Wix redaktors vs Wix ADI: kuru rīku vajadzētu izmantot, lai izveidotu savu vietni?

Wix pašlaik izmanto vairāk nekā 110 miljoni cilvēku visā pasaulē, un tas daudzās jomās izceļas no vienaudžiem. Vienīgā Wix problēma ir izlemšana, kuru no viņu produktiem vēlaties izmantot: Wix Editor vai Wix ADI, bet ko’s atšķirība?


Vienkārši sakot, Wix redaktors ir pilnībā ieskaujoša platforma, kas piedāvā pilnīgu kontroli pār visiem jūsu vietnes aspektiem. Sākumā izvēlaties vienu no vairāk nekā 510 dizaineru veidnēm, kuras, jūsuprāt, vislabāk atbilst vēlamajai vietnei.

No otras puses, Wix ADI ir daudz atturīgāks un ātrāks produkts, kas lietotājiem piedāvā vienkāršāku procesu..

Iedomājies tevi’atkal bērns, un tev ir jaunāks brālis, kurš’esat gudrāks par jums. Protams!’s kaitinošas, bet jūs’re joprojām stiprāka un vēl spēcīgs nekā viņi. Wix Editor ir kā stiprāks, vecāks brālis un brālis, un Wix ADI, jaunāki, gudrāks viens.

Visā šajā rokasgrāmatā mēs’Apskatīsim septiņas dažādas jomas un izskaidrosim līdzības un atšķirības starp Wix Editor un Wix ADI.

Pēc tam viņi’Tas būs galīgais spriedums, kurā apkopots, kurš produkts kopumā ir labāks un, vēl svarīgāk, kurš jums ir piemērots.

1

Plusi un mīnusi

Plusi & Mīnusi

Vietnes veidotāju ekspertā mēs lepojamies, ka sniedzam jums visprecīzākos un jaunākos salīdzinājumus. No mūsu pētījumiem Wix ir kļuvis par labāko vispasaules vietņu veidotāju šodien tirgū.

Mēs ikdienas cilvēkiem lūdzām pirmo reizi izmēģināt Wix un pēc tam viņus intervēja. Nav pārsteidzoši, ka viņu viedokļi sakrita ar mūsu rezultātiem: 88% cilvēku teica’d stingri iesaku Wix draugam, kurš’meklē tiešsaistē.

Bet kādi ir katra Wix produkta plusi un mīnusi?

Plusi mīnusi

TOP 3 WIX REDAKTORI# 1

# 2

# 3

Piedāvā pilnīgu kontroli pār jūsu vietnes dizainu

Piešķir pilnu piekļuvi Wix’Lietotņu tirgus

Ja iestrēdzat, palīdzības centrā ir pieejama daudz noderīgas informācijas

TOP 3 WIX EDITOR CONS# 1

# 2

# 3

Var būt diezgan laikietilpīgs, salīdzinot ar Wix ADI lietošanu

Kopumā tiek izmantots mazāk, jo Wix ADI turpina uzlaboties

Tā kā visu var rediģēt, tas tā’Ir viegli kļūdas dēļ pretrunā ar vietņu dizaina paraugpraksi

Plusi mīnusi

TOP 3 WIX ADI PROS# 1

# 2

# 3

Daudz ātrāks vietnes aktivizēšanas veids

Lieliski, lai piesaistītu esošo tiešsaistes informāciju centrālajā centrā

Vieglāk izmantot nekā Wix Editor

TOP 3 WIX ADI CONS# 1

# 2

# 3

Nav’t piedāvā visaptverošus rediģēšanas rīkus

Var’t pilnībā piekļūt Wix’Lietotņu tirgus

Pieejama mazāk informācijas nekā par Wix redaktoru palīdzības centrā

2

Kā darbojas Wix redaktors un Wix ADI?

Pirms mēs skatāmies, kurš ir labāks, mums jāapskata, kā viņi darbojas.

Wix redaktors izmanto vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti – līdzīgi kā PowerPoint -, nodrošinot pilnīgu kontroli pār visas vietnes izvietojumu.’s saturs un funkcijas.

Wix veidnesWix ir vairāk nekā 500 profesionāli izstrādātas veidnes, kuras ir klasificētas pēc nozares.

Ar Wix ADI jūs sākat, atbildot uz dažiem jautājumiem par vēlamās vietnes veidu, nepieciešamajām funkcijām un to, kāds ir jūsu stils’es vēlētos, lai vietne būtu.

Pēc tam Wix ADI ģenerēs jūsu vietni jums. Apbrīnojami, labi!

Jūs’Jūs joprojām varēsit rediģēt jūsu vietni’Tas ir estētiski, bet vilkšanas un nomešanas vietā Wix ADI darbojas sadaļās, kuras var sagriezt un mainīt. Domājiet par šīm vietņu sadaļām kā lego blokiem, jūs varat mainīt to izskatu un sakraut tos jebkurā secībā, līdz vēlaties’re laimīgs.

3

Lietošanas ērtums

Kopumā Wix ir ļoti ērti lietojams vietņu veidotājs. Wix redaktors izmanto vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti, kas nozīmē, ka visi, kas iepriekš ir izmantojuši kaut ko līdzīgu PowerPoint, jutīsies tajā vairāk nekā ērti..

Jums ir pilnīga brīvība pārkārtot jebko lapā, un Wix redaktors palīdzēs jums pielāgot visu, ko pārvietojat.

Pēc mūsu pašu veiktās lietotāju testēšanas mēs atradām, ka cilvēki patiešām izbauda Wix redaktora vienkāršību’interfeisu un uzskatīja, ka tas ir jauks, maigs slīpums vietņu veidošanas pasaulē. Šeit’s citāts no viena no viņiem:

Wix [Editor] kā rīks ir patiešām laba izglītība vietņu veidošanā, jo tā sniedz jums pilnīgu kontroli.

Wix ADI sper soli tālāk, padarot jūsu vietnes izveidi vēl vieglāku. Sākumā atbildiet uz dažiem vienkāršiem jautājumiem, piemēram, par vēlamās vietnes veidu, vietnes nosaukumu un kādu dizaina stilu jūs vēlētos. Pēc tam Wix ADI izmantos mašīnmācību, lai izveidotu jums vietni..

Wix ADI ir arī iespēja piesaistīt esošo informāciju tiešsaistē jūsu jaunajā vietnē, tāpēc neatkarīgi no tā, vai jums jau ir kaut kas tiešsaistē vai vēlaties vienkārši iziet cauri savām sociālo mediju lapām, Wix ADI darbojas jūsu labā.

Pēc tam jūs varat rediģēt vietnes elementus, pievienot vai noņemt noteiktas funkcijas un pielāgot izkārtojumu. Kā viens no cilvēkiem, kuru mums bija jāpārbauda Wix ADI, to pateica:

Tā’Vietnes apvienošana ir daudz vienkāršāka [nekā vietnē Wix’redaktors], jo tas dod jums visu un to’Ir ļoti viegli izvilināt savus sociālos medijus. Ja jūs’re nav ērti vai don’nav radoša domāšanas veida, ko [Wix ADI] ir daudz vieglāk izdarīt.

Wix ADI modeļiKad mēs izmantojām mārketinga aģentūras piemēru, Wix ADI apkopoja dažus vietņu ieteikumus

Spriedums

Abi produkti ir patiešām draudzīgi lietotājam, taču, lai būtu visvienkāršāk, tam jābūt Wix ADI.

4

Dizains un elastība

Wix Editor sniedz jums pilnīgu radošu kontroli pār visu. Jūs varat izvēlēties no simtiem nozarei raksturīgu veidņu, kas sadalītas 16 galvenajās kategorijās.

Jūs’Jums būs pieejams arī Wix’Plašais lietotņu tirgus, kurā varat izmantot gan viņu iekšējās, gan trešo personu lietotnes. Īsumā – Wix redaktors ļauj rediģēt visu un visu, kas attiecas uz jūsu vietni.

Wix redaktorsWix redaktors ļauj jums izvēlēties vajadzīgo vienumu, noklikšķiniet uz tā un velciet to uz jaunu vietu lapā

Wix ADI to nedara’Piedāvājot veidnes, tas jums rada dizainu, pamatojoties uz to, ko jūs to sakāt. Pēc tam izveidotajā vietnē varat veikt izmaiņas, taču iegulto lietotņu un funkciju skaits jums būs ierobežots.

Ja vēlaties izmantot vairāk nekā piedāvātās lietotnes, jūs’Jums būs jāievada Wix Editor. Tā’Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka, kaut arī Wix ADI lietošanas laikā jebkurā brīdī varat pārslēgties uz Wix Editor, visas veiktās izmaiņas netiks saglabātas, ja atgriezīsities ADI versijā..

Spriedums

Runājot par dizainu, Wix redaktors zaudē rokas. Tā’Tas ir elastīgs un sniedz jums visu nepieciešamo, lai jūsu vietne izskatās tieši tā, kā vēlaties.

5

Lietotņu tirgus

Wix ir satriecošs tirgus, kas ir pilns ar daudzām iespaidīgām un noderīgām lietotnēm. Ja domājat par savu vietni, piemēram, savu māju, lietotnes ir mēbeles, attēli un aksesuāri, kas šo māju padara par māju.

Wix redaktors atver durvis visam tirgum. Varat pārlūkot simtiem viņu piedāvāto iekšējo un trešo pušu lietotņu un iegult jebkuru no tām tieši savā vietnē. Sākot ar vietņu analītiku un norīkojumu rezervēšanu līdz tiešajām sarunām, Wix redaktors piedāvā visu, kas atrodas jūsu rokās.

Wix lietotņu tirgusWix’Tirgus laukums ļauj piekļūt simtiem noderīgu lietotņu

Wix ADI ierobežo jūsu piekļuvi tirgum. Tas nodrošinās jums piemērotu lietotņu izvēli, pamatojoties uz jūsu iesniegto informāciju. Turklāt jūs’Jums būs jāievada Wix’Redaktora režīms, lai redzētu visu’s piedāvājumā.

Spriedums

Arī šajā gadījumā Wix redaktors ir nepārprotams ieguvējs, piedāvājot jums iespēju pārlūkot un lietot savas sirdslietas’s saturs.

6

E-komercijas funkcijas

Atšķirībā no iepriekš apskatītajām jomām, Wix’e-komercijas funkcijas darbojas tieši tādā pašā veidā neatkarīgi no tā, vai izvēlaties Wix Editor vai Wix ADI.

Daži no Wix’Galvenās e-komercijas funkcijas ietver: iespēju pārdot vairāk nekā 100 produktus, izveidot atlaides un pārvaldīt nosūtīšanu.

Ja jūs’jūs vēlaties pārdot tiešsaistē un vēlaties iegūt plašāku Wix pārskatu’e-komercijas iespējas, kāpēc gan neizskatiet mūsu pārskatu par Wix e-komerciju.

Wix ir ideāls vietņu veidotājs, ja jums ir daži produkti, ko pārdot, bet, ja jūs pārdodat produktus vairumā un vēlaties mērogot, iespējams, ir vērts aplūkot mūsu tiešsaistes veikalu veidotāju salīdzināšanas diagrammu, kur mēs runājam par jaudīgākām platformām, piemēram, Shopify un BigCommerce.

Spriedums

Tā’s kaklasaite! Ņemot vērā, ka gan Wix redaktors, gan Wix ADI izmanto vienas un tās pašas e-komercijas funkcijas’nekas, lai tos sadalītu.

7

SEO

Tas ir kaut kas tāds, par ko Wix ir paveicis daudz darba.

Atkal, Wix redaktors un Wix ADI šajā ziņā ir diezgan līdzīgi. Jums ir iespēja mainīt vietrāžus URL, attēliem pievienot tekstu, kanonisku tagu un grozīt meta nosaukumus / aprakstus.

Jūs varat’Lai gan Wix ADI pārvaldīt konkrētas URL lapas, padarot to nedaudz mazāk pievilcīgu, ja jums patiešām ir nepieciešama vietne, lai to novērtētu ļoti augstu.

Kur tie atšķiras, ir Wix redaktors’spēja pilnībā izmantot lietotņu tirgu. Izmantojot integrētas Google funkcijas, piemēram, analītiku un meklēšanas konsoli, jūs varat palīdzēt padarīt jūsu vietni SEO draudzīgāku un ieņemt augstāku vietu meklētājprogrammās..

Runājot par noderīgiem ceļvežiem, jūs varat izmantot Wix’abu produktu zināšanu bāze ar ceļvežiem, kā uzlabot savu vietni’s SEO. Papildinformāciju var atrast mūsu Wix SEO pārskatā.

Spriedums

Gan Wix redaktors, gan Wix ADI ir noderīgi SEO, bet redaktors to tikai mala, pamatojoties uz piekļuvi SEO lietotnēm no tirgus.

8

Palīdzība un atbalsts

Izmantojot gan Wix Editor, gan Wix ADI, jūs iegūstat piekļuvi visam Wix’palīdzības funkcijas. Tie ietver: e-pasta atbalsts, tālruņa līnija (pieejama no pirmdienas līdz ceturtdienai), forums un zināšanu bāze.

Pēdējie divi ir izmantojami visu diennakti un darbojas kā meklētājprogramma, sniedzot jums patiešām noderīgas informācijas kopumu no Wix ekspertiem vai kopienas locekļiem atkarībā no tā, ko jūs rakstāt.

No pētījumiem mēs’Veiksmīgi, Wix kļuva par labāko vietņu veidotāju pēc palīdzības un atbalsta. Tā’zināšanu bāze ir tīra, skaidra un sniedz precīzus meklēšanas rezultātus – tie’Re pat labi atzīmē karogu, ja viņi to nedara’t neatbalsta kaut ko jūs’meklējām!

Spriedums

Abas versijas piedāvā vienu un to pašu palīdzību, bet mēs domājam, ka redaktors to vienkārši aprobežojas, vienkārši tāpēc, ka tur’s vairāk informācijas zināšanu bāzē un forumā par redaktoru. Piedodiet par ADI, mēs’esi pārliecināts’Es panākšu.

9

Cenu plāni

Tā kā Wix redaktors un Wix ADI tika būvēti zem tā paša Wix jumta – abiem ir tāda pati cenu struktūra.

Wix’Cenu plāni ir šādi:

Wix cenu noteikšanaParādītās cenas ir ikmēneša izmaksas, kad maksājat saskaņā ar gada plānu

Kā tu’d iedomājieties, katrs plāns dod jums piekļuvi dažāda līmeņa funkcijām. Wix ir arī bezmaksas plāns. Bet ar to jūs’Jūsu vietnē būs Wix reklāma, un jūs uzvarējāt’t nevar savienot domēnu.

Wix ir arī zemākās vidējās izmaksas no visiem mūsu pārbaudītajiem vietņu veidotājiem (viszemākās bija pārsteidzoši – pārskatu lasiet šeit).

Ja jūs’Ja tas ir mazs uzņēmums, mēs vienmēr iesakām izmantot apmaksātu plānu, jo jūsu vietne ir jūsu zīmola paplašinājums. Ja Wix sludinājumi apmestas virs tā, tas nenotiek’t nedod lielisku pirmo iespaidu. Tomēr bezmaksas plāns ir lielisks veids, kā to sasniegt ‘izmēģiniet pirms pērkat’.

Lai izlasītu, ko tieši iegūstat par savu naudu par katru plānu, skatiet mūsu Wix cenu pārskatu.

Spriedums

Tā’s vēl viena kaklasaite, ļaudis. Cenas mainās atkarībā no tā, kādu plānu jūs izvēlaties, bet jūs uzvarējāt’Neredzat nekādas atšķirības Wix Editor vai Wix ADI funkcionalitātē, pamatojoties uz plānu.

10

Galīgais spriedums

Kā redzat, tāpat kā brāļiem un māsām, Wix Editor un Wix ADI ir gan līdzības, gan atšķirības.

Tā’Tomēr Wix redaktors uzvar kopumā – viņi ir pirmdzimtā dzimuma bērni, kuriem galu galā ir pieredze.

Galvenais, ko atņemt, ir tas, ka abi var būt lieliski atkarībā no tā, kāds jūs esat’jūs meklējat vietņu veidotājā.

Wix redaktors ļauj jums pilnībā kontrolēt vietnes izskatu un izskatu. Ir simtiem izvēlētu lietotņu, un to zināšanu bāzē ir daudz noderīga atbalsta.

Ja jūs’sākot no nulles, jums ir ērti pārvietoties tādās pamatprogrammās kā PowerPoint, un viņiem ir nepieciešams vietnes veidotājs, kas dod jums iespēju brīvi pārzināt visu, Wix Editor ir platforma jums.

Wix ADI ir vieglāks un ātrāks veids, kā nokļūt tiešsaistē. Lielākā daļa projektēšanas darbu tiek noņemti no jums, izveidojot unikālu vietni, kuras pamatā ir jūsu sniegtā informācija.

Vietne, kas jums tiek piešķirta, būs jūsu veidota dizaina kombinācija’esam norādījuši, kas jums patīk, funkcijas, kuras, jūsuprāt, vietne pieprasa, un visu informāciju, kas jau ir tiešsaistē’Ir svarīgi, lai tā būtu jau esoša vietne vai sociālo mediju lapas.

Laika ziņā efektīvam un vienkāršam risinājumam Wix ADI ir nepārprotams ieguvējs. Varat arī sākt ar Wix ADI un pāriet uz redaktoru, ja jūs’re tiešām netieku līdz tam.

Lai uzzinātu vairāk par Wix kā vispārēju produktu, izlasiet mūsu visaptverošo Wix pārskatu.

Tātad jums tas ir – viens lielisks vietņu veidotājs, divi izcili produkti. Laiks redzēt, kurš jums patīk!

11

BUJ

Kas ir mākslīgā dizaina intelekts?

Wix ADI tika izlaists 2016. gadā, un tas izmanto mākslīgo intelektu, kas sajaukts ar dizainu (veido ADI), lai izveidotu gludu, bezjēdzīgu pieeju tīmekļa vietņu izveidošanai.

“Wix ADI nav’t tikai jauns vietņu veidotājs – tas nosaka jaunu tirgus standartu tīmekļa dizainam.” (Nīča Ahsafs, Wix ADI vadītājs)

Kā jūs varat iedomāties, Wix ADI’s popularitāte pieaug. Vietnes izveidošana, kas izmanto ADI, nevis Wix Editor, prasa nelielu daļu laika, un šīs izmaiņas AI pieejā ir redzamas visā sabiedrībā.

Faktiski biznesa vadītāji teica, ka viņi uzskata, ka AI nākotnē būs būtiska, un 72% no viņiem to izbeigs a “biznesa priekšrocība.”

Tā’Tā ir arī tendence, uz kuru atsaucas citi vietņu veidotāji. 2017. gadā Jimdo izlaida viņu pašu AI produktu ar nosaukumu Jimdo Dolphin, sakot, ka varat “izveidojiet savu vietni 3 minūtēs.”

2018. gada sākumā GoDaddy pilnībā atjaunoja savu vietņu veidotāju GoCentral, pārvēršot to par AI vietņu veidotāju..

Vai Wix ir labāks uzņēmumiem vai personīgām vietnēm?

Īsāk sakot, tā’s lieliski abiem!

Wix ir daudz veidņu, no kurām jūs varat izvēlēties (patiesībā vairāk nekā 510), kas atšķiras atkarībā no biznesam raksturīga dizaina, piemēram, nekustamais īpašums, finanses & likumi un reklāma un mārketings, līdz personīgākiem, piemēram, fotogrāfija, emuāru veidošana un tiešsaistes atsākšana.

Tas pats attiecas uz viņu funkcijām un lietotnēm. Wix piedāvā sajaukumu gan uzņēmējdarbībai, gan personīgai lietošanai, gan arī dažam, kas var būt paredzēts abiem.

Vai jūs varat pievienot savu kodu Wix?

Pilnīgi. Tiem datoru interesentiem, kas tur darbojas, Wix ļauj iegult savu kodu, kas nozīmē, ka varat mainīt savas vietnes elementus tieši tā, kā vēlaties.

Wix kods ir pieejams caur Wix Editor, un tajā ir viss nepieciešamais, lai izveidotu satriecošus dizainus, stabilas vietnes un ievērotu SEO labāko praksi..

Lai uzzinātu vairāk par Wix kodu, iepazīstieties ar mūsu noderīgo rokasgrāmatu par 6 lietām, kas jums jāzina.

Šī rokasgrāmata ir noderīga?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me