Lielā karteļa vs Shopify

Shopify uzvar, bet Lielajai kartelei joprojām ir savas priekšrocības

liels kartelis vs shopify piedāvātais attēlsLielās vienošanās vai Shopify debates ir svarīgas ikvienam, kurš ienāk e-komercijas pasaulē. Gan Shopify, gan Big Cartel ļauj lietotājiem izveidot tiešsaistes mazumtirdzniecības veikalu ar funkcijām, ieskaitot mārketingu, nosūtīšanu, rēķinu sagatavošanu un CRM rīkus. Jūs vēlaties labāko savam tiešsaistes veikalam, tāpat kā mēs. Un to mēs jums tagad varam pateikt…


Shopify ir labākais e-komercijas veidotājs tirgū! Tas pārspēja Big Cartel par vienu jūdzi, katrā kategorijā, kuru pārbaudījām, vērtējot pēc cenas un vērtības, bija augstāks. Bet tas tā nav’Tas nozīmē, ka Shopify ir ideāls celtnieks ikvienam.

Lielais kartelis ir vienīgā e-komercijas platforma, ap kuru varat pārdot tiešsaistē bez maksas, un ir vislabāk piemērots atsevišķu produktu (piemēram, mākslas darbu) pārdošanai. Shopify ir jaudīgāka e-komercijas platforma kas ir piemērots jebkura lieluma uzņēmuma mērogošanai.

Tur’Ne velti izšķērdēt minūti, bet pirms mēs iedziļināmies smalkākās detaļās, mēs’Es apkopojām mūsu padziļinātos pētījumus, lai iegūtu ātru momentuzņēmuma pārskatu par Shopify un Big Cartel:

1

Lielā karteļa un Shopify plusi un mīnusi

Plusi mīnusiShopifyLielais kartelis
 • Pārdod vairākos kanālos, piemēram, Facebook, Instagram un Pinterest
 • Lieliska uzskaites sistēma
 • Labākais e-komercijas veidotājs, kas piedāvā pārdošanas iespējas un klientu vērtējumus
 • Darījumu maksa, kas tiek piemērota visiem ārējo maksājumu vārtejiem
 • Lai mainītu motīvus, ir jāpārformatē saturs
 • Vienīgā e-komercijas platforma, kas ļauj pārdot tiešsaistē bez maksas
 • Lielisks borta process jauno lietotāju vadīšanai
 • Lieliski piemērots vienreizēju un atsevišķu produktu, piemēram, mākslas darbu, pārdošanai
 • Vietnes funkcijām trūkst patiesa dziļuma un kvalitātes
 • Motīvu dizains ir slikts, un to pielāgošana ir ierobežota
 • Visgrūtāk izmantot e-komercijas veidotāju – kodēšanas dēļ nav draudzīgs iesācējiem

2

Kurš ir visvieglāk lietojams?

Mēs’re visi pazīstami ar vilšanos. Sākot no miskastes izvešanas līdz cīņai ar metro sastrēgumstundās, ikviens saskaras ar satraucošiem uzdevumiem. Tiešsaistes veikala izveidošanai un darbībai nevajadzētu’t būt vienam no viņiem.

Tas’kāpēc lietošanas ērtums ir tik svarīgs un kāpēc mēs to tik rūpīgi pārbaudām. Dons’Neļaujiet savam biznesam kļūt par sīkstumu – tam nevajadzētu’t tikai nes jums naudu, bet arī baudu!

Shopify pārspēj lielo karteli mūsu ērtās lietošanas pārbaudē. Faktiski Shopify ieguva iespaidīgu 4 no 5 zvaigznēm tās lietošanas ērtībai.

Tikmēr “Big Cartel” pēdējā kārtā piekabināja tikai vienu 2,7 zvaigznes – padarot to visgrūtāk izmantot e-komercijas veidotāju no visiem zīmoliem, kurus pārbaudījām.

Lielā karteļa darbība sākas spēcīgi, piedāvājot noderīgas uzvednes un ieteikumus, kas palīdzēs jums izveidot iestatīšanas procesu. Bet, tiklīdz iesācējiem draudzīgā iekāpšana ir beigusies, lietas sāk kļūt sarežģītas. Lai pēc iespējas vairāk izmantotu šo celtnieku, jums būs jāzina, kā kodēt. Lai pielāgotu savas vietnes tēmu Big Cartel, jūs’Jums būs nepieciešams tieši rediģēt pašas motīva HTML.

Lielo karteļu motīvu rediģēšanai ir vajadzīgas HTML kodēšanas zināšanas.

Šeit’Kā daži no mūsu lietotājiem jutās par lielo karteli:

“Uzvednes bija lieliska papildu palīdzības funkcija. Katru reizi, kad atstāju lapu, viņi sniedza saglabāšanas aicinājumu vai sarkanu kļūdu lodziņu, ja es’d aizmirstu pievienot piegādes vietā. Es domāju, ka tas bija tiešām jauki – likās, it kā man būtu kāds, kurš ik uz soļa turētu manu roku, gribētu, lai es gūtu panākumus.”

“Tur’s ir pārāk daudz kodēšanas, kas nepieciešama, lai izpildītu pat visvienkāršākos uzdevumus, piemēram, pievienotu video vai attēlu. Vispārējiem pielāgošanas elementiem ir nepieciešama kodēšana, kas nav’t ir pārāk intuitīvs vai vienkāršs kādam, kurš vēlas izveidot īpaši vienkāršu vietni.”

Lai gan tas var šķist viegli sākt, ja jūs to nedarīsit’Ja nevēlaties kodēt, jūs varat ātri kļūt neapmierināts ar lielo karteli’s ierobežojumi. Tātad, ja jūs’Vai esat iesācējs vai vēlaties ātri pārdot, Big Cartel nav jums piemērota izvēle.

Savukārt Shopify ļauj ērti izveidot un vadīt savu tiešsaistes veikalu.

Kamēr Big Cartel ir nepieciešama kodēšana, lai pievienotu pamata pielāgojumus, Shopify’s tēmas nāk ar “iestatījumi” opcija, kas lietotājiem ļauj pielāgot motīvu, izmantojot interfeisu – nav nepieciešama kodēšana. Piešķirtiem, sarežģītākiem Shopify motīvu labojumiem ir nepieciešama kodēšana (know-how), bet pamata izmaiņas to neliek’t.

Shopify’Motīvu iestatījumi: kodēšana nav nepieciešama

Shopify’S interfeiss ir skaidrs un vienkāršs, nezaudējot savas jaudīgās e-komercijas iespējas. Tiešsaistes veikala izveidošana ir saistīta ar daudziem faktoriem, taču Shopify visu nosaka jums. Šeit’ko tikai daži mūsu lietotāji domāja par Shopify:

“Tā nav’Izliecieties, ka tiešsaistes veikala izveidošana ir vienkārša. E-komercijai jums jābūt profesionālam un daudz jāzina par krājumiem, cenām un variantiem. Man tas patīk ar Shopify’Tikai tur visi ir gatavi aizpildīt un sākt vadīt reālu biznesu.”

“Es atradu aizmugures programmu ļoti viegli. Iekāpšanas jautājumi bija lieliski, un neizdevās’nejūtas pārāk uzmācīgi – vairāk nekā viņi vēlējās palīdzēt jums izveidot vislabāko iespējamo tiešsaistes biznesu, pamatojoties uz jūsu vajadzībām.”

Shopify dod jums iespēju un rīkus, lai izveidotu savu tiešsaistes veikalu neatkarīgi no tā, vai jūs’atkārtoti pieredzējis e-komercijas profesionālis vai pavisam jauns iesācējs. Tehniskais ģēnijs vai nē, jūsu klienti nekad neuzzinās!

Lielā karteļa vs Shopify – lietošanas vienkāršība: spriedums

Shopify uzvar ērtu lietošanu līdz jūdzei! Tās saskarne ir skaidra, un vienkāršība atšķirībā no lielās karteļa palīdz, nevis traucē lietotājam. Šie elementi palīdzēja paaugstināt Shopify līdz 4,1 no 5 saskaņā ar mūsu testiem, salīdzinot ar lielo karteli’niecīgais rezultāts 2,7. Kamēr Big Cartel ir nepieciešamas kodēšanas prasmes, lai pievienotu pamatelementus, Shopify ļauj ērti personalizēt jūsu tiešsaistes veikalu.

3

Kurai ir labākās pārdošanas iespējas?

Vienreiz tu’es tiku galā ar izvēlēto celtnieku’ir laiks ķerties pie biznesa. Un ko e-komercijas biznesā?’s ir svarīgākas par pārdošanas funkcijām? Jūsu veikalam vajadzētu nopelnīt jums naudu – tas’s nav jēgas, ja tā var’t pat nepieņem maksājumus tiešsaistē.

Shopify bija rezultatīvāko spēlētāju topā pārdošanas iespējas. Tas ne tikai var pieņemt maksājumus tiešsaistē, bet arī dod jums iespēju izvēlēties vairāk nekā 100 maksājumu vārtejas! Tam ir arī iespaidīgs lietotņu veikals, kas nozīmē, ka varat pievienot visu, ko vēlaties, visur, kur vēlaties, savā e-komercijas vietnē!

veikalu funkcijasShopify ir ārkārtīgi mērogojamas funkcijas, kas dod labumu visiem lietotājiem, sākot no maziem uzņēmumiem līdz lieliem zīmoliem.

Lielais kartelis cīnījās, lai sacenstos ar Shopify šajā nodaļā. Tās funkcijas ir vairāk piemērotas maziem uzņēmumiem, kas pārdod atsevišķus produktus. Tas ir izteiktā pretrunā ar Shopify’mērogojama platforma, kas rūpējas par visu, sākot no maziem veikaliem un beidzot ar lieliem zīmoliem, piemēram, Penguin.

Šīs ir galvenās e-komercijas funkcijas, kas pieejamas no Shopify:

 • Neierobežots produktu klāsts
 • Neierobežots joslas platums
 • Atlaižu kodi
 • Personāla konti
 • Finanšu pārskati
 • Klientu atbalsts
 • Pamesta groza atkopšana
 • Mobilais POS

Šeit ir galvenās Big Cartel piedāvātās e-komercijas iespējas:

 • Līdz 25, 100 vai 300 izstrādājumiem, atkarībā no plāna
 • Neierobežots joslas platums
 • Atlaižu kodi
 • Bezmaksas tēmas
 • Lielapjoma rediģēšana
 • Inventāra uzskaite
 • Sūtījumu izsekošana
 • Google Analytics

Maksājuma iespējas

Shopify piedāvā vairāk nekā 100 dažādu maksājumu vārteju, no kurām izvēlēties, tostarp PayPal, Stripe, Amazon un Apple Pay.

Ir arī Shopify’pašu maksājumu vārteja, ko sauc par Shopify maksājumiem. Šī ir vienīgā maksājuma iespēja, kad papildus parastajam kredītkartes maksājumam netiek piemērota papildu maksa par darījumu.

Turpretī lielajai kartelei ir mazākais piedāvāto vārtu skaits. Jūs varat izvēlēties no PayPal, Stripe un Square – un tas’s tas. Lai arī šīs ir visas populārās norēķinu iespējas, viss process ir daudz ierobežotāks nekā Shopify.

Lielās karteļa augšpuse’Maksājumu vārti ir netiks iekasēta maksa par darījumu uz jebkura no tiem, atšķirībā no Shopify. Maksājumu vārti iekasēs tikai parasto kredītkartes maksu.

Svarīgi zināt, ka Big Cartel nav’t saderīga ar PCI (norēķinu karšu industrija). Tas nozīmē jums’esat atbildīgs par pareizo vadlīniju ievērošanu, pieņemot un apstrādājot karšu maksājumus savā vietnē.

Shopify ir pilnībā saderīgs ar PCI, kas nozīmē, ka jūs to nevarat’nav jāuztraucas – visa informācija par kartes turētāju tiek aizsargāta un nodrošināta, un jums nav jāpaceļ pirksts.

Pamesta groza atkopšana

Pamesta groza atkopšana var ietaupīt daudz naudas. Bet kā tas darbojas??

Kad klients ievada savu informāciju un pēc tam atstāj produktus “pamests” viņu iepirkumu grozā pie kases varat nosūtīt automātisku e-pastu, lai atkārtoti iesaistītos.

Šie pamestie e-pasta e-pasta ziņojumi var atgūt pat 15% klientu – lai jūs varētu uzzināt, kāpēc atteikšanās no groza atkopšanas ir jūsu interneta veikalam ļoti svarīga.

Shopify ir šī funkcija iebūvēta, lai jūs varētu viegli satvert šos klientus un atgūt zaudētos pārdošanas apjomus. Jūs pat varat pārskatīt pamestos kases, lai analizētu, kāpēc daži produkti tiek atstāti vai kāpēc klienti neveidojas’t pabeigt norēķinu procesu.

Liela karteļa to nedara’t nav atteikušies no groza atkopšanas, kas šim celtniekam ir milzīgs trūkums – un tas ir kaut kas patiešām jāņem vērā, veicot izvēli.

Produktu augšupielāde

Big Cartel ir ideāli piemērots maziem uzņēmumiem, kas pārdod atsevišķus gabalus. Bezmaksas plānā var pārdot ne vairāk kā piecus produktus, bet dārgākajā plānā var pārdot 300.

liels kartelisLielā karteļa gadījumā labāk ir augšupielādēt atsevišķus produktus, nevis pārvaldīt lielus krājumus. Produktus ir viegli pievienot, taču lielāks bizness to ierobežo.

Jūs varat’● lielapjoma augšupielādes produkti, kas nozīmē, ka katrs no tiem ir jāievada atsevišķi. Šie divi faktori kopā padara lielo karteli par nepiemērotu lieliem vai augošiem uzņēmumiem.

No otras puses, Shopify ir patiešām iespaidīgs inventārs. Jūs varat pievienot atsevišķus produktus vai augšupielādēt beztaras veidā, un tur’Nav ierobežojumu to produktu skaitam, kurus varat pievienot savai vietnei. Tas padara to daudz pielāgojamāku nekā Big Cartel.

Produktu veidi

Gan Shopify, gan Big Cartel saviem lietotājiem dod iespēju sadalīt savus produktus dažādās veikalu kategorijās, lai gan funkciju precīzi nosaukumi un funkcijas atšķiras.

Izmantojot “produktu veidi” , Shopify veikalu īpašnieki savus produktus var sadalīt tādās kategorijās kā “krekli,” “bikses,” un “zeķes,” ļaujot potenciālajiem klientiem viegli atrast produktu veidus’atkal interesē ar dažiem klikšķiem.

Shopify ietver arī produktu tagus kā vēl vienu veidu, kā atšķirt katru produktu, kā arī a “produktu pārdevējs” funkcija, kas vēl nav’t ir redzams klientiem, bet var palīdzēt veikalu īpašniekiem sekot līdzi ražotājiem vai vairumtirgotājiem.

No savas puses Big Cartel piedāvā “Produkta kategorija” iezīme, ka’s līdzīgs Shopify’s produktu veidi. Kad lielveikalu veikala īpašnieks kategorijai pievieno aktīvu produktu, kategorijas saite ar šo veikalu materializēsies’s Produktu lapa. Big Cartel piedāvā arī produktu tagus.

Tā kā Shopify šķiro pēc pārdevējiem, kā arī veidus un tagus, tas ietver nedaudz lielāku elastību, taču mazā veikala īpašniekam vajadzētu būt diezgan priecīgam par lielo karteli’s produkta navigācija.

Piegādes iespējas

Runājot par pārvadāšanas funkcijām, Shopify aizrauj Big Cartel. Shopify piedāvā Shopify Piegādes komplektu, kas lietotājiem palīdz viegli pārvaldīt tarifus un etiķetes beztaras drukāšanai, un pat ietver tarifu atlaides, pārvadājot caur USPS, UPS vai DHL Express.

Un, ja jūs’samaksājot par progresīvo plānu, Shopify iekļauj automātiskas pārvadātāja aprēķinātas pārvadāšanas likmes.

Kamēr tas nenotiek’t pati neveic pārvadāšanu, Big Cartel to nedara’Nemetiet bumbiņu: Tas piedāvā lietotņu integrāciju, kas lietotājiem palīdz iekļaut trešo personu piegādes pakalpojumus, piemēram, ShipStation.

Tomēr, tā’Nav atbilstības Shopify piedāvātajam piegādes atbalstam un spējām’s pakalpojums.

Sociālo mediju integrācija

Shopify piedāvā virkni vairāk nekā 80 dažādu lietotņu integrāciju dažādām sociālo mediju platformām, ieskaitot Instagram, Twitter un WhatsApp. Tam vajadzētu piedāvāt kaut ko ikvienam, kam ir jāsazinās ar saviem klientiem sociālajās platformās, kā arī izmantojot vietni.

Lielais kartelis’Lietotņu integrācija ir nedaudz ierobežotāka, taču rūpējieties par galvenajām vajadzībām: jūs’Jūs varēsit izveidot Big Cartel integrētu Facebook veikalu, kā arī Instagram iepirkšanās ziņas.

Tīmekļa automatizācijas pakalpojuma Zapier papildu lietotnes cita starpā var arī savienot Big Cartel lietotājus ar Twitter, MailChimp un WordPress.

Lielā karteļa vs Shopify – pārdošanas iespējas: spriedums

Shopify iegūst pārdošanas iespējas! Tā’tas ir daudz jaudīgāks un pielāgojamāks celtnieks nekā Big Cartel, kurš mūsu testos ieguva 2,9 no 5, salīdzinot ar Shopify’iespaidīgs 4.7. Tas dod vairāk jūsu labā, kas dod vairāk laika sava biznesa vadīšanai. Lielais kartelis’Pamatīpašības nozīmē, ka to var’t sacenšas ar šo attīstītāko celtnieku.

4

Kurš ir labāks dizains?

Izskatās aren’t viss. Bet kad tu’Pārdodot savus rūpīgi izvēlētos, mīļi augšupielādētos produktus ar perfektu cenu, izskatās’t sāp. Kas ir labāks, lai jūsu produkti spīdētu? Shopify vai Big Cartel?

Atbilde nenoliedzami ir Shopify.

Kamēr tas nenotiek’Tā kā projektēšanai ir pievērsta tāda pati uzmanība kā vietņu veidotājiem, piemēram, Squarespace un Wix, Shopify veic zvaigžņu darbu, padarot jūsu veikalu izceļas (labā veidā). Ar 10 bezmaksas motīvi un vairāk nekā 50 maksas motīvi sākot no 140 līdz 180 USD, Shopify ir kaut kas ikvienam.

veikalu tēmasShopify ir vairāk nekā 60 motīvu, no kuriem izvēlēties, un jūs varat izmantot meklēšanas filtrus, lai atrastu perfektu sava veikala dizainu.

Viss Shopify’Motīvi ir pilnībā optimizēti mobilajām ierīcēm, tas nozīmē, ka jūsu veikals izskatīsies lieliski jebkurā ekrānā. Varat rediģēt savas vietnes mobilo versiju, kā arī darbvirsmas versiju, lai jūs pilnībā kontrolētu, kā jūsu vietne izskatās neatkarīgi no tā, kurā režīmā tā darbojas.’s apskatīts.

Tēmas izvēle ir nedaudz līdzīga mājas izvēlei, kurā dzīvojat. Jūs varat izvēlēties savas mēbeles un krāsu, kurai vēlaties sienas, bet ēkas struktūra un izkārtojums gandrīz nemainās. Protams, jūs varat izsist sienas un pārvērst virtuvi par vannas istabu, ja vēlaties, bet, jo vairāk mainīsit, jo vairāk pūļu’būs.

Shopify’Visas tēmas izskatās modernas un profesionālas, un tām ir liels pielāgošanas līmenis. Tātad jūs patiešām varat personalizēt savu tēmu, lai atspoguļotu savu zīmolu un izceltos no pūļa. Bet tā’Joprojām ir laba ideja izvēlēties tēmu, kurai ir funkcijas, kas darbojas ar jūsu biznesu, nevis pret to.

Big Cartel ir mazāk sarežģīts dizainā nekā Shopify. Visas tās tēmas ir tīras un izskatīgas’Tas ir tikai tas, ko jūs varat darīt ar viņiem’s ir ierobežotāks. Tur’Mēbeles jūs varat’t neiederas pa priekšējām durvīm un sienām, kuras jūs vienkārši varat’t notriec.

Big Cartel piedāvā 16 tēmas, no kurām izvēlēties. Tāpat kā Shopify, viņi’re visi ir pilnībā optimizēti mobilajām ierīcēm, bet jūs varat’t rediģēt mobilo versiju. Tas joprojām automātiski tiek formatēts, bet jūs to nedarāt’t nav nekādas iespējas kontrolēt mobilo izkārtojumu.

lielo karteļu tēmasLielajā kartelī tiek piedāvātas 16 tēmas, kas aptver dažādas nozares. Katru no tiem varat priekšskatīt pirms atlases, lai redzētu, vai tas ir piemērots jums.

Lielajai kartelei noteikti ir mazāks izvēles klāsts nekā Shopify un citiem tās konkurentiem. Tas atbalsta vismazāko nozaru daudzumu, bet atspoguļo tā koncentrēšanos uz māksliniekiem un fotogrāfiem. Jūs varat priekšskatīt savu motīvu pirms tā izvēles, lai jūs varētu redzēt, vai tas ir’s ir piemērots jūsu biznesam.

Viens liels Big Cartel trūkums’Dizains ir tā tēmās ietverto funkciju trūkums. Piemēram, neviens no tiem nepiedāvā produkta attēla tuvinājumu, produktu videoklipus vai klientu pieteikšanās. Šīs ir funkcijas, kas uzlabo klientu pieredzi un veicina atkārtotu pirkumu veikšanu.

Tā’s ir arī daudz grūtāk personalizēt jūsu Lielās karteļa tēmu. Ja vēlaties pievienot un rediģēt savus attēlus, tu’Jums būs jāizmanto kods. Attēlu rediģēšana ir pamata veids, kā padarīt izvēlēto motīvu unikālu jūsu zīmolam, ja tas jums’re nekomfortabla kodēšana, tu’Jums būs diezgan ierobežots, cik daudz jūs varat mainīt savu veikalu.

Liela karteļa vs Shopify – dizains: spriedums

Shopify uzvar dizaina raundā! Dizaina elastīgumam mēs to piešķīrām 3,7, salīdzinot ar lielo karteli’s rezultāts 2,2. Tam ir vairāk tēmu, no kurām izvēlēties, nekā Big Cartel, vairāk funkciju, kas iekļautas standarta komplektācijā, un to ir daudz vieglāk pielāgot. Lielajai kartelei ir nepieciešama kodēšana, tikai lai pievienotu un rediģētu attēlus, turpretī Shopify sniedz jums daudz lielāku brīvību.

5

Kurā ir vairāk lietotņu un integrāciju?

Shopify atkal ir uzvarētājs – tas vienkārši piedāvā vairāk lietotņu nekā Big Cartel, neatkarīgi no tā, kā jūs tos salīdzināt.

Shopify savā lietotņu veikalā piedāvā vairāk nekā 3500 atsevišķu lietotņu. No tiem 1 606 ir bez maksas, bet pārējie tiek apmaksāti, un cenas svārstās no aptuveni USD 9 mēnesī līdz USD 299 mēnesī. Daudzās no šīm maksas lietotnēm ir ietverti arī bezmaksas izmēģinājuma periodi.

Populārajās Shopify lietotņu kategorijās ir tik dažādas tēmas kā mārketings, veikalu dizains un finanses.

Šis lietotņu klāsts noteikti piedāvā kaut ko ikvienam, lai gan cenas pieauga pietiekami ātri. Krājot lietotnēs, lietotāji, iespējams, izvēlēsies kļūdīties piesardzīgi.

Protams, daudzums nav’t tāda pati kā kvalitāte: lietotnes Shopify’Lietotņu veikalu klienti vērtē piecu zvaigžņu skalā, tāpēc pārbaudiet, vai esat pārliecināts, ka lietotne jūs’pirms apņemšanās to pārdomāt, ir labs rezultāts.

Lielo karteli var integrēt ar vairāk nekā 1500 lietotnēm, lai automatizētu dažādus ar e-komerciju saistītus darbus, izmantojot trešās puses lietotņu pārdevēju Zapier.

Dažas Zapier lietotnes, kas integrējas ar lielo karteli

Trešās puses malā, Big Cartel piedāvā mazāk nekā 50 lietotņu un pašu integrāciju. Tās vietnē pieejamās lietotņu kategorijas ietver mārketingu & Reklāmas lietotnes un Veikalu pārvaldības lietotnes, katrā kategorijā ir pieejamas tikai no sešām līdz astoņām lietotnēm.

Big Cartel piedāvā arī integrāciju maksājumu apstrādātājiem, ieskaitot Stripe, PayPal un Venmo, kā arī plašu domēna pakalpojumu sniedzēju klāstu..

Liela karteļa vs Shopify – lietotnes un integrācija: spriedums

Shopify’Lielāks lietotņu skaits palīdz pakalpojumam izcelties virs Big Cartel šajā kategorijā.

Tomēr patiesībā ir svarīgi, vai jūs varat atrast labākās lietotnes, kas atbilst jūsu vajadzībām. Par laimi, abi pakalpojumi aptver būtiskās lietas, kuras ir jāapgūst tiešsaistes veikaliem, sākot no sociālajiem medijiem un beidzot ar e-pasta mārketingu un beidzot ar CRM pārvaldību.

6

Kuram ir labāks klientu atbalsts?

Klientu atbalsts nav’vienmēr izvēloties celtnieku, vispirms domājat par to, kas būtu ideālā gadījumā jūs’Pat nekad to nevajadzēs izmantot. Bet tāpat kā drošības jostas automašīnā, tā’s labāk būt drošam nekā žēl.

Big Cartel piedāvā diezgan praktisku pieeju klientu atbalstam. Vienīgais palīdzības kanāls ir caur e-pasts, pieejams no pirmdienas līdz piektdienai no pulksten 9 līdz 18 EST. Jūs varētu redzēt, kas izskatās kā tiešraides tērzēšanas funkcija, bet ne’pārāk neaizraujieties – tas vienkārši jūs virza uz lielo karteli’e-pasta atbalsts.

Ja jūs don’Nav vajadzīga tieša palīdzība, jūs varat doties uz Lielo karteli’s Palīdzības centrs. Tas ir tīrs un viegli orientējams, tāpēc ātri un ērti varat atrast atbilstošus palīdzības rakstus.

lielā karteļa palīdzības centrsLielās karteļa palīdzības centrs ir izveidots vienkārši un skaidri, padarot to viegli meklējamo.

Par savu palīdzību un atbalstu Shopify vērtē visas atzīmes. Šeit ir dažādas pieejamās palīdzības iespējas:

 • Diennakts atbalsts pa tālruni
 • Sociālo mediju atbalsts
 • 24/7 tiešraide
 • Forums
 • E-pasts
 • Video pamācības
 • Speciālista atbalsts

Tas dod jums lielu izvēli un nozīmē, ka jūs varat izvēlēties sev vispiemērotāko atbalstu. Ar Shopify’s Plus plāns, tu’jūs pat esat piešķīris īpašu atbalsta aģentu, kas jums palīdzēs.

veikalu palīdzības centrsShopify palīdzības centrā ir daudz dažādu kategoriju, kuras pārlūkot. Varat meklēt atbildes, izmantojot meklēšanas funkciju, vai arī sekot noderīgu rakstu saitēm.

Tāpat kā Big Cartel, arī Shopify ir Palīdzības centrs, un tas ir tas, kur tas patiesībā spīd. Jūs skaidri uzrakstījāt un ar noderīgu meklēšanas funkciju jūs uzvarējāt’Lai saņemtu atbildes, nav jātērē laiks interneta meklēšanai. Vēl labāk, ja jūs lūdzat palīdzību sava veikala redaktorā, jūs’tiek novirzīts tieši uz atbilstošu palīdzības rakstu.

Liela karteļa vs Shopify – klientu atbalsts: spriedums

Shopify iegūst pirmo vietu par klientu atbalstu. Lielajai kartelei ir pienācīgs palīdzības centrs, taču ierobežotās atbalsta iespējas to var’t sacensties ar Shopify. Sākot no 24/7 tiešraides tērzēšanas un tālruņa atbalsta līdz video pamācībām, Shopify pārspēj Big Cartel’e-pasta pakalpojums jūdzes attālumā.

7

Kura ir izdevīgāka par naudu?

Vai jums’Ja dibināt biznesu vai izmantot savu veikalu kā galveno ienākumu avotu, jūsu e-komercijas vietnei vajadzētu būt, lai jūs nopelnītu. Tas sākas ar budžeta nepapūšanu celtniekam.

Tātad, ko ir piedāvājuši Big Cartel un Shopify?

Big Cartel ir četri maksas plāni, ieskaitot tā bezmaksas versiju. Apmaksātie plāni svārstās no USD 9,99 līdz USD 29,99 mēnesī, ar 300 produktu ierobežojumu. Shopify ir trīs apmaksāti plāni, sākot no No 29 līdz 299 dolāriem mēnesī. Visi Shopify plāni piedāvā neierobežotu daudzumu produktu un bezmaksas izmēģinājumu.

Šī ir lielā karteļa’lielais pārdošanas punkts: tā’ir vienīgais e-komercijas veidotājs, kas ļauj pārdot tiešsaistē bez maksas. Jūs lasījāt tieši tā – jūs don’Lai izveidotu un nopelnītu naudu, izmantojot Big Cartel veikalu, jums nav jāizdod viens cents.

Tomēr, ja vēlaties pārdot vairāk nekā piecus produktus, jums būs jāveic jaunināšana uz vienu no Big Cartel’apmaksāti plāni. Kaut arī šie joprojām piedāvā lētas cenas, sākot no tikai USD 9,99 mēnesī, jauninot, jūs iegūstat mazāk naudas vērtības.

lieli karteļa cenu plāni

Lētākais Platinum plāns ļauj jums pārdot līdz 25 produktiem, kā arī katram produktam ir pieci attēli. Varat arī izmantot pielāgotu domēnu, atbloķēt pilnu kodēšanu, piekļūt Google Analytics un krājumu izsekošanai un izveidot atlaižu kodus. Tās ir noderīgas, taču diezgan pamatfunkcijas.

Dimanta plāns palielina jūsu produkta limitu līdz 100 produkti par 19,99 USD mēnesī, un jūs sasniedzat maksimāli 300 produktu, par titāna plānu mēnesī 29,99 USD. Tomēr visas pārējās funkcijas nemainās.

Lielais kartelis’cenu plāni nav izstrādāti’t ir ļoti mērogojams. Jūs uzlabojat tikai to produktu skaitu, kurus varat pārdot, nevis atbloķējat uzlabotas funkcijas sava biznesa atbalstam.

No otras puses, Shopify ir dārgākas cenas, taču daudz jaudīgākas funkcijas. Tā lētākais Shopify pamatplāns sākas no USD 29 mēnesī, un uzreiz piedāvā daudz vairāk nekā Big Cartel’s dārgākais plāns. Funkcijas ietver:

 • Neierobežots produktu klāsts
 • Pamesta groza atkopšana
 • Atlaižu kodi
 • Daudzkanālu integrācija
 • Divi personāla konti
 • 24/7 atbalsts
 • Shopify POS lietotne

Šis plāns ir paredzēts jūsu veikala izveidošanai, un šīs funkcijas ir pamats, lai izveidotu savu biznesu. Jūs varat uzlabot, palielinot savu biznesu.

veikalu cenu noteikšanas plāniShopify piedāvā trīs cenu plānus, sākot no 29 USD līdz 299 USD mēnesī, nodrošinot daudz iespēju jūsu biznesam augt, atslēdzot uzlabotas funkcijas..

Mēnesī – 79 USD Shopify plāns piedāvā vislabāko cenas un kvalitātes attiecību un vislabāk piemērots augošiem uzņēmumiem. Tam ir visas Shopify Basic plāna iespējas, taču tas atslēdz arī papildu funkcijas, piemēram, dāvanu kartes, profesionālus pārskatus un daudzas papildu iespējas, lai paplašinātu POS (Point of Sale) sistēmu..

Ietaupiet līdz 20% savā Shopify plānā

Augšējais padoms! Ja jūs parakstīsit divu gadu līgumu ar Shopify, nevis ikmēneša mainīgo līgumu, jūs’Ietaupīsit 20% no jūsu plāna izmaksām. Ja jūs pierakstāties gadu iepriekš, jūs’Ietaupīsit 10%. Šie skaitļi var neizklausīties tik daudz, bet, piemēram, progresīvajā plānā, tas nozīmētu ietaupīt USD 60 mēnesī vai 1435 USD divu gadu laikā.!

Maksas par darījumu

Viens svarīgs interneta veikala darbības aspekts? Maksa jums’Jums būs jāmaksā par katru darījumu. Viņi’Es ņemšu vērā savu peļņu, un ja jūs’tu viņiem vēl neesi gatavs, tu’Jūs neizbēgami novērosiet nopelnīt daudz mazāk nekā jūs’es gaidīšu. Un vēl svarīgāk ir tas, ka dažādi pakalpojumi iekasēs atšķirīgas likmes.

Šeit’s kā Shopify’s darījumu likmes salīdzinājumā ar lielo karteli’s likmes. Spoileris: Shopify ir uzvarētājs kopumā.

Shopify saviem trim dažādiem cenu plāniem piedāvā trīs dažādas darījumu likmes. Saskaņā ar Shopify pamatplānu katrs darījums maksā 2,9%, kā arī papildus USD 0,30. Galvenais Shopify plāns ir 2,6% un 0,30 USD par darījumu, savukārt Advanced Shopify plāns maksā 2,4% un 0,30 USD par darījumu..

Sakarā ar lielo karteli’mazāks fokuss, tas ne’t pati rīkojas ar darījumiem. Tā vietā jūs’Jums būs jāizmanto trešās puses pakalpojums. Big Cartel partneri piedāvā tikai divus šādus pakalpojumus pasūtījumiem tiešsaistē: Stripe un PayPal.

Svītra’Darījuma maksa ir 2,9% no kopējām darījuma izmaksām plus 0,30 USD, savukārt Paypal’Darījuma maksa ir tieši tāda pati: 2,9% plus 0,30 USD.

Tā kā šīs likmes ir tādas pašas kā Shopify’augstākās darījumu likmes, jūs varat sagaidīt, ka Big Cartel maksās tikpat, cik Shopify mazākajiem veikaliem, savukārt Shopify apsteidz to, ja interesē Shopify’galvenais plāns vai uzlabotais plāns.

Liela karteļa vs Shopify – cenu plāni: spriedums

Tā’s izloze! Abi pakalpojumi nopelnīja 3,5 “naudas vērtību” testēšanas kategorija. Kopumā Shopify piedāvā augstāku cenu par vairāk naudas nekā Big Cartel, jo tam ir labākas kvalitātes funkcijas un vairāk pielāgojamas cenas. Bet lielā kartelīte’bezmaksas plāna piedāvājums un lētākas cenas padara to par pievilcīgu iespēju mazajiem uzņēmumiem.

Lielā karteļa vs Shopify: nobeiguma domas

Shopify un Big Cartel ir dažas diezgan lielas atšķirības, taču tām ir’tā mērķis ir ļoti dažādas mērķauditorijas.

Big Cartel ir paredzēts māksliniekiem un maziem uzņēmumiem, kuriem ir vajadzīgas tikai pamatfunkcijas un kuriem ir tikai neliels skaits produktu, ko pārdot.

Nav ideāli piemērots veikaliem, kas meklē mērogojamību, vai iesācējiem, kuri vēlas izvairīties no kodēšanas, Big Cartel ir pamata celtnieks, kurš ir labs sākumam, taču to nedara’t piedāvā daudz elastības.

Shopify pievilina daudz plašāku uzņēmējdarbības veidu klāstu. Mūsu pētījums parādīja Shopify ir labākā visaptverošās e-komercijas platforma tirgū, kas piedāvā kvalitatīvas funkcijas un lielisku pielāgošanu dizainparaugiem.

Lieliski piemērots maziem uzņēmumiem, kas vēlas augt, vai lieliem uzņēmumiem, kas meklē uzlabotas funkcijas, Shopify piedāvā kaut ko ikvienam.

Shopify vs Big Cartel Shopify lielo karteļu uzvarētājs Lietošanas ērtums Pārdošanas iespējas Dizains Lietotnes & integrācijas SEO Klientu atbalsts Cenu noteikšana
Skaidrs un vienkāršs interfeiss sadala sarežģītu procesu Motīvu rediģēšanai jums būs jāzina HTML kodēšana Shopify
Izturīgas funkcijas visās svarīgās kategorijās Taisnīgas, taču pamatfunkcijas, kas aptver piegādi, produktus un maksājumus Shopify
10 bezmaksas motīvi un vairāk nekā 50 maksas motīvi piedāvā kaut ko ikvienam 16 tīras, mobilajām ierīcēm optimizētas tēmas ar ierobežotām funkcijām Shopify
Vairāk nekā 2 091 lietotnes Vairāk nekā 1500 lietotņu Shopify
Lieliska SEO prakse, tostarp tīri vietrāži URL, galvenes un alt teksts, kā arī robots.txt faili Arī lieliski SEO rīki, tostarp vienkārša navigācija un tīras galvenes, alt teksts un enkuri Uzzīmē
Diennakts atbalsts pa tālruni un tiešraides tērzēšana, kā arī sociālie mediji, forums un e-pasts E-pasta atbalsts ir pieejams no plkst. 9:00 līdz 18:00 EST Shopify
Trīs apmaksāti plāni svārstās no USD 299 līdz USD 299 mēnesī ar neierobežotu produktu klāstu Viens bezmaksas plāns un trīs apmaksāti plāni svārstās no 9,99 USD līdz 29,99 USD mēnesī ar 300 produktu ierobežojumu Uzzīmē

Kopumā uzvarot ir Shopify. Tas atspoguļojas tā īpašībās, dizaina kvalitātē, klientu atbalsta un cenu plānos – tas viss izskaidro, kāpēc Shopify mūsu pētījumā ieguva 4,7 balles, salīdzinot ar lielo karteli’rezultāts 2,9. Ja jūs’Pēc ilgtermiņa panākumiem izvēlieties Shopify!

Mūsu lielais kartelis vs Shopify pārskats noderēja?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map