Magento vs Shopify – kura ir jums piemērotākā platforma?

Vai jums ir grūts laiks izvēlēties starp Magento un Shopify? Jūs’re ne viens vien. Magento un Shopify ir divas no populārākajām e-komercijas platformām šodien tirgū, kā arī ‘Magento pret Shopify’ debates turpinās.


Shopify ir ērti lietojams veids, kā ikvienam izveidot veikalu. Jūs maksājat ikmēneša maksu, lai to izmantotu, un tas’spēj atbalstīt gan iesācējus, gan liela apjoma veikalus.

Magento ir atvērtā koda e-komercijas platforma, kuru, tāpat kā WordPress, var brīvi izmantot. Tā’Tā ir spēcīga platforma, bet vidusmēra cilvēkam būs grūti sasniegt savu redzējumu, nezinot, kā kodēt.

magento vs shopify salīdzinājums

Magento un Shopify ir gan spēcīgas iespējas e-komercijas veikalā, taču tas, kurš no jums ir labāks, ir atkarīgs gan no jūsu prasmēm, gan no redzējuma. Mēs’Salīdzināsim Shopify un Magento pēc jums svarīgiem kritērijiem, ieskaitot lietošanas vienkāršību, vērtību un funkcijām.

Bet kā mēs zinām, ko’s ir labākais jūsu veikalam? Mēs ne tikai esam vadījuši dažādas e-komercijas platformas, izmantojot plašo pētījumu procesu, bet arī mēs esam saņēmuši līdzīgus cilvēkus tāpat kā jūs, lai pārbaudītu katru platformu un sniegtu mums atsauksmes. Mums tagad ir superistisks katras platformas attēls’stiprās un vājās puses, un vēlaties dalīties tajās ar mūsu auditoriju.

Ļaujiet’s lēkt labi iekšā!

Magento vs Shopify

Noklikšķiniet, lai pārietu uz sadaļu, kas aizrauj jūsu iedomājumu, vai vienkārši turpiniet lasīt!

 1. Magento vs Shopify: cipari
 2. Shopify: Plusi & Mīnusi
 3. Magento: Plusi & Mīnusi
 4. Lietošanas ērtums
 5. Motīvi
 6. Lietotnes un papildinājumi
 7. Maksājumu apstrādātāja iespējas
 8. SEO
 9. Izmaksas
 10. Magento vs Shopify: Secinājums – laiks izvēlēties savu platformu

Magento vs Shopify: cipari

Pirms mēs iedziļināties mūsu padziļinātajā salīdzinājumā ar Magento vs Shopify, let’s ātri apskatiet, ko saka skaitļi. Tas ir lielisks veids, kā pārbaudīt katras platformas uzticamību – noderīgs kritērijs, kas jāņem vērā, izvēloties, ar kuru sākt savu tiešsaistes veikalu.

MagentoShopifyDarbināto vietņu skaitsLietotņu skaits un pievienošanaMotīvu skaitsTēmas cenasMēneša cena
250 000600 000
50002400
12 *100 + *
0 USD – 499 USD0 USD – 180 USD
0 USD **8,10 USD – 269,10 USD

* Izmantojot abas platformas, jūs varat arī iegādāties tēmas ārēji, ja vēlaties.

** Bet ar Magento jūs’Jums būs jāsniedz savs hostings, kura cena var būt no USD 4 līdz USD 1000 mēnesī, atkarībā no jūsu uzņēmuma lieluma, bet vairāk par to vēlāk!

Shopify: plusi un mīnusi

Shopify plusi Shopify mīnusi

Shopify plusi# 1# 2# 3
Vairāk nekā 100 satriecošas, mobilai lietošanai gatavas tēmas.

Viss Shopify’Motīvi automātiski tiks optimizēti dažādām ierīcēm un ekrāna izmēriem. Tas ir lieliski, jo tagad ir vairāk mobilo pircēju nekā jebkad agrāk!

Faktiski 69% patērētāju vecumā no 18 līdz 39 gadiem izmanto mobilos produktus produktu izpētei pirms pirkšanas. Pat ja viņi pirkuma veikšanai izmanto galddatoru, tas nozīmē, ka jūsu produktiem patiešām ir jāatspīd mobilajā telefonā, lai mudinātu klientus veikt reklāmguvumus.

Visaptverošs e-komercijas vietņu veidotājs ar lielu App Store, lai paplašinātu jūsu vietnes funkcionalitāti.

Shopify ir lieliski piemērots, lai pārceltu savu veikalu uz nākamo līmeni un palielinātu savas pozīcijas. Padomājiet par Apple App Store un to, kā tas ļauj jums darīt tik daudz vairāk, izmantojot viedtālruni. Shopify’App Store ir tieši tāds, bet vietnēm!

Ērti lietojams ar diennakts atbalstu.

Shopify vienmēr atrodas tur, ja iestrēdzat, tāpēc jūs varat ātri atrisināt problēmas un koncentrēties uz pārdošanas veikšanu!

Viņiem ir pieejams diennakts atbalsts pa tālruni, tiešraides tērzēšana un e-pasta funkcionalitāte, kas piemērota visiem’s garša.

Shopify ir arī forums, kurā jūs varat apmainīties ar vietņu veidošanu un vispārīgiem biznesa padomiem ar citiem lietotājiem – to’tā ir patiešām jauka kopiena.

Shopify mīnusi# 1# 2# 3
Tikai 10 viņu tēmas ir bezmaksas.

Ja jūsu sirds ir iestatīta uz bezmaksas tēmu, tas nedaudz sašaurina jūsu izvēli. Bet, lai sniegtu savam veikalam tādu izskatu, kādu jūs patiešām vēlaties, un jūsu klientam – iepirkšanās pieredzi’Ja meklējat, lai vilinātu viņus iegādāties, viņu izcilās tēmas ir ieguldījuma vērts.

Integrējot daudz lietotņu, jūsu veikals var kļūt sarežģītāks.

Ja jūs’atkārtoti uztraucoties par papildu sarežģītību, jums vienkārši jābūt ļoti izredzētam attiecībā uz to, kuras lietotnes jūsu veikals var pienācīgi izmantot. Sākumā jūs varat izjust sprūda laimīgo, jo ir pieejams plašs lietotņu klāsts, taču izvēlieties prātīgi un jūs’viss būs kārtībā!

Jūs varētu sākt ar savas Instagram plūsmas integrēšanu, lai demonstrētu savus produktus – tas ir patiešām ātri un viegli izdarāms.

Tā kā jūsu veikals aug, mēs iesakām pievienot e-pasta mārketinga lietotni, lai palīdzētu palielināt pārdošanas apjomus un maksimāli palielināt klientus’ pirkšanas potenciāls.

Viņi iekasē darījuma maksu par katru pārdošanu.

Tas samazinās, jo katru mēnesi maksājat vairāk, t.i., kad ieguldaaties iekļaujošākā plānā. Shopify atlīdzina jums ar zemākām transakciju maksām, lai jūs varētu nopelnīt vairāk naudas katrā pārdošanas reizē.

Alternatīvi, lai atteiktos no visām transakcijas maksām, varat izmantot Shopify’Pats maksājumu procesors: Shopify Payments.

Magento: plusi un mīnusi

Magento Pros Magento Cons

Magento plusi# 1# 2# 3
Liela lietotāju atbalsta kopiena.

Ja rodas grūtības, Magento forumā ir atbilde uz visu, lai palīdzētu jums pēc iespējas ātrāk nokļūt tiešsaistē.

Vaicājumu varat meklēt milzīgajā lietotāju radītā satura datu bāzē. Jūs’Parasti jūs varēsit atrast diezgan izsmeļošu, taču viegli saprotamu skaidrojumu jebkuram jums’atkal meklē.

Apspriešanās ar citiem Magento lietotājiem ir lielisks veids, kā atrisināt jūsu problēmu’esat bijis tādā pašā stāvoklī kā jūs iepriekš. Tas nozīmē, ka viņi zina, ko vēlaties darīt un kā to izdarīt, un var to viegli izskaidrot!

Ļoti elastīga platforma, kas sniedz jums pilnīgu brīvību.

Izmantojot Magento, jūsu veikalu noformēšanai nav ierobežojumu (ja vien jūs zināt kādu kodu vai esat gatavs nolīgt kādu, kas to izdarītu jūsu labā!).

Jūs to varat padarīt patiešām personisku un oriģinālu, lai jūs izceltos no pūļa. Tas klientiem palīdzēs atcerēties jūs un atkal un atkal atgriezties veikalā.

Bet, ja jūs’jūs neesat pārliecināts par kodēšanu, vai don’t jums nav izstrādātāja budžeta, jums’Vislabāk ir izmantot Shopify, jo (vismaz) pusi laika jūs varat sasniegt ļoti līdzīgus rezultātus!

Izmaksas

Magento ir atvērtā koda platforma, kas to nozīmē’ir pieejami publiskajā telpā un tāpēc ir brīvi izmantojami.

Viena lieta tu’Ar Magento jums būs jāatceras, ka jūs’Jums būs jāmaksā par jūsu hostingu.

Magento mīnusi# 1# 2# 3
Grūti tikt galā un ir vajadzīgas kodēšanas zināšanas.

Ja jūs’Tā kā persona nav tehniska persona, Magento var būt ļoti biedējoša platforma ar strauju mācīšanās līkni.

Tas ir īpaši svarīgi, salīdzinot to ar Shopify – platformu, kas nodrošina daudz skaidrāku vietņu veidošanas pieredzi.

Ja jūs’jūs neesat pārliecināts par tehnoloģiju, jūs’Esīšu patīkami pārsteigts par to, ko jūs varat sasniegt ar Shopify ar nelielām problēmām vai bez tām.

Ar Magento, jūs’re, daudz lielāka iespēja nonākt grūtībās.

Lai veikals tiktu izveidots un darbotos, nepieciešams ievērojams laika ieguldījums.

Iepazīšanās ar Magento’s interfeiss ir ļoti laikietilpīgs. Pirmajam lietotājam tas var šķist nedaudz biedējoši’Vislabāk ir atvēlēt laiku, lai iepazītu savu ceļu apkārt platformai, pirms esat iestrēdzis savas vietnes veidošanā.

Izmantojot Magento, jums jābūt gatavam dažas stundas pavadīt, pielāgojot koda līnijas, lai jūsu vietne izskatās tieši tā, kā vēlaties.

Ja jūs’Ja vēlaties ātri nokļūt tiešsaistē, iespējams, tā nav jums platforma.

Izmaksas

Neskatoties uz to, ka to var brīvi izmantot, jums ir jāņem vērā mitināšanas un lietotņu izmaksas, kas var kļūt diezgan dārgas.

Tā kā jūsu veikals aug, jūs’Par hostingu būs jāmaksā vairāk. Ja vēlaties e-komercijas platformu, kas ļauj jūsu veikalam augt, neuztraucoties par hostinga izmaksu pieaugumu, Shopify ir ceļš uz priekšu.

Daži no Magento’Lietotnes ir bezmaksas, bet citām ir pievienota instalēšanas maksa un gada maksa. Bieži vien tas ir aptuveni 100 USD par vienu lietotni, kas nozīmē, ka tas var diezgan ātri sakrāties, ja vēlaties veikalā integrēt daudz uzlabotas funkcijas..

Izmantojot Magento, jums, iespējams, būs jāapsver arī iespēja iznomāt izstrādātāju, kas ir diezgan dūšīgs finanšu ieguldījums..

Lietošanas ērtums: cik viegli ir iestatīt veikalu?

“Izvēloties platformu, ērtai lietošanai vajadzētu būt vienam no pirmajiem un vissvarīgākajiem apsvērumiem. Galu galā jūs vēlaties tiešsaistē ātri nokļūt bez stresa, vai ne?”

Jaunas uzņēmējdarbības uzsākšana vai sava fiziskā veikala nonākšana tiešsaistes pasaulē var būt saspringts uzdevums. Kāpēc gan padarīt to vēl lielāku stresu, izmantojot e-komercijas platformu, kuru jums ir grūti izmantot?

Ja jūs izvēlaties platformu jūs’ja jums tas nav patīkami, jūs riskējat nespēt izveidot tik labu veikalu, cik vēlaties.

Jūs, iespējams, nedosit klientiem vislabāko iespējamo iepirkšanās pieredzi, kas jums nozīmētu mazāk pārdošanas. Tāpēc patiešām ir jūsu interesēs izvēlēties sev piemērotu platformu’re 100% apmierināts ar lietošanu!

Shopify

“Shopify’Lietotāja interfeiss ir intuitīvi lietojams un ātri sasniedzams – lieliski piemērots lietotājiem, kas nav tehniski tehniski!”

Shopify ir vienas pieturas aģentūra, vietņu veidotājs. Tas nozīmē, ka jūs varat viegli pielāgot savu veikalu, pārvietojot elementus ap lapu tieši tā, kā vēlaties!

Tas dod jums visus nepieciešamos rīkus, lai izveidotu savu tiešsaistes veikalu, lai jūs’Pārdos tiešsaistē tiešsaistē nemaz!

Mūsu pārbaudē neviens to neguva mazāk par 4 no 5 ‘lietošanas ērtums’, un 88% no viņiem to ieteiktu citiem.

Ar Shopify jūs varat:

 • Viegli ievietojiet pielāgotus attēlus motīvā, lai personalizētu veikalu un padarītu to neaizmirstamu klientiem
 • Ātri pievienojiet produktus, lai nekavējoties sāktu pārdošanu
 • Iestatiet maksājumus vienkārši, lai jūs varētu sākt pelnīt naudu
 • Pielāgojiet sava veikala izskatu un izskatu, lai atspoguļotu jūsu biznesu un pievērstu tiešsaistes pircēju uzmanību

Un visu to varat izdarīt, pat nezinot vienu koda rindu!

Shopify ir arī lielisks klientu atbalsts, tikai gadījumā, ja jums rodas nepatikšanas. Tur’s 24/7 palīdzība pa tālruni, pieejama tiešraides tērzēšana un e-pasta funkcionalitāte.

shopify vs magento shopify palīdzības centrsAr Shopify’palīdzības centrā, vienkārši ierakstiet problēmu un tā’Jūs uzreiz atradīsit risinājumu – tātad jūs uzvarējāt’t ilgi nav iestrēdzis!

Magento

Sākot darbu ar Magento, mācīšanās līkne ir diezgan stāva, salīdzinot ar Shopify, kā jūs’Lai maksimāli palielinātu platformu, jums būs jāapgūst kods un tehniskie termini’s pilns potenciāls.

Magento CMS (satura pārvaldības sistēma – viņu līdzvērtība Shopify’s redaktors) ir mazāk lietotājam draudzīga nekā Shopify’s interfeiss.

Visur ir daudz tehnisku terminu, kas var mazliet iebiedēt mazāk uzticamus datorus (piemēram, kešatmiņa – vieta, kur kaut ko īslaicīgi uzglabāt skaitļošanas pasaulē).!

Tas nozīmē, ka ir vairāk potenciālu klupšanas akmenu, lai naviģētu pirmo reizi. Magento ir patiešām elastīga platforma, kas sniedz jums daudz brīvības, taču tā nāk ar ievērojamām papildu grūtībām.

Tā kā Magento ir atvērts avots (t.i., bezmaksas visiem, bet bez speciālas, centralizētas platformas, piemēram, Shopify), jūs’Lai izmantotu visas tā funkcijas, jums būs jāapgūst vismaz kāds kods.

Ja iestrēdzat Magento, viņiem ir diezgan plašas lietotāja rokasgrāmatas, kas jūs soli pa solim ved cauri sarežģītiem procesiem. Viņiem ir arī plašs forums, kurā dalībnieki dalās Magento tirdzniecības viltībās.

Bet atšķirībā no Shopify, tur’Nav atbalsta diennakts tālrunī, lai izmantotu priekšrocības, ja jums patiešām ir jārunā ar personu par savu problēmu. Tas var ļaut jums aizkavēt atbildi, kas jums varētu būt nepieciešama tagad!

magento vs shopify magento palīdzības forumsMagento’Forums ļauj jums sazināties ar citiem Magento lietotājiem, kuriem ir tādas pašas problēmas kā jums, lai jūs varētu tos kopīgi risināt!

Kopsavilkums

Shopify ir vieglāk izmantot nekā Magento, un piedāvā izcilu palīdzību un atbalstu. Magento ir jaudīgs, bet tehniskāks, tāpēc var būt grūti gūt maksimālu labumu no tā. Magento to nedara’t nav palīdzības un atbalsta iespēju, tā vietā jūs’paļauties uz Magento lietotāju forumu.

Motīvi: Cik labi ir Shopify un Magento’s modeļi?

“Labs mājas lapas dizains ļauj klientiem viegli atrast to, ko viņi meklē’atkal meklē un ceļ uzticību. Tas mudina logu pircējus kļūt par maksājošiem klientiem un uzlabot jūsu visu svarīgo rezultātu.”

Jūsu tiešsaistes veikala tēma ir pamats tam, ko jūsu klienti redzēs, kad viņi pārcelsies uz jūsu vietni. Tas nozīmē, ka jums rūpīgi jāizvēlas, lai radītu labu iespaidu un iedvesmotu uzticību.

Jūs, protams, uzticaties vietnei, kas izskatās gludi un profesionāli? Tas nozīmē, ka arī jūsu klienti! Viņi’Jūs daudz vairāk vēlēsities pirkt no sava veikala, ja tas izskatās labi.

Shopify

Shopify piedāvā vairāk nekā 60 profesionālu, skaistu un pilnībā pielāgojamu tēmu klāstu.

magento vs shopify shopify tēmasShopify motīvi ir iepriekš aizpildīti, tāpēc viss, kas jums jādara, ir mainīt saturu un produktus un jūs varat sākt pārdot nekavējoties!

Pēdējo 6 mēnešu laikā milzīgi 62% viedtālruņu lietotāju ir veikuši pirkumu tiešsaistē. Sakarā ar šo pieaugošo mobilo lietojumu tiešsaistes iepirkšanās, tas’Ir svarīgi, lai jūsu vietne izskatās lieliski visās ierīcēs.

Shopify’Motīvi ir optimizēti mobilajām ierīcēm. Tas nozīmē, ka viņi’Lieliski izskatīsies planšetdatorā vai viedtālrunī, kā arī tradicionālajā darbvirsmā. Tajos ir arī a ‘produkta tuvinājums’, ļaujot klientiem apskatīt katru preci sīkāk.

Viņiem ir vairākas bezmaksas tēmas, bet jūs’Par lielāko daļu no tiem būs jāmaksā. Izvēloties tēmu, tā’Vislabāk to domāt par ilgtermiņa ieguldījumu.

Lai gan īstermiņā tas var šķist dārgi, jūs’Labāk izmantosim ieguvumus vēlāk. Jūs vēlaties, lai jūsu veikals jau no paša sākuma izskatās profesionāls, lai pārliecinātos par sava pārdošanas potenciāla maksimālu palielināšanu.

Padomājiet par to, piemēram, ieguldot ķieģeļu un javas veikalā. Jūs’Vai vēlaties atrast perfektu atrašanās vietu? Un par šo perfekto atrašanās vietu ir vērts maksāt nedaudz papildus – tas ir tieši tāds pats kā jūsu tēmai.

Ja izvēlaties tēmu, kas iedvesmo klientus’ uzticieties, tas palīdzēs palielināt pārdošanas apjomus, domājot par jums’Es ātri atpelnīšu naudu par šo tēmu!

Vienreiz tu’tu izvēlējies savu tēmu, tu’Jūs varat to pilnībā pielāgot, cik vien vēlaties, lai veikals būtu personisks.

Iepazīstieties ar dažiem pielāgojumiem, kurus Shopify atvieglo:

 • Pievienojiet jaunas lapas, piem. dažādas produktu lapas, an ‘Par mums’ lapu vai emuāru, lai izsauktu klientu interesi, lai viņi atgrieztos jūsu vietnē
 • Mainiet krāsu paleti un attēlus, lai tie atspoguļotu jūsu biznesu
 • Pievienojiet, pārvietojiet, noņemiet un mainiet lapas elementus, piemēram, izvēlni, lapas virsrakstu, attēlus utt. – saraksts ir bezgalīgs!
 • Integrējiet savu sociālo mediju plūsmas, piem. Instagram, lai savus produktus parādītu vislabākajā gaismā un mudinātu iegādāties

To visu un vēl vairāk var izdarīt, nezinot, kā kodēt!

Magento

Magento piedāvā 16 bezmaksas un maksas tēmas, no kurām 10 pilnībā reaģē uz mobilajām ierīcēm. Tas nozīmē, ka jūsu vietne automātiski mainīs izmērus visām ierīcēm.

Izmantojot Magento, jūs pat varat izveidot savu motīvu no nulles (taču tas prasa daudz kodēšanas zināšanu vai budžetu, kas ir pietiekami liels, lai nolīgtu palīdzību)..

magento vs shopify shopify tēmasMagento ir ierobežotāka tēmu izvēle, salīdzinot ar Shopify.

Magento ir ļoti elastīga platforma, kas nozīmē, ka jūs varat pielāgot gandrīz visu, ko vēlaties, tieši tā, kā vēlaties!

Šeit’S ir fragments no pielāgojumiem, kurus varat veikt, izmantojot Magento. Esiet piesardzīgs, tomēr dažiem no šiem pielāgojumiem ir vajadzīgas daudz kodēšanas zināšanas. Tas nozīmē, ka viņi neizveidojas’t tikpat viegli (vai ātri!), kā tas ir ar Shopify:

 • Pievienojiet piedāvātajam produkta slīdni savai mājas lapai
 • Pievienojiet savai vietnei animācijas, lai padarītu to vizuāli saistošu
 • Iekļaujiet biļetenu funkcionalitāti savas tīmekļa kājenē
 • Vieta ‘savstarpējās pārdošanas bloki’ jūsu produktu lapās

Kopsavilkums

Shopify noteikti uzvar uzvaras priekšgalā. Viņiem ir daudz plašāka tēmu izvēle, kuras parasti izskatās mūsdienīgākas.

Ja jūs’vēlētos ātri nokļūt tiešsaistē, Shopify’Motīvi var jums palīdzēt nokļūt, un jūs uzvarējāt’dizainam nav jābūt kompromisam.

Shopify’S tēmas ir mūsdienīgākas un vieglāk pielāgojamas. Magento’Motīvu motīvos ir iestrādātas jaudīgākas funkcijas (lai gan atkal tur ir’jautājums par to, vai jums ir tehniskas iespējas tos vislabāk izmantot). Abas piedāvā bezmaksas un maksas tēmas.

Lietotnes un papildinājumi: kurai ir labākas iespējas?

“Vienreiz tu’esat izvēlējies un pielāgojis savu tēmu, jūs’Es gribētu padomāt par sava veikala paplašināšanu. Gan Shopify, gan Magento ir milzīgi lietotņu veikali, kur var atrast visu, sākot no lietotņu mārketinga un beidzot ar grāmatvedības un finanšu paplašinājumiem, lai veikalu pārceltu uz nākamo līmeni.”

Gan Shopify, gan Magento sniedz jums pamatus veiksmīga tiešsaistes veikala izveidošanai. Bet ko darīt, ja vēlaties paplašināt savu veikalu, izmantojot modernākus rīkus? Šeit darbojas lietotnes un paplašinājumi.

Šie ir viena klikšķa papildinājumi, kas patiešām paplašina jūsu veikala funkcionalitāti. Viņi palīdz automatizēt ikdienišķus biznesa uzdevumus, lai atbrīvotu jūsu laiku, lai jūs varētu koncentrēties uz pārdošanas un ieņēmumu palielināšanu. Lietotņu izmantošana ir abpusēji izdevīga!

Padomājiet par šīm lietotnēm, piemēram, viedtālrunim pievienotajām lietotnēm. Viņi paplašina tā funkcionalitāti, pat ja jūs to nedarīsit’t vienmēr izmantojiet tos visus’ir lieliski tos zināt’Re tur, ka vienu reizi jums tie ir nepieciešami!

Shopify

Shopify’s App Store piedāvā vairāk nekā 2400 bezmaksas un maksas lietotnes, no kurām izvēlēties. Tas var padarīt jūsu vietni jaudīgāku, dodot tai iespēju nopelnīt vairāk naudas. Tā’ir vērts atzīmēt, ka Shopify specifiskajām lietotnēm nepieciešami daži kodēšanas fragmenti.

Un labākais – jūs varat tos visus pievienot tikai ar vienu klikšķi! (Tā’arī tos ir ļoti viegli meklēt).

magento vs shopify shopify lietotņu veikalsShopify’App Store palīdz attīstīt jūsu biznesu un veicina jūsu vissvarīgāko rezultātu

Šeit’s fragments par to, ko jūs varat sasniegt ar Shopify’Lietotnes:

 • Rādiet klientiem uzticības ikonas, lai samazinātu atteikšanos no groza un palielinātu pirkumu skaitu piem. Uzticieties varonim, izmantojot Booster Apps. 58% nepilnīgu darījumu ir saistīti ar drošības apsvērumiem, un šī lietotne var palīdzēt jums to novērst!
 • Integrējiet mārketinga e-pasta kampaņas sveiciena e-pastiem un akcijām piem. Pievienojiet savu MailChimp kontu Shopify bez maksas, lai izveidotu mērķtiecīgas kampaņas, lai palielinātu pārdošanas apjomus
 • Integrējiet 10 sociālo mediju plūsmas piem. Pievienojiet savai mājaslapai Facebook, Instagram, Ebay un citas iespējas, lai parādītu savus produktus un sasniegtu plašāku auditoriju
 • Pievienojiet pasūtījumu izsekošanas funkcionalitāti, lai samazinātu laiku, kas patērēts, atbildot uz sūdzību ‘kur’s mana pakete?’ piem. Trackr par USD 4 mēnesī. Izmantojot šo lietotni, jūs varat automātiski informēt klientus par viņu pasūtījuma atrašanās vietu
 • Pievienojiet savai lapai analītiku, lai redzētu, kur nokrīt klienti, un pēc tam to izlabojiet, lai palielinātu pārdošanas apjomus – piem. Analytics draugs – lietotne, kas visus jūsu Google Analytics datus ievieto jūsu Shopify informācijas panelī, lai to būtu viegli uzraudzīt un gūt noderīgu ieskatu

Magento

Magento Marketplace ir milzīgs klāsts ar vairāk nekā 5000 bezmaksas un maksas paplašinājumiem. Magento mazāk tehniskajam lietotājam to paplašinājumi ir lieliski piemēroti’t nav vajadzīgas nekādas zināšanas par kodēšanu, un jūs varat tās pievienot savai vietnei tikai ar vienu peles klikšķi!

Ko jūs varat sasniegt ar Magento’s paplašinājumi ir līdzīgi tam, ko varat darīt vietnē Shopify. Mums tomēr Magento ir sava priekšrocība, jo jūs savam veikalam varat viegli pievienot ļoti sarežģītas funkcijas, lai jūs varētu to pārcelt uz nākamo līmeni.

Dažas no lieliskajām lietām, ko varat darīt ar Magento’S paplašinājumi ietver:

 • Pievienojiet pielāgotos atlaižu kuponus un vienā pasūtījumā piemērojiet vairākus kuponus piem. Nejauši vairāki kuponi. Tā mērķis ir likt klientiem justies novērtētiem un mudināt atkārtot pirkumu
 • Pievienojiet priekšpasūtīšanas funkcionalitāti, lai pārbaudītu pieprasījumu pēc jauniem produktiem piem. Produkta iepriekšējs pasūtījums par 39 ASV dolāriem – lietotne, kas klientiem automātiski nosūtīs e-pasta ziņojumu, kad produkts būs pieejams
 • Integrējiet e-pasta mārketinga kampaņas un sociālās plūsmas, lai reklamētu un demonstrētu savus produktus piem. Remarkety – e-pasta mārketinga automatizācijas platforma, kas ļauj jums noformēt un izsekot e-pastus klientiem
 • Ievietojiet reklāmas banerus, lai savam veikalam izveidotu citu ieņēmumu avotu piem. Reklāmkaroga slīdnis. Šī lietotne ļauj jums pievienot personalizētus reklāmkarogus ar mērķētām saitēm

magento vs shopify magento lietotņu tirgusMagento Marketplace ļauj pievienot sarežģītāku e-komercijas funkcionalitāti nekā Shopify’s App Store

Kopsavilkums

Kad runa ir par papildinājumiem, debesis’Magento ierobežojums ir vairāk nekā 5000 paplašinājumu, kas palīdzēs palielināt jūsu veikalu. Shopify ir tikai aptuveni puse no šī skaita, taču lielākajā daļā veikalu tas tomēr izrādīsies vairāk nekā pietiekami.

Maksājumu apstrādātāji: kādas ir jūsu iespējas?

Lai sāktu pelnīt naudu tiešsaistē, jūs’Jums būs jāpievieno savam veikalam maksājumu procesors.

Maksājumu apstrādātāji ir pakalpojumi, kas ļauj veikt klientu kredītkaršu maksājumus tiešsaistē.

Vienkāršs veids, kā izprast maksājumu apstrādātājus, ir tos domāt par karšu automāta tiešsaistes versiju.

Izmantojot gan Shopify, gan Magento, jūs varat izveidot savienojumu ar maksājumu apstrādātāju tikai ar dažiem klikšķiem un sākt pelnīt naudu vispār.!

Shopify

Shopify ir savs integrētais maksājumu procesors Shopify Payments. Šī ātri iestatāmā funkcija ļauj jums pārvaldīt maksājumus tieši lietotāja informācijas panelī.

Shopify ir pirmā e-komercijas platforma tirgū, kas iepazīstina ar savu maksājumu procesoru. Tas parāda, ka viņi ir platforma, kas patiešām vēlas nodrošināt savus lietotājus ar noderīgām un jaunākajām funkcijām.

Ja jūs izmantojat vienu no 100 dažādiem citiem maksājumu vārtejiem vietnē Shopify (ieskaitot PayPal vai AmazonPay), jūs’No jums tiks iekasēta maksa par darījumu, sākot no 0,5% –2% par katru pārdošanu, bet par to vēlāk!

Bet, ja jūs izmantojat Shopify Payments, jūs varat atvadīties no darījuma maksām un nopelnīt vairāk naudas no katras pārdošanas – tā’s tik lieliska funkcija!

Jūs pat varat izsekot savai naudai reāllaikā, kad vien vēlaties. Tā’Tas ir ļoti ērti, lai viss būtu vienuviet, lai jūs varētu ātri un ērti atrast informāciju par maksājumiem.

magento vs shopify shopify maksājumiShopify padara maksājumu procesora iestatīšanu patiešām ātru un ērtu, lai jūs varētu sākt pārdošanu pēc iespējas ātrāk.

Shopify atbalsta arī vairāk nekā 100 ārējo maksājumu apstrādātājus, piemēram, PayPal un AmazonPay. Tas dod klientiem iespēju pēc izvēles izmantot dažādas norēķinu metodes, kas viņus priecē.

Un, ja jūsu klienti ir apmierināti, viņi’re, visticamāk, atgriezīsities vēl!

Magento

Lai piekļūtu maksājumu procesora iespējām Magento, jūs’Jums būs jāiet cauri tirgotavai (kur dodaties, lai iegūtu savas lietotnes). Tas nedaudz atšķiras no Shopify, kur, izmantojot lietotāja informācijas paneli, jūs varat piekļūt gan Shopify Payments, gan ārējo maksājumu apstrādātājiem.

Tas padara maksājumu iestatīšanas procesu nedaudz izvelkamu, taču tas tā ir’to nav grūti izdarīt.

Magento atbalsta lielākos maksājumu apstrādātājus, piemēram, PayPal, AmazonPay un Stripe. Savā tirgus laukumā Magento ir vairāk nekā 150 maksājumu integrācijas lietotņu. Tas var sagādāt nedaudz sāpju pārmeklēt un atrast tieši to, ko vēlaties, jo bieži viņi visi izskatās ļoti līdzīgi.

Ja vēlaties platformu, kurā maksājumu iestatīšana ir vienkāršāka un prasa mazāk laika, Shopify ir paredzēts jums!

Magento ļoti labi piedāvā virkni citu maksājumu apstrādātāju, kas atbalsta dažādas valstis un valodas. Tas ir lieliski, ja jūs’jūs vēlaties padarīt savu veikalu starptautisku un sazināties ar klientiem, kuri runā citās valodās, nevis angļu valodā.

Vai jūs zināt, 42% patērētāju nekad neveic pirkumus citā valodā, nevis viņu dzimtajā valodā! Tas nozīmē, ja jūs plānojat pārdot preces ārzemēs, daudzvalodu atbalsts ir būtisks, un Magento var jums palīdzēt šajā jautājumā.

Lai gan Shopify ir dažas tulkošanas lietotnes, kas palīdz padarīt jūsu veikalu starptautiskāku, proti, Langify, to kapacitāte nav tik visaptveroša kā Magento’s

Kopsavilkums

Shopify ir vislabākais, lai ātri un ērti iestatītu maksājumu apstrādātāju. Un, ja izmantojat Shopify Payments, jūs uzvarējāt’t nemaksāt nekādas darījumu maksas. Tas, kur uzvar Magento, ir lietu starptautiskā puse; tā daudzvalodu maksājumu apstrādātāji ir lieliski piemēroti, lai veikalu pārvestu pāri robežām.

SEO: Cik labi veikals Shopify un Magento optimizē meklētājprogrammām?

“SEO nozīmē meklētājprogrammu optimizāciju. Šis ir termins, ko izmanto, lai aprakstītu virkni lietu, ko varat darīt, lai padarītu jūsu vietni draudzīgāku meklētājprogrammai. Meklētājprogrammu optimizācija palīdz palielināt datplūsmu uz jūsu veikalu, kas nozīmēs vairāk maksājošu klientu un vairāk naudas bankā par jums!”

Tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties platformu, kas palīdz optimizēt veikalu, lai mēģinātu uzlabot klasifikāciju.

Runājot par SEO, Shopify un Magento piedāvā diezgan līdzīgas funkcijas. Veikali, kas uzbūvēti uz abām platformām, ir draudzīgi Google un citu meklētājprogrammu acīs. Tas nozīmē, ka gan Shopify, gan Magento veikaliem ir potenciāls iegūt augstu rezultātu rezultātu lapās.

Gan Shopify, gan Magento ir patiešām viegli padarīt jūsu veikalu draudzīgāku meklētājprogrammai. Vietnē Shopify’redaktors un Magento’s CMS (satura pārvaldības sistēma) varat veikt nepieciešamos pasākumus sava veikala optimizēšanai.

Tas nozīmē, ka, nepievienojot nevienu lietotni vai paplašinājumu, abās platformās varat:

 • Rediģējiet lapas virsrakstu un aprakstu, lai definētu, kā jūsu veikals parādās meklēšanas rezultātu lapās – tas norāda meklētājprogrammām, kas ir jūsu veikals, lai to varētu parādīt atbilstošos lietotāju meklējumos. Ja jūs tos pareizi saņemat, tie palīdzēs jums piesaistīt jūsu veikalam pareizos klientus – tos, kuri ir gatavi un vēlas veikt pirkumu!
 • Pievienojiet attēlus alt tekstam, lai meklētājprogrammas palīdzētu saprast, kas tie ir’re viss par – un, ja jūsu vietne ir saprotamāka meklētājprogrammām, tā’visticamāk, tas tiks vērtēts augstāk rezultātu lapās, palīdzot piesaistīt vairāk datplūsmas un vairāk naudas bankā!

Turklāt, izmantojot Shopify, visām tēmām ir jābūt sociālo mediju saitēm un kopīgošanas pogām, lai palīdzētu izplatīt vārdu.

Vietnē Shopify App Store vai Magento’Vietnē Marketplace varat atrast arī lietotnes un integrācijas, lai turpinātu atbalstīt jūsu SEO centienus. Tie ietver:

 • SEO problēmu skenēšana – lai jūs varētu identificēt un pēc tam novērst iespējamās problēmas, kas ietekmē jūsu veikalu’meklētājprogrammu vērtējums, piemēram, slikts meta apraksts vai lapas nosaukums. Shopify’s ‘SEO pastiprinātājs’ lietotne ir piemērota tam – un tā’s bez maksas!
 • Vietnes ātruma pārbaudes – jo ātrāk tiek ielādēta jūsu vietne, jo vairāk meklētājprogrammu patīk, jo tā lietotājiem nodrošina labāku pieredzi. Tas, iespējams, nozīmē augstāku rangu un (cerams!) Vairāk jūsu vietnes apmeklētāju!

magento vs shopify shopify SEO lietotnesShopify’s App Store ir iespaidīgs SEO lietotņu klāsts, kas palīdzēs jums iegūt vairāk trafika uz jūsu veikalu un palielināt pārdošanas apjomus!

Kopsavilkums

Ar Shopify, tas’Ātri un viegli izveidot tiešsaistes veikalu, kas ir draudzīgs meklētājprogrammām. Arī viņu lietotnes ir lieliski piemērotas problēmu novēršanai. Arī Magento ir vēl labāka SEO funkcionalitāte, taču tā maksā par izmaksām: dažas Magento SEO lietotnes ir aptuveni 300 USD.

Izmaksas: kura ir dārgāka?

“Ļoti svarīgs faktors, kas jāņem vērā, izvēloties e-komercijas platformu, ir tas, cik daudz tas maksā’Es tevi attaisnošu. Runājot par Shopify un Magento, tas, par ko jūs maksājat un kā jūs par to maksājat, atšķiras mežonīgi. Bet don’t neuztraucieties, mēs’Atkal šeit, lai palīdzētu jums izprast šīs atšķirības, lai jūs varētu izlemt, kura platforma jums ir vispiemērotākā.”

Galvenā atšķirība starp abām ir tāda, ka Shopify ir mitināta platforma un Magento ir pašu mitināta.

Uzņemtā platforma, piemēram, Shopify, rūpējas par visām jūsu mitināšanas rūpēm jūsu labā. Visas hostinga izmaksas ir iekļautas jūsu ikmēneša plānā bez liekām pūlēm vai izdevumiem.

Padomājiet par to, piemēram, lai būtu noslēgts telefona līgums ar neierobežotām minūtēm, ziņojumiem un datiem – lieliski?

Izmantojot mitinātu platformu, tiek ietaupīts laiks, lai sakārtotu svarīgas lietas, piemēram, produktu pievienošanu savam veikalam, lai jūs varētu sākt pelnīt naudu.

Shopify’hostings ir vairāk nekā labi aprīkots, lai darbotos ar jebkura lieluma veikaliem, kas padara platformu par lielisku izvēli gan maziem, gan lieliem uzņēmumiem!

Magento, no otras puses, ir pašu mitināta platforma. Ja izvēlaties Magento, jūs’Jums būs jānošķir pats hostinga pakalpojums.

Tas nozīmē papildu laika un naudas ieguldījumus no jūsu puses, un tas var mulsināt, mēģinot noteikt, kurš hostinga pakalpojumu sniedzējs ir vislabākais jūsu vajadzībām..

Tagad, kad mēs’Viņu galvenā atšķirība ir nederīga, ļaujiet’s jāizpēta īpašās izmaksas, kas saistītas ar katru platformu.

Shopify

Ar Shopify saistītās izmaksas lielākoties ir ikmēneša, taču ir arī dažas sākotnējās izmaksas’Tas ir jāpatur prātā, izveidojot savu tiešsaistes veikalu.

Kā jau tika apspriests iepriekš, Shopify piedāvā plašu bezmaksas tēmu klāstu, taču, lai paplašinātu izvēli, ieteicams apsvērt maksas tēmu.

Pareiza motīva izvēle var ievērojami uzlabot klienta iepirkšanās pieredzi un virzīt viņu tieši caur pirkšanas piltuvi. Apmaksāta tēma var sniegt jums profesionāla izskata vietni, kas iedvesmo uzticību, kas ir liels faktors ieņēmumu palielināšanai.

Cenas Shopify’Apmaksātās tēmas svārstās no 140 līdz 180 USD. Tas var šķist liels ieguldījums, bet tas vien’Ir vērts naudu vērts, ja ņem vērā iepriekš minētos ieguvumus. Bet, atcerieties, tur’s vienmēr ir 10 bezmaksas motīvi.

Viena no izmaksām, kas der atcerēties, izveidojot tiešsaistes veikalu, ir jūsu domēna vārds.

“Jūsu domēna vārds ir tāds pats kā ķieģeļu un javas veikala adreses digitālā versija. Tas identificē to, kas un kur jūs atrodaties, un nozīmē, ka apmeklētāji varēs jūs viegli atrast.”

Ja jūs izvēlaties veidot savu tiešsaistes veikalu, izmantojot Shopify, jūs’Jūs ikmēneša paketē saņemsit bezmaksas domēna vārdu. Tomēr tajā būs ietverts firmas nosaukums, piemēram: www.danbarraclough.myshopify.com. Nav’tas izskatās ļoti profesionāli?

Mēs, vietņu veidotāju eksperts, vienmēr iesakām iegādāties savu domēna vārdu’Izskatīsies vairāk šādi: www.danbarraclough.com – tas izskatās daudz profesionālāk un uzticamāk.

Jūs varat ātri un viegli iegādāties domēna vārdu tieši caur Shopify. Lai gan īstermiņā tas var būt vienkāršāk, tas tā’Vienmēr ir labi apsvērt ilgtermiņa elastīgumu – piemēram, ja nākotnē vēlaties mainīt platformas.

Ja jūs nolemjat attālināties no Shopify, domēna vārdu, kas nopirkts kopā ar platformu, var būt sarežģīti ņemt līdzi. Lai ilgtermiņā būtu daudzpusīgāks, varat iegādāties savu domēna vārdu, izmantojot trešo personu, piemēram, Domain.com.

Pielāgots domēna nosaukums sākotnēji maksās apmēram 10–15 USD. Tas būs jāatjauno katru gadu.

Un tagad uz mēneša izmaksām, bet vispirms to’Der atcerēties, ka Shopify piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai jūs varētu to izmēģināt pirms apņemšanās ievērot mēneša plānu.

Vienreiz tu’esat izlēmis par jums piemērotu Shopify plānu, jūs varat maksāt katru mēnesi vai parakstīties uz 1 vai 2 gadu plānu, kurā attiecīgi ietaupāt 10% un 20% no viņu ikmēneša maksājumiem – tas varētu nozīmēt ietaupījumu līdz USD 1435,20 divu gadu laikā! Pilnu sadalījumu apskatiet šajā tabulā:

Izcenojumu plāniShopify BasicShopifyPievienots ShopifyMēnesī1 gads
USD mēnesīIetaupījums (%)2 gadi
USD mēnesīIetaupījums (%)
29,00 USD79,00 USD299,00 USD
26,10 USD71,10 USD269,10 USD
10%10%10%
USD 23,20USD 63,20USD 239,20
20%20%20%

Katrs Shopify plāns dod jums:

 • 24/7 atbalsts
 • Bezmaksas SSL sertifikāts (tas parāda jūsu klientiem, ka jūsu vietni var droši izmantot)
 • Krāpšanās analīze (tāpēc jūsu veikals vienmēr ir drošībā no hakeriem)
 • Neierobežota krātuve (lieliski piemērota daudzu fotoattēlu un videoklipu mitināšanai jūsu vietnē)
 • Neierobežots joslas platums *

* Joslas platums ir degviela, kas nodrošina jūsu tiešsaistes veikala darbību. Jo vairāk jums ir, jo vairāk satura varat mitināt jūsu vietnē un jo vairāk apmeklētāju jūsu veikalā varēs apstrādāt.

Tāpēc ir lieliski izmantot neierobežotu joslas platuma pabalstu! Tas arī nozīmē, ka jūsu veikals tiks ielādēts ļoti ātri. Tas ir lieliski piemērots, lai saglabātu cilvēkus jūsu lapā, jo nevienam nepatīk pakavēties pie lēnas vietnes ielādēšanas.

Jo vairāk cilvēku ilgāk paliks jūsu lapā, jo vairāk naudas jums būs’iespējams, ka padarīs!

Izmantojot Shopify, jo vairāk maksājat, jo vairāk funkcionalitātes jūsu veikals iegūst. Piemēram, ja jaunināt uz ‘Shopify’ plāns, jūs iegūstat pamestu groza atkopšanas iespēju.

Tas ir patiešām svarīgi, jo šokējoši trīs ceturtdaļas no visiem tiešsaistes pircējiem atteiksies no pirkuma. Pamesta groza atkopšanas funkcionalitāte ļauj nosūtīt šiem klientiem e-pastu, atgādinot viņiem par viņu pamesto pasūtījumu, lai pamudinātu viņus iegādāties.

Turklāt pamesti kases trīs mēnešus tiek saglabāti veikalā Shopify, un tos var mainīt, kad tiek nosūtīti automātiskie atgādinājumu e-pasti. Pielāgošana ir galvenais!

Kā jau parasti, salīdzinot Magento un Shopify, kas ietilpst Shopify’Mēneša plāni ir kaut kas jums’Jums būs jāmeklē Magento vai ārēji.

Un pamesta groza funkcionalitāte neatšķiras. Ja vēlaties pievienot šo iespēju savam Magento veikalam, jūs’Jums būs jāiet cauri tirgus laukumam un jāmaksā par lietotni, kas jums maksās papildu naudu.

Ar Shopify, jo visaptverošāku plānu jūs abonējat, jo mazāk jums būs jāmaksā darījuma maksā. Tas nozīmē jums’Katrā pārdošanas reizē nopelnīsi vairāk naudas!

Darījuma maksa ir ļoti maza maksa, kuru maksātājs iekasē par katru jūsu veikto pārdošanu. Padomājiet par to kā niecīgu komisijas maksu, lai ļautu jums izmantot viņu maksājumu apstrādātāju.

Noskaidrojiet, kā tie samazinās, jo mēneša plāns kļūst pilnīgāks:

Mēneša plāna darījuma maksaShopify BasicShopifyAdvanced Shopify
2,0%
1,0%
0,5%

Tomēr, kā mēs apspriedām iepriekš, ja izmantojat Shopify’pats maksājumu procesors, ‘Shopify maksājumi’ tu uzvarēji’t nav jāmaksā par darījumiem, kas ir patiešām lielisks stimuls to izmēģināt!

Ja veikalā Shopify pievienojat kādas maksas lietotnes, šie maksājumi parasti tiek veikti ikmēneša maksājumos, tātad jūs’Vajadzēs tos ņemt vērā arī. Šīs cenas svārstās no bezmaksas līdz aptuveni 60 USD mēnesī.

Magento

Līdzīgi kā Shopify, avanss maksā jums’Sākot ar Magento, jūs konfrontēsit izmaksas par jūsu motīvu un domēna vārdu.

Tā kā Magento ir pašu mitināta platforma, tā ir viena no pirmajām lietām’Jums būs jāizlemj par jūsu ikmēneša hostinga plānu.

Hostings ir cieši saistīts ar joslas platumu (atcerieties – degvielu, kas darbina jūsu veikalu).

Atšķirībā no Shopify, kur par visu to rūpējas un jūs saņemat neierobežotu joslas platumu, ar Magento jums rūpīgi jāpārdomā sava veikala vajadzības.

Iegādājoties savu mitināšanas un joslas platuma paketi, jums ir jāraugās uz savu acu uz tiešsaistes veikala turpmāko izaugsmi. Tas notiek tāpēc, ka tie ietekmē vietnes ātrumu un to produktu un apmeklētāju skaitu, kurus jūsu veikals var apstrādāt.

Jūs’Jums būs jāpārliecinās, ka esat izvēlējies vietnes mitināšanas plānu, kas ļaus jūsu veikalam uzplaukt. Tas nozīmē, ka joslai ir pietiekami daudz joslas platuma, lai rūpētos par visu jūsu vietni’apmeklētājus, vienlaikus nodrošinot, ka tas joprojām tiek ielādēts ātri.

Vietnes ātrums ir svarīgs gan meklētājprogrammām, gan jūsu klientiem. Jūs vēlaties pārliecināties, ka jūsu veikals tiek ielādēts pēc iespējas ātrāk, lai jūsu klientam būtu lieliska pieredze’Es gribu atgriezties jūsu veikalā.

Izmaksas par to var mežonīgi atšķirties. Tie var sākties no USD 4 mēnesī un palielināties līdz USD 1000 mēnesī, ja jūs’plāno izveidot megaveikalu!

Ja izvēlaties nepareizu mitināšanas plānu ar nepietiekamu joslas platumu, jūsu veikals mēneša laikā varētu pārtraukt darbu! Tas zaudētu jūsu klientus’ uzticēšanās un jūsu ieņēmumi strauji kritīsies. Tā’Lai izvairītos no tā, vienmēr labāk neizvēlēties lētāko mitināšanas plānu.

Ja jūs’Pārdomājot mitināšanu, jūs varētu pārbaudīt Bluehost vai HostGator. Šie ir divi no populārākajiem un uzticamākajiem hostinga uzņēmumiem tirgū.

Tā’Ir svarīgi ņemt vērā, ka, lietojot Magento, jūs varētu vēlēties padomāt par izstrādātāja palīdzības piesaistīšanu, lai jūsu veikals nonāktu pie zemes un sniegtu jums palīdzību ar dažiem no tehniski sarežģītākajiem platformas aspektiem..

Ja jūs’Pārdomājot to kā iespēju, izstrādātāja cena jāiekļauj Magento veikala sākotnējās izmaksās. Šīs izmaksas var ātri sakrāties, tāpēc, ja jums patiks’t ieguvāt diezgan lielu budžetu, Shopify jums būtu daudz labāk piemērots.

Tā’ir vērts arī atcerēties, ka, kaut arī izstrādātāja nolīgšana varētu šķist vienreizējas izmaksas, ja vēlaties veikt izmaiņas pa līniju, jums, iespējams, nāksies atkārtoti pieņemt darbā to pašu izstrādātāju, lai tās veiktu – izmaksas jums maksā divreiz!

Tas var prasīt daudz laika, un tas nozīmē jūsu budžetu. Tā’ātrāk un lētāk to izdarīt pats – vai nu sazinoties ar Magento, vai arī izvēloties vienkāršāku platformu, piemēram, Shopify.

Ja jūs’es negaidīšu izstrādātāja maršrutu pēc jums’jūsu hostings ir sakārtots, jūs’Es gribu sākt domāt par sava tiešsaistes veikala tēmu.

Magento piedāvā virkni bezmaksas un maksas tēmu, kā arī (ļoti tehniski sarežģītu) iespēju izveidot savu. Cenas svārstās no USD 29 – 499.

Izmantojot Magento un tāpat kā Shopify, jo vairāk jūs maksājat par tēmu, jo pilnīgāks funkciju komplekts nāk ar to.

Ja jūs izvēlaties izveidot savu tiešsaistes veikalu ar Magento, jūs’Jums būs jāiegādājas jūsu domēna vārds no trešās puses. Tas nozīmē to’Tas ir ļoti elastīgs un viegli paņemams, ja izvēlaties pamest Magento.

Jūsu domēna vārds jums maksās apmēram 10–15 USD gadā – tas būs vienāds neatkarīgi no izvēlētās platformas.

Vēl viena gada maksa jums’Jāpatur prātā Magento izmaksas par visiem paplašinājumiem, ko pievienojat savam veikalam.

Magento lietotnēs bieži tiek iekasēta instalēšanas maksa, un tās katru gadu ir jāatjauno. Viņu lietotņu cenas svārstās no bezmaksas līdz USD 699.

Atšķirībā no Shopify, Magento to nedara’t nav sava maksājumu procesora. Tas nozīmē, ka ar katru jūsu veikto pārdošanu jūs’Jūs būsit pakļauts maksājumu apstrādātājam’s darījuma maksas.

Ņem ‘Svītra’ piemēram (populārs un uzticams maksājumu procesors). Stripe maksājumu integrēšana Magento veikalā maksā 99 USD, un viena darījuma cena ir 2,9% + 30¢.

Ļaujiet’s veic ātru darba piemēru. Ja jūs pārdodat t-kreklu par 20 USD, Stripe prasīs 2,9% + 30¢ no pārdošanas cenas.

2,9% no USD 20 ir 58¢, pievienot 30¢ un jūs varat redzēt, ka Stripe notiks 88¢ darījuma maksās par USD 20 pārdošanu.

Tas nozīmē, ka jūs nogādājat mājās 19,12 USD par savu kreklu pārdošanu (protams, pirms nodokļu nomaksas!).

Kopsavilkums

Izstrādājot Shopify v Magento izmaksas, spēlē ļoti daudz mainīgo. Izmantojot Shopify, jūsu cenā ir iekļauts viss, un tā piedāvā lielāku mieru. Ar Magento, jūs’Daudzi maksājumi notiks no dažādām vietām, un tie visi ātri tiks ieskaitīti.

Magento vs Shopify: Secinājums – e-komercijas platformas izvēle

Šis raksts ir aprakstījis galvenās līdzības un atšķirības starp Magento un Shopify. Tagad jums vajadzētu būt diezgan skaidram priekšstatam par to, kura e-komercijas platforma ir vispiemērotākā jūsu vajadzībām.

Shopify ir lietotājam draudzīgāks nekā Magento. Jūs’Varēsi ātrāk piekļūt tiešsaistē un pa rokai būs atbalsta komanda. Magento ir vairāk projekts. Tā’Jums vajadzēs laiku un tehniskās zināšanas, lai jūsu redzējums piepildītos, un jūs’Lielā mērā būs atkarīgs no Magento foruma (vai izstrādātājiem).

Magento galu galā ir vairāk enerģijas nekā Shopify, kaut arī Shopify’Potenciālu nedrīkst aizmirst – tas’Atpaliek no daudziem lielajiem zīmoliem, no kuriem ikdienā pērkat. Magento’Maksājumu noformēšana ir pieejama veikalos, kas darbojas globālā līmenī.

Jums vajadzētu izmantot Shopify, ja…

 • Jūs vēlaties pēc iespējas ātrāk izveidot savu veikalu
 • Jūs’es jau izmantoju e-komercijas vietņu veidotāju (piemēram, Wix, Squarespace vai Weebly) un vēlaties pāriet uz kaut ko jaudīgāku
 • Jūs’mēs tikko sākam darbu e-komercijā, bet ceram attīstīt pilnvērtīgu e-komercijas biznesu
 • Jūs’vēlētos, lai būtu ērti, ja maksātu viss vienā, un būtu pieejama atbalsta komanda

Jums vajadzētu lietot Magento, ja…

 • Jums liekas, ka jums ir tehniskās prasmes, lai to ieviestu (vai esat gatavs veltīt laiku mācībām)
 • Jums jau ir globāla auditorija vai starptautiskas vēlmes
 • Jūs’Tā mērķis ir radīt lielu zīmolu ar lieliem ieņēmumiem un ir gatavi ieguldīt laiku un naudu dizainā

Mēs iesakām spēlēties ar abām platformām, ja jūs to darāt’Es joprojām neesmu pieņēmis galīgo lēmumu līdz šī raksta beigām. Galu galā – pavadīt pāris stundas, izmēģinot katru platformu, ir ļoti vērts ieguldījums, ja jūs’Re nopietni domā par savu tiešsaistes veikalu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map