Кращі шаблони веб-сайтів з нерухомості | Знайдіть правильний дизайн для свого агентства

“Використання шаблону веб-сайтів про нерухомість – це чудовий спосіб заощадити час та гроші. Подумайте про це як ярлик до веб-сайту, який допоможе вам зробити сильне перше враження, будує ваш бренд і перемагає потенційних нових клієнтів.”


Але вибрати правильний шаблон веб-сайту про нерухомість може бути трохи складніше, ніж ви думаєте.

ви’у вас так багато варіантів, щоб вибрати з нього, може бути трохи переважним, знаючи з чого почати…

Грати

Подивитися? І це’s лише дегустатор!

Тепер ми можемо скинути набір шаблонів скріншотів нижче, але яка користь це, якщо ви не маєте уявлення про те, що хочете? Натомість ми хочемо надати вам ВАС можливість прийняти найкраще рішення для вашого бізнесу з нерухомістю.

Це’s чому ми’я зробив це керівництво!

Нижче ми’Покажу вам найкращі шаблони веб-сайтів з нерухомості на ринку. Ми’Ми також проаналізуємо основні функції, необхідні вашому шаблону, щоб допомогти вашому бізнесу зростати, заощаджуючи час, зусилля та гроші.

Виходячи з нашого дослідження, ви’Ви знайдете найкращі шаблони веб-сайтів з нерухомості з:

 • Квадратний простір
 • Вікс
 • Weebly
 • Пластер

Перш ніж розпочати роботу, погляньте на наш короткий підсумок кращих розробників веб-сайтів:

На кінець цього посібника, ви’Я буду знати ключові речі, які потрібно шукати в шаблоні нерухомості. ви’Також побачимо деякі найбільш надихаючі шаблони нерухомості навколо. Це допомагає вам прийняти краще рішення для вашого бізнесу.

ОГЛЯД ПЕРЕГЛЯДУ

Клацніть на наступні посилання, щоб прочитати конкретні розділи:

 1. Ключові речі Найкращі шаблони нерухомості
 2. Кращі шаблони веб-сайтів з нерухомості
  • Квадратний простір
  • Вікс
  • Weebly
  • Пластер
 3. Висновок: Найкращий шаблон веб-сайту про нерухомість

КЛЮЧОВІ ЧОТИ НАЙКРАЩІ НАЙБІЛЬШІ ТЕМПЛАТИ НЕБЕЗПЕЧНОГО САЙТУ

“Ви, можливо, вже знаєте, як ви хочете виглядати на веб-сайті нерухомості – але ваш сайт – це більше, ніж брошура! Це’s інструмент для розвитку вашого бізнесу. Це робить важливим, щоб ваш шаблон нерухомості містив певні ключові особливості.”

Замість того, щоб витратити тисячі доларів на наймання веб-розробника, чому б не скористатись функцією “поза коробкою”, запропонованою шаблоном веб-сайту про нерухомість?

Наші рекомендовані нижче шаблони є привабливими та професійно розробленими. Вони також оснащені всіма дзвіночками, які вам потрібні, щоб підняти ваш бізнес до наступного рівня!

Найкращі шаблони веб-сайтів про нерухомість:

 1. Будьте дружні до мобільних пристроїв
 2. Показуйте свої списки (минулі + теперішні)
 3. Побудуйте свій бренд + довіру клієнта
 4. Допоможе створити нові потенційні клієнти
 5. Допоможемо пояснити процес купівлі + продажу

1. Будьте дружні до мобільних пристроїв

“Це’Важливо, щоб шаблон вашого веб-сайту про нерухомість був мобільним, або, як мінімум, зручним для мобільних пристроїв. Якщо ваш веб-сайт з нерухомості чудово виглядає на будь-якому пристрої, то ви’менше шансів пропустити продажі.”

Зараз понад 70% американців вважають за краще переглядати Інтернет на своєму смартфоні чи планшеті’s ніколи не було важливішим, щоб ваш веб-сайт із нерухомості чудово виглядав на різних пристроях.

В ідеалі ви’Я виберу шаблон веб-сайту нерухомості, який відповідає мобільним телефонам, що дозволяє вашому веб-сайту змінити розмір і оптимізувати його для екрана.’s переглянуто на.

Якщо ваш шаблон isn’t чуйний, тоді він повинен бути принаймні зручним для мобільних пристроїв. Це дозволяє вам налаштувати веб-сайт для менших екранів у своєму розробнику’s редактор.

Забезпечення того, що шаблон вашого веб-сайту про нерухомість виглядає чудово на будь-якому пристрої, дозволяє легко переглядати його в будь-який час і в будь-якому місці. Це може допомогти перемогти потенційні нові потенційні результати та призвести до більшої кількості запитів.

2. Показуйте свої властивості (минуле + теперішнє)

“Вибір шаблону веб-сайту про нерухомість, який відображатиме ваші списки, є важливим, якщо ви хочете привернути увагу покупців. Показ попередніх списків також показує, що ви можете закрити властивості, будуючи довіру.”

Це’Важливо, щоб ваш шаблон нерухомості відображав ваші списки та привертав увагу. Це дозволяє людям дуже легко швидко знайти майно, яке вони хочуть.

ви’Також хочу показати свої попередні списки. Якщо вам’t, як потенційні клієнти будуть знати, що ви’Ви закрили будь-які угоди або такі властивості, які Ви можете закрити?

Наші рекомендовані шаблони нижче розміщують ваші списки спереду та в центрі, будуючи довіру, щоб покупці не робили’не дивитись ніде більше.

Виберіть шаблон веб-сайту про нерухомість, який найкращим чином відображатиме ваші поточні + попередні списки. Це привертає увагу потенційних покупців і може сприяти формуванню довіри.

3. Побудуйте свій бренд + довіру клієнта

“Ваш бренд нерухомості – це більше, ніж продаж нерухомості. Це’s, яке впливає на перше враження, яке ви справляєте, знання, які ви показуєте, і чи потенційні клієнти купують вашу пропозицію. Вибір правильного шаблону нерухомості може допомогти вам в реальному часі допомогти вам розвивати свій бренд.”

У самому основному шаблоні веб-сайту про нерухомість потрібно вміти відображати логотип вашого бренду, кольори вашого бренду та мати місце для безлічі красивих зображень власності. Це відразу визначає, хто ви потенційні потенційні клієнти – покупці + продавці.

ви’Також хочеться шаблон, який дозволяє вам представити світ. Маючи ‘Про нас’ сторінка на вашому шаблоні заощаджує ваш час, додаючи його і дійсно може допомогти швидко побудувати довіру.

Тримайте очі відкритими для шаблонів і в блозі. Ви дон’не хочете витратити час на налаштування + налаштування блогу, якщо ви можете просто вибрати шаблон, який вже включає його!

Написання блогу – це відмінний спосіб обміну досвідом та вдосконалення вашого веб-сайту’s SEO. Якщо ви регулярно ведете блог на тему, це може допомогти збільшити рейтинг Google, поставивши ваш бізнес перед більшою кількістю людей.

Наведені нижче шаблони нерухомості можуть допомогти виростити ваш бренд та створити довіру клієнтів. Вони оснащені блогами та іншими багатими на вміст сторінками, економлячи час та зусилля на те, щоб додати їх у себе.

4. Допоможемо створити нові потенційні клієнти

“У нашому цифровому світі, якщо зможуть покупці та продавці’не зв’яжіться з вами через ваш веб-сайт, вони’піду в інше місце. Виберіть шаблон нерухомості з контактною формою, щоб клієнти могли з вами зв’язатися легко.”

ви’У вас є десятки конкурентів, які намагаються завоювати ту саму частку ринку, тому вам потрібно зробити так просто, наскільки це можливо. Інакше перспективи будуть шукати в іншому місці.

Це означає, що ваш шаблон нерухомості повинен дозволяти людям звертатися до вас через ваш веб-сайт.

Це не тільки спрощує процес запиту, але і дає вам можливість генерувати оцінювання вдома з першого дня.

Вибір шаблону з уже встановленою контактною формою – це чудовий спосіб заощадити час, який можна витратити на більш важливі речі – наприклад, закриття угод!

Всі наші рекомендовані шаблони нерухомості мають контактну сторінку або форму, що полегшує контакту як покупців, так і продавців. Додатковим бонусом є те, що це’Ви звільнимо цінний час, який ви’d інакше витратите на додавання його на ваш веб-сайт.

5. Допоможемо пояснити процес купівлі + продажу

“Якщо ви поясните, як все працює, ваші клієнти купуватимуть вас. Спробуйте вибрати шаблон нерухомості, який має простір для цього важливого змісту.”

Як і будь-яка робота, що базується на продажах, завоювання довіри клієнтів має важливе значення, якщо ви хочете досягти успіху (що, я вважаю, ви робите, якщо ви’читайте цей посібник!).

Одним з найкращих способів залучення потенційних клієнтів до вас є роз’яснення процесу’збирається пройти.

Ваш веб-сайт з нерухомості повинен діяти як цифровий варіант презентацій, які ви проводите власникам будинків та покупцям у вашому офісі реального світу. Подумайте про це як про фактор довіри в Інтернеті.

Там’s немає причини, чому це також має бути текстом. Можливо, це було б краще донести до відео чи серії зображень? Що б ви не вирішили, переконайтеся, що ви можете передавати цей ключовий вміст на обраний вами шаблон нерухомості.

Використовуйте свій веб-сайт, щоб повідомити потенційним людям, як ви працюєте. Це чудово підходить для прозорості і допомагає керувати очікуваннями. Наведені нижче шаблони нерухомості можуть допомогти вам побудувати довіру, пояснивши свої процеси перспективам.

НАЙКРАЩІ ТЕМПЛАТИ НА САЙТІ З НАЙБІЛЬШЕМ РЕАЛЬНОЇ ЕСТЕКТИ

“Більшість перспектив знайде ваша компанія з нерухомості в Інтернеті – вони виграли’t ходити через двері. Вам потрібен шаблон веб-сайту про нерухомість, який справляє сильне перше враження та утверджує вас як клієнтів бренду’ може довіряти.”

Обраний вами шаблон нерухомості матиме величезний вплив на ваш цифровий успіх – тому вибір однієї осені’t рішення, яке слід прийняти з легкістю.

Щоб зробити життя максимально легким для вас, нижче вас’Ми знайдемо наш вибір найкращих шаблонів веб-сайтів з нерухомості навколо.

Кожен шаблон нижче – один із наших рекомендованих розробників веб-сайтів з нерухомості. Вони мають основні функції, перелічені вище, і їх легко редагувати. Вони’знову найкращий спосіб зробити привабливе перше враження.

1) Квадратний простір (1+ мільйонів веб-сайтів)

“Squarespace – це хороший вибір розробника веб-сайтів для вашого веб-сайту з нерухомості, якщо ви відчуваєте високу професійну позицію.”

Квадратний простір надає понад 80 шаблонів для вибору, але лише кілька виділених шаблонів нерухомості.

Дон’t нехай це стримує вас, хоча ви можете налаштувати весь квадратний простір’s шаблони у своєму простому у користуванні редакторі. Це дозволяє легко додати власний брендинг і зробити ваш веб-сайт видатним.

Квадратний простір’Шаблони s чисті, стильні та абсолютно кричать професіоналізм. Вони є прекрасним вибором для брокерів, які хочуть зробити вражаюче перше враження та завоювати довіру клієнтів.

П’ять шаблонів

Грати

Шаблон “П’ять нерухомості” дуже привабливий і по-справжньому відчуває його високий клас. Він поєднує в собі великі, привабливі зображення з делікатними шрифтами та безліччю білого простору, створюючи стильну атмосферу, в яку потенційні люди дійсно можуть придбати.

Навігація на місці чітко вказана, що дозволяє просто переглядати будь-яку інформацію. Контактна форма ідеально підходить для безболісного покоління відвідин на місці, і її можна легко налаштувати відповідно до того, як працює ваш брокер..

Мені також подобається те, що ви отримуєте блог прямо поза межами’s – прекрасний спосіб почати створювати свій бренд, зв’язуватися з клієнтами та пояснювати більше про покупку & процес продажу.

Чи не в коробці, може цей шаблон…Будьте оптимізовані для різних екранів?

Показуйте свої списки (минулі + теперішні)?

Побудуйте свій бренд + довіру клієнта?

Допоможе створити нові потенційні клієнти?

Допоможемо пояснити процес купівлі + продажу?

Свобода налаштування цього шаблону? 7/10
Так, це’s мобільний чуйний
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
(контактна форма + відгуки)
&# 10008;
(легко додати)

Шаблон Брайант Хілл

Грати

Я оцінюю Squarespace’s Шаблон нерухомості Брайант Хілл як один із найсучасніших проектів у цьому посібнику. Це класно, і ваші списки гарантовано привертають увагу потенційних потенційних клієнтів завдяки розумним виглядам шрифтів, сміливим зображенням та білим фоном.

Брайант Хілл – дуже простий шаблон нерухомості, спрямований на ринок оренди за замовчуванням, але це’s легко додавати додатковий вміст або додаткові сторінки, якщо вам потрібно.

Чи не в коробці, може цей шаблон…Будьте оптимізовані для різних екранів?

Показуйте свої списки (минулі + теперішні)?

Побудуйте свій бренд + довіру клієнта?

Допоможе створити нові потенційні клієнти?

Допоможемо пояснити процес купівлі + продажу?

Свобода налаштування цього шаблону? 7/10
Так, це’s мобільний чуйний
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
(контактна сторінка)
&# 10008;
(легко додати)

Створіть свій веб-сайт Squarespace Real Estate

2) Wix (110+ мільйонів веб-сайтів)

“Wix – це простий у використанні розробник веб-сайтів, який пропонує широкий спектр привабливих шаблонів, які можна легко налаштувати.”

Wix пропонує понад 500 шаблонів, які охоплюють всілякі веб-сайти. У ньому є 12 спеціалізованих шаблонів нерухомості, тож ви отримаєте гідний вибір дизайнів для початку.

Це’s варто зазначити, що Wix’Шаблони s зручні для мобільних пристроїв, а не мобільних, тому вам потрібно оптимізувати зовнішній вигляд у редакторі, щоб ваш сайт виглядав максимально добре на інших пристроях.

Вікс’S великою точкою продажу є його універсальність. Редактор простий у використанні, і ви можете змінювати та налаштовувати ваш шаблон нерухомості стільки ж, скільки потрібно, це дійсно залежить від вас!

Шаблон компанії з нерухомості

Грати

Привабливий, функціональний та дуже професійний на вигляд, Wix’с ‘Компанія з нерухомості’ шаблон може мати загальну назву, але ця конструкція далеко не звичайна.

Якщо ви шукаєте шаблон нерухомості, який можна використовувати прямо з коробки з мінімальним редагуванням, то це відмінний вибір.

Списки відзначаються вами’у вас є контактна форма на домашній сторінці, і багато місця, щоб додати додатковий вміст, щоб пояснити ваші процеси або представити ваш брокер для потенційних.

Чи не в коробці, може цей шаблон…Будьте оптимізовані для різних екранів?

Показуйте свої списки (минулі + теперішні)?

Побудуйте свій бренд + довіру клієнта?

Допоможе створити нові потенційні клієнти?

Допоможемо пояснити процес купівлі + продажу?

Свобода налаштування цього шаблону? 9/10
Так, це’s мобільний дружній
(можна налаштувати в редакторі)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(легко додати)

Шаблон групи властивостей

Грати

Якщо ви шукаєте простий, але функціональний шаблон веб-сайту про нерухомість, тоді ‘Група майна’ міг би один заглянути.

Мені дуже подобається простота цього шаблону, що робить його чудовим вибором для менших, більш незалежних брокерів. Це’s без проблем додавати у свій брендинг чи додаткові сторінки, завдяки зручному редактору Wix.

The ‘Група майна’ шаблон можна використовувати прямо з коробки, заощаджуючи багато часу. Але з невеликою любов’ю та турботою ви справді можете зробити цей шаблон нерухомості власним.

Чи не в коробці, може цей шаблон…Будьте оптимізовані для різних екранів?

Показуйте свої списки (минулі + теперішні)?

Побудуйте свій бренд + довіру клієнта?

Допоможе створити нові потенційні клієнти?

Допоможемо пояснити процес купівлі + продажу?

Свобода налаштування цього шаблону? 9/10
Так, це’s мобільний дружній
(можна налаштувати в редакторі)
&# 10004;
&# 10004;
(потрібно додати щоденник)
&# 10004;
(Контактний формуляр)
&# 10008;
(легко додати)

Створіть свій веб-сайт нерухомості Wix зараз

3) Weebly (40+ мільйонів веб-сайтів)

“Weebly – це дуже простий у використанні розробник веб-сайтів, який фокусується на тому, щоб бути максимально зручним для користувачів.”

ви’Виявите, що Weebly надає понад 50 тем (Weebly-speak for template), всі з яких реагують на мобільний телефон. У Weebly є лише одна тема, спрямована на веб-сайти з нерухомості.

Це може здатися обмеженим, але поки ви знаєте, який вміст ви хочете на своєму веб-сайті з нерухомості, є’s ніщо не заважає вам редагувати будь-яку з доступних тем.

Weebly’s редактор дуже інтуїтивний у використанні, що нівелює будь-яку криву навчання. ви’Я швидко підберу його і вже в найкоротші терміни будете на шляху створення дивовижного веб-сайту про нерухомість!

Шаблон Bay Inn Inn

Грати

‘Готель Bayside Inn’ є Weebly’Найближча річ до шаблону веб-сайту спеціалізованої нерухомості. За замовчуванням це’з урахуванням прокату + здавання в оренду, але кістяк дизайну легко адаптувати під ваші потреби.

Я’я великий шанувальник горизонтальних блоків зображень, які розбивають сторінку та зберігають окремий вміст – полегшуючи читання для потенційних людей. ви’Також у вас є багато місця для зображень, тому можна показувати свої списки, щоб справді підвищити інтерес та створити довіру.

Чи не в коробці, може цей шаблон…Будьте оптимізовані для різних екранів?

Показуйте свої списки (минулі + теперішні)?

Побудуйте свій бренд + довіру клієнта?

Допоможе створити нові потенційні клієнти?

Допоможемо пояснити процес купівлі + продажу?

Свобода налаштування цього шаблону? 8/10
Так, це’s мобільний чуйний
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
(потрібно додати більше полів до існуючої форми контакту)
&# 10004;
(за потреби можна додати більше сторінок для додаткового вмісту)

Створіть свій веб-сайт Weebly Real Estate зараз

4) Пластер

“Placester – це спеціалізована платформа нерухомості, з якої ви можете керувати усім своїм бізнесом. Він менш універсальний, ніж більш всебічні будівельники, такі як Wix і Squarespace – тому спеціалізація стає невеликим компромісом до творчої свободи.”

Placester пропонує численні шаблони веб-сайтів, але не дає вам ніде стільки творчої свободи, як Wix, Squarespace та Weebly.

ви’Буду боротися за те, щоб знайти шаблон, який є прекрасним, як будь-який пропонований Squarespace, і ви виграли’не зможете зробити щось захоплююче, як ви могли б з Wix.

Так я’d рекомендую Placester’s шаблони нерухомості для тих брокерів, які потребують функціонального веб-сайту, який виглядає професійним.

Фінікс Нерухомість

Грати

The ‘Фінікс Нерухомість’ шаблон ніде не такий гарний і привабливий, як Wix’с ‘Компанія з нерухомості’ шаблон, але він оснащений набагато більше функціональних можливостей.

Ви можете негайно сказати, що Пластер знає гру з нерухомістю, оскільки в їхніх шаблонах є всі дзвіночки, які вам можуть знадобитися. Часом він навіть може відчувати себе трохи надмірним, як там’s стільки на кожному шаблоні.

Ви отримуєте блог для створення бренду + контент-маркетинг, контактні форми розміщені в різних точках дизайну на більшості сторінок, і ви маєте багато місця для обміну інформацією про ваше агентство – що дозволяє значно розвивати довіру клієнтів.

Чи не в коробці, може цей шаблон…Будьте оптимізовані для різних екранів?

Показуйте свої списки (минулі + теперішні)?

Побудуйте свій бренд + довіру клієнта?

Допоможе створити нові потенційні клієнти?

Допоможемо пояснити процес купівлі + продажу?

Свобода в налаштуванні цього шаблону? 4/10
Так, це’s мобільний чуйний
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
(контактні форми на більшості сторінок)
&# 10004;

Fremont Real Estate

Грати

Я думаю, що я віддаю перевагу цьому ‘Фремонт’ шаблон до ‘Фенікс’ дизайн вище.

Колірна палітра м’якша – хоча це легко відредагувати під кольори вашої власної марки – а макети сторінки здаються трохи акуратнішими та просторішими. Це’s менш тісно, ​​що’s точно.

Додатковий простір допомагає вмісту здаватися менш обличчям, що важливо, оскільки ви цього не робите’не хочу, щоб потенційні та інтернет-відвідувачі відчували, як ти тиснеш на них.

Це хороший шаблон для довіри клієнтів, а також є надзвичайно практичним для потреб вашого бізнесу.

Чи не в коробці, може цей шаблон…Будьте оптимізовані для різних екранів?

Показуйте свої списки (минулі + теперішні)?

Побудуйте свій бренд + довіру клієнта?

Допоможе створити нові потенційні клієнти?

Допоможемо пояснити процес купівлі + продажу?

Свобода в налаштуванні цього шаблону? 4/10
Так, це’s мобільний чуйний
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
(контактні форми на більшості сторінок)
&# 10004;

НАЙКРАЩА ТЕМПЛАТА ДЛЯ ВАС ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ НА НАЙБІЛЬШЕ НЕРУХОМОСТІ

Ця стаття корисна?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me