Galvenie 6 veikalu alternatīvas un konkurenti

veikalu alternatīvās e-komercijas veikalsShopify ir viens no labākajiem e-komercijas vietņu veidotājiem tirgū, taču tas tā nav’t nenozīmē, ka tas’s labākā platforma jums. Ja jūs meklējat alternatīvas Shopify – labas ziņas, noteikti ir daži Shopify konkurenti, kas jums būtu jāņem vērā.


Contents

Mūsu 6 labākās veikalu izvēles alternatīvas

Labākie un spilgtākie Shopify konkurenti uz e-komercijas skatuves:

 1. BigCommerce – vispieejamākais e-komercijas vietņu veidotājs, vislabāk augošajiem uzņēmumiem: sākot no USD 29,95 / m.
 2. Volusija – labākās analītiskās funkcijas jūsu veikala izsekošanai’s dati: no 29 USD / m.
 3. WooCommerce (nodrošina Bluehost) – vislabāk pielāgošanai un kontrolei: sākot no 0 USD / m plus hostinga maksa
 4. Wix – vislabāk maziem uzņēmumiem: sākot no USD 23 / mn.
 5. Kvadrāts – labākais apdullināšanu veikala dizainā: sākot no 18 USD / m.
 6. Weebly – labākais uzņēmējiem: no USD 0 / mn.

BigCommerce ir Shopify’ir lielākais konkurents, pateicoties milzīgajam jaudīgo pārdošanas iespēju klāstam, savukārt Wix ir labākais maziem uzņēmumiem, kas meklē lielāku radošo brīvību. WooCommerce ir pats mitināts, kas rada tehniskas problēmas, bet sniedz jums lielāku kontroli. Squarespace ir satriecoši dizaini, Volusion ir lieliska analītika, un Weebly ir ideāli piemērots uzņēmējiem.

Tagad, kad jūs zināt, kas viņi ir, ļaujiet’Mēs turpinām kustēties, lai mēs varētu izpētīt atšķirības starp katru platformu, ko tas jums nozīmē un kuru jums vajadzētu izmēģināt.

Veikals Veikals Konkurenti: Salīdzinājums

Zemāk redzamajā parocīgajā tabulā varat uzzināt, kā trīs labākie Shopify konkurenti salīdzina visās galvenajās jomās…

Shopify konkurentsKopējais reitingsLietošanas ērtumsCenas / vērtības attiecībaPalīdzība un atbalstsKlienta rādītājsWixBigCommerceKvadrātsWeeblyVolusijaBluehost
85%72%90%94%90%
84%66,2%74%64%63%
83%68,8%88%70%79%
83%80%90%60%79%
78%56,9%74%76%49%
87%Nav88%100%Nav

Mēs veica padziļinātu izpēti par katru platformu šajā sarakstā. Lietošanas ērtums un klientu vērtējumi nāk no tā, ka reāli cilvēki izmēģina katru celtnieku, un mēs analizējām katru cenu plānu, lai aprēķinātu naudas vērtību. Tātad jūs varat būt pārliecināti, ka mēs to nedarījām’t vienkārši izvelciet šos skaitļus no gaisa!

Jūs’Es pamanīšu, ka Bluehost’s statistika izskatās nedaudz atšķirīga no pārējām. Tas’tāpēc, ka Bluehost ir mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, nevis vietņu veidotājs – tāpēc tādi faktori kā lietošanas ērtums ir nedaudz atšķirīgi. Mēs iesakām aktivizēt WooCommerce ar Bluehost, jo šis mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir labi aprīkots, lai izturētu visas veiksmīga e-komercijas veikala prasības..

Shopify alternatīvas lieliem tiešsaistes veikaliem

Ja jums nepieciešama mazliet progresīvāka e-komercijas platforma, kurai ir daudz rīku un elastība (tāpat kā Shopify), šeit ir dažas alternatīvas, kas jums jāņem vērā.

Tie ir ideāli jums, ja vēlaties izveidot lielākus veikalus (ļoti rupji runājot, vairāk nekā 10 produktus), ja jums ir liels pārdošanas apjomu bizness vai ja jums ir nepieciešama spēja un elastība, lai pielāgotu savu e-komercijas veikalu.

Ja vēlaties Shopify alternatīvu, kas ir vienkāršāka un vieglāk lietojama, tad pārejiet uz nākamo sadaļu.

# 1. BigCommerce

E-komercijas vietņu veidotājs, kas pielāgojas visērtāk, – vislabāk augošiem uzņēmumiem

Cenu diapazons: USD 29,95 – USD 299,95 mēnesī

BigCommerce ir ļoti cienījama e-komercijas platforma, kas jums var palīdzēt izveidot savu tiešsaistes veikalu, bez nepieciešamības būt lietpratīgam vai zināt, kā kodēt (lai gan tas noteikti palīdz, ja jums ir zināmas kodēšanas prasmes, bet nav nepieciešama prasme).

Pirkt alternatīvus konkurentus - lieltirdzniecībuBigCommerce ir labākais e-komercijas veidotājs lieliem un ātri augošiem uzņēmumiem.

Viņi ir mitināts e-komercijas veidotājs, kas nozīmē’s a “viena veikala pietura” lai jūs varētu izveidot savu tiešsaistes veikalu.

Jūs don’Nav jāiegūst savi hostinga pakalpojumi, tāpēc jums tas nav jāveic’nav jāuztraucas par drošības jaunināšanu un konfigurēšanu. Tāpat kā Shopify, arī BigCommerce rūpējas par visiem e-komercijas veikala darbības tehniskajiem aspektiem.

Tas ļauj jums izveidot savu veikalu un sākt darbību, un ļoti ātri sākt pārdot. Ievietojiet savu saturu / produktus, izveidojiet savienojumu ar maksājumu apstrādātāju un jūs’atkal uz sacensībām.

Pssst! Izmantojiet BigCommerce līdz trim mēnešiem bez maksas

Mēs tikai vēlējāmies jūs informēt, ka BigCommerce šobrīd piedāvā līdz trim mēnešiem bezmaksas, kad jūs pierakstāties par jaunu plānu. Dodieties uz BigCommerce vietni, lai redzētu šo piedāvājumu tiešsaistē!

Protams, ir sākotnējais iestatīšanas laiks, bet pēc jums’Kad esat to izdarījis, varat koncentrēties uz sava biznesa izaugsmi (mārketings, produktu piepildīšana, pārdošanas optimizēšana) un nevajadzēs tērēt pārāk daudz laika (vai vispār) uztraukties par tehnoloģiju problēmu novēršanu.

Nemaz nerunājot par to, ka BigCommerce ir izveidota diennakts atbalsta komanda (tālrunis, tiešraides tērzēšana, e-pasta atbalsts), tāpēc jums vienmēr ir kāds, pie kā sazināties, ja jums nepieciešama palīdzība.

# 2. Volusija

Labākās analītiskās funkcijas jūsu veikala izsekošanai’s dati

Cenu diapazons: no 29 USD līdz 299 USD mēnesī

Volusion ir mitināta e-komercijas platforma, kas ir paredzēta, lai palīdzētu jūsu veikalu izveidot un darboties. Tā’Tas nav tik vienkārši lietojams vai jaudīgs kā BigCommerce, taču tam ir daudz ko piedāvāt īstajam biznesam!

volusion e-komercijas veidotājsVolusion ir populāra platforma, kas piedāvā “viss vienā” risinājumu jūsu tiešsaistes veikalam. Tam ir lieliski analītiskie un datu rīki, kas palīdzēs izsekot un attīstīt jūsu biznesu.

Tāpat kā BigCommerce un Shopify, Volusion ir specializēta e-komercijas platforma. Tā’S tiek mitināts jums, un tam ir rīki, lai pēc iespējas vienkāršāk un veiksmīgāk sāktu pārdošanu tiešsaistē. Mūsu pētījumā tas parādījās tieši pēc BigCommerce par tā pārdošanas īpašībām. Tātad jūs varat tam uzticēties’Viņš ieguva instrumentu kopumu, lai izveidotu stabilu biznesu.

Šīs funkcijas ietver pamesta groza atkopšana un spēja personalizēt rēķinus, pavadzīmes un POS kvītis. Šis ir lielisks piemērs tam, kā Volusion vēlas, lai klienti gūst panākumus un izceļas no pūļa.

Volusija’Lielākais spēks ir tajā iespaidīgi analītikas un datu ziņošanas rīki. Jūs varat analizēt klientu izturēšanos, uzraudzīt krājumu līmeni, reģistrēt ieņēmumus un kopējos pasūtījumus un izsekot reklāmguvumiem.

Tā’Ir viegli izsekot un analizēt visus savus datus, jo Volusion visus jūsu pārdošanas darījumus ievieto vienā vietā. Tas ir īpaši noderīgi, ja jūs’atkārtota pārdošana vairākos kanālos, piemēram, Facebook. Pamatā, Volusija’Lielo datu rīki ļauj ērti analizēt un organizēt savu biznesu.

Ar četri cenu plāni izvēlēties no piedāvātajām funkcijām un atbalsta iespējām Volusion’s ieguva kaut ko visiem. Bet, brīdiniet: Volusion ir papildu izmaksas piemēram, SSL sertifikāta iegādi. Parasti tas ir iekļauts cenu plānos, tāpēc tas var būt pārsteigums.

Volusion isn’t visvieglāk izmantojamais celtnieks, tāpēc, ja jūs’jūs meklējat kaut ko vienkāršāku, lai jūs iestatītu’labāk izmantot Weebly, Wix, Squarespace vai BigCommerce. Bet ja tu’Kad esat gatavs uzvilkt piedurknes un esat sajūsmā par jūsu veikala panākumu izsekošanu, Volusion ir galvenā izvēle.

# 3. WooCommerce ar WordPress.org

Vislabākais pielāgošanai un kontrolei

Cenu diapazons: USD 0 mēnesī (plus hostinga maksa)

Tradicionāli ir zināms, ka WordPress ir emuāru autors’s platforma. Tas’tas vairs nav taisnība, jo WordPress ir pietiekami attīstīts, lai darbinātu dažas no lielākajām vietnēm pasaulē, ieskaitot dažus diezgan uzlabotus e-komercijas veikalus.

Maksas vadīšana par WordPress vietņu nodrošināšanu ar e-komercijas iespējām ir WooCommerce by WooThemes. Tas nozīmē, ka jūsu e-komercijas vietnei jābūt veidotai uz WordPress platformas, un, lai izveidotu savu tiešsaistes veikalu, jāizmanto WooCommerce piedāvātie rīki..

Shopify alternatīvas - WooCommercePārdodiet caur WordPress, izmantojot WooCommerce, lai iegūtu spēcīgu e-komercijas alternatīvu Shopify.

Kas’Interesanti, ka WooThemes iegādājās Automattic, kas pārvalda WordPress.com un sniedz ieguldījumu WordPress.org. Tātad WooCommerce WordPress noteikti augstu vērtē.

WooCommerce savā tīmekļa vietnē norādīja, ka viņi pašlaik darbojas vairāk nekā 29% no visiem tiešsaistes veikaliem, iespaidīgs varoņdarbs, lai neteiktu vairāk.

WordPress.org ir atvērtā koda platforma. Tas nozīmē, ka, ja vēlaties izmantot WooCommerce, lai darbinātu savu e-komercijas veikalu, jums tas būs vajadzīgs tehniskās iemaņas, vai arī varat nolīgt labu izstrādātāju, kas palīdzēs jums izveidot un uzturēt vietnes tehniskos aspektus (piemēram, izveidot savus hostinga pakalpojumus).

WooCommerce pamata ietvaru jūs varat lejupielādēt bez maksas, un tie piedāvā arī daudz bezmaksas paplašinājumus / rīkus. Bet, ja vēlaties uzlabot uzlabotas funkcijas, varat iegādāties arī premium paplašinājumus.

Ja jūs don’ja jums nav tehniskas apetītes pašam veikt daudz sistēmas administratora darbu vai kādam citam, kas jums palīdzēs izveidot vai uzturēt jūsu veikalu, tad WordPress / WooCommerce var nebūt jums piemērota izvēle.

Dienas beigās jūs varat izveidot ļoti moderns un spējīgs e-komercijas veikals ar WooCommerce, bet jūs’Jums būs jāapņemas pārvaldīt veikala tehniskos aspektus.

WooCommerce / WordPress nav tik vienkārši lietojams kā Shopify, atšķirībā no Shopify, jūs būsit atbildīgs par visu aizmugures tehnisko darbu.

Starp citu, ja jūs meklējat premium WordPress mitināšanas pakalpojumu, mēs iesakām arī WP Engine. Viņi’tas ir mazliet dārgāk nekā daži citi tradicionālie hostinga pakalpojumi, taču tie ir īpaši WordPress mitināšanas pakalpojumi, un viņu pakalpojumi / atbalsts ir diezgan labs.

Shopify alternatīvas maziem tiešsaistes veikaliem

Mazākiem veikaliem, kuriem nepieciešama vienkāršāka e-komercijas rīku izmantošana.

Ja jūs don’Jums nav nepieciešama ļoti moderna vai elastīga platforma, piemēram, Shopify, un dod priekšroku izmantot kaut ko vienkāršāku, lietotājam draudzīgāku, lētāku un piedāvā atbalstu visu diennakti, tad šeit ir daži ieteikumi.

# 1. Wix e-komercija

Vislabākais maziem uzņēmumiem

Cenu diapazons: no USD 23 līdz USD 500 mēnesī

Wix ir tīrs vietņu veidotājs, kas velk un nomet, tas nozīmē, ka jūs varat burtiski ievietot jebkuru saturu jebkur jūsu vietnē. Tā’Tā kļūst arī par vienu no mūsu iecienītākajām e-komercijas platformām.

Wix e-komercija ir ļoti viegli lietojama (nav nepieciešama nekāda kodēšana vai tehniskas iemaņas), tai ir lieliska speciāla atbalsta komanda (tālrunis vai e-pasts) un izstrādātāju komanda, kas pārvalda visu jums nepieciešamo tehnisko informāciju, tāpēc jūs’nav jāuztraucas par neko citu kā tikai sava e-komercijas veikala izveidošanu un vadīšanu.

Jaunās funkcijas, piemēram, Wix Corvid un Wix SEO Wiz, var pat palīdzēt ātri palielināt jūsu tiešsaistes veikalu, izveidojot dinamisku lapu (domājiet, ka katra produkta, kuru pārdodat, atsevišķas lapas ir izveidotas tikai ar dažiem klikšķiem) un potenciālajiem klientiem var palīdzēt to atrast meklētājprogrammās.

Shopify Alternatives konkurenti - WixWix ir vietņu veidotājs, kas sniedz jums rīkus, lai viegli izveidotu profesionālu tiešsaistes veikalu.

Lieta, ko Wix lieliski dara kā e-komercijas platformu, ir tā, ka tā visu vienkāršo. Jūs’Izmantojot Wix kā ērti lietojamo redaktoru, jūs ietaupīsiet daudz laika un pūļu, tāpēc ir nesāpīgi pārveidot esošās, profesionāli izveidotās e-komercijas veidnes skaistā, pilnībā funkcionējošā jūsu uzņēmuma tiešsaistes veikalā..

Wix’e-komercijas funkciju izvēle nav tik attīstīta vai visaptveroša kā tīri e-komercijas vietņu veidotāji, par kuriem mēs runājām iepriekš (ieskaitot Shopify), viņi’Jūs esat ērti lietojams un aptver visus nepieciešamos pamatus, lai izveidotu funkcionējošu veikalu produktu pārdošanai.

Palielinoties Wix e-komercijas veikalu skaitam, uzņēmums arvien vairāk pievēršas šiem lietotājiem un regulāri pievieno papildu funkcijas. Wix ir lieliska inovācijas reputācija, un tāpēc lielāka uzmanība lietu e-komercijas pusē var būt tikai labas ziņas!

Ja esat maza uzņēmuma īpašnieks un vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu, nesajaucoties ar Techie lietām, Wix ir lieliska iespēja izmēģināt.

# 2. Kvadrāts

Vislabākais veikalu fasādes dizainu apdullināšanai

Cenu diapazons: no 18 līdz 40 USD mēnesī

Squarespace ir vietņu veidotājs, kas atbalsta spēcīgas e-komercijas funkcijas. Jūs don’Lai izveidotu satriecošu veikalu ar Squarespace, jums ir jāzina kodēšana vai jābūt iegūtai Web dizaina pakāpei.

Tam ir vislabākās kvalitātes modeļi tirgū, un tam ir lieliska inventāra sistēma.

kvadrātu kosmosa veikalu alternatīvaSquarespace piedāvā satriecošas dizaineru veidnes, lai parādītu savus produktus. Augstākās kvalitātes vietņu funkcijas un spēcīga krājumu sistēma atbalsta jūsu tiešsaistes veikala panākumus.

Šis ir gluds un pilnveidots celtnieks. Jūs don’Jums nav jāatrod pats hostings vai jāuztraucas par savu atjauninājumu palaišanu. Tas viss tiek darīts jūsu labā, padarot pārdošanu ātru un ērtu.

Jūs varat pievienot pielāgotu kodu, ja vēlaties, bet ar augstākās kvalitātes kvadrātu’tiešsaistes veikals to veidnes’s nav vajadzīgs. Tā’s nav pārsteigums Mūsu pētījumā kvadrātveida telpa bija dizaina elastības topā – Veidnes var mainīt jebkurā laikā un pat strādāt pie vairākiem dizainparaugiem vienlaikus.

Laukuma laukums nav’t tikai skaista seja, vai nu. Ņemot vērā to’Pirmkārt, vietņu veidotājs, iekļaujot tajā e-komercijas funkcionalitāti’s ieguva dažus augstas kvalitātes pārdošanas rīkus.

SSL drošība ir iekļauta, padarot jūsu vietni drošu apmeklētāju uzticībai. Pamesta groza atkopšana un klientu konti nodrošina ātru un ērtu iepirkšanos veikalā.

Kvadrātā ir arī patiešām spēcīga uzskaites sistēma. Tas pilnībā pārspēj konkurentus Wix un Weebly. Faktiski kvadrāts’Krājumu sistēma vairāk atrodas Shopify’s līmenis. Piemēram, jūs varat augšupielādēt produktus pa vienam vai bez taras un izsekot krājumu apjomam, izmantojot e-pasta brīdinājumus.

Kvadrāts’e-komercijas plāni svārstās no 18 USD – 40 USD mēnesī (jāmaksā katru gadu). Kaut arī tā’Tas ir vieglāk lietojams nekā BigCommerce’Nav pats iesācēju draudzīgākais celtnieks. Tātad, ja vēlaties kaut ko īpaši vienkāršu, pārbaudiet Wix un Weebly.

# 3.Weebly e-komercija

Vislabāk uzņēmējiem

Cenu diapazons: no 0 USD līdz 26 USD mēnesī

Weebly šobrīd ir viens no labākajiem vietņu veidotājiem, kas velk un nomet mazos uzņēmumus un portfeļu vietnes.

Salīdzinājumā ar Wix, Weebly ir mazāk rīku, bet, kā minēts, tie ir ļoti draudzīgi lietotājam.

veikalu alternatīvo konkurentu veikals - WeeblyWeebly ir vietņu veidotājs, kas piedāvā informāciju par visiem saviem apmaksātajiem plāniem, lai jūs varētu viegli pārdot tiešsaistē.

Viņu e-komercijas funkcijas ir diezgan visaptverošas un vienkārši lietojamas (taču nekur tik visaptverošas kā Shopify), ļaujot jums to darīt ļoti ātri izveidojiet tiešsaistes veikalu bez tehniskām prasmēm, vai jāuztraucas par jebkādiem tīmekļa vietnes veidošanas tehniskajiem aspektiem.

Kaut arī Weebly’e-komercijas rīki nav tik visaptveroši kā tīri tiešsaistes veikalu veidotāji, tiem ir pietiekami daudz iespēju, lai jūs varētu izveidot veiksmīgu tiešsaistes veikalu.

Viņi atkal ir ļoti lietotājam draudzīgi un intuitīvi vietņu veidotāji, tāpēc mācīšanās līkne ir ļoti zema. Tā’s lieliska e-komercijas programmatūra iesācējiem.

Weebly var brīvi izveidot vietni ar, un jums ir iespējas atjaunināt viņu premium plānus, ja vēlaties pārdot tiešsaistē un atbloķēt citas funkcijas.

Kā jūs izvēlaties vietni Shopify?

Kā redzat no mūsu tabulām iepriekš, izvēloties Shopify alternatīvu, ir dažas svarīgas lietas, kas jāņem vērā.

Jums ir jādomā par:

 • Lietošanas ērtums
 • Cenas / vērtības attiecība
 • Klientu atbalsts
 • Īpašību kvalitāte
 • Veidnes dizains

Pareizās alternatīvas Shopify izvēle ir atkarīga arī no jūsu tehnisko zināšanu līmeņa. Ja jūs’Kad esat kodēšanas profils, jums vajadzētu izmantot tādu atvērtā pirmkoda platformu kā WooCommerce, kas dod jums neierobežotu pielāgošanu, veidojot savu tiešsaistes veikalu. Tomēr tādu vietņu veidotāji kā Wix, Weebly, Squarespace un BigCommerce ir paredzēti iesācējiem, piedāvājot visu nepieciešamo e-komercijas veikala izveidošanai vienuviet..

Secinājums – veikalu alternatīvas & Konkurenti

Ja esat pārbaudījis Shopify un to nedarījāt’neatrodiet, ka tie jums ir piemēroti, vai arī, ja jūs joprojām atrodaties sākotnējā izpētes posmā, jums ir jāapsver dažas citas Shopify alternatīvas..

6 labākie konkurenti veikalā:

 1. BigCommerce.
 2. Volusija.
 3. WooCommerce darbina Bluehost.
 4. Wix.
 5. Kvadrāts.
 6. Weebly.

BigCommerce ir mūsu ieteiktākā Shopify alternatīva, pateicoties tā spēcīgajām pārdošanas funkcijām. Tā’Tas ir pilnībā mitināts, kas nozīmē, ka varat tieši sākt pārdošanu, neuztraucoties par kādu no modernajām lietām.

Volusion ir vēl viena laba iespēja lielākiem veikaliem ar plašu analīzes rīku klāstu, savukārt WooCommerce ir ideāls, ja jūs’jūs meklējat pilnīgu vietnes pielāgošanas kontroli. Jūs’Jums būs jāpārliecinās par tehnisko pusi un jāatrod vietnes mitināšana – ieteicams pārbaudīt Bluehost!

Ja jūs’jūs atkal meklējat Shopify alternatīvu’s vieglāk lietojams, gandrīz nav vajadzīgas tehniskas prasmes, taču tam ir nedaudz mazāk uzlaboti rīki un elastība, pēc tam apskatiet Wix, Squarespace vai Weebly. Šie celtnieki ir lieliski piemēroti uzņēmējiem, kuri vēlas izveidot profesionālu veikalu bez liekām grūtībām.

Visām šī saraksta platformām, izņemot WooCommerce, ir pieejams bezmaksas izmēģinājums, lai jūs varētu uzzināt, kurš jums ir vislabākais, pilnīgi bez riska. Mēs ļoti iesakām pāriet uz bezmaksas izmēģinājumu (vai diviem), lai uzzinātu, kurš Shopify konkurents jums ir vislabākais!

BUJ

Kāda ir visvieglāk izmantojamā Shopify alternatīva?

Mēs iesakām Weebly ikvienam, kurš vēlas vienkārši un ātri izveidot tiešsaistes veikalu. Viņu redaktoru ir ārkārtīgi viegli izmantot, lai jūsu tiešsaistes veikals varētu izveidot un darboties dažu stundu laikā.

Lai uzzinātu vairāk, lasiet vairāk par Weebly mūsu sīkajā Weebly e-komercijas pārskatā’s jūsu perfekta spēle.

Tas tiek teikts, tā’Ir laba ideja izmēģināt dažus vietņu veidotājus, pirms norēķināties par jūsu galīgo izvēli. Ikvienam ir viegli atrast dažādas lietas, tāpēc jūsu atbilde varētu nebūt tāda pati kā mūsu!

Kāda ir lētākā Shopify alternatīva?

Tehniski WooCommerce un Weebly ir lētākās Shopify alternatīvas’atkal var izmantot.

WIth WooCommerce jums tomēr jāpatur prātā, ka šī ir pašpietiekama e-komercijas platforma, kas nozīmē, ka jums ir jāmaksā par sevis mitināšanu. Tas varētu būt no plkst 5 – 15 USD mēnesī. Jums būs jāpieslēdz arī savs domēna vārds, kurš atrodas visapkārt USD 10 gadā.

Ja jūs’ja jūs neesat tehniski lietpratīgs vai jums rodas grūtības veidot savu veikalu, jums, iespējams, būs jāalgo arī izstrādātājs. Tas var kļūt diezgan dārgi.

Weebly ir mitināts vietņu veidotājs, kas velk un nomet un piedāvā plānus no 0 USD līdz 26 USD mēnesī. Tas padara to par lielisku izvēli, ja jūs’persona, kas nav tehniska persona, kas meklē ļoti pieņemamu cenu.

Kurai Shopify alternatīvai ir labākās veidnes?

Squarespace ir vislabākā kvalitātes dizainparaugi jebkuram celtniekam tirgū. Varat izveidot patiesi satriecošu veikalu, izmantojot jebkuru no šiem, nezinot vienu koda rindu! Visām Squarespace veidnēm ir e-komercijas funkcionalitāte, tāpēc jums tā ir virs 60 gadiem no kuriem izvēlēties. Interneta veikala kategorijā ir 12 veidnes, ja vēlaties patiešām specializētu dizainu.

Ja vēlaties lielāku izvēli, nezaudējot kvalitāti, apskatiet Wix. Wix ir milzīgs klāsts satriecošu veidņu, kas ļauj jūsu veikalam izskatīties profesionāli un pulētam ar gandrīz nemaz nepūloties no jums! Un izvēle, ko iegūstat, izmantojot Wix, ir pārsteidzoša – viņiem ir vairāk nekā 510 veidnes lai jūs varētu izvēlēties!

Kura Shopify alternatīva ir vislabākā mazajiem uzņēmumiem?

Tiešsaistes veikaliem, kas pārdos mazāk nekā 50 produktus, mēs iesakām Wix kā labāko Shopify alternatīvu.

Wix’E-komercijas rīki ļauj jums izveidot profesionālu un pilnībā funkcionējošu tiešsaistes veikalu vispār! Lasiet vairāk par to mūsu pilnajā Wix e-komercijas pārskatā, lai redzētu’s tieši jums.

Kura Shopify alternatīva ir labākā lielajiem uzņēmumiem?

Ja jūs’re netehniska persona un tu’atkārtoti cer pārdot vairāk nekā 50 produktus jūsu tiešsaistes veikalā, BigCommerce ir labākā Shopify alternatīva. Viņi ir a ‘vienas pieturas veikals’ e-komercijas vietņu veidotājs.

Plašāku informāciju par tā funkcijām, pārdošanas rīkiem un citu varat izlasīt mūsu BigCommerce pārskatā vai arī salīdzināt to ar Shopify mūsu BigCommerce vs Shopify salīdzinājumā.

Ja jūs’Ja meklējat progresīvāku un tehniski sarežģītāku platformu, jūs varētu apsvērt Magento vai WooCommerce.

Vai man vajadzētu izmantot vietni WooCommerce vai Shopify?

Tas ir atkarīgs no jūsu tehnisko zināšanu līmeņa. WooCommerce ir atvērtā koda platforma, kas nozīmē jūs’jums ir nepieciešams pats visu kodēt, kā arī organizēt tīmekļa mitināšanu un drošību. No otras puses, Shopify ir vietņu veidotājs, kas nozīmē, ka visi nepieciešamie rīki tiešsaistes veikala izveidošanai ir atrodami vienuviet, padarot e-komercijas veikala izveidošanu ikvienam ļoti ērtu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map