Найкращі шаблони веб-сайтів для портфоліо

“Використання шаблону для вашого персонального веб-сайту для портфоліо – це найрозумніший спосіб швидкої роботи в Інтернеті. Вони чудово виглядають та мають усі необхідні функції, економлячи роботу! Це звільняє вас зосередитись на тому, що має значення – вашій творчій роботі.”


Що робити, якщо я сказав, що ви можете створити приголомшливий веб-сайт із портфоліо та опублікувати його в Інтернеті менш ніж за 14 хвилин. Звучить занадто добре, щоб бути правдою, ні?

Що ж, ви можете полегшити своє життя, вибравши правильний шаблон веб-сайту для портфоліо.

Але який правильний шаблон? Зрештою, це’s не ти, як ти’перегляньте варіанти на вибір…

Грати

При такому великому виборі може бути важко знати, з чого почати (довіряйте нам, ми’Ви були там!).

Ми’Ви написали цей посібник, щоб заощадити ваш час та сили:

 1. Пояснення важливих речей, які має мати ваш особистий шаблон портфоліо (щоб ви знали, на що слідкувати)
 2. Відображення + рейтинг кількох найкращих шаблонів портфоліо навколо (підібрана власноруч нашою командою, щоб показати вам що’s доступно)

Якщо у вас немає’Ви ще не знайшли свого ідеального розробника веб-сайтів, дивіться нижче в нашому списку кращі розробники веб-сайтів це допоможе вам красиво продемонструвати своє портфоліо:

Приблизно за 11 хвилин, ти’Я буду мати повне розуміння того, на що звернути увагу в шаблоні веб-сайту для портфоліо, щоб заощадити час + гроші. Ми’також натхнемо вас деякими найкращими конструкціями навколо, так що ви можете вирішити, який шаблон ви хочете.

Contents

ОГЛЯД ПЕРЕГЛЯДУ

Клацніть на наступні посилання, щоб прочитати конкретні розділи:

 1. Ключові речі Найкращі шаблони портфоліо
 2. Найкращі шаблони веб-сайтів для портфоліо
  • Вікс
  • Квадратний простір
  • Weebly
  • Формат
  • SmugMug
  • Фабрик
  • GoDaddy
  • IM Creator
  • Джімдо
 3. Висновок: Найкращий шаблон веб-сайту для портфоліо

Виберіть розробника веб-сайту та заробляйте гроші в Інтернеті вже сьогодні

Який тип сайту ви хочете створити?

створити веб-сайт побудувати інтернет-магазин ОНЛАЙН-МАГАЗИН САЙТУ

Ключові речі мають найкращі веб-сайти портфоліо

“Подумайте про свій шаблон портфоліо як ярлик до веб-сайту, який виглядає чудово і має всі необхідні функції. Але тільки тому, що все зроблено для вас, це не робить’ти маю на увазі тебе’Ви не можете редагувати його стільки, скільки ви хочете! ”

Існують шаблони, щоб полегшити ваше життя. Це дійсно так просто.

Тепер ви можете інвестувати години та зусилля, створюючи власний веб-сайт портфоліо з нуля.

Але хіба що’t ви скоріше використовуєте професійно розроблений шаблон і маєте приголомшливе портфоліо, готове розпочати впродовж всього 13 хвилин?

Подумайте, що ви могли б зробити з усім тим додатковим часом!

Кілька додаткових годин означає, що ви можете почати роботу над новою картиною. Це означає, що ви можете відповісти на всі запити електронної пошти. А якщо ти’відчуваючи себе надзвичайно продуктивним, ви навіть можете отримати понад ваші податки на фрілансер!

На наш погляд, використання шаблону – це найрозумніший спосіб швидкої роботи в Інтернеті за допомогою портфоліо, яким ви можете пишатися.

Ми рекомендуємо використовувати шаблон, якщо ви думаєте, що ваш особистий веб-сайт портфоліо знадобиться:

 1. Приголомшливий дизайн веб-сайту
 2. Мобільний, чуйний дизайн
 3. Легка для перегляду галерея вашої роботи
 4. Контактна форма
 5. Блог
 6. An ‘Про мене’

1. Приголомшливий дизайн

“Шаблони веб-сайтів для портфоліо виглядають чудово, оскільки вони’перероблений професіоналами. Це економить роботу та дозволяє зосередити свою енергію на створенні.”
Створити веб-сайт із привабливим дизайном важко. Це’ще важче, коли ваш приголомшливий дизайн повинен бути функціональним і легким у використанні.

То чому б не дозволити професіоналам подбати про цю складну для вас задачу?

Обраний вами шаблон портфоліо буде розроблений та протестований професіоналами. Це означає, що не тільки це приверне увагу ваших відвідувачів, але і вони’Знайдеться і простий у використанні.

Це величезна вага з ваших плечей. Це також звільняє час, який ви’Були б інакше витрачені на розробку, налаштування та тестування вашого веб-сайту.

Шаблони портфоліо дають вам веб-сайт, який із першого дня виглядає дивовижно. Це означає, що ви можете витратити набагато менше часу на налаштування і все ж мати дизайн веб-сайту, який приваблює ваших відвідувачів.

2. Чуйний дизайн

“Ви дон’не знаю, звідки збираються відвідувачі вашого Інтернету. Реагуючий шаблон гарантує, що веб-сайт вашого портфоліо виглядає добре в будь-який час і в будь-якому місці та на будь-якому пристрої.”

Більше 33% всього інтернет-трафіку припадає на смартфони.

У цей день і вік, ти’я повинен бути досить божевільним (або досить сміливим!), щоб не використовувати шаблон мобільного адаптивного портфоліо.

Чуйні та мобільні шаблони автоматично оптимізують ваше портфоліо для різних розмірів екрана. Це гарантує враження, що відвідувачі переглядають робочий стіл, смартфон або планшет.

Це важливо, якщо ти’знову сподіваючись виграти новий бізнес зі свого портфоліо. Дослідження показують, що 61% людей перемогли’не турбуйтеся повертатися на ваш веб-сайт, якщо він не є’t оптимізовано для мобільних пристроїв.

Тож якщо ви думаєте про це, без чуйного шаблону, ви’Ви, мабуть, не вистачаєте нових можливостей для бізнесу.

Створення мобільного веб-сайту, що реагує на мобільні пристрої, є важливим. Без цього ваш портфель буде відчувати себе старим і застарілим, що погано відбивається на вас. Використання чуйного шаблону – це швидкий і простий спосіб надати користувачам необхідний досвід перегляду.

3. Легко переглядати галереї для вашої роботи

“Виберіть шаблон портфоліо, який спрощує перегляд зображень. Якщо людям важко переглядати ваші образи, вони’Зникнемо – це коштуватиме вам трафіку та можливостей…”

Дозволяє’s face it – веб-сайт вашого портфоліо існує лише з однієї причини: показати свою роботу перед усім світом.

Ви можете полегшити собі життя, вибравши шаблон портфоліо, у якому є галерея для відображення вашої роботи.

Це звільнить вас, щоб зосередитись на важливіших питаннях, як-от гугле місце розташування наступного тижня’s стріляти.

Спробуйте різні дизайни шаблонів, щоб побачити, які галереї найкраще працюють для вашого портфоліо – ви виграли’не шкодуйте про це.

Виберіть шаблон портфоліо, який полегшить шанувальникам та потенційним клієнтам перегляд вашої роботи. Це може звільнити вас час’d інакше проводите редагування свого сайту, то чому б не використовувати його для роботи над вашими комісіями!

4. Контактна форма

“Якщо ви полегшите людям контакт з вами, ви’Виграю більше бізнесу. Щоб виграти більше бізнесу, виберіть шаблон портфоліо, який дозволяє користувачам негайно зв’язуватися з вами.”

Без вбудованої форми контакту ви’у мене є два варіанти:

 • Запропонуйте свої контактні дані в Інтернеті взагалі і сподівайтеся, що вони будуть’забирають клієнти, а не шахраї.
 • Витратьте час на редагування свого веб-сайту, налаштувавши вигляд та відчуття різних контактних форм, поки ви не знайдете той, який виглядає як раз правильно. Тоді ви виявите, що вони’ви не пов’язані з вашим обліковим записом електронної пошти та витрачаєте більше часу на читання ‘як’ керівництво, щоб ви могли отримувати повідомлення, які люди надсилають вам. Після виправлення ви виявите, що всі ці повідомлення надсилаються вашим ‘спам’ папка за замовчуванням, тому вам потрібно з’ясувати, як це також виправити….

Жоден з них не звучить як особливо хороший варіант?

Зробіть собі життя легким і виберіть шаблон, оснащений контактною формою.

Це економить ваш час на прискіпливій роботі, а також дозволяє клієнтам легко звернутися до вас після перегляду вашої роботи..

Вибір шаблону веб-сайту для портфоліо із вбудованою формою контактів – не вимагає. Без жодного ви виграли’t отримувати стільки ділових запитів – коштувати вам грошей. Це’s також інший спосіб заощадити час + зусилля, які можна вкласти у більш творчі завдання.

5. Блог

“Якщо ви не працюєте з технікою, це не привід не мати блогу на своєму веб-сайті Портфоліо. Отримайте шаблон із вбудованим, оскільки блог є цінним інструментом для підвищення вашого SEO.”

Блог є життєво важливим інструментом для підвищення оптимізації пошукових систем (SEO) вашого портфоліо. Удосконалення вашого SEO важливо, якщо ви хочете відображатись вище в результатах пошуку Google та залучати більше трафіку на ваш веб-сайт.

Можливо, ви не думаєте, що у вас є час написати блог, не кажучи вже про налаштування – так чому б не зробити все просто?

Коли ти’повторно покупокши за правильним шаблоном веб-сайту для портфоліо, виберіть той, у якому вбудований блог.

Це’s простий спосіб створити блог та продати себе без будь-яких навичок кодування та технологій.

Ви хочете мати високий рейтинг у результатах пошуку Google. Google любить свіжий регулярний вміст. Ви можете зробити щасливими рейтинг Google та вашого портфоліо, написавши блог. Виберіть шаблон із одним вбудованим і ви’Буду на швидкій трасі до позиції №1!

6. Ан ‘Про мене’

“Це’Важливо, щоб ваше портфоліо чітко повідомляло світові, що ви робите. Ви можете полегшити передачу цієї інформації, вибравши шаблон, що містить ‘Про мене’ вбудований у дизайн.”

Ви, можливо, навіть не зрозуміли, що маєте ‘Про мене’ розділ – це важливо. Я знаю, що я не робив’т!

Але мій домовик, який має портфоліо для своїх короткометражних фільмів, добре, що він пустив мене у світ з невеликим секретом…

Ваша ‘Про мене’ це прекрасна можливість сказати світові, хто ти є, чим займаєшся і де лежать твої навички. Розуміння своїх здібностей ще важливіше, якщо ви’знову сподіваючись перемогти нових клієнтів!

Вибір шаблону веб-сайту з портфоліо ‘Про мене’ Сторінка означає, що ви можете відзначити ще один турботу свого списку. Все, що вам потрібно зробити – це оновити текст і ви’З тобою добре піти.

Без місця для ‘Про мене’ ви’Вам потрібно буде додати сторінку, потім поле заголовка, відформатувати її, додати текстове поле, відформатувати та змінити розмір, попередній перегляд, злегка перемістити ліворуч тощо.

Чесно кажучи, ти’у вас є кращі способи провести свій час.

Вибір шаблону веб-сайту з портфоліо ‘Про мене’ сторінка економить ваш час та зусилля, необхідні для додавання. Маючи ‘Про мене’ це чудовий спосіб донести свої вміння до потенційних клієнтів. Це’s також приємний спосіб додавання особистості до вашого веб-сайту!

НАЙКРАЩІ ТЕМПЛАТИ САЙТУ ПОРТФОЛІО

“Якщо ви’у вас виникли проблеми з пошуком правильного шаблону веб-сайту для портфоліо, то ви’ви прийшли в потрібне місце.”

Ми хочемо зробити ваше життя якомога простішим. Для цього наша команда підібрала для вас кілька найкращих шаблонів веб-сайтів для портфоліо.

ви’Ви знайдете шаблони, які ідеально обладнані, щоб надати вам приголомшливий веб-сайт із портфоліо. Вони мають зовнішній вигляд, особливості та простоту використання, які вам потрібні. Їх також легко редагувати, якщо ви хочете персоналізувати, як виглядає ваш сайт.

Наші обрані шаблони портфоліо мають усі функції, необхідні для залучення більшої кількості відвідувачів та перемоги в новому бізнесі. Вони’скорочую кількість часу, який потрібно витратити на редагування вашого веб-сайту.

1) Шаблони портфоліо Wix (110+ мільйонів веб-сайтів)

“Wix – це найбільш універсальний розробник веб-сайтів. Він пропонує вам шалену кількість варіантів дизайну, зберігаючи при цьому зручності для користувачів.”

Wix пропонує вам сотні шаблонів на вибір. З них близько 17 розроблені спеціально для різних типів портфоліо

ви’Знайду Wix’s шаблони веселі, вигадливі та сміливі. Вони – прекрасний спосіб заощадити час і зусилля, якщо ви’Вас зацікавило унікальне портфоліо, яке можна швидко запустити в Інтернеті.

Шаблони Wix зручні для мобільних пристроїв, тому ви можете бути впевнені, що ваші ілюстрації та фотографії чудово виглядають на будь-якому пристрої.

Ви отримуєте абсолютну творчу свободу з Wix, що є величезною вигодою! Редактор Wix дуже зручний у користуванні та дозволяє легко персоналізувати шаблон вашого портфоліо так, як вам здається.

Шаблон портфоліо ілюстратора

Я’м великий фанат Wix’с ‘Портфоліо ілюстраторів’ шаблон. Це’s чистий, простий і дуже легкий для очей.

Ваша творча робота розміщується спереду та в центрі, а на головній сторінці легко прокручується галерея. Ви також маєте сторінки для контактної форми та коротку ‘Про мене’.

Це може виглядати як простий шаблон – і дон’не можу помилитися, це так – але він також містить все необхідне, щоб швидше, ніж пізніше опублікувати веб-сайт вашого портфоліо в Інтернеті.

Єдине, що ти’Re бракує цього шаблону – це блог. На щастя, Wix дозволяє порівняно просто додати його, якщо ви хочете.

У шаблоні не є цей шаблон…Приголомшливий дизайн веб-сайту?

Веб-сайт для мобільних пристроїв?

Легка для перегляду галерея для вашої роботи?

Контактна форма?

Блог?

An ‘Про мене’?

Свобода налаштування цього шаблону? 9/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(потрібно додати)
&# 10004;

Шаблон творчого портфоліо

Грати

Це ‘Творче портфоліо’ шаблон – це дійсно веселий дизайн. Це’s основний шаблон на одній сторінці, який містить усі необхідні вам речі’Вам, швидше за все, знадобиться.

Галереї вашої роботи помітно відображаються для легкого перегляду, в той час як чорні фонові скриньки дійсно допомагають виділити вашу роботу.

An ‘Про мене’ передається у контактну форму внизу сторінки, що полегшує потенційним клієнтам зв’язок з вами.

Мені дуже подобається, як дизайн однієї сторінки цього шаблону робить його дуже легко заповнити власним вмістом. Ви дон’не потрібно обмацувати безліч різних сторінок, так що ви’Буду в Інтернеті, перш ніж ви це дізнаєтесь!

У шаблоні не є цей шаблон…Приголомшливий дизайн веб-сайту?

Веб-сайт для мобільних пристроїв?

Легка для перегляду галерея для вашої роботи?

Контактна форма?

Блог?

An ‘Про мене’?

Свобода налаштування цього шаблону? 9/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(потрібно додати)
&# 10004;

Створіть свій веб-сайт із портфоліо Wix зараз

2) Шаблони портфоліо Squarespace (1+ мільйонів веб-сайтів)

“Квадратний простір є домом шаблонів високого класу портфоліо, які ставлять ваші фотографії спереду та в центр.”

Маючи понад 80 шаблонів, з яких можна вибрати, Squarespace – хороший вибір для веб-сайту вашого портфоліо, оскільки трохи менше чверті з них спеціально розроблені для портфелів.

Шаблони портфоліо Squarespace готові зробити так, щоб ваша робота виглядала неймовірною прямо з коробки.

Конструкції дуже високого класу та професійні. Навігація на місці є гладкою та легкою. Необхідні функції та функціональні можливості є всіма присутніми та правильними.

Вміст цих речей у шаблон – це економія реального часу і звільняє вас від необхідності пізніше їх додавати.

Якщо ви хочете зміни, редактор Squarespace надає вам багато свободи для персоналізації дизайну шаблонів, якщо ви цього хочете. Будьте в курсі, що це’s не такий гнучкий, як редактор Wix.

Шаблон Lange

Грати

Квадратний простір’с ‘Ланге’ шаблон класується і є приголомшливим способом проявити свою творчу роботу.

Цей дизайн поєднує зображення на повній сторінці з невеликими обрамленими обрамленнями, що робить вашу роботу моментально вражаючою, але також легкою для перегляду.

‘Ланге’ полегшує доступ до Інтернету. Ти виграв’не потрібно багато редагувати, оскільки на ньому є вбудований блог, сторінка контактів (вам потрібно додати форму для миттєвого контакту) та ‘Про’ розділ.

Це шаблон мобільного адаптивного портфоліо, завдяки якому ваша робота виглядає неймовірною.

У шаблоні не є цей шаблон…Приголомшливий дизайн веб-сайту?

Веб-сайт для мобільних пристроїв?

Легка для перегляду галерея для вашої роботи?

Контактна форма?

Блог?

An ‘Про мене’?

Свобода налаштування цього шаблону? 7/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(має контактну сторінку
потрібно додати форму)
&# 10004;
&# 10004;
(a.k.a. ‘Інформація про студію’)

Шаблон Ісімото

Грати

Як це круто ‘Ісімото’ шаблон від Squarespace?

Це не тільки виглядає неймовірно, але й дає вам справді унікальний бічний прокрутки для відображення вашої роботи. Це’s дійсно охайний спосіб проявити себе, який буде дотримуватися людей’s спогади.

Незважаючи на свій чистий дизайн (багато білого простору – ура!), ‘Ісімото’ створена для того, щоб полегшити ваше життя.

ви’я отримав вбудований блог і ‘Про мене’ сторінки, що дійсно зручно. Шаблон також чутливий до мобільних пристроїв, тому будь-які зміни дизайну виглядатимуть приголомшливо на будь-якому пристрої.

Правда, вам не вистачає контактної форми. Однак ваша контактна інформація розташована внизу кожної сторінки як посилання, яке можна натиснути. Не так зручно, як фактична форма, але краще, ніж нічого.

У шаблоні не є цей шаблон…Приголомшливий дизайн веб-сайту?

Веб-сайт для мобільних пристроїв?

Легка для перегляду галерея для вашої роботи?

Контактна форма?

Блог?

An ‘Про мене’?

Свобода налаштування цього шаблону? 7/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(потрібно додати)
&# 10004;
&# 10004;

Створіть свій веб-сайт із портфоліо Squarespace зараз

3) Шаблони портфоліо Weebly (40+ мільйонів веб-сайтів)

“Weebly – це дуже простий у користуванні веб-розробник. Він пропонує шаблони, привабливі, але основні.”

У Weebly є близько 50 тем (він же шаблонів для вас і мене), з яких сім позначено як створені для портфоліо. Це’s, щоб не сказати, що ви можете’t виберіть будь-яку з доступних тем, якщо вони захоплюються!

Weebly’Шаблони портфоліо (soz, теми) дійсно привабливі та роблять великий акцент на демонстрації вашої роботи. Ви отримуєте багато варіантів галереї, так що ви’Ви обов’язково знайдете дизайн, який захоплює вас.

Для простих конструкцій ви отримуєте безліч заздалегідь заповнених функцій, які швидко та легко налаштувати. Насправді редактор Weebly – це масштабна економія часу! Це’s супер простий у використанні та робить редагування кінчу.

Стрибки & Шаблон зв’язку

Грати

The ‘Стрибки & Межі’ шаблон – це дійсно чудовий односторінковий шаблон веб-сайту з портфоліо.

Маючи все, що потрібно на одній сторінці, робить отримання вашого веб-сайту досить безболісним процесом.

Там’s не потрібно возитися з додаванням сторінок і функцій. Просто швидко виправте ті, які вже є в шаблоні. Це не могло’t бути легше.

Це економить вам багато часу, що можна краще витратити на виправлення пікселів на графіці або додати кілька мазків до останнього портрета.

Хоча слід зазначити одне, що ти’Якщо вам потрібна, вам потрібно буде додати контактну форму.

У шаблоні не є цей шаблон…Приголомшливий дизайн веб-сайту?

Веб-сайт для мобільних пристроїв?

Легка для перегляду галерея для вашої роботи?

Контактна форма?

Блог?

An ‘Про мене’?

Свобода налаштування цього шаблону? 8/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(потрібно додати)
&# 10004;
&# 10004;

Створіть веб-сайт Weebly Portfolio вже зараз

4) Шаблони портфоліо Fabrik

“Fabrik – це креативний портфоліо. Це’Шаблон s привабливий і професійний.”

Farbik пропонує вісім (так, лише 8!) Шаблонів, але це компенсує, дозволяючи вам будь-коли змінювати шаблони.

Якщо чесно, шаблони дуже привабливі та дуже професійно виглядають. Вони трохи нагадують мені Squarespace, хоча ви отримуєте більш широкий вибір із Squarespace.

Кожен шаблон чуйний (що ми хочемо бачити!) Та оснащений майже всіма ключовими функціями, які вам потрібні.

Це дозволяє дуже швидко створити та запустити веб-сайт вашого портфоліо за допомогою Fabrik.

Шаблон Кобурга

Грати

Фабрик’с ‘Кобург’ шаблон має дійсно привабливий дизайн журнального стилю. Рами різного розміру дозволяють робити акцент на конкретних проектах, а широкі рамки дозволяють зображенням бути відокремленими та зручними для перегляду.

ви’Тут у вас є все необхідне, зведене в один шаблон, і це дозволяє економити роботу, додаючи додаткові сторінки та функції.

Шрифти чудові, і все виглядає дійсно професійно, тож ви’Я обов’язково справляю чудове перше враження.

У шаблоні не є цей шаблон…Приголомшливий дизайн веб-сайту?

Веб-сайт для мобільних пристроїв?

Легка для перегляду галерея для вашої роботи?

Контактна форма?

Блог?

Блог?

Свобода в налаштуванні цього шаблону? 6/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(контактне посилання у заголовку)
&# 10004;
&# 10004;

5) Шаблони портфоліо SmugMug

“SmugMug – це спеціаліст, який розробляє веб-сайт із портфоліо фотографій. Він має функціональні шаблони, які полегшують продаж відбитків вашої роботи.”

SmugMug дає вам гідний вибір шаблонів портфоліо з 30 на вибір.

ви’Ви легко знайдете шаблони SmugMug для очей, але додати всі необхідні функції може бути складно..

Це тому, що попередні перегляди шаблонів SmugMug показують вам: ‘найкращий сценарій’ демонстрація, але лише надайте вам дизайн скелета для роботи.

Вам потрібно буде додати в кілька непогашених нами функцій’Ви перераховані вище самі. Це біль, як ти’у вас, мабуть, є кращі способи проведення часу.

Але ми вважаємо, що SmugMug заслуговує на своє місце тут, оскільки це одна з небагатьох платформ, яка дає вам можливість почати продавати. Щоб дізнатися більше, прочитайте наш огляд SmugMug.

Шаблон Осіріса

Грати

SmugMug’с ‘Осіріс’ шаблон – це дійсно привабливий дизайн мозаїки.

‘Осіріс’ гарантує, що ваша творча робота робить правильний вплив, охоплюючи всю веб-сторінку в ній!

Як уже згадувалося вище, SmugMug залишає більшу частину роботи за вами – тож це не самий зручний у світі шаблон – але він впевнено виглядає чудово!

Це також чуйний дизайн.

У шаблоні не є цей шаблон…Приголомшливий дизайн веб-сайту?

Веб-сайт для мобільних пристроїв?

Легка для перегляду галерея для вашої роботи?

Контактна форма?

Блог?

An ‘Про мене’?

Свобода в налаштуванні цього шаблону? 4/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(потрібно додати)
&# 10008;
(потрібно додати)
&# 10008;
(потрібно додати)

6) Форматування шаблонів портфоліо

“Формат спеціалізується на портфоліо веб-сайтах. Це може допомогти вам скласти привабливе, професійно виглядає портфоліо.”

Замість того, щоб пропонувати вам широкий спектр шаблонів, Формат дозволяє вибрати одну з п’яти тем. Ці теми розділені тим, як ви хочете демонструвати свою роботу.

Це може здатися, що це обмежує ваш вибір, але насправді це’s дійсно визвольний спосіб роботи. ви’завжди зосереджуйтесь на кінцевому продукті, а не зациклюючись на перегляді кожної останньої деталі, що робить Fabrik’s робочий процес дуже ефективний.

ви’Ви можете безкоштовно редагувати шаблони у Fabrik’с ‘перетягнути & крапля’ редактор, але ти’знайду’s більш обмежений інструмент, ніж пропозиції Wix та Squarespace.

Шаблон Сьєрра

Грати

‘Сьєрра’ це прекрасний шаблон. Це’s сміливий, привабливий і якось врівноважує буття дуже білого кольору з дуже барвистим!

Галереї в цьому шаблоні надають вам різні розміри рамки для вашої роботи, тому ви можете робити акцент там, де вважаєте за потрібне. Різноманітність вбудованих стилів також заощаджує вам завдання, що переглядають наявні стилі згодом.

Верхня панель навігації допомагає користувачам прості речі, а вбудований блог, ‘Про мене’ і ‘Контактна інформація’ сторінка полегшує створення цього шаблону портфоліо і не працює зовсім.

Ви навіть отримуєте готовий до використання ‘Магазин’ – ти можеш’не скажу, що про занадто багато шаблонів!

У шаблоні не є цей шаблон…Приголомшливий дизайн веб-сайту?

Веб-сайт для мобільних пристроїв?

Легка для перегляду галерея для вашої роботи?

Контактна форма?

Блог?

An ‘Про мене’?

Свобода в налаштуванні цього шаблону? 6/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;

7) Шаблони портфоліо GoDaddy

“Ви можете краще знати GoDaddy як місце, щоб отримати собі персоналізований домен, але він також має гідного розробника веб-сайтів!”

GoDaddy’s шаблони веб-сайтів із 300+ є досить основними, але це лише полегшує вашу роботу.

Якщо ви хочете, щоб портфельний веб-сайт був без усіх дзвіночків – щось просто + ефективне – тоді GoDaddy – це конструктор для вас.

Редактор зручний для користувачів, так що ви’Заберу її швидко. Це дає вам змогу зробити стільки (або як мало) налаштувань на ваш веб-сайт, наскільки ви вважаєте за потрібне.

Шаблони реагують на мобільні пристрої, тому ви можете бути впевнені, що ваш портфель виглядає чудово в будь-який час і в будь-якому місці.

Шаблон ясності

Грати

Подивіться, що я маю на увазі про прості та функціональні шаблони портфоліо?

The ‘Чіткість’ дизайн чистий і без навали. Це’s шаблон на одній сторінці, який дозволяє людям легко переглядати вашу роботу та зв’язатися.

ви’Ви отримали майже все, що вам потрібно, згорнути в одну, просту у користуванні сторінку. Це ідеально для користувачів, які не є технічними, як ви і я, оскільки робить веб-сайт в Інтернеті дійсно простим.

ви’у вас вийшла галерея горизонтальної смуги, ‘Про мене’, контактну форму та інтеграцію соціальних медіа.

Одна ключова особливість цього’s пропущений – це блог. Ти можеш’t навіть додати один! Ви маєте посилання на зовнішній блог, який не є’t насправді ідеально взагалі.

Все-таки, якщо ти’знову після базового веб-сайту з портфоліо, на якому демонструється ваша робота, потім GoDaddy’с ‘Чіткість’ шаблон варто переглянути.

У шаблоні не є цей шаблон…Приголомшливий дизайн веб-сайту?

Веб-сайт для мобільних пристроїв?

Легка для перегляду галерея для вашої роботи?

Контактна форма?

Блог?

An ‘Про мене’?

Свобода в налаштуванні цього шаблону? 4/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(контактна кнопка)
&# 10008;
(потрібно додати)
&# 10004;

8) Шаблони портфоліо для творців чату

“IM Creator – це простий конструктор веб-сайтів, який дозволяє створювати привабливі портфелі, не знаючи, як кодувати.”

IM Creator надає вам вражаючий вибір шаблонів. Я’d розмістіть його як друге лише для Wix за рівнем вибору!

Насправді IM Creator має понад 50 шаблонів, присвячених демонстрації мистецтва + дизайнерських робіт.

Це’s дуже проста платформа для використання під час створення сайту за допомогою блоків вмісту (подумайте, цифровий LEGO). Це означає, що шаблони IM Creator полегшують швидкий доступ до Інтернету.

Вони можуть бути не найфункціональнішими на сайтах, але якщо ви хочете, щоб портфоліо виглядало професійно з мінімальним редагуванням з вашого боку, то це’s варто розглянути IM Creator.

Шаблон архітектора

Грати

Я знаходжу творця чату’с ‘Архітектор’ шаблон для дійсно цікавого та унікального дизайну. Я притулок’я бачив багато шаблонів, схожих на цей – так це’s простий спосіб виділитися!

Це дуже базовий шаблон, який є схрещуванням між галереєю та блогом.

ви’Мені буде легко демонструвати проекти та надавати контекст разом з ними. Це може бути корисно для перемоги над потенційними клієнтами.

Спливаючі галереї допомагають показувати вашу роботу, тоді як кнопка контакту полегшує зв’язок з вами, ніж наявність електронної адреси на сторінці.

Це’s, звичайно, не найбагатший у нашому дизайні дизайн, але дизайн для мене є найкращим.

У шаблоні не є цей шаблон…Приголомшливий дизайн веб-сайту?

Веб-сайт для мобільних пристроїв?

Легка для перегляду галерея для вашої роботи?

Контактна форма?

Блог?

An ‘Про мене’?

Свобода в налаштуванні цього шаблону? 6/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
(перекриває блог)
&# 10008;
(дістав кнопку
потрібно додати форму)
&# 10004;
(перекриває галерею)
&# 10008;
(потрібно додати)

9) Шаблони портфоліо Джимдо

“Джимдо – це зручний веб-розробник веб-сайтів, який робить простіше, ніж більшість, заробляти гроші на стороні. Він набагато менш універсальний, ніж Wix та Squarespace.”

Jimdo пропонує 15 шаблонів веб-сайтів, з яких можна вибрати, а також порожнє полотно. При фільтрації всі 15 конструкцій класифікуються як ‘портфоліо’ конструкції…але ви отримаєте такий самий результат, якщо фільтрувати для магазину електронної комерції чи модного сайту. Тому візьміть його із щіпкою солі.

Дизайн шаблонів привабливий і охайний, хоча ніде не так привабливий погляд, як шаблони Wix або Fabrik.

Усі шаблони реагують на мобільні пристрої та пропонують вибір способів якнайкраще проявити свою творчу роботу.

Jimdo – зручна платформа, яка може заощадити багато часу при створенні веб-сайту вашого портфоліо.

‘Шанхайська графіка’ Шаблон

Грати

The ‘Шанхайська графіка’ шаблон – це акуратний маленький односторінковий шаблон.

Це ставить вашу роботу спереду та в центр, щоб ви миттєво привернули увагу відвідувачів.

Галереї, що вискакують, зручні для відображення високоякісних зображень, зберігаючи пристосування на сторінці.

ви’я також отримав ‘Про мене’ і а ‘Контактна інформація’ сторінка, тому цей шаблон відзначає більшість ваших коробок.

ви’Потрібно буде додати щоденник, хоча цей шаблон портфоліо робить речі простими за замовчуванням.

У шаблоні не є цей шаблон…Приголомшливий дизайн веб-сайту?

Веб-сайт для мобільних пристроїв?

Легка для перегляду галерея для вашої роботи?

Контактна форма?

Блог?

An ‘Про мене’?

Свобода в налаштуванні цього шаблону? 6/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(кімната для додання)
&# 10004;

НАЙКРАЩА ТЕМПЛАТА ДЛЯ ВАС САЙТ ПОРТФОЛІО

Ця стаття корисна?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me