Найкращі шаблони веб-сайтів для фотографій

“Вибір правильного шаблону веб-сайту для фотографій – це швидкий і простий ярлик, щоб виділитися з натовпу. Вони’також створено, щоб включити необхідні функції, щоб ви виграли’також не доведеться проводити години в редакторі!”


Але знайти правильний шаблон – це не просто вибрати найкрасивіший дизайн (хоча це все-таки важливо!).

Вам потрібно задавати собі такі питання, як:

 • Чи буде відвідувачам легко переглядати фотографії, які ви’повторний обмін?
 • Як легко потенційні клієнти знайдуть це, щоб зв’язатися з вами?
 • Чи є в ньому зручні функції, такі як блог чи магазин, готовий до роботи? Або ви збираєтеся витрачати години, додаючи їх вручну?

ви’я маю на увазі багато, щоб мати на увазі!

Грати

Маючи стільки речей для розгляду і стільки шаблонів на вибір (просто подивіться вище!), Вам може бути важко знати, з чого почати!

Вдячно, ми’знову тут, щоб допомогти вам зекономити багато часу та зусиль:

 1. Проведення ключових речей, які мають найкращі шаблони фотографії (щоб ви знали, на що слід дивитися)
 2. Показано + оцінити вибір найкращих шаблонів фотографії навколо (як підбирає команда WBE вручну)

Якщо у вас немає’t повністю ще не знайшли кращий розробник веб-сайтів тоді ви перегляньте наших улюблених будівельників веб-сайтів для фотографій у таблиці нижче:

На кінець цього посібника, ви’Я буду знати, що шукати в шаблоні фотографії. Ми’Також ми продемонстрували вам декілька найкращих дизайнів навколо – допомогти вам визначити тип шаблону.

ОГЛЯД ПЕРЕГЛЯДУ

Клацніть на наступні посилання, щоб прочитати конкретні розділи:

 1. Ключові речі Найкращі шаблони фотографії
 2. Найкращі шаблони веб-сайтів для фотографій
  • Вікс
  • Квадратний простір
  • Weebly
  • SmugMug
 3. Висновок: Найкращий шаблон веб-сайту для фотографії

КЛЮЧОВІ ЧОТИ НАЙКРАЩІ НАЙБІЛЬШІ ТЕМПЛАТИ ФОТОГРАФІЇ

“Використання шаблону, оснащеного необхідними функціями та функціями, ви можете заощадити час і клопоти в майбутньому.”

Використання шаблону – це найшвидший спосіб швидшого розміщення вашого веб-сайту в Інтернеті.

Не тільки доступна маса привабливих конструкцій, але і найкращі мають всілякі вбудовані функції, готові до негайного використання. Це заощаджує ваші проблеми провести час в редакторі, додавши функції по одному!

На мій досвід, це’s не дуже весело проводити години, одержимі кожною дрібницею на вашому веб-сайті. Це’s набагато краще вдарити землю за допомогою шаблону, розробленого з урахуванням ваших потреб.

Найкращі шаблони для фотозйомки заощаджують ваш час та зусилля, оскільки вони:

 1. Привабливий дизайн
 2. Блог (або кімната для його додавання!)
 3. Легка навігація по галереї
 4. Контактні форми (для вболівальників + комісій)
 5. Здатність до продажу

1. Привабливий дизайн

“Ваш веб-сайт відображає вас і вашу роботу, тому виберіть шаблон, який кидається в очі. Це зменшить потребу в редагуванні, заощадивши ваш час.”

В Інтернеті всі оцінюють книгу за її обкладинкою. Фактично, Adobe (PDF-компанія + супер-компанія з технологій!) Виявила, що перемогли 38% користувачів’t навіть не взаємодійте зі своїм веб-сайтом, якщо дизайн непривабливий!

Це’s висока ціна, щоб заплатити за те, що ви можете вирішити досить легко, правильно?

Підбір привабливого шаблону для вашого веб-сайту з фотографією – це найпростіший спосіб привернути увагу відвідувачів (і ми’Невдовзі покажу деякі з них!).

Плюс, якщо дизайн вже виглядає чудово, то там’s не потрібно реально налаштовувати його. Це звільняє вас витрачати більше часу на редагування знімків або планування наступної зйомки!

Краса в очах глядачів, тому вибирайте привабливий шаблон фотографії, щоб зацікавити відвідувачів. Привабливі шаблони також мінімізують кількість редагувань, які потрібно зробити – звільняючи від важливіших питань.

2. Блог (або номер для додавання!)

“Вибір шаблону фотографії за допомогою вбудованого блогу заощаджує вам клопоту налаштувати.”

Ви хочете витратити більше часу на написання свого блогу, ніж ви створюєте його. Тому має сенс обрати шаблон фотографії, оснащений блогом.

Блоги дозволяють вам поділитися своїм досвідом, що може допомогти збільшити трафік вашого веб-сайту. Наприклад, якщо ти постійно пишеш про фотографію домашніх тварин, ти’з більшою ймовірністю відображатимуться у відповідних результатах пошуку Google.

Це прекрасний спосіб помітити ваш веб-сайт, набрати більше відвідувачів та створити ваш бренд.

Зробіть собі життя легким і виберіть шаблон фотографії із вбудованим блогом. Зрештою, хіба що’t свій час краще проводити за об’єктивом, ніж перед комп’ютером?

Вести блог важливо, якщо ви хочете розширити свій бренд і збільшити свій веб-сайт’s трафік. Додавати можна сміливо, тому заощадите собі клопоту і виберіть шаблон із вбудованим .

3. Легка навігація по галереї

“Це’s легко когось схопити’s уваги, але важко втримати його. Виберіть шаблон, який не лише висвітлює ваші фотографії, але й робить їх легким для перегляду.”

Ваші фотографії можуть бути одними з найяскравіших зображень, які коли-небудь зроблені. Але якщо це’s важко переглядати від одного до іншого – то хто’Ви збираєтеся взяти час на догляд?

Має сенс вибрати шаблон фотографії із вбудованою сторінкою галереї чи портфоліо, яку можна швидко заповнити зображеннями. Це хіба що’т просто економія часу, це’s також дуже зручно!

Вибір шаблону веб-сайту, який розміщує ваші фотографії спереду та в центрі. Це’s Найзручніший спосіб забезпечити ваші знімки легкими для перегляду для клієнтів та шанувальників.

4. Контактні форми (для вболівальників + комісій)

“Вибір шаблону веб-сайту з готовою контактною формою допоможе потенційним клієнтам негайно зв’язатися з вами”

Якщо ви хочете переробити своє хобі в бізнес, це важливо легко контактувати.

Дослідження компанії Ko Marketing показало, що 51% людей вірять у це ‘ретельна контактна інформація’ це найважливіше, чого не вистачає на багатьох веб-сайтах. Дон’t нехай це не буде відсутнє у вас!

Зробіть прості речі, вибираючи шаблон веб-сайту для фотографій із вбудованою контактною формою.

Це позбавить вас від проблеми додавати його на свій веб-сайт з нуля. Це’s також зручна точка відскакування, якщо ви хочете додати додаткові поля, наприклад, a ‘Сюжетна лінія’.

Вибір шаблону фотографії за допомогою вбудованої форми контакту – це найпростіший спосіб дозволити людям зв’язатися з вами. Це також економить ваш час в редакторі.

5. Здатність до продажу

“Вибір шаблону веб-сайтів для фотографій, який допоможе вам заробити трохи грошей, – це не так?”

Не кожен фотограф хоче перетворити своє хобі на роботу.

Але там’s немає причини, чому ви можете’не заробляйте кілька зайвих доларів, вибравши шаблон, який може монетизувати вашу фотографію.

Ви могли продати принти, книги чи навіть одяг – це’з вами! Головне – мати можливість продати.

Вибір шаблону фотографії за допомогою ‘магазин’ сторінка – це найзручніший спосіб розпочати продаж.

Шаблони для продажу поставляються з демонстраційними продуктами, розміщеними на сторінці + встановлена ​​кошик для покупок. Це виключає багато дизайнерських робіт з вашого боку і є економією в реальному часі.

Примітка: Пам’ятайте, щоб продавати товари через ваш веб-сайт ви’Вам потрібно буде підписатись на план електронної комерції на вибраному вами розробнику веб-сайтів.

Зберігайте зручні речі та вибирайте шаблон, який дає можливість продати. Цей варіант важливий, тому що коли ваша фотографія підірвана, ви’Буду готовий продати відразу!

НАЙКРАЩІ ТЕМПЛАТИ САЙТУ ФОТОГРАФІЇ

“Це’s важливо вибрати шаблон фотографії, який допоможе вам виділитися з натовпу. Це’s це не просте рішення змінити згодом, тому знайдіть свій час. Ми’Я вибрав шаблони нижче, тому що вони полегшують ваше життя.”

Це’s складне рішення, вибравши правильний шаблон для веб-сайту фотографії. Але ви це вже знаєте – інакше не хочете’не бути тут, правда!

Щоб полегшити справи, ми’Ви вибрали кілька найкращих шаблонів для фотографії навколо:

Ці шаблони допоможуть вам швидко в Інтернеті привернути увагу, заощаджуючи час, гроші та зусилля. Найкраще, що вони’Ви можете легко редагувати, якщо вам потрібно!

Наші обрані шаблони фотографії нижче не тільки виглядають чудово, але й мають ключові функції, які вам потрібні. Це шаблони, завдяки яким ви та ваші фотографії виділяться!

1) Шаблони фотографій Wix (110+ мільйонів веб-сайтів)

“Wix – це найбільш універсальний розробник веб-сайтів. Це’s простий у використанні та пропонує шалений вибір варіантів шаблонів.”

У Wix є вражаючі 500+ шаблонів для вибору та майже 40, присвячених саме фотографії!

Це’s цілий вибір….

Вікс’s шаблони сміливі та інноваційні. Вони привертають увагу вигадливими галереями та цікавими способами відображення ваших фотографій.

Вони напрочуд багаті на особливості. Це може заощадити багато часу та зусиль, оскільки все, що вам потрібно, вже має бути на шаблоні.

І якщо це’s ні? Ну, редактором Wix користуватися дуже просто’У вас не виникне проблем із персоналізацією вашого веб-сайту або додаванням додаткового вмісту.

Шаблон фотожурналіста

Грати

Я’м величезний шанувальник Wix’с ‘Фотожурналіст’ шаблон. Це’s сміливий, привертає увагу та супер простий у навігації.

ви’у мене є багато місця, щоб показати свої фотографії, а білий простір справді допомагає підкреслити вашу роботу. Сильні, чіткі шрифти спонукають вас звести текст до мінімуму і зосередити увагу на ваших зображеннях.

Цей шаблон призначений для продажу та постачається з демонстраційним магазином, що дуже зручно економити час. ви’Вам потрібно буде додати в щоденник – або ви можете просто перевзначити його ‘Біо’ сторінки.

ви’У будь-який час у вас з’явиться веб-сайт з фотографією, якщо ви виберете цей дизайн, багатий на функції.

У шаблоні не є цей шаблон…Привабливий дизайн?

Блог (або кімната для його додавання!)?

Легка навігація по галереї?

Контактні форми (для вболівальників + комісій)?

Здатність до продажу?

Свобода налаштування цього шаблону? 9/10
&# 10004;
&# 10008;
(кімната для додання)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;

Шаблон веб-сайту міської фотографії

Грати

The ‘Міська фотографія’ шаблон набагато більш важкий для зображення, ніж шаблон вище – так що ви’Вам потрібно бути обережним при завантаженні фотографій. Занадто велика кількість великих файлів зображень на одній веб-сторінці може уповільнити швидкість завантаження, що залишає відвідувачів чекати навколо. Не добре.

Я’м. шанувальник зйомок повних сторінок героїв, які сидять під прозорими текстовими полями. Це’s чудовий спосіб обміну інформацією та вашою роботою одночасно.

ви’Вам сподобається вбудована форма контактів, яка розміщена на спеціальній сторінці. Це’s дійсно зручно, щоб ця функція була присутня з вимкненого режиму, оскільки її можна сміливо додати пізніше.

ви’я також отримав ‘послуги’ сторінка, на якій ви можете просувати свої вміння потенційним клієнтам. Навіть якщо ти був’t Спочатку думаючи про це, це дуже зручний спосіб монетизації вашого хобі.

У шаблоні не є цей шаблон…Привабливий дизайн?

Блог (або кімната для його додавання!)?

Легка навігація по галереї?

Контактні форми (для вболівальників + комісій)?

Здатність до продажу?

Свобода налаштування цього шаблону? 9/10
&# 10004;
&# 10008;
(кімната для додання)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;

Шаблон веб-сайту аерофотозйомки

Грати

Це дійсно функціональний і привабливий шаблон, який ідеально підходить для більш ділових налаштованих фотографів.

Це’s багатосторінковий дизайн, який також використовує довгі сувої для обміну інформацією та фотографіями. Це’s дуже зручний спосіб оприлюднення інформації про себе чи свій бізнес поетапно.

ви’знову готовий продати без коробки з a ‘послуги’ сторінка, в той час як галерея мозаїки «стіна до стіни» надзвичайно приваблює погляд. Він також може підтримувати відео, а також фотографії, так що ви можете швидко зробити свій веб-сайт виділенням.

У шаблоні не є цей шаблон…Привабливий дизайн?

Блог (або кімната для його додавання!)?

Легка навігація по галереї?

Контактні форми (для вболівальників + комісій)?

Здатність до продажу?

Свобода налаштування цього шаблону? 9/10
&# 10004;
&# 10008;
(кімната для додання)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;

Зробіть свій веб-сайт фотографії Wix зараз

2) Шаблони фотографії квадрата (1+ мільйонів веб-сайтів)

“Квадратний простір є домом шаблонів фотографій високого класу, які ставлять ваші фотографії спереду та в центр.”

Квадратний простір має понад 80 шаблонів, з яких ви можете вибрати, приблизно 11 з них створені спеціально для фотографів.

Квадратний простір’s конструкції більш тонкі, ніж Wix’s, пропонуючи безліч зображень на повній сторінці та пробіл. Вони по-справжньому професійно почувають себе, тому, якщо ваш сайт буде клієнтом, Squarespace може дійсно полегшити вам життя.

Редактор Squarespace досить простий у використанні, що може певним чином спростити речі, якщо ви хочете додати додаткові сторінки або додати магазин у свій шаблон..

Шаблон Wells

Грати

Я абсолютно люблю класичний вигляд Squarespace’с ‘Колодязі’ шаблон. Він чистий, розріджений і робить увесь акцент на ваших фотографіях. Це’s шаблон, розроблений з однією метою – просувати вашу роботу.

Вбудований блог дуже зручний і заощаджує вам завдання додати його (як і ми)’Ви бачили з іншими шаблонами). The ‘Прочитайте мене’ Сторінка може бути легко відредагована на іншу, багату на вміст сторінку, якщо ви вважаєте, що вам це потрібно – можливо, швидко виправити додавання ‘про мене’ сторінки?

Wells розміщує ваші фотографії спереду та в центрі, щоб вони привертали увагу як шанувальників, так і клієнтів. Смілива простота дизайну дозволяє легко редагувати та заповнювати власні зображення.

У шаблоні не є цей шаблон…Привабливий дизайн?

Блог (або кімната для його додавання!)?

Легка навігація по галереї?

Контактні форми (для вболівальників + комісій)?

Здатність до продажу?

Свобода налаштування цього шаблону? 7/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(потрібно додати)

Шаблон форте

Грати

‘Форте’ є яскравішим, потужнішим шаблоном, ніж більш заниженим ‘Колодязі’ вище. Ваших відвідувачів будуть зустрічати фотографії на весь екран, які миттєво привертають їх увагу і затримують її.

Там’s блог, інтегрований у дизайн та ‘читайте мене’ сторінку, яку можна легко переробити в ‘о’ сторінку чи іншу галерею.

Навігація по зображенню – це радість із чудовим прокруткою в бік, який справді виділяється зі звичайних галерей прокрутки вниз.

Це шаблон, який залишить тривалий вплив на кожного, хто відвідує ваш веб-сайт фотографії.

У шаблоні не є цей шаблон…Привабливий дизайн?

Блог (або кімната для його додавання!)?

Легка навігація по галереї?

Контактні форми (для вболівальників + комісій)?

Здатність до продажу?

Свобода налаштування цього шаблону? 7/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(потрібно додати)

Створіть свій веб-сайт фотографії Squarespace

3) Шаблони фотографії Weebly (40+ мільйонів веб-сайтів)

“Weebly – це зручний користувач, що створює веб-сайт, який дуже простий у використанні.”

Weebly пропонує більше 50 шаблонів (або тем у Weebly-ese). З цих конструкцій приблизно 6-7 орієнтовані саме на фотографів, як ви.

Наявні шаблонні конструкції дійсно привабливі, але також досить базові. Вони не’t настільки інноваційний, як Wix’s, ні настільки високого класу, як Squarespace.

Якщо ви хочете простий шаблон веб-сайту фотографії, який легко налаштувати, то Weebly – це платформа для вас.

Шаблон Cento

Грати

Weebly’с ‘Cento’ шаблон є найфункціональнішим дизайном у нашому місті. Це простий шаблон фотографії, який призначений допомогти вам продемонструвати свої фотографії та не дуже багато іншого.

ви’не вистачає і блогу, і магазину – але якщо ви’Ви не зацікавлені в цих речах і просто хочете портфоліо зображень ‘Cento’ ідеально для цього!

Це шаблон, який ставить практично вище дизайну, тому, якщо ви хочете базового дизайну веб-сайту та шаблону, ви можете легко редагувати ‘Cento’ варто подивитися.

У шаблоні не є цей шаблон…Привабливий дизайн?

Блог (або кімната для його додавання!)?

Легка навігація по галереї?

Контактні форми (для вболівальників + комісій)?

Здатність до продажу?

Свобода налаштування цього шаблону? 8/10
&# 10004;
&# 10008;
(потрібно додати)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(потрібно додати)

Шаблон подорожі

Грати

Я’я дійсно великий шанувальник ‘Подорож’ шаблон від Weebly. Він поєднує в собі багато чудових рис’Ви бачили вище і посилкували їх у дивовижно привабливому шаблоні.

Там’s кілька способів відображення знімків, включаючи зображення на весь екран, мініатюрні галереї та галереї з довгим прокруткою. Цей сорт корисно мати, оскільки він заощаджує зусилля, щоб викопати унікальні стилі галереї – ви можете просто використовувати вбудований вибір!

ви’я також отримав ‘про мене’ і блог, інтегрований у головну сторінку прокрутки. Це може довести економію часу, оскільки це означає, що вам потрібно редагувати лише одну (правда, довгу) сторінку під час персоналізації дизайну.

У шаблоні не є цей шаблон…Привабливий дизайн?

Блог (або кімната для його додавання!)?

Легка навігація по галереї?

Контактні форми (для вболівальників + комісій)?

Здатність до продажу?

Свобода налаштування цього шаблону? 8/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(потрібно додати)

Створіть свій веб-сайт Weebly Photography

4) Шаблони фотографії SmugMug

“SmugMug – це спеціалізований розробник веб-сайтів для фотографій, який може допомогти вам монетизувати свою роботу завдяки партнерству з поліграфічними компаніями.”

SmugMug пропонує близько 30 шаблонів фотографії, з яких ви можете вибрати.

Їх конструкції дуже привабливі, але можуть не вистачати функціональності, коли ви почнете їх редагувати. Це може бути трохи засмучуючи додавання додаткових сторінок, які були присутні в демонстраціях, не кажучи вже про те, що ви могли витратити свій час більш розумно.

SmugMug’Ключовим моментом продажу є її інтеграція з професійними поліграфічними компаніями, тому ви можете почати продавати товар, як тільки опублікуєте свій веб-сайт з фотозйомки – це дійсно зручно!

Шаблон Сьєрра

Грати

SmugMug’с ‘Сьєрра’ шаблон – простий і функціональний шаблон. Він перемикається між зображеннями на повній сторінці та меншими галереями мініатюр, так що там’s різноманітні способи відображення ваших фотографій.

Навігація дуже проста, тому що там’s лише три сторінки! Це’s дійсно економія часу просто тому, що це так просто.

‘Сьєрра’ схожий на вищезгадані шаблони Weebly за практичністю, але трохи не вистачає з точки зору загального дизайну.

Якщо ви хочете відвертий шаблон фотографії, ви можете’не помиляюся ‘Сьєрра’.

SmugMug також дуже просто додає інтернет-магазин (він’їх головна точка продажу!), тож якщо ви хочете трохи заробити і готівку, то це платформа для вас.

У шаблоні не є цей шаблон…Привабливий дизайн?

Блог (або кімната для його додавання!)?

Легка навігація по галереї?

Контактні форми (для вболівальників + комісій)?

Здатність до продажу?

Свобода налаштування цього шаблону? 9/10
&# 10004;
(більше практичного дизайну)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(потрібно додати)

Шаблон Октавія

Грати

SmugMug’с ‘Октавія’ шаблон – це позбавлена ​​задня версія Squarespace’с ‘Колодязі’ шаблон. Він має такий же чудовий білий дизайн з великою кількістю місця для кадрування ваших фотографій.

Це чудовий шаблон для розміщення зображень спереду + у центрі. Це’s також супер простий у навігації’s дуже простий дизайн – це заощадить ваш час під час внесення змін, які ви вважаєте потрібними.

Як зазначено вище, SmugMug полегшує додавання магазину та початок продажу відбитків, тому не варто’не переживайте, що магазин не буде’t присутній за замовчуванням (ви буквально включаєте його у своєму редакторі!).

У шаблоні не є цей шаблон…Привабливий дизайн?

Блог (або кімната для його додавання!)?

Легка навігація по галереї?

Контактні форми (для вболівальників + комісій)?

Здатність до продажу?

Свобода налаштування цього шаблону? 9/10
&# 10004;
&# 10008;
(потрібно додати)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(потрібно додати)

Створіть свій веб-сайт фотографії SmugMug зараз

НАЙКРАЩА ТЕМПЛАТА ВАС-ФОТОГРАФІЯ

Ця стаття корисна?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me