Weebly vs GoDaddy: vai ir nepieciešams ātrums?

weebly vs godaddy piedāvātais attēlsŠajā rakstā mēs’Palīdzēsit izvēlēties starp Weebly un GoDaddy, apkopojot visus galvenos faktus, skaitļus un funkcijas, kas jums ir vajadzīgas, lai pieņemtu apzinātu lēmumu.


Weebly ir viena no visvieglāk lietojamām platformām, kas nodrošina intuitīvu vilkšanas un nomešanas dizainu un virkni noderīgu rīku un funkciju. Pats labākais, ka tas pat ir pieejams bez maksas.

Īsāk sakot, Weebly ir rentabla, nezaudējot kvalitāti. Tas var dot jums priekšstatu, kāpēc tā’Mūsdienās ir vairāk nekā 40 miljonu vietņu izvēlētais veidotājs.

Tomēr vietnē Web Builder Expert mēs novērtējam, ka dažiem no jums, iespējams, nav laika pavadīt velkot, nometot, noklikšķinot un iepērkoties. Šajā vietā ienāk GoDaddy.

GoDaddy ir ātrākais veids, kā izveidot vietni, izmantojot savu ADI (mākslīgā dizaina intelekts), lai izveidotu vietni tikai dažu minūšu laikā. Vienkārši atbildiet uz dažiem jautājumiem, un jūs’Jums būs vietne, kurā’gatavs publicēšanai.

Weebly vs GoDaddy gatavojas aizraujošam mačam, vai ne? Mēs’Mēs apvienojām lietotāju testēšanas rezultātus ar mūsu ekspertu zināšanām, palīdzot mums atrast visprecīzākos rezultātus visās galvenajās jomās.

Tātad, bez turpmākas piepūles ļaujiet’s sāciet…

Weebly vs GoDaddy: plusi un mīnusi

Weebly ProsWeebly mīnusi
 • Labi izstrādātas tēmas
 • Ļoti draudzīgs lietotājam
 • Ierobežota veidņu pielāgošana
 • Emuāra iespējas varētu būt labākas

Weebly ir dažas skaistas veidnes, kuras ir viegli orientēties. Tomēr tā blogošanas funkcijas ir sliktas, un pielāgošana ir ierobežota, izstrādājot veidnes, lai gan kopumā tā ir’s lieliska platforma.

GoDaddy ProsGoDaddy mīnusi
 • Fasted būvēt
 • Mainiet motīvus jebkurā laikā
 • Funkcijām trūkst dziļuma
 • Nav daudz radošas brīvības

Izmantojot savu ADI, GoDaddy piedāvā ātrāko piekļuves veidu tiešsaistē. Pēc pāris klikšķiem, hey presto: pavisam jauna vietne! Motīvus jebkurā brīdī varat arī pārslēgt, kurus GoDaddy jums formatēs, ietaupot laiku un apgrūtinājumus.

Tomēr šīm funkcijām trūkst dziļuma, kas ierobežo to, ko jūs faktiski varat darīt ar savu vietni. Šajā ziņā tas tā nav’t nesniedz daudz radošas brīvības kopumā.

Lietošanas ērtums

Vietņu veidotāji ir izveidoti, lai palīdzētu cilvēkiem vieglāk piekļūt tiešsaistē. Protams, dažus ir vieglāk izmantot nekā citus, tāpēc mēs pārbaudījām gan Weebly, gan GoDaddy, lai uzzinātu, kurš ir visdraudzīgākais.

Weebly veidņu pielāgošanai izmanto vilkšanu un nomešanu. Tas padara jūsu vietnes personalizēšanu patiešām viegli pieejamu. Weebly arī dod jums piekļuvi tūkstošiem lietotņu, kuras var instalēt ar vienu klikšķi.

Vienam no pārbaudītajiem cilvēkiem Weebly bija ļoti viegli orientēties:

Rediģēšanas ekrāns ir diezgan labi izkārtots. Tā’s ir labs ievada līmeņa tīmekļa veidotājs.

weebly redaktora mājas lapaAr skaidri izkārtoto mājas lapu Weebly ļauj ērti rediģēt jūsu vietni

Izmantojot tā ‘GoCentral’ ADI, GoDaddy dažu minūšu laikā var izveidot vietni, kuru lietotāji pēc tam var pielāgot savām vēlmēm. Viss rediģēšanas process parasti prasa mazāk nekā stundu, tāpēc tas notiek’Tā ir patiešām ātra, nesāpīga pieredze.

godaddy adi jautājumiGoDaddy ADI izveido jums vietni, pamatojoties uz atbildēm, ko sniedzat uz tās jautājumiem

Mūsu lietotāju pārbaudes laikā viens lietotājs bija pārsteigts par GoDaddy ātrumu un vieglumu:

Tā’Vietni ir ļoti viegli izveidot, izmantojot tās nodrošināto interfeisu.

Lietošanas ērtums – Verdikts: GoDaddy

GoDaddy ir tikai mazliet vieglāk lietojams nekā Weebly. GoCentral lietošana prasa absolūti minimālas pūles, veicot tikai dažus klikšķus un jautājumus, kas nepieciešami vietnes izveidošanai. Weebly ir arī ļoti ērti lietojams, taču to var’t atbilst GoDaddy vienkāršībai’Lietotāja ceļojums.

Dizaina elastība

Mēs’esam apsprieduši, cik ērti ir izmantot katru celtnieku, un tas noved pie nākamā mūsu salīdzinājuma – cik elastīga ir katra platforma ar tās projektēšanas rīkiem? Citiem vārdiem sakot, kura platforma dod jums visradošāko kontroli?

Weebly nodrošina 35 veidnes, kas aptver kategorijas, ieskaitot uzņēmējdarbību, portfeļus un tiešsaistes veikalus. Vēl labāk, ja katra tēma ir mobila atsaucīga, tāpēc tie visos ekrānos izskatās skaisti. Weebly nodrošina arī lielāko daļu jebkuras platformas lietotņu.

Neliels jautājums ir tas, ka varat’t meklēt konkrētu nozares tēmu – tā vietā jūs’Lai atrastu perfektu, jums būs jāpārvietojas katrā kategorijā. Tu uzvarēji’Nevar arī priekšskatīt, kā katra veidne izskatās mobilajā tālrunī vai planšetdatorā.

weebly tēmasWeebly piedāvā plašu skaistu tēmu klāstu, aptverot vairākas nozares

GoDaddy izmanto ADI, lai palīdzētu izveidot jūsu vietni. Tajā tiek uzdoti daži jautājumi par to, kāda veida vietne jums nepieciešama – portfelis, bizness utt. – un pēc tam jums tiek piedāvāta vietne’s gatavs doties. Ej tēti’Motīvi arī reaģē uz mobilajām ierīcēm.

Pēc tam jums ir zināma līmeņa radošā kontrole, bet tā’s ierobežots. Jūs varat rediģēt motīvu un atjaunināt tekstlodziņus, bet tas tā’s par to. Kopumā GoDaddy un tā ADI ir domāti cilvēkiem, kas vēlas ātri nokļūt tiešsaistē, nevis dizaina cienītājiem.

godaddy adiGoCentral uzdod dažus jautājumus, pēc tam dažās minūtēs izveido profesionāla izskata vietni

Dizaina elastība – spriedums: Weebly

Weebly ir labāks dizaina risinājums. Tas piedāvā 35 veidnes, kuras varat viegli personalizēt, un nodrošina piekļuvi tūkstošiem lietotņu, lai palīdzētu pielāgot jūsu vietni. GoDaddy labprāt piešķir prioritāti ātrumam nekā izskatam, padarot to ātru nokļūšanu tiešsaistē, vienlaikus ierobežojot radošo kontroli.

Funkcijas un rīki

Labam vietņu veidotājam ir jāpiedāvā vairāk nekā tikai vienmērīga dizaina pieredze – tam vajadzētu arī nodrošināt virkni ērtu funkciju, lietotņu un rīku, lai pilnveidotu jūsu vietni vai tiešsaistes veikalu. Tātad, kurai platformai ir lielāks un labāks rīku komplekts?

E-komercija

Veicot pārbaudi, Weebly kļuva par vislabāko cenas un vērtības attiecību tiešsaistes veikala celtniecībai. Tā skaidrā saskarne ļauj ērti sākt pārdošanu tiešsaistē, taču tajā trūkst lielu datu rīku, piemēram, krājumu pārvaldīšanas. Kopumā tas’s maziem uzņēmumiem, kuri vēlas vieglu un patīkamu ceļojumu uz lietotāju.

Pateicoties ADI, GoDaddy ir ātrākais veids, kā izveidot tiešsaistes veikalu. Tomēr tā nav’t neļaus jums pārdot digitālos produktus, un lielākajai daļai tā e-komercijas funkciju trūkst kvalitātes un dziļuma, kas atrodams citās platformās.

Emuāri

Weebly pārspēj GoDaddy blogošanas kategorijā. Izmantojot Weebly, varat ērti izveidot un publicēt ziņas, vienlaikus integrējot meklēšanas funkciju, RSS plūsmu, sociālo grāmatzīmju izveidošanu, komentāru sadaļu un citu..

Kaut arī GoDaddy ļauj sadalīt emuāru kategorijās, izsekot tā veiktspējai un iegult RSS plūsmu, tas uzvarēja’t neļaus jums darīt daudz ko citu.

godaddy bloga funkcijaGoDaddy ļauj jums izveidot emuāru bez jebkādām grūtībām, bet jūs varat’t pēc tam daudz kas paveikts

Mārketings

Weebly nodrošina patiešām foršu pakalpojumu ar nosaukumu ‘Weebly veicināšana’, kas palīdz jums izveidot efektīvas e-pasta kampaņas. Tas atbalsta jūs ar kopiju un veidnēm, kā arī var plānot sūtītos e-pastus

Ja jūs’atkal uztraucoties par izmaksām, jums to nevajadzētu’t būt – Weebly Promote piedāvā bezmaksas izmēģinājumu, un pēc tam mēnesī maksā tikai 10 USD.

Kaut arī GoDaddy arī ļauj jums izveidot e-pasta kampaņas, bez īpaša rīka, kas jums palīdzētu, piemēram, Weebly’Salīdzinot divus, tas nav tik iespaidīgi.

Sociālo mediju integrācija

Arī Weebly uzvar šeit. Lai gan abi ļauj iegult sociālās pogas, Weebly turpina lietas tālāk, ļaujot jums pievienot sociālo mediju plūsmas tieši savai vietnei. Tas nozīmē, ka jūsu apmeklētāji var redzēt to, ko jūs’tweeting, posting, and share visu laiku.

Lietotņu tirgi

Ļaujiet’s sakot šādi: Weebly ir visvairāk jebkura celtnieka lietotņu, kamēr GoDaddy to nedara’t pat nav lietotņu tirgus. Tāpēc tas’Ir diezgan skaidrs, kurš ‘ vienkāršākais vietņu veidotājs ir, bet mēs’Ātri apskatīšu dažus iemeslus.

Vietnē Weebly jūs varat izvēlēties no tūkstošiem trešo pušu lietotņu, kuras visas var instalēt ar vienu klikšķi. Daži no tiem ir bez maksas, bet citi par nelielu samaksu. Ir pieejamas lietotnes, kas aptver visas galvenās jomas, tostarp mārketingu, e-komerciju, sociālos plašsaziņas līdzekļus, un tiek ielādētas vēl citas vietnes, lai palīdzētu uzlabot jūsu vietni’izrāde.

weebly lietotņu centrsWeebly lietotņu centrs ļauj piekļūt tūkstošiem integrāciju, palīdzot uzlabot jūsu vietni’kopējais sniegums

Funkcijas – spriedums: Weebly

Weebly stāv galva un pleci virs GoDaddy, kad runa ir par tā īpašību dziļumu. Tas piedāvā visaptverošākus emuāru veidošanas rīkus, sociālo mediju integrāciju un daudz citas lietotnes, no kurām izvēlēties.

SEO

Ja jūs’re jautājums, kas tieši ir SEO, tā’s sistēma, kas palīdz jūsu vietnei pakāpties augstāk tādās meklētājprogrammās kā Google. Būtībā tas palīdz cilvēkiem vieglāk atrast jūsu vietni.

Vietnes uzlabošana’SEO var veikt vairākos veidos. Piemēram, gan Weebly, gan GoDaddy ļauj jums:

 • Atjauniniet meta nosaukumus un aprakstus (teksts, kuru redzat Google meklējumos)
 • Rediģēt vietrāžus URL (teksts, kas atrodams aiz jūsu vietnes domēna)
 • Pievienojiet attēliem citu tekstu (teksts, kas apraksta attēlu, lai palīdzētu Google to identificēt)
 • Izmantojiet mobilās tēmas (kaut ko Google patīk redzēt)

Visas šīs funkcijas palīdzēs meklētājprogrammām indeksēt (atrast un klasificēt) jūsu vietni. Abas platformas piedāvā lieliskus SEO rīkus, taču Weebly ir lietotņu centrs, kas jums palīdzēs vēl vairāk. Tas nodrošina arī ļoti noderīgus atslēgvārdu un kodēšanas norādījumus.

SEO – spriedums: Weebly

Tā’s ļoti tuvu, bet Google gandrīz dod priekšroku Weebly un GoDaddy. Abas platformas piedāvā labus rīkus, kas palīdz jūsu vietnei parādīties augstāk meklētājprogrammās, taču Weebly to papildina ar plašo SEO lietotņu klāstu un noderīgām lietotāja rokasgrāmatām, padarot lietu vēl vienkāršāku.

Palīdzība un atbalsts

Tāpat kā visās lietās, arī jūs’jums būs jāsaskaras ar dažiem jautājumiem, kas ātri jāatrisina. Paturot to prātā, mēs apskatījām katra celtnieka sniegto palīdzības un atbalsta līmeni.

Kad runa ir par klientu palīdzību, tā’s tuvu. Weebly nodrošina e-pasta, tālruņa un tiešsaistes tērzēšanas atbalstu, taču tikai no pulksten 18:00 līdz 18:00 (PT).

weebly palīdzības centrsWeebly palīdzības centrs ļauj meklēt problēmas vai arī varat izmantot viņu tiešraides tērzēšanas iespēju

No otras puses, GoDaddy nodrošina atbalstu pa tālruni 24 stundas diennaktī, tiešsaistes tērzēšanas iespēju, bet ne pa e-pastu.

Godaddy palīdzības centrsGoDaddy palīdzības sadaļa ļauj ātri atrast risinājumus vai arī varat izmantot viņu atbalstu pa tālruni 24 stundas diennaktī

Palīdzība un atbalsts – Verdikts: Weebly

Šajā sadaļā Weebly iegūst zelta medaļu. Kaut arī abi vietņu veidotāji piedāvā tiešraides tērzēšanas iespējas, atbalsta pa tālruni un palīdzības centrus, GoDaddy nenodrošina e-pasta atbalstu. Turklāt tā palīdzības centrs ir salīdzinoši mulsinošs un grūti orientējams, salīdzinot ar Weebly’s.

Cenas un cenas / vērtības attiecība

Vietņu veidotāji ir mainījuši spēli daudzos veidos. Viens no tiem ir nauda – jūs don’vairs nav jātērē simtiem dolāru tīmekļa dizainerim.

Ja jūs’tu esi taupības cienītājs, tu’Es mīlēšu Weebly. Tam ir daži no vispieejamākajiem cenu plāniem tirgū, un tas piedāvā bezmaksas sāknēšanas plānu. Tās piemaksu plāni svārstās no tikai USD 8 līdz USD 38 mēnesī (lai iegūtu sīkāku informāciju attēlā zemāk).

Bezmaksas plāns ļauj jums izveidot skaistu vietni bez maksas (acīmredzami), taču tas tomēr nāk ar ‘.weebly’ apakšdomēns. Tas tā nav’Tas izskatās ļoti profesionāli, un tas nozīmē arī to, ka jūsu vietne tiks pārklāta ar Weebly reklāmām. Tikai par dažiem dolāriem mēnesī’s noteikti ir vērts jaunināšanu.

cenu noteikšanas plāni

GoDaddy ir arī patiešām lēts. Ir četri apmaksāti plāni, no kuriem izvēlēties, sākot no tikai USD 5,99 mēnesī līdz USD 19,99 mēnesī.

Katru plānu varat pielāgot, izmantojot tos pašus rīkus, bet, kā norāda nosaukumi, jūs’Jums būs jābūt biznesa plānā vai augstāk, ja jūs’vēlētos sākt uzņēmuma vietni. Izmantojot šos augstākos plānus, jūs saņemat arī SSL sertifikātus un papildu SEO palīdzību.

Vai vēlaties pārdot preces tiešsaistē? Jūs’Vajadzēs izvēlēties ‘Interneta veikals’ plāns, kur jūs’Varēsim spēlēt ar visām e-komercijas funkcijām, kuras mēs iepriekš minējām rakstā.

godaddy cenu plāni

Cenu noteikšana – spriedums: Weebly

Abas platformas nodrošina izdevīgu cenas un vērtības attiecību, ja salīdzināt funkcijas un cenu plānus, bet Weebly uzvar, pateicoties savam bezmaksas plānam. GoDaddy noteikti ir lēta iespēja, taču, izmantojot Weebly, jūs varat izveidot izcilu vietni par absolūti bez maksas – un saņemt arī daudz bezmaksas lietotņu.

Weebly vs GoDaddy: Secinājums

Mēs’Veebly un GoDaddy savā starpā ir izvietojušies visās galvenajās vietnes izveidošanas jomās. Izmantojot mūsu speciālistu zināšanas un lietotāju testēšanas rezultātus, mēs patiešām nokļuvām zem katras platformas ādas, lai uzzinātu, kas viņus padara ķeksīšus.

Ļaujiet’s ātri sakot, kur katrs vietņu veidotājs ir izcils…

KategorijaWeeblyGoDaddyWinnerLietošanas ērtums

Dizains

Iespējas

SEO

Palīdzība un atbalsts

Cenu noteikšana

Skaidri izklāstīta rediģēšanas lapa ļauj viegli izveidot jebkura veida tīmekļa vietnesGoCentral ADI funkcija izveido vietni jums dažu minūšu laikā, atņemot visas grūtībasEj tēti
Nodrošina 35 skaistas, mobilas reaģējošas veidnes, kuras var viegli pielāgotIerobežojošs radošās vadības ziņā ADI funkcijas dēļWeebly
Ielādē daudz noderīgu mārketinga, emuāru veidošanas un sociālo mediju funkciju. Bet, pats labākais, tas nodrošina milzīgu lietotņu centruTam nav neviena lietotņu tirgus, un, salīdzinot ar Weebly, funkcijas parasti ir diezgan vājasWeebly
Tajā ir visas pamata funkcijas, kas jums nepieciešamas, lai Google ierindotos augstāk, ieskaitot daudzas SEO lietotnesPiedāvā labu SEO palīdzības līmeni, taču negatīvs ir lietotņu trūkumsWeebly
Nodrošina e-pastu, tiešsaistes tērzēšanu, palīdzības centru un atbalstu pa tālruniPiedāvā atbalstu pa tālruni 24 stundas diennaktī, bet palīdzības centrs ir pārblīvēts, un e-pasta atbalsts netiek nodrošinātsWeebly
Bezmaksas plāns padara Weebly par izcilu naudas vērtību, un piemaksu plāni ir pieņemamiNav bezmaksas plāna, taču cenu plāni ir saprātīgiWeebly

Pēc šī raksta lasīšanas jums vajadzētu būt idejai par to, kura platforma ir vispiemērotākā kāda veida lietotājam – un kura jums ir vispiemērotākā.

Weebly ir paredzēts ikvienam, kurš vēlas izveidot skaistu vietni ar minimālu piepūli un kurš to nedara’to darot, jūs nevēlaties izjaukt banku.

Ar savu ADI, GoDaddy ir domāts cilvēkiem, kuri vēlas izveidot vietni pēc iespējas ātrāk, un kas aren’t ir pārāk satraukts par projektēšanas procesu.

Kas gan ņem vainagu? Pēc cieši cīnītā konkursa mēs’to devu Vebelijam. Tas ir pelnījis troni tā iespaidīgā funkciju klāsta, lieliskās naudas cenas un dizaina elastības dēļ.

GoDaddy ir labs risinājums, bet kopumā mēs’d saka: ej ar Veebliju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me