Weebly Vs Shopify: kurš vislabāk derētu jūsu biznesam?

Shopify vs WeeblySaskaņā ar mūsu pētījumu, Shopify ir labākā izvēle, lai izveidotu savu tiešsaistes veikalu. Vai tas to nozīmē?’s visiem? Protams, nē – un tam piekristu arī sāncensis Veebijs.


Tāpat kā lielākajā daļā dzīves gadījumu, var būt grūti izdarīt pareizo izvēli, kad tur ir tik daudz iespēju. Runājot par e-komercijas platformām, tā’s neatšķiras. Ir daudz kas jāapsver.

Kā mēs’Ve teica, ka Shopify ir visplašākais tiešsaistes veikalu ražotājs šodien. Tas piedāvā labākās pārdošanas funkcijas, analītiku un piekļuvi trešo personu lietotnēm. Kopumā, tā’ir piemērots jebkuram biznesam, kas vēlas augt.

Tātad, kam vajadzētu apgrūtināt Weebly? Tas viss samazinās – ja tu’tas ir maza uzņēmuma īpašnieks ar mazām tehnoloģiskām zināšanām’s laba iespēja, kas jāapsver.

Weebly ir viens no labākajiem vietņu veidotājiem, ko velciet un nomet tirgū, tāpēc tas’Tas ir ļoti ērti lietojams. Tas piedāvā arī dažus lētu cenu plānus un daudz lietotņu, kas ir lieliski piemēroti visiem veikaliem, kas tikko sāk darbību. Tomēr tas ir ierobežojošs ar saviem pārdošanas rīkiem, kas ir kaut kas jāpatur prātā.

Lietas var uzlabot tikai Weebly, lai gan nesen to iegādājās maksājumu pārstrādes gigants Square. Tas liecina, ka tās e-komercijas funkcionalitātes palielināšana ir stingri aktuāla dienas kārtībā.

Viltīgs lēmums, jā. Tas’s kāpēc mēs’mēs esam veikuši mūsu pētījumu un atvieglojuši lietas jums. Mēs’es stingri pārbaudīju abus celtniekus un aicināju tādus cilvēkus kā jūs izmēģināt arī viņus.

Tātad, izlasot šo rakstu, jūs’Es uzzināšu, kura e-komercijas platforma ir piemērota jūsu tiešsaistes veikala izveidošanai.

Ļaujiet Weebly vs Shopify sākt…

Weebly un Shopify plusi un mīnusi

Weebly plusi:

 • Visizdevīgākā cena
 • Viegli izmantot
 • Daudz lietotņu

Weebly mīnusi:

 • Trūkst svarīgu inventāra pazīmju
 • Ierobežota kases pielāgošana
 • Var’t pārdot vairākos kanālos

Tirdzniecības plusi:

 • Visaugstāk novērtētais e-komercijas veidotājs
 • Diennakts klientu atbalsts
 • Lieliska uzskaites sistēma

Shopify mīnusi:

 • Darījumu maksa par ārējo maksājumu vārtejām
 • Izmaksas tiek pieskaitītas lietotnēm
 • Motīvi ir jāpārformatē, ja pārslēdzaties

Weebly vai Shopify: kuru ir visvieglāk izmantot?

Lai kāds produkts būtu veiksmīgs, cilvēkiem tas ir jābauda. Tas pats attiecas uz tiešsaistes veikalu celtniekiem. Vai jūs varat strādāt ar Weebly brīnumus? Un tas ir Shopify vienkāršs, lai apturētu darbību?

Atbildes tika atklātas mūsu pārbaudē…

Vienkārši liec, Weebly ir ļoti viegli izmantot. Tās vilkšanas un nomešanas funkcijas nozīmē, ka jūs varat tās pielāgot savai sirdij’saturu, ievietojot elementus visur, kur vēlaties.

Paredzot skaidru interfeisu, jūs nekad nejūtaties satraukts, izstrādājot savu veikalu, un ir daudz vizuālu norāžu, kas jums palīdzēs. Kas’s vairāk, tipogrāfija ir konsekventa un izskaidro lietas vienkāršā valodā.

Vienam no mūsu dalībniekiem Verbi bija pārsteidzoši viegli aptvert:

Tiešsaistes veikala izveidošana notika daudz ātrāk, nekā es biju iepriekš iedomājies.

Tomēr Weebly zaudē atzīmes par to, ka nav ‘atsaukt’ pogas un īsinājumtaustiņi. Tas nozīmē, ka varat’t nav viegli labot kļūdas vai ātri veikt labojumus.

Vai Shopify sakrīt? Protams, tā kā mūsu visaugstāk novērtētā e-komercijas platforma, tai vajadzētu būt viegli lietojamai, vai ne? Nu, šeit nav pārsteigumu: tā ir.

Mūsu pārbaudē, Shopify vienāds ar Weebly ērtai lietošanai. Tā’Viņš nav vilkšanas un nomešanas veidotājs, bet visā tā ir skaidri izskaidrojis instrukcijas.

Vēl labāk, cilvēki, visticamāk, to ieteica. Tas galvenokārt ir saistīts ar faktu, ka tam ir ‘atsaukt’ poga, kā arī rediģēšanas saīsņu slodzes – divas lietas Weebly pietrūkst.

Vienam no mūsu lietotājiem, kurš pārbaudīja Shopify, bija šāds teiktais:

Produktu pievienošanas process bija patiešām vienkāršs.

Weebly vs Shopify – Vienkārša lietošana: spriedums

Shopify tikai uzvar šo. Lai arī abas platformas parasti ir ļoti viegli izmantot, mūsu lietotāju pārbaudījumos to vērtējot vienādi, Weebly trūkst dažu svarīgu funkciju. Turpretī Shopify nodrošina atsaukšanas pogu, daudz īsinājumtaustiņu un intuitīvāku dizaina pieredzi.

Kurai ir vislabākās pārdošanas iespējas?

Mēs’es noskaidroju, ka abas platformas ir ērti lietojamas, bet kā ir ar pašiem rīkiem? Vai viņi ir pietiekami jaudīgi, lai audzētu jūsu biznesu? Mēs izpētījām katras markas e-komercijas ieročus.

Jūs jau zināt, ka Shopify ir mūsu visaugstāk novērtētais celtnieks, tāpēc jums to nevajadzētu darīt’nebrīnieties, dzirdot, ka tas piedāvā izcilus pārdošanas piedāvājumus. Tad kas izceļ Shopify?

Galu galā tas nenodrošina reālus krājumu ierobežojumus visiem cenu plāniem. Jūs varat pārdot neierobežotu skaitu produktu, saņemt ieņēmumu pārskatus un pārdot vairāk nekā 10 kanālos, ieskaitot Facebook, eBay un Instagram.

Shopify atbalsta veselu virkni norēķinu vārteju, taču vienīgais veids, kā izvairīties no transakciju maksām, ir pašu veiktais Shopify Payments. Piegādes ziņā Shopify ir viss nepieciešamais, ieskaitot izdrukājamas etiķetes un piekļuvi daudzām lietotnēm, lai procesu pilnveidotu.

Un otrādi, Weebly ir diezgan ierobežojošs ar saviem pārdošanas rīkiem. Jūs’Jums būs jābūt biznesa plānā, lai pārdotu neierobežotu daudzumu produktu, un Premium plānā, lai piekļūtu Big Data pārskatiem. Jūs arī nevarat atjaunināt krājumu līmeni, padarot uzņēmumu pārvaldīšanu sarežģītu’ inventārs.

Tomēr tas, ko jūs iegūstat, ir mobilai vietnei paredzēta vietne, kas klientiem ļauj ērti veikt pirkumus no tālruņa. Jūs’Jūs iegūsit arī filtrētus produktu meklēšanas rīkus, kā arī iespēju katram produktam izveidot speciālas produktu lapas.

FeatureWeeblyShopifyMaksājumu vārtejasProdukta ierobežojumsDaudzkanālu pārdošana
PayPal, svītra, kvadrātsPayPal, Stripe, Amazon, Apple Pay, Shopify Payments (10+ alternatīvas)
Neierobežots (tikai biznesa un darbības plānos)Neierobežots
Jā – 10 kanāli

Weebly vs Shopify – pārdošanas iespējas: spriedums

Shopify ir daudz spēcīgākas pārdošanas iespējas nekā Weebly. Tam nav ierobežojumu attiecībā uz to, ko un cik daudz jūs varat pārdot, un jūs saņemat automātiskus ieņēmumu atjauninājumus. Salīdziniet to ar Weebly’ierobežotā maksājuma vārteju izvēle un Big Data pārskatu trūkums, un tas’s skaidra uzvara.

Kurš ir labāks dizains?

Klientiem ir jābauda, ​​ja apmeklējat jūsu veikalu’jūs gatavojaties veikt pirkumu. Lai veicinātu pirkumus, jūsu vietnei jābūt tīrai un sakoptai’Ir vērts pārdomāt laiku. Galu galā, jo šļirces veidnes, jo ātrāk tiek veikta norēķinu veikšana.

Shopify ļauj personalizēt jaudīgo veikalu ar 10 bezmaksas tēmām vai 50+ maksas opcijām, kas maksā no 140 līdz 180 USD. Viņi’Arī tie visi ir labi izstrādāti, un jūs varat savā veidnē integrēt lietotnes.

veikalu tēmas

Weebly ir viens no labākajiem vietnes vilkšanas un nomešanas veidotājiem, kas nozīmē jūsu veikala pielāgošanu’S izkārtojums ir brīze. Tas arī ļauj pievienot e-komercijas funkcijas jebkurai no tēmām (ir arī 15 tiešsaistes veikalam raksturīgas opcijas).

Kopumā veidnes ir diezgan pamata, taču jūs to varētu uzskatīt par veidu, kā nodrošināt vairāk radošas brīvības.

Tomēr Weebly’Motīvi mūsu lietotāju pārbaudē tika novērtēti vāji. Lielākajai daļai cilvēku bija grūti atrast galvenās jomas, piemēram, informāciju par pārvadāšanu un iepirkumu grozu, kas padara klientu pieredzi nogurdinošāku, nekā tam vajadzētu būt. Motīviem trūkst arī dažu iebūvētu funkciju, piemēram, iegultas kontaktu formas, kuras jūs izmantojat’Jums būs jāpievieno sevi no lietotņu veikala.

weebly tēmas

Weebly vs Shopify – dizains: spriedums

Neskatoties uz to, ka Shopify ir īpašs e-komercijas uzņēmums, tam joprojām ir labākas dizaina iespējas nekā Weebly. Shopify’Motīvi ir moderni, ar skaidri izvietotām darbības pogām un nozarei raksturīgām iezīmēm. Ar Weebly, tas’Ir grūti atrast svarīgus apgabalus, piemēram, iepirkumu grozu, un tā tēmas parasti ir vienkāršākas.

Kuriem ir labāks klientu atbalsts?

Labs klientu atbalsts nodrošina, ka jūsu ceļojums tiešsaistes veikala veidošanā ir vienmērīgs. Tā’Tas ir kā augstas kvalitātes sat-nav, kas jūs vadīs ceļojumā – jūs’Nekad nepazudīšu. Pētījuma ietvaros mēs izpētījām, cik viegli Weebly un Shopify var jūs nogādāt no A līdz B.

Shopify zina, cik svarīga var būt klientu aprūpe. Un, ņemot vērā piedāvāto rīku daudzumu, tas’visdrīzāk jūs’Veidojot savu veikalu, jums būs daži jautājumi.

Tas’Tāpēc Shopify nodrošina diennakts atbalstu pa tālruni un tiešsaistes tērzēšanu, e-pastu un sociālo mediju palīdzību, kā arī nodrošina izcilu zināšanu centra forumu. Jūs pat saņemat īpašu atbalsta aģentu, kas sniegs jums personalizētu palīdzību saistībā ar tā augstāku cenu plāniem.

shopify palīdzības forums

Weebly vs Shopify – klientu atbalsts: spriedums

Shopify piedāvā daudz plašāku klientu atbalstu nekā Weebly. Tam ir 24 stundas diennaktī dzīvā tērzēšana un palīdzība pa tālruni, e-pasts un sociālo mediju atbalsts, un tas nodrošina īpašu klientu apkalpošanas aģentu par saviem augstākajiem cenu plāniem. Pretstatā tam, Weebly piedāvā tiešraidē tērzēšanu tikai ierobežotas stundas dienā.

Weebly vs Shopify: cenu plāni

Weebly ir četri e-komercijas cenu plāni, kas ir šādi:

 • Starteris: 8 USD mēnesī
 • Pro: 12 USD mēnesī
 • Bizness: Mēnesī 25 USD
 • Performance: 38 USD mēnesī

Tā’Ir vērts atzīmēt, ka divos augstākos plānos varat pārdot tikai neierobežotus produktus un digitālās preces, kā arī izveidot kuponus.

Jūs varat redzēt, cik lēti ir vadīt Weebly veikalu. Vēl labāk, ja jūs maksājat avansu par pirmajiem diviem gadiem, jūs varat maksāt tikai USD 5 mēnesī, un, izmantojot apakšdomēnu, varat bez maksas izveidot veikalu ‘.weebly’ uz tā brīvā plāna.

Ar Shopify jūs’re piedāvāja 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, kurā varat izmēģināt visas pieejamās funkcijas. Pēc tam jums būs jājaunina uz apmaksātu plānu, lai turpinātu izmantot platformu. Cenu plāni ir:

 • Pamata Shopify: 29 USD mēnesī
 • Shopify: 79 USD mēnesī
 • Advanced Shopify: 299 USD mēnesī

Katrs plāns piedāvā plašu funkciju klāstu, bet divos augstākajos plānos varat pievienot dāvanu kartes un saņemt profesionālus pārskatus. Vietnē Advanced Shopify jūs saņemat arī trešo personu aprēķinātās pārvadāšanas likmes, lai jūs iegūtu visprecīzākos rezultātus.

Kaut arī Shopify ir dārgāka opcija, tai ir vairāk pārdošanas iespēju, lai jūsu bizness tiktu palielināts. Weebly ir daudz lētāks, taču tajā ir mazāk rīku, kas padara to piemērotāku mazākiem tiešsaistes veikaliem.

Weebly vs Shopify – cenu plāni: spriedums

Neskatoties uz to, ka Shopify piedāvā vairāk iespēju, tas nevar konkurēt ar Weebly lētajiem cenu plāniem. Izmantojot Weebly, jūs varat palaist savu tiešsaistes veikalu tikai par USD 5 mēnesī (ja maksājat avansu divus gadus), kas ir liela vērtība, ņemot vērā bagātīgo funkciju klāstu..

Secinājums: kurš ir labāks?

Lielisku iebūvētu rīku apvienošana ar trešo pušu lietotnēm, Shopify ir paredzēts jebkuram biznesam, kas vēlas mērogot. Ne tikai tas, ka tas padara to patiešām vienkāršu, lai izveidotu savu veikalu un sāktu pārdošanu tiešsaistē, ievērojot mūsu vērtējumu ‘lietošanas ērtums’ lietotāju pārbaude.

Weebly ir labākais maziem uzņēmumiem, piedāvājot ierobežotus pārdošanas rīkus, bet lieliskus cenu plānus. Tā’Tas ir arī ļoti ērti lietojams, pateicoties vilkšanas un nomešanas funkcionalitātei. Kas’Vēl vairāk, to nesen iegādājās maksājumu apstrādātāji Square, it’Skaidrs, ka Weebly vēlas palielināt savu e-komercijas potenciālu.

Tomēr pašreizējā stāvoklī Shopify ir daudz labāka e-komercijas platforma. Tam vienkārši ir pārāk daudz funkciju, analīzes un trešo pušu lietotņu ziņā, lai Weebly varētu konkurēt. Kamēr Shopify maksā vidēji vairāk, tas’Ir noteikti vērts papildu dolāru, lai palīdzētu jūsu biznesam uzplaukt.

BUJ

Vai Weebly var brīvi pārdot tiešsaistē?

Weebly nodrošina bezmaksas plānu, kas ļauj ērti izveidot tiešsaistes veikalu, izmantojot tā izcilo vilkšanas un nomešanas funkciju, taču, lai faktiski pārdotu produktus, jums ir jājaunina vismaz uz ‘Starteris’ cenu plāns, kas mēnesī maksā tikai 8 USD.

Cik ērti lietot Shopify?

Shopify ir viena no visspēcīgākajām e-komercijas platformām tirgū, kas piedāvā visplašāko pārdošanas rīku un funkciju komplektu, taču tas’s joprojām ir ļoti ērti lietojams. Rediģēšanas informācijas panelim ir vizuālas norādes, un tas nodrošina daudzus īsinājumtaustiņus, lai visu procesu padarītu vēl ātrāku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map