Volusion vs Shopify | Galvenās atšķirības, kuras jums vajadzētu zināt

volusion vs shopifyJa jūs’jūs meklējāt izveidot sev tiešsaistes veikalu, iespējams, ka jūs’Es esmu sastapis gan Shopify, gan Volusion.


Gan Shopify, gan Volusion ir īpašas e-komercijas platformas, taču starp tām joprojām pastāv dažas būtiskas atšķirības. Pirmkārt, Shopify ir daudz uzlabotas pārdošanas iespējas nekā Volusion, turpretim Volusion’Stiprās puses ir tās analītikā un datu rīkos. Ar Volusion ir daudz grūtāk iepazīties, nekā ar Shopify.

Kad runa ir par izvēli starp šiem diviem e-komercijas vietņu veidotājiem, tur’Ir daudz jāņem vērā: kurš nodrošina labākos rīkus? Kurš piedāvā visdziļāko klientu atziņu? Un kurš maksā vismazāk?

Nu, jūs’Būsim priecīgi mūs dzirdēt’Jūs esat ietaupījis galvassāpes, salīdzinot divus celtniekus visās galvenajās jomās.

Shopify ir spēcīgākais e-komercijas vietņu veidotājs tirgū. Tam ir visplašākais pārdošanas rīku, funkciju un trešo personu integrācijas komplekts, un tas patiešām palīdz jūsu biznesam plaukt.

Lai gan Shopify ir labākais kopumā, tas, protams, nav visiem. Tam, iespējams, nav jūsu veikalam piemēroto iebūvēto funkciju, vai arī tas var neatbilst jūsu gaumei vai budžetam. Lai kāds būtu iemesls, ir arī citas iespējas.

Volusion ir vēl viens e-komercijas vietņu veidotājs, kas nodrošina daudz maksājumu iespēju, vienlaikus koncentrējoties uz analītiku un klientu atziņām. Jā, šīs divas funkcijas ir lieliskas, bet celtniekam trūkst citu nodaļu.

Mēs’mēs izpētījām un pārbaudījām katru celtnieku un pat pieaicinājām cilvēkus tāpat kā jūs tos pārbaudīt. Tātad, bez papildu piepūles ļaujiet’s redzēt Shopify vs Volusion rezultātus…

Veikals vai Volusion: Dodies uz galvu

Mēs pārbaudām un analizējam katru platformu, kuru mēs pārskatām, un tas’s kā mēs aprēķinām katru zvaigžņu vērtējumu. Zemāk esošie rādītāji ir balstīti tikai uz mūsu padziļinātajiem pētījumiem.

Rādītāji no FiveShopifyVolusionLietošanas ērtums

Dizains

Pārdošanas iespējas

Klientu atbalsts

Cenu noteikšana

42.8
3.73.4
4.74.4
4.13.8
4.53.7

Kā redzat, Shopify konsekventi ieguva augstāku punktu nekā Volusion. No mūsu pētījumiem tas’Skaidrs, ka Shopify ir daudz vieglāk izmantot nekā Volusion, jo tā vērtē 4 no 5 zvaigznēm. Tomēr Shopify un Volusion ieguva ļoti līdzīgus vērtējumus gan dizaina, gan pārdošanas funkciju ziņā, Shopify paliekot tikai priekšā Volusion.

Shopify un Volusion: plusi un mīnusi

Plusi mīnusiShopify

Volusija

 • Labākais vispusīgais e-komercijas veidotājs
 • Liels lietotņu veikals
 • Diennakts klientu atbalsts
 • Mēneša izmaksas tiek pieskaitītas lietotnēm
 • Darījumu maksa par citiem maksājumu vārtejiem
 • Mainot motīvus, vietne jāpārformatē
 • Daudz maksājumu vārteju
 • Lieliski analītikas rīki
 • Mobilā lietotne
 • Nevar pārdot digitālos produktus
 • Nav emuāru funkcijas
 • Trūkst a ‘niša’

Kuru ir visvieglāk izmantot?

Tātad katram celtniekam ir daži noderīgi pārdošanas rīki. Bet vai tos ir viegli lietot? Nu, ar mūsu pētījumu un lietotāju testēšanas palīdzību mums ir atbildes.

Īsumā, Shopify ir daudz vieglāk izmantot nekā Volusion. Kāpēc ir tā, ka? Tas tiešām nāk uz vienkāršību. Shopify veic pamatus labi, izmantojot vienkāršus rediģēšanas rīkus un viegli pamanāmus ‘atsaukt’ pogu.

Ja runājam par Shopify’Lietošanas ērtums, viens lietotājs komentēja:

Es biju patīkami pārsteigts. Es noteikti redzu, kāpēc cilvēki izvēlas šo celtnieku.

No otras puses, Volusion mēģina darīt pārāk daudz. Rediģēšanas saskarne tiek sadalīta starp veikalu (to, ko redz jūsu klienti) un aizmugures versiju. Tas nozīmē jums’viņi pastāvīgi noklikšķina no viena uz otru, un viņi to nedara’t nenodrošina visus īsinājumtaustiņus.

Tas mūsu otrajā vietā bija otrais ‘lietošanas ērtums’ testēšana, punktu skaits tikai 2,8 no 5.

Mūsu lietotāji jutās tāpat, kā viena persona teica:

Ir tikai pilnīgi skaidrs, kā rīkoties. Tas bija tik pārāk sarežģīti.

Shopify vs Volusion – Vienkārša lietošana: spriedums

No tā arī tas’Ir diezgan skaidrs, ka Shopify ir daudz vieglāk izmantot nekā Volusion. Tas rediģēšanas saskarni padara patiešām vienkāršu, ar daudzām vizuālām norādēm un skaidri marķētu ‘atsaukt’ pogu. No otras puses, Volusion ir pārāk sarežģīta navigācija, bez acīmredzamām norādēm vai vienkāršas navigācijas izvēlnes.

Kurai ir vislabākās pārdošanas iespējas?

Kā mēs minējām, Volusion ir sarežģīti izmantot, jo īpaši, mēģinot izveidot savu vietni. Bet tā spēks slēpjas tā īpašībās. Vai tas var atbilst mūsu vislabāk novērtētajam e-komercijas veidotājam Shopify pārdošanas rīkiem? Ļaujiet’s uzzināt…

Pirmkārt, Volusion ir daži lieliski analītikas rīki. Mums īpaši patīk meklēšanas vienumu analīze, ļaujot jums redzēt, ko klienti patiesībā meklē Google. Tas ir patiešām noderīgi, jo, zinot, ko cilvēki vēlas, varat pielāgot savu vietni un vieglāk atrast tiešsaistē.

Lai gan tajā trūkst dažu noderīgu papildu funkciju’s nav blogošanas funkciju, un tas’Vietnes pielāgošana ir sarežģīta – tā nodrošina mobilo lietotni, kas ļauj jums pārvaldīt savu veikalu, atrodoties ceļā. Kas’Turklāt, par darījumu nav jāuztraucas.

Kopumā Volusion ir paredzēts uzņēmumiem, kas mīl datus un kuri to nedara’t ir pārāk satraukts par dizainu.

Kamēr Volusion pilnībā atceļ darījumu maksu, Shopify iekasēs maksu no jums, ja jūs to nedarīsit’t neizmanto savu maksājumu vārteju, Shopify Payments. Jā, ir vairāk nekā 100 citu maksāšanas metožu, no kurām izvēlēties, bet tā ir’s joprojām ir par ko padomāt.

Shopify tomēr tiek galā ar savu plaša lietotņu veikala un sociālo mediju kanālu integrācija. Tas nozīmē, ka jūs varat uzlabot savu vietni’sniegumu, izmantojot virkni nosūtīšanas un mārketinga lietotņu, kā arī pārdodot 10 sociālo mediju kanālos.

Īsumā – Shopify ir paredzēts jebkuram interneta veikalam, kura mērogs ir viegls.

Shopify vs Volusion – Pārdošanas iespējas: Verdikts

Shopify ir visplašākais pārdošanas iespēju klāsts tirgū. Jāsaka, Volusion ir tuvu, it īpaši ar tās lieliskajiem analītikas rīkiem. Tomēr Shopify vienkārši ir pārāk daudz savā skapītī, it īpaši, ja ņem vērā tā lielo lietotņu veikalu un vairākus pārdošanas kanālus.

Kurš ir labāks dizains?

E-komercijas vietņu veidotāji nesen ir uzlabojuši savu dizaina spēli. Viņi’Es sapratu, ka nekārtīgs veikals, tāpat kā ķieģeļu un javas veikali, neļauj klientiem atrasties.

Tātad abiem celtniekiem ir dažas jaukas tēmas, bet kā būtu ar smalkākām detaļām?

Skaitļu ziņā, Shopify piedāvā 10 bezmaksas motīvus un 50+ premium iespējas, kuru cena ir no 140 līdz 180 USD. Katra veidne reaģē uz mobilajām ierīcēm, tāpēc tā labi izskatās jebkura izmēra ekrānā’tas ir piemērots gandrīz jebkura veida biznesam (lai gan platforma to nedara’t nodrošināt DIY vai mākslas nozares tēmas).

veikalu tēmasShopify piedāvā lielu mobilo reaģējošo tēmu izvēli, kas piemērota gandrīz ikvienai nozarei

Volusion ir 11 bezmaksas veidnes, bet tikai 34 maksas iespējas, katra maksājot 180 USD. Tātad, viņi’re lielākoties dārgākas, un jums ir mazāk izvēles nekā Shopify. Jūs arī varat’Pārvaldiet savu vietni no sava viedtālruņa, tāpēc arī tai ir mazāka dizaina elastība.

Tomēr viss Volusion’Motīvi reaģē uz mobilajām ierīcēm. Un tāpat kā Shopify, katra tēma piedāvā nozarei raksturīgas funkcijas, kuras, pēc tās domām, palīdzēs jūsu vietnei’izrāde. Mūsu pētījumā tika atklāts, ka tai ir tēmas, kas piemērotas arī lielākajai daļai nozaru, izņemot ‘māksla’ un ‘rotaļlietas, grāmatas un izglītība’.

volusion tēmasKatra Volusion prēmijas veidne maksā 180 USD, tādējādi atvieglojot budžeta pārvaldību

Shopify vs Volusion – Dizains: spriedums

Shopify ne tikai nodrošina vairāk premium veidņu nekā Volusion, bet arī vidēji maksā mazāk. Abi zīmoli ir padarījuši savas tēmas mobilas kā atsaucīgas, bet Shopify’s nāk ar noderīgu ‘produkta tuvinājums’ funkciju, un jūs varat veikt labojumus kustībā, izmantojot viņu mobilo redaktoru.

Kuriem ir labāks klientu atbalsts?

Ja dzīvē izmantojat jebkuru tehnoloģiju, jūs’Jums noteikti būs daži jautājumi. Jūs, iespējams, nebrīnieties, dzirdot, ka Volusion un Shopify ir domājuši par to, abi piedāvājot lielisku klientu atbalstu.

Shopify nodrošina palīdzību pa tālruni un tiešsaistes tērzēšanu visu diennakti, kā arī e-pastu un sociālo mediju atbalstu. Tā nav’Tomēr neapstājieties: kā daļu no viņu Plus līmeņa cenu plāna jūs iegūstat savu speciālo atbalsta aģentu. Viņi tiešām iet papildu jūdzi.

Otrā stūrī, Volusion piedāvā atbalstu pa tālruni, bet tikai no pulksten 7 līdz 22 CST. Viņi don’Nesniedz arī e-pasta palīdzību, taču viņi izmanto tiešu tālruņa kontaktu, lai piedāvātu personīgāku pieredzi.

Shopify vs Volusion – Klientu atbalsts: Verdikts

Piedāvā diennakts atbalstu pa tālruni un tiešraidē, Shopify ir labākā klientu palīdzība. Lai arī Volusion patīk tieši piezvanīt katram klientam personīgas pieredzes iegūšanai, tas nevar sakrist ar Shopify’Īpaša atbalsta aģenta pakalpojums, kas ir pieejams Plus līmeņa cenu plānā.

Cenu plāni

Tāpat kā vairums uzņēmumu īpašnieku, jūs’iespējams, domājat par izmaksām. Vai jūs varat atļauties izveidot tiešsaistes veikalu, vienlaikus žonglējot rēķinus un līgumus? Nekad nebaidieties – ir Shopify un Volusion cenu plāni, kas piemēroti visiem budžetiem.

Shopify’Cenu plāni ir šādi:

 • Pamata Shopify (USD 29 p / m)
 • Shopify (USD 79 p / m)
 • Advanced Shopify (USD 299 p / m)

Ja tas šķiet pārāk dārgi, varat ietaupīt naudu, parakstoties uz gada plānu. Ja jūs to izdarīsit, mēneša cenas samazināsies līdz 26,10 USD, 71,10 USD, un 269,10 USD, attiecīgi.

Volusija’Mēneša cenu plāni ir šādi:

 • Mini (15 USD)
 • Plus (35 USD)
 • Pro (75 USD)
 • Piemaksa (135 USD)
 • Bizness (299 USD)

Tāpat kā Shopify, jūs varat to izdarīt lētāk, ja pierakstāties gadā, samazinot Mini plāna izmaksas līdz tikai USD 13 mēnesī. Tomēr, šajā cenā nav iekļauts SSL aizsardzības sertifikāts pret krāpšanu, kas papildus maksā USD 88-99 (un pieejams bez maksas lielākajai daļai citu vietņu veidotāju).

Mūsu pārbaudē Volusion’Cenu plāni vidēji ir visdārgākie. Tomēr tas nāk ar daudzām izcilām, iebūvētām funkcijām, kas piedāvā lielisku pielāgošanu. No otras puses, Shopify ir nedaudz lētāks, bet jūs’Jums būs jāpievieno vairāk trešo personu lietotņu.

Viņi abi arī piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumus, tāpēc pirms apņemšanās katru no tiem varat pārbaudīt.

Shopify vs Volusion – Cenu plāni: spriedums

Volusion ir pieci cenu plāni, sākot no 15-299 USD mēnesī, savukārt Shopify ir trīs premium iespējas no USD 29-299 mēnesī. Viņi abi piedāvā labu naudas vērtību, izmantojot savus spēcīgos pārdošanas rīkus, taču Volusion prasīs jums iegādāties SSL sertifikātu atsevišķi. Tie maksāja 89–99 USD, padarot Shopify lētāku.

Secinājums: kurš ir labāks Shopify vai Volusion?

Tātad mēs’mēs šos divus vietņu veidotājus izturējām viens pret otru. Bet kurš ir e-komercijas čempions? Mēs’Pēc tam, kad būsit īss kopsavilkums par šo ecommecre platformu salīdzinājumu, to visu atklāšu.

Shopify ir labākā visaptverošā e-komercijas platforma tirgū. Tajā ir visi rīki, kas jūsu veikalam būs nepieciešami, lai vienlaikus gūtu panākumus un augtu Volusion vairāk koncentrējas uz datiem un ieskatiem. Lai arī tas ir noderīgi, Volusion nespēj sniegt tikpat padziļinātus pakalpojumus, kādus nodrošina Shopify.

Ņemot to vērā, kurš zīmols ir vispiemērotākais kāda veida lietotājam?

Shopify ir visplašākais e-komercijas vietņu veidotājs tirgū. Tas ir aprīkots ar daudzām funkcijām un lielu lietotņu veikalu, lai personalizētu jūsu vietni, tādējādi to padarot piemērots jebkura uzņēmuma īpašniekam, kurš vēlas ātri un viegli mērogot.

Volusija sēž parka vidū. Tam ir dažas lieliskas norēķinu iespējas un iebūvēti pārdošanas rīki, taču tam nav emuāru funkcijas’s ir dārgākas vidēji.

Analītikas rīki tomēr ir ļoti iespaidīgi. Tas padara Volusion par iespējamu iespēju datu orientētu uzņēmumu īpašniekiem, kuriem patīk klientu atziņas.

Volusion noteikti ir ieguvumi no tā datu rīkus, lai tie būtu mazāk atkarīgi no lietotnēm nekā Shopify. Tomēr tas nokrita tā dēļ slikta lietošana un klientu atbalsta trūkums. Salīdzinot ar Shopify, kas nodrošina a labāka pakete par mazāku naudu, Volusion isn’t labākā izvēle tur.

Kopumā uzvarot ir Shopify. Tas vienkārši iesaiņo pārāk daudz smagas informācijas par Volusion ar daudziem tirdzniecības kanāliem, lielo lietotņu veikalu un diennakts klientu atbalstu.

Verdikts: veikals

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me