HostGator vs GoDaddy: Kura ir labāka?

HostGator vs GoDaddyGoDaddy mitināšana un HostGator ir divas no lielākajām mitināšanas platformām apkārt. Viņi’Interneta gadu laikā kādu laiku darbojos spēcīgi un piedāvājam pieejamus, uzticamus pakalpojumus. Viņu reputācija ir zvaigžņu un labi nopelnīta.


Dažreiz var būt grūti atdalīt labākos pakalpojumu sniedzējus, bet tas tā’kur mēs ienākam. Mēs’esmu izpētījis abu funkcijas, lai sniegtu uz pētījumiem balstītus ieteikumus (un brīdinājumus).

Mēs novērtējām HostGator kā otro labāko mitināšanas pakalpojumu sniedzēju tirgū (tieši aiz Bluehost), turpretī GoDaddy Hostings ieņem 7. vietu mūsu klasifikācijā. Viņi’abi ir lieliski pakalpojumu sniedzēji, tikai dažādām lietām. HostGator izceļas ar lētiem, taču pielāgojamiem plāniem, savukārt GoDaddy Hostings ir lielisks, lai nodrošinātu visu ar vienu pieredzi..

HostGator plusi

 • Lēti, mērogojami plāni
 • E-pasta mārketings
 • 99,9% uptime

HostGator mīnusi

 • Reģistrējoties nav bezmaksas domēna

GoDaddy mitināšanas plusi

 • Hostinga, tīmekļa vietnes veidošanas un domēna reģistrācijas ērtums
 • Funkcijām bagāts
 • 99,98% laika

GoDaddy mitināšanas mīnusi

 • Lētākas cenas nekā lielākajai daļai konkurentu

Ja jūs’ja meklējat sīkāku informāciju, lasiet tālāk, lai salīdzinātu abus elementus pēc pazīmēm. Līdz beigām jūs’Es uzzināšu, kurš labāk atbilst jūsu vajadzībām.

Īpašības, veiktspēja, & Lietošanas ērtums

Tā kā GoDaddy un HostGator ir lieli suņi (un kroki) mitināšanas jomā, atzīmējiet visas rūtiņas. Viņi var’t atļauties to nedarīt. Ērta, zemas uzturēšanas mitināšana ir laba mitināšana, un abi to piedāvā.

GoDaddy HostingHostGatorBezmaksas domēnsVadības panelisBezmaksas dublējumiDiska vietasLaiks
cPanelcPanel
NeierobežotsNeierobežots
99,97%99,99%

Abiem ir lielisks darbspējas laiks, GoDaddy lepojas ar 99,97%, bet HostGator to palielina ar 99,99%. Lielisks darbspējas laiks nav iespējams, tāpēc šie divi nonāk tik tuvu, cik vien iespējams. Abas izmanto cPanel, bet, izveidojot vietni ar satura pārvaldības sistēmu, jūs to izmantojat’es to vairs tik daudz nelietošu.

GoDaddy var būt priekšrocība dažiem iesācējiem. Domēnu pārvaldība, tīmekļa mitināšana un vietņu veidošana vienuviet ir ļoti ērta iespēja, ja esat’nevēlies tos atsevišķi žonglēt.

Ej tēti’Vietnes veidotājs nav visglanžākais apkārt, taču tas nav nekas, ja nefunkcionāls. Pamata vietnes ir labās rokās. HostGator ir arī savs iekšējo vietņu veidotājs ar nosaukumu Gator.

Galvenais GoDaddy trūkums ir tā bezmaksas e-pasta shēma. Izmantojot pamata koplietojamo mitināšanas plānu, GoDaddy ievieš Microsoft Office 365 biznesa e-pasta abonementu uz gadu, kas parasti maksā 60 USD..

HostGator vs GoDaddy – funkcijas, veiktspēja un ērta lietošana: spriedums

Kaut arī GoDaddy ir daudz ko piedāvāt, HostGator ir labāks par funkcijām un ērtu lietošanu. HostGator navigācija ir vienkāršāka nekā GoDaddy, un tā darbības laiks ir nedaudz labāks – 99,99%, salīdzinot ar GoDaddy’s 99,97%. Tomēr GoDaddy piedāvā vairāk ar mitināšanu nesaistītas funkcijas nekā HostGator, ieskaitot bezmaksas Microsoft Word abonēšanu Pamatplānā.

Kurā ir labāka WordPress integrācija?

Tur’Nav daudz, lai atdalītu abus, kur WordPress attiecas. Iestatīšana GoDaddy ir ļoti vienkārša, lai arī pašlaik tā stāšanās spēkā prasa 24 stundas.

No otras puses, HostGator var būt WordPress vietne, kas ir gatava darbam dažu minūšu laikā. Šis uzvarēja’t neko daudz jums mainīt, ja vien jūs’re vidū dzīves vai nāves sacensības pret laiku, iesaistot WordPress. Mēs pieņemam jūs’re nē. Tomēr šī atšķirība runā par integrācijas vienmērīgumu, kurā HostGator ir priekšrocība.

hostgator vs godaddy WordPress integrācijaGoDaddy ļauj ātri un viegli integrēties WordPress

Lieta par WordPress ir vienreiz jums’tur esat izveidojis savu vietni’Nav nekādas vajadzības mijiedarboties ar hostingu. Tā’pietiek ar to, ka mājas pamati ir tur; jūs don’Tie nav jāpārbauda katru dienu. Jūs’Es zinu, ja kaut kas’s nepareizi.

HostGator vs GoDaddy – WordPress integrācija: spriedums

Neskatoties uz GoDaddy, HostGator ir labāks WordPress integrācijai’S spēcīga parādīšana. HostGator instalēšanas laiks ir ātrāks nekā GoDaddy. HostGator ir arī daudz vienkāršāks WordPress vadības panelis, padarot visu integrācijas procesu daudz vieglāku no sākuma līdz beigām.

HostGator atbalsts vs GoDaddy atbalsts

Ej tēti’Zināšanu centrs ir skaidri noformēts un viegli orientējams. Platforma tiek tik plaši izmantota, ka, ja varat’t neatrod oficiālu dokumentāciju par problēmu, iespējams, ka tā ir’s tika apspriests un atrisināts citur.

GoDaddy HostingHostGator24/7 tērzēšanaDiennakts tālrunisZināšanu centrsBiļetes

Abas piedāvā visas standarta iespējas: diennakts atbalstu pa tālruni un tērzēšanu, kā arī speciālus sociālo mediju atbalsta kontus. HostGator piedāvā arī tehnoloģiju biļetes, kas ir patiešām noderīga iespēja, ja jūsu mitināšanai ir nepieciešams praktisks atbalsts.

HostGator vs GoDaddy – klientu atbalsts: spriedums

Tā’Tas ir vēl viens tuvu, taču HostGator joprojām pārspēj GoDaddy klientu atbalstam. Abas platformas piedāvā visas galvenās palīdzības funkcijas’d, piemēram, diennakts tālruņu sistēmas un sociālo mediju atbalsta konti. Tomēr HostGator veic papildu jūdzi, piedāvājot biļetes uz tehnoloģiju.

Cenu noteikšana & Cenas / vērtības attiecība

Daudziem cilvēkiem cena ir vissvarīgākais. Hostings nav’t ir tieši seksīgākā lieta, kurai jāpievērš uzmanība, veidojot vietni. Ja pakalpojums ir uzticams, lieliski – cik daudz?

Kā tas ir lielākajā daļā hostinga platformu, GoDaddy un HostGator piedāvā dažādus plānus, kuru izmaksas un iespējas palielinās atkarībā no jūsu vajadzības. Sākuma līmeņa plāni abiem nozīmē nedaudz vairāk par kafiju mēnesī.

Mēneša likmes

GoDaddy HostingHostGatorDalīts hostingsWordPress mitināšanaVPS hostingsDedicated HostingMākonis Hostings
2,99 USD – 12,99 USD2,75 – 5,95 dolāri
4,99 USD – 24,99 USD5,95 – 9,95 dolāri
19,99 USD – 74,99 USD19,95 – 39,95 dolāri
89,99 USD – 179,99 USD119,99 USD – 149,99 USD
4,95 – 9,95 dolāri

Tā’Ir vērts atzīmēt, ka šie skaitļi izslēdz jebkādus papildinājumus, no kuriem daži robežojas ar būtisku (piemēram, rezerves kopijas un hakeru aizsardzība). ‘īsts’ Izmaksas mēdz būt par pāris dolāriem vairāk, nekā jūs redzat. Tas’Tomēr tā ir mitināšanas lieta. Tā’s nav ekskluzīvs GoDaddy un HostGator.

Kad jūs’re tikai sākot, tas’Nav jēgas meklēt dārgāku plānu. Sāciet ar pamatiem un palieliniet savu plānu, palielinoties vietnei. Abi pakalpojumu sniedzēji piedāvā pieņemamas pamatlikmes, bet, kā redzat iepriekš, HostGator’s parasti ir nedaudz lētāki.

HostGator vs GoDaddy – naudas vērtība: spriedums

HostGator ir nedaudz labāka cenas un vērtības attiecība nekā GoDaddy. Pirmkārt, HostGator kopumā ir lētāki cenu plāni nekā GoDaddy, un, otrkārt, tas piedāvā Cloud Hosting plānu, kas GoDaddy nav. Tātad, jūs varat redzēt, ka ar savu HostGator jūs saņemat vairāk naudas.

HostGator vs GoDaddy Hostings: Secinājums

HostGator iemesla dēļ ieņem otro vietu mūsu klasifikācijā. Tās lielums uzlabo katru pakalpojuma aspektu, sākot no lietotāju atbalsta līdz naudas vērtībai. Tā darbības laiks ir nepārspējams, un tehnoloģiju biļetes padara klientu atbalsta sistēmu par izcilu. Tīri mitinot HostGator ir spēcīgāks par GoDaddy, un mēs to no visas sirds iesakām.

Tikmēr GoDaddy’apelācija ir ērtības. Kamēr HostGator ir tikai tīmekļa mitināšanas uzņēmums, GoDaddy nodarbojas ar mitināšanu, domēnu reģistrēšanu un vietņu veidošanas programmatūru. Ievietojiet šos pakalpojumus vienādojumā, un dažiem GoDaddy faktiski piedāvā labāku cenu.

HostGator vs GoDaddy: FAQ

Kurš resursdators ir izdevīgāks, HostGator vai GoDaddy?

HostGator parāda labāku cenas un vērtības attiecību nekā GoDaddy, bet tikai nedaudz. HostGator ne tikai piedāvā lētākus cenu plānus nekā GoDaddy kopumā, bet arī piedāvā Mākoņu mitināšanas plānu, kuru GoDaddy neveic’t atbalstu, tāpēc ar HostGator jūs saņemat vairāk naudas.

Kura ir labāk veltīta mitināšanai?

GoDaddy ir mūsu ieteicamais mitināšanas serveris. Tas parāda labāku cenas un vērtības attiecību šajā konkrētajā departamentā, ar īpašiem hostinga plāniem, sākot no tikai 69,99 USD, salīdzinot ar sākuma cenu 119,99 USD HostGator.

Kuram ir vislabākais VPS hostings?

HostGator ir labāka VPS mitināšana nekā GoDaddy. Tomēr tā’Ir vērts izmēģināt arī InMotion, kuru, pārbaudot lietotājus, mēs atklājām, ka piedāvājam labāko VPS hostingu.

Kurai ir vislabākā mākoņa mitināšana?

HostGator ir labākais mākoņu mitināšanas līdzeklis, iegūstot 100% no visiem mūsu resursiem ‘mitināšanas veidi’ pētījums, kas izpētīja katra sniedzēja stiprumu un dziļumu’hostinga iespējas. osting.

Kurš ir labāks mazam biznesam?

HostGator pārspēja GoDaddy mūsu labāko mazo uzņēmumu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju reitingā. Tā’Tas ir vieglāk lietojams, un tā labākais darbības laiks ir 99,99%, tāpēc jūsu bizness var vieglāk nokļūt tiešsaistē un ilgāk uzturēties tiešsaistē. Jūs varat redzēt, kāpēc tā’s ir izvēlētais pakalpojumu sniedzējs 8 miljoniem domēnu šodien.

Vai tur ir labāki mitināšanas pakalpojumu sniedzēji??

Labākā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja izvēle ir atkarīga no jūsu vajadzībām. Piemēram, Bluehost ir mūsu visaugstāk novērtētais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs un labākais WordPress mitināšanas resursdators, savukārt InMotion ir vislabākais koplietošanas un VPS mitināšanai. Svarīgi ir arī lētākā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja atrašana, īpaši maziem uzņēmumiem, kas vēlas uzturēties ierobežota budžeta ietvaros.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map