BigCommerce Vs Magento: ciešs e-komercijas konkurss?

labākā vietņu veidotāja logotipsBigCommerce vs Magento ir saderība starp diviem e-komercijas gladiatoriem. Izlemt, kura ir spēcīgākā platforma, ir sarežģīti, bet mēs’Esam veikuši mūsu pētījumu, salīdzinot abus visās galvenajās tiešsaistes pārdošanas jomās.


Pirms abas platformas iekāpj kolizejā un nesakauj savus zobenus, ļaujiet’Izceliet dažus lietotāju numurus, lai uzzinātu, kurš ir cilvēki’s čempions.

BigCommerce ir palīdzējis gandrīz 100 000 cilvēku sākt pārdot tiešsaistē, piedāvājot jebkuras e-komercijas platformas iebūvētās funkcijas.

Tas var lepoties arī ar dažiem lieliem klientiem, ieskaitot Toyota, Kodak un Ben & Džerijs’s. Kā tu redzi, tā’s lieliem uzņēmumiem, kas vēlas strauji augt.

Pašlaik Magento pārvalda 250 000 tiešsaistes veikalu, tāpēc tas’Viennozīmīgi populāra izvēle. Tomēr tā’s ir atvērtā koda platforma, kas nozīmē, ka ikviens to var izmantot bez maksas, taču tikai tad, ja jums ir plašas zināšanas par kodēšanu. Kā jūs varat iedomāties, tā’s ne visiem.

Šajā rakstā tiks atklātas katras platformas stiprās un vājās puses, aptverot visu, sākot no lietošanas vienkāršības līdz mārketinga iespējām.

Mēs veica dažus rūpīgus pētījumus par katru celtnieku un lūdza cilvēkus tāpat kā jūs tos pārbaudīt arī jūs. Tādā veidā jūs’Jums būs laba ideja par to, kurš e-komercijas karavīrs derēs jūsu pēdējās zelta monētas.

Ļaujiet kaujai sākties…

Galvas augšā – BigCommerce piedāvājums!

Mēs tikai vēlējāmies jūs informēt, ka BigCommerce šobrīd piedāvā līdz trīs mēneši bez maksas kad jūs pierakstāties pie jauna plāna. Dodieties uz BigCommerce vietni, lai to pārbaudītu!

BigCommerce vs Magento: plusi un mīnusi

BigCommerce plusi un mīnusi:

BigCommerce ProsBigCommerce mīnusi
 • Pārdod vairākos kanālos
 • Lieliskas SEO funkcijas
 • Jebkuras platformas visvairāk iebūvētās funkcijas
 • Rediģēšana ir sarežģīta
 • Nav mobilās lietotnes
 • Izmanto sarežģītu terminoloģiju

Magento plusi un mīnusi:

Magento ProsMagento Cons
 • Brīvi palaist
 • Milzīga atbalsta kopiena
 • Ļoti elastīgs dizains
 • Nepieciešamas kodēšanas zināšanas
 • Laikietilpīgs
 • Maksājiet par mitināšanu un lietotnēm

Kas’s atšķirība starp BigCommerce un Magento?

BigCommerce ir e-komercijas platforma, un tā nāk kā viss-vienā pakotne. Jūs maksājat vienu ikmēneša maksu un pēc tam varat izveidot savu vietni, izmantojot BigCommerce ‘tēma’, kas darbojas kā pielāgojama veidne. Tā’Tā nav lētākā šāda veida platforma, bet tā’tie ir paredzēti, lai palīdzētu jums palielināt sava zīmola mērogu, ar plāniem atbalstīt vairākus simtus tūkstošu ieņēmumu. Jūs don’Lai izveidotu vietni ar BigCommerce, nav vajadzīgas nekādas tehniskās prasmes.

Magento ir atvērtā koda e-komercijas programmatūra, un tā’s bez maksas. Tas nozīmē, ka jums ir izmaksas’Jums būs jāorganizē atsevišķi – piemēram, mitināšana, drošības pasākumi un SEO lietotnes. Tā’Tā ir arī spēcīga platforma un piedāvā pilnīgu elastību – aizķeršanās jūs esat jūs’Jums būs jāzina, kā kodēt vietni, lai personalizētu vietni ārpus tās tēmas, tāpēc vidusmēra cilvēks centīsies to pilnībā izmantot..

Jums vajadzētu izmantot BigCommerce, ja….

 • Jūs novērtējat vieglu iestatīšanu, izmantojot visus nepieciešamos rīkus, kas jau ir jūsu rīcībā
 • Jūs’Mēs priecājamies maksāt nedaudz vairāk par ērtību, ko sniedz viss-vienā komplekts, kā arī īpaša palīdzības un atbalsta komanda

Jums vajadzētu lietot Magento, ja…

 • Jums ir zināma pieredze vietņu kodēšanā vai veidošanā
 • Jūs’es priecāšos uzņemties lielāku projektu, kad runa ir par jūsu vietni

Lietošanas ērtums

Ir tik daudz lietu, kas jāņem vērā, vadot biznesu. Jūs vēlaties pavadīt laiku, koncentrējoties uz saviem klientiem, produktiem un zīmolu, nevis uz vietnes izveidi, pielāgošanu un rediģēšanu. Tātad, cik viegli ir izmantot BigCommerce un Magento?

Mūsu ‘lietošanas ērtums’ testēšana, BigCommerce veikusi gandrīz visu. Bet lielākajai daļai cilvēku tas šķita pārāk sarežģīti, lai faktiski izveidotu savu veikalu.

Rediģēšanas saskarne ir sadalīta divās zonās: veikala (ko redz jūsu klienti) un krājuma (aizmugures versija). Tas arī izmanto sarežģītu terminoloģiju, piemēram, SKU līmeņus un CSV failus, tāpēc tā’Tas noteikti ir paredzēts modernākiem lietotājiem.

Tomēr tas piedāvā īsinājumtaustiņus, piemēram, rakstīt ‘AP’ lai sāktu pievienot produktus. Tas arī nesen ieviests ‘Veikala dizains’, kas ļauj izsekot labojumu ietekmei, kad vien vēlaties.

Viens no mūsu pārbaudītajiem lietotājiem teica par BigCommerce:

Tas bija sarežģīti, taču platforma bija daudz jaudīgāka sistēma, tāpēc izaicinājumi ir daudz ticamāki.

lielveikalu veikala redaktorsRediģēšana vietnē BigCommerce tiek sadalīta starp veikalu un aizmugures sistēmu, kas var radīt neskaidrības

Magento ir līdzīgs BigCommerce, jo tas katrā lapā izmanto sarežģītu terminoloģiju. Tomēr to ir grūtāk izmantot kopumā, jo jums jāzina arī kāds kods. Izmantojot BigCommerce, visu var izdarīt ar dažiem klikšķiem, bez kodēšanas.

Tas nozīmē jums’jūs, iespējams, nonāksit nepatikšanās Magento, vienkārši tāpēc, ka jums ir tik daudz darāmā. Kas’s vēl vairāk, ja jūs nonākat nepatikšanās, tur’Nav atbalsta 24 stundas diennaktī, lai jūs atbrīvotu (bet mēs’iekļūsim šajā vēlāk).

BigCommerce vs Magento – Lietošanas ērtums: spriedums

BigCommerce ir vieglāk izmantot nekā Magento, galvenokārt tāpēc, ka tā nav’t nav nepieciešama mitināšanas integrācija. Arī atšķirībā no Magento jūs don’Lai pielāgotu vietni, nav jāzina neviens kods – visus nepieciešamos rīkus var atrast informācijas panelī.

Dizaina elastība

BigCommerce ir septiņas bezmaksas motīvi, no kuriem izvēlēties, ar kuriem 50 un vairāk apmaksātu opciju, kas katra maksā no 145 līdz 235 USD. Arī veidnes ir elastīgas un viegli reaģē uz mobilajām ierīcēm, tām ir nozares specifiskas funkcijas un iespēja jebkurā brīdī pārslēgt motīvus.

Nesen ieviestais ‘Veikala dizains’ ļauj pielāgot veikalu tieši jūsu priekšā. Vienkārši noklikšķiniet uz apgabala un atjauniniet. Tā’ir super vienkārši.

lieltirdzniecības tēmas

Magento tikai nodrošina Kopā 12 tēmas – gan bezmaksas, gan maksas – un tikai 10 no tām ir mobilas. Jūs varat izveidot savu motīvu no nulles, taču tas prasīs nopietnu kodēšanu – vai dažus simtus dolāru, lai samaksātu ekspertam!

Tomēr, ja jūs’Ja esat pārliecināts kodētājs, jūsu Magento tēma patiešām ir tā, ko jūs to veidojat. Tā’Tas ir daudz elastīgāks dizaina ziņā, taču, protams, tā izveide prasīs daudz ilgāku laiku nekā ar BigCommerce.

magento tēmasMagento piedāvā pilnīgu brīvību, pielāgojot savas tēmas – ja zināt, kā kodēt

BigCommerce vs Magento – dizains: spriedums

Magento piedāvā daudz lielāku dizaina elastību nekā BigCommerce, vienkārši tāpēc, ka tā’s ir sarežģītāka platforma. Citiem vārdiem sakot, Magento ļauj jums pielāgot savas tēmas, kā vien vēlaties, ja vien jums ir pietiekami daudz kodēšanas pieredzes, lai to atvienotu.

Veidojiet laiku

Laiks, kas nepieciešams veikala izveidošanai, iet roku rokā ar ērtu lietošanu. Ja tas’Ir vieglāk strādāt, izmantojot platformu, un tam vajadzētu būt ātrākam, lai nokļūtu tiešsaistē, vai ne? Izmantojot BigCommerce vs Magento, tas noteikti tā ir.

Izmantojot BigCommerce, viss, kas nepieciešams veikala izveidošanai, ir vienuviet. Tas nozīmē, ka dažu stundu laikā varat izveidot e-komercijas vietni. Tā prasa maz tehnoloģiju zināšanas, jo tur’s nav nepieciešama kodēšana.

lielveikalā iebūvētas funkcijasBigCommerce veikalu var ātri izveidot, pateicoties tā iebūvētajām funkcijām

Magento veikala izveidošana var aizņemt daudz ilgāku laiku. Ne tikai jums ir jāizveido veikals, bet arī jums’Tas būs jāpievieno arī resursdatoram.

Kopumā tas’ir tehniski prasīgāks, prasa kodēšanu un pilnīgu pielāgošanu – ideāli piemērots pieredzējušiem perfekcionistiem, bet ne lietotājiem ar ierobežotu laiku, kuriem nav kodēšanas pieredzes.

BigCommerce vs Magento – Veidojiet laiku: spriedums

Tā’Vietnes izveidošana vietnē BigCommerce ir ātrāka nekā Magento. Magento ir daudz laikietilpīgāks, ņemot vērā faktu, ka jums ir jāizveido savs veikals un jārūpējas par mitināšanu, turpretī BigCommerce pēc dažām rediģēšanas reizēm ir gatava lietošanai. Magento nodrošina pilnīgu kontroli, kas prasa vairāk laika.

E-komercijas rīki un funkcijas

Šajā vietā BigCommerce patiešām izvēršas. Tam ir visvairāk iebūvētās jebkuras e-komercijas platformas funkcijas’vienīgais mūsu pārbaudītais celtnieks ļauj pārdot fiziskus, digitālus un uz pakalpojumiem balstītus produktus.

Jūs varat arī piekļūt vairāk nekā 600 lietotņu. Tas ir mazāk nekā lielākajā daļā citu platformu, bet tikai tāpēc, ka BigCommerce jau ir iebūvēts tik daudz jaudas.

bigcommerce pievienot produktus

Runājot par BigCommerce’Pārdošanā ir dažas no labākajām:

 • Pamesta groza atkopšana – BigCommerce atgūst no 12% līdz 15% klientu ar saviem atkopšanas e-pasta ziņojumiem, kas tiek nosūtīti, kad klienti atstāj preces grozā, nepārbaudot
 • Analītiskie rīki un ziņošana – Pārvaldiet savu vietni’veiktspēju, apskatot kampaņas, sesijas un kopējo pārdošanas apjomu
 • SSL sertifikāts – katrs maksājums tiek veikts droši, šifrējot lietotāju’s dati

Magento lepojas arī ar bagātīgu funkciju klāstu. Jūs varat pārdot fiziskus un digitālus produktus, nosūtīt uz vairākām vietām vienā pasūtījumā un izvēlēties no vairāk nekā 3000 bezmaksas un maksas paplašinājumiem.

Magento nosūtīšanas lietotnesMagento ir pieejams 1000’s lietotnes, ieskaitot mārketingu un piegādes paplašinājumus, piešķirot jums lielāku brīvību

Dažas no labākajām lietām, ko varat darīt ar Magento’Lietotnēs un paplašinājumos ietilpst:

 • Pievienojiet pielāgotos kuponu kodus – Atlaižu personalizēšana mudina klientus atkārtot pirkumus
 • Ievietot reklāmas banerus – Mērķtiecīgu saišu pievienošana savas vietnes reklāmkarogam palielinās reklāmguvumu skaitu
 • Integrējiet priekšpasūtīšanas funkcijas – Automātiski nosūtīt klientiem e-pastu pirms produkta izlaišanas

Bigcommerce vs Magento – Pārdošanas iespējas: Spriedums

BigCommerce ir labākas pārdošanas iespējas nekā Magento. Tam ir visvairāk iebūvētās jebkuras platformas funkcijas, nodrošinot vislielāko pārdošanas jaudu. Tas ir iemesls, kāpēc tā’Vislabākais lieliem uzņēmumiem. Lai gan Magento ļauj pielāgot veikalu ar vairāk nekā 3000 paplašinājumiem, šīs ir visas trešo pušu lietojumprogrammas.

Maksāšanas iespējas un maksas

BigCommerce atbalsta vairāk 40 maksājuma iespējas, ieskaitot lielus vārdus, piemēram, ApplePay, Stripe un Square. Tas arī neietver darījumu maksu par visiem cenu plāniem un iepriekš sarunātajām cenām ar PayPal, tādējādi ietaupot vēl vairāk naudas.

Ne tikai tas, tas’Ātri un ērti integrēt katru maksājumu vārteju, lai jūs’Es saņemšu ātru samaksu.

lieltirdzniecības norēķinu iespējasMaksājumu vārteju savienošanu var veikt ar pāris klikšķiem uz BigCommerce

Magento apgrūtina naudas nopelnīšanu. Kā tā? Atšķirībā no BigCommerce, jums ir jāintegrē maksājumu apstrādātāju lietotnes.

Pēc tā izdarīšanas jūs’Jums būs piekļuve galvenajiem vārtiem, piemēram, PayPal, AmazonPay un Stripe. Tā’Ir vērts atzīmēt, ka ir 148 maksājumu lietotnes, no kurām izvēlēties, kuru integrēšana prasīs vēl vairāk laika.

Tomēr tas nodrošina citus vārtus, kas atbalsta citas valstis un valodas – ideāli piemēroti uzņēmumiem ar starptautiskām ambīcijām.

Magento norēķinu apstrādātājiMagento ļauj jums izvēlēties no simtiem maksājumu apstrādātāju, bet jūs pats’Jums būs jāpievieno trešo pušu lietotnes

BigCommerce vs Magento – norēķinu iespējas: spriedums

Maksājuma iespēju ziņā, BigCommerce ļauj ātrāk un vienkāršāk saņemt samaksu, nevienā cenu plānā neiekļaujot darījumu maksu. Maksājumu vārteju pievienošanu var veikt, veicot tikai dažus klikšķus no informācijas paneļa, turpretim, lai pievienotu maksājumu apstrādātājus Magento, ir jāizvēlas un jāintegrē lietotnes..

Mārketinga rīki un funkcijas

SEO

Meklētājprogrammu optimizācija ir svarīga, jo tā ļauj jūsu veikalu atrast Google. Ja klienti var’Ja neredzat savu vietni, jūs uzvarējāt’t nepelniet naudu – ieguvēji būs jūsu konkurenti.

lieltirdzniecības SEO funkcijasBigCommerce ir viss nepieciešamais jūsu vietnei, lai meklētājprogrammās iegūtu augstāku vietu

BigCommerce mūsu SEO testēšanā ieguva pilnas atzīmes, piedāvājot visu nepieciešamo Google draudzīgajam veikalam. Bet arī Magento ir dažas lieliskas funkcijas. Abās platformās varat:

 • Rediģēt lapas virsrakstu un meta aprakstu – tas informē Google par jūsu veikalu un palīdz kategorizēt jūsu vietni
 • Pievienojiet attēliem citu tekstu – palīdz uzņēmumam Google un, visbeidzot, klientiem vieglāk atrast jūsu attēlus
 • Pielāgojiet vietrāžus URL – URL padarīšana par aktuālu un bagātu ar atslēgvārdiem palīdzēs jūsu vietnei pievērst uzmanību

Ja Magento atpaliek, tas ir saistīts ar lietotņu izmaksām. Ja vēlaties padarīt savu vietni vēl SEO draudzīgāku jums’Jums būs jāmaksā par trešo personu integrāciju, kas visām ir iebūvēta BigCommerce.

Magento SEO paplašinājumiMagento ir nepieciešami papildu paplašinājumi dažām SEO funkcijām, kas palielina izmaksas

Daudzkanālu integrācija

Šajā kategorijā BigCommerce kļūst par lielu. Tas piedāvā iebūvētu pārdošanu Facebook, Pinterest, Instagram, eBay, Amazon un citur. Tas patiešām paver jūsu iespējas, un jūs varat pārvaldīt šos pārdošanas darījumus, izmantojot tā datu pārskata rīkus.

bigcommerce pārdod ebayIzmantojot BigCommerce, jūs varat automātiski pārdot vairākos kanālos, ieskaitot eBay

Kā jūs, iespējams, uzminējāt, Magento paļaujas uz savu milzīgo daudzkanālu integrācijas tirgu. Jūs varat pārdot dažādos kanālos’Jums būs jāpievieno daži paplašinājumi. Varat pievienot visus galvenos zīmolus, ieskaitot Amazon, eBay, Etsy, Facebook un citas.

BigCommerce vs Magento – Mārketinga rīki: spriedums

BigCommerce ir labāki mārketinga rīki, punktu skaita noteikšana SEO un automātiska jūsu veikala sasaiste ar daudziem kanāliem, piemēram, Facebook, Amazon un eBay. Turpretī Magento ir nepieciešami trešo pušu paplašinājumi daudzkanālu integrācijai un tādām svarīgām SEO funkcijām kā atslēgvārdu atbalsts.

Palīdzība un atbalsts

Par visiem cenu plāniem – BigCommerce nodrošina atbalstu pa tālruni un tiešsaistes tērzēšanu visu diennakti. Tas nozīmē, ka varat saņemt ātru labojumu neatkarīgi no stundas.

palīdzība un atbalsts lieltirdzniecībaiBigCommerce ir tur, lai palīdzētu visu diennakti, izmantojot tālruni vai tiešraides tērzēšanu

Tur’s vairāk – ja izvēlaties uzņēmuma cenu plānu, jūs’Jūs saņemsit prioritāro atbalstu. Tas nozīmē, ka jūsu tālruņa zvani nonāk saraksta augšgalā un jūs saņemat īpašu palīdzības konsultantu.

Magento’Labākais atbalsta piedāvājums ir tā forums. Jūs atradīsit atbildes uz visu nepieciešamo no citiem Magento lietotājiem, kā arī ir dažas patiešām noderīgas apmācības. Tomēr tā nav’t nesniedzat atbalstu visu diennakti, tātad jūs’jūs faktiski pilnībā paļaujaties uz bieži uzdotajiem jautājumiem – ar kuriem, iespējams, nepietiek, lai atbildētu uz jūsu jautājumu.

Magento palīdzības forumsMagento palīdzības forums ir zinošs, taču personāla atbalsta sniegšanai tālruņa atbalsts nav pieejams

BigCommerce vs Magento – palīdzība un atbalsts: spriedums

Starp BigCommerce un Magento, BigCommerce piedāvā daudz labāku palīdzību un atbalstu. Tas nodrošina diennakts atbalstu pa tālruni un tiešsaistes tērzēšanu, kā arī palīdzību pa e-pastu. No otras puses, Magento pilnībā paļaujas uz savu lietotāju ģenerēto forumu un apmācības video, kas, iespējams, nemaz nav’t pietiekami lielākajai daļai jautājumu.

Cenu noteikšana

BigCommerce ir trīs galvenie cenu plāni:

 • Standarta – USD 29,95 mēnesī
 • Plus – USD 79,95 mēnesī
 • Pro – USD 249,95 mēnesī

Standarta plāns ir lieliski piemērots maziem uzņēmumiem, kas gadā pārdod līdz USD 50 000. Tas nāk ar neierobežotu pārdodamo produktu daudzumu, kuponu ģeneratoru, atbalstu visu diennakti un daudz ko citu.

Plānā Plus ir iekļautas pamestas iepirkumu groza atkopšanas funkcijas, un tajā var glabāt kredītkartes. Pro ir pievienotas pievienotās Google klientu atsauksmes un produktu meklēšanas filtrēšana, padarot to par vispiemērotāko lielākiem uzņēmumiem, kas gadā pārdod līdz USD 400 000.

BigCommerce piedāvā arī biznesa plānu, kas paredzēts daudz lielākiem uzņēmumiem, un piedāvā vismodernākos rīkus. Cena būs atkarīga no jūsu norādītā piedāvājuma un no jums’Lai to iegūtu, jums būs jāzvana tieši BigCommerce.

Joprojām neesat pārliecināts? Neuztraucieties – jūs varat pārbaudīt BigCommerce ar 15 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai jūs varētu izmēģināt pirms pirkšanas.

lieltirdzniecības cenu plāniBigCommerce ir trīs galvenie cenu plāni, kā arī cenu noteikšana ‘Uzņēmējdarbība’ plāns

Runājot par cenām, Magento ir jaukta soma. Kaut arī pati platforma būtībā ir bezmaksas, jūs’Jums būs jāmaksā, lai izveidotu savienojumu ar resursdatoru, iegādātos motīvus, integrētu lietotnes – saraksts turpinās.

Tātad, atkarībā no jūsu Magento veikala lieluma, cenas var ievērojami atšķirties. Tas varētu būt kaut kas no USD 4 līdz USD 1 mēnesī!

BigCommerce vs Magento – cenas: spriedums

Gan BigCommerce, gan Magento pieeja cenu noteikšanai ir ļoti atšķirīgas, tāpēc tā’Grūti pateikt, kurš ir labāks vai kas izdosies dārgāk. BigCommerce nodrošina skaidri izklāstītus cenu plānus ar daudzām iebūvētām funkcijām, tāpēc tas ir’s laba cenas / veiktspējas attiecība. Tomēr Magento pieļauj neierobežotu pielāgošanu, tāpēc tas varētu maksāt tikai dažus dolārus mēnesī (vai vairāk nekā grandiozi – tas’s atkarīgs no jums!)

BigCommerce vs Magento: Secinājums

Apskatījis visas galvenās pārdošanas iespējas tiešsaistē, tas’Tagad ir skaidrs, kura platforma ir labāka vispusīgā izvēle.

Kamēr BigCommerce nav’t ir visvieglāk izmantojamā programmatūra pasaulē’Tas ir vienkāršāk nekā Magento. Tā nav’t nav vajadzīgas nekādas zināšanas par kodēšanu, un visi rīki atrodas vienā vietā.

Ar savu neierobežoto pielāgošanu Magento piešķir jums daudz dizaina elastības. Tomēr tai ir nepieciešams daudz vairāk tehnisku zināšanu nekā BigCommerce, ņemot vērā faktu, ka jums viss ir jākodē un pats jāpieslēdzas resursdatoram.

Ļaujiet’Katru kārtu ātri aizveriet, lai redzētu, kā mēs šeit nokļuvām…

KategorijaBigCommerceMagentoWinnerLietošanas ērtums

Dizains

Veidot laiku

E-komercijas funkcijas

Maksāšanas iespējas un nodevas

Mārketinga rīki

Palīdzība un atbalsts

Cenu noteikšana

Pēc brīža vienkārša, bet sākumā nedaudz mulsinoša ar tās terminoloģiju.Ļoti grūti bez zināšanu kodēšanas un prasa resursdatora integrāciju.BigCommerce
Piedāvā 7 bezmaksas un 50+ maksas tēmas, kuras ir viegli pielāgojamas.Neierobežota pielāgošana ar kodēšanu nodrošina pilnīgu radošu brīvību.Magento
Visi jūsu celtniecības instrumenti atrodas vienā vietā, lai jūs varētu ātri nokļūt tiešsaistē.Daudz brīvības nozīmē, ka daudz vairāk laika tiek pavadīts, veidojot savu veikalu.BigCommerce
Jebkuras e-komercijas platformas iebūvētās funkcijas.Ierobežojošas iebūvētās funkcijas, taču ļauj piekļūt vairāk nekā 3000 lietotnēm.BigCommerce
Atbalsta vairāk nekā 40 maksājumu apstrādātājus bez maksas par transakcijām.Jums jāizvēlas no 148 maksājumu vārtejas lietotnēm, kas maksā laiku un naudu. BigCommerce
Ļauj jums pielāgot meta aprakstus, vietrāžus URL un citu. Jūs varat arī pārdot vairākos kanālos.Nodrošina dažas labas iebūvētās SEO funkcijas, bet prasa lietotnes daudzkanālu pārdošanai.BigCommerce
Diennakts atbalsts pa tālruni un tiešraides tērzēšana, kā arī palīdzība pa e-pastu un forums. Paļaujas uz lietotāju ģenerētu forumu bez atbalsta visu diennakti.BigCommerce
Trīs galvenie cenu plāni, kuru cena ir no USD 29,95 līdz USD 249,95 mēnesī. Lai sāktu darbu bez maksas, taču izmaksas var būt saistītas ar mitināšanu, tēmām, lietotnēm utt.Kakla saite

BigCommerce ir vislabākais tiem, kuriem ir nepieciešams ātri izveidot tiešsaistē lielu un strauji augošu biznesu, savukārt Magento ir tehniski lietpratīgiem uzņēmumu īpašniekiem, kuri’nedomājiet pavadīt laiku, pielāgojot savu veikalu ar kodu.

BigCommerce ir diezgan vienkārši lietojams, un tajā ir pieejami visi rīki, kas nepieciešami e-komercijas impērijas izveidošanai. Lai gan e-komercijas vietnes izveidošana kopā ar Magento prasa ilgāku laiku, platforma piedāvā pilnīgu radošu brīvību, kas varētu patikt perfekcionistiem.

Kopumā, mēs’Atdodot īkšķus un svinīgu koka zobenu BigCommerce.

Kad runa ir par jūsu tiešsaistes veikala veidošanu, tas’s viss komplekts. Viss, kas nepieciešams jūsu veikala uzplaukumam, atrodas tieši informācijas panelī, tāpēc, izmantojot BigCommerce, jūs patiešām varat sapņot.

BigCommerce vs Magento: FAQ

Vai manam uzņēmējdarbībai vajadzētu izmantot BigCommerce vai Magento??

Tas viss ir atkarīgs no jūsu tehniskajām zināšanām un veiklības, izmantojot tastatūru. BigCommerce ir vienas pieturas aģentūra – tajā ir viss nepieciešamais veiksmīga veikala izveidošanai vienuviet, tāpēc tas arī ir’Tas ir ātri un viegli. Magento prasa daudz kodēšanas, kā arī integrāciju resursdatorā.

Vai Magento ir lētāks nekā BigCommerce?

Pamata līmenī – jā. Magento sākotnēji var brīvi izmantot, bet jūs’Jums būs jāiegādājas mitināšanas un trešo pušu lietotnes, kas tiešām var palielināt izmaksas. BigCommerce ir trīs cenu plāni, sākot no USD 29,95 līdz USD 249,95, tāpēc tas ir atkarīgs tikai no tā, cik liels vēlaties būt.

Kura ir labākā platforma tiešsaistes veikala izveidošanai?

Mūsu neatkarīgais pētījums atklāja, ka Shopify ir labākā e-komercijas platforma. Shopify ir vienkārši visaptverošākā e-komercijas platforma šodien tirgū, iegūstot iespaidīgu 4,7 no 5. Skatiet labāko e-komercijas platformu salīdzinājumu, lai uzzinātu, kuras platformas bija karstas uz viņu papēžiem..

Kurš ir labākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs?

Ja jūs nolemjat doties kopā ar Magento, jūs’Jums būs jānoorganizē mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Un kurš ir labākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, mēs dzirdam, ka jūs jautājat? Mūsu neatkarīgajā pētījumā tika atzīts, ka Hostgator ir labākais pakalpojumu sniedzējs kopumā, taču tas mainās atkarībā no tā, kāda veida hostings jūs esat’re pēc. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu pārskatu par labākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me