіть хвилинку, щоб озирнутися навколо того, що ви вже маєте. Ви починаєте повністю з нуля? У вас є бізнес, який ви хочете розширити, але немає присутності в Інтернеті? Можливо, у вас вже є бренд, який ви хочете переробити?

Тепер’s час сісти і викласти ключові цінності, цілі та принципи, на яких ви хочете відобразити ваш бренд. Що’Ви в основі вашого бізнесу? Як ви хочете, щоб ваші клієнти бачили, думали та взаємоділи з вами?

місія торгової марки GoogleЦе Google’s місія, яка лежить в основі її бізнесу. Раз ти’Ви визначилися з вашими основними цінностями, вам потрібно відобразити їх у всіх аспектах вашого бренду.

Якщо вам’у вас ще немає бізнесу, що’гаразд! Насправді можна набагато краще почати з вашого бренду і використовувати його як міцну основу для побудови свого бізнесу. Це означає, що ваш бренд лежить в основі вашої діяльності, а не в тому, що вам належить задуматися.

Якщо у вас вже є бізнес або бренд, ви можете скористатися анонімними опитуваннями, щоб дізнатися, що любить ваша аудиторія, і розібратися, що залишити позаду, коли ви рухаєтесь вперед.

2

Зробіть дослідження

Раз ти’Ви прикували саме там, де ви’Ви приїжджаєте звідки і куди хочете піти, це’час визначити ваш маршрут. На щастя, є й інші, хто вже здійснив подорож, з яких ви можете дізнатися деякі цінні уроки.

Це’s право – ми’Ви знову говорите про хороший старомодний шпигунство (також відомий як дослідження конкурентів), і ми дуже рекомендуємо це. Це бренди, які зробили це – вони’Ви були там, де ви є, і правильно це зрозуміли. І тепер вони можуть (хоч і мимоволі) допомогти вам і це правильно.

Дон’t просто прямуйте до найбільших брендів, про які ви можете придумати – там’s немає сенсу направляти Coca-Cola, якщо ви’ти працюєш незалежним салоном краси. Тримайте його нішу та зосередьтеся на брендах, якими ви захоплюєтесь, які є успішними у вашій галузі, або втілюйте подібні до ваших цінності.

Поряд із цим захоплюючим таємничим сопінням, вам також потрібно зрозуміти одну з найважливіших частин вашого бренду – вашу цільову аудиторію.

Ти можеш’t радуйте всіх – це’s факт життя. Це означає, що вам потрібно звузити свою аудиторію – кого ви намагаєтесь охопити? Як ти будеш їх залучати? Чому б вони обрали ваш бренд над вашими конкурентами’?

Це’s все це дуже добре говорять, але як ви досліджуєте свою майбутню аудиторію? Ось кілька способів розпочати:

 • Поговоріть з людьми – запитайте їх про їхні звички купівлі: які бренди є їх улюбленими? Чому? Що’s відсутній для них у цій категорії?
 • Поставте себе в їх взуття – якщо ви’запустивши інтернет-магазин, покупіть. Якщо ви’перегляньте пропозиції на основі послуг. Якщо ви’створивши особистий бренд, слідкуйте за блогами або відповідними акаунтами в Instagram. Що ви можете запропонувати користувачам, що ці бренди можуть’т?
 • Занудьтесь – рушайте до своїх конкурентів’ майданчики і виконайте копання. Перегляньте будь-які розділи відгуків чи коментарів, а також перейдіть до своїх акаунтів у соціальних мережах. Чим задоволені або скаржаться їхні клієнти?

3

Інвестуйте у свій бренд

Основна мета цього кроку – вказати на те, що вам, мабуть, доведеться витратити трохи грошей, щоб ваш новий бренд знявся з землі. Так, ймовірно, є способи створення бренду, які є безкоштовними – але правда є, якщо ви хочете професійний бренд, будьте готові інвестувати в нього.

Є кілька основних речей’s завжди варто платити, включаючи:

 • Ваш логотип – нічого не говорить тінисто, як дивний, зернистий або прямо потворний логотип. Це’s варто знайти когось, щоб правильно його спроектувати! Це не так’Вам також не доведеться коштувати бомби, якщо ви використовуєте веб-сайт на зразок Fiverr для розробки вашого логотипу.
 • Твій сайт – незалежно від того, платите ви розробнику або будуєте свій власний за допомогою конструктора веб-сайтів, варто вкласти його в свій веб-сайт.
 • Професійні інструменти – оновлення до преміум-інструментів в Інтернеті може заощадити багато часу і стрес.

Пам’ятайте, ваш бренд – це ваш бізнес’s особистість – це’s як люди думають і взаємодіють з вашим бізнесом. Мати сором’язливий логотип або веб-сайт – це як повернутися до ділової зустрічі в шкарпетках і сандалях.

Але мій бренд стане холодним і прохолодним! Це’s штрафу – ваш бренд не робить’не треба зображати костюм і галстук, який має вигляд, але це повинно викликати надійність. І це’s, де вкладення грошей дійсно допомагає – холод не робить’не маю на увазі дешевого, зрештою.

недосконала продукція бренда instagramImperfect Produce – компанія, яка постачає ‘химерний’ фрукти та овочі, щоб різати харчові відходи – ви можете побачити з його Instagram-повідомлень, що це’s весело, але професійно.

Детальна інформація

 • Вкладення коштів у ваш бренд не означає’не повинно бути дорогим! Прочитайте наш огляд Кращі дешеві будівельники веб-сайтів щоб дізнатися, наскільки низькими можуть бути ваші витрати.

4

Дизайн вашого бізнесу

Це дійсно весела частина, а також вирішальний крок для створення вашого бренду. Це’час визначити ваші шрифти, кольори та логотип!

Наша головна порада – це робити це просто. Це’s легко захоплюватися всім спектром кольорів і сотнями шрифтів у вас під рукою.

Кольори

Трюк у виборі своїх кольорів – це не бути сміливим, але і не кидати туди кожен відтінок веселки. Спробуйте вибрати основний колір та безкоштовний вторинний колір.

Наприклад, Coca-Cola в якості основного кольору використовує червоний, а другий – білий. Макдональд’s славиться золотими арками, поряд із своїми червоними та білими знаками.

Приклад логотипу кока-колаСвіт’Найвідоміші бренди, такі як Coca-Cola, використовують свої кольорові гами та логотипи як центральну частину свого бізнесу, маркетингу та продуктів.

Коли ти’Вибираєте свою колірну гамму, це’s варто поринути у дивний і чудовий світ психології кольорів. Окремі кольори викликають у нас певні реакції – наприклад, синій заспокоює і викликає почуття довіри, а червоний – потужний і енергійний, але також може змусити людей відчувати збудження.

Шрифти

Шрифти також можуть створити або зламати ваш бренд. Ви дон’не треба дотримуватися єдиного шрифту для всього, але не варто’не надто переходити за борт. Виберіть один для заголовків і один для копії тексту та переконайтеся, що вони не відповідають’t зіткнення. І що б ти не робив, доне’не вибирайте Comic Sans – вас попередили.

Логотипи

Швидка примітка щодо вибору вашого логотипу – це не так’не повинні бути екстравагантними або складними! Коли ви думаєте про найвідоміші логотипи, вони, як правило, дуже прості і легко запам’ятовуються.

Якщо ви’включаючи як символ, так і назву вашої компанії у свій логотип, це’Варто також створити дизайн, який відображає просто символ, оскільки це може бути корисно в соціальних мережах або цементувати ваш бренд.

повний логотип марки WbeОсь’наш повний логотип із символом WBE поряд із повним ім’ям експерта для створення веб-сайтів. wbe логотип символ соціальних медіаТут ми використовуємо лише символьну частину нашого логотипу, оскільки це виглядає набагато чистіше в соціальних мережах.

Детальна інформація

 • Не знаєте, які кольори вибрати для вашого бренду чи веб-сайту? Ознайомтеся з нашим зручним посібником про Як вибрати хорошу колірну схему.
 • Прочитайте наш посібник на Як зробити логотип для деякого натхнення для перетворення дизайнерської ідеї в реальність.
 • Шрифти можуть бути складними – уникайте підводних каменів з нашим посібником Як вибрати ідеальний дизайн стилю шрифту для вашого веб-сайту.

5

Знайдіть свій голос

Останній крок перед тим, як реально запустити ваш бренд, – це знайти свій голос. Це задає тон вашому бренду, і буде лежати в основі всього, що виробляє ваш бренд – від копіювання на сайті до електронних листів, рекламних оголошень та кампаній у соціальних мережах.

Твій тон, голос та значення повинні бути послідовний і прозорий на весь ваш бренд. Це’s не потрібно мати дружній, неофіційний голос у ваших соціальних медіа, але тоді сухий, серйозний голос на вашому веб-сайті.

Чудовий приклад бренду з сильним тоном голосу – компанія Innocent, компанія льстец. Його послідовність вражає – все, від нестачі великих літер до простої, неформальної мови. Тон його блогів, електронних листів та лейблів працює разом, щоб створити чіткий образ бренду.

невинний бренд тон голосового прикладуInnocent – це чудовий приклад того, як важливо мати стійкий тон голосу для бренду’s зображення.

Грайливий, доброзичливий, стійкий. Це лише кілька речей, які Innocent хоче, щоб ви асоціювались з її брендом, і це досягає успіху завдяки постійному використанню голосу. Які три слова ви хочете відобразити на ваш бренд?

Верхній наконечник! Якщо ви’Я буду мати команду людей, що пишуть для вашого бренду, складіть керівництво по стилю, щоб допомогти підтримувати тон голосу на всіх ваших платформах. Це може дати вказівки щодо тону – наприклад, “впевнено і доброзичливо” – а також граматичні речі, наприклад, як писати цифри чи з великої літери. 6

Доступ до Інтернету

Тепер ти’Ви заклали основу створення вашого бренду, це’час на створення (або вдосконалення) своєї присутності в Інтернеті – і який кращий спосіб почати, ніж створити власний веб-сайт?

97% споживачів в Інтернеті шукають та досліджують місцевий бізнес – чи будете ви їх там чекати, з розкритими обіймами та прекрасним веб-сайтом? Так, так, ти будеш. Є два основні способи створення вашого веб-сайту:

 • Найміть веб-дизайнера: Якщо у вас є щедрий бюджет і притулок’не поспішайте, тоді найняти веб-дизайнера для створення вашого веб-сайту для вас може бути правильним вибором. ви’Потрібно створити короткий дизайн, а також разом з дизайнером, щоб переконатися, що ви створили веб-сайт, яким ви можете легко керувати, і який відповідає вашому баченню бренду.
 • Використовуйте розробник веб-сайтів, щоб створити свій сайт самостійно: Ви можете легко створити професійний веб-сайт, не потребуючи жодних технічних навичок, якщо ви вирішите використовувати веб-розробник. Це швидкий, бюджетний спосіб створення сайту, але це не так’t означає, що ви жертвуєте якістю – просто подивіться на приклад нижче!

приклад веб-сайту торгової марки wixЧайна історія використовувала розробник веб-сайтів Wix для створення свого веб-сайту – це’s чистий та професійний, включає блог та інтернет-магазин.

Одне, що потрібно переконатися при налаштуванні свого веб-сайту, це те, що це’s мобільний оптимізований – це абсолютно важливо, оскільки близько 57% всього інтернет-трафіку відбувається з мобільних пристроїв. Через це Google займає сайти, оптимізовані для мобільних пристроїв, вище, ніж сайти, на яких вони є’t мобільний дружній.

Ще одна важлива особливість інтеграція соціальних медіа. Ми’Незабаром ви перейдете до цікавої сторони соціальних медіа, але поки що переконайтеся, що ваш веб-сайт може інтегруватися з різними обліковими записами у соціальних мережах. Це дозволить вашим відвідувачам прослідкувати, підключатися та взаємодіяти з вами згодом!

Який би метод ви не вибрали, ваш веб-сайт – це ідеальний шанс застосувати ваші ретельно вибрані кольори, шрифти та логотипи бренда. Переконайтесь, що вся копія відповідає вашому любовно складеному тону голосу, а також, щоб ваш веб-сайт також відображав ваш бренд.

Зараз також хороший час для налаштування облікових записів для ваших соціальних медіа – але спочатку вам потрібно поділитися деяким вмістом…

Детальна інформація

 • Думаєте про використання конструктора веб-сайтів? Перевірте наше Таблиця порівняння веб-сайтів для детальної інформації про кращі бренди на ринку.
 • Готуєтесь найняти веб-дизайнера? Прочитайте наше Поради щодо роботи з веб-дизайнером щоб переконатися, що ви налаштували свій сайт на успіх.

7

Створіть свій вміст

Тепер у вас є прекрасний веб-сайт, вам потрібен певний вміст!

Невже це вміст для поповнення вашого веб-сайту, нові блискучі публікації в блогах, доповіді, відео чи інтерв’ю, це’Вбивчий вміст, який приверне ваших відвідувачів (і Google з’їсть з ваших рук!)

Пам’ятайте, щоб весь вміст відповідав тону вашого голосу. Це включає будь-які створені вами відео або графіку, яку ви створюєте – не’t нехай вони стикаються з тоном вашого вмісту. Розважайте, показуючи світові, про що йдеться у вашому бренді.

Верхня порада! Якщо ви’Ви знову починаєте блог, це’s хороша ідея написати заздалегідь кілька різних дописів – ви’Ви, ймовірно, опинитеся дуже зайнятими, коли ваш бренд знімає, а ви – ні’не хочете ризикувати, коли не вистачить нових речей для публікації.

Детальна інформація

 • Якщо ви’Ви будете використовувати багато відео на вашому сайті, читайте наш посібник на Як користуватися фоном для відео для додаткового натхнення.
 • Розпочати блог? Вибір правильної платформи для створення вашого веб-сайту може призвести до значного зміни – ознайомтеся з наведеними нижче ресурсами для отримання додаткової інформації:
  • Прочитайте наш огляд Найкращі платформи для блогів порівняти кращі бренди на ринку
  • WordPress має дивовижні функції блогу – читайте наші Огляд WordPress.org щоб дізнатися, чи це’з тобою

8

Прийняти соціальні медіа

Прийняття соціальних медіа – наступний крок у створенні вашого бренду. Ви дон’не хочете подати йому холодне плече, але вам також слід уникати видавлювання з нього життя – натомість націліться на середину з твердим, але люблячим обіймом.

Нашою головною порадою тут буде дон’не чекаю занадто багато від себе.

Спочатку, дон’т розкладіть себе занадто тонко. Виберіть пару соціальних каналів, які сподобаються вашій цільовій аудиторії та якими ви керуєте. Наприклад, ви можете вибрати Twitter і Instagram, якщо ви хочете’Ви маєте на меті молодший демографічний або навіть Snapchat, якщо ваш бренд почуває себе весело та захоплююче.

По-друге, намагайтеся регулярно публікувати повідомлення, але не робіть’t виснажувати себе – або ваші ресурси. Всупереч поширеній думці, ви не’не потрібно публікувати щось кожні три години, а то й кожен день.

смерть бажаю кави бренду щебетатиDeath Wish Coffee почався як малий бізнес, який з 2011 року виріс і набрав 96.4K підписників на Twitter – його неофіційні твіти відповідають ідентичності бренду та залучають його аудиторію.

Підтримувати її актуальною є ключовою – Ви можете розважитися, якщо це стосується вашого бренду. Зараз саме час інтегрувати свої соціальні медіа у свій веб-сайт – ділитися новим вмістом у своїх соціальних каналах, а також розміщувати, подобатися та виконувати кнопки на своєму веб-сайті.

Ще одна гаряча порада – не надто продавати свої облікові записи в соціальних мережах. Соціальні медіа – це місце, куди люди їдуть розслабитися, відволікатися під час поїздок та спілкуватися з іншими людьми – вони не роблять’не хочу, щоб продажі заштовхували їх з усіх кутів.

Взаємодійте зі своїми підписниками, публікуйте цікавий вміст, використовуйте відповідні тенденції та підтримуйте його досить регулярно, і ви повинні побачити позитивні результати.

Детальна інформація

 • Соціальні медіа не роблять’t просто має бути весело – це може бути і бізнес. З’ясуйте Як заробити гроші в Instagram в нашому поглибленому посібнику.

9

Просувайте свій бренд

Існ’t це те саме, що і крок восьмий? Ну так, але теж, не зовсім. Соціальні медіа, безумовно, є одним із основних методів просування вашого бренду – адже він отримав свій розділ, зрештою! Але це’s не єдиний спосіб.

Сила маркетингу охоплює нескінченний спектр тактик, порад та підказок, щоб ваш бізнес бачив якомога більше людей. Але можна’t просто бігайте по вулицях, перекидаючи листівки у повітря – як ми дізналися раніше, вам потрібно залучати вашу маркетингову аудиторію своїм маркетингом.

Ось лише кілька основних способів просування вашого бренду:

 • Маркетинг по електронній пошті: Це’s великий – 92% дорослих в США користуються електронною поштою, яка є величезним ринком, щоб максимально використовувати її. Забудовники веб-сайтів, такі як Wix та Squarespace, оснащені вбудованими функціями кампанії електронної пошти, що є прекрасним способом забезпечити, щоб ваші кампанії залишалися фірмовими з точки зору дизайну..
 • Блог: Блог може творити чудеса для вашого бренду. Він не тільки дає вам щось регулярно кричати в соціальних мережах та в електронних листах, але також показує людям (і Google), що ви дійсно знаєте, що ви’знову говорити про. Плюс це звертається до широкого кола демографічних даних!
 • Події: Ви місцевий бізнес? Подивіться, чи можете ви спонсорувати місцеву подію, щоб підвищити рівень поінформованості про свій бренд, або навіть влаштувати події самостійно, щоб зв’язатися зі своєю аудиторією на рівні спільноти.
 • Підтвердження та вплив Всі ми любимо слухати про те, що люблять наші улюблені знаменитості. Це може бути недосяжним для скромних стартапів, але схвалення будь-якого типу може мати великий позитивний вплив на людей’s зображення вашого бренду. Ви також можете спробувати наблизитися до впливових (якщо ви відчуваєте, що ваша цільова аудиторія зв’яжеться з ними).

Дізнатися більше

Переконайтесь, що ваші маркетингові методи ефективні для вашої цільової аудиторії! Дізнайтеся Як використовувати Інтернет-огляди для продажу на різні покоління в нашій зручній інфографіці.

10

Дон’t Нехтуйте своїм SEO

Ага, що? SEO означає оптимізацію пошукових систем, і саме це допомагає вашому веб-сайту займати високі позиції в Google’s результати пошуку. Без цього ваш красиво продуманий, пропрацьований та промоціонований бренд буде сидіти, збираючи віртуальний пил на сторінці 10.

Якщо ви’Ви використовували якісного конструктора веб-сайтів для створення свого веб-сайту’знову пощастить – ваш сайт вже буде оптимізований для технічних речей, а решта буде легко зависнути – навіть для новачків!

Якщо ви’повторно використовуючи WordPress, ми напевно рекомендуємо встановити плагін Yoast SEO, як його’Я допоможу вам керувати вашим SEO та полегшити ваше життя.

Так чи інакше, ваш SEO виграв’t магічно подбати про себе – ось кілька основних речей, які ви можете зробити, щоб допомогти піднятись на ці рейтинги Google…

Отримайте безпеку SSL

Це головне – вам потрібна безпека SSL для вашого веб-сайту, незалежно від того. SSL розшифровується як шар захищених сокетів і шифрує дані, що проходять через ваш сайт, включаючи дані про карту та безпечні входи.

Якщо вам’у вас немає безпеки SSL, Google попередить ваших відвідувачів і запитає їх, чи хочуть вони продовжувати – ви можете зробити ставку, що більшість людей скажуть велике ‘ні, дякую’ і піти в інше місце.

На щастя, більшість розробників веб-сайтів включають SSL безкоштовно, або ви можете самостійно отримати його від Let’s Шифруйте без зайвих витрат.

Безпека бренда дозволяє шифруватиВи можете отримати свій сертифікат SSL у вільній формі Let’s Шифрування, створене для того, щоб зробити Інтернет більш безпечним місцем для всіх

Стисніть свої зображення

Зображення, відео та інші медіа можуть серйозно вплинути на швидкість завантаження вашого сайту. І це’s не просто нетерплячі відвідувачі, які ні’не подобається повільне завантаження сайтів – Google теж ненавидить їх.

Однак ви можете уникнути страшної повільної швидкості сайту, спершу стиснувши свої файли – скористайтеся безкоштовним інструментом, таким як Kraken.io, для стиснення зображень перед завантаженням..

зображення оптимізатораKraken.io – лише одна з безлічі безкоштовних і легких платформ в Інтернеті, за допомогою яких можна оптимізувати свої зображення.

Використовуйте заголовки

Google любить структуру, а також ваші читачі! Як і в документі Google Doc, ви можете використовувати різні заголовки – H1 для основного заголовка, H2 для основних заголовків, а H3 і H4 для невеликих підзаголовків (наприклад, вище!)

Перелік факторів SEO продовжується і продовжується (є посібники з понад 200), так що ми’Зупинимось там – але ви зрозумієте ідею. Дон’не нехтуйте своїм SEO, або Google нехтуватиме вашим веб-сайтом!

Детальна інформація

 • Дізнайтеся про важливість безпеки SSL в нашому поглибленому посібнику з Чому вашому сайту потрібні HTTPS
 • Відчуття застрягли в образах? Наш путівник по Де знайти професійні зображення для вашого веб-сайту допоможе вам.
 • Новачок у SEO? Ознайомтеся з нашими корисними порадами та рекомендаціями щодо:
  • Текст якоря
  • Зворотні посилання
  • Архітектура веб-сайтів

11

Дон’t Зупиніться зараз!

Це лише початок вашого бренду. Просто тому, що ти’Ви завершили всі наші кроки, правда’t означає, що ваш бренд зараз повністю закінчений. Останній крок – продовжувати свою діяльність – ви повинні постійно розвиватися, зростати та вдосконалювати свій бренд.

Такі інструменти, як Google Analytics, чудово підходять для відстеження вашого веб-сайту’s показники, наприклад, скільки часу люди витрачають на ваш сайт, куди вони’які відвідують, і які сторінки найбільш популярні.

Але тільки ваша аудиторія може сказати вам, наскільки успішний ваш бренд – пам’ятайте, ваш бренд – це дійсно те, як люди думають про ваш бізнес. Ви можете керувати своєю стороною цього, але це’s важливо, щоб переконатися в цьому’Ви отримали так, як ви сподівалися!

Раз ти’Ви запустили ваш бренд, збирайте відгуки, щоб побачити, як люди реагують. Дон’t посидіти і відпочити – подумайте, що можна зробити краще, що’s добре працює, і як ви можете поширити цей успіх у всіх аспектах вашого бренду.

Як побудувати бренд: фінальні думки

Ця стаття пройшла вас через етапи створення вашого бренду. Будь ти’відновивши бізнес, створивши особистий бренд або оновивши існуючий бренд, ці кроки допоможуть вам досягти величини бренду.

Ось’s короткий підсумок наших 11 простих кроків щодо створення бренда:

 1. Зробіть підсумок того, що ви’Ви отримали
 2. Зробіть дослідження
 3. Інвестуйте у свій бренд
 4. Дизайн вашого бізнесу
 5. Знайдіть свій голос
 6. Вийти в Інтернет
 7. Створіть свій вміст
 8. Прийняти соціальні медіа
 9. Просувайте свій бренд
 10. Дон’не нехтуйте своїм SEO
 11. Дон’не зупиняйтесь зараз!

ви’Ви, без сумніву, знайдете якісь додаткові кроки, коли ви повзете’насправді робиш це для себе, бо кожна марка різна – те’s радість від цього. Але ці 11 кроків побачать вас, створивши власну ідентичність бренду, і, сподіваємось, дадуть вам натхнення почати сьогодні!

Ви успішно побудували бренд? Отримаєте кілька найкращих порад, якими слід поділитися? Повідомте нас у коментарях!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me