Vietņu veidotāju SEO vs WordPress SEO: Kurš ir labāks?

Vietņu veidotāju SEO vs WordPress SEO


“Vai SEO vietņu veidotājiem vai SEO WordPress ir labāks?”

Tā’Tas ir labs jautājums, un mums tik daudz jautā.

Jums, iespējams, ir līdzīgi (tomēr bieži sastopami) jautājumi, piemēram:

 • Kurš vietnes veidotājs ir labākais SEO?
 • Vai kādam konkrētam vietņu veidotājam ir dabiskas priekšrocības, ja runa ir par augstāku rangu Google?
 • Visi un viņu kaķi man saka, ka WordPress SEO ir labākais un tas ir vienīgais veids, kā meklēšanas rezultātos iegūt augstāko vietu. Patiesībā?
 • Cilvēki saka, ka velciet & Vietņu kritušo vietņu veidotāji ir briesmīgi vērtē Google. Mīts?

Vēlaties manu ātru viedokli?

 • Dons’t zināt.
 • Droši vien.
 • Viltus.
 • Pilnīgi mīts.

Vai esat pārsteigts par manu viedokli? Var būt?

Ja jūs zināt, kāds ir SEO (“Meklētājprogrammu optimizācija”) ir, tad jūs to zināt’s ir viens no galvenajiem jūsu vietnes dzīvības avotiem.

Ja jums ir patvērums’Nav dzirdējis par SEO, būtībā par to’Tas ir process, kas palīdz jūsu vietnei pakāpties augstāk tādās meklētājprogrammās kā Google.

Tiklīdz jūsu vietne iegūs lielāku redzamību meklēšanas rezultātos (būs augstāka), jūsu vietni apmeklēs vairāk cilvēku.

Ir jēga, pareizi?

Šajā amatā es vēlos dalīties ar jums ar jūsu viedokli par SEO un vietņu veidotājiem.

ES varu’Es nestāstīšu, kurš konkrētais vietņu veidotājs ir vispiemērotākais SEO, taču es varu mēģināt kliedēt dažus izplatītus mītus / dezinformāciju par šo tēmu – balstoties uz savu pieredzi.

Pirms mēs iestrēdzam, iepazīstieties ar mūsu vietņu veidotājiem ar visaugstāko novērtējumu:

Piezīme: ja jūs jautājāt 100 cilvēkiem par SEO, jūs’Droši vien iegūsit 100 dažādus viedokļus. Es’Es nekādā gadījumā neesmu vadošais eksperts (lai gan es šeit apskatīšu dažus no tiem savas diskusijas laikā). Es’Es tikai dalījos ar to, kas agrāk darbojās mūsu labā, un tāpēc tas var vai nederēs jūsu labā.

Tagad, kad es’Es izdarīju savu atrunu, cerams, ka es uzvarēju’t nesaņem akmeņus, ko uz mani izmet hardcore SEO fanātiķi. Droši vien tomēr!

Izvēlieties vietnes veidotāju un nopelniet naudu tiešsaistē jau šodien

Kāda veida vietni vēlaties izveidot?

izveidot vietni veidot tiešsaistes veikalu Tīmekļa vietnes tiešsaistes veikals

WordPress lietošana nenozīmē, ka jūs saņemsit augstāku meklēšanas rangu

“Ir daudz dezinformācijas par WordPress vietnēm, kuru ranžēšana vienmēr ir labāka nekā vietnēm, kas veidotas ar vietņu veidotājiem. Tas vienkārši nav’Šis gadījums ir balstīts uz mūsu pieredzi.”

Saki whaaaat?

Es zinu, ka daži no jums, iespējams, gatavojas izlēkt no savām vietām, jo ​​jūs domājat, ka es’es ienīstu WordPress.

Es don’t ienīst WordPress.

Man tiešām patīk to izmantot, jo pēc gadiem ilgi būvēju vietnes ar abām vilkšanām & nometiet vietņu veidotājus un ar WordPress, I’Es iemācījos to lietot ļoti prasmīgi un uzdrošinos teikt, es pat iemācījos mazliet uzrakstīt kodu!

Faktiski šī vietne ir veidota uz WordPress bāzes, jo tā ir labākā platforma emuāru ziņu rakstīšanai.

Bet, kad es pirmo reizi sāku izveidot tīmekļa vietnes, WordPress bija grūts zvērs, kuru pieradināt.

Tas bija mulsinoši, pārāk tehniski (mēms ol’ es vienalga) un, ja es vēlētos veikt kādas izmaiņas dizainā vai pārvietot savu saturu, man bija jāraksta kods vai jāpieņem darbā kāds, kurš var.

Es’Es to atzīšu – WordPress lika man justies mēmam.

Es strādāju pilna laika darbu un vienkārši to nedarīju’Es nevēlos nodarboties ar visu to tehnisko zināšanu apguvi, kas bija saistītas ar WordPress pēc tam, kad es pārnācu mājās no darba.

Tas’Tāpēc es pievērsos vietņu veidotāju vilkšanai un nomaiņai – tas man lika justies tik mēmam!

Viņi man ļāva ātri, lēti izveidot tīmekļa vietnes un ģimenes sarunu laikā sarīkoja šķēršļus kā kodējoša zvaigzne (būtisks trūkums: visi man sāka lūgt veidot viņiem vietnes…)

Kāpēc visi internetā, kas, šķiet, kaut ko zina par vietņu veidošanu, saka, ka, izmantojot WordPress, jūs meklētājprogrammās palīdzēsit pakāpties augstāk?

Hmmm, lielisks jautājums. Man patiesībā nav ne mazākās nojausmas.

Varbūt viņi kaut kur to lasīja, un tāpēc viņi to atgaiņāja citiem? Pēc dažām tā kārtām tas kaut kādā veidā izveidojās “patiesība”, Tu zini, ko es ar to domāju?

Mēs’visi esam to pieredzējuši, un tā’To ir tik viegli izdarīt internetā, kur cilvēki var būt mazāk atbildīgi par viņu teikto.

Es tam arī agrāk ticēju, līdz dažas no mūsu vietnēm, kuras ir veidotas uz vilkšanas, ir bijušas pārliecinātas & Vietņu veidotāji (piemēram, Wix, Squarespace, Weebly) sāka parādīties Google pirmajā lapā.

Šīs vietnes no mūsu iepriekšējiem projektiem pārspēja pat dažas WordPress vietnes.

Bļāviens! Nevar būt!!

Tas’s, ko es arī domāju, labi?!

Šeit’s lieta. “Visi” saka, ka WordPress ir labākais SEO, bet kā viņi to var skaidri pateikt?

“Neiespējami” SEO eksperiments, kuru neviens neveica

“Es patvērumu’nav redzējis galīgu pierādījumu tam, ka WordPress vietnes vienmēr ir labākas nekā Web vietas, kas nav WordPress. Droši vien tāpēc, ka šādu pētījumu nav?”

Es sērfoju internetā, cerot, ka kāds ir veicis eksperimentu, lai noskaidrotu, vai šī tēze ir patiesa – ka, izmantojot WordPress, varētu viegli pārspēt vietnes, kas izveidotas ar vilkšanu & nometiet vietņu veidotājus.

Bet tad es domāju, “Kā kāds varētu ieplānot šo eksperimentu??”

Es’Es neesmu zinātniskais pētnieks, apmācot, bet es varu novērtēt vislabāko veidu, kā pārbaudīt, vai viens faktors ir mainījies, vai visi citi faktori ir nemainīgi / vienādi, un vienīgā atšķirība ir tā, kurš vietņu veidotājs tika izmantots.

Tas ir vienīgais veids, kā jūs varat patiesi pateikt, vai, izmantojot noteiktu vietņu veidotāju, tika izdarīta būtiska atšķirība.

Vai ir iespējams pat palaist a “tīrs” eksperimentēt? Vai katra vietne var būt tieši tāda pati un saņemt vienādu attieksmi?

 • Vai visām vietnēm var būt vienāds domēna nosaukums? – Nē
 • Vai katrai vietnei varētu būt tieši tāds pats saturs? – Jā
 • Vai katru lapu varētu publicēt vienā un tajā pašā laikā? – Droši vien
 • Vai katra vietne varētu saņemt vienādu reklāmas līmeni? – Visticamāk ne
 • Vai katra vietne varētu saņemt tieši tādas pašas atpakaļsaites no citām vietnēm (kad citas vietnes izveido saiti atpakaļ uz jūsu vietni)? – Nē

Tā’Ir praktiski neiespējami izveidot tieši tādas pašas vietnes dažādiem vietņu veidotājiem, kā jūs varat’t kontrolēt, kā citi cilvēki reaģē uz katru no vietnēm.

Tātad, kā kāds varētu galīgi pateikt, ka konkrēts vietnes veidotājs ir labāks SEO?

Lai ilustrētu šo punktu, ņemiet vērā šo piemēru.

Ļaujiet’Saka, ka šim eksperimentam tika izveidotas dažas tīmekļa vietnes, un vietnes bija par suņu apmācību.

Katra vietne tika veidota atšķirīgam vietņu veidotājam, tai bija precīzi vienāds saturs par suņu apmācību, vienāds dizains, tā tika reklamēta tādā pašā līmenī un pat tai bija tieši tāds pats domēna vārds (kas nav iespējams, bet ļaujiet’turpiniet šo pieņēmumu).

Vienā skaistā rītā suņu apmācības speciāliste, kas ir mazliet slavenība vai autoritatīva figūra tiešsaistē (viņa izdod digitālos suņu apmācības žurnālus un kurai ir desmitiem tūkstošu sekotāju un fanu), saskārās ar vienu no šīm eksperimentālajām vietnēm.

Viņa redzēja eksperimentālo vietni, kas izveidota ar Wix, mīlēja to, uzrakstīja par to rakstu un dalījās tajā ar tūkstošiem savu sekotāju.

Tātad vietne, kas tika veidota kopā ar Wix, ieguva lielu tiešsaistes mīlestību no šī autoritatīvā attēla.

Viņa saistīja šo vietni ar savu vietni (kas Google novērtēja ļoti augstu, jo Google atzina viņas vietni par autoritatīvu vietni), un tā arī izdarīja daudz savu fanu, jo viņas fani uzticējās viņas viedoklim un tam, ko viņa teica par jūsu vietni.

Jūsu vietne arī ieguva savu “15 minūtes slavas” kad daudzi cilvēki to dalījās ar saviem sociālajiem tīkliem.

Maģiski, ka arī Google sāka jūsu vietni mīlēt, un jūsu vietne (veidota ar Wix) meklēšanas rezultātos sāk ierindoties augstāk un augstāk..

Vai šim ietekmīgajam suņu lietpratējam bija vienlīdzīgas iespējas paklupt uz citām jūsu eksperimentālajām vietnēm, izņemot tās, kas izveidotas ar Wix?

Zem mūsu hipotētiskā eksperimenta parametriem – jā.

Tātad, vai tas nozīmē, ka jūsu Wix vietne ir labāka SEO izmantošanai nekā citas vietnes?

– Nē.

Noderīga & Atjautīgs saturs ir galvenais faktors, lai iegūtu augstāku meklētājprogrammu rangu – nevis tas, kuru vietņu veidotāju izmantojāt

“Google un citi vadošie SEO eksperti ir apstiprinājuši, ka saites un saturs ir vissvarīgākie faktori, lai sasniegtu augstāku meklētājprogrammu klasifikāciju.”

Jautājumi, par kuriem jūs varētu padomāt:

 • Vai jūsu vietne sāka gūt popularitāti, jo tā tika veidota uz Wix? – Dons’t tā domā.
 • Vai jūsu pēkšņais meklēšanas rangu pieaugums būtu labāks vai sliktāks, ja jūs izmantotu citu vietņu veidotāju (piemēram, WordPress, Squarespace un Weebly)? – Es don’t tā domā.

Pēkšņajam šīs eksperimentālās vietnes ranga pieaugumam nebija nekā kopīga ar to, kuru vietnes veidotāju izmantojāt.

Tam bija viss, kas saistīts ar meklētājprogrammu skatīšanu, ka šī vietne ir noderīga – to apliecina autoritatīva persona un viņas autoritatīvā vietne, kas izveido saiti uz šo vietni, kurai seko daudz viņas fanu, kas apmeklē vietni, un daži no viņiem arī izveido saiti uz šo vietni, kā arī.

Vietņu veidotāju SEO vs WordPress SEO - saitesAvots: meklētājprogrammu zeme – saites & Saturs – abi ir kritiski SEO

“sociālie signāli” (Cilvēki, kuri kopīgo un apspriež jūsu vietni Facebook, Pinterest, Twitter utt.) arī daudz palīdzēja.

Tie visi ir “signāli” Google, parādot, ka jūsu vietne ir pelnījusi parādīt augstākus rezultātus meklēšanas rezultātos.

Šāda veida tiešsaistes apstiprinājumu saņemšana, manuprāt, ir viens no visefektīvākajiem (ja ne pat visefektīvākajiem) SEO paņēmieniem, un tas ir viens no vissvarīgākajiem ranga faktoriem, ko Google uzskata.

Šeit’s vēl viens veids, kā domāt par šo.

Vai jūs domājat, ka Google ieteiks (pamatā apstiprinās) jūsu vietni, jo tā’s būvēts uz noteiktu vietņu veidotāju?

– Nē. Tas piedāvā vietnes meklēšanas rezultātos, jo uzskata, ka vietnes būs noderīgas meklētājiem.

Ja Google pārtrauca rādīt meklēšanas rezultātus, kas vislabāk kalpo cilvēku interesēm, meklētāji var apsvērt iespēju izmantot citu meklētājprogrammu’ir slikti Google’s bizness.

Kā Google zina, vai vietne būs noderīga??

Galvenokārt balstās uz “signāli” piemēram, no kurienes (kvalitāte) ir atpakaļsaišu skaits un to atpakaļsaišu skaits (daudzums), kuras jūsu vietne saņem no citām vietnēm.

Vadošie SEO eksperti uzskata, ka Google katru vietni novērtē ar vairāk nekā 200 dažādiem signāliem (vai ranga faktoriem). Katram no šiem ranžēšanas faktoriem ir atšķirīgs svars.

Atpakaļsaišu skaits un kvalitāte ir viennozīmīgi divi no vissvarīgākajiem faktoriem.

Tātad, ja jūs koncentrējāties uz šo jūs’Droši vien darīšu diezgan labi – tā’s ir 80/20 SEO (tas nozīmē, ka 80% no jūsu rezultātiem (augstāks meklēšanas vērtējums) nosaka 20% no ieguldījumiem (koncentrējoties uz labu atpakaļsaišu saņemšanu no citām autoritatīvām vietnēm).

No 200 vai vairāk vērtēšanas faktoriem jūsu izvēlētais vietnes veidotājs ir tikai viens no tiem.

Jāatzīst, ka es to nedaru’Precīzi nezinu, cik lielu svaru Google piešķir šim faktoram (zina tikai Google) – bet es domāju, ka tā’s nav faktora nozīmīgums, salīdzinot ar citiem faktoriem.

Bet interneta koda guru’s Say WordPress ir tīrāka / labāka koda bāze nekā velkot & Vietņu veidotāju nomaiņa!

“Google to nedara’t nav problēmu saprast vietnes, kas veidotas ar galveno vilkmi & nometiet vietņu veidotājus. WordPress var būt tīrāka kodu bāze, taču tā ietekme uz SEO, iespējams, ir nenozīmīga.”

Protams, dažu no šo vietņu velk un nomešanu veidotāju kodu bāze nav tāda “tīrs” kā atvērtā koda kodus, piemēram, WordPress.

Bet Google to nedara’t nav problēmu ar vietņu veidotāju izveidoto vietņu pārmeklēšanu un izpratni.

Piemēram, Wix faktiski ir izcelts Google’s Tīmekļa pārziņa vadlīnijas blakus WordPress sadaļā ar virsrakstu “Palīdziet Google saprast jūsu lapas”:

Vietņu veidotāju SEO vs WordPress SEO - Google vadlīnijasAvots: Google tīmekļa pārziņa vadlīnijas

Tas parāda, ka Google atpazīst Wix kā a “likumīgi” vietņu veidotājs.

Ir daudz interneta baumu, ka Wix patiešām ir slikts SEO. Es patvērumu’vēl nav redzējis konkrētus šādas prasības pierādījumus.

Faktiski Džons Muellers no Google tieši atbildēja uz šo jautājumu, kad kāda persona uzdeva jautājumu Google tīmekļa pārziņu centrālajā palīdzības forumā, jautājot, vai Google nepatīk Wix un vai vietnes, kas izveidotas ar Wix, meklēšanas rezultātos ir sliktas.

Šeit ir Google’s atbilde:

Vietņu veidotāju SEO vs WordPress SEO - Google forumsAvots: Google Webmaster Central palīdzības forums

Turklāt Gary Illyes no Google arī apstiprināja, ka Google nepiešķir preferenciālu režīmu vietnēm, kuras veido statisks HTML vai AJAX (būtībā dažādas programmēšanas valodas):

Vietņu veidotāju SEO vs WordPress SEO - Wix HTML AjaxAvots: The SEM Post

Vietnes, kas izveidotas, izmantojot Wix, tiek veidotas, izmantojot HTML5 un AJAX tehnoloģijas. Tātad, pamatojoties uz Google’Iepriekš minētajā paziņojumā Google pilnībā atzīst un saprot tehnoloģiju, kuru Wix izmanto, lai palīdzētu jums izveidot jūsu vietni.

Šeit ir Rand Fishkin’Domas par Squarespace (Rand vada Moz, kas ir vadošā iestāde SEO tēmā):

Vietņu veidotāju SEO vs WordPress SEO - Squarespace MozAvots: Moz.com

Viņa komentārs bija no 2014. gada, bet es ticu, ka Squarespace’SEO iespējas joprojām ir stabilas pat šodien.

Jā – velciet & Drop vietņu veidotājiem ir trūkumi

“Izmantojot vietņu veidotājus, varat to izdarīt’t precīzi noregulējiet vai pielāgojiet katru vietnes aspektu. Izmantojot WordPress, jūs varat daudz vairāk kontrolēt lielāko daļu savas vietnes aspektu.”

Tīmekļa vietņu veidotājiem tomēr ir savi trūkumu komplekti, ja runājam par SEO.

Ieguvums no tā, ka spējat izveidot vietni, nerakstot vienu koda rindu, vai būt par tehnisko guru, nozīmē arī to, ka jūs uzvarējāt’t ir pilnīga kontrole pār katru jūsu vietnes izveidošanas procesa aspektu.

Piemēram, kaut arī Weebly (viens no vienkāršākajiem izmantojamiem vietņu veidotājiem) piešķir jums piekļuvi savas vietnes HTML un CSS kodu rediģēšanai, jūs joprojām varat’t kontrolēt vai pielāgot citus aspektus, piemēram, mitināšanas ātrumu.

Google ranga koeficients vietņu veidotājs SEO - ātrumsAvots: Backlinko.com

Vietņu ielādes ātrums ir viens no Google’ranžēšanas faktori.

Tātad, ja jūsu tīmekļa lapas tiek ielādētas patiešām ātri, tas’Tas ir labvēlīgs faktors SEO jomā, jo tas uzlabo jūsu apmeklētājus’ pieredze (mūsdienās nevienam nepatīk gaidīt lapu ielādi).

Izmantojot WordPress, jūs varat kontrolēt savas vietnes ātrumu, jauninot uz ātrāku resursdatoru (tas nozīmē arī to, ka jūs maksājat vairāk), vai arī noregulējiet serverus ar spējīgu izstrādātāju palīdzību.

Tomēr lielākā daļa vietņu, kas izveidotas, izmantojot WordPress, izmanto dalītu mitināšanu, kas ir līdzīgs hostinga ātrumam, ko saņemat, velkot un nometot vietņu veidotājus..

Kā minēts, jūs noteikti varat pieteikties pie resursdatora, kas var ielādēt jūsu vietni daudz ātrāk, taču tas jums maksās (var svārstīties no USD 30 mēnesī līdz simtiem dolāru mēnesī, salīdzinot ar USD 5 mēnesī par dalītu mitināšanu)..

Vēl viena kritika, ar kuru saskaras vietņu veidotāji, ir tāda, ka varat’t pielāgojiet savas tīmekļa lapas adreses (vietrāžus URL).

Tā’Ir labi zināms, ka atslēgvārdu (par ko ir jūsu lapa) vietrādī URL un pēc iespējas īsākam URL ir SEO vērtēšanas priekšrocības.

Google ranga koeficients vietņu veidotājs SEO - URL garums

Google ranga koeficients vietņu veidotājs SEO - atslēgvārda URLAvots: Backlinko.com

Lielākajai daļai vietņu veidotāju jūs varat’t kontrolēt vai pielāgot lapas URL.

Ja jūs savu lapu marķējāt kā “Satriecošas retu suņu apmācības metodes vācu aitkopjiem”, tad jūsu lapas URL automātiski kļūs:

www.example.com/wesome-rare-dog-training-techniques-for-german-shepherds

Kamēr tas vēl nav’briesmīgi, vairums SEO speciālistu ieteiks mainīt URL uz kaut ko īsāku un koncentrētāku, piemēram:

www.example.com/dog-training-german-shepherds

Iemesls ir tas, ka vārdi vietrādī URL palīdzēs Google koncentrēties uz to’tas tiešām attiecas uz jūsu lapu.

Izmantojot WordPress, jūs varat viegli veikt šo modifikācijas gabalu.

Kamēr lielākā daļa velk & kritums vietņu veidotāji uzvarēja’t ļauj to darīt, Wix un Squarespace jums dod iespēju rediģēt / pielāgot vietrāžus URL (skat. šo un šo).

Tīmekļa vietņu veidotāji dod jums lielāko daļu no pamata SEO rīkiem

Patiesībā velciet & Vietņu veidotāji, kas nomet kritienus, jau sniedz jums lielāko daļu no SEO pamata rīkiem, lai jūs varētu optimizēt savu vietni, lai tā būtu SEO draudzīgāka:

Labākie vietņu veidotāji SEO:

SEO funkcijasWixKvadrātsWeebly
Lapas nosaukums&# 10004;&# 10004;&# 10004;
Meta apraksti&# 10004;&# 10004;&# 10004;
Lapas līmeņa virsrakstu tagiNo H1 līdz H6H1 & H2Tikai H2
Vietnes karte&# 10004;&# 10004;&# 10004;
Attēlu Alt tagi&# 10004;&# 10004;&# 10004;
Pielāgojams URL&# 10004;&# 10004;&# 10004;
Mobilais draudzīgs&# 10004;&# 10004;&# 10004;
Iespēja pievienot multividi (attēli / video)&# 10004;&# 10004;&# 10004;
Tiek izveidots savienojums ar Google Analytics&# 10004;&# 10004;&# 10004;
Tiek izveidots savienojums ar Google Search Console&# 10004;&# 10004;&# 10004;

Paturiet prātā, ka tos sauc “Lapas SEO” – kas nozīmē mazus gabaliņus, kurus varat konfigurēt tieši savā vietnē, lai padarītu meklētājprogrammu draudzīgāku.

Kamēr tie ir svarīgi, don’t aizmirst 80/20 noteikumu, par kuru mēs runājām iepriekš.

Liela daļa no jūsu SEO priekšrocībām nāks no “Ārpuslapas SEO” (lietas, ko varat darīt ārpus savas vietnes, kas var izraisīt augstāku meklēšanas rangu) – īpaši iegūt varas iestāžu vietnes, lai izveidotu saiti uz jūsu vietni. Tas parāda uzņēmumam Google, ka uzticama vietne atbalsta jūsu vietni.

Tā’Tas nav viegli, bet kurš saka, ka iegūt jūsu vietni meklēšanas rezultātos ir augsta un ātra?

Tas prasa laiku, pūles, neatlaidību – tāpat kā biznesa veidošana!

Secinājums – efektīva SEO nedarbojas’t Paļaujieties tikai uz vietņu veidotājiem. Tas atkarīgs no tevis.

Šī rokasgrāmata ir noderīga?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map