Weebly vs Weebly ar Bluehost

Bluehost Weebly Lielākā daļa Weebly lietotāju izveido savas tīmekļa vietnes, izmantojot vilkšanas un nomešanas veidotāju, izmantojot Weebly Inc.


Bet to, ko vairums lietotāju nevēlas’Nav zināms, ka Weebly kopā ar Bluehost varat izmantot arī savas vietnes izveidošanai!

Es’jūs nokļūsit plusi, mīnusi un cenu atšķirības Weebly izmantošana vietnē Weebly Inc. pret Bluehost.com, bet vispirms ļaujiet man ātri izskaidrot dažas galvenās atšķirības un kas vai kas ir Bluehost.

Piezīme. Lai mazinātu neskaidrības, es’Es atsaukšos uz Weebly (Uzņēmums) kā “Weebly Inc.”, un faktiskā vietņu veidošanas tehnoloģija, kuru izmantojat vietņu izveidošanai kā “Weebly”. Tātad gan Weebly Inc. (uzņēmums), gan Bluehost izmanto Weebly (vietnes veidotājs).

Kas un kas ir Bluehost?

Bluehost ir ļoti liels un cienījams mitināšanas pakalpojums. Viņi’Kopš 1996. gada (pat pirms Weebly izveidošanas) viņi darbojas, un viņi sniedz mitināšanas pakalpojumus miljoniem lietotāju.

Lielākā daļa cilvēku izmanto Bluehost, lai iestatītu citas vietnes, izmantojot WordPress, Joomla, Drupal utt. Būtībā tas’s ir vispārēja platforma, kurā cilvēki veido dažādas vietnes, izmantojot citas vietņu veidošanas platformas.

Faktiski Bluehost ir WordPress ieteikts resursdators kopš 2005. gada – tas tikai parāda, ka Bluehost ir ticams un ir uzticams uzņēmums.

Hostings ar Weebly Inc. un mitināšana ar Bluehost

Kad jūs reģistrējaties ar kontu Weebly Inc., lai izveidotu savu vietni, jūsu vietne tiek mitināta Weebly Inc. Tas nozīmē, ka visi jūsu attēli, teksts, slaidrādes, viss jūsu vietnē atrodas vai atrodas Weebly Inc. Jūs reģistrēsities. un piekļūstiet savai vietnei, dodoties uz Weebly Inc. vietni (www.Weebly.com).

Ja jūs izmantojat Weebly caur Bluehost.com, tas nozīmē, ka viss jūsu vietnē tiek glabāts vietnē Bluehost.com. Piekļūsit savai Weebly vietnei, dodoties uz vietni Bluehost.com.

Kāpēc Weebly atrodas Bluehost?

Weebly ievietošana Bluehost ļauj Weebly Inc. kā uzņēmumam sasniegt miljoniem papildu lietotāju. Ņemot vērā to, ka Bluehost ir cienījams uzņēmums un tam ir liels zīmols, tas dod Weebly Inc. iespēju palielināt savu lietotāju skaitu.

No otras puses, tas dod arī Bluehost iespēju saviem klientiem nodrošināt lietotājam draudzīgu, velciet un nometiet vietņu veidotāju.

Kā es minēju iepriekš, Bluehost tradicionāli apkalpo WordPress, Joomla un Drupal, un vietņu veidotāji tos izmanto daudz sarežģītāk. Vietņu veidotāju, piemēram, Weebly, pievienošanai savam produktu piedāvājumam ir daudz jēgas.

Vai Weebly ar Bluehost ir tas pats, kas Weebly ar Weebly Inc.?

Jā un nē. Mēs pamanījām, ka ir pakavējies laiks starp brīdi, kad Weebly Inc. izlaiž jaunas funkcijas, un kad Bluehost atjaunina savu Weebly versiju.

Ir arī noteiktas administratīvās funkcijas, kuras ir pieejamas Weebly Inc., bet nav pieejamas ar Bluehost.

Lai gan Bluehost var nebūt visas jaunākās Weebly funkcijas, ir daudz priekšrocību, ja izmantojat Bluehost. Es’Pārlūkosim zemāk.

Bluehost lēni atjaunina ar jaunām Weebly funkcijām

Tas, ko mēs esam pamanījuši, ir tas ikreiz, kad Weebly Inc. izlaiž jaunas funkcijas, paiet zināms laiks, līdz Bluehost atjaunina savu Weebly versiju.

Piemēram, šī raksta laikā Weebly Inc. nesen izlaida jaunas funkcijas, piemēram:

 • Vietnes meklēšana
 • Header slīdrādes
 • Pielāgotas kājenes
 • Paplašināts sociālo ikonu elements

Šobrīd Bluehost’Weebly versijā vēl nav jāiekļauj šie jaunie atjauninājumi. Ir pagājuši apmēram 3 mēneši, kopš Weebly Inc. izlaida jaunās funkcijas, tāpēc, cerams, ka Bluehost drīz tās iekļaus.

Citādi, visi pārējie pamata vietņu veidošanas rīki darbojas vienādi. Jūs joprojām varat izveidot vietni, izmantojot Bluehost’s Weebly ātri un viegli.

Bluehost Weebly

Bluehost ierobežo izveidojamo lapu skaitu

Izmantojot Weebly with Bluehost pamata versiju, vienā vietnē varat izveidot tikai 6 lapas. Ja vēlaties izveidot vairāk lapu, jums būs jājaunina uz tām “Profesionāls” plāns. (Es’apskatīsim cenu atšķirības starp Weebly Inc. un Bluehost zemāk).

Izmantojot Weebly inc, jūs varat izveidot neierobežotas lapas, pat ja jūs izmantojat viņu bezmaksas plānu.

Trūkst svarīgu administratīvo funkciju ar Bluehost’s Weebly

Bluehost ir 2 svarīgas administratīvās funkcijas’Weebly versija.

1) Redaktori

Parasti ar Weebly Inc. tas dod jums iespēju uzaicināt redaktorus, lai palīdzētu jums izveidot jūsu vietni. Tātad, ja jūs nolīgsit izstrādātāju vai dizaineru uz līguma pamata, lai palīdzētu jums, jūs varat tos vienkārši uzaicināt, nedodot viņiem pilnīgu piekļuvi jūsu vietnei. Es apskatīju šo funkciju šajā video pamācībā šeit.

Weebly Bluehost redaktors

Izmantojot Bluehost, jūs nevarat uzaicināt redaktorus rediģēt jūsu vietni, jo šī funkcija trūkst. Tātad, ja vēlaties kādam piekļūt savam kontam, jums būs jāpiešķir savam Bluehost pieteikšanās vārdam un parolei, kurai daži cilvēki var pretoties, jo redaktoram tagad būs pilnīga piekļuve jūsu kontam, ieskaitot iespēju atiestatīt jūsu paroli un mainīt citu svarīgu informāciju.

Daudziem no jums tas var nepatikt, kaut arī pēc tam vienmēr varat mainīt paroli.

2) Importējiet ārējās veidnes

Izmantojot Weebly Inc., jūs varat importēt ārējas Weebly veidnes tikai ar vienu klikšķi. Jums ir pieeja šai funkcijai neatkarīgi no tā, vai jūs izmantojat bezmaksas Weebly versiju vai maksas versiju.

Weebly Bluehost importa motīvi

Izmantojot Bluehost, jūs varat importēt ārējās Weebly veidnes, taču šī opcija ir pieejama tikai tad, ja jaunināt uz tām “Profesionāls” pakete (I’apskatīsim cenu atšķirības starp Weebly un Bluehost zemāk).

Kādas ir Bluehost priekšrocības, ko Weebly nedara’t?

Weebly Inc. piedāvā jums vilkt un nomest vietņu veidotāju’s tas. Lai gan vietņu veidotājs ir vienkārši un intuitīvi lietojams (lasiet mūsu visaptverošo pārskatu par Weebly), Weebly Inc.’t nepiedāvā citus pakalpojumus.

Viņi ļoti labi izdara vienu lietu un piedāvā tikai vienu – ļauj ērti izveidot vietnes.

Bet tiem, kas vēlas vairāk nekā tikai iespēju izveidot vietni, Weebly izmantošana, izmantojot Bluehost, ir lieliska iespēja.

Ko dod Bluehost, ko Weebly nedara’t?

1) Neierobežots e-pasta kontu skaits

Izmantojot savu domēna vārdu, varat iestatīt tik daudz e-pasta adreses, cik vēlaties.

Piemēram, ja jūsu vietnes adrese ir www.example.com, varat izveidot savu pielāgoto e-pasta adresi, piemēram, tādu, kas nāk ar Bluehost pamata paketi, un viņi palīdz to iestatīt (vairāk par Bluehost palīdzību zemāk).

2) bezmaksas domēna vārds

Ja jūs izmantojat Bluehost, viņi dod jums bezmaksas domēna vārdu uz 1 gadu. Parasti domēna vārds jums izmaksās apmēram 12 USD gadā. Tā ka’s ir mazliet ietaupījumu jūsu kabatā.

3) 24 stundas 7 dienas nedēļā Live atbalsts

Weebly Inc. šobrīd jums piedāvā tikai atbalstu pa e-pastu. Izmantojot Bluehost, viņi 24 stundas diennaktī nodrošina tālruni, tiešraidi vai e-pastu.

Šī ir patiešām jauka pēršanās, ko piedāvā Bluehost, jo dažādiem cilvēkiem ir atšķirīgi mācīšanās ieradumi un mācību ātrums. Daži cilvēki nebaidās no tehnoloģijām, savukārt dažiem ir vajadzīga mazliet rokas, ko nodrošina Bluehost.

Lai arī mūsu pieredzē Weebly Inc. parasti uz e-pastu atbild dienā, dažiem no jums, kas dod priekšroku sarunāties ar kādu tālrunī vai tiešraidē internetā, negaidot, Bluehost rūpēsies par jūsu vajadzībām.

Cenu atšķirība starp Weebly Inc. un Bluehost

Weebly Inc. nesen mainīja savu Weebly Pro cenu struktūru. Šī informācija par cenām ir ņemta no jaunākajiem Weebly un Bluehost paketes.

Weebly Pro un sākuma plāni

Pro un Starter Plan cena svārstās no:

 • Pro – no 6,63 USD līdz 9,83 USD / mēnesī
 • Starteris – 3,29 USD / mēnesī līdz 4,83 USD / mēnesī

Cenu diapazons ir atkarīgs no tā, vai jūs pierakstāties uz 6 mēnešu plānu vai līdz 2 gadiem. weebly pro un sākuma cenu noteikšana

Bluehost Weebly plāni

Pamata Bluehost plāns sākas ar 6,95 USD / mēnesī (jūs to varat saņemt par 4,95 USD mēnesī, ja piereģistrējaties 36 mēnešus – taču varat atcelt un atgūt naudu jebkurā laikā).

Tikai ar pamata plānu, jūs iegūstat piekļuvi viņu Weebly vietņu veidotājam, taču, kā minēts, viņi ierobežo tikai 6 lapas vienā vietnē.

Citas saņemtās papildu priekšrocības ir:

 1. Neierobežotas pielāgotas e-pasta adreses
 2. Bezmaksas domēna vārds uz 1 gadu
 3. 24/7 tiešraides atbalsts

Ja vēlaties vairāk funkciju, jums būs jājaunina uz tām “Profesionāls” plāns USD 8,99 mēnesī.

Varat arī reģistrēties viņu e-komercijas plāniem par USD 2,99 mēnesī.

Plāno Bluehost Weebly

Cenu atšķirību ilustrācija

Tātad ļaujiet’Sagatavojiet to visu ilustrācijā.

Atkarībā no tā, kuru plānu jūs reģistrējaties Weebly Inc., ilustrācijas labad jūsu ikmēneša ieguldījums būs aptuveni no 4 līdz 10 USD (noapaļots līdz tuvākajam dolāram)..

Ja jūs reģistrētos Bluehost, izmantojot viņu profesionālo plānu (vairums cilvēku to darīs, lai piekļūtu vairāk funkcijām), mēneša maksa būs aptuveni USD 14 līdz USD 16 (noapaļota līdz tuvākajam dolāram)..

Pēc izskata tas’Ir lētāk reģistrēties Weebly Inc. nekā Bluehost.

Tomēr jums vajadzētu apsvērt otru “pievienotā vērtība” pakalpojumi, kurus sniedz Bluehost:

 1. E-pasta adrese – mēs maksājam USD 4,16 mēnesī, izmantojot Google Business Apps, lai iegūtu 1 pielāgotu e-pasta adresi. Izmantojot Bluehost, jums var būt neierobežots skaits pielāgotu e-pasta adrešu.
 2. Bezmaksas viena gada domēna vārds – tas’s apmēram USD 12 gadā vērtība (tātad USD 1 mēnesī, bet tikai uz 1 gadu)
 3. 24/7 tiešais atbalsts – grūti to vērtēt, bet tas tā’Ir vērts labu naudu dažiem cilvēkiem

Tātad, ja mēs ņemam aptuveno Bluehost mēneša cenu no 14 USD līdz 16 USD un pielāgojamies iepriekšminētajiem 2 kvantificējamiem ieguvumiem (e-pasts un domēna vārds), koriģētā mēneša cena būs aptuveni no 9 līdz 11 USD.

Netālu no Weebly’Plāni, nemaz nerunājot par to, ka jūs saņemsit 24 stundas diennaktī atbalstu no Bluehost.

Šeit’Īss galds, kas palīdz ilustrēt:

Bluehost vs Weebly cenu salīdzināšanas tabula

Pat pēc pielāgošanas bezmaksas e-pastam un viena gada bezmaksas domēna nosaukumam, Bluehost joprojām ir nedaudz dārgāks. Bet jums ir jāņem vērā 24 stundu diennakts atbalsts, ko viņi jums sniedz. Mēs to nedarījām’neiekļaujiet to mūsu aprēķinā, jo tam nav viegli uzlikt cenu zīmi.

Ja jums mēdz patikt tūlītējs atbalsts jebkurā laikā, nevis gaidīt e-pasta atbalstu, šis Bluehost atbalsta ieguvums jums varētu būt daudz vērts..

Naudas atdošanas garantija

Ja reģistrējaties Weebly Inc’s Pro / Starter pakete, jums ir 30 dienu naudas atdošanas garantijas periods.

Bluehost varat arī atcelt jebkurā laikā pirmo 30 dienu laikā un atgūt visu naudu.

Kad esat pagājis 30 dienas, jūs varat saņemt pilnīgu atmaksu par visu neizmantoto līguma atlikušo daļu. Tāpēc tas’s diezgan godīgi.

Bluehost garantija

Secinājumi un nobeiguma domas

Meklējat profesionālas Weebly veidnes?

Vēlaties vairāk vietņu veidotāja vai tīmekļa mitināšanas informācijas?

Šī rokasgrāmata ir noderīga?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me