Біржа ринку та новий світ покупки бізнесу в Інтернеті

Shopify Exchange та купівля бізнесу в Інтернеті


‘Придбання бізнесу’ Зазвичай на увазі бачить зали засідань, залів і багато юристів. Це’s спеціалізований світ. А точніше, раніше. Інтернет задекорував усі речі за своє коротке життя – знання, новини, мистецтво, ви це називаєте. Останніми роками небагато просторів зросло настільки агресивно, як інтернет-роздріб. Прогнозується, що наступний рік глобальні продажі електронної комерції пройдуть за 3 трлн. Дол.

Вірите чи ні, це хіба що’t все до уподобань Амазонки та Алібаби (хоча вони роблять плавно). Платформи, такі як Shopify, відкрили роздрібну мережу в Інтернеті для всіх. Більше 500 000 підприємств у 175 країнах працюють від Shopify, більшість з яких мають сильний підприємницький дух.

Що відбувається, коли хочеться заробити гроші на успішному інтернет-магазині? Ми наздогнали Ніколаса Монтгомері, керівника зростання на біржовому ринку, щоб поговорити про наступний крок електронної комерції – купівлю та продаж самих підприємств.

Marketplace Marketplaces

Exchange Marketplace – це частина класів сайтів, які опосередковують покупку та продаж бізнесу в Інтернеті. Подумайте про це як про ринок, на якому продаються магазини. Нижче наведено кілька основних гравців.

  • Біржа ринку
  • Фліппа
  • Ласти імперії

Біржа унікальна серед цих сайтів тим, що вона обслуговує лише магазини Shopify. Замість того, щоб зайти на сторонній сайт, власники магазинів просто розміщують лістинг на Exchange. Як послуга Shopify, Exchange автоматично відображає ключову інформацію, таку як дохід та трафік. Це’s магазин’s вітрина.

Коли хтось виявляє зацікавленість у придбанні магазину, Exchange автоматизує більшу частину брокерського процесу, надаючи структуровані часові рамки та обширну документацію, щоб усі могли отримати найкращу пропозицію. І це’s швидкий. З магазинів, що продаються, більшість продається менше ніж за місяць.

Платформа виконує дві ключові функції. По-перше, він централізує процес придбання, щоб практично кожен міг це зробити. І друге, це дає можливість володіти повноцінним інтернет-бізнесом, не будуючи їх з нуля.

З моменту розгортання в минулому році біржа працювала, вдосконалюючи свої процеси. Подібні сайти наточують новий грунт. Як ви врівноважуєте свободу для кожного, хто купує бізнес, з червоною стрічкою, необхідною для запобігання пошкодження людей?

Прозорість зверху вниз

Прозорість є невід’ємною частиною для Exchange. Її інтеграція з Shopify означає, що потенційні покупці бачать точно такі ж цифри, як і продавці. Керівник зростання біржі Ніколас Монтгомері не є чужим успіхом електронної комерції. Він каже, що прозорий підхід є здоровішим для всіх “встановлює більш реальні очікування для обох сторін.”

Це хіба що’t сказати, що все є відкритим на Exchange, принаймні, не спочатку. Націнка на прибуток, досить важливу частину будь-якого бізнесу, може’не має бути підтверджено біржею. Продавці вкладають ці цифри в себе. Деякі з ключових продавців інформації, що постачаються продавцями на Exchange, це:

  • Середній прибуток / місяць
  • Середня загальна норма прибутку
  • Середня кількість продажів / місяць

Продавці не можуть змінити загальний дохід, а також показники трафіку. Після того, як хтось виявить зацікавленість у придбанні магазину, він може запитати про числа, не вказані в ‘вітрина.’ Біржа вимагає значної прозорості, але розробка деталей залишається між покупцем і продавцем.

Більше, ніж фасилітатори

Що стосується біржі, це її зацікавленість у успіху бізнесу, що продається. Сторонні платформи не’не потрібно дбати, чи всі операції залишають задоволеними. Це’s між покупцями та продавцями; хтось повинен був бути більш обережним.

Тим часом біржа зацікавлена ​​в тому, щоб транзакції пройшли добре і магазини процвітали. “Найбільша різниця між біржею та іншими ринками,” Монтгомері каже, “є Exchange – це продукт від Shopify, і ми’Ви не просто з вами через процес продажу бізнесу.”

Бажання полягає не лише в тому, щоб продати підприємства, а щоб вони були максимально успішними. “Це’s головний етос, який визначає багато наших рішень щодо продуктів і як ми працюємо з цим’s відрізняється від багатьох інших торгових майданчиків.”

Це не викликає сумнівів, тому Біржа заохочує широкий процес передачі, коли продавці до цього часу виступають як наставники своїх наступників’готовий піти це поодинці.

Природне розширення для покращення підприємців

Платформа Exchange – очевидний наступний крок для електронної комерції. Шопіруйте’База користувачів завжди мала сильну підприємницьку смугу, і Exchange пропонує як початок, так і кінець подорожі. Ті, хто наполегливо працював над тим, щоб створити життєздатний бізнес, мають спосіб зарахувати гроші та піти. Ті, хто хоче потрапити на ринок, можуть це зробити миттєво, купуючи перевірені сайти.

Дійсно, Монтгомері розглядає біржу як природний крок у життєвому циклі багатьох інтернет-магазинів. Це’s чому там hasn’не було багато маркетингового поштовху. “Коли настане час, Exchange буде для вас і підтримає вас на цьому шляху.”

Однак він вважає, що обмін є корисним інструментом для роботи на радарі. “Одна з речей, які я заохочую людей робити, навіть якщо вони’знову не думаючи продати свій бізнес завтра, встановіть програму Exchange на їхній магазин Shopify.” Додаток розглядає номери у вашому магазині’s бекенд і зважує їх з іншими джерелами, щоб запропонувати ціну оцінки. Добре знати, спокушаючи навіть.

Зважаючи на рівень інтеграції та підтримки, дивно, що користувачі Shopify не повинні мати на увазі Exchange.

Зміни надходять від користувачів

Аналогічно, було б звільнено від Exchange не мати на увазі своїх користувачів. Як нова платформа на незнайомій території, відгуки та пропозиції мають вирішальне значення. Інновації – це все добре і добре, але потрібно узгоджуватися з тим, що люди хочуть і потребують.

Як зазначає Монтгомері, “коли завгодно’будуючи компанію чи підприємця, ви маєте ці бачення та ідеї, як можна покращити справи, але наприкінці дня це’s, поговоривши з клієнтами про те, що ви отримуєте найбільш надійні відгуки.”

Платформи електронної комерції відкрили бізнес-можливості для сотень тисяч підприємців. Просування по службі є швидкоплинним і швидким, але воно повинне виходити з бази користувачів, щоб досягти успіху. Оскільки біржа продовжує розвиватися, це може бути важливим для їх успіху. І це’s дуже заохочується. “Ми любимо чути відгуки покупців і продавців, або потенційних покупців і продавців,” скажімо, Монтгомері. “Не соромтеся написати нам електронний лист, надіслати нам повідомлення на нашій сторінці у Facebook або скористатися чатом у прямому ефірі на веб-сайті.”

Надання обличчя електронній комерції

Один з бірж’S фокус у майбутньому – це поставити перед собою електронну комерцію. Інтернет-бізнес часто може відчувати себе як лабіринт аналітики, безособового та керованого даними. Ці речі важливі для сучасного бізнесу (важливо навіть), але Монтгомері хоче створити простір для особистості.

Він каже, “Зараз проект I’Мене найбільше хвилює, що це поставило обличчя для багатьох підприємств, які продають на біржі.” Сьогодні списки підкреслюють показники, але Монтгомері не робить’не хочу, щоб хтось втрачав з-під уваги той факт, за яким стоїть людина. “Є історії людей, які пережили багато труднощів, щоб потрапити туди, де вони є’у мене було багато успіху, і ми дуже хочемо про це спілкуватися.”

Це хіба що’t лише заохочуватися у списках. Незабаром біржа запустить серію відеоінтерв’ю, де підприємці поділяться історіями за своїми магазинами. “Чому ви почали цю справу? Як ви отримали свій перший продаж? Чому ти дійшов до того, де ти’продаєте зараз? Це’s дійсно надихає почути відповіді.”

У цьому сенсі здається, що біржа, як і ринок, хоче слугувати своєрідним центром для підприємців. Місце, де перетинаються шляхи та ділиться досвідом на благо кожного. “Я думаю, що розповісти про ці історії та поставити обличчя за бізнес справді змусить людей зв’язатись набагато більше,” Монтгомері каже.

Спокій після бурі

Це’з заспокоєнням почути той етос від електростанції, як Shopify. Електронна комерція масово зросла за короткий проміжок часу, і таке розширення, як правило, більше пов’язане з технологіями, ніж з людьми. Коли пил осідає і піонери стають сівалками, на це можна сподіватися’s трохи більше місця для людського дотику.

Монтгомері, здається, так вважає. Коли клієнти звикають до можливостей роздрібної торгівлі в Інтернеті, очікування стають більш розумними. “Я думаю, якщо ти’Ви зможете бути впевненими та реалістичними щодо своїх проблем’Знову зіткнувшись з людьми, буде багато симпатії до цього і зрозуміти. Це’s майже перевага, що малий бізнес починає працювати, оскільки клієнти дуже хочуть підтримувати людей, які стоять за ними.”

Знову ви бачите, що грати в процесах передачі Exchange, де бути початківцем – нічого соромитися. Готовність вчитися – це єдиний справжній бар’єр для вступу в інтернет-роздрібну торговлю сьогодні. Прозорість та комунікація надає бізнесу найкращі шанси на успіх, а помилки – найкращий шанс їх зрозуміти. Як каже Монтгомері, “Підприємства, які мають неодноразових клієнтів, безумовно, будуть ті, хто прозоро ставиться до того, як вони’повторна робота.”

Майбутнє

Це’s буде цікавим кілька років для Exchange. Оскільки більше магазинів Shopify встановлюється, і все більше підприємців придивляються до роздрібної торгівлі в Інтернеті, для всіх важливими будуть хороші посередники. “Наша амбіція” каже Монтгомері, “це допомогти підприємцям продати все. Вже люди на сайті продають доменні імена, вони’перепродаж різних частин магазинів електронної комерції та інших платформ.”

Кінцева гра? “Ми дійсно хочемо мати можливість поставити людей у ​​положення, де вони можуть купувати та продавати будь-який тип ділових активів на цій платформі.” Збалансувати цю сферу з приземним людським фокусом – це не мало завдання, але ви можете’т допомогти, але відчути це’s повинно бути таким. Біржа має унікальну можливість моделювати прозорі, стійкі придбання бізнесу в Інтернеті. Дозволяє’s сподіваюся, вони захоплюють його обома руками.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me