Штучний інтелект та майбутнє веб-дизайну

Штучний інтелект та майбутнє веб-дизайнуЗображення Даніеля Дрісена


На початку веб-розробники створювали сайти за допомогою HTML. Тоді Інтернет був безформним і порожнім, темрява над поверхнею глибокої павутини, і Дух Кодексу навис над водою.

Ми’З тих пір ви пройшли довгий шлях. Інтернет все ще темне, жахливе місце, але це’s набагато стильніше зараз. Ми маємо подякувати веб-дизайну за це, яке за останні 25 років зросло експоненціально в масштабах та витонченості.

Насправді це’З набули такого витонченого, що ми’я почав будувати штучний інтелект, щоб зробити це для нас. Технологія ще знаходиться в зародковому стані, але машинне навчання дозволяє штучному дизайнерському інтелекту (ADI) розуміти творчі правила та застосовувати їх самостійно. Технологія штучного дизайну незабаром буде досить просунутою для автоматизації багатьох робіт з веб-дизайну. Будуть думки лідерів, і будуть їхні цифрові учні.

Люди повільно, але впевнено прокидаються до потенціалу технології. Розмова про автоматизацію, як правило, означає багато спітнілих долонь, але розкрита зброя – найкраща політика. Ми можемо опинитися в ідеалі помічника дизайнера.

Що таке штучний дизайн інтелект?

Перш ніж ми випереджаємо себе, нам, мабуть, слід переглянути, що таке АДІ та де він’s at. Простіше кажучи, це’s штучний інтелект, який використовує машинне навчання для виявлення та впровадження тенденцій веб-дизайну. Простіше кажучи, це’s технологія, яка може робити веб-сайти самостійно. Користувачі заявляють, що хочуть, і ADI створює персоналізований дизайн.

Це’s ідея. Його розвиток взявся лише за останні кілька років. Виділені платформи, такі як Bookmark та The Grid, утворилися за допомогою вбудованої технології помічника дизайну, остання отримала 4,6 мільйонів доларів ще в 2014 році. Тим часом, створені гравці в будівництві веб-сайтів досягли схожих успіхів. Wix випустив інтерфейс ADI в середині 2016 року і з тих пір його тихо розвиває, тоді як GoDaddy почав займатися поколінням веб-сайтів.

Щоб зрозуміти технологію’Зростання, ось лише декілька платформ, які досліджують штучний дизайн інтелекту (різною мірою):

 • Вікс
 • GoDaddy
 • Закладка
 • Adobe Sensai
 • Firedrop
 • Сітка

Чого вони намагаються досягти? На даний момент, якщо ви хочете, щоб веб-сайт ви робили це самостійно – з нуля або у розробників веб-сайтів – або отримайте професіонала, який це зробить за вас. Перший вимагає часу, терпіння та ступеня досконалості дизайну. Інші, як правило, вимагають зовсім небагато мулу.

Штучний дизайн інтелект, як стверджує Читрапарна Сінга, це спроба а “третій спосіб”, засіб для створення веб-сайту, не наймаючи професіонала чи робити це самостійно. Нітзан Ахсаф, голова Вікс’s проект ADI, акуратно підсумовує: “Це’s намагається взяти мозок дизайнера і перетворити його в машину.” Як захоплююче, і трохи зловісно.

Це робиться, роблячи програми здатними розуміти принципи проектування, а потім ‘спостереження’ що роблять існуючі веб-сторінки. Порівнюючи їх, виходить універсальний середній розмір веб-дизайну. Теоретично це виключає потребу навіть у шаблонах. ADI може створювати функціональні, привабливі сайти, повністю незалежні від людської експертизи.

Івз і Франкенштейн

Якщо це звучить занадто добре, щоб бути правдою, це’s, тому що це. Технологія ще не наздогнала ідею, а сама ідея не виходить за рамки критики. ‘Автоматизована творчість’ врешті-решт злегка зловісний оксиморон, і прекрасний сон може відійти від себе.

Сітка’т точно покрив себе славою з моменту загравання в ці інвестиції 2014 року. Його ранні зусилля були радісно (і не несправедливо) знущалися з абсолютно не нервуючих веб-дизайнерів, коли вони з’явилися в 2016 році – не найкращий час, щоб знімальна група Grid була на “команда-катіон” на Гаваях. Сьогодні Сітка’Застійна присутність в Інтернеті, за своєю роллю чудово розроблена завдяки спокійним обліковим записам у соціальних мережах, має чудове відчуття компанії, яка пропала і чекає, коли її забудуть.

Збільшення або заміни?

Отримати максимальну користь від ADI означає грати на її обмеження, а також на свої сильні сторони. Автоматизація в дизайні не є новим, і якщо вона буде прийнята, це може звільнити час для завдання, найбільш заслуговує нашого людського дотику. Як зазначає Юрій Ветров, директор з дизайну Mail.Ru, технологія пропонує можливість делегації. “Дизайнери стали арт-керівниками своїх нових учнів, комп’ютерів.”

Багато дизайну не креативне. Багато дизайну – це правила та найкраща практика, речі, які можна зрозуміти… програмований Це, мабуть, викликає занепокоєння поганих людських дизайнерів, але їхні компетентні колеги в кінцевому підсумку будуть тими, хто диктує, як ADI веде себе та розвивається. Silka Miesnieks, керівник відділу дизайну, що розвивається в Adobe, чудово підсумовує:

У більшості випадків ШІ впливає лише на відсоток роботи, яку робить людина, але рідко на всю роботу. І якщо ви звільнити працівників, щоб більше займатися творчою та іншою роботою, в якій вони гарні, залишаючи інші завдання для AI, ви можете розвивати свою організацію.

Веб-потік та закладка – чудові приклади платформ, присвячених цьому ‘помічник’ трохи дизайнерської допомоги. Вони’переорієнтовані на два дуже різні рівні кваліфікації, але основна функція залишається тією ж. Влаг Магдалін, генеральний директор Webflow, вдаряє цвяхом по голові. Краще дизайн програмного забезпечення’t про автоматизацію дизайну, це’с о “максимально автоматизувати біти програмування, що повторюється.”

А як щодо недизайнерів? Ця компетентність – це все, що потрібно багатьом людям. Люди здатні до дуже поганого дизайну, тоді як процеси навчання АДІ забезпечують, принаймні теоретично, відшліфований, напівпрофесійний результат кожного разу. Це може бути не унікальним, але це’s не завжди потрібно. Дуже багато веб-сайтів просто потрібно працювати.

Зараз там працюють такі платформи, як Bookmark. Їх віртуальний помічник дизайну, AiDA, знаходиться в самому розробнику веб-сайтів. Коли користувачам потрібна допомога чи порада – будь то стилізація чи оптимізація пошукових систем – AiDA розглядає їх у процесі та вносить пропозиції.

Творчий стрибок

Це тупик, в якому ADI опиняється. Чи завжди судилося бути реактивної, подібної до Ігоря, силою, чи є можливість для того, щоб донести до столу власну форму творчості? Коли звертаються за коментарями, генеральний директор закладки Девід Космайер люб’язно погодився запропонувати свою думку про галузь і де вона’s заголовок.

Тут технологія може зіграти свої сили. AI може відслідковувати взаємодію користувачів із веб-сайтами, і таким чином ADI може потенційно помічати та виконувати можливості дизайну, які люди можуть’т бачу. Закладка працює над двофазним планом для цього, перший з яких обертається навколо “відстеження та коригування розділів веб-сайтів на основі найвищої активності користувачів.” Друга фаза запропонує “можливість власників веб-сайтів відстежувати відвідувачів, що надходять, щоб краще адаптувати вміст на своєму веб-сайті.”

Замість того, щоб формувати себе навколо широкого залучення, веб-сайти представляли себе по-різному для різних користувачів. Наприклад, зазначає Космаєр, “чоловік 18-24 знайде зображення та відео, які будуть привабливішими, ніж жінки 25-35 років. Також людина, яка проживає в Північній Америці, може зацікавитись різними предметами, ніж відвідувач вашого веб-сайту з Європи.” Для закладки, “Найкращим досвідом буде, коли ми попросимо дозволу у власника веб-сайту, ми будемо виконувати зміни дизайну на льоті для конкретної демографії.”

Ця крайність є, мабуть, надто далеко для тих, хто стурбований глобальними захопленнями роботів, але напрямок має сенс. Щасливий компроміс для Космаєра є, “щодня, щотижня пропонувати клієнтам пропозиції, повідомляючи про можливості, яких вони відсутні, на основі наших висновків, вивчаючи їх веб-сайт порівняно з іншими.” Чим більше сайтів у системі, тим складнішими стають ці пропозиції.

Ця здатність робити креативні стрибки – мати та перевіряти моменти еврики – здається поточною межею ADI. Чи потрібно дизайнерській розвідці робити помилки, щоб правильно працювати? Мабуть, ні. Він може використовувати свою здатність відстежувати взаємодію, щоб перевірити відхилення та задовольнити дизайн різних користувачів.

Стверджує генеральний директор Adobe Шантану Нараєн, “[N] o машина зможе імітувати творчі здібності людського розуму.” Можливо, але вони можуть імітувати правила, і чи не стільки буде стрибок, щоб почати підривати конвенцію та перевіряти результати? Що таке інновація, якщо не порушувати правила і не бачити, що працює?

Навчання машин

Здається, що ADI може бути в курсі чогось особливого. Створити щось, що застосовує запрограмовані правила – це одне, створити щось, що можна навчитися та застосовувати нові в режимі реального часу – це зовсім інша гра з м’ячем.

Британський комп’ютерний вчений Алан Тьюрінг, який вважається батьком теорії штучного інтелекту, виклав цей принцип ще в 1950 році:

Замість того, щоб намагатися створити програму (sic) для імітації розуму дорослого, чому б краще не спробувати створити таку, яка імітує дитину’s? Якби це було піддано відповідному курсу навчання, можна було б отримати мозок дорослого.

Як зазначає гуру WordPress Кріс Лема, навчання в режимі реального часу є важливим. Кожен новий сайт – це можливість ADI дізнатись, що люблять люди, чого вони хочуть та що вони думають, що хочуть. Що’s, щоб запобігти розпізнаванню та різним правилам і давати користувачам можливість перемикатися? Майте веб-сайт, розроблений бруталістичним ADI, або мінімалістичним ADI, або диваком Averball Aver. Сфера застосування величезна.

Веб-сайт, який може адаптувати себе до різних демографічних показників та регіонів, використовуючи дані про залучення, є захоплюючою перспективою. Якщо АДІ почнуть поводитись як великий робот у The Incredibles, то ми’Я дійсно буду на чомусь. Жодне місто не буде безпечним.

Це’s легко випереджати себе за допомогою потенційних технологій. Будуть перешкоди. Це вимагає небаченої витонченості та пристосованості. У дизайні всіх речей ключове перше враження. Продукт, який говорить про хорошу гру, але який сміється з усіх важливих форумів, не призначений для успіху.

Не кажучи вже про можливість жорстокого використання систем машинного навчання. Інтернет не виявляє прихильності до нейтральних щодо вмісту алгоритмів AI. Це’s наївна душа, яка розраховує досягти досконалості ADI, не витримуючи захоплюючих тролінг-кампаній.

Враження виконавця щодо неправильного використання ADI

Також, як вказує Девід Космайер, це’s не у всіх’s інтереси для ADI, щоб стати занадто складним. “Шаблони все ще керують цим днем ​​для більшості галузей,” і чудове покоління веб-сайтів робить створення веб-сайтів непотрібним для багатьох людей.

Клієнтська база була навчена використовувати шаблони та певний спосіб створення веб-сайтів, дохід та зростання потрібно підтримувати. Намагання просунути спосіб побудови веб-сайтів не є пріоритетним завданням для найбільших компаній.

Імовірно, саме тому великі гравці, такі як Wix, працюють над ADI паралельно зі своїм основним продуктом або застосовують підхід GoDaddy ледь не вечір, коли це визнають’s у їхньому продукті. Принцип є, і він’s розробляються і стартапами, і конгломератами. Буде цікаво подивитися, що спричиняє переломний момент.

Веб-дизайнери не збираються застарівати, але багато роботи, яку вони роблять, мабуть, буде. Оскільки ADI стає все більш досконалим, він зможе забезпечити рівень компетентності, яку можуть використовувати як професіонали, так і простолюдини. Як воно ще розумніше, ну, тоді справи стануть по-справжньому цікавими.

Справжнє питання – хто’Зіб’ється це першим?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map