Dalīts hostings vs VPS hostings

7 galvenās atšķirības, kuras jums vajadzētu zināt

Sāciet savu mitināšanas braucienu jau šodien, jo mēs atklājam galvenās atšķirības starp dalīto un VPS mitināšanu.


Hostings var būt iebiedējošs priekšmets. Ja jūs’Re nav pārāk gudrs, it’Ir grūti pat pilnībā saprast, kas ir mitināšana, nemaz nerunājot par to, kas ir dažādi veidi!

Tā’Mūsu uzdevums ir to visu labot. Vietņu veidotāju ekspertā mēs’Pāris reizes esat bijis ap bloku un zināt visus tirdzniecības trikus, kad runa ir par tīmekļa mitināšanu.

vps vs dalīta mitināšana

Ne tikai to, ka mēs’ve veica arī mūsu pašu reālās dzīves izpēti, lai palīdzētu jums izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Bet ļaujiet’sāciet ar pamatiem.

Ir daudz dažādu hostinga veidu, bet mēs’koncentrēsimies uz diviem no tiem: dalīto mitināšanu un virtuālā privātā servera (VPS) mitināšanu:

Īsumā par koplietoto un VPS mitināšanu

Dalīts mitināšana nozīmē servera un tā resursu koplietošanu ar citām vietnēm. Tas’s joslas platums, krātuve… daudz. VPS mitināšana rada virtuālu vidi, kas atdarina speciālu serveri (kur jūs iegūstat serveri un visus tā resursus sev), bet koplietotās mitināšanas vidē.

Vēl viens veids, kā izdomāt atšķirību, ir domāt par tādiem kā īpašuma izīrēšana:

Izmantojot dalītu mitināšanu, jūs ‘dalīties’ vieta serverī ar citām vietnēm. Tā’Jums patīk izīrēt istabu koplietošanas mājā’jums ir savs mazais apgabals, bet jūs’daļa no lielākas komunālās telpas.

Dalītais hostings ir lētākais veids. Tā’Tas ieguva savas priekšrocības, taču, protams, lietas brīžiem var nedaudz iekrist.

VPS mitināšana ir vieta, kur jums ir vairāk nekā tikai viena servera šķēle. To var domāt, piemēram, īrējot dzīvokli celtniecības blokā – vairāk istabu, vairāk vietas, lielāka elastība un nedaudz dārgāka. Jums ir augstāks kontroles līmenis, bet jums’joprojām darbojas koplietotā serverī ar citiem.

Parasti dalītā mitināšana ir paredzēta statiskām vietnēm – citiem vārdiem sakot, vietnēm ar fiksētu saturu, kas to nedara’t mainās neatkarīgi no tā, kurš to apmeklē. Koplietojamo mitināšanu vislabāk var izmantot pamata personīgajās vietnēs, piemēram, emuāros, un iesācējiem. Jūs don’Neiegūstiet daudz funkciju, dzelzs pārklājuma drošību vai īpaši ātru iekraušanas ātrumu, taču atkal tas nav vajadzīgs’t tas tiešām ir vajadzīgs.

VPS hostings ir solis uz priekšu, un tas ir ideāli piemērots maziem uzņēmumiem, tiešsaistes veikaliem un lielākām personīgām vietnēm. Jūs’Jūs redzēsit funkciju, drošības un veiktspējas palielināšanos, un tas viss ļoti saprātīgi palielinās izmaksas.

VPS hostings ir arī lielisks, ja jūs’jūs vēlētos palielināt savu vietni. Padomājiet par to kā par ieguldījumu – vēlaties izvēlēties plānu, kas atbilst jūsu ambīcijām, nevis tikai vienu šeit un tagad.

Visā šajā rakstā mēs’Tiksit galā ar galvenajiem plusiem un mīnusiem un parādīsit visaugstāk novērtētos pakalpojumu sniedzējus katram hostinga veidam. Mēs’Mēs arī runāsim par galvenajām jomām, kuras jāapzinās, novērtējam galvenās atšķirības un precīzi nosakām, kurš mitināšanas tips jums ir piemērots: dalīta mitināšana vai VPS mitināšana.

1

Dalīts hostings vs VPS hostings: plusi un mīnusi

Kaut arī dalītā mitināšana ir vislētākā iespēja, VPS var piedāvāt arī ļoti izdevīgu cenu – triks ir zināt, kurš hostinga veids jums’Vajadzēs. Lielākā daļa iesācēju un personīgo vietņu būs vairāk nekā sagatavotas, izmantojot dalīta hostinga iespējas. Bet ja tu’izveidojot tiešsaistes veikalu vai vietni, kas’visticamāk, pāraugs šīs pamataprīkojuma lietas, tad jūs’Vēlos jaunināt uz pielāgojamākiem un personalizētākiem VPS mitināšanas piedāvājumiem.

Koplietošanas hostinga plusiDalīta hostinga mīnusi
 • Lētākais hostinga veids, kas tur pieejams
 • Paredzēts iesācējiem un jauniesācējiem
 • Pienācīgs sniegums statiskās un zemas trafika vietnēs
 • Nav īpašu resursu
 • Lielāks drošības risks
 • Vietnes, ar kurām koplietojat serveri, ietekmēs jūsu veiktspēju
VPS hostinga plusiVPS mitināšanas mīnusi
 • Lieliska naudas attiecība
 • Vairāk pielāgojama vadība
 • Mērogojami plāni, kas pieaug ar jūsu vietni
 • Nedaudz dārgāk nekā dalītā mitināšana
 • Nepieciešamas pamata tehniskās zināšanas
 • Jūs’Vajadzēs neskaidru priekšstatu par to, cik daudz krātuves un joslas platuma vēlaties

2

Resursu piešķiršana

Ikvienam nepieciešami noteikti resursi. Piemēram, jūsu mobilajam tālrunim ir noteikts zvanu, tekstu un datu ierobežojums. Hostings ir vienāds, izņemot resursus, piemēram, krātuves vietu un atmiņu.

Kā norāda nosaukums, koplietotā mitināšanas plānā jūs koplietojat resursus ar citām servera vietnēm. Ja viena vietne izmanto pārāk daudz joslas platuma, cieš visas pārējās vietnes. Tā’Tas nedaudz patīk gatavot ēdienu kopīgajā virtuvē, kad visi katli jau ir veikti.

VPS hostings nav tik ierobežots. Tā kā jums pieder lielāka servera daļa’s aparatūra, jums ir vairāk resursu. Jūs’Jūs arī iegūsit saknes piekļuvi servera vidē, kas būtībā nozīmē, ka varat instalēt papildu programmatūru un rediģēt jebkuru failu uz servera.

3

Drošība

Mēs’Es gribētu sākt ar to, ka lielākoties dalīta mitināšana ir ļoti droša. Pakalpojumu sniedzēji daudz strādā pie savas drošības, taču garantiju nav. Tas atkal attiecas uz citām vietnēm, ar kurām koplietojat serveri.

Ja viena vietne pieļauj kļūdu un ir pārkāpusi drošību, katra šī servera vietne ir neaizsargāta. Jūs varat aizslēgt savu guļamistabu, bet, ja kāds no mājas biedriem atstāj ārdurvis atvērtas, jūs’jūs joprojām esat pakļauts riskam!

VPS hostings ir drošāks. Iesācējiem jūs’re uz servera ar citiem VPS lietotājiem, kas nozīmē, ka visiem ir augstāks drošības līmenis. Jums ir arī vairāk teikšanas par savu aizsardzību, tāpat kā par jums’d varat brīvi uzstādīt videonovērošanu un trauksmes signālus savā dzīvoklī. Tur’Nav nepieciešams paniku, pat ja kāds atstāj jūsu bloka ieeju atvērtu.

4

Performance

Jums var būt visi resursi un drošība pasaulē, taču tas, kas jūsu apmeklētājiem patiešām rūp, ir tas, cik nevainojami darbojas jūsu vietne. Tādas lietas kā iegūtais joslas platums atšķiras atkarībā no plāna, savukārt darbības laiks atšķiras atkarībā no jūsu izvēlētā pakalpojumu sniedzēja.

Pētījumi liecina, ka gandrīz puse no visiem interneta lietotājiem sagaida, ka tīmekļa lapas tiks ielādētas divās sekundēs vai mazāk. Paturot to prātā, jūs’Es gribu būt plānā, kas var izturēt lielākus trafika vilkumus, neapdraudot iekraušanas ātrumu.

5

Konfigurācija un pielāgošana

Jūsu mitināšana’Par konfigurāciju (vai citiem vārdiem sakot, iestatīšanu) parasti parūpējas par jums. Koplietošanas mitināšanas plānos konfigurāciju visu sakārto jūsu pakalpojumu sniedzējs, tas nozīmē, ka varat ķerties pie svarīgākām lietām.

VPS ir nedaudz sarežģītāks. Pastāv divi dažādi VPS mitināšanas veidi: Pārvaldīts un nepārvaldīts. Pārvaldītie plāni ir tādi paši kā dalīta mitināšana, jo par jums rūpējas iestatīšanas process. Ar neapsaimniekotu, tā’atkarīgs no jums – lai gan to mēdz izmantot tikai izstrādātāji un eksperti.

Runājot par pielāgošanu, starp diviem hostinga veidiem ir skaidra atšķirība. Lai izskaidrotu, ļaujiet’s izmantojiet mobilo plānu kā vēl vienu piemēru. Kaut arī dalītā mitināšana ir noteikusi ierobežojumus, kurus jūs nevarat pārsniegt, piemēram, zvana minūtes un datu daudzumu, VPS mitināšana ļauj jums pielāgot savu plānu, lai jūs varētu mainīt savus limitus katru mēnesi..

6

Mērogojamība

Veids, kā aplūkot dalītu mitināšanu vs VPS mitināšanu, ir izlemt, kādas ir jūsu ambīcijas. Ja jums pieder maza vietne, kas nedēļā apmeklē tikai dažus simtus apmeklētāju, un jūs to nevēlaties’Pārāk liela plāna plānošana, dalīta mitināšana ir nevainojama.

Problēmas sāk rāpot, kad jūsu vietne aug. Ja jūsu apmeklētāju skaits mainās no simtiem līdz tūkstošiem, jūsu jauka mājas lapa var pārvērsties par kļūdas ziņojumu.

VPS hostings var augt kopā ar jums; ja tu’Ja tas ir mazs uzņēmums, šajā posmā maksājot pāris dolāru mēnesī papildus, jūs iegūstat šo rīcības brīvību. Protams, ja tas ir labi, dzīvojot kopīgā mājā’jūs esat tikai jūs, bet, kad jūs saņemat partneri, lietas var nedaudz sastrīdēties!

7

Cena

Tagad tehniskās lietas’s ārā, tas’s uz svarīgo jautājumu: cik tas viss maksās?

Pirmais, kas jāpiemin, ir tas, ka gan dalītais, gan VPS hostings notiek dažādos cenu līmeņos. Protams, jo dārgāks ir jūsu izstrādātais plāns, jo vairāk iegūstamo materiālu (resurss, drošība, veiktspēja utt.).

Otrkārt, visiem mūsu tabulā minētajiem pakalpojumu sniedzējiem ir atšķirīgas reklāmas cenas. Šīs ir reģistrētās likmes ar atlaidi, kas ir spēkā pirmos dažus mēnešus (vai gadus) jūsu plānā. Piemēram, pakalpojumā InMotion ir lielisks piedāvājums, kur pirmos divus gadus varat iegūt dalītu mitināšanu par USD 3,99 mēnesī un VPS hostingu par USD 27,99 mēnesī.!

Paturot to prātā, zemāk redzamās cenas izslēdz akcijas un pazemina līdz cenai:

SniedzējsDalīts hostingsVPS hostingsKustībāHostGatorBluehostA2 mitināšana
USD 7,99-15,99 mēnesī39,99-144,99 USD / mēnesī
USD 6,95–14,95 mēnesīUSD 89,95-159,95 mēnesī
7,99–23,99 USD / mēnesīUSD 29,99-119,99 mēnesī
USD 7,99–18,99 mēnesīUSD 49,99–99,99 mēnesī

HostGator piedāvā lētāko dalīto mitināšanu, savukārt Bluehost ir naudas taupīšanas iespēja VPS lietotājiem. Par kvalitāti gan, Kustībā ir skaidrs uzvarētājs.

Kā redzat, dalītā mitināšana ir lētāka no abām. Tā’Tas ir lieliski piemērots personīgām vietnēm un jaunizveidotiem uzņēmumiem, kuriem vienkārši nepieciešama klātbūtne tiešsaistē. Un ja tu’mēs joprojām meklējam labāko vietnes veidošanas veidu, kāpēc gan neizskatiet mūsu vietņu veidotāju salīdzināšanas tabulu?

Vietņu veidotāji ir tiešsaistes platformas, kas palīdz jums izveidot vietni, bez koda. Tās maksā līdzīgu summu par dalītajiem mitināšanas plāniem, bet ietver arī jūsu vietnes, domēna un mitināšanas dizainu. Vietņu veidotāji ir ideāls viss vienā risinājums.

8

Dalīts hostings salīdzinājumā ar VPS mitināšanu: labākie pakalpojumu sniedzēji

Mēs’Šajā rakstā mēs dažas reizes esam pieminējuši mūsu pētījumu. Tā’Tas, kas mūs atšķir no citām vietnēm, un tas, par ko mēs ļoti lepojamies.

Mēs’esam pārskatījuši daudz hostinga pakalpojumu sniedzēju, pārbaudot to funkcijas, analizējot viņu palīdzību un atbalstu un noskaidrojot, vai tie sniedz jums reālu naudas vērtību.

Tā kā dažādi mitināšanas veidi apmierina ļoti dažādas vajadzības (kā jūs tagad zināt), mēs’mēs izpētījām katru pakalpojumu sniedzēju un pārbaudījām katru viņu piedāvāto mitināšanas veidu. Tātad, kurš iznāca virsū?

Trīs populārākie hostinga pakalpojumu sniedzēji

Kustībā

Jūs’Strādāsiet pie paneļa, kas ir nozare’s standarta informācijas panelī un iegūstiet neizmēģinātu pārsūtīšanu, bezmaksas dublējumus un bezmaksas domēnu. Plānos ir neierobežoti e-pasta konti, SSL drošības sertifikāts un neierobežota vieta diskā – kaut kas reti tiek piedāvāts.

HostGator

Kamēr jūs’Jūs saņemsiet arī cPanel, neizmēģinātu pārsūtīšanu un neierobežotu vietu diskā, HostGator to nedara’t nesniedz bezmaksas dublējumus vai domēnu. Jūs taču saņemat neierobežotu e-pasta kontu un SSL sertifikātu. HostGator patiešām nonāk pats par sevi, aplūkojot īpašu mitināšanu.

A2 mitināšana

cPanel, neizmēģināta pārsūtīšana, neierobežota vieta diskā – pārbaude. Ir pieejami arī bezmaksas dublējumi, taču tikai saskaņā ar plānu 18,99 USD / mēnesī. A2 mitināšana ir saistīta ar visu jūsu saņemto palīdzību: tur’s 24/7 tiešraides tērzēšana un atbalsts pa tālruni, kā arī biļešu sistēma, kurā varat izvirzīt jautājumus. Arī tiešsaistes palīdzības centrs ir diezgan ērts.

3 populārākie VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Kustībā

Kur sākt. InMotion nodrošina no 4 līdz 8 GB RAM (brīvpiekļuves atmiņa), izvēles piekļuvi saknei, neierobežotu CPU (centrālā procesora bloka) serdeņus un no 4 līdz 6 TB joslas platumu. Jūs saņemat arī neierobežotu vietņu un e-pasta kontus, kā arī līdz 260 GB lielu krātuvi.

A2 mitināšana

A2 hostings funkciju ziņā lielākoties atbilst InMotion, taču tas tomēr krīt uz vietas atmiņā. Tas piedāvā līdz 150 GB lielu krātuvi, kas ir ievērojami mazāk nekā InMotion, taču jūs saņemat tādu pašu uzticamu palīdzību un atbalstu, kā arī Windows servera mitināšanas iespēju.

Bluehost

Bluehost atkal ir lieliskas iespējas, taču atmiņas ietilpība un joslas platums ir mazāks. Ne vairāk kā 3 TB joslas platuma un 120 GB krātuves vietas’t kaut ko pagriezt degunu, bet, sacenšoties ar VPS hostinga giganti, tas’s pietiekami, lai to notriektu pāris vietās klasifikācijā.

9

Dalīts hostings vs VPS hostings: secinājums

Tagad jums ir jābūt labai izpratnei par to, kas ir gan dalītais hostings, gan VPS mitināšana, un galvenajām atšķirībām starp tām. Ne tikai to, ka jūs’Es zinu, kurš hostinga veids ir piemērots kāda veida vietnei.

Lai atsvaidzinātu atmiņu, šeit’Tas ir ātrs pārskats par koplietojamo mitināšanu vs VPS mitināšanu, atskatoties uz jomām, kuras mēs esam’esam pārrunājuši un apkopojuši atšķirības:

Galvenās atšķirībasDalīts hostingsVPS hostings

Resursu piešķiršana

Uzvarētājs: VPS Hostings

Drošība

Uzvarētājs: VPS Hostings

Performance

Uzvarētājs: VPS Hostings

Konfigurācija un pielāgošana

Uzvarētājs: VPS Hostings

Mērogojamība

Uzvarētājs: VPS Hostings

Cena

Uzvarētājs: Dalīts hostings

Kopīgojiet resursus ar citām servera vietnēm. Ja vieni sasniegs robežu, citi arī izsīks.Resursi joprojām tiek koplietoti, taču jums ir lielāka teikšana par savu vietni’savas personīgās robežas.
Parasti tas ir ļoti drošs, taču, ja tiek uzlauzta viena servera vietne, jūs’re risks.Var instalēt personiskās drošības programmatūru, lai jūs nodrošinātu’tiek aizsargāti, pat ja citi jūsu serverī nav’t.
Labs darbspējas laiks un pietiekams joslas platums, lai nedēļā atbalstītu simtiem apmeklētāju (ja citas vietnes to nelieto)’t nelietojiet pārāk daudz!).Labs lapas ielādes ātrums un pietiekams joslas platums, lai katru nedēļu atbalstītu tūkstošiem apmeklētāju.
Iestatiet ierobežotos resursus; ļoti maz pielāgošanas.Plašāka kontrole pār savu resursu ierobežojumiem; var pielāgot, izmantojot papildu programmatūru.
Nav īpaši pielāgojams statiskām vietnēm.Var augt kopā ar jūsu vietni, līdz pat masveida korporatīvajām vietnēm.
Lētākais hostinga veids tirgū.Dārgāka nekā dalīta mitināšana.

Lai gan dalīta mitināšana ir vislabākā personīgajām vietnēm un jauniem uzņēmumiem, VPS hostings uzvar lielākām vietnēm un maziem uzņēmumiem. VPS ir dārgāka nekā dalītā mitināšana, taču pretī jūs iegūstat lielāku elastību, pārsniedzot resursu ierobežojumus, kā arī lielāku drošību un uzlabotu veiktspēju. Tomēr darbības līmenim joprojām nevajadzētu būt’t nav problēma ar dalītu mitināšanu, un tā’Tas ir diezgan izstrādāts iesācējiem.

Ja dalīta mitināšana izklausās pēc tā’s jums, mēs’d iesakām pārbaudīt InMotion, HostGator vai A2 hostingu. Līdzīgi, ja jums ir nepieciešams modernāks VPS mitināšana, apskatiet InMotion, A2 Hostings vai Bluehost.

Dalīts hostings vs VPS mitināšana: FAQ

Kad jums vajadzētu pārslēgties no dalīta mitināšanas uz VPS mitināšanu?

Ja jūs’jums jau ir dalīta mitināšanas plāns, taču jums ir ambīcijas palielināt jūsu vietnes mērogu, jo ātrāk jūs jaunināsit uz VPS mitināšanu, jo vieglāk’būšu. Parasti, ja jūsu vietne sāk piesaistīt tūkstošiem, nevis simtiem apmeklētāju nedēļā, tā’s laiks pārslēgties.

Kas ir specializētā mitināšana?

Dedicated hosting ir vieta, kur jūsu vietne tiek mitināta uz sava servera. Tā’Tiek uzskatīts par visplašāko mitināšanas veidu, un tam ir daudz funkciju. Ja dalīta mitināšana ir tāda, it kā jums būtu sava istaba, un VPS mitināšana, piemēram, jums būtu savs dzīvoklis, speciāla mitināšana ir tāda pati kā sava māja.

Kas’s atšķirība starp VPS un VPN?

Līdzīgs saīsinājums, ļoti atšķirīga nozīme. VPS nozīmē virtuālo privāto serveri, un tajā jūs mitināt savu vietni uz kopīga servera ar atsevišķu aparatūru un programmatūru. VPN ir virtuālais privātais tīkls, un tas ir veids, kā anonīmi pārlūkot internetu no dažādām vietām.

Ko citi pakalpojumu sniedzēji piedāvā vietnes mitināšanai?

Ir simtiem dažādu hostinga pakalpojumu sniedzēju, bet daži no labākajiem ir 1&1 IONOS, SiteGround un GoDaddy. 1&1 IONOS un GoDaddy ir arī vismodernākie vietņu veidotāji, kurus varat izmantot, savukārt SiteGround ir pazīstama ar savu uzticamību.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map