Wix vs Shopify: kuru vajadzētu izvēlēties pārdot tiešsaistē?

piedāvātais attēls wix vs shopify


Wix vs Shopify ir divu populāru e-komercijas vietņu veidotāju spēles.

Zilajā stūrī, Shopify: īpašs e-komercijas smagsvars’s palīdzēja 600 000 uzņēmumiem gūt kopējos ieņēmumus virs USD 55 miljardiem.

Sarkanajā stūrī, Wix: mājas lapas veidošana’s vilkt un nomest karalis, ar iespēju pārdot tiešsaistē.

Wix, pirmkārt, ir vietņu veidotājs, turpretī Shopify ir paredzēts tikai tam, lai palīdzētu cilvēkiem izveidot savus tiešsaistes veikalus. Abi ir draudzīgi iesācējiem, lai gan Wix ir vieglāk izmantot, jo tas’ir mazāk spēcīgs nekā Shopify. Wix ir labāks maziem uzņēmumiem, savukārt Shopify var tikt galā ar daudz lielākiem pārdošanas apjomiem.

Brīdinājums par spoileri – Shopify ir labākā vispārējā e-komercijas platforma tirgū, un tā ir šodien’s uzvarētājs. Bet, protams, tā’s ne visiem.

Pirmkārt, Shopify’Spēcīgie rīki padara to gan dārgāku, gan nedaudz grūtāk lietojamu nekā Wix, kas nozīmē, ka maziem jaunizveidotiem uzņēmumiem to var būt daudz. Tomēr Wix var’t nepiegādā tāda paša līmeņa kontroli un specializētus pārdošanas rīkus kā Shopify, tāpēc nopietnai tiešsaistes tirdzniecībai Shopify uzvar.

Šajā sīkajā salīdzinājumā mēs’Mēs sadalīsim mūsu padziļinātos pētījumus, ko veicām katrā platformā, un tie ietvēra cenu noteikšanu, SEO, klientu atbalstu, lietošanas vienkāršību un daudz ko citu. Mēs’Es jums pateiksšu, ko tieši Wix un Shopify var darīt, un atklājiet, kurš no tiem ir vislabāk piemērots.

Līdz beigām jūs’Es uzzināšu, vai Wix vai Shopify ir piemērots jums.

Pirmkārt, šeit’ātrs Wix vs Shopify momentuzņēmums. Jūs varat salīdzināt katru platformu un reģistrēties bezmaksas izmēģinājumam.

Contents

Wix vs Shopify: plusi un mīnusi

Shopify plusi un mīnusi

Shopify plusi# 1# 2# 3
24/7 atbalsts

Shopify piedāvā atbalstu visu diennakti pa tālruni un tiešraides tērzēšanu. Jūs’nekad neesi palicis viens, vadot savu veikalu.

Spēcīgi e-komercijas rīki

Shopify ir viens no tirgus līderiem, runājot par iebūvētajām e-komercijas funkcijām. Piemēram, pamesta groza atkopšana ir iekļauta katrā plānā.

Vairāk nekā 100 norēķinu iespējas

Pieejams plašs norēķinu iespēju klāsts, ieskaitot PayPal, Stripe un Shopify’paša pilnībā integrēta maksājumu sistēma.

Shopify mīnusi# 1
Var būt dārgi

Lietotnes, premium motīvi un ikmēneša abonements var saskaitīt. Plāni tomēr ir caurspīdīgi un par samērīgu cenu, un tie būtu jāuzskata par ieguldījumu jūsu veikalā. Tomēr, reģistrējoties diviem gadiem, jūs varat ietaupīt 20% no jūsu izvēlētā plāna.

Wix plusi un mīnusi

Wix plusi# 1# 2# 3
Tiešām vienkārša rediģēšanas saskarne

Paldies Wix’Izmantojot vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti, viegli ir uzlikt savu zīmogu uz jebkuras no 500 un vairāk veidnēm.

Lēti e-komercijas plāni

Wix ļauj jums izveidot savu veikalu un darboties tikai par USD 20 mēnesī. Tur’s bez slēptām izmaksām, un plānos ir viss, kas jums jāpārdod tiešsaistē.

Noderīgas lietotnes

Var pievienot tādas lietotnes kā Ecwid ‘iesprausts’ uz jūsu veikalu, sniedzot jums vairāk e-komercijas rīku. Šādi var izmantot tādas lietas kā globālie piegādes maksājumi un pamesti e-pasta ziņojumi par groziem.

Wix mīnusi# 1
Ierobežota mērogojamība

Wix nav’t paredzēts pārdošanai vairumā. Tā’Tas ir neticami vietņu veidotājs, taču tā vienīgais mērķis nav’t e-komercija.

Lietošanas ērtums

Ja jūs’re pārdošana tiešsaistē, laiks ir nauda. Jo vieglāk jūs vadīsit savu veikalu, jo vairāk laika varēsit veltīt jaunu klientu piesaistīšanai un apkalpošanai.

Tāpat Wix vai Shopify ir vieglāk lietojams?

Ļaujiet’S sagriezti pakaļdzīšanās virzienā: Wix centrā ir ērta lietošana’biznesa modelis. Tā’s vilkšanas un nomešanas celtnieks; Lai izveidotu tiešsaistes veikalu, noklikšķiniet uz funkcijas (piemēram, attēla) un velciet to uz vietu, kur vēlaties. Tā’s tik vienkārši.

Wix redaktorsWix’Izmantojot vilkšanas un nomešanas redaktoru, ir viegli pielāgot vietnes dizainu.

Tas’Tas ir lieliski, ja vēlaties izveidot vietni, taču, kad runa ir par tiešsaistes veikaliem, var būt noderīga vairāk struktūras.

Mēs pārbaudījām Wix un Shopify, piesaistot ikdienas cilvēkus izveidot savu tiešsaistes veikalu. Vispārējā vienprātība bija tāda, ka, lai arī tā’Ir neticami viegli rediģēt Wix’s veidnes, tas’Ir mazliet grūtāk faktiski izveidot iestatīto lietu e-komercijas pusi.

Šeit ir dažas viņu domas:

Wix bija labs, jo tas sniedza lielāku radošo brīvību, bet, salīdzinot ar Shopify, pievienoja produktus un radīja kategorijas nedaudz mulsinošāk.

Man nebija īstu problēmu ar Shopify kā platformu – bija ļoti viegli un efektīvi pievienot produktus. ES varu’Iedomājieties, ka tas ir tikpat vienkāršs kā Wix’s vilkšanas un nomešanas saskarne, taču dažreiz jums ir nepieciešama tikai lielāka struktūra – un šeit Shopify darbojas labāk.

Shopify saglabā atsevišķu rediģēšanas saskarni un informācijas paneli. Varat pievienot produktus, pārvaldīt pārdošanu un izveidot e-pasta mārketinga kampaņas, atrodoties prom no redaktora. Un kaut arī Shopify’Redaktors ir ierobežojošāks nekā Wix’s, motīvi jau ir iestatīti, lai palīdzētu jums pārdot.

shopify redaktorsShopify’Redaktors ir vieta, kur varat veikt uzlabojumus savā tiešsaistes veikalā’s estētiskā.

Jūs’Jūs atradīsit, ka Shopify ir stāvāka mācīšanās līkne nekā Wix. Bet ilgtermiņā šī papildu struktūra faktiski padarīs jūsu vesela tiešsaistes veikals vieglāk.

Wix vs Shopify – Vienkārša lietošana: Verdikts

Wix un Shopify ir diezgan vienādi lietošanas ērtībai. Lai panāktu tīru rediģēšanas vienkāršību, Wix ir grūti pārspēt. Kompromiss ir tāds, ka jūs saņemat mazāk aizmugures kontroles nekā lietojot Shopify, kas apgrūtina kopējo procesu. Ja jūs’vēloties izveidot modernu tiešsaistes veikalu, Shopify ir labākā pieejamā platforma.

Veidņu dizains un pielāgojamība

Dizainam ir nozīme. Ja jūs gājāt gar nesakārtotu skatlogu, jūs’retāk iet veikalā, vai ne? Tā’s neatšķiras ar tiešsaistes veikaliem.

Abas platformas nodrošina lielu bezmaksas un maksas veidņu klāstu. Liela priekšrocība Shopify’tēmas ir tādas, ka viņi’Re mērķis bija palīdzēt jums pārdot.

veikalu tēmasShopify tēmas rada neatkarīgi dizaineri, sākot no bezmaksas līdz 180 USD

39% tiešsaistes iepirkšanās ASV tagad tiek veiktas mobilajā telefonā, un šis skaits tikai palielinās. Gan Shopify, gan Wix’Motīvi ir atsaucīgi mobilajām ierīcēm, kas nozīmē, ka jūsu veikals darbosies tikpat labi, lai arī kādu ierīci jūsu klients izmanto.

Neatkarīgi dizaineri nodrošina Shopify’s 60+ tēmas ir aktuālas un aptver dažādas nozares. Pēc 180 USD, daži no Shopify’Apmaksātās tēmas ir dārgas puses, bet tas tā’s vienreizējs maksājums, kas jums būtu jāuztver kā ieguldījums jūsu veikalā.

Tikmēr Wix piedāvā vairāk nekā 500 veidnes. Lielākā daļa, iespējams, nav paredzēti tieši e-komercijai (tur’Joprojām ir 57, kas ir!), taču tie aptver gandrīz ikvienu iedomājamo nozari. Viņi’re arī ir ļoti viegli rediģējams (vairāk par to mūsu nākamajā sadaļā), lai jūs varētu pārvērst jebkuru no tiem par tiešsaistes veikalu.

Wix veidnesWix ir vairāk nekā 500 veidnes un īpaša tiešsaistes veikala sadaļa.

Wix veidņu negatīvie ir, atšķirībā no Shopify, jūs varat’t pārslēdzieties pēc jums’esat izvēlējies vienu. Tas var apgrūtināt, ja vēlaties savu preču zīmi mainīt no jauna.

Tā’Ir vērts atzīmēt, ka gan Shopify, gan Wix to veidnēs piedāvā nozarei raksturīgas funkcijas, kas daudz ātrāk un vienkāršāk noformē jūsu tiešsaistes veikalu..

Vai jūs varat veikt pielāgotus labojumus??

Dons’t justies kā jūs’Vai jūsu veidnei ir pietiekami daudz pielāgošanas iespēju? Vietnēs Shopify un Wix varat veikt pielāgotus labojumus, izmantojot HTML (hiperteksta iezīmēšanas valoda) un CSS (kaskādes stila lapas)..

Wix kods ļauj pielāgot visu, sākot no tīmekļa lietojumprogrammām un beidzot ar lapu ritināšanu, un tam var piekļūt, noklikšķinot ‘Kods’ tad ‘Izstrādātāju rīki’ Wix redaktorā. Pēc tam jūs’Jums būs pilnīga kontrole pār to, kā izskatās jūsu Wix vietne.

Ar Shopify, tas’Ir patiešām viegli veikt pielāgojumus. Vienkārši noklikšķiniet ‘Rediģēt HTML / CSS’ lapā Shopify Admin, un jūs’esat gatavs kodēt.

Wix vs Shopify – dizains: spriedums

Wix tikai pārspēj Shopify dizainu. Tā vienkāršība dizainā padara to par lielisku iespēju, ja jūs’re mazais tirgotājs. Wix’s veidnes ir iesaiņotas, lai palīdzētu jums uzreiz veikt pamatus. Bet, ja vēlaties jaudīgāku tiešsaistes veikalu’s, kas optimizēts pārdošanai, Shopify’Motīvi ir domāti jums.

Pārdošanas iespējas

Šajā vietā Shopify pielāgojas e-komercijas muskuļiem. Shopify ir kā Šveices armijas e-komercijas nazis – tas’Tas ir vienas pieturas e-komercijas veikals.

Wix nav’t ir tikpat spēcīgs kā Shopify, taču jums joprojām ir iespaidīgs e-komercijas funkciju klāsts. Mēs’Iemēršos platformās’ atšķirības zemāk…

Produktu veidi

Gan Wix, gan Shopify ļauj pārdot fiziskus, digitālus un pakalpojumu produktus. Kā redzat, tā’S ir tuvu pārdošanas iespēju sacensību sākumam.

Tomēr, izmantojot Wix, jums būs nepieciešama lietotne pakalpojumu produktu pārdošanai, savukārt Shopify digitālo produktu pārdošanai nepieciešama trešās puses integrācija. Iespēja pārdot pārējos divus produktu veidus ir iebūvēta katrā platformā.

Produktu prezentācija

Ja jūsu produkti izskatās labi, tad arī pārdošanas apjomi. Vai jūs nopirktu kaut ko tiešsaistē, kas tika parādīts neskaidrā fotoattēlā? Mēs par to šaubāmies.

Shopify sniedz jums lielu brīvību, kad runa ir par jūsu produktu izskatu. Jūs varat pievienot neierobežotu vienumu skaitu ar vairākiem variantiem, kas ir milzīgs plus. Tomēr jūs’Jums būs jāinstalē lietotnes, lai iespējotu produktu tuvināšanas funkcionalitāti, kā arī produktu videoklipus.

Wix tiešām ļauj jūsu produktiem spīdēt. Tas piedāvā iebūvētu produkta video funkciju, lai uzlabotu jūsu klientu’pieredzi, un jūs varat viegli pievienot produkta tuvināšanas funkciju.

Kas’Vēl vairāk, 2018. gada maijā Wix izlaida jaunu kases pielāgošanas funkcionalitāti. Atšķirīgas izrakstīšanās lapas izveidošana ir lieliska jūsu zīmolam un jūsu mērķim.

Maksājuma iespējas

Shopify aptver gandrīz visas jomas. Tas atļauj vairāk nekā 100 dažādu maksājumu vārteju, bet to nedara’t šobrīd atbalsta laukumu. Turklāt jums būs jāmaksā darījuma maksa – ja vien jūs neizmantojat savu vārteju, Shopify Payments.

Wix atbalsta visas tradicionālās norēķinu iespējas, ieskaitot PayPal, Stripe un Square, taču to nedara’t neatļaut digitālus maka maksājumus, piemēram, Apple Pay un Amazon Pay. Wix tomēr atvelk Shopify, uzliekot nulles darījumu maksu visiem cenu plāniem.

Piegādes iespējas

Shopify vada šauru kuģi. Tas jums palīdz ik uz soļa sarežģītajā nosūtīšanas procesā, sākot no bezmaksas piegādes līdz pat sinhronizēšanai ar alternatīviem piegādes pakalpojumu sniedzējiem. Rezumējot jūs’Organizējot pārvadājumus ar Shopify, tas nekad nav palicis bez bažām.

Wix to nedara’t diezgan precīzi sakrīt ar Shopify šeit. Piemēram, kamēr jūs varat izsekot pasūtījumiem un iestatīt nodokļu noteikumus katram produktam, Wix to nedara’t nepiedāvā izdrukājamas nosūtīšanas etiķetes, un jūs’Vajadzēs lietotnes, kas palīdzēs veikt globālos piegādes maksājumus.

Krājumu vadība

Kā tu’Ja sagaidāt, tad Shopify ir pilns komplekts, kad runa ir par inventāru. Jūs varat augšupielādēt vienu vai vairākus produktus, izmantot krājumu pārvaldības rīkus, saņemt ieņēmumu pārskatus un ērti pārvietoties.

Wix ir paredzēts mazākiem tiešsaistes veikaliem. Tas nozīmē, ka krājumu pārvaldība ir ierobežotāka nekā Shopify, jo jums ir vajadzīgas lietotnes, lai palīdzētu ar ieņēmumu pārskatiem un apmeklētāju analītiku. Tomēr jūs varat pievienot vairākus produktus, kas ir patiešām noderīgi.

Pamesta groza atkopšana

Shopify zina, kas palīdz tādiem tirgotājiem kā jūs pārdot tiešsaistē. Veikt pamestu groza atkopšanu – tas ļauj jums nosūtīt pa e-pastu klientiem, kuri ir pametuši jūsu vietni, ar precēm, kas joprojām ir grozā, pirms izrakstīšanās.

Atgūstot zaudētos pārdošanas apjomus, pētījumi apgalvo, ka jūs varat palielināt ieņēmumus par 25%! Padomājiet par to, kā aizzīmogot caurumus caurlaidīgajā laivā.

Pašlaik pamesta groza atkopšana ir pieejama tikai Wix, izmantojot trešās puses lietotni. Tā’Ir daudz vienkāršāk integrēt ar Shopify.

Pamata Shopify plāni nodrošina pamesto grozu atkopšanu, atlaižu koda izveidošanu un daudzkanālu integrāciju (vairāk par pēdējo punktu, kas nāk).

Jauniniet savu Shopify plānu un jūs’Atbloķēsit dāvanu kartes un detalizētu pārskatu iesniegšanu, kā arī izsmalcinātas trešo personu piegādes likmes.

Nodokļu iestatījumi

Wix ļauj iespējot un atspējot nodokļus, iekļaut nodokļus produkta cenā un daudz ko citu. Tā’Vislabāk, ja instalējat lietotni Avalara, kas ir automatizēta nodokļu programmatūras programma, kas palīdz aprēķināt nodokļu likmes reāllaikā.

Kā tu’Ja sagaidāt, Shopify sniedz jums daudz iespēju kontrolēt nodokļu iestatījumus – jūs pat varat iestatīt Shopify, lai tas automātiski apstrādātu vispārējus nodokļu aprēķinus, lai atbrīvotu laiku un samazinātu smadzeņu sāpes.

Shopify Plus klienti var piekļūt arī Avalara AvaTax, kas automatizē gan jūsu nodokļu aprēķināšanu, gan nodokļu iesniegšanas procesu.

Wix vs Shopify – pārdošanas iespējas: spriedums

Shopify ir nepārprotami ieguvēji no pārdošanas iespējām, bet konteksts ir galvenais. Wix ietver to, kas jums jāpārdod tiešsaistē. Ja jūs don’Ja nevēlaties izveidot biznesu vai pārdot produktu kaudzes, jums patiks Wix vienkāršība – taču sarežģītākiem tiešsaistes veikaliem vislabāk ir Shopify..

Mārketinga iespējas

Shopify mārketingā lielā mērā paļaujas uz trešo pušu lietotnēm. Lai gan tas dod jums daudz elastības, tas tomēr’Ir grūti salīdzināt abas platformas ar tik daudzām lietotnēm, kas lido apkārt.

No otras puses, Wix ir mainījis e-komercijas mārketinga spēli ar Wix Ascend. Viss vienā mārketinga risinājumā Ascend ir pieejams kā atsevišķs abonements, ļaujot ērti pārvaldīt mārketinga kampaņas vienuviet..

Sociālo mediju integrācija

Viens darījums, kas pārtrauc tirdzniecību starp Shopify un Wix, ir Shopify’s daudzkanālu integrācija. Šeit varat savu veikalu savienot ar sociālo mediju kontiem, piemēram, Facebook un Instagram, kā arī tādām tirgus vietām kā Amazon un eBay..

Mūsdienās 48% cilvēku’Produktu meklēšana sākas tirgū. Tā’Lieliski, ka Shopify ļauj pārdot dažādos kanālos, un tas arī’tas ir kaut kas, ko Wix var’t sakrīt.

E-pasta kampaņas

Kā mēs jau minējām iepriekš, Wix Ascend dod jums kontroli pār visu mārketinga lietu, vienuviet. Lai gan jūs joprojām varat nosūtīt trīs e-pasta kampaņas mēnesī bez Ascend abonēšanas, jūs saņemat premium funkcijas un daudz lielāku kampaņas kvotu, ja abonējat..

Izmantojot Shopify, e-pasta kampaņas var izveidot no administratora lapas. Tomēr, lai nodrošinātu lielāku elastību, varat integrēt vairākas lietotnes, piemēram, Omnisend e-pasta mārketings un Privy.

Emuāri

Wix ļauj ērti izveidot skaistus emuārus. Patiesībā vienīgais šķērslis, ar kuru tā tiek galā, ir arhīva funkcionalitāte (veco ziņu saglabāšana lietotājiem lasīšanai). Tomēr, ja jūs patiešām vēlējāties šo samērā unikālo funkciju’Jebkurā gadījumā labāk izmantot īpašu emuāru veidošanas rīku, piemēram, WordPress.

Emuāru veidošanas jomā Shopify darbojas slikti. Tam nav iebūvētu analītisko funkciju, nav sociālo grāmatzīmju un nav emuāru īpašas meklēšanas funkcijas. Kopumā tās emuāru piedāvājums ir drūms.

SEO

Meklētājprogrammu optimizācija ir prakse, kas nodrošina, ka jūsu veikals parādās spēcīgā pozīcijā meklētājprogrammu klasifikācijā.

Gan Shopify, gan Wix padara to vienkāršu:

 • Pievienojiet un rediģējiet meta virsrakstus / aprakstus – virsrakstu un tekstu, kas parādās Google
 • Pielāgojiet URL lodes – teksts, kas seko aiz jūsu domēna, piem. www.websitebuilderexpert.com“/ e-komercijas-vietņu veidotāji / salīdzinājumi / wix-vs-shopify /”
 • Pievienojiet attēliem alt tekstu – tekstu, kuru Google nolasa, lai saprastu, ko jūsu attēli patiesībā attēlo
 • Saņemiet papildu norādījumus ar ‘SEO paraugprakse’ uzvednes

Tomēr Wix šeit ir mala. Tas piedāvā atslēgvārdu atbalstu, piedāvājot populārus vārdus vai frāzes, kuras ir vērts izmantot – kaut ko tādu, ko Shopify nepiedāvā.

Wix vs Shopify – mārketinga iespējas: spriedums

Wix uzvar mārketinga kārtā! Tā’Tas ir ļoti tuvu, bet Wix vienkārši piedāvā vairāk nekā Shopify – it īpaši, ja ņem vērā augstākās emuāru veidošanas funkcijas un Wix Ascend jaudu un vienkāršību, piedāvājot visus savus mārketinga rīkus vienā pārvaldāmā vietā.

Lietotņu veikali

Lietotņu integrēšana var dot labumu jūsu tiešsaistes veikalam, dodot piekļuvi citiem rīkiem un funkcijām, lai palīdzētu uzlabot jūsu veikalu’izrāde. Gan Shopify, gan Wix ir veikalu veikali, kas piedāvā dažādas bezmaksas un maksas integrācijas, lai palīdzētu visās e-komercijas jomās.

Shopify’App Store piešķir jums vēl lielākas iespējas paplašināt savu veikalu. Jūs varat pievienot klientu vēlmju sarakstu, iestatīt kravas piegādi, pievienot produktu pārskatus un izmantot valūtas konvertāciju – un tas arī’s ir tikai sākums!

E-komercijas lietotnēm Wix veikals nevar atbilst Shopify. Tomēr mēs iesakām Ecwid visiem Wix tiešsaistes veikaliem. Šī lietotne ļauj piekļūt spēcīgām funkcijām, piemēram, pamestiem e-pasta ziņojumiem par e-pastu un globāliem piegādes maksājumiem.

Wix vs Shopify – Lietotņu veikali: spriedums

Shopify ir labāks lietotņu veikals nekā Wix e-komercijas integrācijas ziņā, tādā ziņā, ka tam vienkārši ir vairāk, no kuriem izvēlēties. Wix ir piemērots maziem tiešsaistes veikaliem, taču lielākai un labākai e-komercijas funkcionalitātei (piemēram, globālie piegādes maksājumi) varat integrēt lietotni Ecwid.

Veiktspējas uzraudzība, izmantojot Analytics

Sekojiet savai vietnei’s sniegums ir svarīgs. Tas palīdz jums attīstīt savu biznesu, parādot, kas ir un kas vēl nav’t strādā!

Abas platformas nodrošina piekļuvi Google Analytics, kas sniedz lielisku ieskatu jūsu klientu darbos. Tas nozīmē, ka jūs precīzi zināt, kā pielāgot savu vietni, lai nopelnītu vairāk naudas.

Tā’Ir vērts atzīmēt, ka Wix gadījumā jūs’Lai izmantotu Google Analytics, jums būs jāatrodas e-komercijas cenu plānā, taču ar Shopify tas jādara’ir pieejami visos plānos.

Shopify veic papildu jūdzi ar daudzām iebūvētām analītikas funkcijām, ieskaitot klientu izturēšanos, krājumu līmeni un reklāmguvumu uzskaiti. Tā tas nav’Nav jāveic daudz analīžu, lai redzētu, kura platforma šeit uzvar.

Wix vs Shopify – Analytics: spriedums

Shopify nodrošina vairāk iebūvētu analītisko funkciju nekā Wix, un tādējādi skaidri uzvar šajā kārtā. Arī Wix to nedara’t nepiešķirt piekļuvi Google Analytics bezmaksas plānā, jo jums ir nepieciešams personalizēts URL bez apakšdomēna, tāpēc jūs’Jums būs jājaunina uz e-komercijas plānu.

Klientu atbalsts

Ja jūs’Ja esat iestrēdzis starp Wix un Shopify, padomājiet par jūsu atbalsta līmeni’Vajadzēs.

Abas platformas piedāvā:

 • Atbalsts pa tālruni un e-pastu
 • Specializēti palīdzības konti sociālajos medijos
 • Forumi un palīdzības centrs

Shopify’Tomēr atbalsts pa tālruni ir pieejams visu diennakti. Tas piedāvā arī tiešraides tērzēšanas atbalstu – tāda funkcija, kāda Wix šobrīd nav’t ir.

Ja jūsu veikalā rodas problēmas plkst. 4:00, ļoti svarīgi ir nekavējoties saņemt atbalstu.

veikalu palīdzības centrs

Viens masīvs punkts Viksā’labvēlība ir tā redaktora palīdzība. Var būt apgrūtinoši, ja noklikšķiniet uz priekšu un atpakaļ starp ceļvedi un veikalu, bet, izmantojot Wix, palīdzību varat saņemt tieši redaktorā.

Novietojiet peles kursoru virs redaktora’Jautājumu zīmes un jūs parādīsit mazus runas burbuļus, kas atbild uz izplatītākajām problēmām. Vietnē Shopify šis process ir sarežģītāks un prasa apmeklēt atsevišķu lapu.

Wix redaktora palīdzībaWix’Ērta redaktora palīdzība ir lieliska, lai ātri saņemtu atbildes tur un tad.

Wix’s Palīdzības centrā ir simtiem rakstu un video, lai jūs atbalstītu. Izkārtojums ir skaidrāks nekā Shopify’s Palīdzības centrs, kas to nedara’t neiekļaujiet videoklipus. Tomēr abiem centriem ir vairāk nekā pietiekami daudz informācijas, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem.

Wix vs Shopify – klientu atbalsts: spriedums

Kopumā Wix ir labāks klientu atbalsts nekā Shopify. Visu diennakti pieejams Shopify atbalsts ir lieliski, taču tas ir lieliski’s Wix kvalitāte’Atbalsts, kas padara to par uzvarētāju. Plašāks palīdzības centrs un atbalsts tieši redaktorā nozīmē Wix malas Shopify šeit.

Cenas / vērtības attiecība

Neviens Wix vs Shopify salīdzinājums nav pabeigts, neņemot vērā cenu noteikšanu. Ļaujiet’Uzziniet, kurš no tiem piedāvā labāku sprādzienu jūsu buksam.

Wix cenu noteikšana

Trīs Wix plāni, kas ļauj pārdot tiešsaistē:

 • Biznesa pamatne – USD 20 mēnesī
 • Biznesa neierobežots – USD 25 mēnesī
 • Biznesa VIP – USD 35 mēnesī

Wix cenu noteikšana

Visiem ir neierobežots joslas platums, 20–50 GB krātuve un 300 USD reklāmas kuponi. Jaunināšana uz Wix’Biznesa VIP plāns sniedz jums prioritāru atbildi un VIP atbalstu.

Shopify izcenojumi

Shopify’Trīs galvenie cenu plāni ir:

 • Pamata Shopify – USD 29 mēnesī
 • Shopify – USD 79 mēnesī
 • Advanced Shopify – USD 299 mēnesī

Tā’Tas ir nedaudz dārgāks nekā Squarespace, taču Shopify ir viegli naudas vērts. No visām e-komercijas platformām, kuras pārbaudījām mūsu klientu rezultātu pētījumos, Shopify bija top!

Ietaupiet līdz 20% savā Shopify plānā

Vai jums patīk atlaides? Kas to nedara’t? Jūs varētu ietaupīt gandrīz 190 USD gadā uz Shopify plānu, ja jūs reģistrējaties uz diviem gadiem, vai Gadā 94 USDf jūs pierakstāties uz vienu gadu.

Jūs šos ietaupījumus varētu novirzīt mājsaimniecības rēķiniem’koledžas fonds vai jūsu brīvdienu katls!

veikalu cenu noteikšana

Ja vien tu’Liels veikals, Shopify Basic varēs rūpēties par jūsu vajadzībām. Jūs’Jūs saņemsiet atlaižu kodus, neierobežotu produktu un krātuvi, kā arī daudzkanālu integrāciju. Jaunināšana uz Shopify vai Advanced Shopify ļauj uzlabot analīzi un pārskatu sniegšanu.

Kā viņi salīdzina?

Taisnīgākais salīdzinājums ir starp Wix’s Business Unlimited un Shopify Basic kā tādi’re par līdzīgām cenām. Šie ir divi plāni, uz kuriem jums vajadzētu skatīties’jūs izveidojat savu pirmo tiešsaistes veikalu. Wix Business Unlimited ir lētāks 25 USD / mēnesī salīdzinājumā ar USD 29 / mēnesī Basic Shopify.

Abi plāni ir lielisks veids, kā iegūt tiešsaistes un pārdošanas iespējas. Kurš jums ir piemērots, būs atkarīgs no jūsu biznesa mēroga un jūsu ambīcijām.

Wix piedāvā fantastisku naudas vērtību. Par dažu Starbucks kafijas un sviestmaizes cenu jūs saņemat e-komercijas rīkus, mitināšanu, drošību, glabāšanu un pietiekami daudz joslas platuma, lai mēnesī apstrādātu 2 miljonus apmeklētāju. Ja jūs’strādājot pie budžeta vai vēlaties uzturēt lietas vienkāršu, Wix ir zvaigžņu opcija.

Wix vs Shopify – naudas vērtība: spriedums

Shopify piedāvā izdevīgāku cenu nekā Wix. Sakarā ar instrumentiem, kas iekļauti standartā, Shopify ir labāks ieguldījums ja plānojat audzēt pilnvērtīgu tiešsaistes veikalu. Jo modernāks ir jūsu veikals, jo vairāk jums patiks atrasties Shopify plānā. Bet Wix e-komercija ir lieliska sākuma līmeņa platforma jauniem tiešsaistes pārdevējiem.

Kas par alternatīvām Wix un Shopify?

Kad runa ir par jūsu tiešsaistes veikala veidošanu, gan Wix, gan Shopify ir lieliskas iespējas. Bet, ja neviens no jums neaicina, ir arī daudz alternatīvu, ko izpētīt. Zemāk mēs’Ātri iepazīstināšu ar trim lieliskām alternatīvām…

BigCommerce

Lielas biznesa ambīcijas? BigCommerce ir paredzēts jums. Tā’Vislabāk augošajiem uzņēmumiem, nodrošinot jebkuras pārbaudītās platformas visvairāk un labākās iebūvētās funkcijas. Tas var palīdzēt pārvērst jūsu tiešsaistes veikalu par e-komercijas impēriju ar visaugstāko cenu plānu, kas piemērots veikaliem, kuru gada ienākumi ir līdz USD 1 miljonam.

Kvadrāts

Vai jūs iepriecina dizains? Squarespace ir vismierīgākās veidnes, lai jūsu tiešsaistes veikals patiešām izceltos. Tam ir arī satriecoši iebūvētās funkcijas un spēcīga uzskaites sistēma, taču tā ir’Salīdzinoši ar citiem vietņu veidotājiem, kuriem ir e-komercijas funkcionalitāte, to ir diezgan sarežģīti izmantot, jo tas prasa vairāk radošu prasmju.

Weebly

Vai izmaksas ir apzinātas? Weebly ir vislabākā cenas un kvalitātes attiecība. Tā’s ir arī ļoti ērti lietojams, tāpēc’Tas ir lieliski piemērots lietotājiem, kuriem nav daudz tehnoloģiju prasmju un kuri vēlas izveidot jauku vietni un pārdot dažus produktus malā. Kaut ko sarežģītāku tomēr vajadzētu meklēt citur.

Kāpēc gan neizskatāt mūsu salīdzinājumu ar 5 labākajiem veidiem, kā izveidot tiešsaistes veikalu, vai septiņām labākajām e-komercijas platformām?

Vai arī, ja jūs’Vēlaties redzēt, kā Wix un Shopify izmanto citus konkurentus, apskatiet dažus no šiem pārskatiem:

 • Wix vs Weebly – celtnieku cīņa.
 • Shopify vs Squarespace – izsmalcināts inventārs atbilst izsmalcinātam dizainam. Kurš uzvarēs?

Wix vs Shopify: Kopējais uzvarētājs

Wix vs Shopify ir cīņa starp diviem izciliem tiešsaistes veikalu celtniekiem. Tas, kuru izvēlaties, ir atkarīgs no tā, ko vēlaties no sava e-komercijas biznesa.

Pajautājiet sev: vai esat parasts lietotājs, vai arī e-komercijas uzņēmējs, kurš vēlas kļūt par e-komerciju?

Shopify sadarbojas ar citām pasaules valstīm’lielākie uzņēmumi, piemēram, Budweiser un Tesla Motors. Tā’Tas ir labāk pilna laika uzņēmumiem.

Wix ir labāks indivīdiem, kuri vēlas mainīt ierobežotu produktu skaitu, savukārt Shopify var atbalstīt mazos veikalus līdz pat lielajiem uzņēmumiem. Shopify ir piemērots tikai tiešsaistes veikalu veidošanai, turpretī Wix ir piemērots arī, ja pārdod tiešsaistē’t ir jūsu vietnes galvenā uzmanība.

Paturot to prātā, kuru vajadzētu izvēlēties? Ļaujiet’Jums ir ātrs pārskats par to, kurš celtnieks ir veicis labākus rezultātus, salīdzinot ar mūsu salīdzinājumu, pirms sniedzat dažus pēdējos norādījumus par jums vislabākā izvēli..

Wix vs ShopifyWixShopifyLietošanas ērtumsDizainsPārdošanas iespējasMārketinga iespējasLietotņu veikaliAnalyticsPalīdzība un atbalstsCenas / vērtības attiecība
Izmantojot Wix, vietnes rediģēšana nevarēja’t nebūs vieglāk, taču aizmugures vidē jums trūkst radošas vadībasShopify ir viegli izmantot visās jomās, it īpaši, pārvaldot savus krājumus
Apburošas veidnes, kuras patiešām ir vienkārši rediģēt; ideāli piemērots mazākiem tiešsaistes veikaliemPiedāvā lieliskas veidnes, kas izstrādātas tikai, lai palīdzētu jums pārdot tiešsaistē
Ļauj jums pārdot fiziskus, digitālus un pakalpojumu produktus, ļauj jūsu produktiem spīdēt, bet kopumā tiem ir diezgan vienkārši pārdošanas rīkiTirgus’labākās pārdošanas funkcijas, ieskaitot izcilu iebūvētu analītiku un krājumu pārvaldības rīkus
Brīnišķīgas mārketinga iespējas, jo īpaši ar emuāriemShopify’Sociālo mediju integrācija ir fantastisks piedāvājums, un tas lieliski darbojas SEO
Milzīgs lietotņu veikals, taču piedāvā mazāk e-komercijas specifisku integrāciju nekā ShopifyVēl viens apjomīgs lietotņu veikals ar nebeidzamu e-komercijas integrāciju, lai palīdzētu uzlabot jūsu vietni’s pārdošanas apjomi
Vienkārša iekšēja analīze, kā arī piekļuve Google Analytics izsekošanai Piekļuve Google Analytics, kā arī uzlabotas iebūvētās analītikas funkcijas, lai sekotu jūsu veikalam’panākumi
E-pasts, sociālie mediji un atbalsts pa tālruni, kā arī neticami noderīgs forums. Tam ir arī unikāls klātienes redaktorsDiennakts tālrunis un tiešraides tērzēšana tiek atbalstīta, taču tā nav’t nav nekādas vietnes redaktora palīdzības
Var izveidot veikalu bez maksas, taču lietotājiem būs jājaunina trīs e-komercijas plāni par pieņemamu cenu, lai tos faktiski pārdotuLiela naudas atdeve, ja jūs’jūs vēlaties paplašināt savu biznesu. Tas arī piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu

Wix vislabāk der maziem tiešsaistes veikaliem, kur liela uzmanība tiek pievērsta zīmolu un mārketingam. Tā’Ideāli piemērots vietnēm, kas izvēršas e-komercijā, apvienojot stabilus pārdošanas rīkus ar lielisku pielāgošanu. No otras puses, Shopify ir paredzēts jebkura lieluma veikalu virzīšanai uz panākumiem, un tam ir elektroinstrumenti!

Shopify maksā vairāk, bet jūs’jūs maksājat par daudz labāku pārdošanas iespēju klāstu, specializētām e-komercijas veidnēm un pilnīgu kontroli pār savu veikalu. Wix ir lētāks, padarot to par pieejamu iespēju mazākiem uzņēmumiem, bet jūs’jūs nesaņemat tādu pašu pielāgotu pakalpojumu savam veikalam.

Tātad, kā jūs izlemjat, vai Wix vai Shopify ir piemērots jums?

Šeit’Īss īkšķa noteikums, lai palīdzētu:

 • Ja vēlaties saglabāt lietas vienkāršu un pārdot mazāk nekā 10 produktus, izvēlieties Wix.
 • Ja vēlaties pārdot vairāk nekā 10 produktus vai vispār paplašināt savu e-komercijas biznesu, dodieties uz Shopify.

Kāpēc izvēlēties Wix, nevis Shopify?

 • Piemērots vietnēm, kas pārdod dažus produktus
 • Daudz radošas vadības
 • Vairāk veidņu
 • Labākas emuāru veidošanas iespējas
 • Var uzcelt veikalu bez maksas

Kāpēc Wix vietā izvēlēties Shopify?

 • Piemērots lielākiem uzņēmumiem
 • Daudzkanālu pārdošana Facebook un citur
 • Labākie pārdošanas rīki tirgū
 • Iebūvēti analītikas rīki
 • Atbalsta vairāk maksājumu vārteju

Kā vispusīga e-komercijas platforma, Shopify ir labāks vietņu veidotājs. Tam ir labākas kvalitātes pārdošanas iespējas, vairāk maksājumu iespēju, un to ir vieglāk izveidot tiešsaistes veikalā.

Šī ir augstākā līmeņa e-komercijas atbilstība. Neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, tas palīdzēs un palīdzēs pārdot tiešsaistē.

 • Izmēģiniet Shopify Free
 • Izmēģiniet Wix Free

Wix vs Shopify: FAQ

Vai Wix vai Shopify ir labāks uzņēmumiem?

Ja jūs’Pārplānojot tīmekļa vietnes izveidi ar mērķi pārdot tikai tiešsaistē, labāka izvēle ir Shopify. Wix ir izcils pamata vietnēm, kuras nepāra produktus pārdod šeit un tur, taču, lai patiesi e-komercija būtu izcila, jums nepieciešama spēcīga platforma, piemēram, Shopify.

Kas’lētāk, Wix vai Shopify?

Jūs varat pārdot tiešsaistē ar Wix par zemākām izmaksām nekā ar Shopify. Ar Wix’Biznesa pamatplānā jūs varat pārdot tiešsaistē tikai par USD 20 mēnesī, kamēr Shopify’Lētākais plāns ir USD 29 mēnesī. Tomēr Shopify piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, tāpēc pirms pirkšanas varat izmēģināt.

Vai es varu kodēt vietnes Shopify un Wix?

Jā! Shopify ir sava veidņu valoda ar nosaukumu Liquid, kurai var piekļūt, lai veiktu uzlabotas Shopify pielāgojumus’s tēmas. Wix kodam var piekļūt caur Wix’redaktors, kā arī ļauj veikt uzlabotas izmaiņas veidnēs.

Do Wix un Shopify ir daudzvalodu iespējas?

Wix ļauj iestatīt vienas un tās pašas lapas vairākas versijas dažādās valodās – patiesībā tas padara to ļoti vienkāršu. Jūs varat tulkot tekstu, saites, SEO iestatījumus un Wix veikalus ar vienu klikšķi. Shopify piedāvā arī daudzvalodu lietotnes, piemēram, GTranslate, taču tās nav izstrādātas’t ir tikpat draudzīga lietotājam.

Vai Wix un Shopify ir atlaižu funkcionalitāte?

Jā! Ar Wix un Shopify jūs varat izveidot atlaižu kodus saviem klientiem. Izmantojot Wix, tai tomēr ir jābūt noteiktai naudas summai. Shopify šeit ir nedaudz modernāks, jo jūs varat piedāvāt procentuālās atlaides.

Vai es varu pārdot produktus vietnē Wix?

Jā. Lai gan jūs varat izveidot savu Wix tiešsaistes veikalu bez maksas, jūs’Jums būs jājaunina uz vienu no trim e-komercijas plāniem produktu pārdošanai. Šie prēmiju plāni ir šādi: pamata (20 USD / mēnesī), neierobežots (25 USD / mēnesī) un VIP (35 USD / mēnesī).

Kurš ir labāks SEO, Wix vai Shopify?

Wix to tikai apmalē. Abas platformas ļaus jums rediģēt meta nosaukumus, meta aprakstus un URL lodes, tomēr Wix veic papildu jūdzes, piedāvājot atslēgvārdu atbalstu. Wix nodrošina arī spēcīgākas emuāru veidošanas funkcijas nekā Shopify, kas var palīdzēt jūsu vietnei parādīties vairāk meklējot tiešsaistē.

Vai Wix un Shopify tēmas ir reaģējošas uz mobilajām ierīcēm?

Jā. Wix ir 71 veidnes ar e-komercijas iespējām, savukārt Shopify ir 10 bezmaksas motīvi un 50+ maksas opcijas, kuras varat iegādāties par 140–180 USD. Katra tēma, ko nodrošina katra platforma, ir atsaucīga mobilajām ierīcēm, tāpēc jūsu veikals izskatīsies labi jebkura izmēra ekrānā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map