GoDaddy vs Squarespace: vai jums ir nepieciešams ātrums vai dizains?

Nav jāizlemj, kā izveidot savu vietni’t viegli. Ir daudz iespēju, kas pastāv, bet, ja jūs’atkārtoti lasot šo, jūs’Jūs droši vien nolēmāt, ka vietņu veidotājs ir labākā likme.


Ja jūs don’t jau zina, vietņu veidotājs ir tiešsaistes platforma, kas palīdz jums izveidot savu vietni, bez koda.

Vienreiz tu’izvēlējies izmantot vietņu veidotāju, nākamais lielais lēmums ir tas, kurš jums jāizvēlas. Galu galā tur ir tik daudz cilvēku!

GoDaddy vs Squarespace

Gan GoDaddy, gan Squarespace ir populāri vietņu veidotāji, taču tie ir paredzēti ļoti dažādiem cilvēkiem.

GoDaddy izmantošana ir ātrākais veids, kā izveidot vietni. Tā’Tas ir ērti lietojams un arī lēts – cenas sākas tikai no USD 10 mēnesī. Kvadrāta telpa ir nedaudz laikietilpīgāka, un tā maksā nedaudz vairāk – lētākais laukuma Kvadrāts plāns ir USD 12 mēnesī.

Jūs taču saņemat to, par ko jūs maksājat – Squarespace’S dizainparaugi ir labākie tirgū. Ej tēti’s veidnes var’t palīdzēt, bet izskatās mazliet ‘Vienkāršā Džeina’ salīdzinājumā. Mūsu lietotāji gandrīz vienlīdz droši vien ieteica gan GoDaddy, gan Squarespace, taču dažādu iemeslu dēļ: tur’Ir skaidra kompromiss starp ātrumu un izmaksām un dizainu.

Jūs varat redzēt, ka tas atspoguļojas mūsu vērtējumos, kad abas platformas esam izveidojuši visā mūsu izpētes procesā:

Šeit, vietnē Builder Expert, ir’Mūsu uzdevums ir pārbaudīt produktus un pateikt, cik labi tie ir. Zemāk jūs’Jūs uzzināsit, kura no šīm platformām ir labāka visaptveroša vietņu veidotāja, ko ikdienas cilvēki domā par GoDaddy un Squarespace, un kura no tām ir jums piemērotākā.

Papildu informācija:

10 labākie vietņu veidotāji – lasiet mūsu pārskatus par desmit labākajiem vietņu veidotājiem tirgū (trauksmes signāls – gan GoDaddy, gan Squarespace!)
Vietņu veidotāju salīdzināšanas diagramma – labākais (un vissliktākais) no visiem celtniekiem parocīgajā ‘Īsumā’ tiešas salīdzināšanas formāts

Squarespace Piedāvājuma kods – jau iestatīts Squarespace? Ar šo kodu vietņu veidotāju ekspertu lietotāji saņems 10% atlaidi no jebkura samaksāta plāna.

Veikt mūsu vietņu veidotāju viktorīnu – pārāk liela izvēle? Izmantojiet mūsu divu minūšu viktorīnu, lai atrastu jūsu vajadzībām labāko vietņu veidotāju.

6 labākās izveidotās vietnes – iedvesmojieties no mūsu šī gada labākajiem ieteikumiem!

1

GoDaddy vs Squarespace: plusi un mīnusi

GoDaddy plusi un mīnusi

GODADDY PROS# 1

# 2

Veido vietnes, izmantojot ADI, nodrošinot ātru vietņu izveides risinājumu
Motīvus jebkurā laikā mainiet, un vietne automātiski pārveidos jūsu saturu
GODADDY CONS# 1

# 2

Dažām funkcijām trūkst dziļuma
Radošās brīvības ierobežojumi

Laukuma laukuma plusi un mīnusi

SQUARESPACE PROS# 1

# 2

Īstas kvalitātes funkcijas, kas palīdzēs jūsu vietnei atdzīvoties
Elpu aizraujoši motīvi ar lielu pielāgošanu
SQUARESPACE CONS# 1

# 2

Salīdzinoši dārgi cenu plāni
Rediģēšanas saskarne var aizņemt kādu laiku, lai sāktu ar to iepazīties

2

Lietošanas ērtums

Kad lielākā daļa vietņu stāsta, ka platformu ir viegli izmantot, tā ir pieejama’bieži komentārs. Viņi’Izmēģināšu dažas minūtes, pēc tam atlieciet īkšķus uz augšu vai uz leju. Mēs darām lietas savādāk.

Kopš mēs’kādreiz esat pieraduši pavadīt pētījumus, ko?’s viegli mums var nebūt tik vienkārši. Tātad, mēs tikāmies ar dažiem ikdienas cilvēkiem un saņēmām viņus pārbaudīt arī GoDaddy un Squarespace. Mēs lūdzām viņiem izveidot savu vietni un novērtēt, cik viegli viņi atrada dažādus uzdevumus.

Pēc tam mēs sēdējām pie viņiem uz ātru interviju, kur mēs tiešām iepazinās ar viņu domām vietņu veidotājos. Šeit ir dažas lietas, kas cilvēkiem bija jāsaka:

Es domāju, ka GoDaddy ir patiešām ātrs veids, kā izveidot vietni. Nepilnas stundas laikā man ir vietne, kas izskatās labi.

godaddy redaktorsGoDaddy ļauj rediģēt jūsu vietni pēc tam, kad tajā ir apkopots piemērs tam, kā jūsu vietne varētu izskatīties

Tēma “Kvadrāts” man ne tikai šķita neticami, bet visas funkcijas, kas man bija nepieciešamas, lai gūtu panākumus, tur mani gaidīja.

laukuma redaktorsKvadrāts’Redaktors ir tīrs un skaidrs, un darbojas arī ar vilkšanas un nomešanas palīdzību

Ir svarīgi izvēlēties pareizo motīvu, izmantojot laukumu Squarespace. Tie visi izskatās neticami, bet, atrodot tādu, kurā ir jau iebūvētās funkcijas, jums ilgtermiņā būs vieglāk..

Mēs arī pajautājām cilvēkiem, cik iespējams’d ieteicams ieteikt GoDaddy vai Squarespace draugam. GoDaddy nāca klajā ar 8% augstāku ieteikumu nekā Squarespace. Tas noveda pie tā, cik vienkārši bija izveidot GoDaddy vietni no nulles.

GoDaddy vs Squarespace – Vienkārša lietošana: Verdikts

Kopumā GoDaddy ir vieglāk lietojama platforma. Tas darbojas ar tīru ātrumu, lai izstrādātu jums vietni, kuru pēc tam varēsit pielāgot. Izmantojot kvadrātu, jūs’paļaujoties uz savām satriecošajām tēmām un pieejamām funkcijām, izveidojiet savu vietni.

3

Dizaina elastība

Dizains ir saistīts ar divām lietām: izskatu un kontroli. Galu galā jūs vēlaties, lai jūsu vietne izskatās labi, bet jūs arī vēlaties, lai tajā varētu ievietot savu zīmogu. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams labs pielāgošanas līmenis.

Gan GoDaddy, gan Squarespace’Motīvi reaģē uz mobilajām ierīcēm.

GoDaddy sadarbojas ar ADI (mākslīgā dizaina inteliģence), lai palīdzētu jums izveidot jūsu vietni. Uzdodot jums virkni jautājumu, piemēram, ko vēlaties vietnei (piemēram, emuāru veidošana, bizness), tas var izveidot dizainu, pamatojoties uz jūsu atbildēm.

Pēc tam jums ir noteikts radošās kontroles līmenis. Jūs varat mainīt motīvu, rediģēt teksta lielumu / fontu, ievietot pogas utt. Tā kā GoDaddy uzņemas atbildību, veidojot jūsu vietni, jūs pats zaudējat radošu kontroli.

Savukārt kvadrātveida telpa liek jums atrasties vadītāja sēdeklī. Jūs sākat, izvēloties no daudzām tēmām, kuras ir profesionāli saliktas. Pēc tam motīvu varat aizpildīt ar savu saturu, veikt pielāgojumus un ievilkt visas vajadzīgās papildu funkcijas.

Laukuma laukuma motīviTēmas kvadrātā lieliski tiek piemērotas jebkura veida radošai vietnei

Ne tikai Squarespace’Motīvi izskatās tikpat labi kā profesionāls tīmekļa izstrādātājs’s (patiesībā viņi’tos visus ir radījuši dizaineri!), viņi’Re ir arī patiešām elastīgs rediģējamā ziņā. Squarespace piedāvā pielāgošanas līmeni, kas atbilst dažiem citiem vietņu veidotājiem.

GoDaddy vs Squarespace – dizains: spriedums

Vienmēr labāks dizaina risinājums ir kvadrāts. Tās tēmas ir skaisti izstrādātas, un vienreiz jūs’jūs esat saņēmis redaktora pakārtni, jūs’Es pilnībā kontrolēšu jūsu vietni’gala dizains. GoDaddy ir atturīgāks un vienkāršāks; tā’Tas notiek ātrāk, bet jūs nedaudz zaudējat radošo kontroli.

4

Funkcijas un rīki

Tā’Vienmēr ir labi aplūkot vietnes veidotāju funkcijas. Galu galā tas nosaka to, ko jūs varat vai varat’t darīt uz platformas.

Tā’tas ir īpaši svarīgi GoDaddy un Squarespace gadījumā, jo nevienam no tiem nav sava lietotņu tirgus. Tas nozīmē, ka vienīgās piedāvātās funkcijas ir tās, kas ir iebūvētas tur’s nekādi nevar pievienot ekstras. Tātad, ļaujiet’ir jāskatās, ko viņi abi var darīt noteiktās jomās.

E-komercija

Šeit ir dažas galvenās atšķirības, bet mēs’Sākumā iepazīšos ar abām kopīgajām funkcijām:

 • SSL drošība – klientu maksājumu un darījumu droša aizsardzība
 • Atbalsts PayPal, Stripe un Square kā maksājumu apstrādātājiem
 • Iespēja pārdot neierobežotu produkciju
 • Pamesta groza atkopšana – pirms maksājuma nosūtīšanas klientiem nosūtiet e-pastu, kas viņiem atgādina pārbaudīt, vai viņi atstāj jūsu vietni
 • Spēja izveidot reklāmas un atlaižu kodus

Tomēr, kur viņi atšķiras, GoDaddy nedara’t ieviest savu darījumu likmi. Tas nozīmē, ka ar Squarespace jūs’Par maksājuma vārteju, kuru izvēlēsities darījuma apstrādei, jums būs jāmaksā papildu maksa.

Kvadrāts pats par sevi uzvar dažās lietās. Pirmkārt, jūs varat pārdot gan fiziskus, gan digitālos produktus, piemēram, tiešsaistes kursus un programmatūras lejupielādes. Vietnē GoDaddy’s ir tikai fiziski izstrādājumi.

Squarespace arī ļauj sinhronizēt veikalu ar Instagram. Tas nozīmē, ka varat pārdot cilvēkiem tieši Instagram, un viņiem nav jāatstāj sociālie mediji, lai veiktu pirkumu.

Kas par pārdošanu bezsaistē?

Tagad Squarespace piedāvā integrāciju kvadrātā, kas nozīmē, ka jūs varat pārdot produktus bezsaistē, veikt karšu maksājumus un visu sinhronizēt ar tiešsaistes krājumiem – viss, kas jums nepieciešams, ir lietotne Squarespace Commerce un kvadrātveida karšu lasītājs (49 USD). Tas nav’GoDaddy piedāvā kaut ko, tāpēc tas ir milzīgs pluss Squarespace.

Vēlaties padziļinātu ieskatu GoDaddy un Squarespace e-komercijā?

GoDaddy e-komercijas apskats

Pārskats par kvadrātveida e-komerciju

Vēlaties tos salīdzināt ar citām e-komercijas platformām?

Labākās e-komercijas platformas

Emuāri

Šajā jomā GoDaddy iekrīt. Jūs varat sadalīt savus emuāra ierakstus kategorijās, iegult RSS plūsmu un izsekot savam emuāram.’sniegumu caur analītiku, bet tas’s cik tālu iet.

Izmantojot Squarespace, jūs varat darīt visu to un vēl vairāk. Tā’emuāru veidošanas funkcijas ir diezgan darn labas. Varat pievienot lasītāju komentāru sadaļu, arhivēt vecās ziņas, sociālo grāmatzīmi un pievienot meklēšanas funkciju, lai cilvēki varētu atrast to, ko viņi’atkal meklēju ātri.

Vēlaties izveidot emuāru?

Kā sākt emuāru

9 labākās emuāru veidošanas platformas

E-pasta mārketings

Abas ļauj iegūt savas pielāgotās e-pasta adreses, izmantojot G Suite, lai gan GoDaddy ir arī iebūvēts e-pasta pakalpojums par papildu samaksu.

GoDaddy un Squarespace arī ļauj jums vadīt e-pasta mārketinga kampaņas. Ej tēti’s tiek mitināts uz vietas, savukārt laukums Squarespace’S tiek arī mitināts iekšēji, izmantojot Squarespace e-pasta kampaņas. Jūs varat izvēlēties no nedaudzām e-pasta veidnēm, pēc tam pievienot savu saturu un aktivizēt tos lietotājiem.

Sociālo mediju integrācija

Šī ir vēl viena joma, kurā GoDaddy darbojas, jo savā vietnē varat iegult tikai sociālās pogas. Varat izveidot saiti uz savām Facebook, Twitter vai Instagram lapām, un cilvēki var noklikšķināt uz tām, lai redzētu jūsu darbu un sekotu jums.

Laukums kvadrātā atkal pāriet uz soli tālāk. Tas dod jums ‘sociālās akcijas’, lai lietotāji ar dažiem klikšķiem varētu ievietot jūsu saturu savos sociālajos medijos. Sociālās barotnes iegulšana ir arī vienkārša, un tā arī ir’Tas ir lielisks veids, kā lietotājiem parādīt jaunākās ziņas, tvītus un attēlus.

GoDaddy vs Squarespace – Features: Verdikts

Tā’Vēl viena uzvara Squarespace. Tam ir daudz iespēju izvēlēties, taču vairāk nekā tas ir patiešām labi būvēts. Tā’s tas papildu kvalitātes līmenis, kas redz Squarespace, pārspēj GoDaddy šeit. GoDaddy joprojām ir daudz iespēju, taču tām nav tāda paša standarta.

5

SEO

SEO (meklētājprogrammu optimizācija) ir process, kas palīdz jūsu vietnei ieņemt ļoti labu Google atzīmi. Jo augstāk tiek parādīti meklēšanas rezultāti, jo lielāka iespēja, ka cilvēki redzēs jūsu vietni un pēc tam noklikšķiniet uz tās. Vietnes uzlabošanai ir daudz iespēju’SEO un vietņu veidotāji paveic lielisku darbu, nodrošinot noteiktus palīdzības rīkus.

GoDaddy un Squarespace ir gandrīz identiski to SEO atbalsta ziņā. Abos gadījumos jūs varat:

 • Rediģēt meta nosaukumus / aprakstus – teksts, kas parādās Google meklēšanā
 • Mainiet URL lodes – teksts starp priekšējo slīpsvītru, ‘/’, pēc sava domēna
 • Pievienojiet attēla tekstu – uzrakstiet kaut ko par saviem attēliem, lai Google saprastu to attēlus
 • Saņemiet atslēgvārdu atbalstu – lai jūs zināt, kurus vārdus vai frāzes iekļaut kopijā
 • Izmantojiet mobilās tēmas – tas nozīmē, ka jūsu vietne automātiski pielāgosies dažādiem ekrāna izmēriem (uz kuriem jāmeklē meklētājprogrammām)

Vietās, kur GoDaddy tikai ievieto kauliņus Squarespace, tiek veikta vietņu kartēšana. GoDaddy ļauj augšupielādēt savas vietnes kopiju’URL URL struktūra uzņēmumam Google, kas nozīmē, ka uzņēmumam Google būs daudz labāka izpratne par jūsu vietnes izkārtojumu.

GoDaddy SEOTikai daži no SEO rīkiem, ko nodrošina GoDaddy

GoDaddy vs Squarespace – SEO: Verdikts

Tā’ir tuvu, bet GoDaddy uzņem SEO uzvaru. Jūsu kontroles līmenis abiem vietņu veidotājiem ir vienāds, taču, izmantojot GoDaddy, abpusēja izdevīguma labad varat Google iesniegt vietnes karti. Lai gan laukums joprojām ir lielisks SEO, jūs uzvarējāt’nav problēmu ar Squarespace vietnes augsto vērtējumu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par SEO? Izlasiet dažus mūsu noderīgos ceļvežus un padomus:

 • Vietne Arhitektūra
 • Atpakaļsaite
 • Enkura teksts

6

Palīdzība un atbalsts

Saņemtās palīdzības līmenis ir ļoti svarīgs jūsu vietnes panākumiem. Līdztekus atbalsta kvalitātei tas arī’Ir arī patīkami saņemt palīdzību dažādos veidos.

Ar Ej tēti, Jūs saņemat atbalstu pa tālruni 24 stundas diennaktī, un jums ir tiešraides tērzēšanas iespēja, kas ir atvērta līdz plkst. Diemžēl tur’s nav e-pasta atbalsta.

GoDaddy palīdzība un atbalsts

Ar Kvadrāts, Jūs saņemat atbalstu pa e-pastu 24 stundas diennaktī, kā arī ir pieejama tiešraides tērzēšanas iespēja no pirmdienas līdz piektdienai, plkst. 4–18 EST. Tā nav’t tomēr ir atbalsts pa tālruni.

kvadrātveida zināšanu bāzeSquarespace palīdzības centrs ir skaidri izveidots, lai palīdzētu ātri un viegli atrast atbildes. Papildus meklēšanas joslai un pārlūkošanas kategorijām varat izvēlēties arī no tīmekļa semināriem, videoklipiem un e-pasta atbalsta.

Atkal pāri ir grūti nodalīt, taču ir darīšana – viņu palīdzības centri. Palīdzības centrs ir iebūvēts resurss, kurā varat atrast noderīgas rokasgrāmatas, kā veikt noteiktas lietas. Vienkārši ierakstiet savu jautājumu, nospiediet meklēšanu un atrodiet atbilstošo ceļvedi.

Mēs atradām GoDaddy’palīdzības centrs ir nedaudz pārblīvēts. Gada sākumā GoDaddy mainīja savu platformu, lai izmantotu ADI, taču ne visi ceļveži ir atjaunināti.

Kvadrāts’No otras puses, palīdzības centrs ir tīrs un skaidrs. Tā’ir viegli orientēties un atrast tieši to, kas jūs’atkal meklē.

GoDaddy vs Squarespace – palīdzība un atbalsts: verdikts

Squarespace ņem vainagu par palīdzību un atbalstu. Gan GoDaddy, gan Squarespace piedāvā diennakts atbalstu, tiešraides tērzēšanu un palīdzības centrus. Laukumspace uzvar, jo tā palīdzības centrs ir noderīgs. Visas rokasgrāmatas ir aktuālas, un tas arī viss’Ir viegli atrast to, ko jūs’atkal meklē.

Interesē citi GoDaddy vai Squarespace salīdzinājumi?

Wix vs GoDaddy

Weebly vs laukums

7

Cenas un cenas / vērtības attiecība

Ja jūs’re nav tech sīkšana, zinot, kas ir un kas nav’Vietņu veidotājiem ir izdevīgi veikt naudas vērtību. Par laimi, mēs’ve bija rūpīgi izpētījis gan GoDaddy, gan Squarespace’Cenu plāni, lai redzētu, kurš dod jums izdevīgāku darījumu.

GoDaddy ir četri cenu plāni, sākot no USD 10 mēnesī līdz USD 25 mēnesī. Kad nāk vietņu veidotāji, GoDaddy’Plāni ir ļoti lēti, bet ko jūs iegūstat par savu naudu?

Jūs varat izmantot vienu un to pašu redaktoru, izmantot vienādas tēmas un saņemt vienādu atbalstu visos četros plānos. Ja jūs’Tomēr, ja tas ir bizness, jums jāskatās uz standarta plānu 15 USD / mēnesī vai, vēl labāk, uz USD 20 mēnesī / mēnesī piemaksu plānu..

Šeit jūs saņemat papildu sociālās koplietošanas iespējas, SEO rīkus un norādes, kā arī iespēju pieņemt tiešsaistes maksājumus par pakalpojumiem un rezervācijām. Izmantojot e-komercijas plānu – ja jūs to uzminējāt – jūs varat pārdot produktus tiešsaistē. Tas atver visas e-komercijas funkcijas, par kurām mēs runājām funkciju sadaļā, un sniedz jums jauku mazu informācijas paneli, no kura strādāt.

godaddy vs squarespace godaddy cenu plāni

Squarespace ir arī četri cenu plāni, sākot no USD 12 mēnesī līdz USD 40 mēnesī. Divi lētāki plāni ir domāti privātpersonām vai uzņēmumiem, kuri ziedo’Nav nepieciešams pārdot tiešsaistē. Jūs saņemat piekļuvi gandrīz visam, un atšķirībā no GoDaddy SSL drošība ir iekļauta visos plānos.

Cenu noteikšana ar augšējo līmeni nodrošina e-komercijas funkcionalitāti. Jūs varat pārvērst jebkuru Squarespace motīvu skaistā veikalā un integrēt savu vietni Instagram iepirkšanās.

kvadrātveida cenu noteikšanaSquarespace piedāvā četrus cenu plānus, katrs no tiem ir paredzēts atšķirīgām vajadzībām.

Ietaupiet 10% no jebkura kvadrātu plāna!

Mums ir ekskluzīvs piedāvājuma kods, kurš ietaupīs 10% par pirmo pirkumu, izmantojot Squarespace! Vienkārši ievadiet kodu WBE pie kases.

Iepazīstieties ar mūsu Squarespace piedāvājuma kodu, lai uzzinātu vairāk par ietaupījumiem.

GoDaddy vs Squarespace – naudas vērtība: spriedums

Tā’s kaklasaite! GoDaddy piedāvā lētākus cenu plānus, bet Squarespace sniedz jums vairāk. Ja jūs’Neuztraucoties par visām izdomātajām ekstrām, GoDaddy ir lieliska izvēle vienkāršām vietnēm. Kvadrāts ir bagātīgs ar kvalitāti, un tas var palīdzēt jums izveidot vizuāli satriecošu, funkcionālu vietni.

Squarepace Pricing Review – uzziniet vairāk par to’s iekļauti katrā plānā 8

GoDaddy vs Squarespace: Secinājums

Tagad jums vajadzētu būt skaidram priekšstatam par to, kurš vietņu veidotājs ir labāks katrā no jomām, kuras mēs’es paskatījos. Šeit’s ātra atziņa:

GoDaddy vs SquarespaceGoDaddySquarespaceLietošanas ērtums

Dizains

Iespējas

SEO

Palīdzība un atbalsts

Cenas / vērtības attiecība

Pateicoties ADI, patiešām vienkārša un ātra pieeja web dizains.Nedaudz stāva mācīšanās līkne, taču pietiekami vienkārša, kad saprotat redaktoru.
Ierobežota motīvu atlase un radoša vadība ADI dēļ.Krāšņas tēmas un liels pielāgošanas līmenis.
Piedāvājumā ir daudz funkciju un rīku, bet nedaudziem trūkst reālas kvalitātes.Īstas kvalitātes augstākās klases funkcijas, kas ir lieliski piemērotas tiešsaistes veikaliem un emuāriem.
Liela līmeņa kontrole pār lietām, kas ietekmē SEO, kā arī lieliska vietnes kartes opcija.Piekļuve visām SEO pamata funkcijām un rīkiem.
Diennakts atbalsts pa tālruni un tiešsaistes tērzēšanas iespēja. Nedaudz novecojis un slikti informēts palīdzības centrs.E-pasta atbalsts 24 stundas diennaktī un tiešsaistes tērzēšanas iespēja. Tiešām tīrs un skaidrs palīdzības centrs.
Lēti cenu plāni un iespēja izveidot tiešsaistes veikalu.Salīdzinoši dārgi cenu plāni, taču par savu naudu jūs iegūstat daudz kvalitātes – gan dizaina, gan funkciju ziņā.

Tagad mēs’ve detalizētāk salīdzinot GoDaddy un Squarespace, jūs varat redzēt tur’Ir daudz vairāk, lai tos atšķirtu, ne tikai ātrumu un dizainu. Ej tēti’Lētākais plāns ir par pāris dolāriem lētāks nekā Squarespace’s – bet kvadrāts’Bagātīgās un labi veidotās funkcijas nozīmē, ka jūs saņemat tik daudz naudas par savu naudu.

Raugoties dziļāk, Squarespace ir labākas SEO iespējas nekā GoDaddy, un tas ir labāk aprīkots pārdošanai tiešsaistē, ja tas ir kaut kas, ko vēlaties izmēģināt nākotnē. Ievērojami spēcīgāka ir arī Squarespace palīdzība un atbalsts. Kopumā Squarespace ir mūsu ieguvējs – ja vien laiks patiesībā nav būtisks.

9

GoDaddy vs Squarespace: FAQ

Kas ir GoDaddy un Squarespace’Galvenie konkurenti?

Ir daudz citu vietņu veidotāju, bet divi, kas izceļas, ir Wix un Weebly. Wix ir vietņu veidotājs, kas piedāvā gan ADI, gan vilkšanas un nomešanas redaktoru. Lai uzzinātu vairāk par Wix un Weebly, apskatiet Wix pārskatu un mūsu Weebly pārskatu.

Kāpēc gan nevajadzētu?’t es tikai algoju vietņu izstrādātāju?

Tā’Ne tikai cena, kas cilvēkus atlaiž no izstrādātājiem, – tā’s notiekošā apkope. Web dizaina pasaule visu laiku mainās, un vietnes ātri noveco. Tā’vieglāk atrasties platformā, kas izgudro sevi un atjaunina funkcijas, kuras jūs varat izmantot mainoties laikiem, tā vietā, lai katru gadu vai divus sazinātos ar izstrādātāju, lai veiktu izmaiņas.

Ko darīt, ja man vienkārši nepieciešams tiešsaistes veikals?>

Ja jūsu vietnes vienīgais mērķis ir e-komercija, jūs’Vēlos jaudīgāku risinājumu. GoDaddy un Squarespace ir lieliski par nepāra produkta pārdošanu šeit un tur, bet tiešsaistes veikalu celtnieki, piemēram, Shopify un BigCommerce, palīdz tirgotājiem pārcelt savus veikalus uz nākamo līmeni. Jūs varat izlasīt mūsu pārskatu par Shopify un BigCommerce pārskatu.

Mūsu salīdzinājums bija noderīgs?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me