VPS Hostings vs Dedicated Hosting

7 galvenās atšķirības, kuras jums vajadzētu zināt

Vai vēlaties uzzināt vairāk par VPS vai speciālo mitināšanu? Lasiet tālāk, padziļinoties galvenajās atšķirībās starp šīm divām lietām un palīdzot izlemt, kura ir vispiemērotākā jūsu vajadzībām.


Ir daudz dažādu tīmekļa mitināšanas veidu, taču trīs vispopulārākie tiek koplietoti, VPS un speciāla mitināšana. Šie mitināšanas veidi atšķiras gan veiktspējas līmeņa, gan izmaksu ziņā, taču kā tieši tie atšķiras?

Dalītais mitināšana ir visvienkāršākais mitināšanas veids. Tā’Tas ir patiešām piemērots tikai mazām statiskām vietnēm vai personīgiem emuāriem. Tas’s kāpēc mēs’atkārtoti koncentrējoties uz galvenajiem spēles dalībniekiem: VPS mitināšana vs veltīta mitināšana.

VPS hostings

Virtuālā privātā servera (VPS) mitināšana ir tas, kurā vairākas vietnes izmanto to pašu serveri, taču tām ir savi noteikti resursu ierobežojumi tādām lietām kā RAM un joslas platums. Tas arī izmanto ko’kas pazīstams kā hipervizors (speciāla programmatūra), lai aizņemtos resursus no citām servera vietnēm, ja jūs’re maxed out, un citi aren’t, izmantojot pilnu piešķīrumu.

Parasti VPS mitināšana ir piemērota mazo uzņēmumu vietnēm vai lielām personiskām vietnēm, kurām nepieciešami pienācīgi resursu ierobežojumi. Neviens nevēlas, lai viņu vietnē nepārtraukti notiktu avārijas, ja lēns iekraušanas ātrums viņu vietā ir sliktāks. Tas’tāpēc VPS hostings darbojas labi – tas’ir elastīga, apstrādājot trafika pieaugumu, un tā nav’t pārāk dārgi.

Dedicated Hosting

Dedicated hostings ir liels tīmekļa mitināšanas vietas siers. Jūs don’t vienkārši iegūstiet stiltona šķēli vai čedera gabalu – jūs iegūstat visu Veslendeila riteni. Būtībā jums ir viss serveris.

Jūs’jūs pilnībā pārvaldāt no get-go, un jūs varat izvēlēties savus resursu limitus. Dedicated hosting parasti ir paredzēts vidēja un liela biznesa vietnēm, bet, ja jūs’tā kā esat ambiciozs, ilgtermiņā varat ietaupīt laiku un apgrūtinājumus, parakstoties uz speciālu plānu (droši, ja jūsu vietne pieaugs līdz šim līmenim).

Zvana veikšana nav’t tomēr viegli. Daudzi var nonākt divās domās par to, kādu hostinga veidu izvēlēties – tādā gadījumā ļaujiet mums palīdzēt! Mēs’Esam pavadījuši ievērojamu laika daļu tiešsaistē un pārzinām vietņu mitināšanu.

Izmantojot virkni analoģiju, mēs’Palīdzēsit nodalīt atšķirības starp VPS un speciālo mitināšanu. Šīs rokasgrāmatas beigās jūsu prātā nevajadzētu būt šaubām par to, kuru hostinga plānu izvēlēties.

1

VPS Hostings vs Dedicated Hosting: Plusi un mīnusi

VPS hostinga plusi un mīnusi

VPS hostinga plusiVPS mitināšanas mīnusi
 • Atbilstoši veiktspējas līmeņi lielākajai daļai vietņu
 • Lētāk nekā speciāla mitināšana
 • Var’t atbilst resursiem vai veiktspējai veltīta mitināšana
 • Jūs’resurss joprojām tiek koplietots, tāpēc funkcijas var būt ierobežotas

Dedicated Hosting plusi un mīnusi

Dedicated Hosting plusiDedicated Hosting Cons
 • Milzīgi resursu ierobežojumi un lieliska veiktspēja
 • Ietaupa jaunināšanu uz augstāku plānu, ja jūsu vietne aug
 • Salīdzinoši dārgi mēneša cenu plāni
 • Nepieciešamas tehniskās zināšanas

2

Resursu piešķiršana

Vienkāršākais veids, kā domāt par resursu piešķiršanu, ir picas pasūtīšana. Izmantojot VPS mitināšanu, jūs’visi kopīgi izmantojam resursus – katru šķēli, visas malas, visus dzērienus un pat nīkuļus. Ja jums ir nepieciešams papildus, tur’Vienmēr ir iespēja, ka kāds jūs atstāj, bet tas tā ir’s negarantē.

Izmantojot īpašu hostingu, jums ir sava pica. Tas var būt mazs, vidējs vai liels darījums atkarībā no tā, cik daudz jums ir nepieciešams, bet katrā ziņā tas ir’s viss tavs. Dabiski, ka jūs’Maksāsiet vairāk, bet pretī jums būs 100% no re (mērces).

VPS hostings nav tik ierobežots. Tā kā jums pieder lielāka servera daļa’s aparatūra, jums ir vairāk resursu. Jūs’Jūs arī iegūsit saknes piekļuvi servera vidē, kas būtībā nozīmē, ka varat instalēt papildu programmatūru un rediģēt jebkuru failu uz servera.

3

Drošība

Padomājiet par drošību, piemēram, dzīvojot daudzdzīvokļu mājā, nevis savā mājā. Ja kāds atstāj durvis jūsu ēkai atvērtas (t.i., citai vietnei uz jūsu servera ir drošības pārkāpums), jūs varat tikt pakļauts riskam. Protams, viņiem joprojām ir jāiekļūst jūsu konkrētajā dzīvoklī, bet tur’Tomēr tas ir drošības risks.

Dedicated hostings ir kā sava īpašuma piederēšana. To joprojām var iespraukties, bet jūs varat’citi nedrīkst tikt pakļauti riskam’ neuzmanība.

4

Performance

Tīmekļa mitināšanas pasaulē labs sniegums ir atkarīgs no tā, cik ātri jūsu vietne tiek ielādēta un darbojas lietotājiem, un cik labi.

Ceļošanas kontekstā sniegums ir kā autobusa maršruts. Ja autobusā iekāpj tikai daži cilvēki, šoferim ir jāapstājas tikai reizēm, ar to saprotot jūs’Jūs ieradīsities daudz ātrāk (ātrāks iekraušanas ātrums). Ja uzkāpj daudz cilvēku (apmeklē jūsu vietni), vadītājam jāapstājas katrā galapunktā, kas neizbēgami palēnina jūsu braucienu (vietne).

VPS hostings dod jums savu autobusu. Un, ja jūsu autobuss kļūst pilns, tur’Ir arī iespēja saņemt arī otro kopni (joslas platumu no citas vietnes). Tikmēr speciāla mitināšana nodrošina jums turbokompresētu divstāvu autobusu, kas spēj piegādāt jūsu vietnei tonnu apmeklētāju ar nelielu ātrumu.

5

Konfigurācija un pielāgošana

Gan VPS, gan speciālais hostings piedāvā pārvaldītus un nepārvaldītus plānus. Var domāt par mēbeļu salikšanu. Ar nepārvaldītiem plāniem jūs’jādod instrumenti, bet tas pats jāveido; pārvaldītie plāni, no otras puses, tiks būvēti un uzturēti jūsu labā.

Tā’Tad nav pārsteigums, ka vairums cilvēku izvēlas pārvaldītus plānus (kaut arī tie ir nedaudz dārgāki). Pielāgošanas ziņā gan VPS, gan speciālais hostings ļauj jums pielāgot savu resursu ierobežojumus mēnesī, līdz ar to’Starp abiem nav daudz.

6

Mērogojamība

Mērogojamība ir pakāpe, kādā jūsu mitināšanas plāns var augt ar jūsu vietni. To var domāt tāpat kā koka augšanu.

VPS hostings nedaudz atgādina topošo olīvkoku – tur’s vieta augt, bet tu’Nekad nebrauksit tikpat augstumā kā dižens ozols.

Dedicated hosting, no otras puses, ir tieši tas – lielisks ozols. Jums ir viss resurss, drošība un veiktspēja, ko jūs varētu lūgt, tāpēc tur’s faktiski nav neviena telpa mēroga. Jūs varat pielāgot savus limitus mēnesim, bet jūs’Veiksmīgi triecot stikla griestus.

7

Cena

Cenai nav vajadzīga analoģija – galu galā nauda liek pasaulei apgriezties.

Kā tu’d iedomājieties, ka veltīta mitināšana ir dārgāka nekā VPS mitināšana. Jūs’jūs saņemat vislabāko hostinga līmeni, tāpēc tas arī ir’Nav pārsteigums, ka šie ir plāni, par kuriem jūs maksājat visvairāk.

VPS hostings piedāvā jauku cenu diapazonu. Pastāv dažādi plānu līmeņi, kas ļauj piekļūt dažāda līmeņa resursu ierobežojumiem.

Zemāk mēs’mēs esam apkopojuši tabulu ar labākajiem pakalpojumu sniedzējiem gan VPS, gan speciālajai mitināšanai. Izmaksas svārstās no zemākās cenas līdz augstākajai, un visas par tām tiek iekasētas katru mēnesi:

SniedzējsVPS mitināšanas plāniĪpaši hostinga plāniHostGatorKustībāBluehostA2 mitināšana
89,95 – 159,95 USD189 USD – 289 USD
39,99 USD – 144,99 USD189,99 USD – 589,99 USD
29,99 USD – 119,99 USD119,99 USD – 209,99 USD
49,99 USD – 99,99 USD169,99 USD – 349,99 USD

Bluehost piedāvā lētākos VPS un īpašus hostinga plānus no visiem labākajiem pakalpojumu sniedzējiem. Tomēr, runājot par kvalitāti, InMotion piedāvā vislabāko VPS mitināšanu, savukārt HostGator atrodas tronī kā vislabākais veltītais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

VPS Hostings vs Dedicated Hosting: labākie pakalpojumu sniedzēji

Mēs, vietņu veidotāju eksperts, mēs’mēs neesam apmierināti ar vienkāršu hostinga veidu atšķirību izskaidrošanu – mēs vēlamies sniegt jums īstu ieskatu par pakalpojumu sniedzējiem, kuri tos piedāvā.

Tas’Tāpēc mēs veicam paši savus ekspertu pētījumus. Mēs’Mēs pavadījām stundas, izpētot simtiem hostinga plānu, un izveidojām visaugstāk novērtēto pakalpojumu sniedzēju sarakstu, pamatojoties uz faktoriem, kādi mēs esam’es apspriedu.

3 populārākie VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Kustībā

No mūsu pētījumiem InMotion ir VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējs – un tas piedāvā labākās iespējas un izdevīgumu’Ir viegli saprast, kāpēc. InMotion piedāvā respektablu darbspējas laiku – 99,97%, līdz 260 GB krātuves, 6 TB joslas platuma un 8 GB RAM. Jūs arī saņemat piekļuvi daudzām palīdzības funkcijām, bezmaksas domēnam un 30 dienu naudas atdošanas garantijai.

A2 mitināšana

A2 Hostings ir domāts, lai klienti būtu pirmajā vietā. Jūs varat saņemt palīdzību un atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot tālruni, tiešraides tērzēšanu, biļešu sistēmu vai kaut arī ar izcilo zināšanu centru. Tā darbspēja (99,95%) un funkcijas var neatbilst InMotion’s cēls augstums, bet tur’Tā ir jebkura laika naudas atdošanas garantija, un jūs varat saņemt mitināšanu gan Windows, gan Linux serverī.

Bluehost

No trim labākajiem VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem Bluehost ir vislētākie plāni. Tas arī nodrošina vislabāko darbspējas laiku – 99,98%. Funkcijas, piemēram, atmiņas vieta un joslas platums, ir nedaudz mazākas, taču tās joprojām ir diezgan bagātīgas. Tomēr, ja Bluehost nonāk savā īpašumā, tas ir WordPress mitināšana, tāpēc mēs’d noteikti iesaku to pārbaudīt, ja tā’s kaut kas jums nepieciešams.

3 galvenie specializēto mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

HostGator

HostGator ir mitināšanas karalis. Kā vadošais speciālo mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, HostGator sniedz jums vislabāko 99,99% darbības laiku, palīdzību un atbalstu 24 stundas diennaktī un daudzas funkcijas ar milzīgiem ierobežojumiem. Tajos ietilpst līdz 1 TB SSD atmiņas, neizmērojams joslas platums, 30 GB RAM un 8 CPU kodoli. Ja jums ir nepieciešams labākais no labākajiem, nemeklējiet vairāk.

Bluehost

Bluehost atkal piedāvā lētākos plānus, kad runa ir par īpašu hostingu no trim labākajiem pakalpojumu sniedzējiem. Tā piedāvātais 99,98% darbspējas laiks ir viens no labākajiem apkārtējiem, un arī tā funkcijas ir diezgan lieliskas. Lai arī ierobežojumi ir zemāki par HostGator ierobežojumiem, jūs taču saņemat bezmaksas dublējumu un tāda paša līmeņa palīdzību un atbalstu.

Kustībā

Kustībā’Galvenā uzmanība var būt kopīga un VPS hostings, bet fakts tas’Trīs galveno nodrošināto hostinga pakalpojumu sniedzēju apliecinājums tam, cik patiesībā labs ir pakalpojums. Kustībā’Augstāko cenu līmeņa noteikšana var šķist nedaudz pazeminoša, taču dažām vietnēm kādreiz būs vajadzīgs šāds plāna līmenis. Piedāvājumā līdz 16 CPU kodoliem, 64 GB operatīvās atmiņas un 15 TB joslas platuma, InMotion noteikti ir liels spēlētājs paredzētajā mitināšanas telpā..

VPS Hostings vs Dedicated Hosting: Secinājums

Cerams, ka šis raksts ir noskaidrojis atšķirību starp VPS mitināšanu un speciālo mitināšanu. Īsāk sakot, VPS mitināšana darbojas virtuālā koplietotā serverī, kur jūs mitināt savu vietni līdzās citiem; veltīta hostings tikmēr dod jums iespēju darboties jūsu serverim.

Kā tu’Ja sagaidāt, VPS mitināšana un speciāla mitināšana atšķiras dažādos veidos. Tātad, lai atgādinātu, šeit’tabulā ir sadalītas atšķirības galvenajās jomās un parādīts, kurš ir labāks:

AtšķirībaVPS hostingsDedicated Hosting

Resursu piešķiršana

Uzvarētājs: Dedicated Hosting

Drošība

Uzvarētājs: Dedicated Hosting

Performance

Uzvarētājs: Dedicated Hosting

Konfigurācija un pielāgošana

Uzvarētājs: Kaklasaite

Mērogojamība

Uzvarētājs: VPS Hostings

Cena

Uzvarētājs: VPS Hostings

Elastīgi resursu ierobežojumi ar iespēju izmantot citas vietnes’ resurss jūsu serverī.Lieli resursu ierobežojumi ir elastīgi katru mēnesi atkarībā no jūsu vajadzībām.
Jūs varat instalēt savu drošības programmatūru, taču tie joprojām ir diezgan neaizsargāti, ja citām servera vietnēm ir drošības pārkāpums.Jūs’pats atbild par savu drošību un var instalēt programmatūru savas vietnes aizsardzībai, nepaļaujoties uz citiem.
Lielākoties ātrs iekraušanas ātrums, ja vien vairākās servera vietnēs vienlaikus nav trafika.Ļoti ātrs iekraušanas ātrums, pamatojoties uz jūsu vietnei pieejamajiem resursiem.
Izmantojot pārvaldītu plānu, tehnisko iestatījumu var izdarīt jums, un resursi ir elastīgi, pamatojoties uz jūsu vietni’un jūsu serverī esošo veiktspēju.Atkal tehniskā iestatīšana un atbalsts nav’Pārāk daudz problēmu ar pārvaldītajiem plāniem, un jūs varat pielāgot savu vietni ar papildu programmatūru.
Lielisks mitināšanas veids, lai paplašinātu savu vietni, ņemot vērā tās elastīgumu un pieejamos bagātīgos resursus.Jūs’re jau samitā. Jūs varat uzlabot savu plānu, bet jums to nevajadzētu darīt’t tiešām ir jāpalielina daudz vairāk.
Lētāk nekā speciāla mitināšana ar jauku pieejamu cenu diapazonu, parasti ap 20 USD – 120 USD mēnesī.Visspēcīgākais un dārgākais mitināšanas veids, parasti sākot no 100 USD līdz 400 USD mēnesī.

VPS mitināšana ir vislabākā mazo uzņēmumu vietnēm vai lielām personiskām vietnēm. Tā’Tas ir loģisks solis no dalīta mitināšanas, un tam ir visas pielāgojamības iespējas un resursi, kas jums nepieciešami mērogošanai.

Ja tas izklausās kā jūs, tad mēs’d iesakām aplūkot InMotion, A2 hostingu vai Bluehost. InMotion bija top no mūsu pētījumu rezultātiem, ar lielākajiem resursu ierobežojumiem, lielisku atbalstu un 99.97% uptime.

Dedicated hostings ir vislabākais vidēja vai liela biznesa vietnēm vai ietekmētājiem kuri piedzīvo lielu trafika daudzumu. Tā’Tas ir labākais hostinga veids, ko varat iegūt, lepojoties ar gandrīz bezgalīgu resursu un nepārspējamu sniegumu.

HostGator galvu un plecus apņem pār visiem kā vislabākais veltītais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Otrajā un trešajā vietā ir attiecīgi Bluehost un InMotion. HostGator ir pazīstams ar savu 99.99% izmantojamo laiku un izcilo iespēju pārpilnību.

VPS Hostings vs Dedicated Hosting: FAQ

Kādas ir VPS mitināšanas priekšrocības??

VPS mitināšanai ir daudz priekšrocību. Tas ir jauks vidusceļš starp kopīgu un speciālu mitināšanu, ar lieliem elastīgiem resursu ierobežojumiem un augsta līmeņa kontroli pār jūsu serveri’programmatūras un aparatūras. VPS hostings ir arī pieņemams, un to var palielināt ar jūsu vietni.

Kādas ir īpašas mitināšanas priekšrocības??

Dedicated hosting ir tik laba, cik tā izpaužas. Jums ir lieli resursu ierobežojumi, kas var darbināt pat lielākās vietnes. Tā’s, kurās uzņēmuma līmeņa biznesa vietnēs darbosies, un tās var apstrādāt lielu trafika daudzumu, neapdraudot vietnes veiktspēju.

Kas ir mākoņa mitināšana?

Mākoņu mitināšana ir process, kas savieno dažādus serverus un no katra iegūst resursus atkarībā no jūsu vietnes’s vajadzībām. Tur’Mākoņu mitināšanai nav noteiktas izmaksas – tas ir atkarīgs no jūsu izmantošanas ierobežojumiem – tāpēc to var uzskatīt par vairāk ‘maksā, kā tev iet’.

Kā es varu zināt’Es esmu gatavs jaunināt no VPS mitināšanas uz speciālu mitināšanu?

Viens jautājums, kas ietekmē vietnes, kuras ir ‘pārāk liels’ VPS mitināšanai tiek ielādēts ātrums. Ja apmeklētāji par to sūdzas, iespējams, ir vērts novērtēt, vai jūs’esat ieguvis pietiekami daudz joslas platuma resursu. Tāpat, ja jūsu vietnē ir daudz sensitīvu datu, iespējams, vēlēsities veikt jaunināšanu, lai izvairītos no drošības riskiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map