Weebly vs Squarespace: smadzeņu un skaistuma cīņa

Weebly vs Squarespace ir lieliska spēle starp diviem lielākajiem un labākajiem spēles veidotājiem vietnē.


Visiem, kas to nedara’Ziniet, vietņu veidotāji ir tiešsaistes platformas, kas ļauj jums izveidot savu vietni, bez zināšanām par kodēšanu!

Weebly tai ir vairāk nekā 40 miljoni vietņu, un tā ir pazīstama ar savām visaugstākajām funkcijām par zemām cenām.

Kvadrāta telpā ir nedaudz vairāk nekā miljons vietņu, taču tas tā ir’nav teikt, ka tas tā nav’t sacensties ar Weebly. Kvadrāts’Stiprās puses ir tās dizainā. Tās veidnes izsūc klasi ar nepārspējamu estētiku un izcilu funkcionalitāti.

Weebly vs laukums

Mēs to zinām’Ir viegli atstāt nesaskrāpē galvu, pieņemot lēmumu par vietnes veidotāju, tāpēc mēs’re šeit, lai palīdzētu. Pirms paši veicam izpēti un lietotāju pārbaudes, mēs runājam ar cilvēkiem, tāpat kā jūs.

Pēc pārskatīšanas simtiem platformu gadu gaitā, mēs’jūs esat lieliskā pozīcijā, lai pastāstītu jums visu par Weebly un Squarespace; ko viņi’re vislabāk, un kas viņi’re vislabāk. Ar laiku jūs’esat pabeidzis lasīt, jūs’Precīzi zinu, vai Weebly vai Squarespace ir piemērots tu.

1

Weebly vs Squarespace: plusi un mīnusi

Weebly plusi un mīnusi

WEEBLY PROS# 1

# 2

Milzīgs pielāgojamo funkciju un lietotņu daudzums
Lielisks SEO
WEEBLY CONS# 1

# 2

Var’t neatjaunojiet savu vietni, nesazinoties ar atbalsta dienestu
Nevis intuitīvākais redaktors

Laukuma laukuma plusi un mīnusi

SQUARESPACE PROS# 1

# 2

Skaisti veidotas veidnes
Īsta kvalitāte tās īpašībās
SQUARESPACE CONS# 1

# 2

Salīdzinoši dārgi cenu plāni
Nav lietotņu veikala

2

Lietošanas ērtums

Pēc sava mērķa vietņu veidotājam jābūt viegli lietojamam. Ne visi var kodēt vietni jau sākotnēji, kā arī nevar atļauties kādam to darīt viņu vietā.

Gan Weebly, gan Squarespace ir ērti lietojami, taču tas, ko mēs vēlamies uzzināt, ir, cik viegli?

Lai iegūtu šo atbildi, mēs ikdienas cilvēkiem lūdzām izveidot vietni, izmantojot Weebly vai Squarespace. Viņiem tika lūgts novērtēt noteiktus uzdevumus, pamatojoties uz to, cik viegli (vai grūti) viņi tos atrada. Pēc tam mēs viņus arī intervējām, lai dzirdētu viņu domas. Šeit’s pāris no viņiem:

Ar Weebly bija diezgan vienkārši pievienot lietas. Izmantojot lietotņu veikalu, jums vienkārši bija jāieraksta vēlamais un jāievelk savā vietnē. Tas pats notika ar funkcijām – tikai vienkārša vilkšanas un nomešanas kustība, lai pārvietotu to uz lapu. Arī teksta rediģēšana bija diezgan vienkārša.

weebly redaktorsWeebly’Redaktors ir labi izveidots, un jūs varat pievienot funkcijas, vienkārši velkot un nometot tos lapā

Kvadrāts lika man justies kā pienācīgam dizainerim, kaut arī es to nedaru’t nav profesionālo iemaņu.

laukuma redaktorsKvadrāts’Redaktors ir tīrs un skaidrs, un darbojas arī ar vilkšanas un nomešanas palīdzību

Galarezultāti parādīja, ka Weebly ir nedaudz vieglāk izmantot. Tās strukturētais redaktors un plašais lietotņu veikals lika cilvēkiem justies ērtāk nekā Squarespace’radošāks izkārtojums.

3

Dizaina elastība

Jūsu vietne’Projektēšana varētu būt atšķirība starp to, kā kāds mijiedarbojas ar jūsu vietni vai atlec no tā. Izskatās svarīgi.

Weebly ir 35 dažādas tēmas, no kurām izvēlēties, kuras ir sadalītas kategorijās (piemēram, bizness, portfeļi un tiešsaistes veikali), lai jūs varētu pārlūkot. Vienreiz tu’Ja esat atradis tādu, kas jums patīk, jūs varat to rediģēt un pārbaudīt, pirms sākat rediģēšanu.

weebly tēmasWeebly’Motīvi ir vienkāršoti un viegli rediģējami

Ir daži punkti, kurus Weebly varētu uzlabot. Pirmkārt, tur’s nav meklēšanas funkcijas. Tas nozīmē, ka, ja jūs’jūs meklējat konkrētu nozari – ļaujiet’saka, ka nekustamais īpašums – tu’Jums būs jāpārvietojas pa visiem ‘Bizness’ motīvi, pirms atrodat piemērotu.

Otrkārt, tur’Nekādā gadījumā nevar priekšskatīt, kā motīvi izskatīsies mobilajos un planšetdatoru ekrānos, līdz jums’es to izvēlējos. Weebly’Visas motīvi ir atsaucīgi mobilajām ierīcēm, taču, ja vairāk cilvēku pārlūko mobilos tālruņus nekā jebkad agrāk, būtu labi, ja varētu to priekšskatīt.

Kvadrāts ir dizaina Dievs. Tās greznās tēmas ir meistarklase vietņu izskatīšanai. Mēs’esam runājuši ar dizaina, UX (lietotāja pieredzes) un zīmola ekspertiem, un viņi visi ir vienisprātis: Squarespace ir labākās jebkuras vietnes veidotāju tēmas tirgū..

Laukuma laukuma motīviTēmas kvadrātā lieliski tiek piemērotas jebkura veida radošai vietnei

Kvadrāts’Motīvu motīvi ir arī atsaucīgi mobilajām ierīcēm, un tos var priekšskatīt dažādos ekrāna izmēros, kā arī tur’s meklēšanas josla. Tomēr laukums ir vairāk piemērots radošajām industrijām, un tā tēmas to atspoguļo. Ja jums ir nepieciešama vietne biznesam, apskatiet 1&1 IONOS šeit.

Gan Weebly, gan Squarespace darbojas ar vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti. Tas nozīmē, ka varat pārvietot attēlus un tekstu ap katru vietnes sadaļu, vienkārši noklikšķinot un turot uz tiem, pēc tam velkot un atlaižot kursoru.

4

Funkcijas un rīki

Funkcijas ir būtiskas jebkurai vietnei. Viņi’kas ļauj jums darīt noteiktas lietas, un pārtraukt jūs darīt citas.

Weebly ir ļoti daudz noderīgu iebūvētu funkciju, kas, veidojot vietni, sniedz jums tik daudz dažādību. Turklāt visaptverošais lietotņu tirgus ir pilns ar noderīgiem papildinājumiem, kurus varat integrēt savā vietnē.

weebly lietotņu centrsWeebly’Lietotņu centrs ir pilns ar lieliskām lietotnēm, kuras varat pievienot savai vietnei

Iespējams, ka kvadrātam nav tik daudz funkciju kā Weebly, taču tas, ko tas piedāvā, ir reāla kvalitāte. Laukuma laukums nenotiek’Tomēr jums nav sava lietotņu tirgus, tāpēc viss, ko redzat, ir viss, ko iegūstat.

Tagad ļaujiet’apskatīsim dažas galvenās jomas un uzziniet vairāk par Weebly un Squarespace piedāvātajām iespējām katrai no tām.

E-komercija

Runājot par e-komerciju, tā’s diezgan daudz kakla un kakla. Abiem ir īpaši e-komercijas cenu plāni, abi ļauj pārdot neierobežotus produktus, un abi ļauj pārdot fiziskus vai digitālus produktus. Šeit’s citu svarīgu e-komercijas funkciju saraksts, kas attiecas gan uz:

 • Atlaides izveidošana – izveidojiet pārdošanas kodus saviem klientiem
 • Pamesta groza atkopšana – nosūtiet klientiem atgādinājumus, ja viņi to nedara’t izbraukšana
 • Piegādes vadība – sakārtojiet kurjerus un pasta izmaksas
 • Vairākas norēķinu iespējas – izveidojiet savienojumu ar PayPal
 • Bez operācijas maksām (augstākā līmeņa plānos) – bez papildu maksas

Vienīgā galvenā Squarespace iezīme, kas pārsniedz Weebly, ir daudzkanālu integrācija. Tas nozīmē Squarespace var sinhronizēt ar Instagram, un tas ļauj jums pārdot tieši, izmantojot sociālo mediju platformu.

Tomēr Weebly nesen ir pārņēmis maksājumu apstrādātāji Square. Tā’Skaidrs, ka e-komercija būs liela joma, kuru nākamajos gados vajadzētu uzlabot, tāpēc vērojiet šo vietu.

Labi zināt: Gan Squarespace, gan Weebly piedāvā integrāciju ar Square, padarot super ērti veikt karšu maksājumus aci pret aci, kā arī tiešsaistē..

Emuāri

Abas platformas ļauj izveidot un publicēt emuāru ierakstus, un emuāru veidošana ir vēl viena patiešām cieša saikne starp abiem. Šeit’tuvāk apskatīsim to piedāvātās funkcijas:

 • Kategorijas displejs
 • Arhivēšana
 • Sociālās grāmatzīmes
 • Komentāru atļaušana
 • Meklēšanas līdzeklis
 • RSS barotne

E-pasta mārketings

Weebly un Squarespace ļauj izveidot pielāgotas e-pasta adreses, kas attiecas uz jūsu domēnu, izmantojot G Suite. Pēc tam jūs varat sākt veidot un izsūtīt kampaņas uz savu vietni’apmeklētāji.

Weebly piedāvā pakalpojumu ar nosaukumu ‘Weebly veicināšana’, kas palīdz veidot e-pasta mārketinga kampaņas. Tā’Bezmaksas izmēģināšana sākas ar USD 10 mēnesī. Tas darbojas ar jums, lai izstrādātu vilinošu kopiju, nodrošina e-pasta veidnes un palīdz plānot izsūtīšanas laikus.

Sociālo mediju integrācija

Šī ir vēl viena strupceļa kategorija. Abas ļauj savā vietnē iegult sociālās pogas, kas var izpausties kā atzīmes, kopīgošana vai sekošana. Varat arī izmantot jebkuru no šīm platformām, lai tiešsaistē ievietotu tiešraides sociālo mediju plūsmas, lai apmeklētāji varētu redzēt jūsu jaunākos statusus, tvītus vai fotoattēlus..

Analytics

Pārsteidz pārsteigums – izvēlies Weebly vai Squarespace, un tu’Jūs saņemsit tās pašas analītiskās iespējas. Katrā no tām ir savs iebūvēts analītiskais izsekošana klātienē, kas ļauj uzraudzīt tādas lietas kā lapu skatījumus, atlēcienu līmeni un pārdošanas apjomus. Abas tiek integrētas arī pakalpojumā Google Analytics, ja jums nepieciešami sīkāki dati.

5

SEO

Daudzi cilvēki sludina to vietņu priekšrocības, kurām ir labs SEO, bet ļaujiet’s soli atpakaļ. Kas patiesībā ir SEO?

SEO (meklētājprogrammu optimizācija) ir prakse veikt smalkas izmaiņas jūsu vietnē, kas ietekmē jūsu vietnes vērtējumu Google tīklā. Jo labāka būs jūsu vietne’S SEO ir, jo augstāk atrodat lapu’Būs, kad cilvēki meklēs lietas, kas saistītas ar jūsu

Gan Weebly, gan Squarespace ļauj rediģēt lietas, kas var uzlabot jūsu vietni’s SEO. Šeit ir dažas lietas abas

Kvadrāta SEO

ļaus jums pārvaldīt:

 • Meta nosaukumi / apraksti
 • URL lodes
 • Attēla Alt teksts

Ja tas viss jums izklausās pēc teci žargona, don’t jāuztraucas. Meta nosaukums un apraksti ir tikai teksts, kas parādās Google’meklēšanas rezultāti (skatīt attēlu labajā pusē).

URL lode ir teksts, kas seko aiz jūsu domēna, piemēram, www.websitebuilderexpert.com ‘/ vietņu veidotāji / salīdzinājumi / vietne-kvadrāts

Attēla alt teksts ir kaut kas, ko jūs rakstāt, lai aprakstītu attēlu jūsu vietnē. Šis teksts ļauj Google uzzināt, kāds ir šis attēls, tāpēc to var ņemt vērā, kad cilvēki veic meklēšanu.

6

Palīdzība un atbalsts

Ikvienam patīk saņemt palīdzību dažādos veidos. Tas’s kāpēc tā’Vietņu veidotājiem ir svarīgi piedāvāt dažādas palīdzības funkcijas.

Kad runa ir par palīdzību un atbalstu, Weebly vs Squarespace ir interesants. Abiem ir daudz dažādu palīdzības saņemšanas veidu, taču tas tā ir’s, kas jums der, ka’s svarīgi.

Weebly E-pasts, tālrunis un tiešraides tērzēšanas atbalsts ir pieejams no pirmdienas līdz piektdienai no pulksten 18 līdz 18 un brīvdienās no pulksten 8 līdz 17.

Kvadrāts ir pieejams e-pasta atbalsts 24 stundas diennaktī un tiešraides tērzēšana, kas pieejams no pirmdienas līdz piektdienai, plkst. Pašlaik nav tālruņa pakalpojumu.

Jūsu galvenais palīdzības avots tomēr būs Weebly vai Squarespace’palīdzības centri.

Weebly un Squarespace palīdzības centriGan Weebly, gan Squarespace ir pieejami stabili palīdzības centri, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem

Jūs varat domāt par palīdzības centriem, piemēram, platformu’ir sava maza meklētājprogramma. Jūs ievadāt jautājumu un jūs’Jūs saņemsit rezultātu sarakstu, kurā ir saites uz palīdzības ceļvežiem. Mēģinot rast atbildi uz problēmu, šī ir pirmā piestāšanas osta.

7

Cenas un cenas / vērtības attiecība

Viens no citiem galvenajiem iemesliem, kāpēc cilvēki izvēlas izmantot vietņu veidotājus, ir cena. Ne visi var atļauties maksāt roka un kāja web dizaineram lai izveidotu viņu vietni.

Weebly ir daži no vislētākajiem cenu plāniem, ko piedāvā jebkurš vietņu veidotājs. Jūs don’t arī upurēt kvalitāti par zemām izmaksām!

Weebly ir četri premium plāni, kuru cena svārstās no USD 8 mēnesī līdz USD 38 mēnesī. Ja vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu, jūs’Jums būs jāatrodas Pro plānā (USD 12 mēnesī) vai augstāk.

Weebly ir arī pilnīgi bezmaksas plāns. Tas ļauj jums izveidot vietni ar visām tām pašām funkcijām un rīkiem kā citos plānos, taču ir panākumi: jūsu domēnam būs saistošs ‘.weebly’ pielikums tam, un jūsu vietnē būs Weebly sludinājumi.

Tomēr, tā’Tas ir labs veids, kā izveidot savu vietni un redzēt, vai jums patīk platforma, tad pirms jaunināšanas publicēšanas vienmēr varat veikt jaunināšanu.

weebly cenu noteikšanaWeebly’Plāni piedāvā ļoti izdevīgu cenu, un jūs pat varat izveidot savu vietni bez maksas

Squarespace ir arī četri premium plāni, taču tie’Re ir nedaudz dārgāks, sākot no USD 12 mēnesī līdz USD 40 mēnesī. Divi visdārgākie plāni nodrošina e-komercijas funkcionalitāti.

kvadrātveida cenu noteikšanaSquarespace piedāvā četrus cenu plānus, katrs no tiem ir paredzēts atšķirīgām vajadzībām.

Laukuma laukums nenotiek’t nav bezmaksas plāna, bet tas piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Tā lepojas ar dizainu, tāpēc to nedara’nevēlaties kompromitēt tās tēmas ar lipīgu reklāmu. Bet divām nedēļām joprojām vajadzētu dot jums daudz laika, lai izlemtu, vai tā ir’Ir vērts jaunināt.

Raugoties tikai no cenu noteikšanas viedokļa, labāks risinājums ir Weebly.

Ja vēlaties vispārīgu vietni personīgai vai mazai uzņēmējdarbībai, Weebly ir rentablāka. Ja jums ir nepieciešama vietne darba portfelim vai jūs strādājat radošajā nozarē, Squarespace ir vērts papildus mazliet naudas.

8

Weebly vai kvadrāts: secinājums

Tā’tas ir bijis lielisks mačs, un beigu beigās arī tas’s beidzās visā laukumā. Lai atgādinātu, ļaujiet’apskatīsim, kura platforma uzvarēja katrā kategorijā:

Weebly vs SquarespaceWeeblySquarespaceLietošanas ērtums

Dizains

Iespējas

SEO

Palīdzība un atbalsts

Cenas / vērtības attiecība

Intuitīvs un lietotājam draudzīgs redaktors, kas ir skaidrs un atsaucīgs.Mazliet stāvāka mācīšanās līkne, bet labi, ja jūs to sasniegsit’es ar to tiku galā.
Vienkāršas, mobilas atsaucīgas tēmas, kuras ir viegli rediģēt.Krāšņas motīvi, kas reaģē uz mobilajām ierīcēm un ir lieliski izstrādāti.
Piedāvāto iespēju klāsts, no kuriem izvēlēties, un to atbalsta lietotņu centrs, kas aptver visus neredzamos laukumus.Koncentrējieties uz kvalitāti, nevis kvantitāti, ar mazāku izvēli, bet ar lielāku funkciju spektru.
Pārvaldiet meta nosaukumus / aprakstus un URL lodes, kā arī atbalstiet atslēgvārdus.Tāda pati kontrole pār meta nosaukumiem / aprakstiem un URL slug, bet bez ekstras.
E-pasts, tālrunis un tiešraides tērzēšana. Noderīgs palīdzības centrs, ja tam ir nedaudz resursi.24/7 e-pasts un tiešraide. Lielisks palīdzības centrs, kas pilns ar noderīgiem ceļvežiem.
Bezmaksas plāns un četri salīdzinoši lēti premium līmeņi. Jaunināšanas vērts.Diezgan dārgi prēmiju plāni, bet tie’to atsver dizaina kvalitāte.

Kā redzat, Squarespace un Weebly ir ļoti vienmērīgas spēles.

Squarespace ir nedaudz stāvāka mācīšanās līkne nekā Weebly, taču tā dizains ir labākais tirgū. Weebly ir vairāk funkciju (un plašs lietotņu centrs), taču Squarespace’ir augstākas kvalitātes, un kvadrāts ir labāks risinājums e-komercijas biznesam.

Weebly ir lētāka iespēja – ir pieejams bezmaksas plāns un apmaksāti plāni, sākot no USD 8 mēnesī. Laukuma laukums nenotiek’t nav bezmaksas plāna, bet tas piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Lētākais Squarespace plāns ir USD 12 mēnesī. Weebly piedāvā atbalstu pa tālruni, kā arī pa e-pastu, bet, pārbaudot abas platformas, mēs atradām Squarespace’s būt noderīgākam.

Iespējams, ka tas ir beidzies ar izlozi, bet tomēr vajadzētu būt ļoti skaidram, kam jāizmanto Weebly un kam jāizmanto Squarespace.

Weebly ir paredzēts cenām, kas apzinās individuālu vai mazu biznesu, kurš vēlas iegūt klātbūtni tiešsaistē. Tam ir ļoti daudz funkciju, un tas var darīt nedaudz visu, sākot no emuāru veidošanas un beidzot ar e-komerciju.

Kvadrāts ir paredzēta radošajiem cilvēkiem: māksliniekiem, fotogrāfiem, mūziķiem. Tās tēmas ir nepārspējamas, un jūs’Jūs iegūsit kvalitatīvu vietni, kas izskatās tā’Viņus ir ieminējis pro dizainers.

9

Weebly vs Squarespace: FAQ

Kāpēc gan nevajadzētu?’t es algoju web dizaineru?

Papildus tam, ka vairums tīmekļa dizaineru iekasē jums nelielu laimi vietnes izveidošanai, jūs galu galā neveicat’t nevar kontrolēt jūsu vietni. Ja kaut kas noiet greizi vai pat ja jūs vienkārši vēlaties kaut ko iekniebt, jūs’Jums būs jāsazinās ar savu dizaineru.

Lai uzzinātu vairāk par vietņu veidotājiem un dizaineriem, lasiet mūsu rakstu par šo tēmu šeit.

Ko darīt, ja es vēlos tikai tiešsaistes veikalu?

Jūs varat pārdot gan Weebly, gan Squarespace, taču neviena no tām nav paredzēta e-komercijas vietņu veidotājiem. Lai izveidotu jaudīgu tiešsaistes veikalu, jūs’Es gribu apskatīt tādas platformas kā Shopify vai BigCommerce. Tālāk varat izlasīt mūsu pārskatus par abiem:

 • Shopify apskats
 • BigCommerce pārskats

Kādas ir labākās Weebly un Squarespace alternatīvas?

Wix ir vienīgais atšķirīgais kandidāts, kad runa ir par labākajiem vietņu veidotājiem tirgū. Tam ir skaistas tēmas, super ērti lietojams redaktors, kā arī simtiem lielisku iespēju un lietotņu. Lasiet mūsu ekspertu un detalizētu Wix pārskatu šeit.

Mūsu salīdzinājums bija noderīgs?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me