Wix vs WordPress: 9 svarīgākās atšķirības, kas jums jāzina

Wix vs. WordPress nav viegls lēmums – īpaši, ja jūs’vēlreiz esat izveidojis tīmekļa vietnes.


Mēs’Šeit nodarbojas ar diviem ļoti lieliem vārdiem: Wix pēdējos gados ir ļoti pieaudzis un var lepoties ar ļoti daudziem slavenību faniem, ieskaitot Karliju Klosu. Tikmēr WordPress šodien darbojas trešā daļa vietņu.

Viņi’re abas lieliskās platformas, bet tās’re faktiski ir ļoti atšķirīgs:

Wix vs WordPress

Mēs palīdzēsim jums labāk izprast Wix un WordPress un noskaidrot, kurš no tiem darbojas jūsu labā’mēs esam izveidojuši šo parocīgo ceļvedi, kurā ir ietvertas astoņas galvenās jomas.

Mēs paši veicam izpēti, lai izlemtu, kurš vietņu veidotājs ir vislabākais dažādiem mērķiem. Izmantojiet mūsu viktorīnu, lai iegūtu ieteikumu’s personalizēts jūsu vajadzībām.

Domājiet, ka jūs jau zināt, kurš no tiem’Vai jums tas ir piemērots? Pārbaudiet dažus precīzākus lasījumus zemāk:

Contents

Papildu informācija

 • Uzziniet vairāk par Wix mūsu padziļinātajā vietnē Wix apskats
 • Uzziniet, vai WordPress jums ir piemērots pilnībā WordPress apskats
 • Uzziniet par Wix’s cenas un plāni mūsu Wix cenu noteikšana pārskats
 • Salīdziniet labākos no labākajiem mūsu pārskatā par Visaugstāk novērtētie vietņu veidotāji

Kas’s atšķirība starp Wix un WordPress?

Wix ir vietņu veidotājs visiem vienā ka’tas ir lieliski piemērots iesācējiem un nekodētājiem, tā kā WordPress ir pašu mitināta atvērtā koda satura pārvaldības sistēma. Tas nozīmē, ka, izmantojot WordPress, jūs vietni veidojat pilnīgi no nulles, savukārt ar Wix viss ir iebūvēts un gatavs, lai jūs varētu sākt veidot.

WordPress ir jaudīgāks nekā Wix, taču tam ir vajadzīgas vairāk tehnoloģisko zināšanu – zināt, kā kodēt, ir īpaši noderīgi, ja vēlaties pilnīgu elastību. Turpretī Wix visu dara pēc iespējas vienkāršāk – tam pat ir palīdzība projektēšanā, kas var izveidot personalizētu vietni jums!

Wix ļauj ātri un ērti izveidot profesionāla izskata vietni, nodrošinot iepriekš izstrādātas veidnes, iebūvētu drošību un iekšējās funkcijas. No otras puses, WordPress ir ideāli piemērots sarežģītu vietņu izveidošanai, kā arī nodrošina pilnīgu elastību un kontroli. Jūs’Vajadzēs atrast hostingu (mēs iesakām Bluehost), instalēt spraudņus, palaist atjauninājumus un veikt citas darbības.

Wix vs WordPress: plusi un mīnusi

Platformas plusi Wix WordPress
1. Ērti lietojams. Tā’ir paredzēti lietotājiem, kas nav tehniski tehniski, tāpēc kodēšana nav nepieciešama.
2. Ietver īpašu atbalsta komandu.
3. Ietver iebūvētās pārdošanas funkcijas ar visiem e-komercijas plāniem.
1. Sarežģītāku vietņu funkciju var nebūt vai tās ir ierobežotas.
2. Lietotājiem kopumā ir mazāka kontrole, jo tas ir kompromiss ērtai lietošanai.
3. Vienkāršotas veidnes ir grūti pielāgojamas.
1. Tam ir plaša funkcionalitāte un sarežģītas iespējas.
2. Lieliski veidņu dizaini ar modernām pielāgošanas iespējām.
3. Piedāvā labas vietējās emuāru veidošanas funkcijas, ieskaitot komentēšanas sadaļu.
1. Mācīšanās līkne var būt aptuvena.
2. Nav speciālas atbalsta grupas; tikai tiešsaistes ceļveži un forums.
3. Veidojot tiešsaistes veikalu, jāinstalē e-komercijas spraudnis.

Lietošanas ērtums: kurai ir Gentler mācīšanās līkne?

Kad runa ir par lietošanas ērtumu, WordPress mācīšanās līkne noteikti ir stāvāka. Daudzi cilvēki izvēlas WordPress tā elastības dēļ, taču ar šo elastīgumu nāk sarežģītība.

Ja jums ir kādas zināšanas par kodēšanu, WordPress padara pasauli par jūsu austeru. Jūs varat rediģēt gandrīz jebko, bet, lai veiktu pielāgojumus, jums būs vajadzīgas uzlabotas tehniskās zināšanas.

Alternatīvi, jūs vienmēr varat nolīgt kvalificētu izstrādātāju, taču tas var izrādīties diezgan dārgi.

Lai gan Wix ir ierobežotas iespējas, tas ir izstrādāts un izveidots speciāli tam’S ir viegli izmantot izstrādātājiem. Jūs varat uzzināt, kā Wix lietot daudz ātrāk.

Wix ir vietnes “WYSIWYG” veidotājs, ko redzat, ko redzat, lai jūs visur vietnēs varētu vilkt un nomest rindkopas, attēlus, slaidrādes, iepirkumu groza pogas un daudz ko citu. Ar dažiem vienkāršiem klikšķiem varat arī mainīt izmērus.

Lai parādītu jums, cik viegli ir izveidot vietni ar Wix, mēs izveidojam šo video kopā:

Kas attiecas uz WordPress, negatīvie ir tas, ka neatkarīgi no satura, kuru ievietojāt redaktorā, jūs uzvarējāt’t redzēt, kā tas izskatās “tiešraide” līdz lapas priekšskatīšanai vai publicēšanai.

Tas nekādā ziņā nav liela problēma, taču jums būs nepārtraukti jāklikšķina uz priekšu un atpakaļ starp rediģēšanas un priekšskatījuma režīmiem, tikai lai redzētu, kā tas notiek’s visi sanāk kopā.

WordPress pievieno papildu darbības arī citai kategorijai: mitināšana un domēna vārdi. Jūs’Vajadzēs katru atsevišķi iegādāties WordPress, taču abi ir ievietoti Wix plānos, ietaupot Wix lietotājiem laiku un pūles, kas WordPress lietotājiem būs jāiegulda, lai atrastu labāko mitināšanas pakalpojumu un iegādātos pielāgotu domēna vārdu.

Labi zināt…

Mēs iesakām jūsu WordPress vietni barot ar Bluehost. Tā’s mūsu visaugstāk novērtētais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs un tas’s ir apstiprinājusi pati WordPress. Kas’Vēl labāk, cenas jaunajiem klientiem sākas tikai no 2,95 USD mēnesī. Uzņemot savu WordPress vietni vietnē Bluehost, jūs iegūstat piekļuvi daudzām funkcijām, kas visu iestatīšanas procesu padara daudz vieglāku:

 • Vienu klikšķi WordPress instalēšana
 • Uz WordPress orientēts lietotāja informācijas panelis
 • Bezmaksas domēna vārds un SSL drošības sertifikāts
 • Automātiski WordPress atjauninājumi
 • Iekšējo WordPress ekspertu diennakts atbalsts

Wix vs WordPress: Vienkārša lietošana – spriedums

Wix ir daudz vieglāk izmantot nekā WordPress! Wix atvieglo vietņu veidošanu ikvienam, pateicoties tā vienkāršajam vilkšanas un nomešanas redaktoram. No otras puses, WordPress ir jaudīgāka platforma, taču tai ir arī sarežģītība. Jūs’Jums būs jāpavada daudz vairāk laika, lai iemācītos lietot WordPress.

Turpmākais lasījums

Vietņu veidotājs (Wix) vs WordPress SEO rokasgrāmata – skatiet mūsu viedokli par SEO ar tādu vietņu veidotājiem kā Wix un kā to salīdzināt ar WordPress.

Dizains un pielāgošana: cik radošs jūs varat iegūt?

Dizains un pielāgošana ir lietas, ar kurām WordPress lepojas. Tur’Praktiski nav ierobežojumu, cik daudz jūs varat pielāgot savu vietni… bet kā jūs tagad zināt, tā’Tas nav pārāk vienkārši izdarāms.

Ja jūs’Lai arī jūs būtu ērti kodēt, WordPress ļauj jums veikt vairumtirdzniecības izmaiņas tēmās un patiešām ievietot savu zīmogu savā vietnē.

WordPress piedāvā bezmaksas veidnes, vai ‘tēmas’, jūs varat strādāt bez darba, bet, ja jūs’jūs nopietni domājat par savu vietni’s estētiski, tu’Jūs vēlēsities iegādāties kādu no savām premium iespējām.

Lai gan jūs varat iegādāties WordPress tēmas no dažādiem avotiem, mēs’d iesakām pieturēties pie pašas platformas izgatavotajām. Tas jādara, lai izvairītos no maksas par dīvaino tēmu, ko daži amatieru dizaineri ir salikuši kopā.

WordPress motīviWordPress piedāvā daudzas bezmaksas un premium tēmas.

WordPress premium tēmas maksā no 25 līdz 299 USD. Viņi’re nekādā gadījumā nav lēts, bet ir labākais risinājums, ja vēlaties, lai slidens dizains’ir aizsargāts pret kļūdām un atjauninājumiem.

Wix ļauj izvēlēties no plašā vairāk nekā 500 veidņu klāsta. Visas šīs veidnes ir iedalītas pēc nozares, un tajās ir iepriekš ievietots satura piemērs, lai sniegtu priekšstatu par to, kā varētu izskatīties jūsu pēdējā vietne..

Wix veidnesWix ir vairāk nekā 500 profesionāli izstrādātas veidnes, kuras ir klasificētas pēc nozares.

Vēl viena niecīga lieta ir tā, ka katrai veidnei būs iebūvētas funkcijas, kas ir būtiskas nozarei’s klasificēts zem. Tas var ietaupīt laiku un pūles, piemēram, mēģinot atrast kaut ko līdzīgu, piemēram, žurnāla vietnes abonēšanas veidlapai.

Jūs varat piekļūt Wix veidnes kodam, bet tas’s nav ieteicams, ja vien jūs’atkal tehniski uzlabotas. Jums vajadzētu būt iespējai pielāgot visu nepieciešamo, vienkārši izmantojot vilkšanas un nomešanas redaktoru.

Ja jūs aren’nav uztraucies par dizainu un pielāgošanu, vai vienkārši nedomājiet par to’t ir laiks, jūs vienmēr varat izmantot Wix ADI. Šis ir dizains palīdz rīks, kas izveidos jūsu vietni jums, vienkārši uzdodot dažus jautājumus par jūsu vietni’mērķis un jūsu dizaina preferences. Lai uzzinātu vairāk par Wix ADI, izlasiet mūsu pārskatu šeit.

Wix vs WordPress: dizains un pielāgošana – spriedums

WordPress ir labākas dizaina un pielāgošanas iespējas nekā Wix! Wix var būt vienkāršāka un drošāka izvēle, taču tīrai noformēšanai un pielāgošanai WordPress ir nepārspējams. Izmantojot uzlaboto kodēšanu, varat rediģēt gandrīz jebko pēc savām vēlmēm, un jums ir pieejams gan bezmaksas, gan premium motīvu klāsts..

Lietotnes un spraudņi: kam ir labākie papildinājumi?

Gan spraudņi, gan lietotnes dara vienu un to pašu: ļauj Wix un WordPress lietotājiem pievienot savai vietnei papildu funkcionalitāti, kas ir plašāka par pamatiem.

Parastie papildinājumi ietver funkcijas – piemēram, Facebook vai Twitter plūsmu pievienošanu vietnei – vai otrādi, piemēram, veikala sadaļas pievienošana Facebook lapai. Citas lietotnes un spraudņi var palīdzēt vietnes īpašniekam izsekot viņu SEO vai piedāvāt kontaktinformācijas veidlapu, lai ļautu auditorijai viegli ar tām sūtīt e-pastu.

WordPress ir atvērtā koda platforma. Tas nozīmē, ka tā kodus var izmantot un modificēt visi. Ikviens programmētājs vai kodētājs var izmantot WordPress, lai izveidotu savas tēmas vai spraudņus, lai citi tos iegādātos vai lejupielādētu bez maksas.

Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc WordPress kopiena ir paplašinājusies līdz vairāk nekā 75 miljoniem vietņu (jaunākajā statistikā teikts, ka tagad tā pārvalda aptuveni 30% no visām vietnēm internetā). Tā kā arvien vairāk cilvēku un uzņēmumu veido vietnes, tiek gaidīts, ka WordPress turpinās augt.

Ir vairāk nekā 55 000+ WordPress spraudņu, kas ir lejupielādēti vairāk nekā 1,2 miljardus reižu, sniedzot jums priekšstatu par to, cik plaša ir WordPress kopiena.

WordPress spraudņiWordPress ir vairāk spraudņu, nekā jūs varat sakratīt nūju, taču tos var ļoti notriekt un palaist garām.

Tomēr fakts, ka WordPress ir tik liels, arī ir potenciāla problēma. Kā jūs varat iedomāties, ikviens, kuram ir mazliet zināšanu par kodēšanu, var izveidot WordPress motīvu vai spraudni – tas pats uzņemas risku kopumu.

Šo rīku kvalitāte varētu būt teicama, vai arī tie varētu būt nevēlami.

Tātad, no šī viedokļa raugoties, kamēr WordPress sniedz jums daudz elastības, izmantojot rīkus, daudzi no tiem ir viduvēji. Tas nenozīmē, ka tur nav’t ir pieejami kādi labi WordPress spraudņi – patiesībā to ir daudz -, taču, lai redzētu, kuri no tiem piecelties, būs jāizsvītro daudz no tiem;.

Wix nav atvērtā koda platforma. Tas nozīmē, ka vietņu veidošanas rīkus var radīt tikai tā privātā attīstības komanda. Rezultātā, Wix’S rīki ir pilnībā integrēti vietņu veidotājā, un tiem ir daudz mazāka iespēja “bagijs”.

Wix paplašina arī savu Apps Market, tāpēc Wix vietnei varat pievienot daudz vairāk funkciju. Šīs lietotnes ir pilnībā integrētas, tāpēc jūs to nevēlaties’par instalēšanu nav jāuztraucas – pilnu Wix App Market pārskatu skatiet šeit.

Ja rodas problēmas ar Wix’rīkus, Wix to izlabos jums.

Wix vs WordPress: lietotnes un spraudņi – spriedums

Wix pārspēj WordPress lietotnēm un spraudņiem, jo ​​tas piedāvā labāku drošību. Izmantojot Wix, visu pārbauda un kontrolē privāta attīstības komanda, lai nodrošinātu kvalitāti, kā arī tam ir labas, centralizētas atbalsta funkcijas. Turpretī WordPress galvenā problēma ir tā, ka daudzus tā rīkus un spraudņus, iespējams, neuzbūvē kvalificēti izstrādātāji.

Turpmākais lasījums

Wix vs WordPress salīdzināšanas tabula – Salīdziniet Wix un WordPress mūsu noderīgajā diagrammā blakus

E-komercija: kas’s Labāk pārdot tiešsaistē?

Galvenā atšķirība, ko šeit segt, pieņemot lēmumu par WordPress vai Wix, ir tā Wix ir iebūvēta e-komercija. Jūs’Jums būs jāpierakstās vienā no Wix’specializētiem e-komercijas plāniem, taču no turienes viss, kas jums jāpārdod tiešsaistē, ir gatavs un jūs gaida.

Wix e-komercijaWix ir trīs veltīti e-komercijas plāni ar iebūvētām pārdošanas funkcijām.

Izmantojot WordPress, jūs’Jums būs jāinstalē e-komercijas spraudnis lai pārdotu tiešsaistē. WooCommerce ir vispopulārākais variants: tas’Instalēt var bez maksas, taču ir saistītas dažas papildu izmaksas, piemēram, maksa par transakcijām. Pie citiem spraudņiem kategorijā ietilpst BigCommerce un Shopify, kā arī īpaši e-komercijas spraudņi, piemēram, uz abonēšanu vērsts MemberPress vai digitālās lejupielādes spraudnis Easy Digital Downloads..

WordPress WooCommerceWooCommerce piešķir WordPress vietnēm e-komercijas funkcionalitāti.

Wix’e-komercijas funkcijas ir samērā uzlabotas, taču to nevajag’t nevar salīdzināt ar tīras e-komercijas platformām, piemēram, Shopify. Wix e-komercija patiešām ir paredzēta cilvēkiem, kuri vēlas tādu vietni’s, kas spēj pārdot nepāra produktu šeit un tur. Tā’s nav ieteicams pilnvērtīgiem tiešsaistes veikaliem.

WooCommerce spraudnis ir daudz modernāks. Tas teica, tas’Vēl citas izmaksas, kas jums jāseko līdzi, un atkal būs nepieciešamas zināmas tehniskās zināšanas. WordPress ar WooCommerce ir labāks, ja jums ir nepieciešama vietne, kas paredzēta tikai pārdošanai tiešsaistē, lai gan jums var būt vieglāk izmantot e-komercijas platformu, ja tā’s tavs mērķis.

Wix vs WordPress: e-komercija – spriedums

WordPress ir labāks e-komercijai nekā Wix! Šis ir aicinājums, kas diezgan daudz rezumē Wix vs WordPress: vieglums vs jauda. WordPress uzvar tikai tāpēc, ka mēs’atkal nerunāju par ērtībām vai iestatīšanas ātrumu – drīzāk par to’s jautājums par to, cik laba platforma var būt pārdošanai tiešsaistē. Tomēr Wix nekādā gadījumā nav slikta izvēle e-komercijai, it īpaši mazākiem veikaliem.

Emuāru veidošana: kas ir labākais emuāru ierakstiem?

Dažas vietnes darbojas kā brošūras: tajās ir tikai nedaudz nemainīgu vietņu no ‘Par’ lappuse uz a ‘Sazinies ar mums’ lappuse. Bet emuārs ir atšķirīgs. Jebkurai vietnei, kas regulāri ievieto jaunus maksājumus virknē ziņu, ir savas funkcijas.

Gan Wix, gan WordPress piedāvā visaptverošu emuāra atbalstu. Šeit’s, kā tas izskatās katram pakalpojumam.

Wix piedāvā visvienkāršākās emuāru veidošanas funkcijas: tas atbalsta rakstus, ietver kategorijas un marķēšanu, un tam ir bezmaksas multivides, piemēram, attēlu, video un GIF, arhīvs..

A “Wix emuārs” Lietotne ļauj jums pievienot autorus un ļauj jums emuārēt tieši no mobilās ierīces.

Tomēr Wix to nedara’t neietver lielisku komentēšanas funkcionalitāti: jūs’Jums, iespējams, vajadzēs izmantot Facebook komentārus, kuri to nedara’Izskatās tik tīri un varētu pat piesaistīt surogātpasta izplatītājus. Turpretī WordPress komplektācijā ir iekļauta vietējās komentēšanas sadaļa, kas pieejama tikai cilvēkiem ar WordPress kontiem.

WordPress, kura pirmsākumi meklējami emuāru veidošanā, piedāvā gandrīz visas tās pašas emuāru veidošanas funkcijas kā Wix, kā arī pievieno vēl dažas iespējas – ieskaitot iespēju ievietot vienu attēlu emuāra ziņas augšpusē un iespēju rediģēt ziņu vai ievietot privātajā režīmā, kas padara to neredzamu jūsu lasītājiem.

Bet WordPress trūkst viena liela perk, ko Wix piedāvā: tas ne’t nav brīvas multivides bibliotēkas, kas būtu gatava ieiešanai amatā. Tā vietā WordPress emuāru autoriem būs jāatrod savi bezmaksas un bez autortiesībām aizsargāti attēli tiešsaistē tādās vietnēs kā Pexels vai Pixabay.

Wix vs WordPress: emuāru veidošana – spriedums

WordPress ir labāka emuāru veidošanas izvēle nekā Wix. Kopumā WordPress emuāru veidošanas jomā apsteidz Wix, jo tas piedāvā vairāk emuāru veidošanas funkciju un iespēju. Tomēr Wix joprojām nav par ko šķaudīt – emuāru autori, visticamāk, būs pilnīgi apmierināti ar kādu no šiem pakalpojumiem.

SEO: ir viens vairāk optimizēts nekā otrs?

Pirms mēs izpētīt, kura platforma ir labāka šajā jomā, ļaujiet’s spert soli atpakaļ un saprast, kas patiesībā ir SEO.

Meklētājprogrammu optimizācija (SEO) ir process, kurā tiek veiktas izmaiņas jūsu vietnē, lai palielinātu tās iespējas augsti novērtēt meklētājprogrammu rezultātu lapas..

Ir daudz uzlabojumu, ko varat veikt savas vietnes uzlabošanai’SEO, un tie visi tiek ņemti vērā meklētājprogrammās, piemēram, Google un Bing, veidojot ranžēšanas algoritmus..

Vai joprojām pie mums? Lieliski!

Ja vēlaties uzzināt vairāk par lietām, kuras varat mainīt, lai uzlabotu savu vietni’SEO, izlasiet dažus mūsu padomus par atpakaļsaiti, teksta stiprināšanu un vietnes arhitektūru.

WordPress un Wix faktiski ir kaut kas kopīgs, runājot par SEO – abi paļaujas uz lietotnēm vai spraudņiem.

Vietnē WordPress jāinstalē spraudņa zvans Yoast. Yoast ir WordPress SEO spraudnis numur viens, un to izmanto vairāk nekā 5 miljoni vietņu. Tas piedāvā gan bezmaksas, gan premium pakalpojumus, lai gan bezmaksas iespēja ir ļoti ierobežota.

WordPress YoastYoast ir WordPress SEO spraudnis numur viens.

Yoast piemaksa maksā 69 USD, lai to izmantotu vienai WordPress vietnei, un tas tiek nodrošināts ar tādām lieliskām SEO funkcijām kā:

 • Metadatu rediģēšana – teksta maiņa, kas parādās meklēšanas rezultātu lapās.
 • Iekšējo saišu ierosinājumi – Norādījumi par labākajām lapām, uz kurām jūsu vietnē ir saites, veidojot jaunu tīmekļa lapu.
 • Novirzīšana – Automātiski nosūtot kādam jaunu URL, kad maināt logu esošajā lapā.

Wix ir arī daudz īpašu SEO lietotņu, no kurām vispopulārākā ir vietne Booster. Vietnes pastiprinātājs ir bezmaksas, ja jūs’atkārtoti pierakstījies uz Wix’s Neierobežots plāns vai augstāks, bet bezmaksas un Combo plāna lietotājiem maksās 3,44 USD / mēnesī.

Wix vietnes pastiprinātājsVietnes pastiprinātājs ir pieejams kā Wix bezmaksas papildinājums’lietotāji neierobežotā plānā vai augstāk.

Vietnes pastiprinātājā ir arī ļoti daudz lielisku SEO funkciju, piemēram, jūsu uzņēmuma adreses iegulšana meklēšanas rezultātos, atslēgvārdu noteikšana un veiktspējas izsekošana. Jūs varat lasīt vairāk par Wix’Pilnas SEO iespējas mūsu veltītajā Wix SEO pārskatā.

Wix vs WordPress: SEO – spriedums

Gan Wix, gan WordPress piedāvā stabilu SEO; tā’s kaklasaite! Gan Wix, gan WordPress ir pamata, iebūvēti SEO rīki, un abi piedāvā lietotnes vai spraudņus, kas ļauj piekļūt modernākām SEO funkcijām. Mēs’d saka, ka Yoast ir nedaudz labāks, lai gan vietne Booster ir iekļauta vairuma Wix plānu izmaksās bez papildu maksas.

Turpmākais lasījums

Vietņu veidotāju SEO vs WordPress SEO: atrodiet, kurš ir labāks, lai jūsu vietni atrastu tiešsaistē

Pastāvīgā uzturēšana: Cik nepieciešama mājturība?

No uzturēšanas viedokļa WordPress vienmēr sevi atjaunina, lai uzlabotu drošību un labotu kļūdas. Kad tas notiek (dažas reizes gadā), jūs’Jums būs jāatjaunina arī jūsu WordPress vietne.

Daži tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji veiks jums nepieciešamos atjauninājumus, lai jūs to nedarītu’t. Piemēram, jūsu WordPress vietnes ikdienas automātiskie atjauninājumi parasti ir pieejami vietnē Bluehost’s WordPress plāni. Turklāt vairums lielāko, cienījamāko tēmu un spraudņu izstrādātāju atjauninās jūsu produktus jūsu labā’s ne vienmēr tā ir.

WordPress atjauninājumiVisi jūsu izmantotie spraudņi, kas nav WordPress, būs nepārtraukti jāuzrauga.

Ja WordPress izstrādātājs neatjaunina izmantoto motīvu un spraudņus, varat riskēt, ka šie rīki ir pretrunīgi un, iespējams, kaitē jūsu vietnes veiktspējai..

WordPress spraudņa atjauninājumiNe visi WordPress spraudņi tiek regulāri atjaunināti.

Šī iemesla dēļ mēs’d iesakām rūpīgi pārbaudīt WordPress tēmas un spraudņus, kurus izmantojat. Galu galā jūs don’t negrib tikt izvilkti.

Izmantojot Wix, visus atjauninājumus veic tā tehniskā komanda, un tie automātiski tiek izvietoti jūsu vietnē’t nav jāpaceļ pirksts (un jūs droši vien uzvarējāt’t pat zina, ka atjauninājumi notika). Tas ir reāls ieguvums, it īpaši, ja neesat tehniski gudrs.

Wix arī pastāvīgi rada jaunas veidnes un lietotnes, kuras jūs varat izmantot. Lietotnes var pievienot esošai vietnei jebkurā laikā, taču tas tā ir’Ir svarīgi zināt, ka varat’pārslēdziet savu vietni’s veidnes, bez nepieciešamības visu noformēt no jauna.

Wix vs WordPress: Pastāvīga uzturēšana – spriedums

Wix prasa daudz mazāk pastāvīgas uzturēšanas nekā WordPress! Ja godīgi, ne WordPress, ne Wix nav ideāli piemēroti šajā jomā, bet Wix to vienkārši iekrāso, pateicoties automātiskajiem, iekšējiem lietotņu un funkciju atjauninājumiem. Tā kā, ja WordPress atjauninās, tur’Nav teikts, kāda ietekme uz to būs jūsu vietnei, ja izmantosit nesaderīgus spraudņus.

Palīdzība un atbalsts: kurš ir labāks par papildu palīdzību?

WordPress ir milzīga lietotāju kopiena un milzīgs daudzums mācību materiālu, kas jums palīdzēs. Atkal, tur’Tajā ir daudz lieliskas informācijas, taču labās lietas nošķiršana no sliktā nav’t vienmēr ir vienkārši.

WordPress palīdzībaWordPress ir plašs forums, kas ir pilns ar informāciju.

Viena no iespējām ir nolīgt kvalificētu WordPress izstrādātāju, kas palīdzēs iestatīt, konfigurēt vai pārveidot vietni, taču tas var ātri sadārdzināties. Tomēr daži mitinātāji, piemēram, Bluehost, 24 stundas diennaktī nodrošina piekļuvi viņu iekšējiem WordPress ekspertiem, kad jūs pierakstāties par kādu no viņu plāniem.

Ja jūs’Jūs ērti mācāties pats, WordPress’ Tiešsaistes ceļveži var palīdzēt pārmeklēt bieži sastopamās problēmas. Ceļveži, no kuriem var meklēt, ir sadalīti pa tēmām no “Darba sākšana” uz “Drošība,” padarot pareizo rakstu nedaudz vieglāk atrodamu.

Kopienas forumi ir pieejami arī ikvienam, kurš izmanto WordPress, lai pārrunātu savas nepatikšanas ar pieredzējušākiem WordPress lietotājiem. Bet WordPress lietotāju bāze ir vienkārši pārāk liela, lai pakalpojumam būtu vērtīga, speciāla atbalsta komanda.

Wix ir īpaša atbalsta komanda lai palīdzētu lietotājiem novērst traucējummeklēšanu. Tā’s izveidoja arī daudz palīdzības rakstus un videoklipus, kā arī forumus, lai atbalstītu jūsu vietnes izveidi. Wix arī piedāvā e-pasts un plānots atbalsts pa tālruni arī.

Wix palīdzībaWix’palīdzības centrs ir skaidrs un kodolīgs, savukārt palīdzību var saņemt arī pa tālruni vai e-pastu.

Wix’Atbalsta komanda ietaupīs dārgo laiku – tā kā visu, ko izmanto tās vietņu veidotājā, ir veidojusi pati Wix, jūsu vietnes izredzes uz nopietnām problēmām būs minimālas.

Wix vs WordPress: palīdzība un atbalsts – spriedums

Wix sniedz daudz vairāk palīdzības un atbalsta nekā WordPress. Jaudīgs, kā WordPress ir’Ir grūtāk atrast atbilstošu, vērtīgu palīdzību. No otras puses, izmantojot Wix, jūs vienmēr varat saņemt labu palīdzību, sazinoties ar specializēto atbalsta komandu. Atbalsts ir pieejams arī, izmantojot dažādus pakalpojumus, tostarp tālruni, e-pastu un palīdzības centru.

Cenas un pašreizējās saistības: kur ir naudas vērtība?

Naudas summa, kuru vēlaties ieguldīt savā vietnē, ir svarīgs apsvērums, un tas var mainīties ļoti, atkarībā no tā, vai izmantojat Wix vai WordPress.

Wix piedāvā septiņus premium cenu plānus un vienu bezmaksas plānu. Virzoties paciņām, jūs piekļūstat vairāk funkcijām.

Wix vietne un e-komercijas cenu plāniWix piedāvā bezmaksas plānu, kā arī septiņas prēmijas, no kurām jūs varat izvēlēties. Četri lētākie plāni ir paredzēti tikai vietnēm, savukārt četri atlikušie plāni ir paredzēti tiešsaistes veikaliem.

Ja jūs pierakstāties gada plānā, jūs varat ietaupīt no 17% līdz 24% gadā, atkarībā no tā, kuru paketi izvēlaties:

Wix cenu plāniMēneša ($ / mēnesī) 1 gada ($ / mēnesī) ietaupījumi (%)ComboNeierobežotsProe-komercija *VIP
17 USD13 USD23%
22 USD17 USD22%
27 USD22 USD18%
28 USD23 USD17%
47 USD39 USD17%

* Šī cena atspoguļo biznesa pamatplānu, kas ir lētākais no trim e-komercijas piemaksām.

Combo, Unlimited, Pro, e-komercijas un VIP plāniem Wix jums piedāvā viena gada bezmaksas domēna vārdu (novērtēts no 10 USD līdz 12 USD) un 300 USD reklāmas kuponos (Google Adwords un Facebook Ads). Tātad, ja jūs izmantojat kuponus, jūs varat ļoti ātri atgūt gada maksu.

Izmantojot WordPress, jūs’Jums būs jāiegūst savs mitināšanas pakalpojums (mēs ļoti iesakām Bluehost), sākot no aptuveni USD 4 mēnesī. Jūs’Jums, iespējams, būs arī jāiegādājas tēma, jo WordPress to nedara’t nāk ar pievilcīgām bezmaksas veidnēm.

Iepriekš sagatavota WordPress tēma maksā apmēram no 25 USD līdz 299 USD, atkarībā no tā, cik cienījama ir tēmas izstrādātāja (vispārējs īkšķa noteikums: jo augstāka cena, jo tā ir uzticamāka).

Ja vēlaties savai WordPress vietnei pievienot vairāk funkcionalitātes (piemēram, izdomātus slaidrādes, logrīkus utt.), Varat instalēt dažus bezmaksas vai apmaksātus spraudņus, kas var maksāt apmēram 15–70 USD par spraudni. Atkal tas būs atkarīgs no izstrādātāja reputācijas.

Plus, jūs’Izmantojot WordPress, jums būs jāiegādājas savs pielāgotais domēna vārds, kas gadā maksā apmēram 10–12 USD. Jūs varat meklēt un iegādāties domēnu no plaši pazīstamiem domēnu reģistrētājiem, piemēram, Domain.com.

Tas nozīmē, ka sākotnējais WordPress vietnes ieguldījums var svārstīties no USD 140 līdz USD 200 vai vairāk, atkarībā no tā, cik apmaksātu spraudņu jūs uzņemsit.

Tas tā nav’t faktors WordPress izstrādātāja nomas izmaksās, ja vēlaties veikt pielāgojumus savai vietnei.

Wix vs WordPress: Cenas un pašreizējās saistības – spriedums

Wix’Cenas ir lētākas un tām ir vieglāk sastādīt budžetu nekā WordPress’ cenu noteikšana. Kamēr Wix iekasē noteiktu mēneša cenu, WordPress var krasi atšķirties. WordPress gandrīz vienmēr maksās vairāk nekā Wix, lai izmantotu, aprēķinot visas papildu izmaksas, un jūs varētu palikt marinādē – ja vien izstrādātājam nepiesakāt tonnu skaidras naudas.

Wix vs WordPress: ko domā lietotājs?

Kamēr mēs paši veicam izpēti par katru vietnes veidotāju, kuru pārskatām, mēs gribētu pajautāt arī reāliem cilvēkiem par viņu pieredzi. Mēs runājām ar Rebeku, kura’Pēdējos 5 gadus viņš ir pavadījis, mācot sevi veidot vietnes daudzās dažādās platformās. Konkrēti, mēs viņai jautājām par savām vietnēm The New Black Studio (izgatavota, izmantojot WordPress) un The Wedding People (veidota ar Wix)..

LIETOTĀJU PĀRSKATS: JAUNAIS MELNO STUDIO + KĀZU CILVĒKI

Rebecca lietotāja pārskats wix vs WordPress

Rebeka Wix uzskata par lietotājam draudzīgāku un intuitīvāku nekā WordPress.

Sākot savu biznesu, Rebeka nemeklēja nekādas investīcijas, un visu sakārtoja, izmantojot savu iepriekšējās darba algas samaksu. Tas nozīmēja, ka viņai vajadzēja samazināt izmaksas, un tāpēc nolēma izveidot savu vietni, izmantojot WordPress. Kopš tā laika viņa’s izveidoja vairāk nekā piecas citas vietnes dažādās platformās, ieskaitot Wix.

Q&A ar Rebeku

Kas lika jums izvēlēties Wix un WordPress?

“Sākumā izvēlējos WordPress, jo šķita, ka to izmanto visi. Tajā laikā es to nedarīju’Tiešām daudz ko saprotu par SEO, tāpēc es pārgāju uz Wix, jo tas jutās mazāk sarežģīts.”

Kā jūs domājat, kāda ir galvenā atšķirība starp Wix un WordPress?

“Es domāju, ka galvenā atšķirība ir vajadzīgo zināšanu lietojamība un līmenis. Es personīgi atradu sevi Google ‘Kā…’ daudz vairāk, izmantojot WordPress nekā Wix.”

Vai jums ir vieglāk izmantot Wix vai WordPress??

“Es noteikti uzskatu, ka Wix ir vienkāršāka platforma vietnes izveidošanai. Vilkšanas un nomešanas funkcijas ir tik viegli lietojamas, un veidnes parasti ir labākas nekā WordPress piedāvātās. Mana nozare ir tik vizuāla un radoša, un Wix nodrošina lielisku platformu personalizēšanai.”

“Es labprātāk veidotu vietnes vietnē Wix, jo tā’s ir tik daudz vizuālāks. Tā’Tas ir arī ļoti ātrs, tiklīdz jūs zināt savu ceļu apkārt, un patiešām elastīgs.”

Kas jums visvairāk patīk Wix un kāpēc?

“Lieta, kas man visvairāk patīk par Wix, ir tā’s ir diezgan grūti izlauzties! Lielākoties viss notiek viegli saprotamā valodā, un nekas nav aprakts kutelīgā CMS.”

Kas jums visvairāk patīk WordPress un kāpēc?

“Man patiešām patīk plašā pieejamo spraudņu izvēle. Man tas nozīmēja, ka, ja es to nedaru’piemēram, kā noteikts veidotājs vai redaktors, es varu vienkārši aiziet un lejupielādēt citu.”

Kādas prasmes esat ieguvis, veidojot vietnes Wix un WordPress?

“Es’esat iemācījies tik daudz prasmju, veidojot tīmekļa vietnes Wix un WordPress, bet galvenokārt ar pacietību! Es studēju mākslu un dizainu, tāpēc tā’s pievienoja vēl vienu instrumentu manai jostai projektēšanas un vizuālajā pusē. Es’ve arī uzzinājāt daudz par vietņu darbību un atšķirībām mobilajās ierīcēs, planšetdatoros un galddatoros.”

Wix vs WordPress: kopsavilkums un ieteikums

Tagad jums vajadzētu būt skaidrai idejai par to, kas ir Wix un WordPress, un kā tās darbojas. Mēs’mēs apskatījām galvenās atšķirības starp abām platformām, un jums tagad vajadzētu būt idejai par to, kura no tām ir labāk piemērota jūsu vajadzībām.

Wix ir ērti lietojams, viss vienā lietojošs vietņu veidotājs kas ir paredzēts, lai palīdzētu ikvienam izveidot satriecošu vietni. Tikmēr, WordPress ir jaudīga, elastīga platforma kas sniedz jums pilnīgu kontroli pār jūsu vietni, sākot no dizaina līdz drošībai. Wix vislabāk der iesācējiem, savukārt WordPress ir tehniski sarežģītāks.

WordPress ir ideāli radīšanai sarežģītas vietnes, bet prasa ilgāku laiku, lai tiktu galā ar. No otras puses, Wix ir daudz vieglāk izmantot, bet ne’t ir tāds pats elastības līmenis, kādu piedāvā WordPress. Tomēr tas nozīmē, ka Wix ir labāks, ja jums ātri jāpiedāvā pievilcīga vietne.

Kā atgādinājums šeit’Kopsavilkuma tabula par mūsu iepriekšējo salīdzinājumu, kā arī dažas no šīm pēdējām domām:

Wix vs WordPressWixWordPressLietošanas ērtums

Uzvarētājs: Wix

Dizains un pielāgošana

Uzvarētājs: WordPress

Lietotnes un spraudņi

Uzvarētājs: Wix

E-komercija

Uzvarētājs: WordPress

Emuāri

Uzvarētājs: WordPress

SEO

Tā’s kaklasaite!

Pastāvīga apkope

Uzvarētājs: Wix

Palīdzība un atbalsts

Uzvarētājs: Wix

Cenas un pašreizējās saistības

Uzvarētājs: Wix

Ļoti lietotājam draudzīgs vietņu veidotājs. Jūs don’Nav jāzina, kā kodēt, jo Wix tiek nodrošināts lietotājiem, kas nav tehniski.Strauja mācīšanās līkne (nav draudzīga iesācējiem). Tā’Vislabāk, ja jūs zināt, kā kodēt, un esat tehniski lietpratīgs. Ja nē, jums, iespējams, vajadzēs nolīgt kādu, kurš ir.
Vairāk nekā 500 profesionāli izstrādātas veidnes, lai jūs varētu strādāt, taču varat’Pāriet veidnes, nepārveidojot vietni.Gandrīz neierobežota jūsu vietnes kontrole’s estētiski (ja jums ir uzlabotas zināšanas kodēšanas jomā). Atcerieties, ka mēs iesakām izmantot WordPress motīvus, ko izveidojusi pati platforma.
Ierobežota pielāgošana, taču visas funkcijas un funkcijas tiek stingri kontrolētas, uzraudzītas un pārbaudītas, lai nodrošinātu to pareizu darbību.Ļoti elastīga un pielāgojama, taču tā varētu būt problemātiska, ja jūsu pielāgotie rīki vai spraudņi sabojājas.
Jebkurā no tā e-komercijas plāniem ir iebūvētas pārdošanas iespējas. Lieliski piemērots dažu produktu pārdošanai.Lai izveidotu tiešsaistes veikalu, ir jāinstalē tāds spraudnis kā WooCommerce. Labāk tīrā e-komercijas vietnēs vai vairumā.
Atbalsta kategorijas, iezīmēšanu, emuāru izveidi mobilajās ierīcēs un autoru līdzdalību. Ietver bezmaksas multivides bibliotēku.Atbalsta arī kategorijas un tagu pievienošanu, kā arī piedāvātos attēlus, ziņu dublēšanu un privātās ziņas.
SEO pamata funkcionalitāte ar uzlabotajām funkcijām, kas iekļautas, izmantojot vietnes pastiprinātāju, neierobežotā plānā vai augstāk.Pamata SEO rīki ar Yoast spraudni, kas nodrošina uzlabotas funkcijas par piemaksu 69 USD par vienu vietni.
Tā kā Wix to nedara’Lai atvērtu platformu ārējiem izstrādātājiem, tā kontrolē visus platformas aspektus – tas nozīmē, ka tā pārvalda visus atjauninājumus un uzturēšanas darbus jūsu vietā.Nepieciešama bieža apkope un uzraudzība, īpaši, ja ir atjauninājumi platformai, tēmai vai spraudņiem. Jūs esat atbildīgs par savas vietnes uzturēšanu.
Specializēta atbalsta komanda ar organizētām apmācībām. Varat arī saņemt palīdzību pa tālruni vai e-pastu.Liels kopienas forums, pilns diskusiju, bet nav labi organizēts. Laicīga reakcijas saņemšana arī nav konsekventa.
7 piemaksu plāni, sākot no 13 USD mēnesī līdz 49 USD mēnesī (pamatojoties uz gada plāniem). Jūs varat arī izmantot Wix bez maksas, taču tam ir noteikti ierobežojumi.Var svārstīties no USD 200 līdz USD 15 000 atkarībā no dažādiem faktoriem (mitināšana, motīvi, spraudņi, palīdzības īre utt.)

Wix vs WordPress ir ļoti personiska izvēle – WordPress ir jaudīgāks un elastīgāks, taču ir nepieciešams arī laiks, lai kārtotu visas apmācības un spraudņus, lai atrastu pareizos rīkus.

Tikmēr Wix pārvalda visus savus atjauninājumus un atbalstu. Neskatoties uz to, ka Wix nav tik elastīgs kā WordPress, tas padara visu tīmekļa vietnes veidošanas pieredzi vieglāku un daudz patīkamāku – īpaši ne-tehniķiem.

Jums vajadzētu lietot Wix, ja…

Wix ir piemērots jums, ja jūs don’t ir liela tehniskā pieredze vietņu izveidē, un viņi vēlas viegli lietojamu platformu, kurai nav nepieciešama kodēšana. Ja jūs don’nelietojiet Wix’Bezmaksas plāns – kas nāk ar lipīgām reklāmām – jums maksās no USD 13 mēnesī līdz USD 49 mēnesī.

Jums vajadzētu izmantot WordPress, ja…

WordPress ir taisnība, ja jūs’vēlreiz nedaudz lietpratīgāku tehnoloģiju, un vēlaties jaudu un elastību. Esiet piesardzīgs – ir vajadzīgas dažas zināšanas kodēšanas jomā, un jūs’Kad WordPress atjaunināsies, jums būs jāuztur jūsu vietne. Izmaksas atšķiras, bet parasti jūs’Aplūkosim apmēram 200 ASV dolāru iestatīšanas maksu ar pašreizējām ikmēneša izmaksām pēc tam.

Tikai jāapzinās, ka šeit galvenie apsvērumi ir laiks un resursi:

 • Wix – mazāk uzturēšanas un zemākas izmaksas ilgtermiņā
 • WordPress darbina Bluehost – lielāka elastība, bet vairāk uzturēšanas, stāvāka mācīšanās līkne un ilgtermiņā maksā vairāk

Noslēgumā, ja jūs esat vienas personas komanda vai don’t nav speciālu tehnisko resursu, lai palīdzētu jums izveidot, uzturēt vietni vai novērst tās, ieteicams izmantot Wix.

Ja jūs’Ja jūs joprojām neesat pārliecināts, mēģiniet reģistrēties bezmaksas izmēģinājumam un paņemt Wix testa braucienam.

Mēs ceram, ka šī diskusija par atšķirību starp Wix un WordPress jums bija noderīga! Ja jums ir kādi citi jautājumi – tas nav’t atbildēja uz mūsu BUJ – ierakstiet mums komentāru un mēs’Es atgriezīšos pie jums.

Wix vs WordPress: FAQ

Kurš ir labāks: Wix vai WordPress?

Ja jūs’Ja esat tehniski pārliecināts un vēlaties izveidot lielu vietni, WordPress ir vērts izmēģināt. Tomēr, ja jūs’neesi tik gudrs un dod priekšroku vienkāršākai platformai – lai arī joprojām var izveidot skaistu un profesionālu vietni – noteikti ieskaties Wix.

Vai Wix vai WordPress ir vieglāk lietojams?

Wix ir tīrs vietņu veidotājs, kuru velciet un nometiet, un to ir ļoti viegli izmantot. WordPress ir daudz sarežģītāks un prasa augstāku tehnisko zināšanu līmeni. Ja, pieņemot lēmumu, vissvarīgākais faktors ir lietošanas ērtums, jums to nosaka Wix.

Vai Wix tiešām ir bezmaksas?

Wix ir pieejams pilnīgi bezmaksas plāns – jūs pats’Jums vienkārši būs jābūt ok, lai tā sludinājumi tiktu parādīti jūsu vietnē. Tomēr, ja vēlaties no tiem atbrīvoties, viss, kas jums jādara, ir jaunināt uz lētāko mēneša plānu, kas maksā USD 11 mēnesī.

Kāda ir atšķirība starp WordPress.com un WordPress.org?

WordPress.org ir pašu mitināta atvērtā koda satura pārvaldības sistēma, kas izmanto kodu, lai izveidotu un pārvaldītu vietnes. WordPress.com ir emuāru veidošanas platforma’s mitināts jums. Mēs’ve Wix salīdzināja ar WordPress.org, taču jūs varat izlasīt mūsu WordPress.com pārskatu.

Cik maksā vietnes izveidošana ar Wix?

Varat tehniski izveidot vietni ar Wix neko! Wix ir brīvs plāns, taču tam ir ierobežojumi – jūs varat’Nepievienojiet personisko domēna vārdu, un jūsu vietnē tajā būs Wix sludinājumi. Piemaksu plānu cenas svārstās no 13 līdz 39 USD mēnesī (maksā katru gadu) vai nedaudz vairāk, ja jūs’d drīzāk maksā katru mēnesi.

Cik maksā vietnes izveidošana, izmantojot WordPress?

Jūs’Jums būs jānošķir hostings (5 USD – 10 USD mēnesī) un domēna vārds (aptuveni 10 USD gadā). Jūs’Droši vien arī jūs vēlēsities ieguldīt apmaksātā tēmā (30 USD – 80 USD), kā arī papildu spraudņos (15 USD – 50 USD). Iesaistītās sākotnējās investīcijas, iespējams, jums izmaksās apmēram 200 USD.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map