Shopify vs Etsy: vai jūs pārdodat, izmantojot tiešsaistes veikalu vai tiešsaistes tirgus?

Vai jūs esat saplēsts starp Shopify un Etsy? Tā’s nav pārsteigums – viņi’re abas ļoti populārās platformas pārdošanai tiešsaistē. Un, vēl svarīgāk, viņi’Šī ir iecienīta vieta pircējiem, kur tērēt naudu.


Shopify ir platforma, kas ļauj jums izveidot pats savu tiešsaistes veikalu. Tam ir rīki, kas palīdzēs izveidot un vadīt savu biznesu no sava veikala’Projektēšana līdz pārvadāšanai. Turpretī Etsy ir tiešsaistes tirgus, kas ļauj uzskaitīt savus produktus līdzās citiem tiešsaistes pārdevējiem.

shopify vs etsy salīdzinājums

Etsy ir 1,7 miljoni lietotāju, kas pārdod vairāk nekā 33 miljoniem pircēju. 2017. gadā šie pircēji Etsy iztērēja vairāk nekā USD 3 miljardus. Shopify lepojas ar vēl iespaidīgāku figūru: vairāk nekā 82 miljardi USD ir pārdoti Shopify.

Mēs don’Vainojiet jūs par vēlmi iekļūt šajā darbībā!

Bet kā jūs izvēlēties starp viņiem? Kad runa ir par Shopify vs Etsy, Shopify ir labāka izvēle pārdošanai tiešsaistē. Tā’Tas ir pielāgojamāks, elastīgāks un piedāvā labākus e-komercijas rīkus nekā Etsy.

Tas nozīmē, ka izvēle patiešām ir atkarīga no jums – jūsu biznesa, budžeta un mērķiem. Shopify ir labākais kopumā, bet tas tā nav’t to nozīmē’s labākā izvēle jums.

Mēs zinām, cik viltīgi tas var šķirstīt pa spoli. Tas’Tāpēc mēs veicam izpēti, lai tieši nokļūtu faktos. Šajā rakstā mēs’Mēs iepazīstināsim jūs ar Shopify un Etsy uzlabojumiem un pamatiem, sākot no pamatiem līdz domēniem, cenu noteikšanai un e-komercijas rīkiem..

Tāpēc apsēdieties, ielieciet sprādzi un sagatavojieties, lai uzzinātu, vai Shopify vai Etsy – vai varbūt pat abi – ir īstā vieta, kur sākt pārdošanas braucienu.

Shopify vs Etsy: plusi & Mīnusi

Shopify plusi:

 • Spēcīgi e-komercijas rīki: Shopify ir labākie pārdošanas rīki tirgū. Ērti pārvaldiet un attīstiet savu biznesu, izmantojot inventarizācijas sistēmas rīkus, kas ļauj izsekot, sinhronizēt un uzraudzīt klientu pasūtījumus un krājumu līmeni.
 • Ļoti pielāgojams: Shopify ir paredzēts visiem veikalu veidiem, sākot no mazā biznesa līdz pat lieliem zīmoliem, piemēram, Penguin. Kontrolējiet savu zīmolu, jauniniet vairāk funkciju vai pievienojiet lietotnes vietnes paplašināšanai’s funkcijas.
 • Pārdodiet neierobežotus produktus bez ierobežojumiem: Pārdodiet fiziskas preces un pakalpojumus un pievienojiet lietotni digitālu produktu pārdošanai. Nav noteikumu par produktu veidiem, kurus var pārdot!

Shopify mīnusi:

 • Iedarbība: Kamēr tādās tirdzniecības vietās kā Amazon, eBay un Etsy ir liels meklēšanas apjoms, klienti to nedara’t nevar zināt, vai veikalā Shopify tika uzcelts veikals. Viņiem īpaši jāmeklē jūsu vietne. Tātad jūsu trafiks ir atkarīgs no jūsu pašu zīmola, mārketinga un ekspozīcijas.
 • Papildinājumi: Shopify ir iespaidīgs lietotņu veikals, kas ir lieliski piemērots jūsu veikala pielāgošanai un virzīšanai uz priekšu! Bet, pievienojot lietotnes, ikmēneša izmaksas var palielināties, un tas varētu būt problemātiski maziem pārdevējiem.

Etsy plusi:

 • Satiksme: Etsy ir tirgus laukums, kas nozīmē, ka klienti meklē Etsy un pēc tam atrod jūsu produktus caur šo platformu. Jūs don’nav jāuztraucas par sava zīmola mārketingu vai reklamēšanu – jūs varat paļauties uz Etsy’tā vietā popularitāte.
 • Lietošanas ērtums: Jūs vienkārši izveidojāt kontu, augšupielādējat produktu attēlus un informāciju un sākat pārdot. Šī pamata e-komercijas sistēma ļauj ērti sākt darbu.
 • Izmaksas: Jūs varat pārdot vietnē Etsy bez papildu ikmēneša maksas standarta plānā. Jums joprojām ir jāmaksā iekļaušanas un transakcijas maksas, bet jūs’ikmēneša abonements netiek iekasēts, ja vien neizvēlaties jaunināt.

Etsy Cons:

 • Darījuma maksa: Jūs maksājat USD 0,20 iekļaušanas maksu, kā arī 5% darījumu maksu par precēm, kuras jūs pārdodat, izmantojot Etsy. Tur’s ir arī standarta maksa 3% + 0,25 USD maksājums. Šīs maksas var sākt ietekmēt, jo jūsu pārdošanas apjomi palielinās līdz lielākām summām.
 • Produktu ierobežojumi: Etsy ir stingri noteikumi par to, ko jūs varat pārdot, izmantojot tā tirgus. Etsy paredzēts tikai rokām darinātām precēm, amatniecības piederumiem un vintage izstrādājumiem (kas ir vecāki par 20 gadiem).
 • Reklāmas vadība: Etsy’s formāts nozīmē, ka jūs don’t nevar brīvi izvēlēties produktu lapu izkārtojumu vai zīmolu. Jūs varat ievadīt savu logo, bet jūs varat’t ar Etsy neizveido spēcīgu zīmola tēlu.

Pirms mēs virzāmies tālāk, ļaujiet’apskatīsim, ko Shopify dara, reaģējot uz Covid-19 pandēmiju:

Tā’s ir nenoteikts laiks jebkura biznesa uzsākšanai vai attīstīšanai, bet ne’neuztraucieties – Shopify to pilnīgi iegūst. Faktiski tas ir ieviesis virkni satriecošu jaunu pasākumu, lai nākamajos mēnešos atbalstītu mazos uzņēmumus. Tie ietver:

 1. Fizisko un digitālo dāvanu karšu nodrošināšana visos plānos. Tādā veidā klienti var jums palīdzēt, nepērkot fiziskus produktus.
 2. 200 miljonu dolāru pieejamais finansējums maziem uzņēmumiem (tikai ASV). Kā daļu no valdības partnerattiecībām Shopify Capital piedāvā finansējumu, lai palīdzētu mazajiem uzņēmumiem attīstīties laikā, kad viņiem var būt maz naudas.
 3. Bezmaksas izmēģinājuma perioda pagarināšana līdz 90 dienām. Shopify ir pagarinājis bezmaksas izmēģinājuma versiju no 14 dienām līdz 90, dodot tirgotājiem vēl ilgāk izmēģināt pakalpojumu bezriska.
 4. Kopienas atbalsts un tiešsaistes semināri tiešsaistē. Virtuāls ‘tikšanās’ ar Shopify kopienu, lai dalītos gudrībā un atbalstā.

Liels veikals Shopify par tā ātro reakciju un apņemšanos atbalstīt mazos uzņēmumus tagad un vienmēr.

Kāda ir atšķirība starp Shopify un Etsy?

Tātad, kas ir Shopify un Etsy, un kā viņi atšķiras?

Pirmkārt, Shopify ir e-komercijas platforma, kas paredzēta cilvēkiem, lai izveidotu un audzētu savus tiešsaistes veikalus (apskatiet dažus veiksmīgus veikalus, kas veidoti, izmantojot Shopify). Tam ir vesela virkne jaudīgu e-komercijas rīku un lietotņu, kas jums to palīdzēs.

Jūs izveidojat savu e-komercijas vietni, augšupielādējat produktus un sekojat klientu pasūtījumiem. Tā’s ir vienkāršs veids, kā izveidot tiešsaistes veikalu.

Etsy ir tirgus vieta, kur jūs izveidojat kontu un pēc tam varat to pārdot kopā ar daudziem citiem Etsy pārdevējiem. Tas sevi reklamē kā “radošs tirgus” un pārdod tikai roku darbs, vintage vai amatniecības preces.

Etsy raksts

Etsy ir izveidojis savu e-komercijas platformu, kurā varat izveidot vietni, lai pārdotu savus produktus. Tā’To sauc par Etsy Pattern, un tam ir mazāk ierobežojumu produktiem nekā Etsy tirgotavai.

Jūs varat to izmēģināt bez maksas 30 dienas. Pēc tam tas maksā 15 USD mēnesī. Tā kā tas atrodas atsevišķi no Etsy tirgus, jūs pats būsit atbildīgs par savas trafika ģenerēšanu.

Tā’s vienkārša platforma – tā’tas nekādā ziņā neatbilst tam pašam standartam kā Shopify, bet ir labs papildinājums, ja izvēlaties pārdot Etsy tirgū.

Lai iestatītu Etsy Pattern, jums jau jābūt Etsy pārdevējam – šajā rakstā mēs’Es pārskatīšu tikai Etsy kā tirgus, nevis izpētīšu tās vietni.

Papildu informācija

 • Tikai sākot? Mūsu veikals Shopify zem mikroskopa sniedz lielisku ievadu šai populārajai e-komercijas platformai, sākot ar tās vēsturi un beidzot ar to, kam tā ir’s vislabāk.
 • Izlasiet mūsu Shopify pārskatu sīkākai diskusijai par Shopify’funkcijas, cenas, dizains un daudz kas cits.
 • Vienkārši vēlaties uzzināt par izmaksām? Mūsu Shopify cenu pārskats stāsta jums visu, kas jums jāzina par tā mēneša plāniem, naudas vērtību un papildu maksām.
 • Vai vēlaties salīdzināt e-komercijas platformas? Dodieties tālāk mūsu interaktīvajam rakstam, kurā atrodams viss labākais no labākajiem viens pret otru.
 • Skatiet, kā salīdzina Shopify un Etsy digitālās lejupielādes pārdošana.

Lietošanas ērtums

Kurš saka, ka jums ir jābūt tehnoloģiju guru, lai pārdotu tiešsaistē? Ne Shopify, ne Etsy to’s noteikti!

Shopify ir paredzēts, lai izveidotu savu tiešsaistes veikalu cik vien iespējams viegli. E-komercijas platformas bieži cīnās ar to visu jaudīgo rīku dēļ, kas nepieciešami e-komercijas biznesa vadīšanai, taču Shopify spīd, padarot to pēc iespējas vienkāršāku.

Tas nodrošina visu nepieciešamo, saglabājot tīru, skaidru un lietotājam draudzīgu saskarni!

veikalu informācijas panelisŠeit jūs varat redzēt, cik vienkārša nav pamata navigācija. Kad jūs sākat darbu ar Shopify, tas palīdzēs jums izveidot savu veikalu, sākot no produktu pievienošanas līdz pasūtījumu pārvaldīšanai.

Shopify palīdzēs jums iestatīt, izmantojot darbību pogas un patiešām skaidru izvēlni. Vienreiz tu’Ja esat ievadījis visu jūsu informāciju, Shopify palīdz pārvaldīt jūsu veikalu, sinhronizējot krājumus, izsekojot pasūtījumus un daudz ko citu.

Etsy ir mazāk padziļināts, bet tikpat viegli lietojams! Tā’Tas ir super vienkārši un saprotami.

Viss, kas jums jādara, ir konta iestatīšana, izvēlieties sava veikala nosaukumu, uzkrājiet veikalu, pēc tam pārliecinieties, ka esat ievadījis savu informāciju, lai jūs saņemtu samaksu un iestatītu rēķinus..

Jūs’atkārtoti vadīts pa katru soli, un tas’Katru posmu ir patiešām viegli aizpildīt:

etsy iestatīšanas processEtsy sniedz jums informāciju par iestatīšanu un padara jūsu informācijas ievadīšanu vienkāršu. Šeit varat redzēt, kā tas nodrošina veikalu nosaukumus, izmantojot jūsu ieteikumus.

Jūs varat redzēt, cik tuvu esat iestatījis savu Etsy veikalu, un tas jums pat palīdz ar ieteikumiem par veikala nosaukumu, ja jūsu pirmā izvēle nav’t pieejams.

Vienreiz tu’re pabeigts ar uzstādīšanas procesu, ka’s tas! Jūs varat sākt pārdot! Tas padara to par ideālu, ja jūs’esat iesācējs, kurš vēlas ātri iegūt pārdošanu.

Ar Etsy jūs don’Nav jāizveido visa vietne, tāpat kā jūs ar Shopify. Vienkārši augšupielādējiet savus produktus un to aprakstus’re labi iet. Stundas laikā jūs varētu būt tiešsaistes pārdevējs.

Lietošanas ērtums: spriedums

Tā’s izloze!

Gan Shopify, gan Etsy ir ļoti vienkārši lietojami. Shopify ir nedaudz tehniskāks nekā Etsy, taču, ņemot vērā tā jaudīgo e-komercijas rīku skaitu, tas tiešām ir ļoti iesācējiem draudzīgs. Etsy ir ātrāk un vienkāršāk uzstādīt.

Dizaina elastība

Vai esat kādreiz apmeklējis interneta veikalu, un jūs aizkavējis šausmīgais dizains? Jūs’re ne vienīgais: 38% cilvēku atstās vietni, ja izkārtojums vai dizains nav pievilcīgs.

Tas rada gan priekšrocības, gan trūkumus Etsy. Jūsu veikala lapa sekos Etsy’dizains un izkārtojums. Visas pārdevēju lapas vietnē Etsy ir izveidotas vienādas, un jūsu veikala nosaukums, logotips, produkti un apraksti ir jūsu pašu saturs.

Tas nozīmē jūs don’nav jāuztraucas par dizainu, kas, no vienas puses, ir lieliski. Jūs varat uzticēties tam, ka Etsy izmanto tīru, skaidru un pievilcīgu dizainu, kas demonstrē jūsu produktus un nodrošina lielisku lietotāja pieredzi.

etsy dizaina izkārtojuma piemērsetsy dizaina izkārtojumsEtsy kontrolē jūsu veikala dizainu. Jūs pievienojat savus attēlus, aprakstus un informāciju par produktu, taču kopējais izkārtojums ir vienāds visā Etsy’s tirgus.

Tomēr tas apgrūtina izceļas no pūļa!

Etsijs to nedara’t nedod jums vietu pielāgošanai. Kā redzat no iepriekšminētajiem piemēriem, viss, kas patiešām atdala jūsu veikalu no visiem pārējiem Etsy, ir jūsu produkti.

Tu uzvarēji’t šajā tirgū varētu izveidot patiešām spēcīgu zīmolu.

Tas ir absolūti labi, ja jūs’pārdodot dažus priekšmetus vai tikai sākot darbu. Bet, ja vēlaties attīstīt savu biznesu, jums būs nepieciešams unikāls un stabils zīmols. Un tas Etsy vienkārši nav iespējams.

Shopify tas ir iespējams.

Veidojot savu veikalu, Shopify jums to dod vairāk nekā 60 motīvu, no kuriem izvēlēties. Šīs tēmas veido jūsu vietnes pamatelementus. Tie aptver daudzas nozares, sākot no mēbelēm un beidzot ar apģērbu un modi.

Jūsu tēmai ir ne tikai vadīšana jūsu vietnes dizainā, bet arī funkcijas, kas dod labumu jūsu izvēlētai nozarei. Piemēram, produkta tuvināšanas funkcija apģērbu veikaliem.

veikalu tēmasShopify kopumā ir vairāk nekā 60 tēmu, kas aptver dažādas nozares. Tā’Šīs tēmas ir viegli filtrēt, izmantojot piedāvātās kategorijas, sākot ar izkārtojuma stilu un beidzot ar cenu.

Tur ir 10 bezmaksas tēmas un vairāk nekā 50 maksas, sākot no 140 līdz 180 USD. Viņi’Reaģējiet uz mobilajām ierīcēm reaģējošu, profesionālu un mūsdienīgu izskatu, un motīvus varat mainīt jebkurā laikā (jums, iespējams, vajadzēs pārformatēt savu saturu, lai tas atbilstu)..

Vissvarīgākais – jūs varat pielāgot savai sirdij’s saturs!

Motīvi ir paredzēti, lai jums palīdzētu, tāpēc tas ir’Vienmēr ir laba ideja izvēlēties tādu, kas atbilst jūsu veikala mērķim un ir tāds, kas jums patīk. Bet jūs varat personalizēt, rediģēt un pārkārtot, cik vien vēlaties!

Ar Shopify jūs varat izveidot patiesi unikālu zīmolu savam tiešsaistes veikalam.

Dizaina elastība: spriedums

Shopify iegūst dizaina elastīgumu!

Kamēr Etsijs’Kontrolētie iestatījumi samazina spiedienu, veidojot jūsu lapu, Shopify piedāvā lielisku pielāgošanu un stilīgus dizainus, lai izveidotu jūsu vietni. Tas nozīmē, ka jūs varat izveidot spēcīgu zīmolu, lai attīstītu un reklamētu savu biznesu.

Domēna un URL struktūra

Domēna vārdi ir neticami svarīgi, ja jūs’tiešsaistes biznesa nodibināšana.

Domēna vārds ir vietnes adrese, kuru cilvēki izmanto, lai atrastu jūsu vietni. Piemēram, mūsu domēna vārds ir www.websitebuilderexpert.com. Jums jāmaksā, ka jums ir šī adrese, un tas nozīmē, ka neviens cits tiešsaistē to nevar izmantot. Tā’ir unikāls jūsu vietnei, padarot to par nozīmīgu jūsu zīmola daļu.

Tiek saukti tādi domēni kā šie, kurus jūs izvēlaties un par kuriem maksājat paši pielāgoti domēni.

Shopify mudina jūs izmantot pielāgotu domēnu. Kāpēc? Tā kā pielāgots domēns ir būtisks, lai izveidotu uzticams, profesionāls un atpazīstams zīmols jūsu biznesam.

veikala veikals domēna vārduShopify ļauj ērti atrast un reģistrēt pielāgoto domēna vārdu. Tas palīdz sazināties ar klientiem, ieņemt vietu Google tīklā un ieviest jūsu zīmolu tiešsaistē.

Shopify pat ir automatizēta iestatīšana, lai pēc iespējas vienkāršāk iegūtu pilnīgi personalizētu vārdu savam tiešsaistes veikalam.

Etsy ir ļoti atšķirīgs. Tāpēc, ka jūs’atkārtoti pārdod caur Etsy’s tirgus, jūs don’t iegūt savu domēna vārdu. Tā vietā jūsu domēns izskatīsies apmēram šādi: www.etsy.com/shop/your-store-name-here.

Jūs varat’t nav pielāgota domēna, jo jūs’re zem Etsy. Savu domēnu var savienot tikai tad, ja jūs’izmantojot Etsy Pattern veidotāju. Tas nav’Ideāli, ja vēlaties izveidot savu zīmolu, bet to nevajadzētu darīt’Tas attiecas uz atsevišķiem pārdevējiem, kuri vēlas, lai lietas būtu mazas un vienkāršas.

Domēna un URL struktūra: spriedums

Shopify uzvar domēna kārtā!

Jums ir pielāgots domēns ar skaidru struktūru. Jūsu vietnes adrese ir pilnībā jūsu pašu, kas nosaka jūsu zīmolu un izskatās profesionāla. Etsijs to nedara’t nav pielāgota domēna izvēles, padarot jūsu uzņēmumu grūtāk identificējamu.

Papildu informācija

 • Vēlaties uzzināt vairāk par domēna vārdiem? Izlasiet mūsu iesācēju’s ceļvedis par Kas ir domēna vārds par visu, kas jums jāzina.

E-komercijas rīki un funkcijas

Dizains un domēna vārdi ir ļoti labi, taču, ja jūsu vietnei ir slikti e-komercijas rīki, jūs to varat izmantot’Lai arī jūsu vietnes adrese ir drūma, jūs ātri nonāksit nepatikšanās!

Etsy ir pamata, bet labas e-komercijas funkcijas, kas atvieglo jūsu veikala pārvaldīšanu. Jūs varat izmantot ‘Pārdod vietnē Etsy’ palikt virsū lietām, atrodoties ceļā.

Jūs varat izmantot savu Etsy kontu, lai ērti iegādātos un izdrukātu pasta atlaides. Tas palīdzēs ietaupīt uz nosūtīšanas izmaksām, kā arī paātrinās procesu.

Etsy ir arī mārketinga un reklāmas rīki, lai palielinātu jūsu klientu bāzi, atrastu tiešsaistē un piesaistītu jaunus sekotājus. Kopīgojiet saturu sociālajās platformās, piemēram, Instagram un Twitter, izveidojiet kuponus vai izmantojiet trešo pušu rīkus, piemēram, Google Shopping, lai tos atrastu vairāk cilvēku.

etsy e-komercijas rīkiEtsy ir vienkārši, bet efektīvi e-komercijas rīki, kas palīdzēs jums ērti un proaktīvi pārvaldīt savu veikalu.

Atcerieties, ka vietnē Etsy varat pārdot tikai rokām darinātas preces, vintage izstrādājumus un amatniecības piederumus. Ja vēlaties pārdot kaut ko tādu, kas atrodas ārpus šīm teritorijām, tad Etsy nav jums piemērota izvēle.

Ja vēlaties vairāk pārdošanas rīku nekā tie, kas pieejami bezmaksas plānā, varat jaunināt uz Etsy Plus. Tas dod jums:

 • Pielāgojamas iespējas, piemēram, reklāmkarogu veidnes
 • Piedāvājumi uz jūsu tīmekļa adresi
 • Atlaides mārketinga materiāliem, piemēram, vizītkartēm
 • Brīdinājumi pa e-pastu, lai nosūtītu klientus, kad prece atkal ir noliktavā
 • Reklāmas kredīti

Tā kā Etsy ir tirgus, nevis e-komercijas platforma, krājumi nav iekļauti jūsu veikala kontā – jums pašam tas ir jāseko līdzi.

Kopumā Etsy to lieliski apkopo “vienkārši, jaudīgi rīki”. Viņi’Tās nav visiespaidīgākās e-komercijas iespējas, bet tas ir paredzēts pašmāju un amatniecības izstrādājumu mazai tirdzniecībai’s labs diapazons.

Kad runa ir par labāko tirgū, Shopify atzīmē visas rūtiņas. Mūsu pētījumos tas nāca numur viens pārdošanas funkcijām. Tas padara to ideāli piemērotu jebkuram biznesam, kas vēlas izaugsmi.

Jūs varat pārdot neierobežotus produktus visā veikalā Shopify’s plāni, un arī jums nav ierobežojumu tam, ko jūs pārdodat.

Shopify ir plašs lietotņu veikals, lai jūs savai vietnei varētu pievienot visu, ko vēlaties. Tas dod jums pilnīgu pielāgošanu un pilnu jaudīgu ekstras, no kuriem izvēlēties!

shopify lietotņu veikalsShopify ir iespaidīgs lietotņu veikals, kas piedāvā simtiem lietotņu, lai paplašinātu un pielāgotu jūsu tiešsaistes veikalu.

Šeit’s ir tikai dažu Shopify piedāvāto iespēju saraksts’plāni:

 • Daudzkanālu pārdošana 10 dažādās sociālajās platformās
 • Atlaižu kodi
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Pamesta groza atkopšana
 • Dāvanu kartes
 • Trešās puses aprēķinātās piegādes likmes
 • Krāpšanās analīze
 • Shopify POS (tirdzniecības vieta) lietotne

Daudzkanālu pārdošana ir ārkārtīgi svarīga, lai paplašinātu jūsu klientu bāzi un sniegtu klientiem vieglu pirkšanas pieredzi. Bezmaksas SSL (Secure Sockets Layer) sertifikāts nozīmē, ka jūsu vietne apmeklētājiem ir droša, lai ievadītu maksājuma informāciju, un tā ir būtiska jebkuram tiešsaistes veikalam..

Pamesta groza atkopšana sūta e-pastus klientiem, kuri kases laikā ir atteikušies no saviem produktiem, un mudina viņus atgriezties. Tas var atgūties 12 līdz 15% klientu!

Viens no Shopify’Vislabākās pārdošanas iespējas ir krājumu sistēma. Atšķirībā no Etsy, Shopify ir plašs inventārs. Jūs varat augšupielādēt produktus gan lielapjoma, gan pa vienam, un tas nodrošina iekšējos krājumu pārvaldības rīkus, tāpēc tas ir’Ir viegli izsekot un analizēt jūsu pārdošanas apjomus.

E-komercijas rīki un funkcijas: spriedums

Shopify iegūst pārdošanas iespējas!

Tajā ir viss, kas varētu būt vajadzīgs augošam biznesam, un tas ir daudz progresīvāks nekā Etsy. Bet jūs don’nevēlaties maksāt par jūsu uzvarētajiem rīkiem’nelieto, tāpēc izvēlies prātīgi! Etsy’Pamatfunkcijas padara to par ideālu nelielu summu pārdošanai.

Papildu informācija

 • Izlasiet mūsu Shopify pārskatu lai iegūtu padziļinātu ieskatu Shopify’Pārdošanas rīki un funkcijas

Maksāšanas iespējas un nodevas

Dažās platformās darījuma maksa var būt briesmonis, kas slēpjas zem gultas, gaidot, lai izlēktu un pēdējā brīdī sagādātu šoku. Ne Shopify, ne Etsy nepieprasa cenas, piemēram, šīs, bet gan to’Pirms reģistrēties platformā, tā vienmēr ir laba ideja par maksājuma iespējām un maksu par transakcijām.

Kamēr Etsijs to nedara’t neiekasē ikmēneša maksu, bet iekasē Biržas maksas par produktu ir 0,20 USD. Par šo ierakstu publicēšanas izmaksas ir aktīvas četrus mēnešus vai līdz prece tiek pārdota.

etsy pārdošanas maksasEtsy iekasē maksu par maksu un transakcijas maksu, kā arī parasto maksājumu apstrādes maksu.

Pārdodot produktu (apsveicam!), Ir 5% maksa par darījumu, plus a 3% + USD 0,25 maksājums par apstrādes apstrādi. Tas’s ir daudz numuru, ko tas patiesībā nozīmē?

Maksājumu apstrādes maksu piemēro maksājumu nodrošinātājs (piemēram, kredītkaršu uzņēmums) vai maksājumu vārteja, kas nosūta darījumu. Tas ir patiešām bieži sastopams un ietilpst standarta aprīkojumā, kaut arī Etsy’s likmes ir nedaudz augstākas par vidējām.

Etsy’s maksa noteikti nav’t tur lētākais. Bet viņiem to nevajadzētu’t, ja jūs, pārāk daudz apgaismojiet kabatas’re pārdošana nelielā apjomā. Tā’s tikai tad, kad sākat pievilkt lielos dolārus, kurus jūs’Sākšu justies, ka tiek iekasēta šī 5% darījuma maksa.

Ja redzat dolāra zīmes, Shopify, iespējams, patiesībā izrādīsies labāks naudas atdeves koeficients atkarībā no jūsu uzņēmuma lieluma.

Shopify ir dažādas maksāšanas iespējas, no kurām izvēlēties. Tam ir savs iekšējo maksājumu vārteja ar nosaukumu Shopify Payments, kas to nedara’t iekasēt jebkādas transakcijas maksas. Vietnē Shopify Payments jums jāmaksā tikai kartes apstrādes maksa ar likmi 2,2% + 20p, kas ir daudz mazāk nekā Etsy.

veikalu apmaksas iespējasShopify atbalsta simtiem maksājumu vārteju, piemēram, PayPal un Amazon Payments, vai arī varat izmantot Shopify Payments, lai atbrīvotos no darījumu maksām..

Ja jūs don’Jūs neizmantojat Shopify Payments’jums ir daudz citu maksāšanas iespēju – faktiski vairāk nekā 100! Tie ietver PayPal, Google Pay, Apple Pay, Stripe un citas.

Ja jūs’Ja izmantojat vienu no šīm maksāšanas iespējām, nevis Shopify Payments vārteju, augstākā maksa par darījumu ir 2%, bet zemākā – 0,5%. Tātad, salīdzinot abus, Shopify ir daudz lētākas likmes nekā Etsy.

Maksāšanas iespējas un nodevas: spriedums

Kopumā uzvar Shopify!

Tas piedāvā zemākas likmes, un tajā ir 0% darījumu maksas, ja izmantojat iekšējo norēķinu vārteju. Shopify ir augstākas sākotnējās izmaksas, bet Etsy’Dārgākas maksas ilgtermiņā var atgriezt jūs, ja palielināsies pārdošanas apjomi.

Klientu piesaiste

Vienreiz tu’Ja esat pavadījis laiku, lai augšupielādētu satriecošus produktu fotoattēlus un rakstītu detalizētus aprakstus, jūsu veikals ir pelnījis uzmanību. Jūs don’nevēlaties, lai jūsu vietne tiktu paslēpta interneta vidē.

Etsy noteikti spīdēs jūsu veikalā skaistu uzmanības centrā. Tā’s ir ārkārtīgi populārs tirgus ar vairāk nekā 33 miljoni pircēju. Cilvēki don’Īpaši jums jāmeklē. Viņi vienkārši meklē Etsy un atrod jūsu produktus sagatavotus un gatavus pirkšanai.

etsy meklēšanas trafiksEtsy ir vispāratzīts un populārs zīmols. Tā ieņem pirmo vietu Google tīklā, piemēram, “roku darbs”, kas veicinās lielu trafika daudzumu uz vietni.

Etsy trūkums ir tur’Nekādā veidā negarantējat, ka šie apmeklētāji nonāks jūsu veikalā. Tur ir vairāk nekā 50 miljoni produktu vietnē Etsy – tāpēc ir svarīgi izcelties no pūļa!

Pretstatā tam, Shopify piedāvā rīkus, kā sevi reklamēt. Apmeklētāji uzvarēja’Pat nezināt, ka jūsu veikals tika izveidots uz šīs platformas, tāpēc viņi uzvarēja’Nemēģiniet to sasniegt, meklējot neko citu kā sava veikala vārdu.

Lai ierindotos Google, jums jāreklamē sava meklētājprogrammu optimizācija (SEO), jā reklamē sevi sociālajos medijos un jāveido savs zīmols, lai piesaistītu vairāk klientu.

Ja jūs’atkal domāju, ka tu to negribētu’t nezināt, ar ko sākt, don’t jāuztraucas. Shopify sniedz jums visus nepieciešamos rīkus, sākot no SEO lietotnēm un ceļvežiem, beidzot ar e-pasta kampaņām un daudzkanālu pārdošanu Facebook un Instagram.

Kaut arī tā’s vairāk darba, tu’jūs pilnībā kontrolējat saikni ar klientiem un izveidojiet kick-ass mārketinga kampaņas. Jūs don’nav jāsēž apkārt un jāgaida, kad apmeklētāji jūs paklupīs.

Klientu piesaiste: spriedums

Etsy uzvar šajā kārtā!

Atliek tikai sēdēt un atpūsties – un ceru, ka cilvēki izvēlas jūsu produktus no miljoniem. Shopify dod jums lielāku kontroli un unikālāku klātbūtni tiešsaistē, taču tai ir nepieciešams savs mārketings un SEO nekārtības.

Papildu informācija

 • Izlasiet mūsu pārskatu par 3 labākajiem vietņu veidotājiem meklētājprogrammu optimizēšanai (SEO). – tas sniedz labu ieskatu SEO un pat piemin Shopify!
 • 12 tiešsaistes biznesa idejas – uzzināt vairāk par to, kā pārdošana, izmantojot e-komercijas vietnes un tiešsaistes tirgus, var palīdzēt gūt nopietnus ienākumus.

Palīdzība un atbalsts

Kas notiek, ja visi jūsu produktu attēli pazūd plkst. 2:00? Vai jūs panikā? Nē! Jūs sazinieties ar savu atbalsta komandu!

Jūsu bizness nekad neapstājas, un Shopify to zina. Tas’s kāpēc Shopify nodrošina diennakts atbalstu tātad tu’Pārklāts visu dienu, visu nakti, visu nedēļu. Šeit’Visu dažādo atbalsta iespēju saraksts, no kurām jūs varat izvēlēties:

 • Diennakts tālrunis
 • Sociālie mēdiji
 • 24/7 tiešraide
 • Forums
 • E-pasts
 • Video pamācības
 • Uzlabots speciālistu atbalsts (Plus plānos)

Tātad, vai jūs’re totāla telefona fobija vai mīlestība uz kopienas forumu, Shopify ir kaut kas piemērots visiem. Shopify palīdzības centrs ir skaidrs un ērti lietojams, vienlaikus piedāvājot plašu palīdzības rakstu un rokasgrāmatu klāstu.

veikalu palīdzības centrsShopify palīdzības centrā ir viegli orientēties, un tajā ir daudz noderīgu rakstu un rokasgrāmatu. Jūs varat pārlūkot vai meklēt to, ko jūs’atkal meklē.

Viena no labākajām Shopify detaļām’Atbalsts tiek sniegts, kad palūdzat palīdzību redaktorā – Shopify jūs tieši novirza uz atbilstošo palīdzības lapu palīdzības centrā. Tas ietaupa jūsu laiku un ļauj jums atbrīvoties no galvassāpēm!

Etsy ir arī palīdzības centrs. Tā’tie ir izkārtoti tīrā un skaidrā veidā, kā arī tiem ir meklēšanas funkcija, lai jūs varētu uzreiz nokļūt pie atbildes, ja zināt, ko’atkal meklē.

etsy palīdzības centrsEtsy’s Palīdzības centrā ir virkne rakstu, kā arī meklēšanas funkcija, kas palīdzēs jums atrast tieši to, kas jums nepieciešams.

Etsy ir arī forums, kurā varat lasīt un pievienoties kopienas diskusijām, uzdot jautājumus un sekot Etsy paziņojumiem. Jūs varat nosūtīt Etsy pa e-pastu’Atbalsta personāls vai ieplānojiet tālruņa zvanu, ja jums nepieciešama papildu palīdzība.

Palīdzība un atbalsts: spriedums

Shopify iegūst palīdzību un atbalstu!

Tā’s ir daudz visaptverošāks nekā Etsy, lai jūs’tiek pārklāts pat tad, ja plkst. Etsy ir labs palīdzības centrs un kopienas forums, bet tas var’t sacensties ar Shopify’s personīgāku un padziļinātu atbalstu.

Papildu informācija

Vai mēs varam palīdzēt? Izlasiet jebkuru no šīm rokasgrāmatām, lai iegūtu noderīgus padomus, padomus un atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Mēs’re šeit, lai palīdzētu, tāpēc iesprūst!

 • Mūsu ceļvedis par to, kā pārdot tiešsaistē sniedz noderīgu kontrolsarakstu un detalizētus norādījumus par jūsu tiešsaistes veikala iestatīšanu
 • Izlasiet mūsu ceļvedi par to, kā izveidot tiešsaistes veikalu 11 vienkāršiem soļiem, lai sāktu
 • Atklājiet deviņas vienkāršas darbības mūsu ceļvedis par to, kā izveidot tiešsaistes Boutique
 • Uzziniet, kā nopelnīt naudu vietnē Instagram, ar padomiem par labākajiem pārdošanas veidiem, izmantojot šo populāro sociālo platformu
 • Iepazīstieties ar mūsu ceļvedi par to, kā pārdot vietnē Pinterest trīs efektīvi naudas pelnīšanas veidi
 • Lasiet par 10 panākumu soļiem vietnē mūsu raksts par to, kā izveidot tiešsaistes apģērbu veikalu

Cenu noteikšana

Ietaupiet līdz 20% savā Shopify plānā

Ietaupiet 10% abonementā, kad reģistrējaties viens gads, un saglabājiet 20% kad jūs reģistrējaties divus gadus.

Tas nozīmē, ka jūs ar 20% atlaidi’Jūs ietaupīsit 16 USD mēnesī par Shopify plānu un 60 USD mēnesī saskaņā ar progresīvo plānu!

Runājot par cenu noteikšanu, cena bieži vien ir tā, kas mūs pievelk vai aizkavē. Īpaši tas attiecas uz jums’Vai jums ir ierobežots budžets vai vēlaties nopelnīt naudu, nevis to tērēt!

Etsy ir ļoti maz sākotnējo izmaksu. Pamata pamatlīmenī – standarta plāns, Etsy nav ikmēneša maksu – produktiem tiek piemērotas tikai iekļaušanas maksas, darījumu izmaksas un maksājumu apstrādes nodevas.

Varat jaunināt ar Etsy, lai atbloķētu citas funkcijas. Plus plāns maksā Mēnesī – 10 USD un sniedz jums plašāku rīku kopumu, kas palīdzēs palielināt jūsu veikalu, piemēram, pielāgojamākas iespējas un e-pasta brīdinājumus.

Shopify ir augstākas sākotnējās izmaksas, bet jūs saņemat to, par ko maksājat. Shopify ir trīs cenu plāni, plus 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija. Cenas svārstās no No 29 līdz 299 dolāriem mēnesī, un, palielinot mērogu, jūs atbloķējat uzlabotas funkcijas.

Basic Shopify (29 USD / mēnesī)

 • E-komercijas vietne & emuārs
 • Neierobežots produktu klāsts
 • 2 personāla konti
 • 24/7 atbalsts
 • Daudzkanālu tirdzniecība
 • Manuāla pasūtījuma izveidošana
 • Atlaižu kodi
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Pamesta groza atkopšana
 • Krāpšanās analīze
 • Shopify POS lietotne
 • Standarta kredītkaršu likmes

Shopify (USD 79 mēnesī)

 • Viss no Basic Shopify
 • 5 darbinieku konti
 • Dāvanu kartes
 • Profesionālie ziņojumi
 • Zemākas kredītkaršu likmes
 • Tirdzniecības vietas ekstras

Advanced Shopify (USD 299 mēnesī)

 • Viss no Shopify plāna
 • 15 darbinieku konti
 • Advanced pārskatu veidotājs
 • Trešās puses aprēķinātās piegādes likmes
 • Zemākas kredītkaršu likmes

Pamata Shopify plāns maksā 29 USD mēnesī un sniedz jums visu nepieciešamo veikala iestatīšanai. Neierobežots produktu klāsts, daudzkanālu pārdošana, atlaižu koda izveidošana un pamesta groza atkopšana ir tikai dažas no šajā plānā iekļautajām funkcijām.

Shopify plāns nodrošina visu nepieciešamo biznesa attīstīšanai vietnē Mēnesī – 79 USD. Tajā ir viss, kas pieejams Basic Shopify plānā, kā arī vēl vairāk. Tās papildu iespējas ietver dāvanu karšu izveidošanu un profesionālas atskaites.

Dārgākais Shopify plāns ir Mēnesī – 299 ASV dolāri. Tam ir viss, sākot no pirmajiem diviem plāniem, kā arī uzlabots pārskatu veidotājs un trešo personu aprēķinātas nosūtīšanas likmes un zemākas kredītkaršu likmes.

Tie ir Shopify’Galvenie cenu plāni – tur’s arī Shopify Plus kurai ir pielāgota cenu noteikšana un kas paredzēta e-komercijas pasaules lielajiem uzņēmumiem.

Lai gan, salīdzinot ar Etsy, tie var šķist daudz’zemas cenas, Shopify’Plāni piedāvā ļoti izdevīgu cenu, jo tām ir ļoti daudz funkciju un ilgtermiņa mērogojamība.

Etsy’s cenas var slpt ar savm darjumu maksm un Shopify’Mēneša izmaksas var palielināties, izmantojot trešo pušu lietotnes.

Cenas: spriedums

Tā’s izloze!

Etsy ir lētāks variants, taču Shopify piedāvā pārsteidzošu cenas un kvalitātes attiecību ar visām tā funkcijām. Tas tiešām ir atkarīgs no jūsu budžeta. Etsy uzvar atsevišķiem pārdevējiem, Shopify uzvar uzņēmumiem, kuriem ir budžets, lai sāktu mērogošanu.

Papildu informācija

 • Izlasiet mūsu Shopify cenu pārskatu lai padziļināti apskatītu cenas, plānus un cenas / vērtības attiecību
 • Salīdziniet visu Vadošie tiešsaistes veikalu celtnieki
 • Domājat, kur sākt? Izlasiet mūsu divdaļīgo ceļvedi par vietnes izveides izmaksām (1. daļa) un Cik maksā vietne? (2. daļa) lai iegūtu galīgu rokasgrāmatu par jūsu vietnes budžeta sastādīšanu.

Etsy lietošana kopā ar Shopify

Ja jūs’mēs to lasījām un joprojām esam saplēsuši starp mums, mums ir lieliskas ziņas. Jums var būt labākais no abām pasaulēm!

Izmantojot vietni Shopify App Store, jūs varat integrēt Etsy tirgu ar savu Shopify veikalu. Sinhronizācija reāllaikā nodrošina iespēju izvairīties no pārpratumiem vai pārmērīgas pārdošanas, sinhronizējot Etsy un Shopify veikalus ikreiz, kad veicat kādas izmaiņas.

Šī integrācija septiņas dienas var būt bezmaksas. Pēc tam tas maksā 60 USD mēnesī un ietver pielāgotas funkcijas un neierobežotu produktu augšupielādi.

Šī ir lieliska iespēja, ja jums ir Shopify veikals un vēlaties dažādot savu klātbūtni tiešsaistē. Integrējoties ar Etsy, jūs varat sasniegt jaunu auditoriju un izmantot visas šīs populārās tirgus iespējas.

Papildu informācija

Varbūt jūs don’nevēlaties izmantot Etsy vai Shopify. Tas’s labi, mēs’es tevi aizklāju!

 • Salīdziniet Labākās e-komercijas platformas
 • Iepazīstieties ar mūsu rakstu par labākajām Etsy alternatīvām lai uzzinātu labākās iespējas neatkarīgi no tā, vai jūs’pārejat no Etsy vai tikai sākat tiešsaistes biznesu
 • Apskatiet mūsu pārskatu par labākajām Shopify alternatīvām un salīdziniet labākos konkurentus, lai atrastu jūsu ideālo celtnieku

Shopify vs Etsy: Secinājums

Shopify un Etsy sākumā var šķist līdzīgi, bet viņi’re ļoti dažādas pārdošanas platformas. Šajā rakstā ir apskatītas galvenās atšķirības starp tām, un kas to padara par labu.

Shopify nodrošina visu, kas nepieciešams jūsu biznesam, lai gūtu panākumus. Tam ir jaudīgi pārdošanas rīki, pielāgojamie plāni un nav ierobežojumu tam, ko varat pārdot. No otras puses, Etsy nāk ar produktu ierobežojumiem un pamatīpašībām. Tomēr, tā’ir vienkāršāka un lētāka, padarot to labāku maziem pārdevējiem ar nišu.

Rezumējot šeit’Pārskata tabula, lai sniegtu ātru kopsavilkumu:

KategorijaShopifyEtsyLietošanas ērtums

Uzzīmē

Dizaina elastība

Uzvarētājs: Shopify

Domēns & URL struktūra

Uzvarētājs: Shopify

E-komercijas rīki & Iespējas

Uzvarētājs: Shopify

Maksājuma iespējas & Maksas

Uzvarētājs: Shopify

Klientu piesaiste

Uzvarētājs: Etsy

Palīdzība & Atbalsts

Uzvarētājs: Shopify

Cenu noteikšana

Uzzīmē

Shopify padara jaudīga tiešsaistes veikala izveidošanu ļoti vienkāršu.Etsijs to nedara’Neietveriet nekādus tehniskus uzdevumus – vienkārši izveidojiet kontu un iegūstiet pārdošanu.
Shopify piedāvā virkni veidņu un piedāvā daudz pielāgošanu.Etsy ierobežo jūsu pielāgošanu un pārvalda izkārtojumu, lai jūs varētu’t izveidot unikālu dizainu.
Jums var būt pielāgots domēns, lai izveidotu unikālu vietnes adresi un reklamētu skaidru zīmolu.Jūsu domēns ir Etsy’nevis jūsu pašu, kas nozīmē, ka klientiem jūsu vietnes adresi ir grūtāk atcerēties.
Shopify komplektā ir jaudīgi rīki un apjomīgs lietotņu veikals, lai jūsu vietnei pievienotu funkcijas.Etsy ir labas, bet nedaudzas un vienkāršas funkcijas, kas ļauj jūsu biznesu vadīt pēc iespējas vienkāršāk.
Ar Shopify Payments nav jāmaksā par darījumiem (tikai parastās kredītkartes izmaksas). Zemākas darījumu maksas nekā Etsy. Atbalsta simtiem maksājumu vārteju.Etsy ir iekļaušanas maksas, darījumu maksas un kredītkaršu maksa.
Shopify sniedz jums visus rīkus sava biznesa izveidošanai un reklamēšanai, bet jūs esat atbildīgs par datplūsmas palielināšanu uz jūsu vietni, izmantojot mārketingu, SEO, sociālos medijus un kampaņas..Etsy ir ārkārtīgi populāra platforma ar miljoniem pircēju. Tas jūsu izstrādājumiem nodrošina lielisku ekspozīciju un nozīmē, ka jūs to nedrīkstat darīt’Nav jāpieliek pūles, lai apmeklētāji nonāktu jūsu vietnē.
Shopify piedāvā plašu atbalsta iespēju klāstu, sākot no diennakts tālruņa un tiešraides tērzēšanas, beidzot ar e-pastu un plašu palīdzības centru.Etsy ir skaidrs un noderīgs palīdzības centrs, kā arī kopienas forums. Izmantojot Etsy, varat sūtīt pa e-pastu vai pieprasīt zvanu’s atbalsta personāls.
Shopify ir trīs cenu plāni, sākot no 29 USD līdz 299 USD mēnesī. Tur’s ir 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.Etsy šobrīd ir divi plāni – bezmaksas plāns un USD 10 mēnesī Plus plāns. Ir Premium plāna komplekts, kas tiks izlaists 2019. gadā.

Shopify ir īpaša e-komercijas platforma, un tā ir labākā izvēle jebkuram mazam biznesam, kurš vēlas palielināt savu izmēru un nostiprināties e-komercijas tirgū. Tam ir augstākas sākotnējās izmaksas nekā Etsy, taču tas ir iespaidīgs ar jaudīgām funkcijām, kā arī iespaidīgu lietotņu veikalu.

Etsy ir tirgus, kas ir lieliski piemērots individuāliem un maziem pārdevējiem. Tā’Tas ir daudz vienkāršāks nekā Shopify, taču tam nav ikmēneša abonēšanas (izņemot tā produktu nodevas). Tas padara to par lielisku iespēju izmēģināt savu roku e-komercijā bez jebkādām saistībām.

Kopumā, Shopify ir labāka pārdošanas platforma. Bet tie ir pārāk atšķirīgi, lai ieteiktu vienu otru. Ja jūs’Pārdodot dažus mājās gatavotus priekšmetus mēnesī, Etsy ir labākā izvēle jums.

Kāpēc gan neizveidot Etsy kontu un pamest to, vai izmēģināt Shopify’s 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, lai redzētu, ko jūs domājat? Galu galā, pirms pērkat, vienmēr vajadzētu izmēģināt!

Shopify vs Etsy: FAQ

Kura ir lētāka, Shopify vai Etsy?

Etsy ir lētāks, ja aplūkojat sākotnējās izmaksas. Ja jūs’Ja jums ir ierobežots budžets vai vēlaties pārdot tikai dažas preces, Etsy noteikti būs lētāks nekā Shopify. Bet ja tu’nopelnīt daudz naudas pārdošanā, Etsy’s 5% darījumu maksa var kļūt dārga, padarot Shopify lētāku ilgtermiņā.

Jūs varat uzzināt vairāk par Shopify’Plāni un nodevas mūsu Shopify cenu pārskatā.

Vai arī, ja jūs’Pārdomājot budžetu, izlasiet mūsu rakstu par labākajām bezmaksas e-komercijas platformām, lai salīdzinātu bezmaksas izmēģinājumus un pat bezmaksas plānus.

Kāpēc man vajadzētu pārdot vietnē Etsy??

Etsy ir iecienīta vieta gan pircējiem, gan pārdevējiem! Tam ir vairāk nekā 33 miljoni pircēju, kas ir liels tirgus, kuru jūs nevēlaties’nevēlaties palaist garām. Pārdodiet tikai caur Etsy, ja jūs’mājās gatavotu preču, vintage izstrādājumu vai amatniecības preču atkārtota pārdošana. Mēs to iesakām tikai ļoti maziem pārdevējiem.

Ja jūs’Ja meklējat kaut ko nedaudz progresīvāku, apskatiet mūsu tiešsaistes veikala veidotāju salīdzināšanas tabulu.

Kurš ir labāks mana uzņēmuma, Shopify vai Etsy, mērogošanai?

Shopify ir labāks e-komercijas uzņēmuma mērogošanai. Tam ir ļoti daudz funkciju un iespaidīgs lietotņu veikals, lai paplašinātu jūsu vietni un piesaistītu vairāk apmeklētāju. Shopify rūpējas par maziem uzņēmumiem līdz pat lieliem zīmoliem, piemēram, Penguin. Lai iegūtu papildinformāciju, varat izlasīt mūsu Shopify pārskatu.

Mūsu Shopify vs Etsy pārskats bija noderīgs?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me