Shopify vs Weebly | Kurš no jums ir labāks?

Shopify vs WeeblyShopify vs Weebly ir svarīgs jautājums ikvienam, kurš veido tiešsaistes veikalu – mēs’Es tos sadalīšu, lai parādītu, kurš ir labāks jūsu biznesam.


Kas’s atšķirība starp Shopify un Weebly?

Shopify ir īpaša e-komercijas platforma, kas paredzēta, lai palīdzētu jums izveidot savu tiešsaistes veikalu. Tajā ir viss nepieciešamais sava biznesa vadīšanai. Weebly, no otras puses, ir vietņu veidotājs ar izvēles e-komercijas funkcijām – tas nozīmē’Tas ir mazāk jaudīgs nekā Shopify, taču to ir vienkāršāk iestatīt.

Salīdzinot Shopify vs Weebly, patiesība ir tāda, ka tas ir atkarīgs no tā, kas jums nepieciešams no jūsu veikala.

Šajā ceļvedī mēs tuvāk aplūkojam Shopify vs Weebly un jautājam, kurš no jums ir labāks? Mēs salīdzinām instrumentu, cenu noteikšanas, lietotņu, klientu atbalsta un lietošanas ērtuma platformas. Lietas, kas jums un jūsu tiešsaistes biznesam ir svarīgas!

Līdz mūsu Shopify vs Weebly salīdzināšanas beigām’Jūs varēsiet izvēlēties uzvarētāju savam veikalam! Shopify piedāvā bezmaksas izmēģinājumu un Weebly 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Lai jūs varētu iztērēt testa braucienam, pirms iztērējat kādu no grūti nopelnītajiem dolāriem. Ja jūs’atkal steigā, sāciet izmantot zemāk esošās saites:

 • Izmēģiniet Shopify Free
 • Izmēģiniet Weebly Free

Shopify vs Weebly: plusi un mīnusi

Pirms sīkāk aplūkosim Shopify vs Weebly, ļaujiet’Apskatiet katras platformas galvenos plusus un mīnusus.

Shopify plusi

 • Spēcīgi e-komercijas rīki: Shopify nodrošina visu nepieciešamo moderna veikala izveidošanai. Vairāk nekā 1200 lietotņu sniedz jums lielu elastību.
 • Premium atbalsts: Jūs saņemat atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot LiveChat, e-pastu un tālruni.
 • Vairāk nekā 60 mobilajām ierīcēm gatavu motīvu: Shopify’Bezmaksas un maksas motīvi aptver plašu nozaru loku un lieliski darbojas mobilajās ierīcēs un galddatoros.

Shopify mīnusi

 • Darījuma maksa: Atšķirībā no Weebly, Shopify iekasē maksu par darījumiem (ja vien jūs neizmantojat Shopify maksājumu).
 • Izmaksas var ietvert: Lietotņu izmaksas, maksas un ikmēneša maksājumi var padarīt Shopify šķietami dārgu. Bet, ja jūsu veikals aug un veic pārdošanas apjomus, tas uzvarēja’t, šķiet, ir problēma!

Weebly plusi

 • Ļoti lietotājam draudzīgi: Weebly nodrošina nepieciešamo, lai izveidotu pievilcīgu un funkcionējošu veikalu. Pat vismazāk tehniskais lietotājs var piecelties un darboties Weebly.
 • Jaunākās veidnes: Weebly’Motīvi ir labi izstrādāti un viegli maināmi.
 • Konkurences cenas: Jūs varat pārdot produktus tiešsaistē Weebly, sākot no tikai USD 8 mēnesī.

Weebly mīnusi

 • Ierobežots e-komercijas rīku klāsts: Ja vēlaties izveidot jaudīgu e-komercijas veikalu, iespējams, atradīsit Weebly’s ierobežojošo instrumentu klāsts. Jaunos rīkus mēdz ieviest lēnāk nekā konkurenti, piemēram, Shopify.
 • Ierobežota pielāgošana: Veeblijā var būt sarežģīti veikt sarežģītas izmaiņas veikalā’s redaktors.

Šeit ir 6 lietas, kas jums jāņem vērā, novērtējot Shopify vs Weebly:

Shopify

Weebly

Apmeklējiet vietni Shopify Visit Weebly Galvenā izvēle Tops
Top Choice Shopify shopify logotips

Shopify

Kopējais reitings

9.4 no 10

Weebly

Kopējais reitings

8.2. No 10

Kopsavilkums

Veikals:

Shopify ir īpaša e-komercijas platforma, kas to nozīmē’kas īpaši izstrādāti, lai palīdzētu jums izveidot tiešsaistes veikalu. Tam ir 150 vai vairāk pielāgotu e-komercijas veidņu un specializētas pārdošanas funkcijas, lai jūsu veikals būtu veiksmīgs. Tam ir arī plašs lietotņu veikals, kas ļauj jūsu veikalam pievienot papildu funkcionalitāti. Shopify’s ir diezgan viegli lietot, taču tas tā nav’t tikpat taisni kā Weebly. Tas teica, ja jūs’Re nopietni pārdodot tiešsaistē, jūs uzvarējāt’t atrast labāk nekā Shopify.

Weebly:

Weebly ir vietņu veidotājs, kas dažos savos plānos iekļauj e-komercijas funkcionalitāti. Tas nozīmē, ka jūs don’Tūlīt ir jāveido tiešsaistes veikals – vispirms varat izveidot vietni un jebkurā laikā tam pievienot e-komercijas funkcijas’esi gatavs pārdot. Tas padara Weebly par lielisku izvēli pirmreizējiem vai maziem pārdevējiem. Tā kā Weebly nav īpaša e-komercijas platforma, tomēr tā pārdošanas iespējas nav tik spēcīgas kā Shopify, padarot to par sliktu izvēli lieliem vai augošiem uzņēmumiem.

Lasīt vairāk

Lietošanas ērtums

Veikals:

Tā kā Shopify ir e-komercijas smagsvars’s ir neliela mācīšanās līkne, lai varētu to izmantot. Jums būs jāiegulda nedaudz laika, lai apgūtu redaktoru un pēc iespējas labāk izmantotu funkcionalitāti.

Lai gan Shopify ir grūtāk lietojams nekā Weebly, tam nevajadzētu būt pārsteigumam. Shopify piedāvā daudz vairāk e-komercijas rīku.

Tā nav’Tomēr nav nepieciešams ilgs laiks, lai tiktu galā ar Shopify. Patiesībā mums izdevās izveidot veikalu tikai dažu stundu laikā! Jūs’Jūs to ātri paņemsit un drīz pievienosit produktus, pārvaldīsit krājumus un izveidosit stilīgu mājas lapu.

Pat ja jūs’re netehnisks, tas’Ļoti iespējams apgūt Shopify. Un atcerieties, ka kvalitatīvs atbalsts ir tikai tālruņa zvana attālumā. Arī veikala redaktorā palīdzības logrīki jums palīdz soli pa solim veidot savu veikalu.

Tomēr, ja lietošanas ērtums ir jūsu galvenā prioritāte, jūs’Es gribu vismaz dot Weebly izmēģinājuma braucienu.

Weebly:

Lietošanas ērtums ir Weebly’s unikālais pārdošanas punkts. Būtībā Weebly ir tik veiksmīgs uzņēmums, lai padarītu jūsu veikalu par piepūli un darbību. Tas pieliek piekļuvi pieejamībai sava biznesa centrā un centrā, un, pēc mūsu pieredzes, pat Wix to nav tik vienkārši uzņemt.

Vilkšanas un nomešanas rīki nozīmē, ka jūs burtiski norādāt peli uz funkciju, kuru vēlaties pievienot, noklikšķiniet un pārvietojiet to tur, kur vēlaties..

Tā’s tik vienkārši!

Weebly ir a ‘tas, ko redzat, ir tas, ko jūs saņemat’ celtnieks. Tas nozīmē, ka jūs varat redzēt, ka jūsu veikals veidojas tā konstruēšanas laikā. Ja jūs don’t kā kaut kas, tas’Ir viegli sasmalcināt un mainīt krāsas, tekstu, attēlus – daudz kas cits!

Veikals, kuru redzat ekrānā, ir tas, kuru pircēji redzēs, kad viņi pārcelsies uz jūsu vietni. Tas ļauj ietaupīt uz priekšu un atpakaļ no redaktora uz priekšskatījuma režīmu, lai pārbaudītu, kā izskatās jūsu vietne.

Weebly ir viena no labākajām e-komercijas platformām, kad ir jāapvieno lietošanas ērtums ar piemērotām funkcijām un funkcionalitāti, lai palīdzētu jums pārdot tiešsaistē.

Lasīt vairāk

Motīvi & Dizains

Veikals:

Shopify ir e-komercijas tirgus līderis iemesla dēļ: visa mērķis ir palīdzēt jums pārdot.

Tas ietver veidnes. Mēs vērtējam Shopify’Motīva dizains 5 zvaigznes no 5 zvaigznēm, jo ​​tās ir profesionālas un unikālas. No modes līdz pat pārtikai neatkarīgi no nozares, kurā atrodaties, Shopify ir vairāk nekā 60 uz mobilajām ierīcēm reaģējošas tēmas, kuras ļaus jums aplūkot.

Motīvus varat pārlūkot pēc nozares. Daži nāk ar jūsu Shopify plānu, bet daži maksā papildus, sākot no 140 USD. Tur’Jums nav pienākuma izmantot maksas tēmu, bet gan vienreiz’Pārdošanas veikšana varētu būt labs ieguldījums.

Shopify pārbauda tēmas savā veikalā, tāpēc jūs pazīstat’jūs saņemat kvalitatīvu produktu, neatkarīgi no tā, kuru izmantojat.

Motīva personalizēšana, izmantojot Shopify, ir nedaudz sarežģītāka nekā Weebly. Bet, ņemot vērā to, cik spēcīga tā ir platforma, tā joprojām ir ļoti pieejama. Pat ja jūs’Tā kā tas nav tehniski gudrs, varat pievienot stilīgu motīvu un to pielāgot.

Jāpatur prātā Shopify’s tēmas don’Tie vienkārši izskatās lieliski, tie palīdz jums pārdot vairāk. Shopify ir palīdzējis uzņēmumiem visā pasaulē nopelnīt vairāk nekā 55 miljardus USD. Viņi tiešām ir eksperti, kas izskatās un jūtas piemērots jūsu mērķim.

Vietnē Shopify vs Weebly galvgalī Shopify to noformē pēc tēmām un dizaina.

Weebly:

Weebly patīk uzturēt lietas vienkāršas, un tās veidnes to atspoguļo. Iespējams, ka tie ir vairāk pamata nekā Shopify’s, bet viņi’re kraukšķīgs un labi izstrādāts.

Mūsu salīdzināšanas tabulā Weebly veidņu veidnei piešķir 4 spēcīgas zvaigznes. Kamēr viņi neattīstās’t tikpat laba kā Shopify, Weebly’Motīvu tēmas ir ļoti stabilas un var viegli palīdzēt izveidot pulētu tiešsaistes veikalu, kas arī reaģē uz mobilajām ierīcēm.

Weebly’Motīvu veikalā ir 15 tiešsaistes veikalu dizaina iespējas. Mēs esam pārsteigti par to, cik labi izpildīti viņi izskatās, taču to dažādība ir mazāka nekā Shopify.

Viena no jomām, kurās Weebly var iet līdz kājām, izmantojot Shopify, ir tas, cik viegli tēmām ir rediģēt, kad vien jūs esat’esat to pievienojis savam veikalam. Motīvu rediģēšana ir ļoti intuitīva, kas nozīmē, ka jūs varat izveidot veikalu ar savu personību. Mums īpaši patīk, cik viegli ir izveidot atsevišķas produktu lapas katram jūsu priekšmetam. Ar Weebly’Motīvi, visa lietotāja pieredze ir ļoti slidena.

Par milzīgo dažādību un tāpēc, ka viņi’ir orientēta uz Shopify pārdošanu’Motīvi ir nedaudz labāki nekā Weebly’s. Bet, ja vēlaties netraucēti un ātri uzsākt interneta veikala darbību, Weebly noteikti ir vērts to apskatīt.

Lasīt vairāk

E-komercijas rīki

Veikals:

Shopify ir pilna aprīkojuma e-komercijas mašīna, kas pārpilna ar rīkiem, kas palīdzēs pārdot. Rokas rīku klāsts, kas atrodas pa rokai, patiešām ir satriecošs. Vai jums’Pārdodot 10 produktus vai 1000, Shopify ir funkcionalitāte, lai rūpētos par jūsu vajadzībām. Tā’tāpēc Shopify ir labākā platforma lieliem uzņēmumiem vai veikaliem, kas vēlas strauji attīstīties.

Mēs uzvarējām’Tagad neiedziļinieties tajos visos (tas ir Shopify vs Weebly īslaicīgs salīdzinājums, atcerieties), taču ir daži e-komercijas rīki, kas mums jāizceļ.

Vietnē Shopify jūs varat pieņemt maksājumus no vairāk nekā 70 norēķinu metodēm, ieskaitot PayPal un kredītkartes, dažādās valūtās. Tas pūš Weebly’s četras norēķinu iespējas ārpus ūdens!

Viena no jomām, kuras Shopify pārspēj daudz, ir analītika. Tas var palīdzēt jums labāk izprast savus klientus nekā jebkura cita mūsu platforma’esat pārbaudījis. Jūs’Jūs saņemsit tādu detalizācijas pakāpi, kādu jūs vienkārši varat’t piekļuvi pamata platformai, piemēram, Weebly. Jo labāk jūs pazīstat savus pircējus, jo vairāk jūs varat viņus priecēt. Un laimīgs klients tērē vairāk – jaukā vieta jebkuram pārdevējam, vai ne?

Izmantojot Shopify, jūs varat pārdot tādu sociālo mediju vietnēs kā Facebook un Pinterest. Tā’s ir arī viena no tikai divām platformām, kas ļauj integrēties Instagram veikalā!

Citi rīki ļauj jums pievienot vairākus personāla kontus, sūtīt atlaižu kodus, izveidot emuārus, pievienot produktus un kārtot tos krājumos, kā arī sūtīt pamestus grozu e-pastus – tas viss var palīdzēt uzlabot jūsu sākotnējo līmeni….

Vienīgais Shopify negatīvie ir tas, ka jūs varat atrast milzīgu rīku skaitu un to, ko jūs varat darīt ar tiem!

Jūs varat mielot acis ar pilnu funkciju sarakstu Shopify vietnē.

Weebly:

Weebly ir satraucoša platforma, kuras mērķis ir palīdzēt mazajiem uzņēmumiem vai tirgotājiem ar vienu cilvēku, ērti un ātri nokļūt tiešsaistē. Tāpēc tas’Nav pārsteigums, ka tā e-komercijas rīki nav tik visaptveroši kā Shopify’s.

Tomēr Weebly ļoti labi pārvalda pamatus. Tas nozīmē, ka Weebly pārsniedz savu svaru un piedāvā dažus no labākajiem jebkuras vilkšanas un nomešanas platformas e-komercijas rīkiem.

Pilnībā integrēti iepirkumu grozi (pēc noteiktiem Weebly plāniem) nozīmē, ka klienti paliks jūsu veikalā visu laiku no pasūtījuma veikšanas līdz pirkuma pabeigšanai..

Citi svarīgi Weebly rīki ir nodokļu kalkulators, krājumu uzskaite, kuponu veidotājs un pamesta groza atkopšana – patiešām efektīvs pārdošanas rīks, kas pašlaik nav pieejams Weebly’Piemēram, velciet un nometiet konkurentu Wix.

Viens no Weebly pārdošanas punktiem ir tas, cik viegli ir migrēt tiešsaistes veikalā’ve jau ir izveidots platformā. Viss, kas jums jādara, ir augšupielādēt CSV failu. Pēc tam redaktorā var piekļūt visam personalizācijas rīku klāstam, tāpat kā jebkuram citam lietotājam!

Jūs varētu domāt Weebly’E-komercijas rīki izklausās diezgan plaši?

Nu, viņi ir. Bet apgabals, kurā Weebly zaudē Shopify vs Weebly mačos, ir analītika. Jūs varat integrēt savu Weebly veikalu ar Google Analytics, taču iekšējie pārskati vēl nav tik progresīvi kā tas ir Shopify’s informācijas panelis.

Šis uzvarēja’t nav problēma, ja jūs’pārdodot nelielu skaitu produktu, bet, palielinoties jūsu veikalam, tas kļūs arvien aktuālāks.

Atšķirībā no Shopify, mēs’d teikt, ka Weebly rīcībā ir ierobežotas iespējas. Bet ja Shopify’Instrumenti izklausās pārāk plaši jūsu vajadzībām, tāpēc Weebly ir vērts!

Lai iegūtu sīkāku informāciju par Weebly’e-komercijas rīkus, apmeklējiet vietni Weebly’vietne.

Lasīt vairāk

Aplikāciju veikals

Veikals:

Labs lietotņu veikals tagad ir jebkuras kvalitātes e-komercijas platformas būtiska sastāvdaļa. Lai gan, sākot pārdošanu, jums, iespējams, nevajadzēs lietotnes, jūs vēlēsities jazz ievietot veikalā vai kaut kas jāmaina, lai sasniegtu biznesa mērķi.

Tā’Tas noteikti ir kaut kas jāņem vērā, aplūkojot vietni Shopify vs Weebly.

Shopify’App Store ir viens no labākajiem biznesā. Jūs varat izvēlēties no vairāk nekā 1200 lietotnēm, kas aptver sociālo mediju integrāciju ar nodokļiem. Lietotņu klāsts nozīmē, ka Shopify veikals principā ir neierobežots.

Šīs lietotnes nelieto’t tikai ļauj jums pievienot fantastiskas jaunas iespējas. Viņi atbrīvo jūsu laiku, veicot jums ikdienišķus darbus. Pēc tam jūs varat atgriezties pie kāda’Svarīgi: uzlabot savu veikalu un pārdot produktus.

Piemēram, varat pievienot profesionālu saziņas veidlapu, lai uzlabotu klientu apkalpošanu, vai sazināties ar pārveidotāju un dot pircējiem iespēju apskatīt dažādas valūtas.

Daži no Shopify’Lietotnes ir bezmaksas, dažas maksā ikmēneša maksu. Jums ir pilnīga kontrole pār jebkuras lietotnes izmantošanu, un jebkurā laikā varat ievilkt spraudni, ja tā ir’s nedarbojas jums.

App Store patiešām ir zelta ieguve tādiem komersantiem kā jūs.

Weebly:

Weebly’App Center saka, ka tas notiks “ienesiet pasauli savā vietnē”. Mēs domājam, ka tas piepilda šo solījumu!

App Center izkārtojums ir tīrāks un modernāks nekā Shopify. Vajadzīgo pakalpojumu ir ļoti viegli atrast.

Pat ja Weebly’Galvenā uzmanība tiek pievērsta vienkāršībai, App Center nozīmē, ka varat diezgan viegli paplašināt savu vietni. Veikalā uzskaitītās lietotnes var pievienot ar vienu klikšķi, lai tur’Integrācijas sakārtošanā nav nekādu mulsumu. Lietotnes ir pilnībā integrētas – jūs uzvarējāt’Nav nepieciešams pieskarties jebkuram kodam, lai to pievienotu savai vietnei.

Lietotnes ir sadalītas kategorijās, piemēram ‘e-komercija’ un ‘sakari’. Tāpat kā Shopify, lai iegūtu dažas lietotnes’Vajadzēs tērēt naudu, taču ir pieejami bezmaksas izmēģinājumi, lai jūs varētu izmēģināt pirms pirkšanas! Izmantojiet izmēģinājuma periodu, lai pārliecinātos, ka lietotne ir piemērota jūsu vietnei.

Weebly’Lietotnes aptver jebko, sākot no foruma pievienošanas savai vietnei līdz daudzvalodu lapu piedāvāšanai. Ņemot vērā Weebly vienkāršību’Piedāvājot, App Center ir diezgan iespaidīgs piedāvājums.

Lasīt vairāk

Cenu noteikšana

Veikals:

Labi, ļaujiet’runā par cenu.

Galu galā, cik maksās katra platforma, ir liela daļa no Shopify vs Weebly debatēm.

Shopify’Mēneša cenu plāni ir:

 • Pamata Shopify – 29 USD
 • Shopify – 79,99 USD
 • Shopify Advanced – 299 USD

Shopify ir dārgāka nekā Weebly, bet tā’s tāpēc, ka tā’s ir pilnvērtīga e-komercijas platforma. Jūs saņemat visu rīku un funkciju klāstu, kas palīdzēs novirzīt produktus no virtuālajiem plauktiem.

Ja pierakstāties attiecīgi uz viena vai divu gadu plānu, jūs varat ietaupīt 10 vai 20% no gada rēķina.

Kas’Tik iespaidīgas par Shopify ir funkcijas, kas visos plānos iekļautas standartā: jūs varat pārdot neierobežotus produktus, sūtīt atlaižu kodus, saņemt SSL sertifikātu (tas nozīmē, ka jūsu vietne ir atzīmēta kā ‘droša’ pircējiem), kuru vērtība ir 70 USD, un visu diennakti saņemiet klientu atbalstu.

Jo labāks būs jūsu Shopify plāns, jo zemākas būs transakcijas maksas. Tie sākas ar 2,2% no Basic, bet tiek atcelti, ja izmantojat Shopify’paša maksājuma vārteja.

Tā’Ir vērts paturēt prātā, ka Shopify vs Weebly cenu salīdzinājums var būt maldinošs. Protams, jūs varat pārdot produktus Weebly par USD 8 mēnesī, daudz lētāk nekā Shopify. Bet tu’re tikai 10 produkti un don’t nav sava norēķinu domēna. Shopify’Visvienkāršākais plāns dod jums pašam savu kasi un ļauj pārdot neierobežotus produktus, tāpēc tiešām Shopify Basic ir visciešāk salīdzināms ar Weebly Business – un tur’Tajā ir tikai 4,99 USD!

Būtībā Shopify ir ilgtermiņa platforma, kas var augt līdz ar jūsu veikalu.

Kopumā mēs’tu esi liels ticīgais frāzei, kuru saņemat to, par ko maksājat. Shopify nav’t lētākā platforma tirgū, bet jūs iegūsit visu nepieciešamo, lai izveidotu jaudīgu tiešsaistes veikalu.

Jums vienkārši jājautā, vai papildu perksu, piemēram, diennakts atbalsta, attaisnojums maksāt vairāk par platformu?

Izmantojiet Shopify’bezmaksas izmēģinājums, lai atrastu atbildi.

Izlasiet mūsu Shopify cenu pārskatu, lai iegūtu visaptverošu ceļvedi par Shopify cenu plāniem.

Weebly:

Weebly ir lētāka alternatīva Shopify un piedāvā lielisku naudas vērtību.

Šeit’s to, ko katrs no Weebly’plāni maksā mēnesī:

 • Bezmaksas – 0 USD
 • Starteris – 8 USD
 • Pro – 12 USD
 • Bizness – 25 USD

Ņemiet vērā: lai pārdotu produktus, jums ir jāapmaksā Weebly plāns. Un, lai pārdotu vairāk nekā 25 produktus, jums jābūt biznesa plānā (ar Shopify jūs varat pārdot neierobežotus produktus uz jebkura plāna).

Weebly iekasē 3% darījumu maksu par saviem Starter un Pro plāniem – vairāk nekā maksa par jebkuru Shopify plānu. Biznesa plānā tomēr nav ietverta maksa par darījumu.

Plāni var būt lētāki nekā Shopify’s, bet tie ir daudz atturīgāki. Piemēram, lai SSL sertifikāts tiktu iekļauts standarta komplektācijā ar Shopify, jums ir jājaunina uz Weebly biznesa plānu.

Weebly ir lētāka alternatīva Shopify. Tā’s pievilcīgs variants, ja jūs’tas ir mazs uzņēmums vai tirgotājs, kurš vēlas pārdot nelielu produktu daudzumu.

Tomēr, no otras puses, jums būs lielākas iespējas palielināt savu tiešsaistes veikalu par nopietnu ieņēmumu avotu ar visu Shopify’Jūsu rīcībā esošie rīki un funkcijas.

Ja salīdzina Shopify un Weebly pēc cenas, tas norāda uz to, ko jūs cerat sasniegt no sava veikala.

Kopumā Weebly ir ļoti taisnīga cena, it īpaši ņemot vērā to’s ir viena no lietotājam draudzīgākajām platformām apkārt!

Weebly ir garantēta naudas atmaksa 30 dienu laikā, nodrošinot ilgu pārbaudes laiku. Izmantojiet priekšrocības un pārbaudiet, vai Weebly ir piemērots tieši jums.

Iepazīstieties ar mūsu Weebly cenu pārskatu, lai iegūtu padziļinātu ieskatu Weebly plānos.

Lasīt vairāk

Klientu atbalsts

Veikals:

Izmantojot Shopify, jūs varat saņemt atbalstu caur LiveChat, Twitter, pa e-pastu vai pa tālruni. Palīdzība 24 stundas diennaktī ir pieejama katram plānam, sākot no pamata.

Šāds krāna atbalsts ir nenovērtējams, ja jūs’jūs tikko sākat pārdot tiešsaistē. Tā’Patīk, ja visi biznesa konsultanti, datoru eksperti un dizaineri ir apvienoti vienā!

Ja vēlaties attīstīt savu veikalu, Shopify eksperti ir gatavi parādīt jums virves.

Pēc mūsu pieredzes, izmantojot Shopify, atbalsts ir visaugstākās kvalitātes. Viņi ātri reaģē uz jūsu problēmu un vienmēr piedāvā noderīgus risinājumus.

Weebly:

Weebly’s klientu atbalsta līmenis ir daudz zemāks nekā Shopify. Izmantojot Weebly, jums ir jājaunina uz Pro vai Business plānu, lai saņemtu atbalstu pa tālruni.

Paturiet prātā, ka tāpēc, ka Weebly ir tik vienkārši lietojams (vairāk par to tikai vienā mirklī), iespējams, jums nevajadzēs tik daudz atbalsta kā sarežģītākai platformai.

Mūsu pieredze, izmantojot Weebly’Atbalsts vienmēr ir bijis pozitīvs – un tas’s dublē lietotāji’ atsauksmes.

Veidojot Shopify vs Weebly tiešo atbalstu klientu atbalstam, Shopify ir ieguvējs mums. Kamēr Weebly’Atbalsts ir pienācīgs, un tas piedāvā padziļinātas rokasgrāmatas un noderīgu forumu, ko Shopify patiešām var piedāvāt’t dariet pietiekami daudz jūsu labā. Un atšķirībā no Weebly, Shopify’Atbalsts ir pieejams visu diennakti. Weebly’s Klientu veiksmes komanda ir pieejama tikai no pirmdienas līdz piektdienai no pulksten 18 līdz 21 un brīvdienās no pulksten 8 līdz 17.

Lasīt vairāk

Secinājums

Izvēlēties platformu sava tiešsaistes veikala izveidošanai ir liels lēmums, nevis viegls. Mēs zinām no pieredzes. Tā’s kāpēc mēs’mēs esam izveidojuši līdzīgus pārskatus, piemēram, šo, lai palīdzētu jums pieņemt apzinātu lēmumu.

Tur’s atbilde nav visiem piemērota, un tā’Ir grūti sniegt galīgo spriedumu par Shopify vs Weebly.

Shopify ir visi nepieciešamie rīki, lai veikals būtu veiksmīgs. Tās pārdošanas rīki ir daudz modernāki nekā Weebly’s, taču iestatīšanai ir nepieciešams arī vairāk laika un naudas. Weebly ir ātrs, ērts un lēts, savukārt Shopify ir jaudīgs, profesionāls un nedaudz dārgāks.

Ja jūs’Mēs vēlamies ātri un lēti nokļūt tiešsaistē un pārdot nelielu daudzumu produktu. Weebly noteikti ir mūsu platforma’d iesaku padomāt. Bet, ja vēlaties tiešsaistes biznesu palielināt par pilnas slodzes ienākumiem un pārdot lielāku apjomu, jums būs nepieciešami jaudīgi e-komercijas rīki, kas pieejami Shopify.

Weebly’Iespējams, ka rīki nav tik visaptveroši kā Shopify’s, taču to ir vairāk nekā pietiekami maziem uzņēmumiem vai viena cilvēka grupas tirgotājiem, kuri vēlas palielināt savus ienākumus vai nopelnīt nedaudz naudas tiešsaistē.

Gan Shopify, gan Weebly piedāvā izmēģinājuma periodus. Vislabāk to pārbaudīt. Novērtējiet galvenos aspektus, kurus mēs’esat apskatījis šo Shopify vs Weebly salīdzinājumu un redzat, kurš no tiem atzīmē jūsu rūtiņas!

 • Izmēģiniet Shopify bez maksas
 • Izmēģiniet Weebly bez maksas

Lasīt vairāk

Pārskats

9.4 no 10

Apmeklējiet Shopify
Skatiet mūsu Shopify pārskatu

8.2. No 10

Apmeklējiet Weebly
Skatiet mūsu Weebly pārskatu Kopējais vērtējums Kas tas ir?

Mūsu kopējie vērtējumi ir balstīti uz visu vērtējumu vidējo rezultātu.

Kāpēc tas ir svarīgi??

Mūsu iegūtie rezultāti īsumā sniedz pārskatu par to, kurš pakalpojums piedāvā vislabākās iespējas, vērtību un daudz ko citu.

Salīdzinājums shopify 4.7 / 5 weebly 4.1 / 5 Aizvērt

BUJ

Vai Weebly ir brīvs?

Weebly ir brīvs plāns, bet jūs varat’t to pārdot. Bezmaksas plāns ir paredzēts tikai ļoti vienkāršai lietošanai, un tajā nav iekļauti nekādi pārdošanas rīki vai tiešsaistes maksājumi. E-komercijai, jums ir nepieciešams tā 12 ASV dolāru mēnesī Pro plāns vai lielāks.

Vai jūs varat integrēt Shopify ar Weebly??

Jā! Izmantojot pogu Shopify Buy, jūs varat pārdot savu Weebly vietni par USD 9 mēnesī. Jūs vienkārši ievietojat Shopify Buy Button savā esošajā Weebly emuārā vai vietnē un sāciet pārdot! Šis ir lielisks veids, kā sākt visu e-komercijas veikala izveidošanu.

Kurš ir labāks e-komercijas biznesa audzēšanai?

Shopify ir jaudīgāka e-komercijas platforma nekā Weebly, un tai ir labāki rīki jūsu veikala atbalstam’ilgtermiņa izaugsme. Ja vēlaties paplašināt savu biznesu, jūs atradīsit Weebly ierobežojošu, salīdzinot ar Shopify’funkciju klāsts.

Vai Shopify vai Weebly ir vieglāk lietojams?

Weebly ir mazāk jaudīga platforma nekā Shopify, taču tas arī to nozīmē’s ir daudz draudzīgāks iesācējs. Jūs varat ātri izveidot veikalu, turpretī Shopify ir vairāk mācību līknes. Abi ir piemēroti iesācējiem, taču Weebly ir priekšrocība, runājot par vienkāršību.

Do Weebly un Shopify iekasē maksu par darījumiem?

Weebly maksas a 3% darījuma maksa par tā 12 ASV dolāru mēnesī Pro plānu, bet ne’t iekasē maksu par saviem Biznesa un Biznesa Plus plāniem. Shopify iekasē transakciju maksu par visiem saviem plāniem, sākot no 2% līdz 0,5% atkarībā no tā, kuru cenu plānu jūs izvēlaties. Tomēr, jūs don’Ja jūs izmantojat Shopify Payments, jums nav jāmaksā nekāda maksa par darījumu, Shopify’s pašu iekšējo norēķinu vārteja.

Uzziniet vairāk par Shopify maksājumiem mūsu padziļinātajā vietnē Shopify Payments pārskats.

Vai jums jāatrod Weebly vai Shopify mitināšana?

Nē! Jūs varat sākt veidot savu veikalu, neuztraucoties par mitināšanu, jo gan Weebly, gan Shopify ir pilnībā mitināti jūsu labā. Jūs don’Nav jādodas pie cita pakalpojumu sniedzēja vai jāmaksā papildu maksa – vienkārši sēdiet un sāciet pārdot!

Vai es varu integrēt Square ar Weebly vai Shopify?

Weebly faktiski ieguva Square, tātad’Nav pārsteigums, ka tā piedāvā ekskluzīvu integrāciju ar šo kredītkaršu procesoru! Vienkārši savienojiet savu Square kontu ar savu Weebly vietni un pieņemiet maksājumus tiešsaistē. Shopify to nedara’t atbalstiet Square inhouse – jūs’Lai tos integrētu, būs jāizmanto tāda lietotne kā Zapier.

Ņemot vērā citus e-komercijas vietņu veidotājus?

Apskatiet mūsu ceļvedi vietnē Labākās e-komercijas platformas, vai piedalies bezmaksas viktorīnā lai redzētu, kurš e-komercijas vietņu veidotājs atbilst jūsu vajadzībām.

Vai nezināt, kurš vietņu veidotājs jums darbojas vislabāk? Izmēģiniet mūsu Vietņu veidotāju atbilstības viktorīna

Skatiet arī mūsu E-komercijas vietņu veidotāju salīdzināšanas diagramma lai iegūtu sīkāku atšķirību

Šī rokasgrāmata ir noderīga?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map