Як самостійно редагувати зображення як професіонал – за допомогою Інтернет-редактора фотографій

Редагування зображень-Like-a-Pro-без найму-a-pro --- кращі редактори зображень-онлайнНасправді є лише кілька інструментів, за допомогою яких можна створити ваш веб-сайт або на прогулянку по парку з щебетанням птахів через плече, або на гору на горі Еверест – при низькій температурі!


Вибір правильного програмного забезпечення для дизайну веб-сайтів – це надійний спосіб зібрати веб-сайт супер швидко і просто – не витягуючи все волосся!

Другий інструмент, який допоможе вам заощадити багато часу та дозволить створити веб-сайт із професійним виглядом – це хороший та спроможний онлайн-редактор фотографій.

Навіщо використовувати Інтернет-редактор фотографій?

Хороший редактор фотографій – це таємний соус, який може допомогти вам перетворити свої фотографії “мех” до унікально дивовижного.

онлайн-редактор фотографій - ранішеПеред редагуванням – нудно & Нецікавоонлайн-редактор фотографій - післяПісля редагування за допомогою Pixlr – Повна особистості

Незалежно від того, чи хочете ви нанести кілька зморшок із останнього озброєння головою (я знаю, що це роблю!) Або створити рекламний банер, щоб поділитися на своїх соціальних каналах, можливість редагування зображень – це обов’язкова навичка, якою повинні володіти всі власники веб-сайтів, які роблять сам.

Найпопулярніший редактор фотографій, яким користуються всі професіонали, – Photoshop.

Як сам дизайнер веб-сайтів, Photoshop є важливим інструментом.

Більшість графіків, які ви бачите на цьому веб-сайті, створені мною за допомогою Photoshop. Це дає мені можливість створювати, змінювати та редагувати будь-яку фотографію чи графіку, щоб вони вписалися у наш веб-сайт.

Тепер, Photoshop чудовий, але він підходить не всім, і тут’s чому:

 1. Це’s дорого, як чорт! ви’Вам потрібно буде платити десь від 9,99 до 79,98 дол. США на місяць (залежно від того, які інструменти вам потрібні).
 2. Користуватися непросто. На оволодіння Photoshop знадобляться тижні. Будьте готові витрачати години на одне зображення, коли ви вперше починаєте.

Як приклад, якщо ви хотіли відредагувати / підключити голову, це те, що вам потрібно зробити, щоб скористатися Photoshop:

приклад фотошопу

Вау… це виглядає як НАДАЖ занадто багато роботи! І воно є!

Ви можете думати –

“Ну, це не так’t звучить як щось, що я’я готовий заплатити або витратити час на навчання. Мені просто потрібно щось просте, щоб допомогти торкнутися моїх фотографій, перш ніж публікувати їх в Інтернеті. Має бути простіший спосіб!“

Ах – є простіший спосіб! – Привітайтеся зі своїм новим найкращим другом – онлайн-редакторами фотографій!

Приклад онлайн-редактора фотографій

З цими онлайн-редакторами ви не знаєте’не потрібно розбивати зображення для редагування кожного крихітного розділу (наприклад, що вам потрібно зробити з Photoshop) – це забирає занадто багато часу та зусиль.

Інтернет-редактори фотографій мають специфічні інструменти лише для редагування головних утворень (наприклад, усунення зморшок) або додавання Instagram-подібних ефектів до ваших фотографій пейзажу тощо. Це займе кілька кліків – нічого складного та трудомісткого.

Що таке Інтернет-редактор фотографій?

Інтернет-редактори фотографій скидають версії Photoshop – крім них’повторно не тупий.

Хоча Photoshop створений для плюсів, онлайн-редактори фотографій створюються для такої повсякденної людини, як ви.

Ось чому це набагато простіше у використанні (без особливих технічних розладів) і набагато дешевше порівняно з Photoshop.

Ви можете створювати вітальні листівки, підбирати фотографії та додавати фільтри в стилі Instagram простим натисканням кнопки.

Якщо ви можете використовувати додаток для редагування фотографій iPhone, ви можете скористатися онлайн-редактором фотографій – це’s це легко.

Це фантастичний варіант для вас, якщо ви:

 • Дон’не встигну щоб дізнатися, як використовувати складне програмне забезпечення для незначних налаштувань ваших фотографій.
 • Дон’не маю великий бюджет витратити на таке дороге програмне забезпечення для редагування фотографій, як Photoshop, яке справді зроблено для професіоналів.
 • Дон’не знаю, як створити спеціальні ефекти зображення з нуля. Програмне забезпечення, як Photoshop, не має попередньо встановлених ефектів. Хоча ви можете придбати пакети ефектів, це не так’t попередньо встановлений. Тож перед вами стоїть завдання створити такі ефекти, як те, що ви бачите в Instagram, все з нуля.
 • Дон’не потрібна ретуш професійного рівня, але ви все одно хочете чогось достатнього, щоб по-справжньому змінити свої фотографії.

Насправді є багато безкоштовних та платних онлайн-редакторів фотографій на вибір, і я висвітлюю ті, які мені найбільше подобаються (і використовую) нижче.

Всі вони виконують певні конкретні завдання дуже добре, але можуть смоктати в інших підрозділах, тому вибрати те, який використовувати для певного завдання, може бути трохи заплутано. Я’Перейду нижче.

Дозволяє’s почати!

№1 BeFunky

ВАРТІСТЬ: Безкоштовно за основні інструменти / $ 2,08 – $ 4,95 на місяць для розблокування всіх інструментів

безкоштовний редактор фотографій - бефунк

BeFunky – один з найкращих редакторів фотографій’використовувались навіть у порівнянні з Photoshop.

Так, Photoshop – це шалено потужний редактор зображень, який я все ще використовую щодня. Але це дорого і має високу криву навчання.

Чесно кажучи, якщо ви не прагнучий графічний дизайнер, насправді немає’t вагома причина, чому ви повинні використовувати Photoshop, коли у вас є BeFunky.

У вас є доступ до тонн інструментів навіть у безкоштовній версії. Ви можете розблокувати всі функції та інструменти, якщо витратити кошти на $ 4,95 щомісячної плати (або $ 2,08 на місяць, якщо ви підписуєтесь на їх щорічний план). Це набагато дешевше, ніж Photoshop!

Існує 3 режими:

 1. Фоторедактор
 2. Колаж-виробник
 3. Дизайнер

1) Фоторедактор:

безкоштовний онлайн-редактор фотографій - befunky

Інструмент редагування фотографій дає всі основи та багато іншого. Ви можете налаштувати всі аспекти вашої фотографії, як зменшення зморшок, аерографування, додавання фільтрів, таких як Instagram, та яскравості & контроль контрасту та багато іншого.

Що відрізняє BeFunky від Photoshop, це те, що вони мають заздалегідь встановлені інструменти, які роблять застосування популярних ефектів зображення надзвичайно простим.

Наприклад, немає “аерограф” попередньо встановлена ​​функція у Photoshop, тому вам потрібно зробити мікро-редагування самостійно, відрегулювавши розмиття та відтінок, які потребують певного досвіду та багато практики.

BeFunky має всілякі налаштування для вас, тому редагувати свої фотографії, як професіонал, дуже просто!

Чесно кажучи, після використання BeFunky я дійсно не ставлюсь’мені не потрібен мій Photoshop для простих завдань, тому що я можу зробити швидше і простіше з BeFunky.

2) Колаж-виробник:

безкоштовний онлайн-редактор фотографій - befunky

Це робить саме те, що підказує назва – виготовлення колажів.

Як і в редакторі фотографій, ви отримуєте заздалегідь задані шаблони, щоб ви могли легко організувати свої фотографії в різних креативних макетах.

Ви можете створювати дошки настроїв для дизайнерських проектів або створювати вітальні листівки. Знову ж таки, BeFunky має безліч встановлених інструментів, які роблять колажі дуже простими та цікавими у створенні.

3) Дизайнер:

онлайн-редактор фотографій - бефунк

Це інструмент графічного дизайну. Ви можете створити рекламу або надихаючі цитати з красивим фоном лише за кілька кліків.

Знову ж таки, BeFunky робить їх дуже простим з їх перетягуванням & редактор падінь та інтуїтивно зрозумілий макет панелі користувача.

Хто повинен цим скористатися?

 • Будь-хто може використовувати BeFunky, оскільки у них майже все, що стосується редагування фотографій.
 • Якщо ви хочете торкнутися своїх фотографій, але не робіть’не хочете використовувати Photoshop, BeFunky має безліч заздалегідь встановлених інструментів та макетів, які спрощують редагування фотографій, як професіонали.

№2 Pixlr

ВАРТІСТЬ: Безкоштовно за основні інструменти / 1,25 долара – 1,99 долара на місяць для розблокування всіх інструментів

безкоштовний онлайн-редактор фотографій - pixlr

Pixlr – один із перших онлайн редакторів зображень I’Ви використовували ще в 2011 році. З тих пір вони зробили стрибки і стали дуже складним редактором фотографій.

Простий спосіб описати Pixlr – це маленький брат Photoshop. Вони мають дуже подібні інструменти, і їх компонування на платформі також схожа.

Отже, якщо ви раніше використовували Photoshop, ви відчуєте себе як вдома як з Pixlr.

Pixlr дає вам кілька фільтрів для фотографій та ефектів, які не викликає’не стандартний для Photoshop, але ви завжди можете завантажити або придбати додаткові фільтри та ефекти для Photoshop.

Що Pixlr вирізняється – це ціна (майте на увазі, що ви це робите’не доведеться оновити, і Pixlr можна використовувати безкоштовно). Це набагато дешевше порівняно з тим, за що ви заплатите в Photoshop.

Тож Pixlr – це бюджетна версія Photoshop, яка має більшість, але не всі функції, які пропонує Photoshop.

Слово обережності. Оскільки Pixlr настільки схожий на Photoshop, він має певну складність, що середньому не може сподобатися Photoshop. Це, безумовно, простіше у використанні, ніж Photoshop, але слід розраховувати на деякі криві навчання порівняно з BeFunky або PicMonkey

Pixlr має 3 версії:

 1. Pixlr Express
 2. Редактор Pixlr
 3. Робочий стіл Pixlr

1) Pixlr Express:

онлайн-редактор фотографій - pixlr

Це працює точно так, як описується назва – “Експрес”.

Це легка версія Pixlr, яка дозволяє додавати ефекти, фільтри, рамки, текст та виконувати просте редагування, наприклад обрізання, зміна розміру, видалення червоних очей, обертання тощо.

Це чудовий інструмент, якщо вам потрібно зробити кілька швидких торкань та швидко вийти. Інструменти дуже інтуїтивно зрозумілі’s не важко розібратися, як редагувати фотографії.

2) Редактор Pixlr:

безкоштовний онлайн-редактор зображень - pixlr

Версія редактора дає вам набагато більше контролю і імітує більшість інструментів, якими володіє Photoshop.

Тут ви можете працювати з шарами, ізолювати об’єкти, додавати ефекти та робити знімки зображень.

Оскільки я вже знаю Photoshop, мені було дуже легко підібрати, як користуватися редактором Pixlr. Якщо ви ніколи не використовували Photoshop раніше, знадобиться кілька хвилин, щоб дізнатися, де знаходяться інструменти і що вони роблять. Перегляньте їхню сторінку навчальних посібників, щоб дізнатися, як користуватися основами.

Я одна річ’Як і у редакції редактора, це те, що в ньому відсутня проста платформа та заздалегідь встановлені ефекти, які ви знайдете у версії Express.

3) Настільний Pixlr:

онлайн-редактор зображень - pixlr

Версія для робочого столу – Pixlr’s флагманський продукт.

Він поєднує в собі простоту експрес-версії та гнучкість редакції. Це дуже просто у використанні та надає безліч функцій, щоб реально перетворити ваші фотографії.

На відміну від BeFunky, який дозволяє вам редагувати безпосередньо у своєму браузері, вам потрібно буде завантажити Pixlr Desktop, щоб використовувати його на своєму комп’ютері.

Це безкоштовно завантажити, і ви отримаєте доступ до деяких інструментів без оновлення до платного плану.

Якщо вам потрібен доступ до більшої кількості інструментів, оновити його все ще дуже доступно – 1,99 долара на місяць або 14,99 доларів за весь рік.

Хто повинен цим скористатися?

 • Кожен, хто хоче щось подібне до Photoshop – але за більш доступною ціною.
 • Чудово підходить для додавання фільтрів, ефектів та комбінування різних графіків та фотографій для створення унікальних творінь.
 • Настільна версія дає вам набагато більший контроль, ніж будь-які інші онлайн-редактори фотографій.

Хто не повинен цим користуватися?

 • Оскільки він дуже схожий на Photoshop, вам знадобиться певний час, щоб навчитися використовувати шари – це’s не ракетна наука, але є деяка крива навчання.
 • Якщо ви зосереджуєтесь переважно на колажах чи редагуванні портретів. Якщо так, BeFunky або PicMonkey (докладніше нижче) будуть краще підходити. В обох є попередньо встановлені інструменти, які роблять рентгенівські чи руйнування дуже простими.

№3 PicMonkey

ВАРТІСТЬ: Безкоштовно за основні інструменти / $ 2,75 – $ 4,99 на місяць для розблокування всіх інструментів

безкоштовний онлайн-редактор фотографій - picmonkey

PicMonkey – один із найзручніших редакторів зображень I’я використаний.

Це’s відмінно підходить для торкання ваших портретів та створення колажів. Це’s також дуже просто додати текст та банери для створення оголошень чи зображень заголовків для вашого веб-сайту.

Однак безкоштовна версія має дуже обмежені інструменти. Тож якщо ви хочете шукати безкоштовний редактор зображень з додатковими функціями, перейдіть за допомогою Pixlr або BeFunky.

PicMonkey дуже схожий на BeFunky, але з меншою кількістю інструментів та більш спрощеним інтерфейсом користувача.

Мені все одно подобається BeFunky, тому що я можу зробити більше. Але якщо ви знайдете BeFunky трохи складним у використанні, PicMonkey стане чудовою альтернативою.

PicMonkey має 3 версії:

 1. Фоторедактор
 2. Колаж-виробник
 3. Дизайн

Фоторедактор:

онлайн-редактор фотографій - picmonkey

Що мені подобається в PicMonkey’s Редактор фотографій – це їхній інструмент для портретного дотику.

Ви можете буквально забарвитись поза лінією і все одно отримати ідеальний результат – дуже круто.

Є безліч ефектів та фільтрів на вибір, щоб ви могли створити фото, гідні Instagram.

Колаж-виробник:

безкоштовний онлайн-редактор зображень - picmonkey

Божевільний простий у виробництві колаж. Ви можете використовувати перетягування & інструмент “падіння” для автоматичного налаштування розміру та розташування зображення.

Ніяких технічних навичок не потрібно!

Дизайн:

онлайн-редактор зображень - picmonkey

Знову ж таки, PicMonkey – майстер простоти. За допомогою їх інструмента «Дизайн» ви можете легко створювати вітальні листівки, візитні картки, рекламний банер та будь-яку графіку.

Вони дають вам 26 попередньо встановлених шаблонів, які допоможуть вам створити банери Facebook, зображення Pinterest або банери для всіх найпопулярніших платформ соціальних мереж..

Хто повинен цим скористатися?

 • Якщо вам потрібно просто і швидко – PicMonkey – це чудовий варіант.
 • Це дійсно добре, коли знімаються фотографії, створюються колажі та створюється графіка для обміну в більшості популярних мереж соціальних медіа.

Хто не повинен цим користуватися?

 • PicMonkey не робить’не повинні мати той же рівень витонченості, як Pixlr або вибір інструменту, як BeFunky. Якщо вам потрібен більший контроль, ніж лише пресети, які пропонує PicMonkey, інші два редактори фотографій будуть вам кращі.
 • Дуже обмежені інструменти у їх безкоштовній версії. Тож якщо вам подобається PicMonkey після безкоштовної пробної версії, вам’Вам доведеться їсти 2,75 на місяць, щоб отримати всі інструменти.

Висновок – редагуйте свої фотографії, як профі – без необхідності насправді бути одним!

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me