Кращі весільні шаблони веб-сайтів | Знайдіть свій ідеальний дизайн сьогодні!

“Це’s важливо, щоб шаблон вашого весільного веб-сайту відображав особливий день, про який ви пам’ятаєте.”


Але з такою кількістю шаблонів весільних веб-сайтів, щоб вибрати з нього, важко знати, з чого почати.

Дон’ти мені віриш? Ось’s кілька, щоб розпочати роботу…

Грати

Тепер ми можемо показати вам набір дизайну шаблонів весільних веб-сайтів і дозволити вам продовжувати роботу.

Але це’s не те, як ми робимо тут справи на веб-сайті Expert Builder Expert!

Замість цього посібник:

 1. Покажіть вам вибір найкращих шаблонів весільних веб-сайтів навколо.
 2. Поясніть найважливіші речі, необхідні у весільному шаблоні, щоб заощадити час, гроші + зусилля.

В кінці цього посібника ви матимете чітке уявлення про найкращий шаблон весільного веб-сайту для вашого особливого дня.

Якщо у вас немає’t поки не вибрали розробника свого сайту, порівняйте наш кращі розробники веб-сайтів у таблиці нижче, щоб допомогти вам прийняти рішення:

Contents

ОГЛЯД ПЕРЕГЛЯДУ

Клацніть на наступні посилання, щоб прочитати конкретні розділи:

 1. Ключові речі Найкращі весільні шаблони
 2. Кращі весільні шаблони веб-сайтів
  • Вікс
  • Квадратний простір
  • Weebly
  • Вузол
  • Пара Appy
 3. Висновок: Кращий весільний шаблон веб-сайту для вас

Ключові речі
НАЙБІЛЬШІ ВІДМОВЛЕННЯ САЙТУ НА САЙТІ

“Ви, мабуть, маєте чітке уявлення про те, як ви хочете, щоб ваш весільний веб-сайт виглядав, що чудово – але виглядає не так’т все!”

Так, дизайн шаблону вашого весільного веб-сайту важливий. Але так залишається на бюджеті та найкращим чином використовувати свій час.

Використання шаблону весільного веб-сайту – це найрозумніший спосіб заощадити собі і час, і гроші.

У них є всі необхідні функції, і ви можете використовувати їх прямо з коробки – заощаджуючи багато клопоту вниз по лінії.

Але це не так’t означає, що ти можеш’не покладіть свою річ на речі!

Ви можете редагувати кожен рекомендований нами шаблон, щоб краще відобразити день пам’яті про весілля.

Кращі шаблони весільних веб-сайтів включатимуть:

 1. Шлях для гостей до RSVP
 2. На день логістика та деталі
 3. Карта для напрямків
 4. Вбудований реєстр
 5. Галерея фотографій
 6. Спосіб розповісти свою історію

Грати

1. Шлях для гостей до RSVP

“Поки це’s Приємно надсилати та отримувати паперові запрошення, відстежувати та керувати RSVP гостями може бути важко. Найкращі шаблони веб-сайтів для весілля покращують речі, дозволяючи вашим гостям негайно реагувати через ваш весільний веб-сайт”

Однією з головних проблем при плануванні вашого весілля буде бюджет – номери гостей мають чудові наслідки для їжі, сидіння, місця прийому та будь-якого ряду інших факторів – так що ви’не хочеться чекати, поки RSVP не втече.

Використання весільного шаблону з нестандартною функцією RSVP – це, безумовно, найрозумніший спосіб організувати свій бюджет та гостей.

Подумайте лише про те, скільки часу, грошей та стресу ви могли б заощадити, скориставшись місцями та громадськими організаціями швидше, ніж пізніше!

Забезпечення там’s форма RSVP на шаблоні веб-сайту для весілля дозволяє гостям легко підтвердити, чи приїжджають вони. Можливість підтвердити номери може заощадити ваш час + гроші’Ви зможете забронювати майданчики та заклади харчування раніше.

2.День про логістику та деталі весілля

“Шаблони весіль у цьому посібнику полегшують спілкування логістики, наприклад, місця, часу початку, деталі розміщення тощо, безпосередньо для гостей.”

Ваш веб-сайт на весілля – це ідеальний спосіб заручитися друзями та родиною у ваш особливий день. Але якщо ваші гості не знають, куди поїхати, який час їм потрібно приїхати і чи потрібно їм сортувати житло чи ні – ви, можливо, в кінці святкувати самі!

Потрібно тримати очима від шаблонів весільних веб-сайтів, які ефективно передають важливу інформацію – будь то’s багатосторінковий дизайн або односторінковий, довгий дизайн прокрутки. Ми’Розглянемо різні типи шаблонів весільних веб-сайтів нижче.

Це’s також варто подумати про те, чи потрібно (або ви хочете) повідомити все вищезазначене. Наприклад, якщо ви’у вас буде менше, більш особисте весілля з лише жменькою гостей, можливо, вам не потрібно буде турбуватися ‘справи робити’ або ‘проживання’ інформація.

Вибір шаблону весілля, який чітко передає інформацію, може стати справжнім рятувальником життя з наближенням великого дня. Слідкуйте за проектами, на яких сторінка відведена для важливої ​​інформації або достатньо місця для її додавання.

3.Направлення до майданчиків (в ідеалі з картами!)

“Якщо люди можуть’Ви не знайдете своє місце весілля, тоді і Ви, і Ваші гості будуть розчаровані. Вибір шаблону веб-сайту для весілля, який чітко визначає, де знаходиться місце (і в ідеалі показує, де знаходиться на карті!).”

Для того, щоб поділитися своїм особливим днем ​​з друзями + родиною, це’s Дуже важливо, щоб ваш весільний веб-сайт чітко повідомляв місце розташування вашого місця проживання та приймання гостей.

Найкращі шаблони веб-сайтів для весілля матимуть простір, призначений спеціально для вас, щоб ділитися необхідною інформацією про подорожі та часто містити карту, щоб ніхто не загубився.

Уявіть, як зручно було б гостям мати карту в декількох клацаннях на своєму смартфоні. Це значно спростить організацію планів подорожей, а також, сподіваємось, мінімізує пізні прибуття.

Надання інструкцій до вашого місця дозволяє гостям зробити власний шлях до вашого весілля. Це також означає, що ви виграли’не отримуйте безліч телефонних дзвінків, текстів та розмов про те, як доїхати в день.

Наші рекомендовані шаблони весільних веб-сайтів (нижче) містять спеціальні сторінки для подорожей. Більшість також включає в себе карту для додаткової ясності (або надають можливість додати її за потреби).

4.У вбудованому реєстрі

“Маючи інтегрований реєстр на шаблоні веб-сайту для весілля, покупка подарунків дуже проста для ваших гостей. Це також забезпечує те, що вони роблять’не купуй те, що ти робиш’т подобається чи потрібно!”

Вибравши шаблон весільного веб-сайту з інтегрованим реєстром, ви’Я зможу спростити життя всім учасникам.

Ви можете швидко зареєструвати ваші магазини’Ви вибрали (наприклад, ліжко, ванна & Крім того, Amazon тощо) виділіть подарунки, які вам найбільше подобаються, полегшуючи придбання потрібного – економте час і сили гостей, запобігаючи плутанині.

Забезпечення шаблону веб-сайту для весілля може інтегрувати вибір вашого реєстру, полегшить життя для всіх. Це дозволяє позначити продукти та досвід, який ви найбільше цінуєте, зробивши покупку подарунків якомога простішим для своїх гостей.

5.Галерея фотографій (або можливість додати галерею!)

“Додавання галереї до шаблону веб-сайту для весілля дозволить легко поділитися щасливими спогадами від вашої заручини аж до затуманених посмішок ваших гостей в кінці прийому.”

Усі люблять фотографію, будь то’s оснастка #nofilter Instagram або новий тег фотографій у Facebook – ми всі любимо зберігати щасливі спогади, щоб розмірковувати над ними.

Найкращі шаблони весільних веб-сайтів матимуть виділений простір для зберігання та розміщення ваших фотографій – або, принаймні, вони’Я легко додати його на свій сайт.

А якщо ти’тоді ви не задоволені галереєю за замовчуванням у вашому шаблоні це’s дуже легко налаштувати, як це виглядає. Просто двічі клацніть та виправте налаштування, або перетягніть іншу опцію галереї / відображення з панелі інструментів у вашому редакторі!

Можливо, варто навіть розглянути питання про сплату преміального плану. Це прекрасний спосіб збільшити обсяг пам’яті, щоб ви могли завантажувати ще більше фотографій або навіть включати знімки від гостей.

Фотографії – це фантастичний спосіб зйомки та обміну спогадами з вашого весілля. Кращі весільні шаблони включатимуть галереї, слайд-шоу, рамки, мозаїку тощо для ваших знімків. Якщо ви’знову поспіхом, ви можете просто використовувати рамки за замовчуванням у шаблоні – прості та ефективні.

6. Спосіб розповісти свою історію

“Кращі весільні шаблони веб-сайтів Дон’не спілкуйтеся лише з цілодобовою логістикою, вони також демонструють вашу любов до світу”

Весільні шаблони веб-сайтів можуть оживляйте свою романтичну історію за допомогою фотографій, розкриваючи інформацію за допомогою прокрутки на сторінці або навіть за допомогою простих занижених блоків тексту.

Ви можете дотримуватися дизайну шаблону за замовчуванням або пограти з ним і розповісти свою історію по-справжньому унікальним чином.

Найкращі шаблони весільних веб-сайтів майже завжди матимуть простір для вас та вашого партнера, щоб розповісти свою історію – а чому не варто’т це ?! Це ваша можливість змусити Ромео + Джульєтту ганьбитись і демонструвати свою любов перед усім світом. Подивіться на цікаві способи поділитися своєю радістю за допомогою фотографій, тексту чи комбо на двох!

НАЙКРАЩІ ТЕМПЛАТИ ВЕБ-САЙТУ

“Шаблон веб-сайту для весілля повинен відображати день, про який ви пам’ятаєте, і містити всю необхідну інформацію, щоб зберегти ваше життя якомога менше стресів.”

Але з такою кількістю шаблонів на вибір, з чого на Землі ти починаєш?!

Щоб полегшити життя вам, нижче вас’Ми знайдемо нашу кращу найкращих шаблонів весільних веб-сайтів від наших рекомендованих розробників веб-сайтів весілля.

Наші шаблони, обрані вручну нижче, беруть до уваги шість найважливіших речей, які ви тепер знаєте. Вони містять основні функції, їх легко редагувати та виглядати абсолютно красиво.

1) Весільні шаблони Wix (110+ мільйонів веб-сайтів)

“Wix – це наш розробник весільних веб-сайтів під номером один, оскільки це робить максимально простим створення весільного веб-сайту.”

У Wix є понад 500 професійно розроблених шаблонів, з яких 23 призначені спеціально для весіль.

Вікс’Дизайни розваги і привабливі, з сміливими, барвистими конструкціями, що сидять поруч з більш класичними, чистими + білими шаблонами. Незалежно від теми та стилю вашого весілля, ви обов’язково знайдете щось таке’s на ваш смак з Wix.

І якщо ви’т?

Ну, на щастя, Вікс’s редактор дуже простий у використанні, так що ви можете налаштувати будь-який шаблон стільки, скільки хочете, щоб зробити його вашим.

“Романтичне запрошення на весілля” Шаблон

Грати

Шаблон “Романтичне запрошення на весілля” – це чудовий дизайн на одній сторінці, який означає, що гості не роблять’не потрібно клацати навколо, щоб знайти інформацію, вони просто прокручуються вниз – зберігаючи речі красиві та зручні.

Має цей шаблон….Кілька сторінок або це прокрутка на одній сторінці?

Спосіб розповісти свою історію?

Спосіб для гостей миттєво RSVP?

Місце для денної логістики та деталей?

Місце для інформації про місце + напрямки?

Необов’язкова карта для напрямків?

Інтегрований реєстр?

Галерея фотографій?

Свобода налаштування цього шаблону? 9/10
Прокрутка на одній сторінці
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(легко додати)

“Funky Engagement” Шаблон

Грати

Я дуже люблю вигадливий і веселий стиль, що ‘Funky Engagement’ шаблонні пропозиції. Це’s дуже ефективний в передачі всієї необхідної інформації на домашній сторінці, використовуючи класну графіку та пунктирні лінії, щоб провести гостей через кожен крок великого дня (при цьому тонко нагадуючи їм про те, що потрібно організувати!)

За що це’s варто, я дійсно вважаю, що цей шаблон є чудовим варіантом для будь-яких пар, які шукають привабливий весільний веб-сайт, який також робить життя неймовірно легким для ваших гостей.

Має цей шаблон….Кілька сторінок або це прокрутка на одній сторінці?

Спосіб розповісти свою історію?

Спосіб для гостей миттєво RSVP?

Місце для денної логістики та деталей?

Місце для інформації про місце + напрямки?

Необов’язкова карта для напрямків?

Інтегрований реєстр?

Галерея фотографій?

Свобода налаштування цього шаблону? 9/10
Кілька сторінок
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;

“Весільний сайт” Шаблон

Грати

Як щодо цього прохолодний і барвистий шаблон весільного веб-сайту !? ви’Вам сподобається сміливий вибір кольорів, бічне прокручування під час переміщення між сторінкою та високо стилізовані зображення.

На відміну від попереднього дизайну, цей шаблон веб-сайту для весілля Wix зберігає лише обмеження речей. Це дозволяє створити справді привабливий весільний веб-сайт, який відображатиме ваш особливий день.

Має цей шаблон….Кілька сторінок або це прокрутка на одній сторінці?

Спосіб розповісти свою історію?

Спосіб для гостей миттєво RSVP?

Місце для денної логістики та деталей?

Місце для інформації про місце + напрямки?

Необов’язкова карта для напрямків?

Інтегрований реєстр?

Галерея фотографій?

Свобода налаштування цього шаблону? 9/10
Кілька сторінок
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
(але обмежено)
&# 10004;
(але обмежено)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(легко додати)

Зробіть свій веб-сайт для весілля Wix зараз

2) Весільні шаблони Squarespace (1+ мільйонів веб-сайтів)

“Squarespace – це один з наших улюблених розробників веб-сайтів для весільних веб-сайтів, оскільки він допомагає створити привабливий весільний веб-сайт, орієнтований на зображення та привертаючи увагу.!”

Квадратний простір пропонує понад 80 дизайнів шаблонів, 6 спеціально розроблених для весіль.

Ми любимо Squarespace’Весільні шаблони, оскільки вони є одними з найкращих в Інтернеті!

Весільні шаблони квадратних просторів є чистими і мають вишуканий, відполірований вигляд. Вони спонукають вас використовувати багато образів, так’s варто передбачити, що у вас достатньо якісних знімків перед тим, як заскочити.

Squarespace також має одну з найкращих інтеграцій реєстру навколо! Це’Це дуже просто в налаштуванні, і ви навіть можете включати зображення подарунків, які ви отримуєте’буду найбільше для зручності!

“Сонні” Шаблон

Грати

ви’Виявите, що Сонні – це фантастичний шаблон для демонстрації безлічі великих, якісних фотографій, які привертають увагу ваших гостей.

Має цей шаблон….Кілька сторінок або це прокрутка на одній сторінці?

Спосіб розповісти свою історію?

Спосіб для гостей миттєво RSVP?

Місце для денної логістики та деталей?

Місце для інформації про місце + напрямки?

Необов’язкова карта для напрямків?

Інтегрований реєстр?

Галерея фотографій?

Свобода налаштування цього шаблону? 7/10
Кілька сторінок
(але кожна сторінка – це довгий прокрутки)
&# 10004;
(головним чином із фотографіями)
&# 10004;
&# 10004;
(обмежено)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;

“Обрі” Шаблон

Грати

Квадратний простір’s Шаблон Обрі може бути одним із найпростіших весільних шаблонів у нашому проїзному місті, але це’s також одна з найкрасивіших.

Однак це’s варто пам’ятати, що Squarespace також має простий у користуванні редактор, тому вам не складе ніяких проблем додати сторінку, присвячену фотогалереям, або навіть продемонструвати свою історію та поділитися ще однією особистою інформацією.

Там’s немає карти, яка допоможе розмістити місця, але Squarespace’с ‘Блок карти’ можна швидко додати його, якщо ви думаєте’Я допоможу гостям. Веб-сайти Squarespace складаються з безлічі різних блоків, схожих на те, щоб створити щось із Lego.

Має цей шаблон….Кілька сторінок або це прокрутка на одній сторінці?

Спосіб розповісти свою історію?

Спосіб для гостей миттєво RSVP?

Місце для денної логістики та деталей?

Місце для інформації про місце + напрямки?

Необов’язкова карта для напрямків?

Інтегрований реєстр?

Галерея фотографій?

Свобода налаштування цього шаблону? 7/10
Кілька сторінок
&# 10008;
&# 10004;
&# 10004;
(обмежено)
&# 10004;
(обмежено)
&# 10008;
&# 10004;
&# 10008;

“Шарлотта” Шаблон

Грати

Весільний шаблон Шарлотти від Squarespace – це приємне злиття попередніх двох дизайнів, що сидять десь між чистими та орієнтованими на інформацію ‘Обрі’ а образ-важкий ‘Сонні’.

Мені дуже подобається, як Шарлотта робить все простими, але привабливими. Ваші найважливіші деталі представлені чітко та ефективно з легкими для читання шрифтами, сполученими разом із привабливими зображеннями. Шарлотта – це чудовий вибір шаблонів весільних веб-сайтів, якщо ви хочете, щоб речі були простими, але красивими.

Має цей шаблон….Кілька сторінок або це прокрутка на одній сторінці?

Спосіб розповісти свою історію?

Спосіб для гостей миттєво RSVP?

Місце для денної логістики та деталей?

Місце для інформації про місце + напрямки?

Необов’язкова карта для напрямків?

Інтегрований реєстр?

Галерея фотографій?

Свобода налаштування цього шаблону? 7/10
Кілька сторінок
(із включеними довгими сувоїми)
&# 10008;
(фотографії за замовчуванням)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
&# 10004;
&# 10008;

Створіть свій весільний веб-сайт Squarespace вже зараз

3) Вебельні Весільні Веб-сайти (40+ мільйонів веб-сайтів)

“Weebly – це відмінний вибір для вашого весільного веб-сайту, оскільки це дозволяє швидко та легко створити приголомшливий веб-сайт. Зрештою, ти’у вас є важливіші речі, які стосуються вашого часу, ніж створення веб-сайту, як-от планувати весілля!”

Weebly пропонує понад 50 тем, що реагують на мобільні пристрої (Weebly-speak для шаблонів), але лише кілька весільних тематик.

Так що, поки ви не робите’не можу отримати стільки шаблонів (вибачте, тему!) вибору, як і у Wix або Squarespace, що’s не обов’язково погана річ. Насправді, одна з моїх улюблених речей про Weebly – це те, що це не так’t паралізує вас вибором.

Це’s також неймовірно зручний у користуванні, що дозволяє легко редагувати шаблон веб-сайту для весілля та зробити його таким же унікальним, яким буде ваш день весілля!

“Cento” Тема

Грати

Я думаю, що Weebly’с ‘Cento’ Тема весілля може бути однією з моїх улюблених конструкцій у цьому списку поки що! Мало того, що надзвичайно чисто з великою кількістю білого простору, але і там’Має багато місця для захоплюючих образів і важливої ​​інформації.

Я’я великий шанувальник цього шаблону’s увагу на важливості образності. Можливість демонструвати фотографії вашого місця – це чудовий спосіб створити кайф та захопити людей. Якщо гості можуть побачити, наскільки гарне місце проведення, перш ніж потрапити на ваше весілля, уявіть, як вони будуть здуті, коли приїдуть.!

Має цей шаблон….Кілька сторінок або це прокрутка на одній сторінці?

Спосіб розповісти свою історію?

Спосіб для гостей миттєво RSVP?

Місце для денної логістики та деталей?

Місце для інформації про місце + напрямки?

Необов’язкова карта для напрямків?

Інтегрований реєстр?

Галерея фотографій?

Свобода налаштування цього шаблону? 8/10
Прокрутка на одній сторінці
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(не за замовчуванням, але можна додати)
&# 10008;
&# 10008;

“Чисті лінії” Тема

Грати

Weebly’с ‘Чисті лінії‘ тема дійсно нагадує мені Squarespace’с ‘Шарлотта’ шаблон вище. Це пояснюється тим, що виразний вміст виражається чітко і легко для читання, при цьому все ще знаходяться місця, щоб включити безліч привабливих зображень, таких як фотографії повної ширини або галереї.

Має цей шаблон….Кілька сторінок або це прокрутка на одній сторінці?

Спосіб розповісти свою історію?

Спосіб для гостей миттєво RSVP?

Місце для денної логістики та деталей?

Місце для інформації про місце + напрямки?

Необов’язкова карта для напрямків?

Інтегрований реєстр?

Галерея фотографій?

Свобода налаштування цього шаблону? 8/10
Прокрутка на одній сторінці
(при необхідності можна додати більше сторінок)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(Можна додати)
&# 10008;
&# 10008;

Створіть свій веб-сайт Weebly Wedding

4) Вузол

“Вузол – це спеціалізований розробник весільних веб-сайтів, який створює лише веб-сайти…ти здогадався…весілля! Їх шаблонні конструкції схожі за змістом, але сильно відрізняються за зовнішнім виглядом та дизайном.”

У вузлі передбачено близько 150 тематичних дизайнів, з яких усі вони розроблені для весільних веб-сайтів – що не’t занадто дивно!

На відміну від Wix та Squarespace, The Knot не робить’t надати масово різні весільні шаблони. Натомість він використовує той же структурний каркас, а потім натягує на нього новий дизайн.

Випробовування різних шаблонів за допомогою The Knot – це як тестове водіння того ж автомобіля, але в різних кольорах, знову і знову. Тоді як з Wix, спроба кожного шаблону схожа на тест-водіння іншого автомобіля кожного разу.

Це хіба що’t обов’язково погана річ, як The Knot’s шаблони містять усі необхідні речі, але якщо ви’знову після чогось більш привабливого або унікального, тоді, можливо, варто розглянути деякі шаблони вище.

“Падіння” Тема

Грати

Я’м присоска для падіння’s чудові квіти акварельного стилю, які обрамляють дизайн сторінок, які допомагають підштовхнути читача’Зверніть увагу на важливий вміст у середині кожної сторінки, забезпечивши гостей’я нічого не пропущу.

Це дуже простий дизайн теми та включає в себе всі необхідні елементи у верхній панелі навігації, яка забезпечує організованість та зручність для гостей, які шукають інформацію.

Має цей шаблон….Кілька сторінок або це прокрутка на одній сторінці?

Спосіб розповісти свою історію?

Спосіб для гостей миттєво RSVP?

Місце для денної логістики та деталей?

Місце для інформації про місце + напрямки?

Необов’язкова карта для напрямків?

Інтегрований реєстр?

Галерея фотографій?

Свобода в налаштуванні цього шаблону? 3/10
Прокрутка на одній сторінці
&# 10004;
(обмежено)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
&# 10004;
&# 10004;

Вузол’s Квітковий шаблон дуже привабливий і легкий для очей, але йому не вистачає такої кількості персоналізації, як особистість інших шаблонів’я дивився на цю дискусію. Це був би хороший вибір для пар, які хочуть весільний веб-сайт, але не хочуть’не хочете витрачати занадто багато часу на будівництво.

“Кольоровий крейда-чорний” Тема

Грати

‘Кольорова крейда’ набагато сучасніша тема, ніж ‘Падіння’ (вище). Кольори виділяються жирним кольором, але чорний фон додає більше уваги інформації, яку ви вирішили додати.

Прокрутка на одній сторінці забезпечує просту та зрозумілу навігацію. Це мінімізує потенційну плутанину з боку гостей і чітко передає основну логістику в легких для читання шрифтах.

Має цей шаблон….Кілька сторінок або це прокрутка на одній сторінці?

Спосіб розповісти свою історію?

Спосіб для гостей миттєво RSVP?

Місце для денної логістики та деталей?

Місце для інформації про місце + напрямки?

Необов’язкова карта для напрямків?

Інтегрований реєстр?

Галерея фотографій?

Свобода в налаштуванні цього шаблону? 3/10
Прокрутка на одній сторінці
&# 10004;
(обмежено)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
&# 10004;
&# 10004;

Знову ж, це’s Варто підкреслити, що Вузол набагато обмежений, ніж попередні шаблони’Ви дивилися, але його теми містять усі найважливіші речі’D потрібно на весільному веб-сайті. Якщо ви’знову дійсно в поспіху, то це’s варто подивитися, але якщо ви можете витратити навіть годину-дві більше, то це’s варто подивитися на Wix або Squarespace, щоб отримати надихаючі дизайни весільних шаблонів.

5) Пара Аппі

“Пара Appy – це спеціалізований розробник весільних веб-сайтів, який пропонує вам широкий вибір прекрасних дизайнів, які ви можете спробувати. Поки це’s не настільки універсальний, як Wix, або такий же гарний, як Squarespace, це може зняти частину стресу при створенні весільного веб-сайту.”

Пара Appy пропонує кілька сотень тем для весільних веб-сайтів, які ви можете спробувати, що насправді звучить як багато, тому якщо ви паралізуєтесь на вибір, будьте уважні!

Однак, як і The Knot, це більше змін тем, ніж фактичних дизайнів шаблонів для всього сайту. Єдине реальне зміна, яке ви можете внести, – це ви хочете, щоб веб-сайт прокрутки на одній сторінці або багатосторінковий.

Це може обмежити кількість налаштувань, які ви можете зробити, щоб зробити ваш сайт більш унікальним.

“Евкаліпт” Тема

Грати

The ‘Евкаліпт’ тема красива, розумна і дуже професійно виглядає. Мені це нагадує трохи більш оновлену версію The Knot’с ‘Падіння’ тема (нагорі).

Я думаю, що моя улюблена річ щодо цього весільного шаблону – окрім його гарного дизайну – це те, що він робить все надзвичайно зручним для гостей, що дуже важливо в моїй книзі.

Має цей шаблон….Кілька сторінок або це прокрутка на одній сторінці?

Спосіб розповісти свою історію?

Спосіб для гостей миттєво RSVP?

Місце для денної логістики та деталей?

Місце для інформації про місце + напрямки?

Необов’язкова карта для напрямків?

Інтегрований реєстр?

Галерея фотографій?

Свобода налаштування цього шаблону? 2/10
Кілька сторінок
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(повинен додати з редактора)
&# 10004;
&# 10004;

“Опівночі на Манхеттені” Тема

Грати

The ‘Опівночі на Манхеттені’ тема – це дуже вишуканий дизайн, який кидається в очі і кричить ‘це буде один чорт еверти!’

Незважаючи на те, що дизайн на одній сторінці прокрутки, існує’s багато місця для обміну фотографіями.

Односторінкові веб-сайти, як відомо, важко балансувати між написаним вмістом та зображеннями. Ця тема чудово допомагає вам передавати важливу інформацію, а також ділитися радістю самого дня.

Має цей шаблон….Кілька сторінок або це прокрутка на одній сторінці?

Спосіб розповісти свою історію?

Спосіб для гостей миттєво RSVP?

Місце для денної логістики та деталей?

Місце для інформації про місце + напрямки?

Необов’язкова карта для напрямків?

Інтегрований реєстр?

Галерея фотографій?

Свобода налаштування цього шаблону? 2/10
Прокрутка на одній сторінці
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(повинен додати з редактора)
&# 10004;
&# 10004;

ВИСНОВОК:
НАЙКРАЩА ТЕМПЛАТА ВЕБ-САЙТУ

Ця стаття корисна?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me