8 kvadrātu alternatīvas: vai jums vajadzētu dot vietu citām platformām?

Squarespace ir satriecošs vietņu veidotājs, taču mēs zinām, ka tas tā nav’t visiem.


Tas’s kāpēc mēs’ve veica padziļinātu izpēti, lai parādītu jums augstākās Squarespace alternatīvas. Mēs katrs izmēģinājām un pārbaudījām paši, un arī ikdienas cilvēki saņēma atsauksmes par viņiem. Šeit ir rezultāti:

8 labākās kvadrātu alternatīvas

 1. Wix – Vislabākais jebkurai vietnei.
 2. Weebly – Vislabākais maziem uzņēmumiem un portfeļu vietnēm.
 3. Vietne123 – Vislabākais klientu apkalpošanai un atbalstam.
 4. Pārsteidzoši – Visizdevīgākā cena.
 5. WordPress – Vislabāk blogošanai.
 6. Ej tēti – Vislabākais ierobežota laika lietotājiem.
 7. 1&1 IONOS – Vislabākais biznesam ar baltu apkakli.
 8. Shopify – labākā visaptverošās e-komercijas platforma.

Ļaujiet’Īsi apskatīsim trīs labākās Squarespace alternatīvas. Wix ir galvenā izvēle, kas aptver visas pamatnes no satriecoša dizaina līdz iesācējiem draudzīgiem instrumentiem. Weebly’Lietotnes, SEO funkcijas un vienkāršs dizains padara to lielisku uzņēmumiem. Vietne123 ir lieliski piemērota iesācējiem, jo ​​tā faktiski palīdz veidot jūsu vietni!

Pirms sākam, uzziniet vairāk, izmantojot mūsu ērtās iespējas 10 labākie vietņu veidotāji lappuse.

Vai 5 labākie vietņu veidotāji maziem uzņēmumiem.

Mūsu ekspertā varat uzzināt, kā šie celtnieki sakrīt viens ar otru Vietņu veidotāju salīdzināšanas diagramma.

Vai cena ir jūsu izvēles faktors? Iepazīstieties ar mūsu pārskatu par Lētākie vietņu veidotāji budžetam draudzīgām iespējām.

1

Wix

Vislabākais jebkurai vietnei

Cena: no 0 līdz 49 USD / mēnesī

Wix ir labākais vispusīgais vietņu veidotājs tirgū šodien. Kas padara to tik labu? Vienkārši sakot, tā’s viegli. Un tam piekristu gandrīz 120 miljoni reģistrētu lietotāju.

Mūsu pārbaudītajiem lietotājiem to bija daudz vieglāk izmantot nekā Squarespace. Tātad, jūs zināt, ka Wix ir uzvarētājs, bet ļaujiet’s izrakt smalkākas tehniskas detaļas.

Pasaule’Vislabākā vilkšanas un nomešanas funkcija vietņu veidošanu padara par sapni. Dažas no ērtākajām funkcijām:

 • Bezmaksas plāns.
 • Vairāk nekā 500 satriecošas veidnes, kas aptver visas nozares
 • 24 stundas diennaktī pieejams tālruņa atbalsts visām jūsu Wix raizēm.

Labākais, Wix ADI (mākslīgā dizaina intelekts) ļauj izveidot skaistu vietni tikai ar dažiem klikšķiem. Lasiet vairāk par ADI šeit.

Protams, tai ir pāris mazu negatīvu punktu, piemēram, Wix reklāmas brīvajā plānā, un jūs varat’t pārslēgt veidnes, bet kopumā tas’s lielisks kvadrātu aizstājējs.

Plusi mīnusi
Labākais vietņu veidotājsPēc publicēšanas nevar mainīt veidnes
Laba cenas / kvalitātes attiecībaPaļaujas uz trešo personu lietotnēm starptautiskai izaugsmei
Visticamāk ieteiktuRadošā brīvība var justies milzīga

izveidojiet vietni wixWix ir labākā vietņu veidošanas platforma šodien? Par ierobežotu budžetu? Atklājiet Labākie bezmaksas vietņu veidotāji šeit.

Uzziniet vairāk par Wix ar mūsu Wix cenu pārskats.

2

Weebly

Vislabākais maziem uzņēmumiem un portfeļu vietnēm

Cena: no 0 USD līdz 26 USD mēnesī

Weebly ir laba izvēle vietnes izveidošanai jūsu mazajam biznesam. Tajā ir visvairāk lietotņu, kas palīdz pilnveidot jūsu vietni, un tā’s labākā platforma SEO (Meklētājprogrammas optimizācija).

Tāpat kā Wix, tas izmanto velciet un nometiet dizainu. Bet tā’Tas nav tik elastīgs, un nav arī ADI iespēju. Tomēr kopumā Weebly ikvienam, kam nav zināšanu par kodēšanu, ir viegli izveidot satriecošu vietni. Tam ir arī bezmaksas plāns.

Ja jūs’atkārtoti uztraucas par to, kā veidnes tiek salīdzinātas ar Squarespace, don’t pārāk daudz neuztraucieties. Kaut arī dizaini, protams, nav tik gludi, Weebly nesen ir izvērsis savas tēmas.

Plusi mīnusi
Lielākā daļa jebkura celtnieka lietotņuPiemaksu plāni ir dārgi
Vispiemērotākā SEORediģēšanas interfeiss sākumā ir mulsinošs
Viegli izmantotVietnes pats nevar atjaunot

sāciet tīmekļa vietniWeebly ir lieliski piemērots maziem uzņēmumiem, piedāvājot daudz pielāgojamas lietotnes. Lasiet mūsu Weebly cenu pārskats lai iegūtu vairāk informācijas.

Vai arī, lai palīdzētu jums izvēlēties platformu, apskatiet mūsu Weebly vs Wix raksts.

3

Vietne123

Vislabākais klientu apkalpošanai un atbalstam

Cena: no 0 līdz 10,80 ASV dolāriem mēnesī

Domas vilkt un nomest bija vienkāršākais veids, kā noformēt? Padomā vēlreiz. Vietne123 izmanto palīdzību projektēšanā, tāpēc jūs atbildējat uz pāris jautājumiem’Vietne tiks izveidota ātri, bez liekām grūtībām. Tas patiešām padara vietnes dizainu vienkāršu kā 1, 2, 3.

Tā’s nav piemērots lieliem uzņēmumiem vai sarežģītām vietnēm, bet tā’s ir visefektīvākais tiešsaistes piekļuves veids. Lieliski piemērots trakajam darba grafikam, vai ne? Salīdziniet to ar tehniski prasīgo Squarespace dizainu, un jūs varat redzēt, kura platforma ir vieglāka.

Tam ir arī dzīva Chatbot sīkšana, kas palīdzēs jums, kā arī lieliska palīdzība un atbalsts. Tātad, ja tu’Emuāru autors, mazā biznesa īpašnieks vai fotogrāfs šodien dod iespēju vietnes123 darbībai.

Plusi mīnusi
Lielākā daļa jebkura celtnieka lietotņuPiemaksu plāni ir dārgi
Vispiemērotākā SEORediģēšanas interfeiss sākumā ir mulsinošs
Viegli izmantotVietnes pats nevar atjaunot

izveidot vietni123 vietniVietne123 nodrošina vislabāko klientu apkalpošanu, tātad jūs’Vai jūs nekad neesat iestrēdzis? Vai vēlaties iegūt vairāk informācijas? Izmēģiniet mūsu parocīgo Vietņu veidotāju salīdzināšanas diagramma. 4

Pārsteidzoši

Visizdevīgākā cena

Cena: no 0 līdz 16 USD / mēnesī

Izmantojot šo platformu, jūs varat izveidot vietni pārsteidzoši ātri. Arī, tā’s lieliska cenas un vērtības attiecība. Tomēr tā’s nedaudz a ‘labākais no pārējiem’ vietņu veidotājs – domā par labāko futbola komandu ārpus izslēgšanas vietām.

Nu ko?’s pārsteidzoši viss? Tas izstrādā vienas lapas vietnes ar ērti lietojamu rediģēšanas interfeisu. Tas ne tikai piedāvā bezmaksas funkcijas, ieskaitot teicami emuāru veidošanas rīki.

Tā’s viens no Lētākās platformas, ko pārdot, arī tāpēc’Tas ir ideāli piemērots uzņēmumu īpašnieku budžeta sastādīšanai. Tomēr, ja jūs’jūs meklējat mērogu – meklējiet citur, jo instrumenti nav izstrādāti’t paredzēts izaugsmei.

No otras puses, tēmas ir patiešām jaukas. Tātad, ja jūs’Pārdomājot izveidot nelielu portfeli, pārsteidzoši ir daudz pieejamāka un ātrāka iespēja nekā Squarespace, un plāni svārstās no 0 USD līdz 49 USD mēnesī..

Plusi mīnusi
Visizdevīgākā cenaSlikti rīki biznesa mērogā
24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalstsIzveido tikai vienas lapas vietnes
Ideāli emuāru autoriemRediģēšana ir pārāk stingra

pārsteidzoši mājas lapaPārsteidzoši parāda visizdevīgāko cenu, ideāli piemērots lietotājiem, kuriem ir maz budžeta. Vai vēlaties ietaupīt dažus centus? Lasīt par Lētākie vietņu veidotāji. 5

WordPress

Vislabāk emuāru veidošanai

Cena: 0 USD (plus hostinga maksa)

Emuāru izvēle ir WordPress.org. Bet pakārt, ko’Vai ir atšķirība starp .com un .org? Nu, tur’Tā ir viena galvenā lieta, kas jums jāzina.

Pēdējais no jums prasa WordPress programmatūras lejupielādi atsevišķam resursdatoram – tā’tas patīk vietņu nomai – tāpēc jums ir vairāk brīvības.

Atšķirībā no WordPress.com, jūs varat integrēt savus spraudņus, rediģēt aizmugures kodu un augšupielādēt savus motīvus, lai padarītu visu vietni personalizētāku..

Kaut arī Squarespace ir dažas foršas emuāru veidošanas veidnes, Pateicoties neierobežotai pielāgošanai, WordPress ļauj pārcelt savu vietni uz nākamo līmeni.

Plusi mīnusi
Vislabāk emuāru veidošanaiIzaicinošs rediģēšanas interfeiss
Daudz iespējuVeidnes, kas piemērotas tikai emuāriem
Pieejamas iespējasGrūti izveidot a ‘normāli’ vietne

WordPress mājas lapaWordPress ir sapņu platforma emuāru autoriem. Vajadzīga palīdzība lēmumu pieņemšanā? Redz kā Wix salīdzina ar WordPress.

Vai jūs esat emuāru autors? Lasiet par mūsu Visaugstāk novērtētās emuāru veidošanas platformas.

6

Ej tēti

Vislabāk lietotājiem ar ierobežotu laiku

Cena: no 10 līdz 25 USD / mēnesī

Nepieciešama vietne, kas’Vai esat gatavs doties? Šis ir jūsu risinājums. GoDaddy ir vietņu veidotāju Usain Bolt, izmantojot ADI, lai izveidotu vietni tikai dažu minūšu laikā, izmantojot GoCentral.

Kāpēc tas ir sarakstā? GoDaddy ir ne tikai ātrs, bet arī patiešām lietotājam draudzīgs. Atcerieties, ka Squarespace vietnes izveidošana prasa daudz ilgāku laiku nekā vairums platformu. Tā’Arī rediģēšanai tas ir tehniski prasīgs.

Tomēr, tāpat kā strauss, arī GoDaddy pārspēj izskatu. Pārbaudot dizainu un funkcionalitāti, tas bija zem vidējā līmeņa, ar radošās brīvības trūkumu izplatīts jautājums.

Bet, ja laiks un ērtības ir jūsu galvenās rūpes, GoDaddy ir laba Squarespace alternatīva.

Plusi mīnusi
Ātrāk būvējamsFunkcijām trūkst kvalitātes
Viegli izmantotSlikti blogošanai
Mainiet motīvus jebkurā laikāNav daudz radošas brīvības

Godaddy mājas lapaGoDaddy piedāvā ātrāko piekļuves veidu tiešsaistē ar savu GoCentral funkciju Can’t izlemt par platformu? Izlasiet mūsu Wix vs GoDaddy gabals. 7

1&1

Vislabākais biznesam ar baltu apkakli

Cena: no 5 USD līdz 45 USD mēnesī

Jebkurai mazai korporācijai, kas vēlas nokļūt tiešsaistē, 1&1 varētu būt viens. Kā tas tā ir? Tā’s, kas īpaši izstrādāts profesionāļiem, piedāvājot slodzi pielāgojamiem instrumentiem.

Funkcijas ir ne tikai spēcīgas, bet arī tās’re tiešām viegli iegult. Tas izmanto velciet un nometiet dizainu, kas padara rediģēšanu 1&1 pastaiga parkā, salīdzinot ar Squarespace.

Lai arī veidnes var izskatīties mazliet novecojušas, tās aptver daudzas nozares. Bet 1 stiprums&1 ir pieejams rīkos – vieni no labākajiem ietver daudzvalodu tulkošanu un mērķauditorijas atlasi pēc apmeklētājiem, kas personalizē katra klienta ceļojumu.

Kopumā 1&1 ir labs risinājums emuāru autoriem un maziem uzņēmumiem, kas vēlas augt. Tā’Ir arī vērts atzīmēt, ka tas ne’t nav bezmaksas plāna, bet tas piedāvā naudas atdošanas izmēģinājumu.

Plusi mīnusi
Daudz pielāgojamu instrumentuVeidnes nav izstrādātas’t tik vizuāli pievilcīgi
Motīvi aptver daudzas nozaresNav brīva plāna
Viegli izmantotInterfeiss ir diezgan datēts

1. un 1. vietnes mājas lapa1&1 ir labs risinājums maziem korporatīvajiem uzņēmumiem, izmantojot vienkāršus, jaudīgus rīkus, ir 1&1 jums piemērotākā mitināšanas platforma? Uzziniet, izlasot mūsu 1&1 IONOS pārskats. 8

Shopify

Vislabākā e-komercijas platforma

Cena: no 29 USD līdz 299 USD mēnesī

Ja jūs’Ja vēlaties pārdot tiešsaistē, varat pārtraukt iepirkšanos. Kāpēc? Shopify ir iemesla dēļ mūsu visaugstāk novērtētais tiešsaistes veikalu ražotājs. tam ir visplašākais instrumentu komplekts tirgū, un tas nāca pirmais ar vieglas lietošanas pārbaudi.

Jā, vietnē Squarespace varat pievienot e-komercijas funkcijas, bet tā var’t atbilst Shopify stiprumam un dziļumam.

Tajā ir viss nepieciešamais uzņēmuma pārvaldīšanai un attīstīšanai, ieskaitot vairāku kanālu pārdošanu, milzīgu krājumu sistēmu un piekļuvi vairāk nekā 1200 lietotnēm. Arī klientu atbalsts ir lielisks ar 24 stundu diennakts tērzēšanu, palīdzību pa tālruni un e-pastu.

Vairāk nekā miljons cilvēku izmanto Shopify, nodrošinot vairāk nekā 500 000 veikalu. Jūs varētu pievienoties laimīgajam pūlim, sākot no tikai USD 29 mēnesī, sākot ar 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu.

Plusi mīnusi
Pārdod 10 kanālosDarījumu maksa par ārējiem maksājuma veidiem
Lieliska uzskaites sistēmaMotīvi jāpārformatē, ja pārslēdzaties
Vislabākā e-komercijas platformaIzmaksas var būt saistītas ar lietotnēm

shopify tiešsaistes veikala mājas lapaShopify ir labākais risinājums tiešsaistes veikala pārvaldīšanai un audzēšanai. Vai patīk Shopify skaņa? Uzziniet Kā lietot Shopify tikai 9 soļos.

Alternatīvas laukumos: Secinājums

Vienkārši liec, Kvadrāts ir dizaineru sapnis. Tam ir labākās tēmas tirgū, kas palīdz radīt daļu interneta’s jaukākās lapas. Tomēr, tā’Tā nav vienīgā iespēja, lai izveidotu brīnišķīga izskata vietnes.

Piemēram, ja jūs’Ja esat tehnoloģiju iesācējs, jūs varat atrast daudz vienkāršākas platformas. Emuāru autori var atrast piemērotākus zīmolus, un topošie uzņēmēji, iespējams, gūs panākumus tiešsaistē citur.

Labākās kvadrātveida telpas alternatīvas: galīgais saraksts

 1. Wix: Labākais jebkurai vietnei.
 2. Weebly: Labākais maziem uzņēmumiem.
 3. Vietne123: Vislabākais klientu apkalpošanai.
 4. Pārsteidzoši: Visizdevīgākā cena.
 5. WordPress: Vislabāk emuāriem.
 6. Ej tēti: Labākais lietotājiem ar ierobežotu laiku.
 7. 1&1: Vislabāk piemērots biznesam ar baltu apkakli.
 8. Shopify: Labākā universālā e-komercijas platforma.

Tur mums tas ir: mūsu 8 lielisko alternatīvu saraksts. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties korporatīvo vietni, emuāru vai portfeli, tur ir tik daudz alternatīvu. Tātad, ja jūs’mēģinot ievietot apļus Squarespace-d caurumos, veidojot vietni, tā’Ir laiks izmēģināt kaut ko jaunu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map