Wix vs laukums | 4 lietas, kas jāzina pirms darba sākšanas


Šeit ir 4 elementi, kas jums jāņem vērā, novērtējot Wix vs Squarespace:

Wix

Kvadrāts

Apmeklējiet vietni Wix Visit Squarespace Galvenā izvēle Tops
Choice Wix Galvenā izvēle Wix


Wix

Kopējais reitings

9.4 no 10

Kvadrāts

Kopējais reitings

8.6. No 10

Kopsavilkums

Wix:

Wix ir labākais universālo vietņu veidotājs tirgū. Tā’Tas ir ļoti ērti lietojams, apvienojot vienkāršu velciet un nometiet redaktoru ar satriecošām veidnēm un lielu funkciju un lietotņu klāstu. Tas padara to lieliski piemērotu iesācējiem, kuriem jāizveido profesionāla, stilīga vietne. Wix var izveidot pamata vietni pilnīgi bez maksas, taču ir vērts jaunināt uz vienu no tās apmaksātajiem plāniem, lai jūsu vietnei būtu lielāka funkcionalitāte..

Laukuma laukums:

Squarespace ir mūsdienīgs un izsmalcināts vietņu veidotājs, kas īpaši patīk reklāmām, jo ​​tam ir augstas kvalitātes gludās un stilīgās veidnes. Tas padara to ideāli piemērotu tiem, kuri vēlas parādīt savu darbu, piemēram, mākslinieku vai fotogrāfu. Laukuma laukums nav’t ir tik draudzīgs iesācējiem kā Wix – tā sadaļu redaktoram būs nepieciešams nedaudz ilgāks laiks, lai pierastu pie tā, taču tā 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijai vajadzētu dot daudz laika, lai iemācītos ceļu.

Lasīt vairāk

Veidņu paraugi

Wix:

Wix piedāvā vairāk nekā 500 profesionāla izskata dizaina veidnes, no kurām izvēlēties, no ļoti plašā nozaru klāsta, piemēram, uzņēmumiem & pakalpojumi, tiešsaistes veikals, fotografēšana, viesmīlība, dizains, portfelis, emuārs, mūzika utt. Lai jūs viegli varētu atrast piemērotu dizainu, kas atbilst jūsu vietnes saturam.

Visas veidnes izskatās ļoti profesionāli, un tās ir iepriekš aizpildītas ar ieteiktajiem dizaina izkārtojumiem, lai jūs varētu atsisties, neraizējoties par sava satura izkārtojuma strukturēšanu..

Tātad, ja neesat pārliecināts, kā vislabāk izveidot savu vietni, šī ir patiešām lieliska funkcija. Viss, kas jums jādara, ir aizstāt ieteikto saturu ar savu vai pārvietot saturu, lai izveidotu savu unikālo dizainu.

Ņemiet vērā, ka Wix ir uzlabota mobilā lietotāja saskarne un redaktors, kas ļauj jums pielāgot savu mobilā dizaina dizainu. Tas ir lieliski, ja vēlaties, lai jūsu vietne mobilo un planšetdatoru ekrānos parādītos nedaudz atšķirīgi no darbvirsmas versijas.

Viena no uzlabotajām funkcijām, kas mums ļoti patīk, ir tāda, ka Wix ļauj jums paslēpt saturu, ja nevēlaties, lai tas tiktu parādīts mobilajos tālruņos – dodot jums elastību attiecībā uz to, ko vēlaties dalīties ar apmeklētājiem (īpaši mobilajiem displejiem patiesībā ir ierobežots reālais displejs) īpašums).

Viens Wix veidņu platformas trūkums ir tāds, ka, izvēloties un lietojot veidni, jūs nevarēsit mainīt veidnes, ja jums vēlreiz nebūs jāveido jauns saturs. Tātad, lai arī jūs varat mainīt dizainu, jūs nevarat pārsūtīt savu saturu no vienas veidnes uz otru.

Galvenais iemesls tam ir fakts, ka jūs varat burtiski vilkt & nometiet saturu jebkurā vietā jūsu vietnē (tā kā Squarespace ir strukturētāks un neļauj brīvi izvietot saturu jebkur). Ar šādu dizaina brīvību ierobežojums ir tas, ka jūs nevarat pārsūtīt saturu no veidnes uz veidni. Tāpēc pirms darba sākšanas esat izvēlējies labāko veidni!

Laukuma laukums:

Kaut arī Squarespace jums piedāvā tikai vairāk nekā 40 dizaina veidnes un vairāk nekā 20 titullapu dizainus (salīdzinājumā ar Wix 500+ dizainparaugiem), tie visi ir skaisti noformēti un var jūsu apmeklētājiem radīt iespaidu, ka esat iztērējis tūkstošiem dolāru, lai pielāgotu jūsu vietni vietnei..

Pretstatā Wix, Squarespace ir izvēlējies "kvalitāte pār kvantitāti" pieeja viņu veidņu kolekcijā. Tātad, lai gan jums ir daudz mazāk, no kuriem izvēlēties, jebkura Squarespace veidne, kuru jūs galu galā izmantojat, ir ļoti augsta kvalitāte. Negatīvie, salīdzinot ar Wix lielo veidņu kolekciju, ir tāda, ka jums ir mazāka iespēja atrast precīzu meklēto dizainu..

Līdzīgi kā Wix, Squarespace piedāvā dizainus uzņēmumiem, tiešsaistes veikaliem, portfeļiem, mūzikai, restorāniem utt. Lai jūs varētu atklāt savu iecienītāko veidņu dizainu, pamatojoties uz viņu ieteikumiem.

Visas Squarespace veidnes pilnībā reaģē uz mobilajām ierīcēm. Tas nozīmē, ka jūsu vietne tiks skaisti parādīta visās mobilajās ierīcēs, un jums nevajadzēs pacelt pirkstu. Viss jūsu saturs tiks automātiski pielāgots, lai ietilptu mobilo displeju ekrānos.

Šo veidņu trūkums ir tāds, ka jums nav nekādas iespējas kontrolēt, kā jūsu saturs tiks parādīts mobilajās ierīcēs (Wix jums piešķir šo elastību). Bet ieguvums ir tas, ka jums ir mazāk jādara un jāuztraucas, jo jūsu vietnes mobilais displejs tiek automātiski parūpējies.

Izmantojot Squarespace, jums ir tiesības mainīt veidnes, un viss esošais saturs tiks automātiski pārsūtīts uz jauno veidni. Ieguvums ir tāds, ka, ja vēlaties kapitāli pārveidot savu dizainu (izvēloties citu veidni), jums vienkārši jāizvēlas jaunais dizains, mazliet jāpielāgo izkārtojums, un jūs esat diezgan daudz paveicis..

Lasīt vairāk

Lietošanas ērtums

Wix:

Wix ir viens no visvienkāršākajiem vietņu veidotājiem, ko šodien tirgū izmantot.

Tas jums piedāvā "tīrs" velciet & nometiet lietotāja saskarni, lai jūs varētu burtiski ievietot jebkādu saturu (piemēram, attēlus, tekstu, pogas, slaidrādes, sociālās pogas utt.) jebkurā vietnes vietā, un tas viss nav jāraksta koda rindiņa.

Kā tāds jums ir daudz radošas brīvības & kontrolēt savu dizainu ar ļoti maziem satura izvietojuma ierobežojumiem.

Wix arī izceļas ar to, ka visur varat atrast palīdzības pogas, kad pirmo reizi iemācāties izmantot viņu vietņu veidotāju.

Tātad, ja neesat pārliecināts, kā rīks darbojas, viņiem blakus rīkam ir viegli saprotamas apmācības, un jums nevajadzēs atvērt jaunu logu, lai nokļūtu viņu palīdzības centrā (vairāk par viņu atbalstu skatiet zemāk). Tas padara jūsu pirmās vietnes izveidi par ļoti patīkamu pieredzi.

Laukuma laukums:

Laukuma laukums ir arī vilkšana & nometiet vietņu veidotāju, lai jūs varētu izveidot savu vietni, nepieskaroties koda rindiņai.

Tomēr, kā minēts iepriekš, to platforma ir nedaudz strukturētāka, tāpēc, kamēr jūs varat vilkt un nomest saturu apkārt, viss saturs ir jānovieto blakus vai sakrauts viens virs otra. Tātad tas ir vairāk par moduļu veidošanas pieredzi, kur sistēma notiek automātiski "snaps" jūsu saturs vietā.

Tā kā, izmantojot Wix, jūs varat nomest saturu jebkurā vietā uz ekrāna, un tas tur paliks (viņu platforma nepārvietos saturu un nofiksēs to vietā). Tātad Squarespace satura izvietojums šajā ziņā ir nedaudz ierobežots.

Kopumā Squarespace joprojām ir diezgan viegli lietojams, lai gan tam ir nedaudz augstāka mācīšanās līkne. Bet, tiklīdz jūs to paņemat, tas ir patiešām patīkams vietņu veidotājs, kuru izmantot.

Lasīt vairāk

Lietotāju atbalsts

Wix:

Wix piedāvā klientu atbalstu pa vairākiem dažādiem kanāliem, ieskaitot tālruni, e-pastu, forumu un palīdzības centru.

Viņu palīdzības centrs ir ļoti visaptverošs, tajā ir rakstiskas, attēlu un video pamācības. Tas ļoti daudz kalpo pašam, un jūs varēsit atrast atbildes uz lielāko daļu savu jautājumu.

Atkal Wix ir ērti izvietojis palīdzības pogas ideālā stāvoklī visā jūsu lietotāja saskarnē, tāpēc tiešām jums ir jānoklikšķina uz pogām, lai uzzinātu vairāk par katru rīku..

Ja jums ir nepieciešams nedaudz vairāk rokturu, jūs vienmēr varat tos piezvanīt jebkurā laikā no pulksten 18:00 līdz 17:00 PST. Bet, ja viņu tālruņa atbalsta komanda noteiktā laikā ir aizņemta, varat ieplānot atbalsta tikšanos, lai viņi jums atzvanītu. Labums jums ir tas, ka jums nevajadzēs sēdēt apkārt un gaidīt rindā (kas mums visiem nepatīk!), Un savu enerģiju varēsit koncentrēt citur.

Tātad tas ir nedaudz kā konsjerža pakalpojums, un, mūsuprāt, ir vērts abonēt viņu prēmiju plānus (vairāk zemāk).

Ņemiet vērā, ka jebkurā laikā varat tos nosūtīt pa e-pastu.

Laukuma laukums:

Squarespace nodrošina jums īpašu, visu diennakti strādājošu atbalsta komandu, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem, ja jums rodas kādi jautājumi.

Viņi nodrošina atbalstu pa e-pastu 24 stundas diennaktī (uz kuru viņi atbild 1 stundas laikā), lietotāja rokasgrāmatas (video & teksts), tiešraides tērzēšana (no pirmdienas līdz piektdienai, no plkst. 3:00 līdz 20:00 EST), kā arī foruma atbalsts.

Tomēr viņiem vēl nav izveidota tālruņu atbalsta sistēma, tāpēc Wix noteikti piedāvā jums mazliet personīgāku pakalpojumu no šī viedokļa.

Bet ņemiet vērā, ka Squarespace uz viņu e-pastiem atbild ļoti ātri (24 stundas, 7 dienas nedēļā), un darba dienās tam ir tiešsaistes tērzēšanas funkcija.

Lasīt vairāk

Cenu plāni

Wix:

Wix piedāvā jums 6 dažādus plānus – bezmaksas, Connect Domain USD 4,08 / mēnesī, Combo USD 9,75 / mēnesī, neierobežots USD 12,92 / mēnesī, e-komercija $ 16,58 / mēnesī, VIP $ 24,92 / mēnesī. Jo augstāks plāns, jo vairāk rīku & saņemtie pakalpojumi.

Ņemiet vērā, ka Wix jūsu vietnē parādīs sludinājumu, ja jūs izmantojat viņu bezmaksas vai Connect Domain plānu. Tātad, ja vēlaties savu vietni marķēt kā savu, jums noteikti vajadzētu jaunināt uz Combo plānu vai jaunāku. Zemākais “Squarespace” plāns pilnas vietnes izveidošanai ir 12 USD / mēnesī, nedaudz lielāks nekā Wix’s Combo plāns.

Viena lieta, kas jums jāzina, ir tā, ka Wix dažādiem plāniem ir atšķirīgs joslas platuma piešķīrums. Vienkārši domājot par joslas platumu, cik daudz enerģijas Wix prasa, lai apmeklētāji varētu aplūkot jūsu vietni. Viss, sākot no attēlu, video, teksta utt. Ielādēšanas, aizņem joslas platumu.

Tātad, ja plānojat izveidot lielāku vietni (ar daudzām lapām / saturu) un domājat, ka uz jūsu vietni ieradīsies daudz apmeklētāju, es ieteiktu pāriet uz Wix augstākiem plāniem.

Vēl viena lieta, kas jāņem vērā, novērtējot Wix plānus, ir viņu konsjeržam līdzīgā atbalsta komanda. Jūs maksājat arī par viņu personīgajiem atbalsta pakalpojumiem, kas, mūsuprāt, ir ļoti noderīgi, lai izveidotu jūsu vietni & kam ir lieliska pieredze, to darot.

Laukuma laukums:

Squarespace piedāvā 4 dažādas cenu paketes (personīgais 12 USD mēnesī, bizness 18 USD mēnesī, Basic Store 26 USD mēnesī, Advanced Store 40 USD mēnesī). Līdzīgi kā Wix, jo augstāks plāns, jo vairāk rīku iegūsit.

Ņemiet vērā, ka laukumam Squarespace nav brīva plāna. Viņi jums piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma periodu, un jums būs jāizlemj, vai jaunināt uz kādu no viņu apmaksātajiem plāniem. Ja jūs to nedarīsit, jūs nevarēsit turpināt izmantot viņu pakalpojumus. 14 dienu laikā jums vajadzētu dot pietiekamu laika periodu, lai noteiktu, vai kvadrāts jums ir piemērots. Mums ir oficiāls piedāvājuma kods, kas ietaupīs 10% no jebkura Squarespace plāna cenas, ja nolemjat jaunināt.

Squarespace patiešām piedāvā jums neierobežotu joslas platumu visos viņu plānos, tāpēc tas noteikti ir mazāk ierobežojošs, salīdzinot ar Wix. Varat abonēt viņu zemāko plānu, un jums nav jāuztraucas par joslas platuma pabalsta izbeigšanos.

Atcerieties, ka, tiklīdz jūs pierakstāties uz Squarespace apmaksātajiem plāniem, jūs piekļūstat viņu diennakts speciālajai atbalsta komandai ar 1 stundas atbildēšanas laiku pa e-pastu & tiešraides Čats. Tātad jūs maksājat ne tikai par savas vietnes veidošanas veidu, bet arī ceļā saņemat lieliskus pakalpojumus / atbalstu.

Lasīt vairāk

Secinājums

Wix:

Ar vairāk nekā 500 bezmaksas dizaina veidnēm, kuras jūs varat izvēlēties, Wix ir patiešām plašs veidņu klāsts daudzās dažādās nozarēs. Tātad, ja jums ir prātā konkrēts izskats vai jums vienkārši ir nepieciešama kāda dizaina iedvesma, jūs’To būs daudz vieglāk atrast, izmantojot Wix. Tā “tīrs” velciet & Pilienu veidotājs ļauj jums saturu novietot burtiski visur, kur vēlaties, un sniedz precīzu kontroli pār jūsu dizainu.

Wix ir draudzīgāka lietotāja saskarne un daudz zemāka mācību līkne, salīdzinot ar Squarespace. To atbalsta arī visaptverošais palīdzības centrs, un tas izvieto palīdzības pogas ļoti ērtās vietās visā jūsu vietnes veidošanas procesā.

Dons’Neaizmirstiet, ka Wix piedāvā arī atbalstu pa tālruni, kas ir fantastiski. No cenu noteikšanas viedokļa Wix’S premium plāni ir ļoti līdzīgi Squarespace’s. Vienkārši jāapzinās iespējamais trūkums’Nemainiet veidnes, nepārbūvējot saturu.

Laukuma laukums:

Kvadrāts’Vietņu veidotāju veidnes ir daži no visvairāk noslīpētajiem un profesionālākajiem dizainparaugiem. Tās uzmanība dizainam šeit ir acīmredzama, un, ja jūs labi izmantojat tās veidnes, jūsu vietne var izskatīties ļoti augstas klases.

Ja veidojat savu vietni, izmantojot Squarespace, jūsu vietne reaģēs uz mobilajām ierīcēm, tāpēc tā būs piemērota’Ļoti labi tiks parādīts visās mobilajās ierīcēs. Lai gan Squarespace ir nedaudz augstāka mācību līkne, salīdzinot ar Wix, tiklīdz jūs nokļūsit lietās, tā’Tas ir diezgan viegli un patīkami lietojams. Squarespace piedāvā arī atbalstu visu diennakti, vienas stundas e-pasta atbalstu un tiešraides tērzēšanu.

Kurš no tiem ir populārāks?

Lai gan šī ir ļoti veltīga metrika, mēs uzskatām, ka jums varētu būt noderīgi, ja izvēlaties starp Wix vai Squarespace: ja paskatīsities uz Google Trends, jūs redzēsit, ka Wix noteikti tiek meklēts daudz plašāk nekā Squarespace – liekot domāt, ka tie ir labāki firmas un populārākas. Wix ir arī vairāk nekā 3,7 miljoni maksājošu lietotāju (pēc publiski pieejamiem datiem), kas liecina, ka liela daļa lietotāju ir apmierināti / apmierināti ar Wix’s pakalpojumi.

Tā kā Squarespace ir privāts uzņēmums, viņi tikai atklāja, ka viņiem ir vairāk nekā 1 miljons klientu, kas maksā. Tāpēc faktisko maksājošo lietotāju salīdzinājums šeit nav tik nozīmīgs. Paturiet prātā, ka šie ir tikai atskaites punkti, un jums patiešām vajadzētu izlemt pēc jums’esam izmēģinājuši abus vietņu veidotājus (abi var izmēģināt).

Lasīt vairāk

Pārskats

9.4 no 10

Apmeklējiet Wix
Skatiet mūsu Wix pārskatu

8.6. No 10

Apmeklējiet laukumu Squarespace
Skatiet mūsu Squarespace pārskatu Kopējais vērtējums Kas tas ir?

Mūsu kopējie vērtējumi ir balstīti uz visu vērtējumu vidējo rezultātu.

Kāpēc tas ir svarīgi??

Mūsu iegūtie rezultāti īsumā sniedz pārskatu par to, kurš pakalpojums piedāvā vislabākās iespējas, vērtību un daudz ko citu.

Salīdzinājums wix 4,7 / 5 kvadrātveida 4.3 / 5 Aizvērt

Ņemot vērā citus vietņu veidotājus?

Apskatiet mūsu Vietņu veidotāju salīdzināšanas diagramma, vai piedalies bezmaksas viktorīnā lai redzētu, kurš vietnes veidotājs atbilst jūsu vajadzībām.

Ja neesat pārliecināts, vai Weebly jums ir piemērots, apskatiet mūsu Populārākie vietņu veidotāju ieteikumi un ceļvedis, kā izvēlēties labāko.

Skatiet arī mūsu Vietņu veidotāju salīdzināšanas diagramma lai iegūtu sīkāku atšķirību

Vai nezināt, kurš vietņu veidotājs jums darbojas vislabāk? Izmēģiniet mūsu Vietņu veidotāju atbilstības viktorīna

Šī rokasgrāmata ir noderīga?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map