Кращі шаблони для створення веб-сайтів для кожного сайту

кращі шаблони для веб-сайтів


Ми’я склав список найбільш приголомшливих безкоштовних шаблонів там, тож ви можете вибрати найкращих з найкращих!

Намагатися вибрати шаблон для веб-сайтів для розробників веб-сайтів із тисяч доступних варіантів – це як перевезти до фуршету, тоді як вам сказано, що ви можете вибрати лише один предмет, який потрібно їсти. За винятком того, що фуршет не може похвалитися великим обсягом варіантів, які роблять більшість розробників веб-сайтів – лише Wix пропонує понад 500.

Це’s важко зрозуміти, який шаблон найкраще підходить для ваших конкретних цілей. Якщо ви’ти творчий, ти’Хочеться шаблон, який красиво підкреслює візуальну роботу. Якщо ви’Ви шукаєте, щоб продати через Інтернет, ви’Хочеться макет із зручним для навігації цифровим магазином. Якщо ви’ти місцевий бізнес, ти’Хочеться створити користувацький досвід, який заохочує потенційних клієнтів відвідувати їх особисто… список продовжується. І ти дон’не хочеться вибирати, оскільки майже 40% користувачів припинять займатися, якщо думають про веб-сайт’s макет пошарпаний.

Наша команда в Експерті для створення веб-сайтів перевіряла та досліджувала найкращі шаблони для розробників веб-сайтів, створюючи сайти, що відповідають усім нашим інтересам. Тож тепер, ти дон’не доведеться потіти важку частину – ми’Ви склали остаточний рейтинг кращих безкоштовних шаблонів для створення веб-сайтів, організованих за галузями.

Найкраще для: Візуальних художників

1. Utica by Squarespace

кращі шаблони для розробників веб-сайтів 1

Тема Utica від Squarespace ідеально підходить для творців, які хочуть показати фотографії, твори мистецтва тощо. Його прості чорно-білі рамки та чисті шрифти дозволяють вашій роботі зайняти центральне місце, а ви можете вибрати поодинокі зображення, які слугуватимуть посиланнями на решту проекту. Це означає бали для організації і стиль!

Ютика’Чистий макет також піддається великому “Наша команда” сторінки, що є неоціненним – 52% відвідувачів сказали перше, що хочуть побачити в компанії’веб-сайт є їхнім “Про нас” сторінки. Тема підкреслює великі головні удари з особистими біосами під ними, тому кожен член команди може додати особисту нотку.

2. Крістіан Адамс від Site123

кращі шаблони для розробників веб-сайтів 2

Сайт123’s Шаблон Крістіана Адамса надихне будь-якого творчого матеріалу. Це дозволяє налаштувати фонове зображення для вашої цільової сторінки, тобто ви можете вразити відвідувачів своєю роботою прямо з початку роботи. Потім, як тільки вони неминуче продовжують прокручувати, вони’Ви знайдете попередній перегляд свого портфоліо, організований у вигляді мініатюрних зображень, які збільшуються одним клацанням миші. Усе це взаємодія може відбуватися без відходу від цільової сторінки, тому вашу роботу, швидше за все, побачить якомога більше відвідувачів.

3. Кевін Мацуя від Squarespace

кращі шаблони для розробників веб-сайтів 3

Шаблон Kevin Matsuya від Squarespace унікальний своїм сміливим поданням зображень. Цільова сторінка містить вражаюче розташування фотографій різного розміру – візуальне порушення, яке робить загальну композицію більш захоплюючою. Оскільки публікації із зображеннями створюються 650% вища зацікавленість, ніж текстові публікації, це ідеальний шаблон для привернення уваги до твору, який ви’передусім пишаємось.

Найкраще для: Місцевий бізнес та неприбутковість громади

4. Придбати – згладити Weebly

кращі шаблони для розробників веб-сайтів 4

Коли ти’збираємось на сайт з професійною формою, це’s все ще важливо залучити людей до зображень. Шаблон Acquire – Slick від Weebly надає тони контролю над кількістю та розміщенням цих зображень на вашому сайті. Це’s відмінно підходить для того, щоб заманювати людей прийти особисто, будь то’повторне відображення смачних пунктів меню або акцій зі збору коштів.

5. Барбоза від Squarespace

кращі шаблони для розробників веб-сайтів 5

Квадратний простір’s Шаблон Barbosa привертає увагу простим стилем – ідеально підходить для менших, місцевих організацій. Оскільки користувачі прокручують цільову сторінку, ви можете використовувати “Вивчайте більше” кнопки для посилання на інші частини вашого сайту – по суті надаючи людям попередній перегляд решти вашого вмісту.

Ви також можете посилатися на сторінки соціальних медіа на сайті’s навігаційне меню, що означає перевірку вашої компанії’s Обліковий запис Instagram так само просто, як і відвідування внутрішньої сторінки.

6. Очистіть лінії Weebly

кращі шаблони для розробників веб-сайтів 6

Шаблон «Чисті лінії» від Weebly наповнює ваш сайт ідеальною кількістю особистості, не стаючи непосильним. Цей баланс дозволяє вашій організації зустрітись як обома унікальними і професіонал – виграшний комбо точно. Навігаційна панель, орієнтована за замовчуванням безпосередньо під заголовком сайту, також набирає бали за акуратність та простоту використання.

The “Новини” Розділ цього шаблону, який в основному працює як блог, має вбудовану бічну панель із значком an “Профіль автора” і “Архів” розділ. Допитливі читачі матимуть всю необхідну інформацію, щоб дізнатися більше про вас!

Найкраще для: Музикантів

7. Kitui by Squarespace

кращі шаблони для розробників веб-сайтів 7

Найважливішою частиною будь-якого художнього веб-сайту є саме мистецтво. Квадратний простір’s Шаблон Kitui ідеально підходить для підняття над шумом та розмови про музику. Ви можете вибрати, щоб ваш останній проект із гордістю відображався на цільовій сторінці, так це’s перше, що бачать відвідувачі.

Квадратний простір’Візуальний наголос підпису також в повній мірі з Kitui. Мінімальний текст цього шаблону дозволяє вашій роботі говорити сам за себе.

8. Натисніть Kit від Wix

шаблон кращих розробників веб-сайтів 8

Вікс’s Шаблон Press Kit пропонує майже кожну функцію, яку ви можете захотіти на рекламному веб-сайті. Організований макет показує вашу дискографію, біографію, дати турів та відеоролики зі стилем.

Натисніть Kit’Шикарний акцент на візуалі ідеально підходить для музикантів, зокрема, тому що твори художніх альбомів тут справді можуть сяяти, якщо ти цього хочеш. Там’також є можливість написати короткий, відшліфований вигляд біографії за допомогою кнопки, яка посилається на ваше довше, чітке резюме – щоб ваші найвідданіші шанувальники могли бути в курсі!

9. DJ Beat від Site123

кращі шаблони для розробників веб-сайтів 9

DJ Beat – це Site123’s крутий музичний шаблон. Його свіжі варіанти шрифту та прості місця розташування зображень поєднуються, щоб створити просте і привабливий досвід користувачів.

The “Наступний концерт” сторінка унікальна тим, що акцентує кожну окрему подію, а не грубо перелічує всі ваші майбутні шоу. Відвідувачі оцінять шанс прочитати індивідуальні описи для кожного виступу, і ви’Я зможу поставити прожектор на вашу наступну появу.

Найкраще для: Wordsmiths

10. Бедфорд від Squarespace

кращі шаблони для розробників веб-сайтів 10

Ми’Ви вже висвітлювали безперечний зв’язок між образами та заручинами. Якщо слова є вашим засобом вибору, ви можете подумати, що це залишає вас у важкому місці – але є маса шаблонів, які вміло використовують зображення для наголошувати твоє письмо, а не пересилює його. Шаблон Бедфорда від Squarespace – один із них.

У верхній частині кожної сторінки “Бедфорд” є додаткова область банерів, в яку ви можете завантажувати обране вами зображення, щоб звернути увагу на будь-який вміст під ним. Ви можете пристосувати цю банерну область для різних цілей – наприклад, області банера у верхній частині поля “Блог” Сторінка може містити слайд-шоу про популярні публікації в блозі.

11. Особистий блог від Wix

кращі шаблони для розробників веб-сайтів 11

Дон’t нехай ім’я “Особистий блог” обдуриш – цей шаблон від Wix досить особливий. Наша улюблена частина – це можливість налаштувати канал публікацій, що прилягають до вашого “Про мене” розділ, щоб користувачі могли негайно поставити перед усіма чудовими вмістами’бачиш Нагорі ви можете відображати популярну публікацію вгорі сторінки, щоб малювати читачів’ увагу на ваш останній шедевр.

12. Мандрівник по сайту123

кращі шаблони для розробників веб-сайтів 12

Будь-який письменник знає, як важко організувати різні історії в одне акуратне вигляд місця. Сайт123’s Шаблон мандрівника прекрасно вирішує цю проблему. Легкі для читання поля – у кожному із зображеними зображеннями – відображаються заголовок, резюме та дата публікації кожного запису в блозі. У нижній частині кожного поля розміщено a “Детальніше” посилання на повний запис.

Раз ти’Ви здивували читачів своїми споглядами, це’s Приємно знати, що мандрівник також має дійсно гладкий “Підписатися” розділ, де користувачі можуть вводити свою електронну пошту та отримувати оновлення від вас одним натисканням кнопки.

Найкраще для: Події

13. Кармін від Squarespace

кращі шаблони для розробників веб-сайтів 13

Квадратний простір’s Шаблон «Кармін» вимальовує міцний фоновий колір з великим текстом, що робить його ідеальним для реклами майбутньої події. Важлива інформація, наприклад, дати та місце виграли’не втрачайте нікого, а зображення, які з’являються під час прокрутки, не дозволяють макетів стати нудною.

Прямі посилання та навігація означають, що люди можуть легко підписатися на вашу подію, а мінімалізм цієї теми відчуває себе витонченим та свіжим – ідеально підходить для творчого експонату чи інтелектуального показу.

14. Технічна зустріч від сайту123

найкращі шаблони для розробників веб-сайтів 14

Сайт123’s Шаблон Tech Meetup відмінно підходить для передачі всієї інформації, яку потенційні учасники повинні знати про вашу подію. Під заголовком великої сторінки розміщено простір, щоб вказати дату, час та місце події, щоб відвідувачі дізнавались основи одразу після знаходження вашої цільової сторінки.

За допомогою Tech Meetup ви також можете включити сторінку під назвою “Коли & Де?” з картою до вашої події’s місцезнаходження. Можна навіть додати прямо “Перевіряти” поле, щоб користувачі могли придбати квитки через.

15. Бізнес-конференція від Wix

кращі шаблони для розробників веб-сайтів 15

Шаблон бізнес-конференції від Wix чудово підходить для організації професійного заходу. Захищаючи цільову сторінку простою, ви можете виділити одну важливу дію вгорі сторінки – це та функція, яку має “ПРИДБАТИ КВИТКИ” кнопка служить в демонстраційній версії.

Наша улюблена особливість ділової конференції – це можливість включити галерею головок головою спікера, в яких кожен розкриває біографію при наведенні миші. Інтерактивні дотики, подібні цьому, приносять задоволення шукати більше інформації!

Кращі шаблони для створення веб-сайтів: Підсумок

Десь серед тисяч шаблонів розробників веб-сайтів, що звисають по Інтернету, ідеальний макет для вашого сайту. Ми’Ви просіли якомога більше шаблонів, щоб створити цей список наших п’ятнадцяти улюблених, тож у вас є більш вибіркове місце для початку пошуку. Для резюме, це наші улюблені шаблони для розробників веб-сайтів для:

  1. Візуальні художники: Ютіка, Крістіан Адамс, Кевін Мацуя
  2. Неприбуткові для місцевого бізнесу та громади: придбайте – Slick, Barbosa, Clean Lines
  3. Музиканти: Kitui, Press Kit, DJ Beat
  4. Wordsmiths: Бедфорд, особистий блог, мандрівник
  5. Події: Carmine, Tech Meetup, Бізнес-конференція

Перш за все, найкращі шаблони для розробників веб-сайтів підкреслять вміст, який ви переносите на ваш сайт – адже це свій сайт! Коротка порада: Squarespace вийшов на перше місце в нашому дослідженні для найкращого дизайну, тому якщо ви все ще не притулилися’Ви не знайшли ідеальну відповідність’s гарне місце для початку!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me