Shopify vs Amazon: kuru platformu jums vajadzētu izmantot?

shopify vs amazon piedāvātais attēlsShopify vs Amazon ir viena no lielākajām cīņām e-komercijas pasaulē. Viņi’Re gan lieli vārdi, gan tiešsaistes pārdevējiem piedāvā lielas iespējas.


Tikai ASV vien Amazon ir vairāk nekā 150 miljoni apmeklētāju mēnesī!

Shopify pilnvaras vairāk nekā 600 000 uzņēmumu kuras ir pārdevušas vairāk nekā USD 82 miljardi izmantojot šo e-komercijas platformu.

Izmantojot tādu statistiku, nav brīnums’ir grūti izvēlēties!

Mēs’ve veica padziļinātu pētījumu par e-komercijas platformām, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo informāciju. Šajā rakstā tiks salīdzināti Shopify un Amazon, sākot no to, cik ērti tos izmantot, līdz cenām, funkcijām, klientu atbalstam un daudz ko citu.

Kopumā mēs varam jums pateikt, ka Shopify ir labākā visaptverošās e-komercijas platforma tirgū. Tas mūsu pētījumā ieguva augstāko atzīmi un ir piemērots pirmo reizi veikaliem līdz pat lielākajiem zīmoliem, piemēram, Tesla. Šeit varat izveidot e-komercijas biznesu un palielināt jūsu tiešsaistes veikala mērogu’s nekas labāks.

Joprojām tur’Ir daudz jādomā un Shopify uzvarēja’t taisnība absolūti visiem. Tas’Mēs atrodamies no atsevišķiem pārdevējiem līdz maziem un augošiem uzņēmumiem’vēlreiz šeit, lai palīdzētu jums pieņemt labāko lēmumu.

Mēs analizējam funkcijas un analizējam pārdošanas izmaksas’Mēs apskatīsim arī tikai to, kas padara Shopify un Amazon atšķirīgus, un, pats galvenais, kurš no jums ir vislabākais.

Shopify vs Amazon: plusi & Mīnusi

Shopify plusi

 • Spēcīgi e-komercijas rīki: Shopify ir virkne e-komercijas rīku, kas izstrādāti, lai palīdzētu jums izveidot un reklamēt savu tiešsaistes veikalu.
 • Unikāla zīmola identitāte: Tā kā jūs izveidojat savu e-komercijas vietni, jūs izveidojat arī spēcīgu un unikālu zīmolu, kas paredzēts jūsu biznesam.

Shopify mīnusi

 • Papildu izmaksas: Shopify maksā ikmēneša maksu, bet tai ir arī App Store. Trešo personu lietotņu pievienošana var palielināt jūsu ikmēneša izmaksas.
 • Mārketings: Jūs esat pilnībā atbildīgs par sava biznesa veicināšanu un zīmola atpazīstamības veidošanu.

Amazones plusi

 • Satiksme: Miljoniem cilvēku mēnesī apmeklē Amazones tirgus. Tas jūsu izstrādājumiem piešķir lielisku ekspozīciju.
 • Papildus pakalpojumi: Amazon var rīkoties ar jūsu krājumu glabāšanu, iesaiņošanu un piegādi jums, padarot jūsu biznesu vieglāku.

Amazon mīnusi

 • Sacensības: Amazon pārdod miljoniem produktu, tāpēc jūs’re up pret ton konkurenci. Reizēm jūs’Es tieši konkurēšu ar pašu Amazon.
 • Zīmolu veidošana: Tā’Pārdodot vietnē Amazon, ir ļoti grūti izveidot unikālu vai spēcīgu zīmola tēlu.

Kas’s atšķirība starp Shopify un Amazon?

Jūs varat nopelnīt naudu, izmantojot Shopify vai Amazon, lai savus produktus pārdotu tiešsaistē. Jūs maksājat abonēšanu mēnesī un jums ir piekļuve visiem viņu piedāvātajiem rīkiem un resursiem.

Bet tie nav vieni un tie paši!

Amazon un Shopify var šķist līdzīgi, taču tie darbojas dažādos veidos.

Galvenā atšķirība starp Shopify un Amazon

Galvenais, kas jāatceras, ir Shopify ir specializēta e-komercijas platforma, un Amazon ir tiešsaistes tirgus. Shopify dod jums rīkus sava tiešsaistes veikala izveidošanai, savukārt Amazon ļauj pārdot savā tirgū kopā ar citiem tiešsaistes pārdevējiem.

Tātad pārdošana, izmantojot Amazon, ir tāda pati kā apstāšanās slavenajā zābaku tirdziņā. Tūkstošiem cilvēku zvana, lai pārlūkotu un iegādātos – vairums no viņiem neveidojas’Īpaši nemeklējat savu biznesu, bet jūs joprojām daudz pārdodat, jo visi staigā garām un redz jūsu stendu.

Pārdošana, izmantojot Shopify, ir vairāk kā ēkas īre, lai izveidotu savu biznesu. Jums ir sava telpa, un klienti faktiski nāk meklēt jūsu veikalu, kad viņi zina jūsu zīmolu. Tur’ir vairāk vietas, lai izveidotu unikālu attēlu, kaut arī tas’Ir grūtāks darbs, veidojot šo pastāvīgo klientu bāzi.

Šo atšķirību dēļ Shopify un Amazon rūpējas par dažāda veida tiešsaistes pārdevējiem. Amazon ir paredzēts individuāliem pārdevējiem līdz pat maziem un vidējiem uzņēmumiem. Shopify ir ideāli piemērots visam, sākot no maziem uzņēmumiem un beidzot ar daudz lielākiem zīmoliem.

Lietošanas ērtums

Vai jums’Pārdodot zeķu pāri vai izveidojot savu e-komercijas impēriju, jūs vēlaties, lai tiešsaistes pārdošanas pieredze būtu pēc iespējas vienmērīgāka.

Ja doma par sava interneta veikala izveidošanu šķiet nedaudz satriecoša, neder’t jāuztraucas! Shopify ir paredzēts, lai pēc iespējas vienkāršāk izveidotu e-komercijas vietni. Tā’Tas ieguva tīru, skaidru dizainu, ļoti daudz palīdzības lapu un ļoti ērtu navigāciju.

veikalu informācijas panelisShopify informācijas panelis mudina jūs sākt darbu un nodrošina ērtu ātru pārskatu par jūsu kopējo pārdošanas apjomu, labākajiem produktiem un pārdošanas sadalījumu..

Shopify paveic pārsteidzošu darbu, padarot jaudīgus pārdošanas rīkus pieejamus ikvienam. Tagad tā’Tas ir kaut kas vienkāršāk pateikts nekā izdarīts, tāpēc Shopify ir pelnījis atzinību par iekļaujošo pieeju e-komercijai.

Ar Amazon viss, kas jums jādara, ir izveidot kontu, pabeigt katru iestatīšanas posmu un tad jūs’esat gatavs saņemt pārdošanu!

amazon iestatīšanas processAmazon ir viegli sekojošs iestatīšanas process, kas soli pa solim ved uz reģistrāciju.

Vienreiz tu’pārreģistrējoties, jums vienkārši ir jāuzskaita savi produkti, jāpārdod tie, jānosūta tie un pēc tam labākais – saņemiet samaksu!

Tas viss ir diezgan vienkārši, un Amazon ir rīki, kas to padara pēc iespējas vienkāršāku. Piemēram, jūs pats varat sakārtot nosūtīšanu vai izmantot vietni Fulfillment by Amazon (FBA)..

FBA ņem vienu no e-komercijas pasaules galvassāpēm – kuģošanu – un ņem to rokās. Tātad jūs don’Ja jums to nav, jums vispār jāuztraucas par pārvadāšanu’negribas. Tā vietā jūs pārdodat savus produktus, un Amazon pārējos piedāvā jums.

Gan Shopify, gan Amazon ir izstrādāti, lai padarītu jūsu dzīvi pēc iespējas vieglāku. Jūs’Ar abiem atradīsit noderīgus rīkus un pilnveidotus iestatījumus.

Dizaina elastība

Tur’Nav nekas vairāk nomākta nekā mēģinājums pārlūkot tiešsaistē, kad slikts dizains kļūst par katru klikšķi. Par laimi ar Shopify un Amazon jūs don’nav jāuztraucas par pircēju zaudēšanu neglīta dizaina dēļ.

Shopify ļauj jums kontrolēt tiešsaistes veikala izkārtojumu un noformējumu. Bet jūs don’Tas nav jāprojektē no nulles – tā vietā jūs izvēlaties vairāk nekā 60 tēmu un pēc tam pielāgojiet, lai tas atbilstu jūsu zīmolam.

veikalu tēmasShopify piedāvā virkni modernu un profesionālu tēmu, lai jūs varētu izveidot savu veikalu. Tur’Tas ir bezmaksas un maksas tēmu klāsts, ko varat pielāgot.

Shopify ir 10 bezmaksas motīvi un vairāk nekā 60 premium tie, kuru cena ir no No 140 līdz 180 USD. Jūs varat rediģēt, personalizēt un pat pārslēgt savu motīvu, tādējādi izveidojot sava uzņēmuma unikālu zīmola tēlu.

Amazon vairāk ierobežo savu dizainu. Visas Amazon lapas ir izkārtotas līdzīgā veidā. Jūs varat augšupielādēt savus attēlus un aprakstus, bet jūsu veikala lapas kopējais izkārtojums un dizains ir atpazīstams Amazon’s, nevis jūsu pašu.

amazon produktu lapas dizainsProdukti tiek reklamēti Amazon mājaslapā bez zīmola. Lai gan tas ir labs jūsu produktu mārketingā, tas apgrūtina jūsu zīmola izcelšanos no pūļa.

Piemēram, mājaslapā produkti ir uzskaitīti Amazon’zīmolu, līdztekus konkurentiem’ produkti. Tas ir ideāli piemērots klientam, taču var padarīt to grūtāku, novirzot apmeklētājus uz jūsu pašu lapām.

Protams, ir elementi, kurus varat pielāgot, izmantojot Amazon, bet kopumā tas ir’Tas ir daudz mazāk elastīgs nekā Shopify.

E-komercijas rīki un funkcijas

Pārdzīvojiet mītu, kas izskatās, un taupību don’t iet roku rokā. Izveidojiet veikalu, kura kabatā ir e-komercijas elektroinstrumenti, kā arī satriecošu dizainu.

Amazon tirgū ir plašs produktu klāsts, sākot no elektronikas līdz rotaļlietām un grāmatām. Jūs pat varat pārdot pakalpojumus, nevis fiziskas preces.

Tā atbalsta gan atsevišķus pārdevējus, gan uzņēmumus, un ir ieviesti rīki, kas atbalsta jūsu tiešsaistes pārdošanu. Tas ietver tādus unikālus veikalus kā Amazon Handmade, globālo pārdošanu un mērķtiecīgu sludinājumu izveidi.

Viens piemērs ir Izpilde ar Amazon (FBA) programmu, kas ļauj piekļūt Amazon Prime klientiem un ļauj Amazon veikt jūsu produktu glabāšanu, iesaiņošanu un nosūtīšanu.

amazon pārdod izpildītos pakalpojumusIzpildot Amazon, smagais darbs tiek noņemts no jūsu rokām un ļauj Amazon veikt uzglabāšanu, paketi, nosūtīšanu un pat klientu atbalstu.

Jūs nosūtāt savus produktus Amazon, kas pēc tam, kad produkti tiek pārdoti, tos iesaiņo un nosūta klientiem. Par to jāmaksā, bet, ja jūs to nevēlaties’nevēlaties, lai tiktu galā ar tā nosūtīšanu’s noderīgs risinājums!

Shopify ir visplašākais un padziļinātākais pārdošanas rīku klāsts tirgū.

veikalu pārdošanas rīku veikalsShopify ir milzīgs pārdošanas rīku un funkciju klāsts, kas palīdz ātri un viegli attīstīt jūsu biznesu

Šeit ir tikai daži no e-komercijas rīkiem, ko piedāvā Shopify:

 • Pamesta groza atkopšana
 • Jaudīga uzskaites sistēma
 • Automātiska nodokļu aprēķināšana
 • Logotipu veidotājs
 • Daudzkanālu tirdzniecība
 • Lietotņu integrācija

Shopify nodrošina visus nepieciešamos rīkus, lai jūsu tiešsaistes veikals gūtu panākumus, vienlaikus padarot arī jūsu dzīvi kā uzņēmuma īpašnieku pēc iespējas vieglāku. Kas’Vēl vairāk, Shopify nesen ir sadarbojusies ar Oberlo, lai atbalstītu kravas piegādes uzņēmumus.

Ja jūs don’t atrast to, ko jūs’jūs meklējat savu Shopify informācijas paneli, don’t jāuztraucas. Shopify ir plašs lietotņu veikals, kuru varat izmantot, lai paplašinātu un uzlabotu savu e-komercijas vietni.

Maksāšanas iespējas un nodevas

Dažreiz jums jāskatās dziļāk nekā sākotnējās izmaksas. Darījumu maksas un kredītkaršu likmes var palielināt jūsu ikmēneša izdevumus, tāpēc’vienmēr labāk pārbaudīt pirms apņemšanās.

Tā’Nav pārsteigums, ka Amazon atbalsta Amazon Pay kā galveno maksājumu vārteju. Izmantojot šo, jūs varat pieņemt kredītkartes un debetkartes, bet ne PayPal.

Priekš ‘Profesionālie pārdevēji’, Amazon ir pārdošanas maksas, kā arī tās ikmēneša abonements. Šīs nodevas ir atšķirīgas pa kategorijām, bet tās sastāv no nosūtīšanas un nosūtīšanas maksām.

Ja izmantojat FBA, maksa par diapazonu svārstās no USD 2,41 līdz USD 137,32 (maksa par vienību). Pēc tam ir ikmēneša maksa par krājumu glabāšanu, sākot no USD 0.69 līdz USD 2.40 par kubikpēdu. Šīs cenas ir pilnībā atkarīgas no produkta lieluma, apjoma un veida un pat gada laika.

Atsevišķi pārdevēji don’t nemaksā ikmēneša abonementu, kā to dara profesionālie pārdevēji. Tā vietā jūs maksātu 0,99 USD maksu par katru pārdoto produktu.

Shopify ir sava maksājumu vārteja Shopify Payments. Kad jūs’atkārtoti izmantojot šo jūs don’t nav jāmaksā nekāda maksa par darījumu!

Tas’s ne visi Shopify var piedāvāt – tas arī nodrošina vairāk nekā 100 dažādu maksājumu vārteju, ieskaitot Amazon Pay un PayPal. Viņiem visiem ir maksa par darījumu no 0,5% līdz 2% atkarībā no tā, kura jūs esat’atkārtoti izmantojat un kuru jūs plānojat’vēlreiz.

Maksājumi par kredītkarti tiek piemēroti visiem maksājumu vārtejiem, ieskaitot Shopify maksājumus. Parasti Shopify kredītkaršu likme ir 2,9% + 30¢. Kā jūs jaunināt, izmantojot Shopify’Cenu plāni jūsu tiešsaistes kredītkaršu likmes samazinās no 2,9% + 30¢ līdz 2,4% + 30¢.

Klientu piesaiste

Pārdošana tiešsaistē ir viens no labākajiem veidiem, kā sazināties ar pircējiem. Bet klientu piesaistīšana’ uzmanība var būt izaicinājums. Tā kā konkurenti mērķē jūsu klientus ar reklāmām viņu sociālajās plūsmās un novērš uzmanību uz katru klikšķi, tas tiek darīts’Tā ir sacīkste, lai tiktu pamanīts pirmais.

Šajā vietā Amazon patiešām spīd. Ar miljoniem apmeklētāju mēnesī, koeficienti ir vilinoši sakrauti jūsu labā. Jūs don’nav jārisina meklētājprogrammu optimizācija (SEO) vai jāvada e-pasta kampaņas – cilvēki ierodas Amazon vietnē ar nomizotām acīm un novilktus makus;.

amazon satiksmeAmazon vien mēnesī ASV ir vairāk nekā 150 miljoni apmeklētāju mēnesī! Tas piedāvā lielisku iespēju jūsu produktiem atrast lielu klientu bāzi.

Jums ir vairāk laika, lai pārvaldītu savu krājumu un nodarbotos ar pasūtījumiem – tā vietā, lai dotos uz tiem, klienti nāk pie jums.

Vai tāpēc jūs cerat!

Amazon trūkums ir tāds, ka, tiklīdz vietnē ir miljoniem apmeklētāju, viņiem ir jāiegūst jūsu produkti, nevis jūsu kaimiņš’s. Un, kad pati Amazon pārdod arī tajā pašā platformā, konkurence ir diezgan sīva.

Jums, iespējams, nav jāuztraucas par Google’s SEO. Bet jums būs jāievēro Amazon’SEO, lai meklēšanas rezultātos tiktu novērtēts pēc iespējas augstāk. Tas jums dos vislabākās iespējas tikt izvēlētam pār konkurentiem.

Shopify to nedara’t ir tāds pats meklēšanas apjoms kā Amazon. Tas’tāpēc, ka jūs izveidojat savu zīmolu – cilvēkiem, lai jūs atrastu, patiesībā ir jāmeklē jūsu bizness. Tas nozīmē, ka mārketings ir būtisks, lai paplašinātu savu klientu bāzi.

E-pasta kampaņas, daudzkanālu tirdzniecība un spēcīga klātbūtne sociālajos medijos, personalizēta iepirkšanās, pamesta groza atkopšana un draņķīgs SEO – tie visi ir svarīgi, lai audzētu jūsu zīmolu un veidotu klientu bāzi.

Labās ziņas ir tādas, ka Shopify ir jums palīdzēt ik uz soļa. Tas automātiski ietver visus šos mārketinga rīkus, un jūs varat atrast vēl vairāk vietnē Shopify App Market.

Palīdzība un atbalsts

Amazon to nedara’t nav skaidrākas atbalsta sistēmas – ir telefona atbalsts, kur jūs pieprasāt zvanu un Amazon sazinās ar jums. Ir veidlapas, kuras varat iesniegt atbalstam, un sabiedrības forumi, kur varat apspriest jautājumus. Tomēr tā’Tā nav visvienkāršākā vai vienkāršāk izmantojamā atbalsta sistēma.

Shopify piedāvā visaptverošu palīdzības iespēju komplektu, tajā skaitā:

 • Diennakts tālrunis
 • Sociālie mēdiji
 • 24/7 tiešraide
 • Forums
 • E-pasts
 • Video pamācības
 • Speciālista atbalsts

Tas attiecas uz jums neatkarīgi no tā, kas jums nepieciešams. Video apmācība un forumi palīdz apgūt jaunas prasmes, un atbalsts pa tālruni ir nenovērtējams, lai iegūtu pareizo palīdzību, kad jums tā nepieciešama.

Shopify ir arī Palīdzības centrs ar rakstiem un ceļvežiem. Tā’Ļoti viegli orientēties, un tajā ir daudz resursu, lai pārlūkotu.

Cenu noteikšana

Dienas beigās jūs vēlaties nopelnīt vairāk naudas nekā jūs’atkārtoti tērē. Tur’Nav jēgas izvēlēties platformu’Ja jums tas izmaksās simtiem dolāru’mēnesī pārdod tikai dažas ar rokām darinātas lietas.

Ne Amazon, ne Shopify nav tik dārgi, tāpēc jums vajadzētu kaut ko atrast šeit, lai tas atbilstu jūsu budžetam.

Amazon ir divi pārdošanas plāni:

 • Profesionālās pārdošanas plāns mēnesī maksā 39,99 USD, plus papildu pārdošanas nodevas (kuras atšķiras atkarībā no jūsu izstrādājumiem).
 • Individuālās pārdošanas plāns to nedara’t nav mēneša maksa – tā vietā jūs maksājat 0,99 USD par katru pārdoto preci. Tas ir papildus papildu pārdošanas maksām, kas atkal atšķiras atkarībā no kategorijas.

Individuālais plāns ir piemērots ikvienam, kurš plāno pārdot mazāk nekā 40 preces mēnesī. Tādēļ tam ir mazāk pieejamo funkciju. Piemēram, jūs varat’t individuālajā plānā pielāgojiet pārvadāšanas likmes.

amazon pārdošanas plāni un nodevasStarp individuālo un profesionālo pārdošanas plānu ir vairāk atšķirību nekā cena. Kopumā jūs atbloķējat vairāk iespēju, izmantojot mēnesī pieejamo profesionālo plānu 39,99 USD.

Izmantojot FBA, rodas papildu izmaksas, taču tās ir ārkārtīgi mainīgas un atkarīgas no jūsu produktiem un biznesa.

Shopify ir trīs cenu plāni:

 • Pamata Shopify plāns maksā 29 USD mēnesī
 • Shopify plāns mēnesī maksā 79 USD
 • Advanced Shopify plāns mēnesī maksā 299 USD

Jauninot cenu noteikšanas plānus, jūs atbloķējat vairāk funkciju. Zemāk varat redzēt, kuras funkcijas ir pieejamas katrā plānā.

Ietaupiet līdz 20% savā Shopify plānā

Ietaupiet 10% abonementā, kad reģistrējaties viens gads, un saglabājiet 20% kad jūs reģistrējaties divus gadus!

Tas nozīmē, ka jūs ar 20% atlaidi’Jūs ietaupīsit 16 USD mēnesī par Shopify plānu un 60 USD mēnesī saskaņā ar progresīvo plānu.

Basic Shopify (29 USD / mēnesī)

 • E-komercijas vietne & emuārs
 • Neierobežots produktu klāsts
 • 2 personāla konti
 • 24/7 atbalsts
 • Daudzkanālu tirdzniecība
 • Manuāla pasūtījuma izveidošana
 • Atlaižu kodi
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Pamesta groza atkopšana
 • Krāpšanās analīze
 • Shopify POS lietotne
 • Standarta kredītkaršu likmes

Shopify (USD 79 mēnesī)

 • Viss no Basic Shopify
 • 5 darbinieku konti
 • Dāvanu kartes
 • Profesionālie ziņojumi
 • Zemākas kredītkaršu likmes
 • Tirdzniecības vietas ekstras

Advanced Shopify (USD 299 mēnesī)

 • Viss no Shopify plāna
 • 15 darbinieku konti
 • Advanced pārskatu veidotājs
 • Trešās puses aprēķinātās piegādes likmes
 • Zemākas kredītkaršu likmes

Shopify pamata plāns sniedz jums visu, kas nepieciešams e-komercijas vietnes iestatīšanai. Pēc tam varat pievienot lietotnes, lai paplašinātu savu veikalu’s funkcijas un jauniniet vienmēr’esi gatavs.

Papildu izmaksas var rasties, ja jūs’atkārtoti pievienojot savam veikalam trešo personu lietotnes. Tomēr šie palīglīdzekļi palielina jūsu biznesu, tāpēc tiem jāatspoguļo klientu un peļņas pieaugums.

Izmantojot Amazon ar Shopify

Amazon un Shopify ir diezgan labi saskaņoti. Viņi abi piedāvā noteiktas lietas, kuras otrs nepiedāvā. Gluži kā zemesriekstu sviests un želeja, kāpēc gan ne salikt tos kopā, lai pagatavotu kaut ko lielisku?

Jūs varat integrēt Amazon savā Shopify veikalā. Jā, tas nozīmē tieši to, ko jūs domājat darīt: jūs varat izveidot savu e-komercijas biznesu, vienlaikus reklamējot savus produktus visā pasaulē’lielākais tirgus… tajā pašā laikā… un tikai ar dažiem klikšķiem.

veikals Amazon integrācijaJūs varat integrēt Amazon ar savu Shopify veikalu, lai palielinātu ekspozīciju, pārdošanas apjomus un klientu bāzi.

Tas ļaus jums izveidot Amazon sarakstus un piedāvājumus tieši no Shopify, sinhronizēt krājumus un produktu informāciju, saistīt produktus un daudz ko citu!

Viss, kas jums jādara, ir iestatīt Amazon Seller kontu un pēc tam pievienot Amazon Sales Channel savam Shopify veikalam.

Galvenais, kas jāapzinās, jums joprojām ir jāmaksā par Amazon Professional Seller kontu. Jūs jau maksāsit ikmēneša Shopify abonementu un pēc tam maksāsiet par Amazon Professional plānu.

Bet, ja jūsu bizness ir gatavs plašākai ekspozīcijai un paplašināšanai, šo divu spēkstaciju apvienošana ir vērts ieguldījums.

Shopify vs Amazon: Secinājums

Shopify un Amazon ir divas iespaidīgas pārdošanas platformas. Šajā rakstā mēs esam izpētījuši, kāpēc viņi’atšķirīgi un dziļi iedziļinājušies to īpašībās, cenās, dizainā un citur.

Vissvarīgākais ir tas, ka mēs’Es apskatīju, kā šīs lietas var jums palīdzēt.

Šeit’Kopsavilkuma tabula, kurā sniegts galīgais Shopify un Amazon momentuzņēmums:

KategorijaShopifyAmazonLietošanas ērtums

Uzzīmē

Dizaina elastība

Uzvarētājs: Shopify

E-komercijas rīki & Iespējas

Uzvarētājs: Shopify

Maksājuma iespējas & Maksas

Uzvarētājs: Shopify

Klientu piesaiste

Uzvarētājs: Amazon

Palīdzība & Atbalsts

Uzvarētājs: Shopify

Cenu noteikšana

Uzvarētājs: Shopify

Shopify ļauj ērti un ērti izveidot tiešsaistes veikalu.Viss, kas jums jādara, ir iestatīt savu Amazon pārdevēja kontu, augšupielādēt savus produktus un sākt pārdošanu!
Shopify ir profesionāls patiešām pielāgojamu veidņu klāsts. Jūs varat viegli izveidot savu unikālo zīmolu.Amazon kontrolē jūsu veikala lapu un produktu displeju dizainu. Lai arī tas ir viegli, tas ierobežo jūsu biznesa identitāti.
Shopify ir labākās pārdošanas iespējas tirgū. Tajā ir daudz iebūvētu rīku, kā arī lietotņu veikals.Amazon ir plašs funkciju klāsts, kas rūpējas par dažādiem pārdevējiem’ vajadzībām.
Caurskatāma cenu noteikšana: izmantojot Shopify Payment vārteju, nav jāmaksā par darījumu, visas pārējās maksas un nodevas ir skaidri norādītas. Atbalstiet vairāk nekā 100 norēķinu iespējas.Atbalsta Amazon Pay maksājumu vārteju, kas pieņem kredītkartes un debetkartes. Papildu maksas noteikti ir iekļautas, taču tās ir pārāk mainīgas, lai būtu caurspīdīgas.
Ar Shopify jums ir jāveic viss mārketings un SEO pats. Shopify nodrošina rīkus, lai gūtu panākumus, bet jūs’esat atbildīgs par savu satiksmi.Katru mēnesi Amazon apmeklē miljoniem apmeklētāju, tāpēc jūsu trafiks tiek nogādāts uz šķīvja! Jums ir jāsacenšas ar citiem pārdevējiem (un pašu Amazon) un jāoptimizē ranga vieta Amazon’s meklējumi.
Shopify ir kaut kas ikvienam. No tālruņa 24 stundas diennaktī un tiešraides tērzēšanas līdz palīdzības centram jūs’atkal pārklāts.Amazon ir labas atbalsta iespējas, ieskaitot palīdzības forumu, taču tas tā ir’s ir mazāk pieejama nekā Shopify’s.
Shopify ir trīs cenu plāni, sākot no 29 USD līdz 299 USD mēnesī. Tur’s ir 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.Amazon ir divi plāni: viena cena ir 0,99 USD par vienību, otra – 39,99 USD mēnesī. Abiem tiek piemērota papildu mainīga maksa.

Kopumā mēs iesakām Shopify visiem, kas izveido savu e-komercijas biznesu. Tas dod jums lielāku kontroli, spēcīgāku zīmola identitāti un pielāgojamākas cenas.

Amazon ir labs maziem pārdevējiem, kuri don’nevēlaties maksāt sākotnējās izmaksas, bet tas tā’Mainīgās papildu maksas apgrūtina izlemšanu, cik ātri varētu rasties šīs izmaksas.

Shopify nodrošina labāku risinājumu ilgtermiņā, un jums nav iespēju integrēt Amazon savā Shopify veikalā’nav jāatstāj garām: tas’s abpusēji izdevīga!

Shopify vs Amazon: FAQ

Vai es nopelnīšu vairāk naudas, izmantojot Shopify vai Amazon?

Tur’s nav skaidras atbildes, un tas ir pilnībā atkarīgs no tā, ko jūs’atkārtota pārdošana un visi pārējie faktori, kas nonāk uzņēmuma vadībā! Ir gan Shopify, gan Amazon veiksmes stāsti.

Kopumā Shopify atbalsta ilgtermiņa izaugsmi jūsu biznesam un palīdz vairāk izcelties no konkurentiem.

Cilvēki parasti dodas uz Amazon, meklējot atlaides un piedāvājumus, tāpēc tur’Lielāks spiediens uz konkurētspējīgām cenām.

Jūs varat to padarīt lielu, izmantojot jebkuru platformu, bet jūs’vairāk kontrolējat, ja izvēlaties Shopify. Mēs iesakām reģistrēties Shopify un pēc tam integrēties ar Amazon, lai iegūtu abu platformu priekšrocības.

Vai Shopify ir labākais e-komercijas veidotājs?

Īsā atbilde ir: jā! Shopify ir labākā visaptverošā e-komercijas platforma tirgū. Mūsu pētījumā tā ieguva augstākās atzīmes par pārdošanas iespējām un saņēma augstāko klientu novērtējumu no mūsu lietotājiem. Tas pārspēja konkurentus BigCommerce un Wix e-komerciju, bet tas tā nav’t to nozīmē’s tieši jums.

Kāpēc neizskatiet mūsu tiešsaistes veikalu salīdzināšanas tabulu, lai līdzās redzētu šos vadošos zīmolus? Vai arī izlasiet mūsu Shopify pārskatu, lai uzzinātu, kāpēc mēs to tik ļoti iesakām.

Kura ir lētāka, Shopify vai Amazon?

No mēneša abonementiem Shopify ir lētākais variants. Tās zemākais plāns ir Basic Shopify mēnesī 29 USD. Amazon profesionālās pārdošanas plāns ir 39,99 USD mēnesī, kā arī papildu pārdošanas nodevas.

Ja jūs reģistrējaties vietnē Amazon’s Individuāla pārdevēja plāns’t nemaksā ikmēneša maksu – tā vietā jūs maksājat 0,99 USD maksu par katru pārdoto preci. Par šo plānu attiecas arī papildu pārdevēja maksas.

Amazon individuālā pārdevēja plāns ir lētākais variants, ja jūs’pārdodot mazas summas – tas’Piemērots tikai tiem, kas mēnesī pārdod preces līdz 40 precēm. Bet esiet piesardzīgs: jūs varētu galu galā maksāt apmēram 40 USD mēnesī par šo plānu.

Izlasiet mūsu Shopify cenu pārskatu, lai iegūtu sīkāku informāciju par tā cenu plāniem un cenas / vērtības attiecību.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me