Як вибрати ідеальний дизайн стилю шрифту для вашого веб-сайту

Дизайн стилю шрифтуЧи знаєте ви, що багато разів те, що відокремлює професійний дизайн веб-сайту від веб-сайту, що дивиться на любителя, – це все в крихітних деталях.


Це крихітні речі, які ви можете змінити на своєму веб-сайті, які можуть вплинути на перемогу вашого веб-сайту’т коштуватиме вам багато часу чи зусиль.

Ви коли-небудь намагалися змінити те, як ви захоплюєте свій гольф-клуб лише невеликим шматочком, і це призвело до значного покращення вашої гри в гольф (будь то’s точність або відстань)?

Це’s що я’м з посиланням – на невелику і, здавалося б, незначну зміну, що призведе до масового вдосконалення вашого веб-сайту!

“Гаразд там…. якщо це’s так просто, то чому aren’t більше власників веб-сайтів “Зроби сам”?”

Це’s справедливе питання.

Як і більшість людей, ви, мабуть, настільки споживаються всього, що вам потрібно зробити, коли справа доходить до створення веб-сайту, що ви зовсім пропустили ці крихітні дорогоцінні камені в грубій формі, яка може змусити ваш веб-сайт виблискувати.

Це’s чесно, звичайно. Ми, звичайно, пропустили багато цих крихітних дорогоцінних каменів, коли ми вперше почали виходити.

Це’s Так легко поховатись у технічних деталях вибору доменного імені, налаштування електронної пошти, розробки логотипу, пошуку ідеальних зображень, вибору найкращого веб-розробника веб-сайту чи платформи електронної комерції та з’ясування того, що продавати в Інтернеті.

Я’я говорю про вибір ідеального шрифтового дизайну для вашого веб-сайту (так, назва його віддала!)

Це звучить досить нудно і незначно – і це’s саме тому ви, мабуть, притулок’я багато про це чув!

Успішні публікації (провідні журнали, газети, веб-сайти, брошури тощо) обирають шрифтовий дизайн дуже свідомо і ретельно.

Їх вибір шрифту зовсім не випадковий.

Досвідчені дизайнери розуміють його силу, тому вони приділяють їй багато уваги (подумайте Стів Джобс !!)

ви’Ви, швидше за все, не досвідчений дизайнер, тому цей підручник тут буде дуже корисним для вашого веб-сайту.

Просто підібравши правильний дизайн шрифту для вашого сайту, це “малий” зміна, яка не робить’t займе багато зусиль чи часу, може мати значне вдосконалення для вашого веб-сайту.

Дон’t недооцінювати силу вибору правильного дизайну шрифту та його’s глибокий психологічний вплив, який він надає на ваших відвідувачів. Досвідчені дизайнери це розуміють і дуже обережно підбирають свої шрифти & свідомо.

Contents

Чому вам слід піклуватися про дизайн шрифту (він же типографія)?

Коли Стів Джобс створював перший Mac, він робив щось, чого раніше не робив – він створив 10 дизайнів шрифтів (типографіку), з яких можна вибрати.

Я знаю, що це не так’t звучить як для нас зараз багато, але це був головний прорив у дизайні на той час.

Це зробило такий великий вплив на галузь, що вони назвали Стіва Джобса дідом типографіки.

Якби це не було’t для Стіва Джобса, це може бути те, на що ви повинні дивитись щоразу, коли ви вмикаєте комп’ютер:

старий дизайн стилю шрифтуЦе болить мої очі….

Не так привабливо, правда?

Як довго ви можете дивитися на ці робототехнічні шрифти, перш ніж ваші очі втомлюються або зовсім втрачають інтерес до того, що ви’перечитайте, тому що це просто так некрасиво дивитися?

Рівно – не дуже довго!

Вибір правильного дизайну шрифту має таке “магічний” сила зробити ваш веб-сайт краще виглядати, змусивши відвідувачів відчувати себе більш легко, тим самим покращуючи їхній досвід на вашому веб-сайті.

Стів Джобс був настільки одержимий створенням ідеального дизайну шрифтів для Mac, оскільки він знав, як типографія може значно покращити досвід користувачів.

Чому вам слід дбати про покращення відвідувачів вашого веб-сайту’ досвід?

 1. Різні стилі шрифту передають людям різні підсвідомі повідомлення – що може допомогти вам створити ідентичність бренду. Вірите чи ні, конкретні стилі шрифту можуть передавати людям різні повідомлення, такі як довіра, стабільність, міцність, витонченість / витонченість, креативність тощо. Уявіть, якщо ви хочете створити веб-сайт для свого бухгалтерського чи юридичного бізнесу, який тип шрифтового дизайну, на вашу думку, ви повинні використовувати? Чи використовуєте ви той самий стиль шрифту, якщо ви’Ви будуєте веб-сайт весільної фотографії для бізнесу? Напевно, ні.
 2. Це може допомогти вам розширити свій бізнес. Використання правильного дизайну шрифту з правильним дизайном макета може змусити ваших читачів відчувати себе більш комфортно, збільшуючи шанси, що вони прочитають більше вашого змістовного матеріалу. Це допомагає вам розвинути довіру до своїх відвідувачів (оскільки вони споживають більше вмісту), а отже, дає більше шансів на розширення вашого бізнесу. Дозволяє’Зіткнувшись з цим, ваш бізнес не буде рости в Інтернеті, якщо ваші відвідувачі не роблять’не відчувати себе комфортно, читаючи матеріал на своїх веб-сторінках.

У підручнику нижче я’перейду:

 1. Як використовувати шрифтові дизайни, щоб психологічно вплинути на своїх читачів – спеціально для ваших заголовків / заголовків / логотипів – як вони можуть передати певні підсвідомі повідомлення вашим відвідувачам та допомогти вам створити ідентичність бренду.
 2. 7 “смертельні гріхи” вибору шрифтів та макета – Якщо ви просто звернете увагу на ці моменти, ви’Я буду випереджати гру.

Дозволяє’s дістатися до них!

Як правильно вибрати дизайн шрифту для ваших заголовків / заголовків / логотипів, щоб відповідати ідентичності вашого бренду

Подумайте про різні шрифти як різні наряди’буду носити різні випадки.

Наприклад, якщо ви збираєтеся на вишукану вечерю, ви можете одягнути елегантне плаття або вишуканий на вигляд костюм.

Якщо ви збираєтеся в тренажерний зал, ви можете надіти трохи потів і випадкову сорочку.

Ваше вбрання створює візуальне зображення того, ким ви є – і ви можете вибрати, щоб носити різні вбрання до однієї події, щоб змінити це сприйняття.

Простіше кажучи, ваш вибір одягу щось говорить про вас, як ваш стиль, ваша особистість, ваш вік і навіть ваше багатство.

Подумайте, як носити повсякденну сорочку поло з брюками та лоферами, порівняно з чіткою білою сорочкою з коміром, в поєднанні з парою штанів з пресованого вугільного плаття з відполірованими, чорними шкіряними туфлями-платтями – це дає людям зовсім інший погляд на те, хто ви.

Вибраний шрифтом дизайн працює так само, як і ваш вибір нарядів – тип дизайну шрифту, який ви вибираєте, говорить багато про вас, ваш бізнес та про те, що ваш веб-сайт.

Ви хочете, щоб ваш наряд був цілеспрямованим та відповідним події, на якій ви відвідуєте. Ви також хочете, щоб ваш наряд представляв, хто ви є.

То чому б ви хотіли вибрати будь-який дизайн випадкових шрифтів?

Те, що ти носиш на різні випадки, багато говорить про те, ким ти є. Це’s візуальне сприйняття. Те саме стосується типу шрифтового дизайну, який ви використовуєте для свого веб-сайту. Це багато говорить про тип бізнесу, яким ви керуєте.

Дизайн шрифтів і що вони означають?

Різні шрифтові конструкції справляють різні враження.

Інфографіка нижче дає чітке уявлення про те, як різні шрифтові конструкції передають різні характеристики, як “Сильний” або “Поважні”.

Використовуючи цей інфографічний посібник, він’s не важко вибрати, який дизайн шрифту більше підходить для того, як ви хочете, щоб люди думали про ваш бренд.

Наприклад, коли ви дивитесь на слово “Елегантність” внизу (лівий середній розділ) дизайн шрифту чудово відображає слово, правда? Шрифт, подібний до каліграфії, кричить романтикою, вишуканістю та красою.

психологія дизайну стилю шрифтуНатисніть, щоб збільшити – Джерело: https://www.crazyegg.com/blog/psychology-of-fonts-infographic/

Приклад: Як вибрати шрифтовий дизайн, щоб покращити заголовки / логотипи

Розглянемо цей сценарій.

Ви фінансовий планувальник, і Ваша ідеальна група клієнтів – це тисячоліття з хорошою оплатою роботи, і Ви тільки починаєте інвестувати та планувати своє майбутнє.

Коли вони відвідують ваш веб-сайт, яке перше враження ви хочете зробити?

Ви, мабуть, хочете виглядати відповідальним, надійним, прогресивним та сучасним, тому що тисячоліття, мабуть, не шукають фінансових планувальників старої школи, якими користувалися їхні батьки.

Натомість ви хочете спроектувати почуття чи сприйняття, які ви можете зв’язати з молодшими, заможнішими клієнтами – ідеальним цільовим ринком.

Отже, як вибрати дизайн шрифту, який відображає ці характеристики?

 • Відповідальний & Надійний: Ви хочете вибрати шрифти, які мають традиційну спадщину на зразок Trajan або Times New Roman, які дають відчуття історії (у верхній лівій частині інфографічного зображення вгорі).
 • Прогресивний & Сучасний: Ви хочете вибрати шрифт з чіткими лініями з тоншою вагою, які мають мінімалістичний дизайн. Це дає відчуття модернізму та прогресивності (див. Шрифти в правій частині інфографіки вище).

Виходячи з вищезазначених критеріїв, я вибрав Aller (від Font Squirrel) як міцний шрифт для цього нового періоду бізнесу з фінансового планування, адаптованого до тисячоліть.

дизайн стилю шрифту для фінансового бізнесуhttps://www.fontsquirrel.com/fonts/Aller

Він має чисті лінії з класичним дизайном кривих, що забезпечує хороший баланс між новим (сучасним) & прогресивний) та старий (спадщина – довіра & відповідальний).

Шрифт виглядає професійним і може надсилати потрібні сигнали підсвідомості тисячоліттям, шукаючи фінансових порад.

Вибір правильного дизайну шрифту може допомогти вам встановити тон вашого веб-сайту та допомогти залучити потрібних клієнтів / клієнтів.

Використовуючи посібник з інфографікою вище, яка група шрифтів, на вашу думку, підходить вам?

Щоб взяти це трохи далі, нехай’s перегляньте 4 поради щодо вибору правильних для вас шрифтів.

4 Поради щодо вибору правильного дизайну шрифту

1. Виберіть шрифт, який фактично відповідає вашому повідомленню чи фірмовій марці

Ви можете вже віддати перевагу певним шрифтам, але не’t нехай ваші особисті переваги не заважають!

Дизайн шрифту може виглядати приємно, але якщо це не так’t відповідні цілі, лом!

Натомість зосередьтеся на виборі шрифтового дизайну, який має характеристики, які ви хочете представляти на своєму веб-сайті та бренді (див. Приклад дослідження фінансового планувальника вище).

Що стосується дизайну шрифтів, існує 5 основних типів персоналій. Поміркуйте, яку особистість ви хочете представляти на своєму веб-сайті чи бізнесі:

Особистість шрифту №1) Традиційний, респектабельний, комфортний, надійний:

традиційний дизайн стилю шрифтуПриклад шрифту, що демонструє цю особистість – Джерело: https://fabiandesmet.com/portfolio/butler-font/

Якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт представляв цю особистість, шрифти, які ви повинні враховувати, повинні бути конструкціями, які існують дуже давно, наприклад, Джорджія, Траян та Times New Romans..

Ці шрифти традиційно використовуються у друкованих виданнях, таких як газети, журнали та книги. Оскільки більшість людей дуже добре знайомі з цими класичними дизайнами шрифтів, вони моментально видають враження спадщини, надійності та довіри.

Особистість шрифту №2) Сучасний, сучасний, мінімалістичний, прогресивний:

сучасний дизайн стилю шрифтуПриклад шрифту, що демонструє цю особистість – Джерело: https://freetypography.com/2014/03/24/free-font-simplifica/

Це шрифти з дуже чистими малюнками та мають менші якості рукописного тексту.

Вони часто мають або дуже сміливі, або дуже тонкі профілі. Ці конструкції мають меншу особистість, тому вони здаються більш сучасними.

Якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт висловив сучасніший вигляд, тоді подумайте про використання цього типу дизайну шрифтів.

Варіанти шрифту: 60 мінімалістських дизайнів шрифтів (джерело: Canva)

Особистість шрифту №3) Сильний, стабільний, визначений:

сильний дизайн стилю шрифтуПриклад шрифту, що демонструє цю особистість – Джерело: https://www.tinkov.info/qanelas-soft.html

Ці шрифти дуже жирні та мають блокадний дизайн. Сміливість шрифтових конструкцій створює дизайнерську субстанцію і створює враження міцності.

Якщо ви хочете зробити заяву або хочете здатися надійною, це тип шрифту, який ви повинні використовувати.

Варіанти шрифту: 50 жирних / ефектних дизайнів шрифтів (джерело: Canva)

Особистість шрифту №4) Романтика, Елегантність, Краса, Вінтаж:

елегантний дизайн стилю шрифтуПриклад шрифту, що демонструє цю особистість – Джерело: https://www.ffonts.net/PinyonScript.font

Це шрифтові конструкції рукописного типу з безліччю кривих. Криві – це те, що надає дизайну романтичне та елегантне відчуття.

Не всі рукописні шрифтові конструкції романтичні, вони також можуть бути вигадливими та вільними. Чим курсивніший і пишніший дизайн шрифту, тим більш виграшним він буде виглядати. Чим крутіше дизайн шрифту, тим вигадливішим і ретро він буде здаватися:

елегантний дизайн стилю шрифту

Варіанти шрифту: 60 каліграфічних дизайнів шрифту (джерело: Canva)

Особистість шрифту №5) Тематичний дизайн шрифту

стилізований дизайн стилю шрифтуПриклад шрифту, що демонструє цю особистість – Джерело: https://befonts.com/butch-font.html

Це шрифтові конструкції, які не роблять’не підпадають під будь-яку конкретну категорію, оскільки вони настільки стилізовані. Вони мають різні характеристики і так’s важко покрити їх усіх.

Ці шрифтові конструкції зручні, якщо ви хочете створити унікальну ідентичність бренду. Для вибору потрібного дизайну знадобиться більше навичок дизайну, оскільки всі вони дуже спеціалізовані.

Ось хороший ресурс, щоб переглянути докладніше про стилізований дизайн шрифту (джерело: Canva).

2. Підберіть дизайн шрифту, який відповідає типу аудиторії чи клієнта, якого ви хочете залучити

Задайте собі питання про те, щоб визначити ідеальну аудиторію чи клієнтів, яких ви хочете залучити. Деякі питання включають:

 • Яка ідеальна вікова група?
 • Яка бажана стать?
 • В якій професії він / вона?
 • Чи має він / вона більше / менше наявного доходу?

Такі питання допоможуть вам зрозуміти, кого ви намагаєтесь залучити до свого бренду.

Наприклад, якщо у вас є модна кав’ярня з ретро-сільським стилем, ви можете скористатися дуже сучасним та ретро-дизайном шрифтів, щоб залучити любителів кави, орієнтованих на дизайн та молодих людей..

дизайн стилю шрифту для кафе

3. Чи легко читається дизайн шрифту?

Дон’t вибрати супер складний дизайн шрифту, який’s складно читати.

Я знаю, це звучить як очевидний момент, але я’я бачив випадкові веб-сайти, які намагаються надто фантазувати у своєму дизайні, щоб спробувати виділитися.

Ніколи не відмовляйтеся від читабельності для дизайну!

Якщо можеш’t читайте текст швидким поглядом, запишіть його!

Наприклад, ця спеціальна типографія виглядає красиво, але я навряд чи можу прочитати текст:

дизайн стилю шрифту - спеціальна типографія

Ось хороший приклад красивої друкарні, не перестараючись:

типографія - хороший приклад

4. Виберіть універсальний шрифт

Ви будете використовувати однакові шрифти на всьому веб-сайті, а ваш веб-сайт можна переглядати на різних пристроях різного розміру екрана.

Таким чином, ви хочете, щоб дизайн шрифту виглядав добре, незалежно від його розміру, ваги або стилю.

Вибираючи шрифт, задайте собі наступні питання:

 • Це добре виглядає в різній вазі, як жирний, курсив або звичайний?
 • Це добре виглядає в різних розмірах?

універсальний шрифтhttps://fonts.google.com/specimen/Droid+Serif

Перш ніж ми дістаємось до 7 “смертельні гріхи” вибору стилів шрифту, я хочу повторити, що зміна дизайну шрифту – це швидкий і простий спосіб поліпшити ідентичність вашого бренду, і це допоможе створити зв’язок із цільовою аудиторією.

Перегляньте свій веб-сайт і слідкуйте за нашими обговореннями вище, щоб побачити, чи зможете ви знайти кращий шрифт для заголовка / заголовка / логотипу.

Обіцяю вам, що вибір відповідного стилю шрифту може мати суттєвий вплив на ваш веб-сайт!

Тепер, коли ви знаєте, як правильно вибрати шрифт, я хочу показати вам, чого слід уникати під час вибору шрифту.

7 “смертельні гріхи” щоб уникнути вибору стилю шрифту для вашого вмісту

Є книги, написані спеціально про дизайн та науку, що стоять за типографією.

Хоча вони чудові, якщо ви хочете стати професійним дизайнером, це трохи зайвий рівень для середніх людей, як ми.

Замість того, щоб переглядати всі теорії та технічні мамбо джамбо, я’Ви зібрали ці 7 речей, яких абсолютно слід уникати під час вибору шрифту для покращення вашого веб-сайту’s читабельність.

Це спеціально орієнтоване на область вмісту вашого веб-сайту (наприклад, абзаци опису, публікації блогу тощо).

Якщо у вас вже є веб-сайт, може бути корисним пройти кожен із наступних 7 пунктів разом із вашим веб-сайтом.

1. Дон’t використовувати липкі шрифти

Це може бути щось, що ви хочете використовувати для своєї дитини’s запрошення на день народження, але липкі та прикольні шрифти не мають місця на жодних веб-сайтах, які хочуть сприймати серйозно.

липкі шрифтові конструкції

Кожен дизайн шрифту має свою індивідуальність (як обговорювалося вище). Залежно від дизайну шрифту, він створюватиме різне враження про ваш веб-сайт та ваш бренд.

Наприклад, шрифт “Папірус” змушує задуматися про давні цивілізації. Це’s шрифт ви’Буду очікувати, що він буде називатися фільмом про мумію єгипетської, а не на веб-сайті фінансового планування.

Приклад шрифту папірусу

Хоча ці клейкі шрифти мають своє місце у веб-сайтах із забавами та захопленнями (прямо з 90-х’s), будь ласка, не’не використовуйте їх на своєму веб-сайті, якщо ви хочете виглядати професійно.

2. Дон’не використовуйте брудні шрифти, які’s важко читати

Підбір дизайну шрифту для вашого основного вмісту сильно відрізняється від вибору шрифту для заголовка / заголовка / логотипу.

Мета вмісту вашого веб-сайту полягає в тому, щоб доставити корисну інформацію про ваші пропозиції товарів чи послуг читачам. Отже, читабельність тут дуже важлива.

Дон’t ускладнюйте речі зі стилізованими шрифтовими конструкціями, які важко читати.

Ось декілька моїх улюблених, вільних стилів шрифту, які ви повинні знайти у будь-яких гідних розробників веб-сайтів.

Погляньте на деякі з цих нових стилів шрифту від Wix (який є чудовим конструктором веб-сайтів згідно нашого огляду).

Коли ви сумніваєтесь, це шрифтовий дизайн, до якого ви завжди можете звернутися:

вибір дизайну стилю шрифту

У вас все ще виникають проблеми з вибором правильного дизайну шрифту?

Ось вишукана діаграма шрифтів дизайну Basekit, яка допоможе вам вибрати правильний шрифт для ваших областей вмісту (натисніть, щоб побачити повну інфографіку):

карта шрифту дизайн рішення рішенняНатисніть, щоб побачити повну інфографіку – Джерело: basekit.com

3. Не надаючи вашим лініям достатньо місця

Один з найпростіших способів полегшити читання вмісту – це додати достатньо проміжку між кожним рядком.

Магічне число ідеальної висоти лінії – 150% від розміру шрифту, який ви використовуєте.

Наприклад, якщо ви використовуєте розмір шрифту 24px, висота рядка буде 36px (що становить 150% від 24px):

Ідеальний простір
(150% висота лінії)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Тим, що не вживає мінімуму, не вимагає напруги ullamco Laboris nisi ut aliquip ex ea comodo posleat.

Не вистачає місця
(100% висота рядка)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Тим, що не вживає мінімуму, не вимагає напруги ullamco Laboris nisi ut aliquip ex ea comodo posleat.

Занадто багато місця
(185% висота рядка)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Тим, що не вживає мінімуму, не вимагає напруги ullamco Laboris nisi ut aliquip ex ea comodo posleat.

Це’s досить легко зрозуміти, що лівий стовпчик виглядає найкраще.

4. Дон’t використовувати занадто багато різних шрифтових конструкцій

Менше завжди більше, коли справа стосується дизайну.

Ви хочете, щоб кількість шрифтових конструкцій на вашому веб-сайті не перевищувала 4.

 • 1 стиль шрифту для заголовка або заголовка сторінки
 • 1 стиль шрифту для субтитрів (необов’язково – це не обов’язково. Ви завжди можете використовувати один і той же стиль шрифту для субтитрів і змісту тіла. Ви можете просто змінити розмір шрифту для підзаголовка, щоб він виділявся більше)
 • 1 стиль шрифту для областей вмісту тіла
 • 1 стиль шрифту для лапок

Занадто багато стилів шрифтів можуть зробити ваш веб-сайт безладним та непрофесійним. Люди можуть важко зрозуміти, які важливі повідомлення ви намагаєтеся передати.

помилки друкарні

Тому будьте простими і обмежте кількість стилів шрифту, які ви використовуєте на своєму веб-сайті, не більше 4.

5. Дон’не використовуйте занадто багато кольорів шрифту

Колір є потужним інструментом брендингу.

Наприклад, коли ви думаєте про Starbucks, який колір (и) приходить вам на думку? Швидше за все, це’s зелений колір, який ви бачите на їх логотипі та на їх веб-сайті.

Коли ви вибираєте кольори для своїх шрифтів, виберіть лише 1 або 2 кольори марки, які справді представляють вас або ваш бізнес, щоб використовувати їх у заголовках чи підзаголовках..

Все, що більше, буде просто виглядати безладним та цирковим.

занадто багато кольорів шрифтуДжерело: www.marcelchrist.com/non- введено в експлуатацію

6. Дон’t довільно вибрати розміри шрифту

Ви можете майже вибрати будь-який розмір шрифту, який вам подобається на вашому веб-сайті. Але перш ніж ви почнете випадковим чином присвоювати розміри заголовкам та субтитрам, я хочу ознайомити вас із модульним розміром шрифту.

Що таке модульні розміри шрифту?

Це ряд гармонійних розмірів шрифту, які мають ідеальну пропорцію, яку сприймає широка громадськість “гарний.”

Нас притягують до речей, які є красивими, а найкрасивіші речі мають ідеальні пропорції. Вірите чи ні, це стосується розмірів шрифту!

Тож замість того, щоб здогадуватися, який розмір шрифту ви повинні використовувати, чому б просто не зробити собі послугу та використовувати наступні розміри, які, як кажуть, мають ідеальну пропорцію на основі якоїсь математичної моделі.

Рекомендовані розміри шрифту: 8, 16, 24, 32, 48, 64, 95

16px – ідеальний розмір шрифту для основного тексту тексту. Він не надто малий або занадто великий, тому він справді допомагає покращити ваш абзац’s читабельність.

Насправді розмір шрифту, який ми використовуємо в основних змістових областях наших статей, становить 16 пікселів.

Просто дотримуйтесь цього керівництва, і ви завжди отримаєте ідеально пропорційні розміри шрифту!

7. Недостатньо пробілу

Настільки легко переповнити вашу веб-сторінку тоннами інформації. Більше вмісту краще, правильно?

Але коли ви заклинюєте занадто багато вмісту, не маючи достатнього місця для дихання на своїх сторінках, це може залишити відвідувачів переповненими, оскільки їм доведеться зосередитись на надмірному фокусі, щоб засвоїти інформацію.

Отже, як це зробити?

Досить просто – просто переконайтеся, що ви залишаєте більше білого простору між параграфами та між різним вмістом на своїх сторінках (ми маємо приклади нижче).

Білий простір – це просто прогалини або порожня область між вмістом, таким як заголовок, підзаголовки, тіло, зображення або відео – просто кажучи, це’s порожні пробіли на сторінці.

Це одна з найпростіших речей, яку ви можете зробити зараз, щоб миттєво полегшити ваш вміст для читання.

Як білий простір допомагає покращити ваш веб-сайт?

1) Білий простір допомагає зробити ваш веб-сайт більш витонченим та елегантним

Мінімалістичний дизайн створює враження елегантності, витонченості та краси.

Коли ви додаєте більше білого простору на своїх веб-сторінках, ви робите більше своїх сторінок “мінімалістичний” і краще зібрати разом.

Ось приклад тієї ж реклами – чи бачите ви користь не переповнення реклами великим вмістом?

приклад дизайну стилю шрифту білий простірДжерело: www.dennymountain.com/blog/the-horror-vacui-the-power-of-white-space

Той, що зліва, виглядає липким і дешевим – подобається’s взято зі сторінки журналу пліток.

Той, що праворуч, виглядає класніше і вищого класу – як сторінка з публікації професійного журналу.

Вони є точно такою ж рекламою з однаковою картиною та змістом. Єдина відмінність полягає в тому, що в правій частині реклами є більше білого простору.

2) Білий простір допомагає людям зосередитися на важливій інформації

Добре розміщений порожній простір може допомогти виділити важливу інформацію, не видаючись липким.

дизайн шрифту стиль пробілДжерело: www.studionudge.com

Простір навколо заголовка, “Творчі ідеї. Продуманий дизайн. Відчутні результати”, допомагає виділити його на сторінці.

Оскільки це компанія’s девіз, це допомагає скеровувати їх відвідувачів’ зосередьтесь на заголовку, коли вони приземляються на веб-сайті. Це’s чистий, чіткий і прямий.

3) Білий простір ставить менше навантаження на очі, тому ваші відвідувачі будуть читати більше & залишайтеся довше на своїх сторінках

Якщо у вас є блог або веб-сайт, який містить багато інформації, білий простір може допомогти зробити ваше багатство інформації менш непосильним.

Наприклад:

дизайн шрифту стиль пробіл

Лише додаючи більш широкий запас між стовпцями, це допомагає зробити сторінку менш загрозливою або захаращеною.

Додатковий простір між заголовком та підзаголовком, кожним абзацом, зображенням та текстом тексту також робить сторінку виглядає набагато світлішою.

Використання більшої кількості простору – це проста техніка для негайного вдосконалення відвідувачів’ досвід роботи на вашому веб-сайті.

Перегляньте кожну свою сторінку і подумайте, куди ви можете додати трохи більше місця. Крім того, спробуйте сидіти подалі від екрану комп’ютера – це може допомогти вам помітити і непотрібне захаращення на вашій сторінці.

шрифт макет шрифту білий пробіл

Висновок – як вибрати ідеальний шрифт для свого веб-сайту

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map